Egzorcystka Irma ujawnia szokującą prawdę o zapperach Nunczako

Ci, którzy kontaktowali się z Janem Taratajcio w sprawie ciężkich chorób wiedzą, że możliwe jest przeprowadzenie dokładnej diagnozy na podstawie … starego zdjęcia danej osoby. Twórca biorezonatorów „Nunczako” w trudnych przypadkach zawsze proponuje diagnozę u Irmy, bioenergoterapeutki, która jako jedna z nielicznych w Polsce, potrafi widzieć tzw. aurę organizmów żywych, w tym człowieka oczywiście.

Mając w ręce zdjęcie danej osoby (musi to być laboratoryjna odbitka, nie wydruk ani skan), Irma jest w stanie z dużą dokładnością ocenić jakie pasożyty ją zakłócają i gdzie są umiejscowione. Podaje też sposoby na ich zniszczenie, jednak zawsze pierwszą i najlepszą deską ratunku są zappery.

Dla wielu czytających ten tekst, może to brzmieć jak bajka, jednak po kilku spotkaniach z Irmą oraz kontaktach z osobami, które dzięki niej zaczęły skutecznie leczyć swoje choroby, w tym mój ojciec, nie obawiam się publikować tych informacji. Co więcej, zaraz doleję oliwy do ognia puszczjąc parę na temat pewnego spotkania, które odbyło się ok. 2 miesiące temu.

W obecności kilku świadków doszło do rozmowy z bytami nieziemskimi. Nie powiem z kim, gdyż było by to zbyt szokujące, a poza tym nie sądzę, że to coś zmienia. Faktem jest, że iskra już wyszła z Polski. Dlatego ten atak „reptylian” na mnie, na Jana Taratajcio, na osoby z nami współpracujące – oni wiedzą, dzięki sieci podsłuchów co się wydarzyło w lipcu 2013 roku. Na spotkaniu oprócz Irmy była jeszcze jedna osoba obdarzona wyjątkowym darem kontaktu z bytami nieziemskimi, podam tylko imię, Piotr. Piotr ma stały kontakt z „aniołami”, które dały mu niezwykłą moc, nie jest to jednak moc ciągła. Występuje sporadycznie i wtedy Piotr „odchodzi”, mówi jakby ktoś mu dyktował, przekazuje nam ważne i cenne informacje o tym co się wydarzy i co mamy robić.

Marek-dlonJeśli nie wierzycie, przyjrzyjcie się zdjęciu po lewej stronie, które po raz pierwszy publikuję – jest to fragment mojej dłoni. Zrobiłem je kilka minut po tym, gdy Piotr dał mi do ręki jakiś przedmiot i zapytał co czuję. A była to reakcja na moje pytanie zadane nieziemskim bytom podczas spotkania – nurtowało mnie pytanie czy w Medjugorie odbywają się autentyczne spotkania z Matką Boską, czy też jest to mystyfikacja – o to bowiem  podejrzewałem „widzących”.  Oliwy do ognia dolała moja matka, która opowiada jak to w 1998 roku podczas pielgrzymki do Medjugorie „widzący”  Ivan ostrzegał przed nadchodzącym zamachem na WTC. Mówił, że „wielkie wieże zamienią się w pył”.

Podejrzewałem więc, że całość widzeń w Medjugorie może być stworzona przez tych samych, którzy później dokonali zamachu.
Zadałem więc pytanie „czy w Medjugorie faktycznie dochodzi do spotkań z Matką Boską„.
Piotr wówczas wstał i powiedział: „zamknij oczy, otwórz dłoń i mocno zamknij”. Umieścił tam jakiś przedmiot. Po zaciśnięciu dłoni ten przedmiot zaczął mnie parzyć w dłoń. Parzył tak mocno, że nie mogłem go utrzymać.

Piotr zapytał „jak sądzisz co ci dałem do ręki?”.
„Gorejący kawał krzaka” odpowiedziałem, mimo, że wiedziałem iż jest to niemożliwe.
Potem polecił mi zamknąć oczy i wyjął przedmiot nic nie mówiąc. Moją reakcję nagrałem przed kamerą, w razie potrzeby opublikuję. Na zdjęciu widać wyraźnie, że dłoń była czymś nadpalona. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy.

Co było zatem tym przedmiotem, który dał mi Piotr do ręki? Plastikowy różaniec z Medjugorie.

