Kto i po co zmienił nasz Wszechświat 10 lat temu?

Berenstein Bears

Dlaczego nazwa starej bajki się zmieniła?

Trudno mi się jest do tego jeszcze odnieść o czym za chwilę napiszę, ale ponieważ dzięki temu, że od około 2 lat mam kontakt z ludźmi z niezwykłymi zdolnościami, poznałem siłę umysłu i wiem, że nasza rzeczywistość jest plastyczna – kształtowana przez świadomość – pola morfogenetyczne, co zresztą potwierdza mechanika kwantowa. Nikt jednak nie sądził, że obserwator – umysł, może zmieniać świat w makro-skali.

Jim Stone wysnuł, a raczej przytoczył, bo nie on jest jej autorem, niesamowitą hipotezę – że od jakiegoś czasu żyjemy w innym wszechświecie – równoległym, bądź może nawet znaleźliśmy się w środku symulacji komputerowej. Zwrócił uwagę na kilka faktów, które inaczej są zapisane w naszej pamięci niż jest to w obecnej rzeczywistości.

Pierwszym jest stary serial HBO Sex and the City, który Stone pamięta jako Sex in the City (zresztą po polsku jest tłumaczenie „Sex w Wielkim Mieście”, więc nie „Sex i Wielkie Miasto”. Mieszkałem w USA przez ponad 18 lat i też pamiętam ten serial jako Sex in the City. Google jednak za nic nie chce go wyszukać jako „Sex in the City” – podaje nową nazwę „Sex and the City”. Co ciekawe, nie tylko Google podaje taką nazwę, nawet Thepiratebay podaje link do całej serii na DVD jako Sex & the City COMPLETE (Seasons 1-6) in MP4 FORMAT (PSP, iPOD) ( link: https://thepiratebay.gd/search/Sex%20in%20the%20City/0/99/0). Czyżby na oryginalnych płytach DVD funkcjonowała inna nazwa niż to pamiętamy?

Kolejną sprawą są misie Berensteina, które teraz nazywają się misiami Berenstaina. Temat równoległych światów, na które ma być dowód w misiach został poruszony już wcześniej, być może ten artykuł był inspiracją dla Stone’a: „The Berenst#in Bears Problem: Are We Living In An Alternate Worldline?” („Problem Berenst#ina: Czy żyjemy w alternatywnym świecie”). Misie były bohaterami książek dla dzieci, powstał nawet film rysunkowy autorstwa Stana i Jan Berensteinów, którego odcinki można obejrzeć na YouTube, a gdzie jak byk jest Berenstain (link). To, że ludzie pamiętają misie jako Berenstein świadczy, że nazywają je tak na YouTube, podczas gdy na filmie jest Berenstain (link). To samo jest ze starymi książkami. Jeśli to ktoś pozmieniał, to po co i jak mógł to zrobić z wszystkimi starymi książkami?!

Ktoś go zmniejszył 3 razy?

Ktoś go zmniejszył 3 razy?

To, że nie jest to temat błahy świadczy coraz większe zainteresowanie – powstał nawet blog poświęcony teorii światów równoległych (http://woodbetweenworlds.blogspot.com), w którym autor (Reece) dowodzi, że ok. 10 lat temu ktoś majstrował przy naszej rzeczywistości i ją … zmienił. Efekty zmiany są niepozorne, ale tak naprawdę nie wiemy co jeszcze jest zmienione i jakie będą tego skutki. Reece, który jest fizykiem proponuje różne hipotezy jak to się mogło stać, jedną z nich jest czyjaś podróż w czasie, która zmieniła rzeczywistość.

Jim Stone sięga do bardziej konkretnych przykładów, co do których my też się możemy odnieść. Chodzi o wielkie posągi Jezusa w Brazylii i Peru. Ten w Rio de Janeiro pamiętamy jako gigantyczny, około 100-metrowy, który kładł cień na całym mieście. Przynajmniej tak mi się wydaje, że był tak ogromny. Jeśli spojrzycie w google na podane tam wymiary, to ma obecnie 38 metrów. Wielki, ale nie tak olbrzymi jak pamiętam z filmów w telewizji i zdjęć.

Stone obawia się, że zostaliśmy już wystawieni na strzał przez zmianę naszej historii – przez ludzi, którzy pragną naszej zagłady. A ja się zastanawiam czy przypadkiem eksperymenty z czarną dziurą na zderzaczu hadronów w CERN  do tego nie służyły?

Jest jeszcze jedna możliwość, której chyba nikt nie do tej pory rozważył – zmienione zostało pole morfogenetyczne, z którego czerpiemy wspomnienia – prawdziwe źródło naszej pamięci. Jeden z autorów teorii pól morfogenetycznych, Rupper Sheldrake, twierdzi, że nasza pamięć nie jest cechą indywidualną, lecz my wyłapujemy z ogólnego pola morfogenetycznego indywidualne wspomnienia – na zasadzie rezonansu (tak jak Quantec wydobywa informacje o naszych organizmach wyłapując rezonans naszego zdjęcia z szumem tego pola – czyli wszystkimi informacjami). Jeśli można by zmienić zawartość tego pola, to u każdego z nas zmieni się pamięć. I może to właśnie nastąpiło?

Żyjemy w naprawdę dziwnych czasach, a coś czuję że naprawdę dziwne dopiero się ma zacząć. Może już pod koniec września.

Zob.:

149 komentarzy Kto i po co zmienił nasz Wszechświat 10 lat temu?

 • n00beQ

  LOL ! Zgadzam się, że żyjemy w matrixie, w pewnego rodzaju symulacji, ale tego „newsa” nie można podpiąć nawet pod teorię spiskową. Jego autor musi zakładać, bo nie widzę innego wyjścia, że ludzie są po prostu debilami i uwierzą we wszystko, co przeczytają lub zobaczą. Można wyjść z pewną teorią i zaprezentować solidne dowody na jej poparcie, a następnie przeprowadzić dyskusję, ale opierać taką tezę na podstawie:

  1. Kiepskiego, o niczym i nic nieznaczącego serialu, którego de facto tytuł ZAWSZE brzmiał „Sex And The City” – argumentem jest tutaj „pamięć”, która mówi co innego. Dodam, że tytułów nie tłumaczy się dosłownie i dotyczy to praktycznie każdego filmu lub serialu.
  2. Misiów ………………
  3. Posągu Jezusa w Rio, który na filmach wydawał się większy, a w rzeczywistości jest jednak mniejszy, więc musi być to błąd w matrixie !

  No cóż. Sugerujmy się tym, co widzimy na filmach, a na pewno będziemy mądrzejsi.

  Znając życie, za chwilę zostanę okrzyknięty agentem, ale co tam. Chciałem jedynie pokazać absurdalność argumentów tutaj przytoczonych. A temat ciekawy i być może nawet prawdziwy, ale bądźmy jednak poważni.

 • gocha

  ale wysyp postów po tym co napisałam, no nie…. aby nikt nie zauważył…. 🙂

 • ada

  Sprawdzalem mam na plycie serial tzn ktorys z odcinkow i stoi w czolowce

  SEX AND THE CITY – tzn ze i w mojej kopii zmieniono tytul hmm ciezko ogarnac

 • nowecant

  Żyjemy w całym wirze równoległych rzeczywistości. Można mieć zdolności przemieszczania się między nimi, można mieć wizje dotyczące światów równoległych, natomiast wątpię w to, że ktoś może nas przemieścić. My sami siebie – owszem.

