Egzorcystka Irma ujawnia szokującą prawdę o zapperach Nunczako

Ci, którzy kontaktowali się z Janem Taratajcio w sprawie ciężkich chorób wiedzą, że możliwe jest przeprowadzenie dokładnej diagnozy na podstawie … starego zdjęcia danej osoby. Twórca biorezonatorów „Nunczako” w trudnych przypadkach zawsze proponuje diagnozę u Irmy, bioenergoterapeutki, która jako jedna z nielicznych w Polsce, potrafi widzieć tzw. aurę organizmów żywych, w tym człowieka oczywiście.

Mając w ręce zdjęcie danej osoby (musi to być laboratoryjna odbitka, nie wydruk ani skan), Irma jest w stanie z dużą dokładnością ocenić jakie pasożyty ją zakłócają i gdzie są umiejscowione. Podaje też sposoby na ich zniszczenie, jednak zawsze pierwszą i najlepszą deską ratunku są zappery.

Dla wielu czytających ten tekst, może to brzmieć jak bajka, jednak po kilku spotkaniach z Irmą oraz kontaktach z osobami, które dzięki niej zaczęły skutecznie leczyć swoje choroby, w tym mój ojciec, nie obawiam się publikować tych informacji. Co więcej, zaraz doleję oliwy do ognia puszczjąc parę na temat pewnego spotkania, które odbyło się ok. 2 miesiące temu.

W obecności kilku świadków doszło do rozmowy z bytami nieziemskimi. Nie powiem z kim, gdyż było by to zbyt szokujące, a poza tym nie sądzę, że to coś zmienia. Faktem jest, że iskra już wyszła z Polski. Dlatego ten atak „reptylian” na mnie, na Jana Taratajcio, na osoby z nami współpracujące – oni wiedzą, dzięki sieci podsłuchów co się wydarzyło w lipcu 2013 roku. Na spotkaniu oprócz Irmy była jeszcze jedna osoba obdarzona wyjątkowym darem kontaktu z bytami nieziemskimi, podam tylko imię, Piotr. Piotr ma stały kontakt z „aniołami”, które dały mu niezwykłą moc, nie jest to jednak moc ciągła. Występuje sporadycznie i wtedy Piotr „odchodzi”, mówi jakby ktoś mu dyktował, przekazuje nam ważne i cenne informacje o tym co się wydarzy i co mamy robić.

Marek-dlonJeśli nie wierzycie, przyjrzyjcie się zdjęciu po lewej stronie, które po raz pierwszy publikuję – jest to fragment mojej dłoni. Zrobiłem je kilka minut po tym, gdy Piotr dał mi do ręki jakiś przedmiot i zapytał co czuję. A była to reakcja na moje pytanie zadane nieziemskim bytom podczas spotkania – nurtowało mnie pytanie czy w Medjugorie odbywają się autentyczne spotkania z Matką Boską, czy też jest to mystyfikacja – o to bowiem  podejrzewałem „widzących”.  Oliwy do ognia dolała moja matka, która opowiada jak to w 1998 roku podczas pielgrzymki do Medjugorie „widzący”  Ivan ostrzegał przed nadchodzącym zamachem na WTC. Mówił, że „wielkie wieże zamienią się w pył”.

Podejrzewałem więc, że całość widzeń w Medjugorie może być stworzona przez tych samych, którzy później dokonali zamachu.
Zadałem więc pytanie „czy w Medjugorie faktycznie dochodzi do spotkań z Matką Boską„.
Piotr wówczas wstał i powiedział: „zamknij oczy, otwórz dłoń i mocno zamknij”. Umieścił tam jakiś przedmiot. Po zaciśnięciu dłoni ten przedmiot zaczął mnie parzyć w dłoń. Parzył tak mocno, że nie mogłem go utrzymać.

Piotr zapytał „jak sądzisz co ci dałem do ręki?”.
„Gorejący kawał krzaka” odpowiedziałem, mimo, że wiedziałem iż jest to niemożliwe.
Potem polecił mi zamknąć oczy i wyjął przedmiot nic nie mówiąc. Moją reakcję nagrałem przed kamerą, w razie potrzeby opublikuję. Na zdjęciu widać wyraźnie, że dłoń była czymś nadpalona. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy.

Co było zatem tym przedmiotem, który dał mi Piotr do ręki? Plastikowy różaniec z Medjugorie.

Jeśli macie taki różaniec, polecam wam zrobić podobny eksperyment z wątpiącymi, ciekaw jestem czy będzie taki sam efekt. Podejrzewam, że wam nie wyjdzie, że coś takiego jest możliwe tylko w obecności niewidzialnych bytów, które ściągnęli Piotr i Irma. Na koniec dodam tylko, że tego samego dnia Irma usunęła mi 4 czipy, z których jeden był umieszczony w moim mózgu. Jeden z nich można łatwo zlokalizować we wgłębieniu w kości lewej piszczeli – a przecież Irma nie mogła wiedzieć, że we wskazanym przez nią miejscu było wgłębienie!

Zostawiam Was więc z tym krótkim reportażem i radzę nie wysuwać pochopnych wniosków, że jest to ściema nastawiona na zwiększenie zbytu zapperów Jana Taratajcio. Ostrzegam szczególnie tych nieprzychylnych, że wasz czas się kończy i całe zło, które czynicie ludzkości zostanie rozliczone. Wiem o tym już na pewno.

375 comments to Egzorcystka Irma ujawnia szokującą prawdę o zapperach Nunczako

 • Majka

  Zenka @”"dobrze że ja już dawno pojełam o co tu chodzi i juz nie jestem tym ciemnym zabobonnym zombi katolikiem „”

  No to oswiec ta reszte „ciemniakow zababonnych” , zenka :P

  ps. Nie godzi sie tak nazywac ludzi tylko dlatego , ze nie przestali wierzyc w niebo i pieklo. Ciebie wiara opuscila , ale to nie znaczy , ze to wlasnie Ty masz racje ;)

  • Majka,
   w każdej religii są prawdy i zakłamania,
   zresztą daj mi dzisiaj jakąkolwiek dziedzinę życia, w której spotkałabyś tylko czystą prawdę?

