11.01.2018 początek Nowej Ery Ludzkości.

Dzisiaj definitywnie ustąpiły siły zła, które zdominowały Ziemię na ponad 5 tysięcy lat. Ostatnie zakotwiczenia puściły, energia źródła – Dusza Wszechświata, zastąpiła je Światłem Miłości.
Zaczniecie zauważać wielkie zmiany. To co się działo dotąd w wyższych przestrzeniach, poza naszymi możliwościami obserwacyjnymi (niektórzy to widzieli), stanie się zauważalne w świecie fizycznym.
Pierwszym objawem, który zauważyłem jest ustąpienie pisków głowie. Bardzo proszę o podzielenie się uwagami – czy jest to u wszystkich, którzy na to cierpieli.
Jest tak prawdopodobnie dlatego, że broń psychotroniczna i telepatyczna przestały działać z uwagi na wyższe energie w jakie weszła Ziemia.
Nie znaczy to, że zło zniknęło z jej powierzchni. Wchodzimy jednak w nowy etap gdzie to my, a nie przypadek czy zdegenerowani magowie będziemy decydować o kierunku rozwoju ludzkości i o tym jak będzie wyglądała Ziemia.
Myślę, że kolejne dni powoli będą dowodzić, że to co napisałem powyżej jest prawdą. Jak na razie mam potwierdzenie nie tylko z wahadełka, ale od kilku osób, które widzą energie.

140 komentarzy 11.01.2018 początek Nowej Ery Ludzkości.

 • emil

  Marku od kilku dni piski w głowie się nasiliły 🙁

 • Rybak

  Klol ,te piski to prawdopodobnie brak oleju w głowie i przez to panewki się zaczynają zacierać na wale.

 • klol

  Piski w głowie wcale nie ustąpiły.

 • Roma

  20 tys ludzi znika, więc tyle rodzin traci kogoś bliskiego
  .
  tak być nie powinno
  to nie powinno się dziać
  zło zbiera żniwa

 • Roma

  nawet, jeśli połowa się odnajduje
  .
  to ok 10 tys. osób rocznie …. znika !