 • no_name

  Piejo kury piejo 🙂
  poznojcie kolejnego -wi-domego —
  to … to

  https://www.youtube.com/watch?v=qT8GHzmB01g

  🙂 dzioło

 • Sebastian

  NO coś w tym jest, ktoś zmienił rzeczywistość i co za tym idzie przypadkowo inne rzeczy których zmieniać nie chciał , Masakra pozdrawiam

 • Ania

  Co zrobimy?
  Bo rządy nic nie zrobią.

  ” UE jest na skraju załamania społecznego i kulturalnego
  Niezaprzeczalny fakt jest prosty, jak to jest surowy:

  UE nie może wchłonąć tylu uchodźców
  UE nie ma środków, aby ich zatrzymać

  Masowego napływu uchodźców stanowi bardzo złożony problem bezpieczeństwa, którego kraje UE nie są wyposażone do realizacji. Wszystkie kraje UE mają trzy podstawowe instrumenty, które mogą wykorzystać w celu ochrony przed niepokojem, zaburzeniami, przestępstwa lub najazdów: służby specjalne / bezpieczeństwa, siły policyjne i wojskowe. Problemem jest to, że żadna z nich nie jest w stanie poradzić sobie z kryzysami uchodźców.

  Służby specjalne / zabezpieczeń są beznadziejnie w mniejszości w kontaktach z kryzysem uchodźców.Poza tym, są normalni docelowo (karna kariera, szpiedzy, terroryści) są nieliczne i pomiędzy w typowej fali uchodźców. Przeważnie, uchodźcy są to rodziny, często rozszerzone, i choć czasem to gangi, to jest daleko od prawdziwego obrazu. Problemem jest to, że, powiedzmy, 10% kosowskich dilerów utożsamianych jest z wszystkimi uchodźcami z Kosowa i uchodźcy sami czują się jak przestępcy. Wreszcie usługi specjalne / zabezpieczeń polegać powinny bardzo mocno na informatorach i bo zagraniczne gangi są trudne do infiltracji. Często też mówią trudnymi językami, które tylko nieliczni lokalni specjaliści są języka mistrzami. W rezultacie, większość czasu służby bezpieczeństwa UE nie mają pojęcia, z kim mają do czynienia, jest to problemem bezpieczeństwa przedstawiony im, choćby ze względu na brak personelu i środków do śledzenia tak wielu ludzi.

  W przeciwieństwie do tego, policjanci mają przewagę w rodzaju: są dosłownie wszędzie, a oni zazwyczaj mają dobre rozeznanie o „bójkach na ulicy”. Jednak ich uprawnienia są bardzo ograniczone i muszą uzyskać nakaz sądowy zrobić większość ich pracy. Gliniarze też najczęściej mają do czynienia z miejscowymi przestępcami, podczas gdy większość uchodźców nie są ani lokalni, ani przestępcy. Smutna rzeczywistość jest taka, że ​​większość tego, co policjanci mogą zrobić w kryzysie z uchodźcami, jest dostarczenie policji Riot – prawie żadnego rozwiązania.

  Co do sił zbrojnych, najlepsze co mogą zrobić, to starać się pomóc zamknąć granicę. W niektórych przypadkach, mogą oni pomóc policji w przypadku zamieszek cywilnych, ale to wszystko.
  Tak więc różne kraje UE ani nie mają środków, aby zablokować ich granice lub deportować większość uchodźców ani nie mają środków, aby je kontrolować. Oczywiście, zawsze będą politycy, którzy będą składać obietnice, o tym, jak mają zamiar wysłać wszystkich tych uchodźców z powrotem do domu, ale to jest fałszywe i jawne kłamstwo. Zdecydowana większość z tych uchodźców ucieka przed wojna, głodem i nędzą, i nie ma sposobu, kto ma zamiar wysłać ich z powrotem do domu.”
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/08/europa-w-swobodnym-spadaniu.html

 • natalia

  bardzo bym prosila o kontakt z ludzmi co opisal pan o nich na poczatku artykulu

 • katerina404

  CZY SZYDŁO KPI CZY O DROGĘ PYTA?

  Ale ją tam w Stanach wyszkolili na okoliczność prania ludziom mózgu i robienia sobie białego PR-u.

  Referendum odnośnie wieku emerytalnego, sześciolatków i lasów?

  Nie powinno być nawet takiego precedensu, aby dochodziło do zadawania takich pytań. Sami bandyci powinni wiedzieć jak postapić uczciwie bez pytania o zgodę narodu.

  Bezczelność tych załganych rządzących nie zna granic.

  To tak jakby nierząd pytał naród czy:

  1. Zgadza się na dalsze grabienie dóbr narodowych (lasy)
  2. Czy zgadza się na faszyzm (czyli wyrywanie dzieci od rodziców w wieku kiedy najbardziej kształtuje się ich charakter)
  3. Czy zgadzają się byc niewolnikami (praca do śmierci)

  Jednym słowem to podobnie jak nasrać komuś na wycieraczkę i poprosić niby grzecznie o papier toaletowy.

  A poza tym sa inne bardziej ważne pytania referendalne

  1. Czy Polacy zgadzają się na obrady Knesetu w Polsce?
  2. Czy zgadzaja się z ich retoryka wojenną?
  3. Czy zgadzają sie na stacjonowanie NATO w Polsce, NATO, które wsławiło się zmasowanymi zbrodniami przeciwko ludzkości
  4. Czy Polacy mają zamiar zwracać żydom czyt chazarom jakies majątki, które do nich nie należą i nigdy nie należały
  5. Czy Polacy zgadzają sie, aby ich zamykano na siłe w obozach koncentracyjnych czyli psychuszkach
  6. Czy Polacy zgadzają się wogóle na rządy Szydło, Dudy i innych oszołomów
  7. Czy Polacy zgadzają się na podatki, liczne haracze, zezwolenia, pozwolenia, durne zakazy i nakazy
  8. Czy Polacy zgadzaja się z ich głosowaniem w Sejmie za GMO oraz obowiazkowymi szczepieniami. Tak, tak ich PIS-dzielców
  9. Czy Polacy kochaja banderowców i maja zamiar im pomagać
  10 I czy wogóle zgadzają się na dalsze funkcjonowanie faszystowskiej Unii Europejskiej i na płacenie haraczy mafii światowej
  11. Czy Polacy zgadzają się na legalizację zboczeń
  12. Czy Polacy zgadzają sie na utylizację ludzi starszych, które nazywa się zgodnie z NOWOMOWĄ EUTANAZJĄ

  Jeśli macie jeszcze pytania o których zapomniałam, to zgłaszajcie Pani wykształconej SZYDŁO

  http://polska.newsweek.pl/pis-chce-dodatkowych-pytan-we-wrzesniowym-referendum,artykuly,366026,1.html

 • https://www.youtube.com/watch?v=Jry-rhTEiQI

  Jak widać syjonisci wykorzystują odpowiednio takie tragedie.