Jeśli macie taki różaniec, polecam wam zrobić podobny eksperyment z wątpiącymi, ciekaw jestem czy będzie taki sam efekt. Podejrzewam, że wam nie wyjdzie, że coś takiego jest możliwe tylko w obecności niewidzialnych bytów, które ściągnęli Piotr i Irma. Na koniec dodam tylko, że tego samego dnia Irma usunęła mi 4 czipy, z których jeden był umieszczony w moim mózgu. Jeden z nich można łatwo zlokalizować we wgłębieniu w kości lewej piszczeli – a przecież Irma nie mogła wiedzieć, że we wskazanym przez nią miejscu było wgłębienie!

Zostawiam Was więc z tym krótkim reportażem i radzę nie wysuwać pochopnych wniosków, że jest to ściema nastawiona na zwiększenie zbytu zapperów Jana Taratajcio. Ostrzegam szczególnie tych nieprzychylnych, że wasz czas się kończy i całe zło, które czynicie ludzkości zostanie rozliczone. Wiem o tym już na pewno.

375 comments to Egzorcystka Irma ujawnia szokującą prawdę o zapperach Nunczako

  • Archie

   Ujawniamy KONKRETNE FAKTY o zapperach!

   Na co zmarła dr Hul.dy Cla.rk, która wynalazła zappery? Fakty są takie, iż zmarła na raka krwi i kości (multiple myeloma). Oczywiście sprzedawcy tych urządzeń elektrycznych (zapperów) temu zaprzeczają.. Jednak tak samo korporacje farmaceutyczne sprzedające szczepionki zaprzeczają, że mogą być one przyczyną kalectwa bądź zgonów. Zasada taka sama: czysty zysk!

   Fakty są też takie, iż śmierć dr Hul.dy Cla.rk, wynalazcy metody zappowania, jest bardzo kłopotliwa dla dilerów tych urządzeń. Otóż wychodzi na jaw to, że to nieprawda, że za wszelkimi chorobami, w tym rakiem, stoją jakieś bliżej nie zidentyfikowane drobnoustroje, pasożyty i grzyby. Czytelnicy tego bloga wiedzą, że za większość chorób odpowiada PSYCHIKA i stan świadomości. To organizm sam decyduje, kiedy umrzeć i generuje odpowiednią chorobę. Ale ten proces można zatrzymać poprzez zmianę myślenia, zmianę w świadomości. Każdy z nas słyszał o cudownych wyleczeniach z terminalnych stadiów choroby nowotworowej, gdy medycyna nie dawała żadnej nadziei na przeżycie więcej niż np te pół roku. Pytanie: dlaczego Ci ludzie wyzdrowieli? Tak naprawdę nie są to żadne cuda, wszystko to opiera się na konkretnych przesłankach, obecnie niemierzalnych przez materialistyczną, atomistyczną naukę, która traktuje człowieka jak zbiór substancji chemicznych i reakcji między nimi.

   Wróćmy do kwestii dr Hul.dy Cla.rk. Twierdzi ona, iż urządzenia elektryczne – zappery – które wynalazła, mogą wyleczyć wszystkie formy nowotworów, AIDS itp.. Śmieszne? No właśnie..
   Tak naprawdę jej idee sprowadzają się do tego, by “zappować” wszystko co się da. Jednak nawet ludzie, którzy zarabiają konkretne pieniądze na sprzedawaniu tych urządzeń, piszą, że nie leczą się nimi, tylko wybierają inne, różnorodne metody.

   Sama dr Hu.ldy Cla.rk bezczelnie kłamała w swoim CV, jakoby zrobiła doktorat z dziedziny fizjologii człowieka. Owszem, ma doktorat, ale z dziedziny.. zoologii. Oczywiście, fizjologia niekumatym kojarzy się tylko ze zdrowiem człowieka (na przykład rakiem, nowotworem) a nie z rakiem jako zwierzęciem wodnym.. A właśnie o raku jako zwierzęciu wodnym pisała dr Clark w swojej pracy doktorskiej. A nie o raku jako nowotworze..

   To dowodzi, jak wielu szarlatanów, szemranych biznesmenów czy też zwykłych głupców działa w dziedzinie medycyny naturalnej. Potem korporacje farmaceutyczne sprzedające swoje śmiercionośne preparaty, mają argument w postaci takich szarlatanów, oszołomów.

