Filmy: Tajne armie NATO

Film, który warto obejrzeć. Nie odkrywa całej prawdy, kto stoi za tymi „tajnymi armiami”, ale i tak może być szokujący dla wielu ludzi, którzy sądzą, że NATO reprezentuję tę „lepszą” część świata.
Dwa lata temu na swoim blogu zamieściłem streszczenie artykułu Steva Lendmana pod tym samym tytułem, które cytuję poniżej filmu.

Nieprzypadkowe jest to, że 30 listopada 2007 roku w drugim co do wielkości dzienniku włoskim Corriere Della Sera, były prezydent Włoch Francesco Cossiga, oficjalnie oświadczył, że zamachu na World Trade Center dokonali nie arabscy terroryści, a izraelski Mossad z elementami CIA, czyli te same elementy, które kierują „tajnymi armiami” operacji Galdio. To właśnie wywiad włoski za prezydentury Cossigi i rządów Giulio Andreottiego wyciągnął na światło dzienne operację Gladio. Trudno mieć wątpliwości, że mogło się to odbyć bez czynnego udziału Watykanu i jego sieci, co oczywiście całkowicie zaprzecza pogłoskom, że Stolica Apostolska jest częścią NWO.

Tajne armie nie zniknęły. Mają swoją kontynuację w postaci tzw. Al-Kaidy czy europejskich grup dywersyjnych takich jak Antifa. Obserwując to co się dzieje nie można mieć już wątpliwości, że mamy do czynienia z wojną przeciwko ludzkości, że całość działań tzw. „elit” – ludzi powiązanych z międzynarodowymi bankierami i satanistyczną strukturą masońsko – syjonistyczną, zmierza do przejęcia kontroli nad całym światem, a następnie do systematycznego wymordowania większości ludzkości. Zamachy terrorystyczne, które były zaplanowane i wykonane przez te „tajne armie” miały i mają na celu wprowadzenie rządów ultratotalitarnych oraz przejęcie kontroli nad rządami wszystkich krajów.

 


Tajne armie NATO, czyli kto jest prawdziwym terrorystą

Temat jest raczej nieznany polskiemu czytelnikowi, choć przecież od kilkunastu lat i my jesteśmy członkiem Paktu Północnoatlantyckiego. “Armie” działały w Europie Zachodniej w czasie tzw. “zimnej wojny”, a cała operacja zostala ujawniona w sierpniu 1990 roku we Włoszech, kiedy to premier tego kraju Giulio Andreotti potwierdził ich istnienie przed komisją senacką badającą terroryzm. Zgodnie z tajnym dokumentem wojskowym z 1959 roku, tajne armie miały podwójne zadanie (stąd nazwa operacji – GLADIO – po łacinie miecz z podwójnym ostrzem, obosieczny): – jako grupy zaplecza na wypadek sowieckiej inwazji i prowadzenie wojny partyzanckiej na terenach okupowanych przez Sowietów – prowadzenie specjalnych operacji wewnętrznych na wypadek sytuacji nadzwyczajnych.

Jak się później okazało, serie zamachów bombowych, zabójstw czy nawet masakr w krajach europejskich, którym autorstwo przypisywano bojówkom lewicowym były de facto wykonywane przez osoby powiązane ze strukturami wywiadu wojskowego USA. Afera wyszła na jaw przy okazji przesłuchań w sądzie w srawie terroryzmu gdy sędzia Felice Casson zaczął się dokładniej bojówkom prawicowym. W jednym przypadku, w 1972 roku, bomba podlożona w samochodzie zabiła trzech Carabinieri. Winę początkowo przypisywano Czerwonym Brygadom, jednak okazało się, że zamachu dokonał Vincenzo Vinciguerra – skrajnie prawicowy fanatyk. W 1984 roku podczas procesu ujawnil on, że włoskie służby specjalne stały za zleceniem tego zamachu. Z zeznań wynikało, że we Włoszech istnieją tajne siły specjalne, równolegle do służb wojskowych, które się składają zarówno z cywili jak i wojskowych, a ich zadaniem jest przeciwstawienie się Sowietom oraz organizowanie ruchu oporu na terenie Włoch w przypadku inwazji wojsk sowieckich. Vinciguerra dodał też, że wszystkie zamachy i masakry dokonane przez tegrupy miały na celu zastraszenie opinii publicznej, która w reakcji na terror miała się zwrócić do rządu o działania specjalne w celu poprawy bezpieczeństwa, a to z kolei wprowadziłoby represje wobec lewicy.

