Niesamowity zapper Jana Taratajcio

Nie mogę się pokusić by tego nie opublikować. Właśnie dostałem maila od żony znajomego, który niedawno otrzymał zapper „Nunczako”, wersję 3-pozycyjną:

Panie Marku ,uprzejmie donoszę że mojemu pięcioletniemu K. [imię znane redakcji]  pięknie leczy Zapper łysienie plackowate. Leczenie konwencjonalne trwa już 3 lata i nic. Zapper zrobił to w 2 tygodnie-prawie dobrze. Co będzie dalej-zobaczę. J[imię znane redakcji, chodzi o męża] rosną nowe czarne włosy a z racji wieku miał siwe. Pozdrawiamy B. i  J.

O zapperach „Nunczako” pisałem m.in. tutaj: http://www.monitor-polski.pl/rozmowa-z-konstruktorem-zapperow-nunczako/

pojawiają się pasemka ciemnych włosów

Dodam od siebie, że i u mnie dziejąsię niesamowite rzeczy. Mój 80-letni ojciec rzekomo chory na nieuleczalnego Parkinsona odzyskuje stopniowo kotrolę nad swoimi mięśniami. Jeszcze niedawno przykuty do łóżka, zdany na mnie by się choć odrobinę poruszyć, ok. 10 dni temu zaczął ruszać bezwładną dotąd nogą. Od wczoraj jest w stanie podnieść tułów z pozycji leżącej oraz unieść obie nogi naraz też leżąc. Jeszcze sam nie chodzi, brakuje mu poczucia równowagi, ale widzę znaczną poprawę. Dzisiejszy 40-stopniowy upał zniósł świetnie, a przecież jeszcze jako zdrowy człowiek ledwo zipał w nieco chłodniejsze dni.
Muszę tu jednak zaznaczyć, że jest w rękach znakomitego neurologa, tak więc nie można być na 100% pewnym, że to jest tylko zasługa zappera. Ale na pewno neurolog nie spowodował, że jego włosy nabierają brązowej naturalnej barwy, podobnie jak u mojej mamy, której włosy są coraz czarniejsze! Już nie mówię o tym, że ta 83-letnia kobieta ma wigor osoby o 40 lat młodszej. Ojcu ciemnieją też brwi. Dodam jeszcze, że stosujemy wodę utlenioną i LDN (Low Dose Naltrekson – rozrzedzony Adepend, o którym pisałem tutaj: http://www.monitor-polski.pl/cudowny-lek-naltrekson-adepend/).

Powyższy mail potwierdza, że zapper może odgrywać istotną rolę w leczeniu chorób. To co twierdziła dr Huldy Clark, a po niej wiele innych osób, zappery wybijają szkodliwe drobnoustroje, a dodatkowo, w przypadku „Nunczako” Jana Taratajcio, wielką rolę może odgrywać budowa samego zappera, o której jego twórca mówi, że jest zgodna ze „Złotą Proporcją”.

Zapewniam Was, że to nie jest wszystko co będziemy mieć do powiedzenia o zapperach i innych sposobach alternatywnego leczenia. I wreszcie, mamy lekarzy, którzy nas wspierają swoją wiedzą.


35 comments to Niesamowity zapper Jana Taratajcio

 • xyz

  No ok, tylko nie rozumien jednej rzeczy, cały ten system sprzedaży jest o kant d… potłuc, jakieś przekazywanie meila na który trzeba pisać, co to wogóle jest.
  Panie Taratajcio stwórz Pan normalną stronę www na której będzie opcja zakupu wybranego modelu, tak aby każdy mógł sobie obejrzeć, przeczytać co kupuje, za ile i jak to wygląda (dany model) i wszystko, bo to co jest teraz to woła o pomstę do nieba.
  Pozdrawiam

  • monitorpolski

   Tia, i jeszcze na kartę kredytową by żywić syjonistyczną hienę. Nie podoba się sposób, nie kupuj.

   • xyz

    To Twoje słowa ja o karcie nic nie pisałem.
    Mimo to podejścia do klienta gratuluję, świetne hasło „Nie podoba się sposób, nie kupuj.”
    Brawo!

 • W tym przypadku ” Ojcu ciemnieją też brwi. Dodam jeszcze, że stosujemy wodę utlenioną i LDN (Low Dose Naltrekson – rozrzedzony Adepend, o którym pisałem tutaj: http://www.monitor-polski.pl/cudowny-lek-naltrekson-adepend/).”
  działa Naltrexon Adepend. mamy podobne przypadki tutaj w Polsce. Od niedawna wielu członków Akademii Długowieczności dr Pokrywki w Klodzku stosuje ten specyfik oraz Baikaline Plus i wode z aktywnym wodorem (www.zyciodajna.pl).

  • Rex

   Hmm, nie wiem co myśleć ale chyba najlepszą reklamą jest sam Pan Taratajcio,
   niestety kolor jego włosów nie potwierdza tego zjawiska.

  • Rex

   No proszę zamieściłem chyba niewygodny aczkolwiek przedstawiający rzeczywistość komentarz i został usunięty, więc powtórzę go jeszcze raz i proszę nie usuwać bo tylko się kompromitujecie.
   Napisałem bowiem że najlepszą reklamą jest sam Pan Taratajcio i jego siwe włosy które swym kolorem zaprzeczają tej teorii jakoby włosy miały ciemnieć.

   • monitorpolski

    Nic nie usuwam. Jestem obecnie w drodze z Gdańska do Krakowa i nie jestem w stanie kontrolować komentarzy. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia, to proponuję wejście u mnie na log, żebym ci udowodnił, że nic nie „usuwałem”. I proszę o powściągliwość, bo jeśli się coś nie pokaże, to na pewno jest w kolejce moderacyjnej lub w spamie.

   • monitorpolski

    A propos Jana Taratajcio, to radzę się dokładniej przyjrzeć jego włosom i nie wprowadzać tu mętu. Gdzie ma siwe to ma, ale pod spodem są czarne. Na to co piszę mam dowody w postaci zdjęć włosów moich rodziców, zresztą nie tylko ja.

 • OFICER

  Fakt , system sprzedaży jest pod zdechłym psem. Co to średniowiecze ? Nie wiem ile to urządzenie kosztuje , nie wiem jaki jest czas realizacji , nie ma nigdzie instrukcji obsługi i zastosowanie.

 • jarek

  Dziendobry mam na imie Jarwk jestem zainteresowany zakupem zaprpwra 3-pasmowego,nie moge jednak znalezc kontaktu do Was. prosze o kontakt na muj imeil „jarekw17@yahoo.com .Dzieki.