   Obecnie mamy taki pokręcony świat – pół prawdy i pół fałszu …
   a od nas zależy jak my to czyste ziarno odsiejemy …
   ale nie na zasadzie, że jak znajdziemy, gdzieś jedną plewę to zniszczymy przy okazji worek wartościowej pszenicy,

   • experto

    „w każdej religii są prawdy i zakłamania,”

    nie, nie w każdej, bo jest tzw. religia objawiona, czyli prawdziwa.
    Oczywiscie religia to zjawisko złożone i ma też „ludzkie” wartwy, wiec tam moga się zdarzyc ‚naleciałosci”

 • sonar

  Ten artykuł to niestety ogromna porażka dla tego bloga… niestety ale tematyka promocji okultyzmu i bioenergoterapii jest żenująca oraz sprzeczna z dogmatami Kościoła Katolickiego. Nie wróżę nic dobrego po wizycie u takiej samo-mianowanej okultystki. Tylko biskup ma władzę nadawania i odbierania praw egzorcyzmowania złych duchów. Zaraz się okaże, że wszyscy wróżbici magowie i inni ludzie mający kontakt z innymi bytami robią dobrą robotę, bo pozornie są w stanie „pomóc” człowiekowi. Niestety złe duchy są bardzo podstępne i mogą oszukiwać po to aby proceder wydawał się dobry i żeby otwierać furtki opętania demonicznego. Nie dajcie się zwieść. Uzdrowienie, które przychodzi od Boga idzie zawsze w parze z uzdrowieniem duszy. Zauważcie w Piśmie Świętym, że zawsze osoby uzdrowione zaczynają wielbić Boga i wysławiać Jego imię. Tymczasem tacy samozwańczy egzorcyści nie mają prawa wyrzucać złych duchów to po pierwsze, a po drugie nie mają z Chrystusem i Kościołem nic wspólnego. I nie mówcie, że Kościół akceptuje bioenergoterapie bo jest to kłamstwo. Cała nauka jest w Katechiźmie Kościoła Katolickiego oraz w Piśmie Świętym także czytajcie. Zbawienie przychodzi tylko przez Kościół, który może jest dziurawy i krwawi ale nie ma innej drogi do Chrystusa jak przez Kościół jak mówił Chrystus w Ewangelii. Żywoty i świadectwa Świętych potwierdzają te słowa, bł. Anna Katarzyna Emerich, św. Ojciec Pio, św. Siostra Faustyna. Czytajcie i nie dajcie się zwieść.

  • monitorpolski

   Porażka? Zobaczymy. Zbawienie nie przyjdzie przez Kościół, w którym panują słudzy szatana, przynajmniej tak jest w Polsce. Ludobójcy mogą przynieść zbawienie? Ciekawe tezy.

   • Na jaki kto sobie poziom zapracuje, na takim sie znajdzie …..
    owszem ci najgorsi tez trafią na swojego „zbawiciela” ale po drugiej strony barykady, i jak by to zwał pieklo czy inaczej, cierpienie będzie to samo, w 10o-krotnie gorsze niż oni sami zadawali.
    Jakoś to tak pracuje …… czy kto wierzy czy nie ….

   • sonar

    Może i w Kościele jest w obecnej chwili wiele kreciarni, ale to nie oznacza zatracenia sensu istnienia samego Kościoła. Kościół tworzą ludzie, i jest też dużo księży którzy robią dobrą robotę. Trzeba szukać.
    O istnieniu kreciarni mówił też papież Paweł VI w homilii wygłoszonej w bazylice św. Piotra w dniu 29 czerwca 1972 roku – jest łatwa do znalezienia w internecie, polecam. Także obecny Kościół ziemski to tzw. Kościół walczący lub pielgrzymujący jak pisała bł. Anna Katarzyna Emmerich, toczy się w nim nieustanna walka. I mimo, iż jest tam też agentura to jednak mamy gwarancję, że bramy piekielne go nie przemogą tak mówił Chrystus, kiedy przekazał św. Piotrowi władzę nad Kościołem. Musimy być wierni i wytrwać nawet jeśli wszyscy wokoło już zwątpili, aby być po właściwej stronie kiedy Chrystus przyjdzie ponownie.

    • monitorpolski

     Nie mam zamiaru zwalczać Kościoła Katolickiego. Jest to najsilniejsza tarcza obronna wobec diableskiego syjonizmu. Ale nie można łączyć ludzi, którzy dostali DAR uzdrawiania czy też diagnozowania chorób. Kiedy jeszcze nie było Kościoła na Ziemi, ludzie potrafili dobrać zioła na różne choroby. Mówimy „intuicji”, ale to nic nie tłumaczy. W nas wszystkich drzemie ta „intuicja”, to trzecie oko, które można by uruchomić, ale jesteśmy skrępowani blokadą nałożoną przez tych „lepszych”. Co z tego, że kobieta posługuje się wahadełkiem? Jakie są to „gusła”?
     Niedługo zacznę zamieszczać rozmowy z ludźmi, którym uratowała życie, może wtedy inaczej na to popatrzycie.

  • bartosz

   A powiedz mi prosze dlaczego najczesciej dochodzi do opentan na Oazach i roznych tego typu spendach?

   • experto

    A skad wiesz, ze tam najczęściej, a nie np. gdzie indziej, na koncertach zsatanizownaych pop-artystów? _ tam dopiero to są spędy…

    Albo jak setki milionów oglądają okultystyczne ceremoniały otwarcia olimpiad itp.

    Albo na imprezach techno, itp. gdzie się najpierw ludziska podkrecają alkoholem, dragami, potem transowa muzyka ich nastraja, a potem mistrz ceremoni, najczesciej jakis mag oddaje ich diabłu w ofierze – poczytaj książkę ‚Techno, aikido, amulety”.