Były dyrektor CIA William Colby (później zabity w podejrzanej kraksie samolotowej) w swoich pamiętnikach przyznał, że tajne armie były kreacją CIA i powstały niedługo po II wojnie światowej. Składały się z jak najmniejszych grup zaufanych ludzi. Parlament Europejski w specjalnej rezolucji ostro skrytykował te organizacje, które funkcjonowały i prawdopodobnie nadal funkcjonują kompletnie poza prawem, gdyż ta działalność nie podlega kontroli parlamentarnej. To z kolei rodzi “potrzebę pełnego dochodzenia na temat ich natury, struktury, celów i innych aspektów” - czytamy w rezolucji PE. Takie dochodzenia zostały przeprowadzone tylko we Włoszech, Belgii i Szwajcarii. Amerykańska administracja G.W. Busha nie komentowała wyników tych dochodzeń z obawy, że moglo by to skłócić sprzymierzeńców w planowanej wojnie z Irakiem.

Operacja Gladio jest kontynuacją tzw. CCWU – Clandestine Committee of the Western Union (Tajny Komitet Unii Zachodniej) powołanego po powstaniu NATO w 1949 roku, który w 1951 roku został zastąpiony przez Clandestine Planning Committee (Tajny Komitet Planowania). W 195 7 roku została powołana druga tajna armia o nazwie Allied Clandestine Committeee (Zjednoczony Tajny Komitet) powołaby przez Głównodowodzącego NATO w Europie. Trzonem tej armii byli zatwardziali antykomuniści, głównie prawicowi, ale byli także i naziści, których celem było zapobieżenie inwazji ze strony Rosji Sowieckiej, co jak wiadomo było bardzo mało prawdopodobne. Autor artykułu dodaje na końcu: “Ameryka do dnia dzisiejszego jest czołowym światowym czynikiem sponsorowanego terroryzmu państwowego zarówno w kraju jak i za granicą. W procederze wiodą prym agenci CIA, FBI i Homeland Security, a ich działalność ma niewiele wspólnego z poszanowaniem prawa czy też wartości takich jak wolności demokratyczne, prawa człowieka, wolność osobista i równość wobec prawa. Ta niekorzystna działalność może zostac powstrzymana tylko przez świadomą zagrożenia opinię publiczną.”

Tajne armie NATo działały i być może nadal działają w takich krajach jak Dania, Finlandia, Norwegia, Luxemburg, Szwajcaria, Austria i Holandia – tam miały za zadanie obronę kapitalizmu przed komunizmem i lewicą. Natomiast w takich krajach jak Turcja, Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Szwecja i Grecja, brały aktywną rolę w zamachach terrorystycznych, kóre miały na celu zastraszenie społeczeństwa. Do spektakularnych zamachów które były dziełem tych “tajnych armii” można zaliczyć np. masakrę 38 uczestników obchodów 1-Majowych w istambule w 1977 roku, udział w puczu w Grecji w 1967 roku, podczas którego aresztowano 10,000 ludzi, spośród których wielu torturowano i zabito, liczne zamachy terrorystyczne w Europie Zachodniej itd. Ciekawe jest to, że wielu politków lewicy wiedzialo o tych organizacjach i nie podejmowało żadnych działań.

Można więc wyciągnąć wniosek, że “tajne armie” to nic innego jak narzędzie do wprowadzania praw totalitarnych i zamordyzmu, a to z kolei ma być gwarantem do zaistnienia tzw. “rządu światowego”, który nie tolerowałby opozycji politycznej w jakiejkolwiek postaci. Jak obecnie jest wiadome, zagrożenie ze strony Związku sowieckiego było raczej iluzoryczne, wywiad zachodni musiał o tym wiedzieć, jednak mimo to tworzono pozory zagrożenia poparte indoktrynacją medialną, a to z kolei uzasadniało istnienie tajnych armii.