  Czarny facet zabija dwójkę przypadkowych białych ludzi – to wina powszechnego dostępu do broni.

  Biały policjant zabija groźnego czarnego przestępce – to jest rasizm.

  Piszę o tym bo po tym incydencie w USA w mediach już odżyła dyskusja na temat ograniczenia dostępu do bronii.

 • Serwer chyba nieprzypadkiem nagle ograniczył mi wysyłanie mejli. Zatem zamieszczam tu najważniejsze, zlinkowane też na:
  https://grypa666.wordpress.com/2015/08/14/tajny-plan-izraela-drugi-izrael-na-ukrainie/

  W jęz. angielskim:

  VIRAL Dr. David Duke defeats Alex Jones! / BOMBA Dr David Duke pokonał Alexa Jonesa!
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/26/viral-dr-david-duke-debates-alex-jones/

  RFDE weaponized for war and mind control (gangstalking) / Militarna i psychotroniczna broń oparta na ukierunkowanej energii o częstotliwości radiowej
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/26/rfde-weaponized-for-war-and-mind-control-gangstalking/

  What they DIDN’T tell you — How Bad is the Pacific Ocean from Fukushima / SKRYWANE Pacyfik po Fukuszimie
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/27/what-they-didnt-tell-you-how-bad-is-the-pacific-ocean-from-fukushima/

  The Russian army is beginning to engage in Syria / Siły zbrojne Rosji zaczynają udział w wojnie w Syrii
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/25/the-russian-army-is-beginning-to-engage-in-syria/

  Socjomanipulacje:

  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/25/agentura-urabia-mentalnosc-narodu-gromadomyslnie/

  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/15/nie-zapomniec-psychomanipulacje-narodami/

  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/26/agenturalna-patologia-prof-chodakiewicza/

  Inne:

  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/25/znacznie-wiecej-niz-w-szoa-ofiary-zydlackiej-wojny-z-terrorem/

  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/26/zydobanderowskie-szalenstwa-na-ukrainie/

  Niezły blog: https://rgrunholz.wordpress.com/

 • czaro

  Rząd zadłuża nas na potęgę. 7,5 mld złotych w ciągu miesiąca!

  W ciągu pierwszych 6 miesięcy 2015 roku rząd PO – PSL zadłużył Polaków na kwotę 37 mld 871 mln złotych. Okazuje się, że tylko w czerwcu zadłużenie naszego kraju wzrosło o… 7,5 mld złotych.

  Aby lepiej zobrazować skalę wzrostu zadłużenia w pierwszym półroczu b.r. poniżej prezentuje ciekawe, jak mi się wydaje, porównanie – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) z tysiącami wolontariuszy na ulicach i wielką machiną promocyjną podczas tegorocznego finału zebrała łącznie 53,1 mln zł. Aby uzbierać pieniądze, które pokryłyby kwotę o jaką zwiększył się dług naszego kraju od stycznia do czerwca (37,871 mld zł), ekipa Jerzego Owsiaka musiałaby zorganizować… 713 takich finałów! – czytamy w serwisie niewygodne.info.pl.

  http://parezja.pl/rzad-zadluza-nas-na-potege-75-mld-zlotych-ciagu-miesiaca/

  • lichwa

   Lichwa jest NIELEGALNA , jesli nie jest to wkrotce bedzie .

   Wtedy pogadamy z lichwiarzami a tzw politycy niech sie szykuja tzn pakuja.
   Na polskiej ziemi nie ma miejsca dla zdrajcow.
   Oj bedzie wesolo – uwierzcie
   skad to wiem ? nie wiem

 • Wszystkiemu winni są judeo-sataniści i to oni zmieniają wszystko na zasadzie odwróconej symboliki jednak pozostają wierni tradycyjnym strojom.

  https://rafzen.wordpress.com/2015/08/27/tradycjne-stroje-judeo-satanistow-w-polsce/

 • katerina404

  TO SIĘ NADAJE NA GŁÓWNY WPIS

  Sprawa jest bardzo ważna. Trzeba pomóc Polakowi 43 letniemu zamieszkałemu w Niemczech, którego rodzina zamknęła w psychiatryku. Rodzina tajniaków. Trzeba przeczytać cały artykuł do którego wrzucę link. Tam jest tez zamieszczone plik z rozmowy z tym facetem, gdzie opowiada szczegółowo jak do tego doszło i co się dzieje.

  Materiał mrożący krew w żyłach

  Facet jest przerażony i bezradny. Prosi o pomoc w wydostaniu go stamtąd.

  Panie Marku proszę to zamieścić jako artykuł. Trzeba zrobić mega akcję, bo inaczej go wykończą.

  http://porozmawiajmy.tv/jak-niszczy-sie-niewygodnych-dla-swiatowego-systemu-niewolnictwa/

 • czaro

  Komisja senacka za równym podziałem kosztów przewalutowania kredytów frankowych

  http://stooq.pl/n/?f=987153

 • Vismaya

  Dziękuję za uznanie, moim Mistrzem jest Jezus Chrystus …
  i ani Peryskop ani broń Boże ty króliczku NIGDY nie zajmiecie Jego miejsca …. sorry …. 🙁

  ja wiem, że ci łyso, że te małe ptaszki w lesie, które są z natury płochliwe i dzikie są lepszymi specjalistami w robieniu portretów psychologicznych, niż ty najlepszy specu w rzecz-sprawiedliwej razem ze swoimi wszystkimi science dyplomami …
  i jak widać przeboleć nie możesz, że i tak wolę Pryskopa niż ciebie … 🙁

  i wyłącz chociaż na trochę ten swój komputer i idź do lasu po nauki, do tych maleńkich dzikich ptaszków, zasięgnij od nich tej organicznej mądrości a te swoje science-dyplomy wywal do kosza ….

  podmień tą swoją science-mądrość na bio-mądrość a może jeszcze będą z ciebie ludzie …. 😉

  • Lord Viader

   Vieśmaya, rozumiem, że to było do mnie. Nie wiem o jakich dyplomach naukowych mówisz. Z kimś mnie chyba pomyliłaś. Przez mistrza, miałem na myśli Peryskopa, ale cofam to. Chodziło mi o głupotę a on nie jest głupi. Bywa irytujący, ale w porównaniu z tobą jest geniuszem.

   Co do nauki od ptaków, to ty na tym rzeczywiście możesz skorzystać, biorąc pod uwagę twój poziom umysłowy. Ja jednak wolę książki, też jak najbardziej o tematyce duchowej. Nie wiem co ci się znowu w tym pustym łbie uroio, że jestem wrogiem duchowości. Kupę komentarzy duchowych tu dałem.

   Uwierz mi, twoja „przyjaźń”, uznanie czy jakiekolwiek inne zainteresowanie mam głęboko w dupie. Nie czytam najczęściej twoich komentarzy. Zresztą miałaś już ze mną nie rozmawiać. Miałaś wogóle już tu nie komentować, bo już „zrobiłaś tu porządek” czy jak to było. Wyłącz komputer, idź do ptaszków, może się czegoś nauczysz.

