Manipulacja historią narzędziem likwidacji Polski i Polaków

Wszystkie elementy układanki powoli zaczynają do siebie pasować. Niezrozumiałe przedtem ruchy syjonazistowskiej sitwy, stają się oczywiste, jeśli się przyjmie odpowiednie założenie. A jest nim likwidacja Polski i Polaków. Nie mam już wątpliwości, że plany Wielkiego Syjonu co do Polski, są identyczne z tymi, które zrealizowano z Palestyną. Polska, lub też jej spora część, jako Judeopolonia, ma służyć jako baza wypadowa dla syjonazistowskiego terroru w Europie.

Nie, to nie żydzi realizują ten diaboliczny plan, żydzi także ofiarami – wykorzystywany jest ich religijny fanatyzm, kreowany przez przygotowane perfidnie podręczniki nienawiści i ludobójstwa, w tym jeden z podstawowych – Protokoły Mędrców Syjonu. Są oni odpowiednikiem nazistowskich Niemców, których też te same satanistyczne siły wykreowały sztucznie za pomocą politycznej indoktrynacji i prania mózgów.

Jawne ludobójstwo wprowadzane w Polsce w postaci m.in. żywności GMO, której efektem będzie olbrzymia ekspansja zachorowań na raka, a także sztucznie kreowane i rozprzestrzeniane za pomocą przymusowych szczepionek epidemie, staną się narzędziem depopulacji naszego kraju z rdzennej ludności.
Nikt tego nawet nie zwauważy, bowiem ubytki będą, a właściwie już są, uzupełniane „dostawą” nowych obywateli, którym po cichu nada prawo obywatela zaufany prezydent – po to prawdopodobnie wprowadzono odpowiednie prawo.

Zresztą całą legislacja zmierza do realizacji ukrytego ludobójstwa na narodzie polskim. Niezależność posłów jest fikcją, jawnie mówi się o tym, że posłowie głosują tak jak im nakazują szefowie klubów lub komisji. Nie czytają nawet ustaw nad, którymi jest głosowanie, bo było by to i tak niemożliwe z uwagi na ilość nowych legislacji. Oczywiście, chcieć to móc, ale chcenie mogło by oznaczać np. samobójstwo przez powieszenie, jak w przypadku ś.p. Andrzeja Leppera, który wykonywał rzetelnie swoją funkcję przedstawiciela nadoru polskiego w Sejmie.

Ilość morderstw politycznych świadczy o tym, że grasują u nas szwadrony śmierci, ich charakter wskazuje na to, że są to wysłannicy satanistyczej Cywilizacji Śmierci, zwanej też NWO czy Wielkim Syjonem.
Z tych, których się nie daje zabić, robi się wariatów, antysemitów lub homofobów. Czynią to sprytnie zaufani sędziowie, psychiatrzy, a przede wszystkim media.

Media są głównym narzędziem syjonazistowskiego  terroru, jednak szybko zaczynają tracić swój wpływ, gdyż dzięki internetowi coraz większa część społeczeństwa zaczyna się orientować, że za ich pomocą dokonywana jest wielka manipulacja świadomością. Dlatego też operacja dezinformacji zaczęła wkraczać do tzw. mediów alternatywnych. Na blogach działa tu spora ilość „komentatorów” odpowiednio ustawiających opinię publiczną lub odwracających uwagę od ważnych spraw w przypadku gdy pojawi się niewygodny artykuł czy komentarz.
Tworzone są nowe strony, które na pierwszy rzut oka wygladająna patriotyczne lub demaskatorskie, lecz tak naprawdę mają za zadanie odkręcanie szkód czynionych systemowi NWO. Często kierują myśli młodych ludzi na tematy bezpieczne jak np. ezoteryka czy zjawiska paranormalne, by ci nie interesowali się naprawdę ważnymi dla ich życia i przyszłości sprawami.