   A co z drobnoustrojami, które są dobroczynne dla ludzkiego organizmu? Czy prądy elektryczne generowane przez zappery, zabijają także te organizmy? Wszystko wskazuje na to, że tak jest w istocie..
   Niepokoi potencjalnie zabójcze działanie zapperów wobec ludzkich elementów krwi – limfocytów T i B, trombocytów, erytrocytów, i pozostałych komórek w obiegu krwi i limfy. Różnią się one “niewiele” od bakterii (jeśli patrzeć przez pryzmat działania zappera), bowiem mogą mieć podobne częstotliwości krytyczne jeśli chodzi o prądy generowane przez zapper. I tym samym, te niezbędne do życia elementy krwi, mogą paść ofiarą działania zappera, zaś później szarlatan sprzedający takie urządzenia powie, że jego klient zachorował na raka krwi, i że jest to efekt usuwania toksyn który i tak by wystąpił, nawet gdyby nie użyto zappera.

   Czy to było przyczyną wystąpienia nowotworu krwi i kości u dr. Cla.rk?

   Usuwanie chorobotwórczych substancji nie jest na pewno jedynym skutkiem używania zapperów i to jest fakt. Nie wiadomo także, jakie są skumulowane, długotrwałe skutki używania zapperów. Biologia ma swoje prawa i nie lubi być “gwałcona”.

   Poza tym: czy takie energetyczne doładowanie organizmu zapperem nie uzależnia, jak narkotyk?

   _________________________________________________________

   DUŻO WIĘCEJ PRZECZYTASZ W KOMENTARZACH – LINK:

   http://wp.me/p1v8iZ-3Cl

   • experto

    „Czy to było przyczyną wystąpienia nowotworu krwi i kości u dr. Cla.rk?”

    Germańska Nowa Medycyna zna odpowiedź, na pewno nie są to żadne mikroby…

    @od musiała by się u wypowiedzieć, zresztą już chyba kiedyś tu tym pisała.

  • Archie

   TUTAJ PRZECZYTACIE UKRYWANĄ PRAWDĘ O ZAPPERACH, KTÓREJ MONITOR CI NIE POWIE !!!!

   http://wp.me/p1v8iZ-3Cl

 • AntyNWO

  Te byty pozaziemskie to demony szatana z calym szacunkiem ale niech Pan uwaza…..polecam oredzia Mari Bozego Miłosierdzia….

  • monitorpolski

   Tak, i leczą „nieuleczalnie” chorych?

   • ktosław

    Dokładnie. Nie widzisz sensu zwiedzenia w czynieniu cudów?

    • monitorpolski

     Nie widzę. Widzę natomiast atak na zappery Jana. Wiem z jakiej strony idzie atak i to jest dla mnie dowód, gdzie jest prawda.

   • Majka

    A jak Ona Ci tego chipa z mozgu wyjela ? Foty ,Monitor , bo nie uwierze ;) Reke sfotografowales , a miejsca po tych paskudach nie ? A same paskudy to gdzie ?

    ps. Ja to juz w p. Janka nunczaki i fotelik z dziurka jestem sklonna uwierzyc , ale tym razem sie chyba zapedziles :P

    ps.2 Jestes szalony , mowie Ci…. :)

    pozdro.

    • dalmat

     Ty nie masz wierzyć, tylko myśleć. Nie ma rzeczy które nie istnieją Ogranicza je tylko ludzka niewiedza, strach przed innym.

   • AntyNWO

    tak mogą leczyć np jak dobrze pamiętam historia ta z tymi szatańskimi zabawkami Hello Kitty jak lekarz miał chorą umierająca córkę i zawarł pakt z diabłem i ona wyzdrowiała ale sprzedał się diabłu dusze i zaczął produkować te szatańskie zabawki jest masa innych rzekomych uzdrowicieli którzy uzdrawiają ale no własnie nie maja nic wspólnego z Panem Jezusem i z KK….oni nie pochodzą od Chrystusa nie są Katolikami tylko służą ciemnej stronie uważajmy wiec żeby nie podać rękę diabłu kto ma uszy niechaj słyszy. Z Panem Bogiem

    • Bekizator...

     Pozostaje pytanie: czy Marek P. sprzedał duszę diabłu w zamian za wyleczenie ojca?! Bo wszystko na to wskazuje!!