   • Vismaya

    LW,
    własnie to robię
    bo przy waszych mądrościach stanę się taka sama jak wy ….
    i mam pewność, że te małe boskie istoty nie zrobią mi krzywdy …
    a co do ciebie nie mam takiej pewności.

    • Lord Viader

     Tak, już lecę do Kanady na drugi koniec świata, żeby ci zrobić krzywdę, bo napisałaś komentarz na internecie, który mi się nie spodobał. Naprawdę masz nierówno pod sufitem. Zdaję się na takie jak ty mówią tam Drama Queen.

 • Lord Viader

  Pewien międzywymiarowy podróżnik multinickwersu, który tu kiedyś komentował, twierdził, że Krzyżacy to byli Żydzi. Powiedziałem o nim sporo przykrych słów swego czasu, więc przytoczę tu coś pod tym kątem, potwierdzające tą hipotezę.

  Czytam sobie ostatnio taką książeczkę-dodatek do Polityki o Grunwaldzie (nie lubię gazety, ale te dodatki mają fajne). To jest o średniowieczu ogólnie, tak naprawdę i jest np rozdział o zakonach, które powstawały w ramach krucjat. Czyli Krzyżacy, Templariusze i Joannici.

  Nie chce mi się tego przepisywać, to powiem tylko, że „kupcy” się tam przewijają w tle non stop. Bogaci kupcy to, włoscy kupcy tamto, a to zasponsorowali, a to zainicjowali – jacy ci kupcy uduchowieni nagle 🙂 A kimże byli kupcy, zwłaszcza włoscy, w średniowieczu? A kim są dzisiaj bankierzy – ich potomkowie? Zresztą Templariusze zapoczątkowali system bankowy w Europie, to też mnie BARDZO zaintrygowało kiedy to pierwszy raz przeczytałem. Moja pierwszy myśl była – Żydzi.

  Zresztą te „zakony” były bardzo finansowe – obrót ziemią, pożyczki, kupno, sprzedaż, cła, haracze itp – wszystko co żydgryski lubią najbardziej. Oczywiście piramidka – na górze srali forsą i tarzali się w dziwkach, a dla szeregowych braci była asceza i bieda – a jakże 🙂

  Zaraz po zdobyciu Jerozolimy zaczęli też intensywną kolonizację. Oczywiście nazywało się to „pielgrzymi”, żeby czasem ktoś nie powiedział, że to Żydzi zasiedlają Izrael 🙂

  Ogólnie jak kogoś interesuje prawdziwa historia, to polecam prosty trik – zamienić sobie wszystkie formy słowa Kupiec, na odpowiednią formę słowa Żyd, i BARDZO dużo rzeczy staje się wtedy bardzo jasne. Jak oni organizowali ruchy religijne, monarchie (nawet te duże – np „potężni” Habsburdzy, to były ich kukły), rewolucje itp. ZAWSZE ich znajdziesz. Jak nie znalazłeś – szukaj dalej!

  Za widocznymi symbolami władzy stoją niewidzialne siły. Zawsze tak było. To jest idealny system i czemu miało by być inaczej? Po co się samemu wystawiać, kiedy można wystawić podwładnego. Wszystkie twoje rozkazy wykona (masz zabezpieczone na niego megahaki), więc jest egzekutorem twojej woli, a w razie porażki, to on idzie na dno – ty już się rozglądasz za nową kukłą. System idealny. Ale myślę, że to się niedługo skończy. Kukły stały się zbyt oczywiste.

  • Vismaya

   bo co……..mam aportować przed tobą …. ?

   Sorry, treser mi nie jest potrzebny, zgłoś się do cyrku do tresury małp ….
   bo nie jestem pewna, czy jakiś normalny człowiek sobie pozwoli na takiego tresera …. treserów aktualnie świat ma już dosyć, 😉

 • czaro

  Mieszane uczucia przed wizytą pana Andrzeja Dudy w Berlinie

  Niestety wywiad udzielony przez pana Andrzeja Dudę – prezydenta Rzeczpospolitej jednej z niemieckich gazet przed spodziewaną piątkową wizytą w Berlinie wyzwala mieszane uczucia. Przede wszystkim to bardzo dobrze, że pan prezydent znalazł czas dla tak bardzo poczytnego niemieckiego dziennika przed wizytą, albowiem jego przesłanie dzięki jego nazwijmy to „randze i pozycji” miało szansę masowo dotrzeć do Niemców. Jeżeli to był zamierzony krok z ich strony, to wskazuje na to, że władze niemieckie chcą w społeczeństwie umacniać przeświadczenie o bliskich stosunkach – silnym partnerstwie z Polską. Gdyby pan Duda przyjął dziennikarzy pewnego innego wpływowego dziennika, nazwijmy to bardziej nastawionego na elity, to odczytywalibyśmy to inaczej. W niemieckim społeczeństwie – w rzeczywistości totalnie klasowym (czy jak kto woli segmentowanym), to jaką kto czyta gazetę, a są one tam masowo prenumerowane i czytane – to w dużym uproszczeniu odzwierciedla jego społeczną pozycję i poziom percepcji.

  To dobrze, że pan prezydent powiedział te wszystkie miłe dla niemieckich uszu słowa, co więcej wspaniale, że gazeta niemiecka zamieściła wzmiankę, że szanowna małżonka pana prezydenta jest nauczycielką języka niemieckiego. Ma to wbrew pozorom dla Niemców niesłychanie ważne znaczenie, albowiem mają silny kompleks językowy, głównie wobec angielskiego i niesłychanie silnie promują nauczanie swojego języka, ma ono charakter globalny. Co więcej przez lata było podstawą niemiecko-francuskiego zbliżenia, ale niedawno popsuli to Francuzi, których rząd chce sprawę nauczania niemieckiego we francuskich szkołach rozpatrzyć na nowo. W tym kontekście fakt, że żona polskiego prezydenta, a trzeba wiedzieć że Niemcy podchodzą do nas o wiele bardziej serio niż nam się wydaje, – jest nauczycielką ich języka, to woda na młyn całego szeregu niemieckich środowisk politycznych, których siły politycznego, społecznego i ekonomicznego oddziaływania na nasze warunki nie da się nawet przełożyć. W każdym razie, sam fakt profesji pani prezydentowej, będzie w Niemczech bardziej niż mile widziany i przysporzy nam bardzo dużo pozytywnych rekcji.

  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=34554

 • no_name

  Z dedykcją dla Ludzi Dobrej Woli …. bywa..
  https://www.youtube.com/watch?v=vRT86-fizXY

 • Jak silna jest indoktrynacja. Jeden z działaczy broniących Dra Kękusia klepie o JOWach! Czy jest lepsza metoda agenturalnej promocji koncepcji szkodliwej dla narodu, niż głosić ją ustami uczciwych patriotów?

  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/27/po-uwolnieniu-dr-zbigniewa-kekusia-spotkanie-podsumowujace/

  • monitorpolski

   Piotr, pozostaw decyzję o tym czy głosować na JOW-y czy nie Polakom tu mieszkającym. Pan Grzegorz jest byłym działaczem Solidarności, obecnie bezdomnym, dzięki m.in. swoim byłym kolegom. Chce zmian. Dajesz mu inną opcję?

