Ksiądz Tadeusz Kiersztyn nie żyje

Z ostatniej chwili (24.08 wieczorem) : nieoficjalna informacja o wypadku w którym zginął ks. Tadeusz Kiersztyn.
Właśnie rozmawiałem z osobą, która dowiedziała się, że TIR, który najechał na samochód księdza wyraźnie celował w bok kierowcy samochodu. Nie wiem od kogo wyszła ta informacja, ale jeśli to była współpasażerka, to nie powinna bać się ujawnić tych szczegółów prokuraturze. Na pewno znane są dane kierowcy TIR-a i powinien on zostać dokładnie przesłuchany z użyciem środków nadzwyczajnych jak wykrywacz kłamstw. Zabójstwa za pomocą samochodów ciężarowych są powszechną metodą używaną przez wszelakie służby.  Jeszcze raz podkreślam, że jest to informacja nieoficjalna.

==============================

W dniu 22 sierpnia br. zmarł od ran poniesionych w wypadku samochodowym X. Tadeusz, gorący orędownik Jezusa Chrystusa Króla Polski.  X. Tadeusz był postulatorem procesu beatyfikacyjnego Rozalii Celakówny. Był autorem wielu opracowań na temat spraw Kościoła, należał do nielicznych kapłanów, którzy odważyli się wypowiadać o Soborze Watykańskim Drugim, jako przyczynie zła w Kościele Świętym.  Śmierć ta jest kolejną nagłą śmiercią całej już rzeszy godnych kapłanów Kościoła Świętego w Polsce, w okresie po II Wojnie Światowej, a co daje asumpt do zastanowienia się nad tym, czy obecny stan jest stanem pokoju, jak to daje się nam zwodniczo kontemplować. Jeżeli śmierć ta jest zbrodnią, to X. Tadeusz jest już zbawiony, jako ten, który dodał życie za Chrystusa.
Na podst: http://gazetawarszawska.com 

O ś.p. księdzu Tadeuszu Kiersztynie będziemy jeszcze pisać. Wiele osób ze środowiska działaczy niepodległościowych miało z nim bliski kontakt.  To ksiądz Kiersztyn ujawnił kto w sposób skandaliczny spowodował, że ś.p. Janusz Kurtyka nie spoczął w krypcie kościoła św. Piotra i Pawła skąd przeniesiono jego zwłoki na Rakowice. Nie chcę teraz o tym pisać, przyjdzie na to czas. Podejrzewam, że ks. Kiersztyn, jak i wielu innych polskich patriotów jest kolejną ofiarą czystek w naszym narodzie – jest to ciąg dalszy pogromu narodu polskiego podczas i po II wojnie światowej, Katynia i Smoleńska.

Musimy sobie zdać sprawę z tego, że każdy mord poprzedza inwigilacja. Aby móc ozdrowić naszą Ojczyznę, nie możemy korzystać z narzędzi danych nam przez oprawców. Jeśli już, to narzędzia te należy wykorzystywać przeciwko nim. Myślę tu o m.in. wszelkich urządzeniach podsłuchowych jak telefony, laptopy i inne urządzenia elektroniczne.

Samochód stał się narzędziem mordu. Trudno bowiem przypuszczać, że to był wypadek. TIR-y ot tak sobie nie najeżdżają na inne samochody.  Podobnie jak samoloty ot tak sobie nie spadają, czy też generałowie ot tak sobie nie strzelają w łeb. Jestem przekonany, że ks. Kiersztyn nie jest ostatnią ofiarą mafii, która przejęła kontrolę nad Polską. Jest to jednak objaw jej desperacji i słabości, skoro posunięto się do zamordowania nie używającego przemocy księdza.
Zob: X. Tadeusz Kiersztyn walczy o życie. Uległ wypadkowi samochodowemu. Jego pojazd został najechany przez “TIR”

Ś.p. ksiądz Tadeusz Kiersztyn był w pełni świadomy tego co się obecnie na świecie dzieje. Przez swoją popularność był dla mafii niebezpieczny, dlatego pewnie go zlikwidowano. Być może przygotowwywał jakąś niebezpieczną dla nich akcję informacyjną w kościołach – tego sięnigdy nie dowiemy. Dlatego też ostrzegam przed wszechobecną inwigilacją – jeśli chcesz walczyć z szatanem, uważaj na to co mówisz, na to z kim się zadajesz. Poniższy fragment wystąpienia ks. Kiersztyna świadczy dobitnie o zakresie jego wiedzy (załość: ks.Tadeusz Kiersztyn – Prawda o Intronizacji Chrystusa Króla Polski ):