Wszystkie te dezinformacyjne wysiłki są kosztowne. Syjonazistom brakuje oddanych ludzi, zresztą nie można zbyt wiele osób wtajemniczyć w prawdziwy cel jakiemu służy ta dezinformacja, tak więc często agenci nie działają zgodnie z potrzebami. Stąd też czynnione są próby ograniczenia wolności słowa, jakimi były wprowadzenie ACTA. Siła mediów alternatywnych i zwykłych internautów jest jednak jeszcze zbyt wielka by te próby mogły się powieść. Podejmowane są więc inne działania, jak kryminalizacja wypowiedzi, co jest oczywistym naruszeniem norm międzynarodowych i praw człowieka. W Niemczech niewygodni badacze, którzy się ośmielili np. zadać niewygodne pytania co do tzw. Holocaustu, zamykani są na wiele lat w cieżkich więzieniach. Podobną kryminalizację opinii zatwierdzono w wielu krajach europejskich, na co zareagowała nawet Rada Praw Człowieka ONZ (załącznik poniżej).

Mimo to w Polsce będzie realizowana szczególnie złośliwa forma cenzury. Policja internetowa ma badać publikacje pod kątem tzw. „antysemityzmu” i karać tych niesformych, którzy się ośmielą krytykować działania syjonazistów. Czy można bowiem mieć wątpliwość, że nie chodzi o ochronę żydów, lecz międzynarodowych zbrodniarzy – ludobójców?
Żydzi sami sobie dobrze radzą z ochroną swojego wizerunku, jest to wszak najbogatsza i najbardziej wpływowa nacja na świecie.

Dla zwykłych oprychów, czy międzynarodowych zbrodniarzy ochrona w postaci „antysemityzmu” może być niezwykle wygodna i skuteczna. Zastosowano to zresztą w Izraelu, gdzie ukrywa się wielu zbrodniarzy wojennych i jako „żydzi” należą do tych chronionych, przez co nie można nawet doprowadzić do ich ekstradycji. Ważne jest to, że międzynarodowa klika syjonazistowska chroni swoich agentów, a czy są żydami czy nie, jest to sprawa drugorzędna.

Atak na dobre imię Polski i Polaków idzie nieustannie. Szczególnie perfidne jest tu wrabianie nas w obozy koncentracyjne. Bronimy się, dlatego też od czasu do czasu media i muszą popuścić, ale tylko po to by kolejnym razem przystąpić do jeszcze bardziej wyrafinowanego ataku. Ostatni przykład podaję poniżej w załączniku – jest to wrabianie Polaków w kolaborację z nazistami przez Discovery World.

Nie łudmy się, że Rząd Polski, Sejm, czy Prezydent, będą walczyć o nasze dobre imię, o nasze sprawy. Obawiam się, że jest wręcz przeciwnie – o czym świadczą wprowadzane ustawy i działania na forum krajowym i międzynarodowym. To my musimy się bardziej aktywnie włączyć w walkę z tym wszechogarniającym złem. Na dzień dzisiejszy walka odbywa się w sferze informacji oraz bojkotu. Należy bojkotować i tępić wszystko co ma związek z likwidacją Polski i Polaków – antypolskie media, ich sponsorów, wielkie biznesy, sprzedajnych lekarzy, fałszywych badaczy naukowych, sklepy sprzedające truciznę, itd. Włączać sięw dyskusję na forach, blogach, a nawet na Facebooku, publikując linki, które uświadomią ludziom śmiertelne zagrożenia.

Przyjdzie czas na rozliczenia, dlatego należy tworzyć stowarzyszenia, które zajęły by się dokumentowaniem wprowadzanego zła w Polsce oraz ludzi, którzy w przyszłości staną przed Trybunałem.
Nie można ignorować tego co siędzieje, bowiem już niedługo może dojść do sytuacji, że nasze dzieci będą musiały się wysadzać bombami dla protestu przeciwko rasizmowi i likwidacji Polski i Polaków.

Nie pozwólmy na to by Polska stała się drugim Izraelem.

===================================

Skandal! Discovery World promuje obozy koncentracyjne w Polsce?