    • monitorpolski

     Mam podać wszystkim twój IP KEFIRZE?
     PORÓWNAJCIE SAMI:

     Jarek Kefirek Experts
     1 zatwierdzony
     kefir2010.wordpress.com (…)
     89.229[resztę na razie ukrywam]

     Bekizator…
     beka@[...]
     89.229[resztę na razie ukrywam]

     bekizator to jest kefir

     Ten „reptylianin” zapomniał, że już komentował z tego IP

    • Archie

     MONITOR, NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ NA TO PYTANIE! DLACZEGO? I CZEMU ZAREAGOWAŁEŚ TAK HISTERYCZNIE?! MASZ COŚ DO UKRYCIA W TYM WZGLĘDZIE? CZYLI W KWESTII CIEMNYCH MOCY I SPRZEDANIA WŁASNJE DUSZY?! PRZYZNAJ SIĘ!

    • Archie

     Działania monitora polskiego i J.a.n.a T.a.r.a.t.a.j.c.i.o noszą znamiona przestępstwa:

     Cyt. ”
     Działania panów Ta.r.at.ajc.io i monitora polskiego przybrały znamiona PRZESTĘPSTWA i zgodnie z definicją tak zostaną potraktowane.
     monitor nie ma prawa ujawniać czyjeś dane osobowe, tym bardziej że takowej zgody nigdy nie otrzymał, a wrecz odwrotnie został złożony stosowny sprzeciw odnośnie takowych praktyk!

     Zaznaczenia wymaga fakt, że T.ar.at.aj.ci.o sam upublicznił swoje dane osobowe w róznych wpisach i filmikach reklamujących zappery, więc twierdzenie, że posługiwanie się przeze mnie jego nazwiskiem uprawnia do takiego samego działania jest chybione.

     T.ar.at.ajc.io kłamie pisząc, że nie odebrałam drugiego zappera, aby mieć podstawy do szkalowania jego osoby.
     Nie odebrałam, bo NIE ZAMAWIAŁAM drugiego zappera, a oczekiwałam jedynie paragonu i instrukcji, o czym powiadomiłam Tar.ata.jc.io. Wielokrotnie pisałam, aby NIE WYSYŁAŁ DRUGIEGO ZAPPERA, bo go nie odbiorę, gdyż go NIE ZAMAWIAŁAM!

     Poniższy tekst, to mój mail do Tar.a.t.a.jc.io -sprzed wysłania drugiego zappera.

     “Ja.nie, nie jestem twoim wrogiem więc nie doszukuj się we mnie takowego.
     Odnoszę wrażenie, że nie rozumiemy się w podstawowej kwestii, a dotyczącej PARAMETRÓW Nunczako trzypasmowego.
     Czy nie zauważyłeś, że ja nie kwestionuje idei zappera, którą to ideę zaproponowała dr C.l.a.r.k?

     Jedno, co mnie zeźliło, to to, że ów zapper, który nabyłam, a który miał generować określone częstotliwości na określonym paśmie nie generuje takich, o których ty mówiłeś i pisałeś na stronie MP.

     Natomiast wpis “z ostatniej chwili”, którego autorem jest osoba zajmująca się zawodowo elektroniką :

     Z ostatniej chwili. Poniżej cytuję e-mail podesłany mi przez Ja.na Ta.ra.tajc.io. Jest to dowód na to, że zappery Nunczako nie są żadną ściemą, jak to nam próbują wmówić „życzliwi” Polakom.
     Odnośnie rozbieżności w częstotliwościach z tym co podaje instrukcja, czekamy na wyjaśnienie od konstruktora. Ponieważ ja sam byłem konstruktorem urządzeń radiowych i nadajników, to spodziewałem się właśnie takich wyników.

     “Szanowny P. Ja.nie, (…) przy okazji chcialbym prosic o wyjasnienie mi kwestii czestotliwosci pracy Zappera- z instrukcji wynika ze ten, ktory ja mam pracuje w trzech zakresach czestotliwosci od 70khz do 750khz.
     Nie wiem czy jest Pan osobiscie konstuktorem i wykonawca urzadzen ktore przechodza przez Pana rece, ja zawodowo zajmuje sie elektroniką zwiazaną z radiokomunikacją i pozwolilem sobie przy okazji wykonac proste pomiary, glownie ciekaw bylem wlasnie zakresow czestotliwosci, uzywam dosc precyzyjnego oscyloskopu HPackard.