Należałoby zapytać czy możliwe jest by i w Polsce istniały “tajne armie” NATO cz też jakichś innych struktur. Sądząc z tego co się dzieje można mieć wrażenie, że tak jest – są bowiem ludzie działający na różnyc frontach, od polityki poprzez media, sądy, edukację po służbę zdrowia, którzy realizują wspólną politykę niszczenia społeczeństwa polskiego i niekorzystne dla niezawisłości państwowej działania. Niedawna katastrofa samolotu prezydenckiego, a także podobna sprzed 2 lat katastrofa samolotu CASA z 16 wysokiej rangi oficerami, każe przypuszczać, że w naszym kraju może być od lat prowadzona cicha wojna z udziałem tajnych struktur terrorystycznych, które mają swojego sponsora – choć niekoniecznie w NATO.

Na podst. http://www.countercurrents.org/lendman150910.htm

96 comments to Filmy: Tajne armie NATO

 • ARTUR

  Najgorzej ma Putin , bo nie dość że sobowtór jest chory to jeszcze miał wylew do mózgu w lewej półkuli , swiadczą o tym zdjecia ze skrzywieniem prawej strony ust .

  • Annah.

   Niekoniecznie, przy okazji ostatniego odmładzania mógł się wspomagać botuliną, która jak wiemy paraliżuje ;) zmarszczki. Może coś nie poszło jak trzeba.

 • sylukot

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/zbigniew-brzezinski-ostrzega-ze-plan-stworzenia-nwo-jest-zagrozony-przez-opor-ludzi-swiecie
  Zaciekawil mnie jeden komentarz wcale nie zwiazany z tematem.
  Napisal weteran-
  Nic się satanistom nie wali.

  Dopiero po powrocie ISUSA HRISTOSA wszystko się im zawali.
  A dalszy opis imienia- ISUS HRISTOS- wstawiony przez TT mnie zaciekawil.
  Bo jest to prawdziwe imię Chrystusa. To fałszywe (tak, fałszywe) powstało w IV w. n.e., kiedy cesarstwo rzymskie rozpadło się na część zachodnią i wschodnią (stolica: Konstantynopol/Bizancjum). Kościół wschodni przyjął imię Iisous (wym. Isus), które jest dokładną transliteracją z języka greckiego, i używa je do dziś. Natomiast w Rzymie zlecono stworzenie łacińskiego przekładu Biblii – Wulgaty, w której pojawiło się imię Iesvs. Pozornie to samo imię (pomijając, że „v” to polskie „u” – tak jak „ou”). Dlaczego to samo? W grece koine niegdyś druga litera imienia Pana (tzw. „eta”) wymawiana była jako „e”. Dlaczego pozornie? Bo poprzez itacyzm jej wymowa zmieniła się na „i”. I co najważniejsze: w takiej formie obowiązywała już w czasach narodzin Chrystusa. Stąd Jego imię to: Isus.

  Zatem skąd „Jezus”? W alfabecie nowoczesnej łaciny (który obowiązuje od XVI w. do dzisiaj) „I” zamieniono na „J”, podobnie jak „v” na „u” i powstał „Jesus”, po polsku: Jezus. Ale najistotniejsza kwestia dotyczy użycia litery „e” zamiast „i”. Jeśli przyjrzeć się wcześniejszemu zapisowi po łacinie zauważyć można, że zawiera ono w sobie inne imię – Esvs. Dokładnie to samo, jakie widnieje na pewnej odkrytej płaskorzeźbie, ilustrującej jedno z celtyckich bóstw. Przypadek? Niekoniecznie. W 52 r. p.n.e. Galia została podbita przez Rzymian i w wyniku synkretyzmu do panteonu rzymskich bogów dołączył… Esus. Był on jednym z najważniejszych bóstw i jest utożsamiany z samym lucyferem, stąd zwracając się do imienia „Jezus” ludzie nieświadomie modlą się do kogoś zupełnie innego…
  Gosc to wszystko wrzucil z tej strony, ciekawa nie powiem.
  http://www.zbawienie.com/
  Czytam znaczenie BESTIA. Naprawde warto.
  http://www.zbawienie.com/bestia.htm

  • ORzesz

   Kot, ten co pali, też by to wrzucił.