W ostatni czwartek o godzinie 22:00 Discovery World wyemitowała ósmy odcinek serii „Kolaboranci Trzeciej Rzeszy” (Nazi Collaborators) poświęcony Wielkimu Muftimu Jerozolimy Mohammedowi Aminowi al-Husajni.

W treści dokumentu poza interesującymi informacjami przedstawiającymi konflikt między Palestyńczykami a Anglikami w latach 30-tych XX wieku dopuszczono się subtelnej manipulacji, która promuje rzekomy udział Polski w eksterminacji Żydów.

Po omówieniu przyczyn konfliktu na Bliskim Wschodzie związanym między innymi z napływem do Palestyny niemieckich Żydów po przyjęciu w Trzeciej Rzeszy tzw. „ustaw norymberskich”. Twórcy odcinka na bazie dostępnych im materiałów filmowych przedstawiają autentyczne migawki więźniów obozów koncentracyjnych z porażającymi planami niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz. Informuje się też, że Mohammed Amin al-Husajni wiedział o eksterminacji europejskich Żydów co najmniej od lipca 1943 r. Sam muzułmański duchowny miał według twórców dokumentu doskonałe kontakty z dygnitarzami III Rzeszy, m.in. z reichsführerem SS Heinrichem Himmlerem i to od jego zbrodniczego środowiska wiedział o ustaleniach niemieckiej konferencji w Wansee. Pod wpływem nazistów Wielki Mufti Jerozolimy miał wezwać przywódców europejskich do wysyłania Żydów nie do Palestyny … a do Polski!

Twórcy odcinka nie informują, że w efekcie agresji Niemiec z września 1939 roku nie są uprawnione twierdzenia o wysyłaniu kogokolwiek „do Polski” albowiem faktycznie Polska miała rząd na emigracji, który w sposób efektywny i nieskrępowany nie zarządzał swoim terytorium. Jednocześnie twórcy ósmego odcinka „Kolaborantów Trzeciej Rzeszy” przesądzają o decydującym wpływie Mohammeda Amina al-Husajni na powstanie bośniackiej formacji SS złożonej z wyznawców Islamu. Uznają przy tym też, że nie ma obecnie dowodów na zbrodnicze działania ani Wielkiego Muftiego Jerozolimy, ani wspomnianej formacji.

W odcinku nie ma też ani słowa komentarza dotyczącego eksterminacji Żydów w obozach śmierci … poza wskazaniem ich lokalizacji w Polsce. Aby uwiarygodnić taką „informację historyczną” twórcy odcinka posługują się rzekomo tak sformułowanym i publicznym wezwaniem bohatera tego odcinka.

Wyemitowanie ósmego odcinka „Kolaborantów Trzeciej Rzeszy” w takiej formie jest skandaliczne i wymaga natychmiastowej reakcji. Wypada domagać się przeproszenia Polaków przez Discovery za obrzydliwe zestawienie nazwy naszego kraju z eksterminacją Żydów wszędzie tam, gdzie zdecydowano się wyemitować w takiej formie ten odcinek serii.

Okazuje się, że międzynarodowy skandal z wypowiedzią amerykańskiego prezydenta Barracka Obamy o „polskich obozach koncentracyjnych” nie stał się katalizatorem pozytywnej zmiany w zakresie promowania jawnej nieprawdy historycznej. Samo określenie „nazizm” jest ściśle i „na wieczność” przypisane do Niemców nawet w sytuacji, gdy z politycznej poprawności często zastępuje się nim jasne wskazanie narodu, który wyhodował zbrodniczą ideologię.

Zachęcam wszystkich do przesyłania protestów do polskiego oddziału opiniotwórczego kanału (discoverymedia@discoverymedia.pl ) i domagam się oficjalnej reakcji polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych adekwatnej do opisanego skandalu.