     Wyniki jakie uzyskalem sa nastepujace : napiecie wyjsciowe 7Vpp ,
     na zakresie pierwszym czas przebiegu to 55 mikrosekund co daje 18khz ,
     na zakresie drugim czas 35 mikrosekund co daje 28,6khz i
     zakres trzeci czas 25 mikrosekund co daje czestotliwosc 40khz.

     Zaden z zakresow nie obejmuje wartosci podanych w instrukcji !!
     Nie mam pojecia czy to co wyszlo u mnie to przypadek czy wlasnie tak ma byc? Z opisu wynika ze wszystko to co ma byc zniszczone przez Zappera ma swoją czestotliwosc ktora wlasnie powinna byc emitowana przez urządzenie.
     Czy zatem moje wartosci sa prawidlowe?
     Uzywam Zappera dopiero od paru dni i mam wrazenie ze dziala on stymulujaco na moj organizm.
     Na blogach opisujacych Panskie urzadzenie jest sporo wypowiedzi ludzi, jest sporo tez roznych pytan, chwilami dosc szczegolowych czemu ja osobiscie sie nie dziwie.
     Z gory dziekuje za pare kolejnych słów i pozdrawiam”

     Moje wątpliwości i pytania sprowadzaja się dokładnie do tego samego, o czym pisze elektonik powyżej.
     Jednakże on w przeciwieństwie do mnie otrzymał INSTRUKCJĘ zgodna z wersją zamówionego zappera, czyli trzypasmowego. Ja takowej nie dostałam, bo załaczyłes mi instrukcje do jednopasmowego. Skoro zakres częstotliwości zamyka się w 40kHz, to nie dostrzegam różnicy między jedno, a trzypasmowym, prócz różnicy w cenie.

     Tych wątpliwości do dnia dzisiejszego nie wyjaśniłeś mi, a moje dociekania potraktowałeś, jako atak na twoja osobę. Nie atakuje ciebie, a jedynie brak woli w wyjaśnieniu tych rozbieżnosci. A kiedy starałam się je wyjaśnić zostałam zablokowana przez MP z brakiem możliwości nie tylko pisania, ale także czytania strony. Czy w tych okolicznościach nie miałbyś uzasadnionych podejrzeń, że z tym zapperem jest cos nie tak? Skoro zamyka się usta pytającemu?

     Nie wysyłaj mi następnego zappera, bo ja takowego nie odbiorę.

     Nie odbiorę, bo jeszcze nie jestem na drodze reklamowania otrzymanego, a tak jak pisałam wczesniej nie odeślę zappera, który na dzień dzisiejszy stanowi dowód w sprawie. Oczekuje paragonu i Instrukcji -opisu urządzenia (szczegółowo pisałam o tym we wcześniejszych mailach).
     Chciałabym w końcu mieć na piśmie od ciebie informację, że na zakresie pierwszym -zakres częstotliwości wynosi tyle i tyle i ta częstotliwość oddziałuje na takie, a takie drobnoustroje.”

    • monitorpolski

     No to mamy już wszystko jasne. IP tego Archie jest takie samo jak „Mocniejszego” oraz „Filmy Prawdy” – to ostatnie zresztą promowane przeze mnie na mailowe prośbę tejże osoby. „Filmy Prawdy” to są ogólnie dostępne materiały z YouTube, którą ta lub te osoby SPRZEDAJĄ na swoim blogu, a więc ŻERUJĄ na Polakach wykorzystując NIE SWOJĄ pracę!
     Czyżby, tzw. Myśląca Gaja, to była trwająca już od dłuższego czasu operacja psy-op, sądzę że syjonistyczna (oni niczego nie przegapią by zarobić na głupich gojach kasę). Zapomnieli tylko, że niektóre IP już były wykorzystane i że mogę je łatwo sprawdzić.