 • ALFA

  Tak Rosjanie witają Motocyklistów z Polski
  https://www.youtube.com/watch?t=38&v=62uHrAyS1tM

 • no_name

  Przyznaję szczerze Monitor , myślałem ,że już mnie niczym nie zaskoczysz , a tu ….
  Ja to boję się ,że peryskopery nie do końca dał się przenieść w tą równoległą rzeczywistość , stąd to jego milczenie . Pewnie zakłócenia ma , albo ugrzązł w czarnej dziurze 🙂

  • Lord Viader

   Obawiam się, że on potrafi istnieć w kilku światach równoległych jednocześnie, po kilka nicków w każdym. Widziałem jego rozwój na tym blogu. On ma BARDZO rozbudowaną osobowość. Możliwe, że się już nie mieści w jednej gałęzi czasoprzestrzeni i przelał się na inne.

   • Vismaya

    Dokonać takiej transformacji – przekraczać wszystkie wymiary, to wielkie dzieło na miarą Jezusa Chrystusa …..
    można więc tylko Peryskopowi pogratulować i schylić przed nim głowę ….
    bo takie przeobrażenie wywodzi się ze ŚWIATŁA
    i wewnętrznego słońca Prawdy …..

    i przestań robić z siebie błazna ….
    bo chcesz mu dokuczyć
    a tylko tu pokazujesz w swej nienawiści i niewiedzy, że to właśnie jego prześwietla światło boskie …. 🙂

 • slawa

  Odjazd – film nakrecony w roku matrixa

  http://www.cda.pl/video/12745428

  hmm moze dorosniemy do TOTALIZMU?

  http://totalizm.pl

  Profesor Pajak swe teorie juz dawno spisal pisze rowniez o czasie softwarowym, tak jak i o roznych przebiegach historii, – jego tezy sa genialne.
  Szkoda tylko ze nikt go nie slucha
  A moze w koncu nadchodzi calkiem nowe wystarczy uwierzyc?

 • Gnievmir

  Zmiana jest poważniejsza, niż ktokolwiek by podejrzewał.

  W 1993 roku pomiar prędkości obiegu Centrum Galaktyki przez Układ Słoneczny, a dokonany za pośrednictwem aparatury zainstalowanej na pokładzie sondy Ulysses GAS wykazał, iż prędkość przemierzania przestrzeni kosmicznej wynosi 26,3 km/s. Podobny pomiar przeprowadzony w 2009 roku za pomocą aparatury zainstalowanej na pokładzie sondy IBEX wykazał, iż w ciągu 15 lat prędkość spadła o ponad 10% i aktualnie wynosi 22,8 km/s. Ponadto oddziaływania, które powodują wyhamowanie Układu Słonecznego doprowadziły do zmiany wektora ruchu aż o 4 stopnie w kierunku północnym!

  Pamięć zawarta jest w czasoprzestrzeni w formie przez niektórych zwanej „Kroniką Akashy”. Należy zrozumieć, iż istnieje tylko „tu i teraz” czyli, że wszystko dzieje się synchronicznie w jednym i tym samym momencie. Przeszłość to baza danych „only read”, zaś przyszłość to zbiór możliwości, które są zdeterminowane działaniami w „tu i teraz” na podstawie tzw „strzałki czasu” czasoprzestrzeni oraz zbiorowych działań dokonanych w przeszłości (konsekwencja). Zmieniając prędkość US – dokonuje się desynchronizacji i zmiany wektora odczytu pola energetycznego (zaburzenie pamięci oraz ogólnej psychiki społeczności; zaburzona zostaje równowaga w przyrodzie)

  Ogólnie temat jest bardzo rozległy i zagmatwany przez co całkowicie wykracza po za tematykę tego bloga.
  Pomiary astronomiczne jedynie potwierdzają teorię Reece’a o zmianie jaka miała miejsce po 1993 roku.

 • Świętowit

  Posąg Jezusa w Rio. Autor pisząc ten art. zapamiętał, że posąg ten mierzy 100 m. Nie miał potrzeby sprawdzać, bo jakim niby cudem posąg miałby zmienić rozmiary. Trzeba by ludziom zadawać pytanie ile mierzy posąg Jezusa w Rio, wtedy zobaczymy co pamiętają.
  https://forumemjot.wordpress.com/2014/01/19/piorun-oderwal-palec-z-posagu-chrystusa-zbawiciela-w-rio-de-janeiro/

  • monitorpolski

   Tu nie ma odpowiedzi na to pytanie. Przed chwilą dostałem maila od osoby, która była w Rio i widziała posąg z bliska ponad 10 lat temu – twierdzi, że taki właśnie był jak jest, tj. 38m. Nie wiem skąd Stone wziął 300 stóp (ok 100m), być może to było jeszcze wcześniej.
   W tej rzeczywistości, w której żyjemy posąg ma i miał zawsze 38m. Co innego możemy pamiętać.
   Podobnie z Sex and the City – to była nazwa programu od samego początku, ale w tej rzeczywistości.
   Ja i wielu innych pamiętamy nazwę Sex in the City, widać coś się zmieniło z rzeczywistością lub pamięcią.

   • Vismaya

    Marek, mimo najlepszych starań światowej elity i tak zostaniemy umieszczeni w bezpiecznym miejscu ….. Ziemia idzie bliżej Tronu Bożego … i o to tu chodzi, i ktoś będzie musiał natychmiast wysiąść z tego wózka ….. toteż za wszelką cenę chcą ten wózek zatrzymać, i zaniżają wibracje całej Ziemi i wszystkiego co tu żyje
    aby ją upolować na starej pozycji ….

    zobaczymy, może im się uda …. 😉

   • Wojox

    Cała rzeczywistość jest prawdopodobnie „skalowalna”, Świat przed potopem był mniejszy a obiekty były większe. Tzn. że drzewa, rośliny były gigantyczne do tych co znamy dzisiaj. Kevin Hovind omówił przykład pomidora któremu stworzono przedpotopowe warunki i urósł na 15 metrów i miał 15 000 gron. To było w 1985 roku. Stąd Dinozaury i inne dziwne rzeczy. A Puma-Punku i inne nie wyjaśnione rzeczy? A teleportacja poprzez „bramy”. Ludzie mogą bardzo wiele, ale do tego potrzeba wielu i muszą myśleć i działać w jednym kierunku. Udowodniono że choroba ustepuję kiedy otoczaczający ludzie myślą intensywnie o zdrowiu danej osoby, to jest właśnie wiara, to o tym Jezus mówił: „Góry przenosić będziecie”. Chodzenie po wodzie, wpływ na pogodę itp. Jeden człowiek podczas suszy idzie w odosobnione miejsce, ściąga buty, skupia się i bosymi stopami wierci w piasku i intensywnie wyobraża sobie że pada i brodzi w mokrym błocie. Kiedy wraca do domu zaczyna padać. To z życia wzięte. To jest wpływ na owo pole morfogeniczne. Nicola Tesla jakimś sposobem „podłączał” się do niego i ciągnął gotowe projekty o czym mówił wielokrotnie. Wiara czyni cuda powiadają, więc czyńcie cuda bo nikczemni zmieniają w drugą stronę, walą świat na głowę..