Paweł Czyż

http://wpolityce.pl/artykuly/44505-skandal-discovery-world-promuje-obozy-koncentracyjne-w-polsce

===================================

Rada Praw Człowieka ONZ, lipiec 2011: Komentarz Ogólny do art. 19 – Wolność słowa i wypowiedzi

Dr Gabi Weber 2.1.2013, tłumaczenie Ola Gordon

Pomimo znaczenia tego dokumentu, nie został on przekazany przez żadne media.

Kilka dni temu natknęłam się na następujący dokument Rady Praw Człowieka ONZ – niezależnego organu, którego zadaniem jest nadzorowanie zgodności z Międzynarodowym Porozumieniem ws. Praw Obywatelskich i Politycznych.

Dokument, z Biura Wysokiego Komisarza ds. Praw Człowieka (OCHR), pochodzi z lipca 2011 r. i dotyczy wolności słowa i wypowiedzi. Stwierdza on, że “anty-bluźniercze przepisy i ograniczenia dotyczące krytyki rządów są niezgodne z obowiązującymi normami i że wolność słowa jest niezbędna dla ochrony praw człowieka”.

Raport ten, zatytułowany Komentarz Ogólny, jest interpretacją 1966 Międzynarodowego Porozumienia ws. Praw Obywatelskich i Politycznych (ICCPR) – porozumienia 167 państw sygnatariuszy, podpisanego i ratyfikowanego także przez Niemcy, Francję, Szwajcarię i inne kraje europejskie.

Kluczowe dla komentarza rady są tak zwane “prawa pamięci”, określone jako “prawa, które wyrządzają szkodę wyrażaniu opinii na temat faktów historycznych”, i te prawa uważa za “niezgodne z obowiązkami, jakie porozumienia nakłada na państwa-strony w stosunku do szacunku dla wolności opinii i wypowiedzi”, i mówi dalej, że: “wolność słowa jest warunkiem koniecznym do realizacji zasad przejrzystości i odpowiedzialności, które są istotne dla promocji i ochrony praw człowieka”.

 Pomimo znaczenia tego dokumentu, nie został on przekazany przez żadne media.

Mówi on zupełnie wyraźnie, że rządy i organizacje polityczne, które zabraniają elementarnego prawa do przedstawiania alternatywnych zapisów historycznyc, wyraźnie naruszają stanowisko ONZ ws. wolności słowa i wypowiedzi. To oczywiście odnosi się do Niemiec, Francji i Austrii, a także odnosi się do wielu “postępowych” organizacji (żydowskich i nie-żydowskich) i osób zaangażowanych w bezlitosne kampanie prześladowcze wobec osób o innych poglądach w społecznościach (żydowskich i nie-żydowskich) i poza nimi.

 Dokument wyraźnie stwierdza, że ”Kryminalizacja posiadania opinii jest niezgodna z par. 1. Nękanie, zastraszanie lub stygmatyzacja osoby, łącznie z jej aresztowaniem, zatrzymaniem, procesem lub więzieniem z powodów posiadanych przez nią opinii, stanowi naruszenie art. 19 par. 1″ i w przypisach są odniesienia do wielu istotnych spraw.

dużo więcej tutaj: http://othersite.org/un-article-19-human-rights-and-history-revisionism/

351 comments to Manipulacja historią narzędziem likwidacji Polski i Polaków

 • Peryskop

  Manipulowanie historią i sianie dezinformacji to temat bez końca.

  Dodam tylko parę uwag.

  W 1968 roku ukazał się film „Sprawiedliwi”, który w świetle świadectw świadków i dokumentów ukazywał niezłomną postawę Polaków ratujących Żydów podczas II wojny światowej. 7 grudnia 1942 Niemcy rozstrzelali prawie 100 mieszkańców wioski Białka, której społeczność pomagała licznej ludności żydowskiej ukrywającej się w lasach parczewskich.