    Ale wziąwszy twą wypowiedż za dobrą monetę można by powiedzieć, ze dlatego, ze tam gdzie ludzi najbardziej zbliżają się do Boga, tam diabeł najsilniej działa, by ich odciągnać. A jak ktos sam mu lezie w paszczę, to już nic nie robi, żadne opętanie nie jest porzebne.

    Dlatego najbardziej atakowani są ksieża jako słudzy zbawienia. I dlatego najbardziej nalezy im pomagac, szczególnie modlitwą czy postem, ofiarami, itd. Bo sam z siebie moze ulec w różny sposób demonicznym atakom.

    Bo jako taki, sam z siebie ksiądz ma przed sobą taką samą drogę rozwoju jak każdy człowiek, a dodatkowo ma cieżej, ze posługuje ludziom i za to jest tym gwałtowniej atakowany. Również przez zdemonizowane media, prasę, itd.

    • masakalambura

     Tu muszę się zgodzić, z Monitorem i experto.

     Co by o kościele nie mówić, na tych ziemiach księża, mnisi i mniszki stoją z przodu frontu napierającej niewiary i odrzucenia Boga.

     Potrzeba naszej za nich gorącej i szczerej modlitwy.
     Potrzeba naszej modlitwy za nas nawzajem i dla siebie samych.
     Aby tylko dotrwać do powrotu Jezusa.

     Może się zdziwisz, ale my muzułmanie też na Jego powrót czekamy. Mając nadzieję, że wyjaśni różnice między nami i doprowadzi do pełnego zjednoczenia prawdziwie wiernych Bogu.

     Moja tutaj z wami dyskusja nie ma na celu walkę z wami. Mogę (a nawet jestem zmuszony) co najwyżej prezentować nasz punkt widzenia w miejscach, gdzie jest różny od waszego. Mogę mieć nadzieję, że ktoś z was go przyjmie. Ale nie musi.

     Moim celem jest namówienie was na zawarcie sojuszu. Was wierzących w Boga na sposób chrześcijan z nami muzułmanami. Łączy nas wiara w Boga i wiara, że Jezus był mesjaszem. Czekamy na Jego powrót i na Jego między nami rozsądzenie.

     Do tego czasu wspierajmy się w modlitwie.
     Pokojowo trwając w oczekiwaniu na Wybawiciela.

    • Kinga

     Katolicy wierza w Jedynego Boga. Jezus Chrystus jest jedyna droga, prawda i zyciem. Tu nie ma miejsca na kompromisy, troche od nas, troche od was.Wybieramy albo Jezusa i Zycie, albo Go odrzucamy i wybieramy smierc.
     Jezus prosi nas o modlitwe za wszystkie dzieci Boze. Wy muzulmanie tez jestescie dziecmi Bozymi. Modlimy sie za was goraco, abyscie sie nawrocili w pore. I MNOSTWO LUDZI SIE NAWROCI podczas zblizajacego sie ostrzezenia.
     Kazdy czlowiek ujrzy siebie, swoja dusze, jej stan oraz dowie sie gdzie poszedlby gdyby w tym momencie umarl. Bedzie jednak wielu ktorzy tej szansy nie przyjma i po prostu pojda na wieczne potepienie.Poczytaj o tym na stronie. Po prawej znajdziesz opis tego wydarzenia, co sie stanie, po lewej sa oredzia Marii Bozego Milosierdzia.

     Ostrzezenie.wordpress.com

    • masakalambura

     Źle mnie zrozumiałaś. Nie ma kompromisów zarówno z waszej jaki z naszej strony. To dwa, różne w wielu miejscach obozy, które dotrwają (daj Boże) do szczęśliwego przyjścia Jezusa.

     Ja nie wołam do kompromisu, tylko do współpracy w modlitwie. Do wspierania się w obliczu wspólnego Boga i w obliczu osoby Jezusa, o którym z całym naciskiem razem możemy powiedzieć Mesjasz.

     Do sojuszu tych, co uznają i Boga i mesjasza sprzed 2000 lat.

     Pomimo oczywistych różnic doktrynalnych jest nam bliżej do siebie niż do obozu ateistów oraz syjonistów.

     Muzułmanom Koran zabrania współpracy z takimi chrześcijanami i takimi żydami, którzy są sojusznikami dla siebie nawzajem. Dla mnie to oczywiste czemu. Osoba Jezusa w tym sojuszu doznaje głębokiego poniżenia, odkąd wiadomo, co żydzi sądzą o Jezusie.

     W sojuszu z muzułmanami usłyszycie o Jezusie od nas tylko to, co on sam otwarcie o sobie w ewangelii powiedział. Mesjasz. Syn człowieczy. Duch Boży i Słowo Boga. Nie oczekujcie od nas więcej. Dalej nie pójdziemy.

     Jednak sojuszu z żydami dowiecie się o Jezusie tego, czego nie chcielibyście słyszeć.

     A sami macie niewielkie szanse.

    • experto

     Słuszne uwagi, są pewne spory i różnice doktrynalne nawet istotne, ale w praktyczym wymiarze sporo też łączy te czy inne religie i na tym się nalezy skoncentrować przy całej swiadomosci różnic i odrębności.

     Intencja NWO jest taka, aby religie czy wyznania nawzajem się zniszczyły, skąd nagonka i szczucie na siebie nawzajem i organizowanie różnych prowokacji.

     Na przykład na forum organizacji międzynarodowych w kwestiach dotyczcacych rodziny czy ochrony zycia niektóre kraje europejskie znalazły sojuszników w krajach muzułmańskich i coś sie tam wspólnie udało przeforsować przeciwko zinstytucjonalizowanej demoralizacji czy innej degrengoladzie cywilizacyjnej.

    • masakalambura

     Zgadzam się.

     Myślę, że o różnicach miedzy nami powinniśmy dalej tutaj rozmawiać. Jeśli poznamy się lepiej, o wiele trudniej będzie naszemu wspólnemu wrogowi – bezbożnemu światu – skłócić nas i poróżnić.