    • Wojox

     Filmik dla pocieszenia że Bóg także stosuje supermatematykę:
     https://www.youtube.com/watch?v=wb7kPaM8cfg
     I wiedziano o tym prawie 1000 lat temu. Więc się pytam? Czy nasza wiedza oby napewno przewyższa tą która była przed wiekami? A Vimany i inne rzeczy o których nam się nawet nie sniło?….

    • monitorpolski

     Jest pewna ilość starych dusz na Ziemi, które mają lepszy dostęp do Źródła (Boga). Stąd ich wiedza. Ale często jest tak, że ci ludzie nie włączają się do naszych działań, bowiem wiedzą, że młodym duszom potrzebne jest doświadczenie – a jak je zdobyć w warunkach cieplarnianych?
     Zło ma swoje granice i w pewnym momencie dusze te ujawnią się i zaczną działać.

    • Wojox

     Dusza to ciało, tak mówi Biblia, zwierzeta są duszmi np., duch to siła życiowa którą Bóg zabiera po śmierci. To energia. Człowiek po śmierci zasypia i czeka na zmartwychwstanie. To nauki Biblijne, testament Boga, wszystko inne to zwodzenie demonów. Ludzie i ich cała pamięć ‚idą’ do bożego „serwera” na przechowanie że to tak prosto ujmę. Demony chcą abyś uwierzył w życie po śmierci więc się podszywają pod zmarlych a mają techniki i przewagę i zwodzą głupich ludzi. Biblia to demaskuje, Bóg nie chce abyśmy byli okłamywani i nam wyjawił prawdę o śmierci. Wię gadanie o „duszach” śmierdzi średniowiecznym strachem…Dość KK namącił w naukach babilońskich abyśmy dziś poddawali się takim bredniom.

   • houseofcards

    jesli chodzi o sex and the city , tez pamietam I dlugo mowilam sex in the city . A to moj ulubiony serial , wiec sama sie zdziwilam ze od jakiegos czasu mowi sie ” and the city !

  • IRMAN z Polonisza

   Z TYM posagiem Jezusa zwiazana ,jest ciekawa mistyczna historia ,ktora chce WAM opowiedziec.
   Siedzialem jesienia w 2003 roku i przygotowywalem szkic do obrazu ,ktory mial potem powstac. Naszkicowalem Jezusa z Rio – na moim obrazie (szkicu)
   odziany byl w szaty Clowna (nedzarza). Pod rozwartymi szeroko ramionami ,rozciagaly sie wielkie pajeczyny . Prawa reka Jezusa ,miala Uniesiony Kciuk w gescie o’Key . Ten kciuk wystawiony do Gory przedstawial Czlowieka schowanego w PROBOWKE (lub jak kto woli prezerwatywe pezezroczysta) .
   Na Glowie Jezusa siedzial czarny kosmaty „pajak krzyzak” ktory przez otwarta czaszke -wyzeral Jezusowi Mozg !
   Nad Glowa i Pajakiem , unosila sie Zlota Aureola z 12 GWIAZDEK .
   Lezal ten szkic wiele dlugich Lat cierpliwie a Ja zajalem sie swoimi sprawami i pewnego dnia ,przeczytalem ze zdumieniem o tym pieprznieciu Pioruna wlasnie w Kciuk !
   Nie w czubek Postaci , nie w palce dalej na boki wystawione. A jak uczeni twierdza „Prad zawsze wybiera najkrotsza droge” a w Rio NIe WYBRAL .
   I jeszcze Cos ciekawego z Jezusem !
   Piorun spalil doszczetnie Jezusa w Ameryce ,czytaliscie o TYM – szkielet wygladal makabrycznie ,jak gigantyczny Robot Killer sci.fi. !
   Nie zmartwilem sie szczerze przyznam.
   Bylo to 14 czerwca, gdy Urodziny mialem- ahhh…..co za PREZENT !!!
   Pisze o tym ,nie po to by cos udowadniac lub ,by sie przed kimkolwiek chwalic. Pomyskcie sami spokojnie …..Czy istnieje Wieksza Nagroda dla smiertelnika ……od namacalnego dowodu ,na to ze Jego modlitwy i Przemyslenia zauwazalne sa przez Sily Niebios ?
   PIORUN uderzyl w Siedibe Kosciola w Rzymie ,po abdykacji Buena Dykta ….przypadek ?
   Przypadki nie istnieja !
   Dzialania DUCHA w swiecie kreacji jest TEMATEM TABU – V E R B O T E N dla GOJOW i innych profanow .
   Tego dzialania nie da sie nauczyc CZYTAJAC, nawet Najgenialniejsze Ksiegi i stare teksty .DUCH aby sie rozwijal ,musi zdobyc sie na wyrwanie z okowow materializmu i myslenia-zoladkiem.
   Wedlug moich Doswiadczn a Eksperymentuje na tym polu od kilkunastu lat, ISTOTA DUCHOWA bedaca nasza kwintesencja w swiecie subtelnym= W S T Y D Z I sie za nasze dzialania i konformizm wlazidupski wobec sil Ciemnosci ,ktore Ziemie opanowaly.
   Czysty Duch znajacy BOGA nie chce NAM swintuszkom pomagac ,zyjemy caly czas w ROZDZIELENIU .
   Dopiero zmiana zycia powoduje ,ze jest szansa na Jednosc a wtedy CUDA staja sie mozliwe.
   W interesie kazdego ,bez wyjatku czlowieka jest uzyskanie tego stanu.
   Alternatywa do tego pozostaje ,zycie w ciemnosci i bezbronnosc na zamordystow rego swiata.

   • Prawdziwa Mistyka

    „W interesie kazdego ,bez wyjatku czlowieka jest uzyskanie tego stanu.
    Alternatywa do tego pozostaje ,zycie w ciemnosci i bezbronnosc na zamordystow rego swiata.”

    – alternatywa to POTOP i do zydkowa, do piekła, wkrótce, wraz ze wszelkimi zaczipowanymi (zajezusikowanymi).

 • Pelagia

  uwaga – ważne !

  Manifestacja „Stop deprawacji w edukacji”

  Zapraszamy wszystkich na wielką manifestację rodziców STOP DEPRAWACJI W EDUKACJI, na Placu Zamkowym w Warszawie w niedzielę 30 sierpnia br. (Msza św. w kościele św. Anny o godz. 12:00, rozpoczęcie manifestacji o godz. 13:00).

  • Iza (2015-08-23 5:11:17) | RAPORT
   Chyba najlepsza audycja Teoria Chaosu, jaka do tej pory się ukazała. wielkie brawa dla Claude, że zaprosił do studia takiego gościa. Twierdzę tak dlatego, bo audycja pokazuje jak bardzo można zmienić wizualizację świata w zależności od paradygmatów, czy aksjomatów naukowych. Mnie samą najwięcej zadziwiło to, że gościa który to prezentował usunięto z youtube. Dlaczego aż tak, skoro rzekomo ukazywał niedorzeczności. News o Zbigniewie Kękusiu dopina całości do audycji. Jest pękną wisienką na torcie, jak łatwo się wszyscy zgadzamy z głupotami i nie reagujemy na durnoty. Głupota powinna sama przepaść, a logiczna prawda naukowa tryumfować. Jednak władza światowa mająca youtube w garści, nie pozwoliła temu panu prezentować filmików.
   Mnie zafascynował sam fakt, że Clodowi znawcy spisków, przy końcu audycji przyszła myśl, że w spisku może uczestniczyć znacznie większa ilość ludzi. Wyczułam w jego nastoju, że gdyby tak miało być, to jesteśmy bez szans jako ludzie i całkowicie zależni od naszych nadzorców i właścicieli tego sztucznie stworzonego obiektu w przestrzeni kosmosu.