  Film dokumentalny Sprawiedliwi z 1968 / 2011 r. – II WŚ – Polacy – Żydzi
  tu http://www.youtube.com/watch?v=eFSh_J6gLMU

  Ryszard Gontarz – Komentarz do filmu Sprawiedliwi z 1968 r. – II WŚ – Polacy – Żydzi
  tu http://www.youtube.com/watch?v=N1R6NzmM78Y

  „Rewolta Marcowa” marzec 1968
  tu http://www.youtube.com/watch?v=SyQdd_V-UCQ

  Narodowcy ery PRL-u?
  tu http://www.youtube.com/watch?v=WcPR2m2Wkdg

  Właśnie o takich ludziach mówił w Częstochowie 30 czerwca 2012 p. Andrzej Wronka http://www.andrzejwronka.com dla TV Fides et Ratio.
  Aby nie mysleć stereotypami ale wszystko badać, stawiać pytania i dociekać prawdy.

  Andrzej Wronka – Edukacja największym dobrem
  tu http://www.youtube.com/watch?v=ZIoXtkilRK0

  Andrzej Wronka – Globalizm, a polski interes narodowy
  tu http://www.youtube.com/watch?v=gOJZDX2QkO8

  Andrzej Wronka – Potrzeba narodowej edukacji realistycznej
  tu http://www.youtube.com/watch?v=WsEcK57xqsI

  • monitorpolski

   To miało być tematem kolejnego wpisu…

   • Peryskop

    Upssss, sorry !

    Marku, ale ten materiał jest na tyle obszerny i doniosły, że nie zaszkodzi go powtórzyć i skomentować.

    Przy okazji podziękowania dla pana Kapsla :-D :-D

 • pola

  Jedną z ofiar syjonazizmu Był śp.Dr.Ratajczak.

  Komu mogło zależeć na skutecznym zamknięciu ust doktorowi Ratajczakowi – pewnym jest iż „międzynarodowemu mocarstwu anonimowemu”. Darek przekroczył Rubikon publikując w swej książce tezy rewizjonistów holokaustu i drążąc ten temat skutecznie w swoich kolejnych wystąpieniach i publikacjach. Wiadomo jak ta grupa historyków traktowana jest w tzw. „wolnym świecie”: pobicia i więzienia to ich chleb powszedni, podpalenia siedzib prowadzonych przez nich instytutów – również. Teza o zabójstwie Darka wydaje się więc nie bezpodstawna. Dotychczas, jako jedyna w kraju redakcja, sprawę zabójstwa Darka podniósł tygodnik „Tylko Polska”.[27] Redakcja nie wskazała jednak żadnego tropu, napisała jedynie iż: „oskarżona – Gazeta wyborcza”. Na obecnym etapie rozwojowym tzw. „demokracji”[28], jest jednak mało prawdopodobne, jak się wydaje, by redaktor Adam Michnik, wysyłał swych asasynów by fizycznie likwidowali jego przeciwników politycznych. W Stanach Zjednoczonych prym w monitorowaniu tzw. „antysemityzmu”, w skali globalnej, światowej wiedzie komórka – agenda żydowskiej loży B’nai B’rith (Zakon Synów Przymierza), sprowadzonej do Polski przez prez. Lecha Kaczyńskiego; następna, o złowróżbnej nazwie Anti-Defamation League (Liga Przeciwko Zniesławieniu, Liga Antydefamacyjna) kierowana przez Abrahama Foxmana. Prowadzi ona globalny rejestr czynów uznawanych przez nią za „antysemickie”, prowadzi walkę z tzw. „nienawiścią” i „uprzedzeniami” wobec Żydów[29]. ADL gromadzi i ewidencjonuje organizacje i osoby których działalność – i tu uwaga! – jest przez nią (ADL) – uznana za niebezpieczną[30]. Jak się wydaje, jest pewnym, iż dr Dariusz Ratajczak, jako główny polski rewizjonista holokaustu, a co za tym idzie i „antysemita” był numerem 1. na polskiej części tej listy. Wszelcy negacjoniści i rewizjoniści holokaustu traktowani są przez chłopaków z ADL jak zwierzyna łowna. Śmierć Darka winno pokryć tyle prawdopodobnych hipotez by ukazać cały wachlarz problemów z nią związanych. Darka mógł więc zabić zwykły zawał serca lub… chłopcy z ADL. W kontekście odrodzenia działalności B’nai B’rith w Polsce hipoteza ta wydaje się jak najbardziej prawdopodobna.