  dodaj ok 10 tys samobójstw rocznie

  to daje ok 20 tys ludzi znika rocznie,
  mimo braku terrorystów

 • Xellos

  LECH, CZECH I RUS….
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lech,_Czech_i_Rus .
  .
  .
  trzej bracia uważani za MITYCZNYCH ZAŁOŻYCIELI POLSKI Rosji i Czech…. przy czym LECH w nauce polskiej jest jednocześnie BEZPOŚREDNIO WIĄZANY z inną legendarną postacią niejakim KRAKIEM założycielem Krakowa….
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krak
  .
  .
  Oczywiście legenda o Lechu, Czechu i Rusie jest legendą STRICTE POLITYCZNĄ nie mającą większego umocowania w realności bo PAŃSTWO POLSKIE ISTNIAŁO I PRZED KRAKIEM jaki był tylko jego SCALATOREM po kolejnym napadzie judeonazistowskich hord (czyli Bizancjum) na niego….
  .
  .
  Prawda o KRAKU jest taka iż ON NIE MIAŁ BRACI gdyż był JEDYNAKIEM i jego prawdziwe HISTORYCZNE i celowo UKRYWANE przed Polakami imię brzmi TERWEŁ
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Terweł
  .
  ..i niech nikogo NIE ZWIEDZIE informacja iż był ” BUŁGAREM” gdyż słowo to pochodzenia tureckiego oznaczało pierwotnie ZJEDNOCZENIE PLEMION… czyli był on WODZEM UNII PLEMIENNEJ i dopiero po latach jak już tereny fizycznej Bułgarii zostały wchłonięte przez Bizancjum naród tam żyjący dla CELOWEGO ZAMĄCENIA PRAWDY HISTORYCZNEJ został przenazwany na Bułgarów w znaczeniu znanym obecnie…..
  .
  Terweł był JEDYNAKIEM ale za to jego ojciec miał braci dokładnie 4 braci jacy po śmierci swojego ojca wyruszyli na granice kaganatu Słowian bronić go przed hordami ludożerczych zwyrodnialców krzewiących Objawiony Nazizm czyli wojskami Bizancjum (i jego sprzymierzeńcami) podbijającymi Europe z misją przekształcenia jej w kolejną ziemię WYREZANĄ Z GOIM…
  .
  Ojcem Terweła był Asparuch… i jak już napisałem wyżej miał on 4 braci…. Jeden został bronić kaganatu od wschodu gdzieś tam gdzie obecnie leży Moskwa…. drugi z braci także pozostał na wschodzie ale dla odmiany rozłożył się z wojskiem na przesmyku rozdzierającym Morze Czarne od Kaspijskiego
  .
  pozostali bracia początkowo wspólnie ruszyli wzdłuż zachodniego wybrzeża Morza Czarnego na nazi czyli owe Bizancjum tocząc z nimi wojny w KORYNTII (nie k-A-rynti tylko k-O-rynti) czyli na terenach obecnej Grecji skąd po wygranej kampanii bracia się rozdzielili…. jeden z tej trójki osiadł na terenach zajmowanych obecnie przez Chorwatów…. kolejny się przemieścił nad nasadę Włoskiego Buta a rzeczony Asparuch wycofał na tereny obecnego państwa Bułgaria gdzie umarł….. i dopiero JEGO SYN „powróciwszy” z owej wyprawy wojennej OBRANY ZOSTAŁ KRAKIEM (patrz godło na tarczy Asparucha)….. I dlatego się KRUKI ZLECIAŁY NA KORONACJĘ bo to był EMBLEMAT TEGO KLANU (klanu DULO – klanu WŁADCÓW POLSKI)
  .
  .
  Ale jak mniemam z owej trójki jacy powędrowali do KORYNTII na pejsatego zbója zrobiono po latach LECHA CZECHA I RUSA…. (choć ci prawdziwi to historia wieli świetlne starsza) … dziś ubogacona ciągotami PSEUDO-rusów czyli Rusków do bycia owym RUSEM z owej legendy z uwagi na ich ciągoty do władania Słowianami jako swoimi poddanymi małpami…. w ramach FAŁSZOWANIA DZIEJÓW na potrzeby ich politycznej chucpy zwanej PANSLAWIZM…..
  .
  .

  • Xellos

   Prawdziwe korzenie legendy o LECHU, CZECHU i RUSIE tez się wiążą jak poprzednia uwspółcześniona wersja z wrogą ludobójczą działalnością PEJSATEGO ZBÓJA…. tyle iż tym razem z działaniami SAMEGO AGENTA CIEMNOŚCI… NAZISTY NAD NAZISTAMI… SAMEGO PRADAWNEGO ZWYRODNIALCA żyda ABLA… PRADAWNYM WĘŻEM zwanego…..
   .
   .
   Jak wiadomo z pism świat zostało około 3400 pne NAPADNIĘTY poprzez wrogą rasę z kosmosu….. jaka zapoczątkowała pojawienie się na niej LUDOŻERCZYCH ISTOT współcześnie zwanych żydzi…. Agresja ta wywołała w tamtym czasie kilkusetletnią wojnę zakończoną około 3200 pne POTOPEM….. dla odmiany WODNYM potopem wywołanym ZMIANĄ ORBITY ZIEMI poprzez zniszczenie, przez spierdalającego z planety po swojej porażce ŻYDOWSKIEGO ZWYRODNIALCA ABLA, tzw FILARU NIEBA czego ślad jest na tzw Morzu Arktycznym.
   .
   .
   Owe MASOWE LUDOBÓJSTWO żyjących na ziemi istot z ZEMSTY ZA TO IŻ się ŻYDOWSKIEMU ZWYRODNIALCOWI ABLOWI nie udało podbić planety opisane jest w mitach wszelkich kultur świata… wszędzie też opisywany jest ABEL czyli PRADAWNY WĄŻ z bibli jako DEMON…. poza bujdologią biblijną gdzie jedni zwyrodnialcy wychwalają swojego zwyrodniałego pape pod niebiosa….. Zdarzenie to poza zmianą orbity i klimatu na planecie zmieniło też i długość roku dodając do kalendarza tzw 5 PRZEKLĘTYCH DNI…, na pamiątkę „uczynku” ŻYDOWSKIEGO ZWYRODNIALCA ABLA…..
   .
   Potop jaki miał wtedy miejsce zniszczył dotychczasową siedzibę BOGÓW (WANÓW) tak iż zmuszeni byli oni osiąść w kolejnym miejscu czyli na ŁYSEJ GÓRZE…. To jest tzw DRUGIE ZEJŚCIE BOGÓW opisane w mitologii Sumeru. .
   .
   .
   Bogami jacy zeszli wedle legendy była ŁADA, WODA i LELI… czyli BRAHMA, WISZNU i ŚHIVA .
   .