     Przypomnę jeden z komentarzy tych osobników:
     FILMY PRAWDY
     13 zatwierdzonych
     filmyprawdy.wordpress.com

     filmyprawdy@gmail.com
     31.172.[na razie pozostałej części IP nie ujawniam, MP]
     Wysłany 23.06.2012 o 01:57

     Działajmy i nie poddajmy się zwłaszcza w tych czasach w których przyszło nam żyć.
     WOJNA INFORMACYJNA
     Pragniemy poinformować iż ze względu wzmożenia ilości zakupowanych przez nas czystych płyt dostaliśmy rabat na tańsze materiały w tym (płyty i opakowania plastikowe do nich).
     Z tego względu zmniejszyliśmy jeszcze bardziej ceny za poszczególne płyty na najniższe jakie tylko mogliśmy uzyskać.
     Bardzo dziękujemy za wszystkich którzy wsparli tą akcję informacyjną.
     Oto nowy cennik płyt:
     ——————————————————————————————————————-
     OPŁATA ZA ZESTAW 44 FILMÓW NA 8 PŁYTACH:
     ZESTAW 44 FILMÓW NA 8 PŁYTACH – W KOPERTACH (Z NADRUKIEM ZARÓWNO NA PŁYCIE JAK I KOPERCIE):
     Cena: 28zł
     ZESTAW 44 FILMÓW NA 8 PŁYTACH W 4 DUŻYCH PLASTIKOWYCH OPAKOWANIACH (Z NADRUKIEM NA PŁYCIE I PUDEŁKU Z DUŻĄ OKŁADKĄ):
     Cena: 36zł
     Więcej informacji na stronie:
     http://filmyprawdy.wordpress.com/
     Pozdrawiamy serdecznie
     Redakcja Filmy Prawdy

    • Irol

     Osobom zarabiającym na czyjejś pracy z pogwałceniem prawa przypominam:

     Filmy udostępnione na wolnej licencji nie mogą być sprzedawane.
     Sprzedaż jest równoznaczna z pogwałceniem licencji i sprzedający naraża się na sankcje dotyczące praw autorskich. Myślę, że powyższy cennik wraz z adresami IP, oraz email’ami osób łamiących prawo autorskie powinny trafić do twórców tych filmów i osoby gwałcące prawo powinny ponieść tego konsekwencje.

     Powyższa informacja nie dotyczy przypadków, w których wykonywana jest usługa nagrania płyt dla osób nie posiadających internetu. Z dodatkową uwagą, że takowa usługa powinna wyłącznie zwrócić koszty, a nie może przynosić zysków.

    • experto

     Z dodatkową uwagą, że takowa usługa powinna wyłącznie zwrócić koszty, a nie może przynosić zysków.”

     No tu już chyba przesadzasz, jak usługa to są koszty i trzeba płacić, a nikt za darmo nie bedzie pracował.

    • Irol

     Koszty to ponieśli twórcy tych filmów, a nie pirat sprzedający na rynku nie swoje dzieło. Ich koszty to nagrywarka + kilka płytek DVD + drukarka + koperta bąbelkowa ( czyste piractwo).

     Jeżeli chce dystrybuować te filmy na zasadach komercyjnych to powinien spisać umowy z twórcami filmów i tyle. Trzeba tylko wtedy sprawdzić, czy film nie wypadł by wtedy z kategorii wolnej twórczości.

    • xx

     Dodajmy do tego fakt, że przy płatności za filmy przelewem, pieniądze wysyłane są na jakieś lewe konto. Tzn. Ani osoba będąca „właścicielem” konta nie istnieje, ani adres nie istnieje.
     Zwykły obywatel nie założy sobie w banku lewego konta. Resztę dopiszcie sobie sami.

    • monitorpolski

     O tym nie wiedziałem. Tak więc muszą być to „służby” bowiem żadna prywatna osoba nie ma takich możliwości.

 • Bekizator...

  Panie Marku, ma pan zdjęcia rentgenowskie tych czterech czipów w pana ciele?
  Czy wyjmowanie czipa z mózgu odbywało się pod obrazowaniem PET? (Pozytonowa Tomografia Emisyjna)
  Czy Irma jest neurochirurgiem? Nie wiedziałem!

  • monitorpolski

   Nie, ona je znieutralizowała. Tu są zdjecia innego przypadku: http://www.monitor-polski.pl/tak-wyglada-miejsce-po-usunietym-czipie/

   • Bekizator...