   • sylukot

    ORzesz czytasz czytasz i co przecztales chyba nic?
    Czy cos sie nie zgadza z tym co jest napisane pod tym linkiem-
    http://www.zbawienie.com/bestia.htm
    Czy cos co tu jest napisane o besti nie jest prawda. Reszte ktora tu wkleilem tzn. o imieniu Isus Hristos, zrobilem to z ciekawosc co o tym myslicie. Napiszcie cos a nie minusy stawiacie.Kto pyta nie bladzi, a opinie sa bardzo przydatne do stwierdzenia gdzie prawda-gdzie przeklamanie. Spoko ORzesz nie jaram trawy jesli ci oto chodzi, lubie wiedziec co gdzie i jak. O co w tym wszystkim chodzi?

    • ORzesz

     Jest coś takiego jak „głupia ciekawość”.
     Wiedzieć?. Nic nie wiesz bo oprócz wiedzy potrzebne jest jeszcze czucie. Tego się nie da przekazać. To trzeba samemu „nabyć” lub otrzymać przy urodzeniu.
     Myślę i czuję że bezmyślnie plugawisz.

    • sylukot

     ORzesz co masz czuc ze ktos cie w chu….. robi, od dawna wiadomo ze Biblia jest przeklamana, dopisuja, wymyslaja i co tam chcesz jeszcze. Ty nabyles chyba glupote, bo jesli nie potrafisz czytac to siedz i patrz w tvn. Nic nie plugawilem jesli ci o to chodzi. Wlasnie takich jak ty trzeba uswiadamiac ale inaczej. Szkoda ze nie mozemy sie spotkac bo napewno bym Ci to przetlumaczyl co napisalem, ale nic straconego. Zapraszam na Swieta do mnie- nocleg i wyzywienie zapewniam oraz zwiedzanie Irlandii.

    • Peryskop

     sylukot, nie jesteś tu nowy więc wiesz, że takie kontrowersyjne bajki lepiej schodzą na onetach niż na MP.

     „O co w tym wszystkim chodzi?”

     O robienie w bambus ludzi takich jak ty :-(

    • ex student

     Hristos nie moze byc w zadnym przypadku, bo w grece mamy chi, co oddawane jest przez „ch” :-)
     A w imieniu mamy w grece „iote” i „ete” a nie „epsilon”, wiec pozostaje jednak „Jezus”, ew gdy chcesz byc wierny oryginalowi, to „Jesus”.
     O tym, do kogo sie modlimy nie decyduja slowa, tylko intencja (znaczenie) jaka sie za nimi kryje. Zatem imie sobie mozna znieksztalcac, ale jesli ktos ma na mysli Jezusa Chrystusa, Syna nBozego narodzonego z dziewicy Maryi, modli sie do wlasciwej Osoby ;-)

    • sylukot

     Panowie, panowie albo zle przeczytaliscie wpis albo ja cos zle wpisalem. Mnie nie chodzi o imie Jezusa i jego pisowni.Wstawka byla z ciekowasci, chyba po to jest ten blog zeby rozmawiac.To o co pytalem dotyczylo Besti i tylko o to.

  • Jackoski to pajac nie słuchać go … opiera się na tym, że niby przewidział krach w 2008 … każdy by to zrobił nie trzeba być jasnowidzem .