  • Xellos

   Wiele legend wspomina i jednej ważnej roli bogów…. STWARZANIU przez nich ŚWIATA. Oczywiście nie chodzi tutaj o kreowanie planet ale o organizowaniu ludziom CYWILIZACJI…. czyli dawaniu możliwości przeżycia. Dawaniu im państwowości, moralności wyrażanej poprzez kult religijny, wiedzy rolniczej, przemysłowej a także i ochrony przed niedobitkami wojsk ŻYDOWSKIEGO ZWYRODNIALCA ABLA..
   .
   Z uwagi na powyższą wymienioną w poprzednim poście trójcę bogów czyli ŁADA WODA i LELI można traktować jako STWORZYCIELI ŚWIATA, stworzycieli SŁOWIAŃSKIEGO ŚWIATA czyli PIERWSZYCH (po potopie) ZAŁOŻYCIELI POLSKI na tej samej zasadzie jak ich jako założycieli traktują Chińczycy choć pod własnymi nazwami.
   .
   .
   Mamy więc LECHA CZECHA i RUSA oraz ŁADĘ WODĘ i LELI 2 trójce wzajemnie powiązanych ze sobą bytów. Jakie jest przełożenie?
   .
   Tu już trzeba przejść poprzez meandry „starosaskryckiego” zachowane w językach wymarłych działalnością naśladowców ŻYDOWSKIEGO ZWYRODNIALCA ABLA czyli tych Bliskowschodnich… i tak
   .
   LE LA EL AL to słowo oznaczające PAN
   WO WE – SŁOŃCE
   ŁO – ŁUK ale też i KSIĘŻYC
   DO – się zachowało jako DROGA (cel do naśladowania)….
   .
   .
   mamy więc
   .
   ŁADA == ŁA DA == co współcześnie znane jest (np) jako ŁASKAWA Pani…… albo Śnieżynka = albo BÓG OJCIEC
   WODA == WO DA == co współcześnie znane jest (np) jako SZCZODRY Pan…… albo św Mikołaj = albo Syn Człowieczy
   LELI == LE LI == to PAN PANÓW czyli BÓG PRAWA znany też jako DUCH BOŻY…..
   .
   .
   Pozostało rozpisanie znaczeń LECH CZECH i RUS odbrązowione od politycznej propagandy o jakowyś ruskich czy czeskich „narodach”…..
   .
   i tu już przyjdą z pomocą wierzenia Egipcjan z okresu kiedy on był jeszcze słowiański…. czyli z czasów jego tzw „scalenia’…
   .
   Mitologia Egiptu dla NUT czyli MATKI WANÓW (ANIOŁÓW) podaje następujące zależności
   .
   HORUS STARY
   pozostała 4 dzieci NUT (czasem podanawana jako dzieci Nut i Horusa Starego) określana także zbiorczo (i niepoprawnie) jako HORUS
   HORUS MŁODY…
   .
   .
   ta trójca bogów (dla uproszczenia) HORUS STARY, HORUS, HORUS MŁODY to w kolejności LELI, ŁADA, WODA…. co nam daje iż prawdziwy RUS to HORUS STARY….. a nie jakowyś putinowszczyk
   .
   .