    Ale ja nie pytałem o zdjęcia INNEGO PRZYPADKU.
    Ja pytałem czy ty, monitor polski, zrobiłeś rentgen? Jeśli nie, to co stoi na przeszkodzie wykonania zdjęcia rentgenowskiego i wstawieniu na bloga fotografii ciebie trzymającego to zdjęcie rentgenowskie? Bo na słowo to nikt ci nie będzie wierzył, sorry.

   • Majka

    Piszesz „iskra juz wyszla z Polski „. Mozesz rozwinac temat ?Jaka iskra ? Jacy reptalianie? Mam nadzieje ,ze to nie Gaja z K.efirem? ;)
    A na powaznie. Jesli juz „dowaliles” nam czytelnikom swojego bloga z takiej armaty to idz na calosc i wyjaw wszystko jak na spowiedzi , a nie sie wykrecasz tym , ze nas zamuruje . Damy rade przeczytac ,uwierz ;)

    • mscibor

     Majka, ja juz napisalem ze ta iskr ato poszla w jego glowie i stad mamy co raz to lepsze rewelacje serwowane przez marka. Wielki katolik okazal sie okultysta.

   • psychoza

    Panie monitorze, chciałbym się spytać jak Pan sądzi kiedy mogli Panu te chipy zachipować?

    • monitorpolski

     Nie wiem. To co Jan mówi jest tak niesamowite, że nie chcę tego powtarzać. Może on sam się zgodzi na rozmowę.

 • tofi

  Kobieta nie może być egzorcystą.

  • Irol

   Może. Są KOBIETY 1000 razy twardsze od najtwardszego Mężczyzny.

   Zresztą, z moich obserwacji wynika, że dzisiejsze kobiety są dopiero TWARDE SZTUKI.

   Już prawie dorównują naszym dalekim przodkiniom z czasów wielkich podbojów :) .

 • dejavu

  Zobacz czy z innym różańcem będzie tak samo. Jak parzą dewocjonalia, mi to śmierdzi siarką.
  Swoje wiem i do żadnych wróżek się nie wybieram, czakry itp tematy, od okultyzmu jak najdalej.

  • monitorpolski

   Nie jast tak samo. Nie pisałbym o tym, gdyby różańce mnie parzyły w ręce. Uważam to za ewidentny znak działania niewidzialnych sił podczas spotkania, które Piotr i Irma widzieli i się z nimi komunikowali.

   • Majka

    Dlaczego mnie cenzurujesz ? Nie pisze nic zlego :(

   • dejavu

    Może i tak być. Słyszałem w tamtym roku od ojca franciszkanina, że Medjugorie to może być wałek ale nie mówił w szczegółach. Powiedział mi o tym bo pytałem go o różne rzeczy i pokazał mi książeczkę z modlitwami. Były tam modlitwy do aniołów, ale trafiły się też modlitwy do upadłych aniołów – demonów. To tak ku przestrodze.

  • Irol

   Powiem tylko, że Czakry i Meridiany istnieją.
   Są niezależne od wiary, lub niewiary, obaw, lub braku obaw.

   Inaczej nikt spoza Azji nie mógłby się leczyć u bioenergoterapeutów, lub nie mógłby korzystać z akupunktury. A oba sposoby działają. I to kompletnie nie ma znaczenia czy ktoś w nie wierzy, czy nie.

   Mam swoją teorię n/t zapperów.
   Zapper może działać jak taki mechaniczny bioenergoterapeuta.
   Co prawda nie jest napędzany siłą życia, ale po uzyskaniu odpowiedniej częstotliwości pole elektromagnetycznego może działać, przynajmniej w zgrubnym przybliżeniu podobnie.
   W końcu Słońce, Ziemia i Księżyc też, według naszej wiedzy nie żyją, a każdej godziny naszego życia oddziaływają na nas.

   • monitorpolski

    Sądzę, że dokładnie tak jest. Poza tym pobudza elektrycznie komórki – być może niektóre ich funkcje są zaburzone, a zapper przez pole elektryczne je „naprawia” czy wręcz budzi do życia. Drugi aspekt to podobieństwo do różdżek Horusa – tu nie ma znaczenia czy jest w nim układ elektroniczny.