     Poróżnić się można tylko nie będąc świadomym różnic.
     Wzajemny szacunek łatwiejszy jest, kiedy znamy się nawzajem.

     Powinniśmy znać prawdę o sobie. Bo prawda może nas wyzwolić.

    • bartosz

     Z tym aikido to troche przegieles,nie mam slow na takie argumenty.Wroce jeszcze do tego jak wczesniej napisales katolicy najpierw wszystko biara za zla monete,zadko za dobra:-)MNIEJ CZYTAJCIE,MNIEJ SIE UCZCIE WIECEJ MYSLCIE WIECEJ CZUJCIE.Pozdrawiam

    • Kinga

     Bartosz,skad ty mozesz wiedziec ile kto mysli i czuje? Myslisz, ze czytanie i zdobywanie wiedzy na rozne tematy bierze sie z braku myslenia i czucia???

    • bartosz

     Nie,bierze sie z glupoty:-)

    • Kinga

     twoje myslenie i czucie najwyrazniej bierze sie z glupoty…zgadzam sie

    • bartosz

     Aja wciaz trzymam kciuki ze sie madrym stanie glupi:-)

    • Kinga

     szkoda twoich kciukow..to nie zawody sportowe.Tu chodzi o zycie i to na wieki. Chcialabym abysmy wszyscy jak tu jestesmy zebysmy znalezli sie w niebie, zebu nikogo nie zabraklo…

 • Majka

  „”Zbawienie przychodzi tylko przez Kościół, który może jest dziurawy i krwawi ale nie ma innej drogi do Chrystusa jak przez Kościół „”

  To ja podziekuje za taka „droge”. Ide wlasna droga i nie potrzebuje zadnego koscielnego przewodnika ,aby zyc w zgodzie z wiara.A czy to mnie doprowadzi do Chrystusa czy na manowce…tylko Bog jeden wie ;)

  • monitorpolski

   Irma też tak uważa. Pewnie się czego innego spodziewałaś?

  • Kinga

   Pragnienie, aby wierzyć, że “wszystko będzie dobrze” oznacza, że wiele z Moich dzieci nie wierzy w istnienie Piekła. Jest to miejsce do którego pójdą ludzie, którzy odrzucają Moje Miłosierdzie, Moją interwencję dla zbawienia dusz. Grzech śmiertelny doprowadzi dusze do otchłani Piekła, chyba że został wymazany przez pojednanie. Ci, którzy mogą nie być winni grzechu śmiertelnego, ale nie wierzą we Mnie, a zamiast tego uwierzyli w jakiś byt, który powstał i wytworzył się w ich głowach z powodu fałszywych idoli, powinni się bardzo obawiać.

   Jeśli odrzucicie Mnie, swojego Stwórcę, to odwrócicie się przeciwko Mnie. Sami się odetniecie. Gdy prawda o Mojej Boskości będzie wam objawiana, wielu z was ostro sprzeciwi się Mnie i cokolwiek zrobię, nie uratuję was od ognia piekielnego. Mogę użyć wszelkiej Bożej Mocy, ale nigdy nie mogę was zmusić do przyjęcia Mojego Miłosierdzia. Nic wam nie pomoże poza modlitwami wybranych dusz. To znaczy, że nigdy nie zobaczycie Mojej Twarzy.
   Każdy, kto mówi wam, że nie ma znaczenia, czy przyjmiecie Moje Istnienie czy nie, kłamie. Tylko ci, którzy przyjmą Mnie przez Miłosierdzie Mojego Jedynego Syna, mogą wejść do Mojego Królestwa.

   Jeżeli jesteście dobrymi i kochającymi duszami, a nadal Mnie będziecie odrzucać – nawet jeśli Prawda już wam będzie ukazana – również i wy zostaniecie odrzuceni ode Mnie. Życie wieczne nie będzie waszym udziałem.

   Udzielam Daru oczyszczenia wam wszystkim, jednak teraz w szczególności ateistom i poganom. To oczyszczanie będzie bolesne, ale w wielu przypadkach otworzy im oczy na Prawdę. Wam, którzy nie z własnej winy urodziliście się w rodzinach pogańskich, udzielę Miłosierdzia. Lecz dla Was, którzy otrzymaliście Ewangelie i wiecie o istnieniu Boga w Trójcy Jedynego, a teraz Mnie odrzucacie, nie ma nadziei, dopóki nie odwrócicie się i nie odpokutujecie za swoje grzechy. Potem musicie błagać o zbawienie swoich dusz.

   Wasz Ojciec

   Bóg Najwyższy

   • bartosz

    Co to za ojciec ktory odrzuca swoje dzieci?????,wyglada z tego co napisalas na zlego i msciwego.

    • Kinga

     co to za dzieci, ktore nie sluchaja swojego ojca? Twoj biologiczny ojciec pozwala ci na wszystko?

    • bartosz

     Tak ,bo jestem dorosly.Jak bylem dzieckiem to mi nie pozwalal,ale mnie nie potepial i nie wysylal na wieki do piekla.Zanim zaczniesz nauczac o bogu nie zapomnij o milosierdziu.

    • Kinga

     Bog piszemy z duzej litery. Dla ciebie widac to nie jest Bog, bo piszesz z malej. Nie uznajesz Go ani za Boga ani za Ojca, ale chcesz byc uznawany za syna. Bog jest Miloscia Milosierdzie moze byc udzialem kazdego grzesznika, ktory wyzna swoj grzech i zaluje za niego. Jesli jestes uparty jak osiol i nie zalujesz za grzechy to co Bog ma ci wybaczyc???
     Mozesz byc zbawiony, trafic do Krolestwa Niebieskiego. Bog na ciebie czeka i czekac bedzie do twego ostatniego tchu, ale nie dalej. Pozniej bedzie juz tylko Boza sprawiedliwosc Na co sobie zapracujesz, co sam wybierzesz w zyciu, to dostaniesz…
     Bog kocha cie bardziej niz twoj biologiczny ojciec, bo czy twoj biologiczny ojciec oddal za ciebie swoje zycie??? Czy cierpial tak jak Jezus aby odkupic twoje grzechy?? To nie jest dla ciebie milosierdzie???