  • gocha

   Do połowy wysłuchałam audycji radiowej na temat niebocentryzmu. Kuurcze, ten pan ma wiele racji. Stella masońska…. uff jak gorąco.

  • Queseek

   Niebocentryzm/Teocentryzm Inż Mariusz Szczytyński, 34 filmy/prezentacje, Żyjemy wewnątrz Ziemi:
   https://vimeo.com/mariuszszczytynski

  • Świętowit

   Niebocentryzm to kolejne masońskie oszustwo, tylko jeszcze niedopracowane. To jest tylko odwrócenie uwagi od tego gdzie naprawdę żyjemy. M.Szczytyński jest masonem,przez 20 lat był świadkiem jehowy.
   W przypadku teorii heliocentrycznej, po ok 100 latach dopracował ją mason izaak newton, który wymyślił grawitację, aby ludzie nie spadali z „półkuli” południowej. Tylko, że ptaki mają daleko gdzieś newtonowską grawitację.Powinny być pierwsze przyssane do Ziemi w/g tych bredni pseudonaukowych.W przypadku niebocentryzmu też przydała by się jakaś teoria , aby wszystko nie spadało z „półkuli północnej” do nieba, oceany i morza były przyklejone do wnętrza tej skorupki, a rzeki mimo tego i tak płynęły.

   • Świętowid —-> nawet się cieszę że taki komentarz się tu pojawił 🙂 , to kolejny dowód, że NC to prawda. 🙂 , gdyby pan się tu nie pojawił to byłbym zawiedziony. 🙂 , a tak swoją postawą i „książkowym” komentarzem zawodowego dezinformatora , ucieszył mnie pan 🙂 ja z takimi postawami stykam się od dwóch lat.
    Dla mnie to nie nowina a ….pikuś , mały pikuś 🙂 . Opinie to można mieć , jasne, tyle tylko przy tym pamiętać trzeba , że opinię to mogą mieć nawet …..idioci :). Bo powstaje pytanie na podstawie czego powstawała . 🙂

    A co do argumentacji to jest prosta sprawa: nie macie argumentów , jedyne co macie to tylko takie komentarze. 🙂

    Korzystam z okazji i linkuje argument naukowy wymiatający HC (helicentryzm , uklad sloneczny) jak PZ (płaska ziemia) i inne, ktory masoni/judeosataniści zamietli pod dywan 🙂

    wersja EN , nie trzeba znać PL , by się połapać 🙂

    https://www.youtube.com/watch?v=2IinxfgwR0w

    wersja polska , o tym samym .

    https://www.youtube.com/watch?v=uENj6w3_pSw

    Widzi pan , po raz kolejny 🙂 , niedopracowana to może być lipa , którą pan reprezentuje , a ona ma zawsze krótkie nogi 🙂

    • Świętowit

     Nie wiem kto panu płaci za szerzenie dezinformacji na tym forum.
     Jak na razie nie odpowiedział pan na pytanie w jaki sposób wody mórz i oceanów przyklejone są do tej skorupki ziemskiej od wewnątrz, a rzeki mimo tego i tak płyną. Ta teoria niebocentryzmu to jest obraza ludzkiego rozumu. Fruwająca piłka, a w środku niej ludzie, przyklejeni klejem konrada.Podaje pan przykład wątpliwego doświadczenia jakiś 2 sekciarskich schizofrenikow,którzy mieli objawienie, że żyją wewnątrz piłki.”Skonstruowali poziomą belkę, którą dokładnie wypoziomowali”.Jeśli ziemia jest wklęsła, to jak mogli cokolwiek wypoziomować, chyba że mieli zakrzywioną poziomicę.
     Jeśli chodzi o geodezję to proszę bardzo, mapa wysokości nad poziomem morza.
     Żadna rzeka nie płynie pod górę, szach mat niebo i heliocentrycy. Może następna teoria jaką masoneria wymyśli to piekłocentryzm.
     http://www.wysokosc.mapa.info.pl/

   • Świętowid —-> i co ? zawodowa dezinformacja zeszła na psy ? 🙂 , jeszcze raz ci napisze : wiesz ze opinia to nie dowód ? 🙂 opinie mogą mieć nawet idioci 🙂 dlatego opinię twoją na temat geodezji traktuje jak opinię …neptyka w temacie. 🙂 Zadałeś pytanie? 🙂 odpowiedz masz w audycji , od razu widać ze jej nie słuchałeś to o czym ty chcesz dyskutować? 🙂 Zadajecie pytania , piszecie paszkwile, epitety płyną strumieniem, odpowiedz moja tak naprawdę was nie interesuje 🙂 , wasze mózgi myślą tylko o jednym :”k…jak go załatwić” i sypiecie komentarzami pełnymi idiotycznych opinii 🙂

    Macie dowód geodezyjny że żyjemy na płaskiej ziemi? 🙂 , macie dowód ,że promień świetlny w kosmosie biegnie po prostej ? 🙂

    Jak będziesz miał takie dowody to dopiero wtedy pogadamy , na razie nikt ci nie broni pływać w szambie płaskiej ziemi 🙂 , jak ci w tym dobrze 🙂

    A dla tych co będą czytać to daje wypowiedzi zawodowych geodetów, co kiedyś udało mi się skopiować przed utratą kanału :

    https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/02/komentarz2.jpg?w=700&h=&crop=1

    a tu masz wyższą szkołę jazdy : 🙂

    https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/02/ww3.jpg?w=1200&h=&crop=1

    a tu nie koniec :

    komentarz pod tym filmem:

    https://vimeo.com/84541984

    „super materiał naprawdę jestem pod wrażeniem i dowody naprawdę mocne. Sam o geodezji mam blade pojęcie, jednak mój ojciec jest z zawodu geodetą i stwierdził, że Twoje dowody są nie do podważenia. „

    A te określenia „szach mat” i inne tego typu , to mi przypominają ….. 🙂

    http://demotywatory.pl/uploads/201402/1392968617_3nekcy_600.jpg

 • Nemi

  Żyjemy na pograniczu er w wielkim roku platońskim. Wyszliśmy z ery ryb i wkraczamy w erę wodnika. Nikt z nas jak to czyta, nie wie jak będzie wyglądało następne 2000 lat.