„Zdajecie sobie sprawę w jakim my żyjemy teraz świecie, w jakiej cywilizacji. Bo panowanie szatana, tak samo jak panowanie Boga, jest panowaniem duchowym, ale sprawowanym poprzez ludzi. I panowanie szatana dokonuje się dzisiaj w świecie poprzez ludzi – poprzez partie, poprzez struktury żydomasońkie, poprzez rózne organizacje, które są lucyferyczne – nie tylko realizując idee, ale i uprawiają kult religijny (…)
I w tych najwyższych już kręgach jak Bilderberg, Komisji 300, nie wiem czyście słyszeli o Bohemii (Bohemian Grove, przyp. M.P.) – miejsce kultyczne, gdzie raz do roku cała śmietanka świata i tych przywódców i liderów światowych, ludzi „namaszczonych” - zbierają się aby oddawać kult Lucyferowi. I to jest ukryte, oni z tym się ukrywają, ale często możecie zobaczyć ten znak (satanistyczne 2 palce), to jest znak pozdrowienia lucyferystów, te palce skrzyżowane – Bush tak na przykład pozdrawia i wielu przywódców świata tak się już teraz pozdrawia.”

Ostrzegam już teraz księdza dr Piotra Natanka, że on może być kolejną ofiarą. Widać jak na dłoni co się wokół niego dzieje. Dobrze, że ks. Natanek zabarykadował się we własnej Pustelni, do której przyjeżdżają tylko zaufani wierni. Można jednak przypuszczać, że w takim przypadku może zostać wykorzystana broń biologiczna bądź chemiczna. Nie oszukujmy się, ksiądz dr Piotr Natanek jest bardzo groźny dla mafii.

Koniecznie przeczytajcie artykuł ks. Tadeusza Kiersztyna o mafii w KK: Kapłan przed plutonem egzekucyjnym

234 comments to Ksiądz Tadeusz Kiersztyn nie żyje

 • asterix

  Kościół anglikański we współpracy z organizacją Time to Change zajmującą się chorymi psychicznie osobami opracował dokument, w którym twierdzi, że Chrystus oraz niektórzy z apostołów i świętych również mogli mieć problemy mentalne.

  Kolejna próba rozbicia kościoła

  http://www.sfora.pl/Duchowni-Chrystus-byl-chory-psychicznie-apostolowie-tez-a46854

  • Lord koks

   Asterix ty nie szukaj sensacji tylko skupmy sie na prawdzie.Ludzie mentalnie chorzy to Ci ktorzy robia zlo i rzadza naszym krajem.ICH TRZEBA WSZYSTKICH ARESZTOWAC. PRZESLANIE DO WSZYSTKICH SLUZB MUNDUROWYCH? JEZELI CZUJECIE SIE TACY SPRAWIEDLIWI TO PROSZE ARESZTOWAC TA WLADZE

 • ine

  „Zabójstwa za pomocą samochodów ciężarowych”? Czy wy wszyscy już poszaleliście?! Może zanim zaczniecie masowo oskarżać cały naród o wielki spisek przeciwko księżom najpierw dowiedzcie się jak wyglądał wypadek i KTO go spowodował! Łatwo jest wydać wyrok, czyż nie?! I wy uważacie się za ludzi katolików?! Wstyd mi za was…

 • Wiktror

  Chyba piszący słowa o „mordzie” nie wie co pisze…
  W zeszłym roku w Siewierzu na światłach zginęła 3 osobowa rodzina, na samochód której najechał TIR. Czy to znaczy, że zostali zamordowani z pobudek politycznych???!!!
  Kilka dni później podobny wypadek w Łodzi. TIR nie wyhamował przed światłami. 1 osoba śmiertelna. Zamordowana???!!! Na litość boską! Ludzie, opamiętajcie się! Trzeba mieć na uwadze, że za każde słowo będziemy rozliczani… Autor, widocznie pominął ten fragment Pisma…

 • „Wszyscy bowiem musimy stanąć przed trybunałem Chrystusa, aby każdy otrzymał zapłatę za uczynki dokonane w ciele, złe lub dobre.” 2Kor 5: 10
  Dlatego polecam rady praktyczne jak uniknąć piekła. Kto chce skorzystać niech skorzysta a kto nie, to jego sprawa.
  http://tradycja-2007.blog.onet.pl/