    • bartosz

     Jak piszecie to sobie piszcie ,mi bog wolna wole dal wiec z niej korzystam.Nie uznaje kogo za boga i ojca?i gdzie napisalem ze chce byc uznawany za syna?.I gdzie napisalem ze nie zaluje za grzechy i potrzebuje wybaczenia?.Co do mojego ojca to ci powiem ze kocha mnie miloscia bezgraniczna i jakby byla taka potrzeba to oddalby za mnie zycie.Z twojego wiary wynika zeby wszyscy dostapili krolestwa niebieskiego musza sie nawrocic z wiary:muzumanskiej,buddyjskiej,hare kriszna,judaistycznej..itd.itp.Mam nadzieje ze jestes swiezo po bierzmowaniu i piszesz to wszystko w ekstazie i uniesieniu,chyba ze jest jeszcze jedna tego przyczyna nazywa to sie fanatyzmen.Jakby nie patrzec to dupa zawsze z tylu.Pozdrawiam i zycze zdrowia:-)

    • Kinga

     Tak , wszyscy musza sie nawrocic na Jezusa Chrystusa jesli chca byc zbawieni i nie trafic do piekla. W piekle jest duzo takich zawzietych dusz jak ty. Pojdzisz wiec tam na wlasne zyczenie, a nie dlatego, ze Bog jest zly , bo ci czegos zabrania robic. Twoj ojciec moze i jest najlepszym ojcem swiata ale czy oddalby za ciebie zycie…hmmmm to niesprawdzone jest. Ludzie pekaja w takich sytuacjach, ale zalozmy ze tak…Bog juz ci to udowodnil, a ty masz go gdzies…dal ci zycie a ty plujesz na niego…To prawda ze nawet jak ci sie Jezus ukaze to sie odwrocisz i pojdziesz w objecia diabla jak w dym. Twoja rzecz, ja probowalam…a na koniec , jesli nie jestes tchorzem to popatrz…Zycze ci wszytkiego najlepszego…

     https://www.youtube.com/watch?v=UGn_hg8Aizg

     https://www.youtube.com/watch?v=J47EyUcPkmM

    • Kinga, dobrze ci bartosz pisze…. sama tu mocno napierałaś na wolną wolę a teraz innych przypierasz do muru …. a nawet Bóg tego nie robi … więc i ty pozwól innym skorzystać z tej ich wolnej woli danej przez Boga. A ty za wszelka cene chcesz udowodnić, ze twoje nawrócenie da każdemu zbawienie …. a jesteś tego pewna, ze to akurat ty nie pójdziesz w objęcia diabła … ???

    • nemo

     Biedne zastraszone duszyczki, muszą innych straszyć(nawracać) aby choć trochę ulgi poczuć.

    • Kinga

     Vismayo, brakuje ci znowu argumentow i znowu atakujesz ponizej pasa. Bartosz ma wolna wole i nie musicie mu pomagac w odpowiedzi na moj post do niego .

     Filmiki was przerazaja? Realia mniej? Biedne zastraszone drgajace czasteczki energetyczne z was…

    • Kingo, daj już sobie spokój z tym atakiem na ciebie poniżej pasa,…. a twoich filmików nawet nie otwieram, lekturę i wiedze na życie wybieram sobie sama i nie karmię się wiedzą fanatyków … ten matrix nigdy nie był moim, mój umysł ma szersze wymiary.
     Pozdrawiam :)

    • Kinga

     Filmiki nie byly dla ciebie, wiec nie musisz o nich wspominac. Twoj umysl ma takie szerokie wymiary ze wyleciala gdzies w przestrzen kosmiczna wiedza na temat powstania tych twoich drgajcych czasteczek z ktorych jestes zbudowana.Fanatyczna bezmyslnosc. Pozdrawiam.

    • Kinga, fanatyczna bezmyślność to ty kobieto……… czy tego jeszcze nie widzisz ….. …”tych twoich dragających cząsteczek”,
     a pewnie, że drgają te moje cząsteczki życia, bo jestem ciągle żywa a nie martwa …..

    • Kinga

     No popatrz jaka papuga z ciebie…
     Kazdemu zyjacemu czlowiekowi czasteczki drgaja, bo takie sa prawa stworzone przez Boga. Twoja bezmyslnosc polega miedzy innymi na tym, ze marnujesz czas na powtarzanie kosmicznych bzdur zamaiast zajac sie na powaznie swoim zbawieniem.

    • bartosz

     Co do tekstu ktory napisalas jest w takim samym tonie jak inne.Dobrym przykladem sa te dwa filmy ktore wklejilas.Podpowiem tobie,bo bardzo ciezko siebie ocenic.Ziejesz do ludzi strachem i jestes tez bardzo malo tolerancyjna .Moze to nie twoja wina tylko religi ktora wyznajesz.Mialem nadzieje ze te dwa filmy beda o milosc bozej do ludzi,lub o czyms dobrym.Zadna religia nie nauczy milosci do boga ,jezeli to sam prosto z serca to nie wyjdzie.Prosto z serca a nie ze strachu przed pieklem tak jak wiekszosc ludzi wierzy i (kocha)boga.To tak jakbys byla moja diewczyna a ja bym ci powiedzial ,ze jak odejdziesz odemnie to ciebie zabije.Tam gdzie jest strach tam nie ma milosci.Pozdrawiam