  http://wirtualnapolonia.com/2011/08/26/wspomnienie-o-sp-dr-dariuszu-ratajczaku-%E2%80%93-zbigniew-rutkowski/

  • monitorpolski

   Jestem przekonany, że do morderstw wysyłane są specjalnie przeszkolone na różnych frontach, w tym głownie w Iraku szwadrony śmierci. Ja taki jeden szwadron przepłoszyłem w 2010 roku – pisałem o tym na poprzednim blogu. Instalowali mi jakieś urządzenie pod pozorem sprawdzania zgodności napięcia w gniazdkach z normami europejskimi. Gość, który czmychnął jak mnie tylko zobaczył wygladał kropla w kroplę jak Ehud Barak.

  • dRUM

   Jestem ciekaw jaki mial kolor samochod w ktorym znalezli cialo Dr.Ratajczaka ? Ktos pamieta .

 • Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”

  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/10/22/buduja-na-polskiej-ziemi-%e2%80%9erzeczypospolita-obojga-narodow%e2%80%9d/

  „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni” – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

  „Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość” – Premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. – na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.

  W tym samym czasie biegły [i biegną] dwa przeciwstawne sobie procesy.

  - Pierwszy – rozpoczęty Układem Europejskim z dnia 16 grudnia 1991 r. – dla którego wprowadzenia w życie zorganizowano kanciasty stół – zwany dla niepoznaki ‘okrągłym stołem’. Później w czerwcu 1992 r. użyto karty lustracyjnej dla rozgonienia w Sejmie powstałej opozycji w stosunku do tego Układu Europejskiego. Przy tej okazji wykreowano mity tzw. ‘nocnej zmiany’, którymi karmiono Polaków dla zbudowania obecnego układu politycznego, zbudowania całych mechanizmów zniewalających Naród Polski i w konsekwencji osiągnięcia tragicznego obecnie stanu państwa polskiego. Niepomierne zasługi na tym polu ma obecne PiS oraz PO, a i nie gorsze SLD oraz PSL.

  - Drugi – odbudowy na najwyższym poziomie prawdziwego życia żydowskiego w Polsce, jeśli nie w tym, to na pewno już w następnym pokoleniu [za rabinem Sacha Pecaric].
  Temu procesowi od samego początku wiernie służył i służy PiS [Prawo i Sprawiedliwość] wraz z PO [Platformą Obywatelską]. Służył też Lech Kaczyński wraz ze swoimi współpracownikami.
  Pod te procesy dostosowywano też i inne partie pod względem personalnym.
  Pod te procesy układane były i są listy kandydatów do tzw. wyborów – poczynając od liczących się większych miast [ale i miasteczek], aż po Prezydenta RP.
  Temu drugiemu procesowi sprzyjał i sprzyja prowadzony proces pierwszy.

  Zasadniczo są już gotowe wszystkie elementy do masowego osadnictwa Żydów w Polsce.
  Wgląd w archiwa IPN stronie izraelskiej zapewnił prezydent Lech Kaczyński już we wrześniu 2006 roku.
  Pozostało jedynie do dopracowanie pole przyzwolenia społecznego Polaków na masowe osadnictwo w Polsce Żydów. W każdym bądź razie ten proces osadnictwa Żydów w Polsce będzie kontynuowany.

  Więcej – bardzo obszernie i solidnie udokumentowane na:
  [tu podane są linki]
  ====
  Oby Polakom chciało się chcieć zrozumieć otaczającą ich rzeczywistość.

 • Ryszard Gontarz (11.11.2012) – Na temat współczesnej sytuacji Polski

  http://youtu.be/Ls97J2ZpO2I

  • Peryskop

   AQQ, dzięki za linki do EG.