    • Majka

     A ja sie wczoraj Ciebie pytalam o ta ” iskre,ktora wyszla”. Nie masz czasu , by mi odpowiedziec czy to tylko taka rzucona przez Ciebie metafora , ktora nic nie znaczy ? Jak sie powiedzialo a , to trzeba powiedziec b . Jak juz „stworzyles” taki tekst to przynajmniej miej teraz sile i checi , aby go obronic , chyba ,ze nie traktujesz powaznie swoich czytelnikow.
     No i oczywiscie czekam na opowiesci p. Jana na temat tych „bytow”, z ktorymi sie kontaktowaliscie , bo Tobie mowe chyba odjelo :P

     pozdrawiam :)

    • monitorpolski

     A co sądzisz to może znaczyć? Iskra wznieca płomień. Wytęż głowę.

    • Irol

     Koleżanko Majko, są na prawdę ciekawe opowieści o naszej słowiańskiej historii.
     Wystarczy poszukać :) .

     W skrócie.

     Słowianie są, podobnie jak Hindusi, podzieleni na kasty z których wzięły się późniejsze plemiona.

     Przykładowo: Strażnicy gór nazywani byli Horwatami, górnicy wydobywający z głębi ziemi m.in. srebro nazywani byli Serbami.

     Wszystkich kast nie pamiętam, a nie mam czasu tego znowu szukać na Eioba.pl. Zapamiętałem tylko genezę powstania nazwy plemiona Polan. Ogólnie większość opracowań twierdzi, że byli rolnikami od pola, ale kilkoro z rosyjskich badaczy trafiło na zupełnie inne stwierdzenie. W wedach są opisani strażnicy Pól Mocy ( w sanskrycie takie pole mocy określa się jako Mandala). Do każdego Pola mocy są przypisani inni strażnicy. A nasi „Polanie” właśnie strzegli czegoś bardzo ważnego i nieprzypadkowo znajduje się to w Polsce.

     Może chodzi właśnie o tą właśnie „iskrę”. Któż to wie?

     P.S. Najciekawsza jest mądrość naszych przodków :) . Na najcenniejszy na świecie metal mówili zło-to. Wiedzieli, że sprowadza śmierć i cierpienie. I chyba dlatego w świecie Słowian pieniądzem były denary ze srebra :) .

    • experto

     Ciekawe z tym złotem, do dzis w świecie są denary (dollary, dinary, drachmy, zdaje sie liry też jakos od tego, lity łaty, itd.) i złote (gu(o)ldeny, korony- też chyba od złota) – nie wiem do czego przypisać funty – ale chyba też do złota no i ruble oraz franki, ale to chyba od Francji czy frankofonii?.

    • Irol

     Funt Sterling był oparty na srebrze.
     Dokładnie jeden funt sterling to było około 454g srebra 900 :) .
     ( To była wtedy kupa kasy).

    • pola

     1732. Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje.

     Fragmenty z Dzienniczka św. s. Faustyny

 • edmer

  do zapera nic nie mam i nawed myśle sobie zamówić ale monitor błądzi wchodząc wokultyzm

  • monitorpolski

   Mam do ciebie propozycję, nie zamawiaj, bo i tak na tobie nie będzie działać. Do kilku osób w ogóle nie dotarł, mimo że został wysłany.

 • edmer

  w okultyzmie jest zło i wiele opentań może marek jest opentany przez demona bo go juz różaniec parzy i jeszcze sie tym chwali jakie to nie zwykle.

 • mscibor

  Widać że poszła iskra. To musiało być niezłe przepięcie w twojej głowie Marek bo z dnia na dzień pogrążasz się co raz głębiej.

 • AntyNWO

  Dodam tylko tak jak niektórzy tu powiedzieli egzorcysta czy ksiądz nie może być kobietą to prowadzi to obłędu do doktryny New Age a jak jeszcze dodamy że różaniec parzy dany nam od Maryi to wchodzimy w szatańskie sprawy….nie wierzmy w to to droga do okultyzmu, orędzia MBM ostrzegają właśnie przed tymi zmianami w Kościele miejmy oczy szeroko otwarte nie dajmy się zwieść tym nowinkom które wprowadzi Fałszywy Prorok już niebawem… który powiedział że Pan Jezus jest grzechem….

 • Marcin

  Witam.

  Od Dawna interesuje się tematyką ufologiczna i ezoteryczną i z tego co mi wiadomo, to wszystkie
  „Objawienia Maryjne” są dokonywane przez negatywne istoty.
  Dlatego proszę o ostrożność jeśli chodzi o tego typu rewelacje.

  Pozdrawiam.