    • Kinga

     Te 2 filmiki tak cie wystraszyly ? To sa czekajace cie realia. Myslisz , ze zmienisz realia bo ich nie lubisz i sie ich boisz? Myslalam, ze cie twoj ojciec na wiekszego bohatera wychowal…
     Tolerancja to przyzwolenie na grzech…nie podoba sie cos komus ale toleruje,przyzwala bo jest za slaby aby sie sprzeciwic. Na przyklad, nie podoba sie komus parada rozebranych gejow ale w imie politycznej poprawnosci to toleruje. Nazywajac mnie nietolerancyjna obdarzyles mnie komplementem…
     Ty sie lepiej nie czaj wiecej i napisz kim ty tak naprawde jestes i w co wierzysz, skoro z Bogiem ci nie po drodze. Wowczas zachaczymy o te twoje wierzenia i wartosci tolerowane…Powalcz bohaterze z islamem skoro uwazasz katolicyzm za niedobry. Islamici ci nie pozwola bezkarnie obrazac ich boga jak to robisz z Jezusem tylko cie skroca o glowe na dzien dobry.
     Mowisz, ze powinnam ci zamiescic filmy o milosci Boga do ludzi??? Moze do innych to by dotarlo ale nie do ciebie. Ty bys to i tak wysmial…Dlatego zobacz jaka pzryszlosc cie czeka i nie jest to zadne straszenie…Masz racje ze gdzie jest strach tam nie ma milosci, bo strach od Boga nie pochodzi tylko od diabla i ten starch poczules wlasnie spojrzawszy na te filmy…nazywa sie to pieklo…

    • bartosz

     Bardzo mnie wystraszyly,szczegolnie ten drugi.Mam nadzieje ze nie straszysz nimi swoje dzieci,lub cudze.Ojcie moj wychowal mnie na prawego czlowieka,nie znasz mnie a wydajesz wyroki.Gdyby od ciebie zalezalo kiedy mam sie znalesc w piekle,to nie zdorzybym dokonczyc tego posta.Nie masz prawa mowic komus co ma robic ,jak sie ubierac ijak myslec.Co do mojej osoby to napisze ze jestem Polakiem a moja babka byla szlachcianka.Wierze w boga ale nie jestem osoba religijna ktora uczestniczy w rytualach.Nie walcze z katlikami ,tylko z twoja glupota.Jescze raz napisze,gdzie obrazilem Jezusa???Teraz juz bo wiesz dlaczego nie jestem katolikiem,bo z takimi ludzmi jest mi nie po drodze.Kchajcie swoich nieprzyjacolpowiedzial Jezus,znasz to??????

    • experto

     „kOchajcie swoich nieprzyjacol powiedzial Jezus,znasz to??????”

     nO ŁADNIE – PRZED CHWILA SIĘ RZUCAŁEŚ, ze ktoś ci coś usiłuje narzucać, a teraz ty tu coś nakazujesz i jeszcze wskaż sposób moze, jak to robić ;-)

    • bartosz

     To sa chyba twoje i twojej kolezanki prawdy wiary?,napisz jasniej co i komu cos nakazuje?.A poza tym bardzo ladnie piszesz jak na osobe gleboko wierzaca:-)

  • Kinga

   Majka, jesli odwracasz sie swiadomie od Boga i Jego kosciola skazujesz sie na wieczne potepienie Bog nie pozwoli z siebie drwic. Wybor nalezy do nas. Wiedze o Bogu wszyscy tutaj na blogu posiadamy, wiec nie bedzie zmiluj…Zmiluj moze byc dopoki zyjemy pozniej bedzie juz tylko rozliczenie czyli Boza Sprawiedliwosc.

   • Majka

    Kinga @ „”jesli odwracasz sie swiadomie od Boga i Jego kosciola skazujesz sie na wieczne potepienie Bog nie pozwoli z siebie drwic.”"

    Troche sie chyba zapedzilas w swoim pouczaniu mnie . Co ma piernik do wiatraka ? Twoim zdaniem KK ma wylacznosc na sposob dotarcia do Boga , to jedyny posrednik. A ja w to nie wierze ,wystarczy popatrzyc na „slugi” tego kosciola,gdzie biskupi sa masonami a ksiezula pedofilami( nie wszyscy oczywiscie). Jaka masz gwarancje uczestniczac we mszy sw., ze nie odprawia jej osoba niegodna ? Do kogo sie wtedy modlisz? Do Boga czy do lucyfera ? Dopoki Kosciol bedzie taki jaki jest ludzie beda odchodzic od niego,niekoniecznie od wiary,ale z tego gniazda zmij na pewno.

    • Kinga

     To, ze w kosciele rozpanoszyla sie masoneria nie znaczy, ze przestal on byc Chrystusowy. Jest rozdzierany od srodka, ale czy to oznacza, ze mamy Go opuscic?? Jezeli twoje dziecko jest chore, to zamiast je leczyc opuscisz je i nie bedziesz pomagac??? Jesli je kochasz bedziesz o nie walczyla.
     Mozesz byc dobrym czlowiekiem zyjac poza kosciolem, ale tylko w kosciele katolickim otrzymasz Sakramenty Swiete, Komunie Swieta, Spowiedz Swieta, Chrzest, Bierzmowanie, Malzenstwo…
     Odzrucajac Sakramenty Swiete ustanowione przez Boga odrzucasz Go…nie wierzysz w Niego. Nie podoba ci sie kosciol, bo sa tam masoni, pedofile, walcz aby byl lepszy, abys ty i twoi bracia i siostry sie zbawili. Jesli ksiadz ma grzech to Msza Sw. jest niegodna ale wazna !!!! I sakramenty sa wazne..

    • Majka

     Kinga @ „”Jesli ksiadz ma grzech to Msza Sw. jest niegodna ale wazna !!!! I sakramenty sa wazne..”"

     Widac ,ze dla Ciebie msze moze odprawiac nawet sam belzebub,aby tylko mialo to miejsce w murach kosciola. Kosciol to nie mury,kosciol to wierni…Jak niby mam walczyc ze zlem w KK? Dajac na tace?

    • experto

     Dając na tace przede wszystkim, bo ksiezą poumieraja z głodu, a budynki kościelne zostaną zlicytowane za długi ;-)

     To takie elementarne elementy.