   Starajmy się wyrzucać śmieci z adresów do yt :-D :-D

   Wystarczy to:

   (1) http://www.youtube.com/watch?v=mxwFwjQUMq8

   (3) http://www.youtube.com/watch?v=QlmzbfJeObg

   bo w (1) wywalamy feature=player_embedded& oraz a#!
   a w (3) wywalamy NR=1& oraz feature=endscreen&

  • AQQ

   Historia 3RP (przemilczane fakty obalenia komuny)(? ;)
   http://www.youtube.com/watch?v=3OGoBTlyF1k

   Pery-ja się nie znam na tych adresach linków :) cieszę się, ze umiem wkleić i ściągnąc film…

   • Peryskop

    AQQ, to prawie jak ja :-D

    A wiesz jak wyboldować tekst ? Bo ja już opanowałem.

    Jak potrenujesz i zacznie Ci wychodzić, będziesz sprawniejsza!

    Z adresów yt wywalamy tego typu człony (bywają przestawione):
    feature=player_embedded&
    feature=endscreen&
    NR=1&
    #! (a nie a#! bo powyżej omyłkowo dodałem „a”)

    I podobne człony zawierające znaki: & #

    Wywalamy także „s” z „https” – jeśli się da, bo czasem nie można.

    Jak masz link już zapisany gdzieś, to wklej go w okienko, potem usuń tam te trefne człony (np klawiszem „backspace”) i zapuść na próbę. Jeśli pójdzie to OK, a jeśli nie pójdzie, to powtórz i sprawdź czy nie za dużo usunęłaś.

    Jeśli sprawdzisz że chodzi, to czyścisz tak samo swój zapisany wcześniej link źródłowy. I masz porządek, a może i mniej ryzyka.

    Na końcu adresu można dodać człon #at=xyz aby film startował w chwili xyz (to kod cyfrowy równy pozycji startowej w proporcji bodaj do 1000, bo na 1000 fragmentów dzielony jest cały film).

    Powodzenia :-D :-D

    • dRUM

     A po co taki gakimatias ….klikasz prawym na film i masz zapisz adres (copy video URL) filmu…..albo pod filmem klikasz podziel sie (share) i kopiujesz adres

 • navajo88

  Witaj Monitor , znalazłem taki kwiatek ! i co ty na to ?????? , wiem szkoda chłopa i jego dzieci ale z kolei jest przysłowie które mówi że głupich nie sieją !!! Oni sami się rodzą , a tutaj wklejam link
  http://twojeporady.onet.pl/porady/zobacz/3889/splata-kredytu
  Na razie i miłej Soboty , a Szczecin jest zasypany śniegiem po same uszy !!!! hahahaha

  • Wojox

   Każde słowo A. Lepera było na wskroś prawdziwe. Zrobili z Polski legalny rynek zbytu. Do likwidacji (czytaj zawsze S.A) zostało polskie górnictwo.
   Leper zapłacił najwyższą cenę. Oni zawsze będą wykańczać jednostki oporne. Taki był, miliony Polaków się z niego śmiało (bo wieśniak z niego mówiono), zapomnieli jedno że rozum miał o wiele lepszy jak sprzedajna śmietanka polskich władz.
   Cóż, to co mówił dopełnia się, czekają na czas aż większość się skapnie co zaszło i dopełni jego słów ….

   Pamietam czasy, lata 1886-1989 gdzie jak bym złożył podanie o pracę w 10 zakładach, w 10 bym miał pozytywnie to rozpatrzone. Dziś ludzie płacą łapówki żeby się załapać do pracy pod kopalnią. Co za czasy i jeszcze mówią że mamy „demokrację”. Żarcie psie z biedronek i innych marketów, teraz GMO i szczepienia dopełnią karłowacenia kolejnego pokolenia.
   Młodzi siedzą przed fejsbukiem i gierkami, ćpają dżonty i imprezują na technozboczonych zlotach, TV serwuje programy dla kretynów z IQ orangutana (chyba go obraziłem), dodatkowo trwa „programowanie” społeczeństwa na choroby. 90 % REKLAM TO SAME LEKI NA CHOROBY.