   HORUS MŁODY to Syn Człowieczy… pełniący rolę AWATARA Horusa Starego (Ducha Bożego)…. i jak wiadomo z literatury wedyjskiej ów jako Wisznu miał za każdym swoim pojawieniem się na ziemi OCALIĆ ją przed jakimś POTWORNYM ZAGROŻENIEM…. można go więc znaczeniowo porównać do Apolla (dopełniająca go Artemida to HORUS w znaczeniu pilotki jego)…. w znaczeniu bycia ZDOBYWCĄ CHWAŁY (zaszczytów) ale tez BŁYSZCZĄCEGO CHWAŁĄ…. OPROMIENIONEGO chwałą… etc… czyli LECHA…..
   .
   .
   HORUS to obiekt będący „złożeniem” 4 dzieci Nut, w bibli coś takiego jest nazwane YHWH co prawidłowo powinno się rozpisywać jako PIERWSZE LITERY imion 4 tzw apostołów (na 3000 lat przed ich wynalezieniem)
   .
   czyli YHWH to (późniejszy) „JAN”, „MATEUSZ”, „ŁUKASZ”, „MAREK”….. zaś CAŁOŚĆ obiekt popularnie zwany CHWAŁĄ BOŻA i jako ATRYBUT SIŁY (patrz post o latających GRODACH) malowany jako AUREOLA nad głową Chrystusa….
   .
   mamy więc CHWAŁĘ BOŻĄ czyli CH… i CZECHA…. jakie jest ich powiązanie ?
   .
   LECH i CZECH to para wzajemnie się uzupełniająca znana jako APOLLO i ARTEMIDA……
   .
   APOLLO dał ludziom IGRZYSKA SPORTOWE by ci poprzez CZYSTY sport mogli BEZKRWAWO rywalizować czyli dawać upust emocjom…. Po latach OLIMPIADY stały się KRWAWĄ ZABAWĄ jakiej słynnym przykładem są WALKI GLADIATORÓW w Koloseum…
   .
   gladiatorzy przed walką pozdrawiali się słynnym zawołaniem CZEŚĆ I CHWAŁA…. jakie w różnej formie w różnych kulturach przetrwało do dziś….
   .
   owo zawołanie… CZEść i CHwała…. skrócone do pierwszych liter dało ….. CZECHA
   .
   czyli wyrażaną PROŚBĘ DO BOGA, do Artemidy pod postacią NIKE (bo to równoważne sobie choć z różnych epok bóstwo) o ZWYCIĘSTWO w nadchodzącej walce….
   .
   czyli LECH CZECH i RUS to BOGOWIE ZAŁOŻYCIELE NARODU POLSKIEGO ( i też dawcy CYWILIZACJI innym)
   .
   .
   BOGOWIE dawcy CHRZEŚCIJAŃSTWA współcześnie zastąpionego poprzez jego ludożerczy pastisz zwany judeochrześcijaństwo.
   .

 • Vismaya

  Cześć Rybciu, ja cie też kocham.

 • Ela

  masz tylko jeden, ale i on moze zniknąc jezeli nie bedziesz go odpowiednio używał

  • Vismaya

   Rybcia prawdę mówi, ma filarów wiele i taki siebie pewny …
   a ja mam tylko jeden
   ale za to Wielki
   i choćby nawet przyszło 1000 rybaków ze swoimi wędkami
   to i tak tego mojego filaru PRAWDY nie zawali …
   bo mój filar sięga od Ziemi do Nieba.
   I Rybciu ….bliżej szprotce do Boga, niż tobie,

 • Rybak

  Viśka nie martw się,filarów mamy wiele.

 • Gerard

  Panie Marku niechże Pan nagra jakis filmik i niech się Pan pokaże bo …tu się jaja dzieją