     Po wtóre modlić się za Kosciół i księży.
     Po trzecie wziać sie za siebie i zyc zgodnie z nauka wiary katolickiej.
     Po czwarte pomagać w tym innym.
     Po 5te znaleźć podobnie myślacych i coś wymyślic jak ze złem walczyć na inne sposoby.

     masz juz 5 punktów, a każdy „rozwojowy” ;-)

    • Kinga

     Majko, teraz to ty sie zapedzilas. Gdzie wyczytalas, ze jest mi to obojetne czy Msze Swieta odprawia swiety ksiadz, czy z grzechami na sumieniu??? A juz belzebub to napewno nie dla mnie…Tutaj chodzi o sytuacje w ktorej nie mamy swiadomosci czyjegos grzechu. Ty mozesz podac reke mordercy, pedofilowi nie wiedzac o tym. Czy to czyni z ciebie zlego czlowieka? Mozna odprawiac Msze Sw. w murach kosciola i poza nim. Ale nie mozna miec Sakramentow Sw. bez udzialu ksiedza i Mszy swietej siedzac na sofie przed telewizorem. Tak, ze odpusc juz swoje uprzedzenia i samo-usprawiedliwienia, ze jestes lepsza niz inni, bo do Kosciola nie chodzisz.

    • AQQ

     Policja(!) poinformowała(!) ksiedza-pedofila o tym, że jest poszukiwany listem gonczym…gdzie my żyjemy, qwa mać!

    • bartosz

     „Adwokat krytykuje policję za wejście do domu ks. Gila. „Ma prawo żyć w świętym spokoju” -Massakra.

    • Kinga

     Nie ma aktu oskarzenia wiec i przesladowac i straszyc jest bezprawniem.Pokazuje sie ksiedza twarz jakby byl juz skazany. Twarzy skazanych pedofilow, zlodzieji , mordercow sie nie pokauje w Polsce skad wiec ta nagonka i pokazywanie twarzy niewinnego czlowieka jako przestepcy? Bo jest ksiedzem katolickim . Niech pokaza rabina gwalciciela dla odmiany.Ciemny lud pluje naokolo wlasna nienawiscia.Masakra.

    • bartosz

     List gonczy zostal opublikowany po tym ja ksiadz zaczol sie ukrywac,wiec trudno zeby nie widniala na nim jego geba.A to wszystko dlatego ze to ksiadz katolicki:-)Jakis czas temu skazali ranbina za molestowanie w Ameryce.

    • Kinga

     Listow gonczych nie zamieszcza sie w gazetach, wiec dlaczego akurat ten stal sie wyjatkiem? . A geby jak to okresliles przestepcow zakrywa sie w polskich gazetach paskiem, aby im sie krzywda nie zdarzyla.Przestepcow znaczy skazanych z prawomocnym wyrokiem i na specjalne zezwolenie sadu.Ksiadz Gil nie jest skazany.
     Na Dominikanie rzadzi mafia narkotykowa, w ktorej interesach ksiadz im mogl przeszkadzac. Nie wychodz wiec tak otwarcie ze swoja nienawiscia do wszystkiego co jest zwiazane z katolicyzmem, bo sie demaskujesz.Pozwol, ze sie sad wypowie, o ile wogole dojdzie do postawienia jakiegokolwiek aktu oskarzenia.
     Myslalam, ze podasz mi jakis link do artykulow o rabinach pedofilach w polskiej prasie. Tak szaleja ostatnio ze szkalowaniem ksiezy, ale widac sa bardzo jednostronni. W Ameryce tez nie widzialam, ani nie slyszalam o takowym rabinie pedofilu a mieszkam tutaj..ale dawaj, co tam…lepiej tutaj niz wcale…

    • bartosz

     Nie bede ci pisal za kazdym razem ze nie atakuje kosciol katolicki, tylko dlatego ze nie potrafisz zrozumiec ze ktos moze miec inne zdanie.Nie zieje nienawiscic ,hyba ze do pedofilow i tych co mecza zwierzeta.A tutaj link dla ciebie ,bo widze ze masz problemy ze slyszeniem http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rabin-pedofil-dostal-30-lat,95121.html.Nastepny raz sprobuj pomyslec zanim cos napiszesz.A wracajac do tego co napisalas,jezeli uwazasz FAKT za gazete to zycze powodzenia w rozwoju swiadomosci.

    • Kinga

     Ty, ale geby rabina nie widac!!! jak rabin pedofil i to skazany to zdjecie tylem !!!Jak ksiadz i to bez aktu oskarzenia to w pelnej krasie zdjecie z przodu!!!

     Ja nie umiem zrozumiec, czy ty? Sluch mam dobry, a jak tam z twoim? Ty jakis strasznie zle wychowany jestes.. Dlaczego piszesz o FAKCIE? Zadbaj najpierw o swoj rozwoj swiadomosci, a pozniej o czyjs…Nastepny raz sprobuj pomyslec zanim napiszesz…

    • o tak zrozumiec bartosz

     Jaka ty tepa jestes,zdjecie jest bo byl za nim list gonczy.Czy to tak trudno zrozumiec?,gazety podchwycily temat dla sensacji.Ile ty masz lat?,ze trzeba ci tlumaczyc jak dziecku?.Co do zdjecia rabina to nie jest jego prawdziwe zdjecie,tylko wzmianka o nim.A to cos dla ciebie zebys w koncu zamknela ta gebe http://upadeknarodu.cba.pl/pedofile.html

    • Majka

     Tym razem musze Ci przyznac calkowita racje. Jak juz zdazylas zauwazyc nie jestem fanka kleru , co nie znaczy , ze ide za „stadem” i skazuje goscia(tym razem ksiadz katolicki) bez sadu. To co pisza w gazetach to zwyczajna ustawka , mozna sie przekonac piszac na ich forach np. jedna opinie potepiajaca , a druga broniaca….Ta druga za Chiny Ludowe nie przejdzie. Sprawdzialam to wiem ;)

     ps. do „eksperymentu” naklonila mnie ilosc postow typu ” smierc , smierc !”(jakies 99,9%). No i sie nie zawiodlam na moich przeczuciach :D Czyli granda ;)

    • sonar

     Kinga sam bym tego lepiej nie ujął.
     Majka, właśnie chodzi tu o sakramenty, poza Kościołem ich nie otrzymasz, a umierając w grzechu śmiertelnym nie możesz zostać zbawiona, ponieważ sama odrzuciłaś możliwość pojednania z Bogiem.
     Tu właściwie powinna się skończyć dyskusja ponieważ chodzi tu o przyjęcie lub odrzucenie prawd wiary, które ustanowił Chrystus. Jeżeli nie uwierzysz w Słowo Boże to żaden logiczny argument Cię nie przekona.