   • BirD2

    Gdyby każdy mógł to zrobić to by krachu nie było. Widać że teraz znikł po Euro bo przewidział że coś się stanie, a stało się tylko to że Moskale dostali baty i w piłce i na trybunach

    Moim zdaniem takie przepowiednie jak on teraz wygłasza może sobie każdy przewidzieć, nie rozmawiałem z nim więc nie wiem jaki jest i co potrafi ale nic nowego nie dodał

    „Przełom roku 2012/13 to będzie bardzo trudny czas”
    A jeszcze kilka lat temu mówił że nic się nie stanie. Nie zdziwię się jak w 2013 ogłosi się prorokiem bo to on przewidział:)

 • kristina

  Nie wiem czy ktoś tu wrzucił ten filmik. Przekazuje jako PILNE!. Bardzo smutne i drastyczne obrazy.:(

  http://www.youtube.com/watch?v=1aEyR0rl5xQ&feature=share

  • BirD2

   Tutaj złym jest Assad, w tym teledysku.

   Nie wiem jaka jest sytuacja i kto jest tym złym, więc możemy tylko czekać aż przyjdzie to do nas.

   • BirD2

    Jak już tak świat jest ustawiony że umiemy się tylko zabijać to tego się nie zmieni (ale łatwo się to pisze w ciepłym domku z piwem pod ręką i piękną dziewczyną która czeka w łóżku)

    Widziałem filmik z idiota który z głupoty chciał skoczyć do wody i z kilku metrów gębą zarył w pręt, żył ale głowa mu się rozjechała na dwie części..

    Sam nie wiem co pisać, można się burzyć ale to będzie trwało i nic nie zmienimy.. W wojnach nie ma dobrych, wszyscy są źli..

  • od

   Tylko, że to nie prezydent Assad winien jest tej tragedii. A oskarżanie go jest manipulacją dokonywaną parez prawdziwych winowajców i morderców. Podobnie rzecz się miała w przypadku Kadafiego i wielu innych.

 • ARTUR

  To nie do uwierzenia ,Izrael ma dostęp do naszych sieci telekomunikacyjnych .Buszuję sobie spokojnie /bez czosnku/ po Wolnych Mediach i RMF 24 i właśnie jak zwykle wbijam sobie ‚ wstecz” aby cofnąć się i sprawdzić co mam na ogonie a tu wyskakuje mi strona po HEBRAJSKU ,z ofertą abym taniej dzwonił do Izraela nadana przez OMNITelecom Ltd.

  • ORzesz

   Też gdzieś wczoraj dojrzałem reklamę po Hebrajsku.
   Na cmentarzu zapałki z napisami w tym języku.
   Ziemniaki itp. produkty w magazynach z zatrutą żywnością.
   W telawizji brodo zarost króluje niepodzielnie.
   judeopolonia wpełza od tyłu, podobnie jak w Hollywood.

   Po ew. ostatecznej realizacji Holokaustu (po to założono Izrael – przepowiednia mówi o 6 milionach i chcą by się wypełniło) może być nieciekawie.
   Ale miejmy przekonanie że nic im się nie uda.
   Wtedy p. Jackowski będzie widział tylko alternatywne przyszłości które się nie zdarzą bo przeciwstawimy im zdrowe myślenie zwrócone ku dobru.

   Każda przyszłość ma co najmniej dwa główne nurty do stania się.
   Idźmy drogą życia do Boga!.
   Nie przez śmierć.

 • dRUM

  pytanie do wszystkich.
  Poszukuje jakis materialow (strona internetowa,pdf itp) w jezyku polskim o metodach Buteyko walka z kaszlem jak takze prawidlowe oddychanie i pozycje ciala podczas snu.
  Strone angielska znam ale jakos nie widze zadnych publikacji w jez. polskim.

 • Spotkałam artykuł, który już w nagłówku wprowadził mnie w przerażenie. Ciągle o likwidacji Polski piszemy, mówimy, ale nadal mam nadzieję, że ominiemy nieszczęście.
  W tym artykule jednak brzmi wrogo…

  Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom,
  ten, w który mieszkasz – Polskę…
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Kiedy-zydzi-przyjda-ukrasc-twoj-dom-Solidarnosc-z-Narodem-Palestyny-

  Przypomniał mi się film:
  Prezydent Izraela: „Wykupujemy Polskę”
  http://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg&feature=player_embedded