   Fuj …jakich czasów doczekałem. Pamiętam moje złote dzieciństwo, kiedy kilometr furmanek z truskawkami stało do zakładu przetwórstwa owocowo-warzywnego „LAS” (oczywiście zbankrutowany, można sprawdzić, Kruszyn koło Bolesławca Śl.)

   • Wojox

    Dodam jeszcze gdyby ktos nie wiedział. Angielskie kopalnie są „w uspieniu”, tzn. że w razie draki uruchomia wydobycie w czasie 2 tygodni.
    http://www.ukcoal.com/businesses/deep-mining/dm-overview

    Łatwo znaleźć informacje na necie na ten temat. Polacy zupełnie likwidowali kopalnie, nawet takie które mogłby w przyszłości wydobywać głębiej, miały złoża. Kopalnia ZMP Żory została wręcz zasypana, szyby kopalniane także. Za to powinni wszyscy siedzieć za kratkami.
    Niemcy także trzymają kopalnie w hibernacji. KTO RZĄDZI POLSKĄ !????

   • Aśka

    Kompasem dla nas powinna być zasada, że im głośniej z kogoś śmieją się media, to jest to najlepsze dla Polski. Oświciło mnie w pewnym momencie i nawet oddawałam głosy Samoobronę. Niestety Leppera już nie ma … a inni polscy(!) patrioci jakoś nie kwapią się, żeby przejąć stery. Z kogo teraz śmieją się media? … pomijając tych niedopuszczonych oczywiście.

    • AQQ

     Aska-juz w „gie.W” śmieją się z Winnickiego.

    • Kompasem ma być rzetelna wiedza (co jest co, jak to działa, dlaczego działa, po co działa), a nie olśnienie – bo jednego tak olśniło, a innego jeszcze coś innego olśniło.
     A potem jeszcze coś innego olśni.
     A jak się umówią, że śmiejemy się tego wskazanego – bo posługując się bezmyślnym wskazanym kryterium w ten sposób wybiorą innego, ale podstawionego im naszego?

    • Aśka

     Znów ktoś wszedł na bloga łapać się słówek.
     Wiadomo przecież, że to nie piłeczka „Pomysłowego Dobromira” mnie olśniła, tylko wiedza, umiejętność kojarzenia faktów, a także intuicja, no i ten siódmy zmysł. Wiem, że to dla niektórych monotematycznych osób trudne jest to do zrozumienia, ale inni mogą tak poznawać rzeczywistość i to nader trafnie.

    • Właśnie o tych ‚słówkach’ – ich definicjach, ich rozumieniu, intuicji, olśnieniu i siódmym zmyśle – jest mowa w wykładzie Andrzeja Wronki„Myślenie pojęciowe a myślenie stereotypowe” (klip niżej}.

   • Wladimir

    Zgadza sie a w POLSCE obecnie buszuja ludzie po cywilnemu.Tak zwane szwadrony smierci np.(BLACK WATERS,M-16,MOSAD itd) W jakim celu ano w tym celu by mordowac ludzi ktorzy maja czelnosc mowic prawde.I sie stawiaja ba moga byc organizatorami oporu.TAK TAK.Seryjni Samobujcy tak tak tak.Byl ANDRZEJ LEPPER byl SMOLENSK,byl G.PETLICKI byla CASA KATASTROFA SAMOLOTU.A kto teraz????NO my spoleczenstwo POLSKIE.No co nie widac tego.

  • AQQ

   Leper zginął w piątek i nie działała prowokuratura! a wczoraj-piątek zginęła nastolatka z facetem z Sanoka a już dziś wiadomo, że był 1 strzał w głowę i był śmiertelny…cos tu śmierdzi!

 • Kapsel

  Andrzej Wronka – Potrzeba narodowej edukacji realistycznej

  http://www.youtube.com/watch?v=WsEcK57xqsI

  Globalizm, a polski interes narodowy – Andrzej Wronka

  http://www.youtube.com/watch?v=gOJZDX2QkO8