 • Marianek32

  Często na blogach pada właśnie hasło Olimpiada w Londynie i przyzywanie demonów, rytułał, czy ktoś mógłby podesłać jakiś konkretny artykuł na ten temat? Jest to bardzo ważne, nigdzie nie moge tego znaleźć.

 • Trzeba Przeczytać!

  Musicie to przeczytać!!

  Pytania o zapery: czy powodują uszkoodzenie krwiinek?

  Na co zmarła drr Hulldy Cllark, która wynalazła zapery? Fakty są takie, iż zmarrła na rakaa krwii i kościi. Oczywiście sprzedawcy tych urządzeń elektrycznyych (zaperów) temu zaprzeczają.. Jednak tak samo koorporacje farrmaceutyczne sprzedające szczeepionki zaprzeczają, że mogą być one przyczyną kalectwa bądź zgonóww. Zasada taka sama: czysty zyysk!

  Fakty są też takie, iż śmierć drr Hulldy Claark, wynalazcy metody zaappowania, jest bardzo kłopotliwa dla dillerów tych urządzeń. Otóż wychodzi na jaw to, że to nieprawda, że za wszelkimi chorobami, w tym raakiem, stoją jakieś bliżej nie zidentyfikowane droobnoustroje, paasożyty i grzybyy. Czytelnicy tego blooga wiedzą, że za większość chorób odpowiada PSYYCHIKA i stan świadomościi. To organizm sam decyduje, kiedy umrzeeć i generuje odpowiednią choorobę. Ale ten proces można zatrzymać poprzez zmianę myślenia, zmianę w świadomościi. Każdy z nas słyszał o cudownych wyleczeniach z terrminalnych stadiów chooroby nnowotworowej, gdy medycyyna nie dawała żadnej nadziei na przeeżycie więcej niż np te pół roku. Pytanie: dlaczego Ci ludzie wyyzdrowieli? Tak naprawdę nie są to żadne cudaa, wszystko to opiera się na konkretnych przesłankach, obecnie niemierzalnych przez materialistyyczną, atoomistyczną naukęę, która traktuje człowieka jak zbiór substancji chemicznyych i reakcji między nimi.

  Wróćmy do kwestii drr Hulldy Claark. Twierdzi ona, iż urządzenia elektryczne – zapery – które wynalazła, mogą wyleczyć wszystkie formy nowootworów, AIIDS itp.. Śmieszne? No właśnie..
  Tak naprawdę jej idee sprowadzają się do tego, by “zapowaać” wszystko co się da. Jednak nawet ludzie, którzy zaraabiają konkretne pieniądze na sprzeedawaniu tych urządzeń, piszą, że nie leczą się nimi, tylko wybierają inne, różnorodne metody

  Sama drr Hulldy Claark bezczeelnie kłamaała w swoim c v, jakoby zrobiła doktoraat z dziedziny fiizjologii człowieka. Owszem, ma doktoorat, ale z dziedziny.. zologi. Oczywiście, fizjoologia niekuumatym kojarzy się tylko ze zdroowiem człowieka (na przykład raakiem, nowotwoorem) a nie z raakiem jako zwieerzęciem woodnym.. A właśnie o raaku jako zwieerzęciu woodnym pisała drr Claark w swojej praacy dooktorskiej. A nie o raaku jako noowotworze..

  To dowodzi, jak wielu szaarlatanów, szeemranych bizznesmenów czy też zwykłych głuupców działa w dziedzinie meedycyny naaturalnej. Potem koorporaacje faarmaceeutyyczne sprzedaające swoje śmieercionośne preeparaty, mają argument w postaci takich szaarlatanów, oszoołomów.

  A co z droobnoustrojami, które są doobroczynne dla ludzkiego orgaanizmu? Czy prądyy eleektryczne geenerowane przez zapery, zabijają także te organizmy? Wszystko wskazuje na to, że tak jest w istocie..
  Niepokoi potencjalnie zaabójcze działanie zaperów wobec luudzkich eleementów krwii – liimfocytów T i B, troombocytów, eryytrocytów, i pozostałych koomórek w obiegu krwii i liimfy. Różnią się one “niewiele” od baakterii (jeśli patrzeć przez pryzmat działania zapera), bowiem mogą mieć podobne częstootliwości kryytyczne jeśli chodzi o prrądy geneerowane przez zaper. I tym samym, te niezbędne do życia elementy krwii, mogą paść ofiarą działania zapera, zaś później szaarlatan sprzeedający takie urządzenia powie, że jego kliient zachoorował na raaka krwii, i że jest to efekt usuuwania tooksyn który i tak by wystąpił, nawet gdyby nie użyto zapera.

  Czy to było przyczyną wystąpienia nowootworu krwii i koości u drr. Cllark?

  Usuwanie choroobotwórczych suubstancji nie je st na pewno jedynym skutkiem używania zaperów i to jest faakt. Nie wiadomo także, jakie są skuumulowane, dłuugotrwałe skutki używania zaperów. Bioologia ma swoje prawa i nie lubi być “gwaałcona”.

  Poza tym: czy takie eneergetyczne dooładowanie oorganizmu zaperem nie uzaależnia, jak naarkotyk?

 • Xall

  Mam jedynie rysunek, skan rysunku i dagerotyp… Nie mam laboratoryjnej odbitki. Może być dagerotyp ze skanu?