 • gocha

  „”Jest jeszcze jedna możliwość, której chyba nikt nie do tej pory rozważył – zmienione zostało pole morfogenetyczne, z którego czerpiemy wspomnienia – prawdziwe źródło naszej pamięci. Jeden z autorów teorii pól morfogenetycznych, Rupper Sheldrake, twierdzi, że nasza pamięć nie jest cechą indywidualną, lecz my wyłapujemy z ogólnego pola morfogenetycznego indywidualne wspomnienia – na zasadzie rezonansu (tak jak Quantec wydobywa informacje o naszych organizmach wyłapując rezonans naszego zdjęcia z szumem tego pola – czyli wszystkimi informacjami). Jeśli można by zmienić zawartość tego pola, to u każdego z nas zmieni się pamięć. I może to właśnie nastąpiło?””

  Nie sądzę.
  Może zaburzony czymś SEN?

  • Ania

   A jednak Sheldrake ma chyba rację.
   Jak to podłączenie do pola wygląda, nie wiem Ale wiem, że na wskutek urazu mózgu zyskać dostęp do informacji zawartych w tym polu.
   Np: zacząć naraz mówić językiem, którego się nie znało.
   Pytanie wtedy, czym właściwie jest mózg?

 • gocha

  Polecam książkę „Kwantowa rzeczywistość – naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych” z 2014 r. W niej jedna ze współautorek opisuje swoje doświadczenia związane jak twierdzi z podróżami w czasie i alternatywnymi rzeczywistościami. To co opisuje nie jest jej wymysłem, ani skutkiem jakiegoś zaburzenia mózgu. Ona to wszystko realnie przeżywała. Jestem o tym przekonana. Myślę jednak, że światy równoległe nie istnieją. Istnieją jednak jakieś anomalie w naszym świecie.
  Nie tylko HenDryk? Wiele lat byłam przekonana, że istnieje film pt. „Moja Mama jest kosmitką”. Zaglądam na YT i okazuje się, że tytuł brzmi Moja „MACOCHA jest kosmitką”.
  Ponad to, tutaj jest założony przez panią Danutę temat o innych rzeczywistościach
  http://www.paranormalne.eu/forum/topic/6382-inne-rzeczywistoci-i-prawdziwoc-ich-istnienia/

  • Pelagia

   tytuły filmów to jeszcze nic, bo jakby co, to zawsze można na yt czy w nowych wydaniach gazetowych zmienić. lepsze jest zmienianie kształtów przedmiotów materialnych np. opakowania na box dvd, ścianki w lodówkach, podwójne siatki w wywietrznikach łazienki itp itd., co tylko człowiek sobie pomyśli, to jest stale podmieniane. zastanawiam się, po cos to jest pokazywane. Może by nam pokazać, że rzeczywistość zależy od naszej energii – naszych myśli, modlitw ?? Dźwięk jest potężniejszą bronią niz nam sie wydaje. To dlatego tak jest wykpiwana modlitwa, łobuzy boja sie modlitwy, boja sie pięknych śpiewów gregoriańskich, grekobizantyjskich i itp. itd.

  • sprawdzam

   wpadacie w paranoje

   http://www.magazynvip.pl/a159-lubie-rozne-rodzaje-muzyki.htm

   „Po sukcesie „It’s Not Unusual” Tom Jones nagrał tytułową piosenkę do musicalu „What’s New Pussycat?” i temat przewodni do 4 filmu o przygodach agenta 007 – „Thunderball”. Wspomniane „Kiss” Prince’a wykonał dla filmu „Moja mama jest kosmitką” (1988). W sumie jego piosenki są na ścieżkach dźwiękowych ponad 50 filmów. Nie poszedł jednak w ślady Micka Jaggera czy Davida Bowiego, w biografii których są role filmowe.”

   • no_name

    Którzy to Wy wpadacie w paranoję ?
    Co za myśl!!! ??? :):):)

   • no_name

    Stwórz własną muzykę , weź dłuto i wyrzeźb rzeźbę , namaluj obraz , a wtedy wiele zrozumiesz czym jest materia i jakie talenty masz poza pozorami i walką .

 • Lord Viader

  Z tym głupim serialem i misiami to jeszcze rozumiem, ale z tym pomnikiem Jezusa to pojechali po bandzie.

  • T-Mike

   Z tym pomnikiem coś est na rzeczy, od dłuższego czasu zastanawiałem się nad jego wysokością. Widocznie jakaś informacja w polu wisi, skoro nie tylko mnie to zastanawiało.

 • Lord Viader

  Ja pamiętam, że kiedyś tu był taki komentator „Peryskop”. Czyżby zmienił się jego nick? A może odszedł w inne odgałęzienie czasoprzestrzeni?

 • Irol

  Może też być na odwrót :).
  Co do linii czasu to jest znacznie więcej tego typu wspomnień.

 • Ania

  No to pojechałeś po bandzie, Monitor!
  Ale..
  Sporo dziwnych rzeczy ostatnio się czyta.

  „o jest najnowsza historia. Gonzales opowiedział o tym spotkaniu Correy Goode, Correy opowiedział to Davidowi Wilcock, a David przekazał to dalej i w taki sposób ta historia trafiła do nas. Więc jest to opowieść o wielkim Drako, który rezyduje na Ziemi i wszystkimi tu kręci, dyktując im co mają robić. Więc kim jest Daddy [“tatuś”]? No powiedzmy z mitologicznego punktu widzenia? Czy jest on postacią znaną nam jako Anu?
  Ponieważ nie znam tej historii, to nie wiem dokładnie, o którym konkretnie Drakonie oni opowiadali, bo wiesz jest ich kilku. To wcale nie musi być główny król, najwyższy pan, to równie dobrze może być któryś z jego synów lub reprezentant ich rodu. Z tego faktu, że on przemawia nie wynika wcale, że jest królem. Zwracałem się do tego stworzenia “Tatuś” [daddy], gdy byłem mały, potem zaś mówiłem tato (dad), gdy dorosłem, co najwyraźniej go zadowalało. Szef wcale nie musi być Anu, to równie dobrze może być Anki lub Anly. Jak wiadomo osobom badającym stare zapisy, Anu spędził na tej planecie bardzo mało czasu, ponieważ miał całe imperium, którym władał i zarządzał. I jak każdy machiaweliczny przywódca zdawał sobie świetnie sprawę, że jeżeli ktoś go pozbawi kiedyś władzy to będą to jego właśni synowie. Więc dał swoim synom kilka projektów do wykonywania, biliony, biliony, lat świetlnych z dala od niego, aby oni nie zdołali zebrać armii lub politycznego zaplecza na dworze królewskim, co mogłoby zagrozić jego władzy. Synowie więc utknęli, w pięknym co prawda wodnym miejscu, lecz kompletnie zapomnianym zakątku. Synowie byli tak zajęci wykonywaniem zadań, że kompletnie zapomnieli, aby go obalić. Więc to może nie być Anu, lecz któryś z jego synów. Gdybym miał szczegółowy opis tej postaci, mógłbym więcej powiedzieć o tym konkretnym stworzeniu Drako. Są pewne znaki szczególne odróżniające tych trzech głównych członków tej rodziny. Ojciec jest zdecydowanie wyższy niż pozostali dwaj synowie. Zazwyczaj żyją bardzo długo, a potem ponownie klonują swoje ciała. Więc dusza w nich jest wciąż ta sama, tylko przenosi się do sklonowanego ciała i tak przez bardzo długi czas. To jest to samo stworzenie, które pojawia się w Watykanie. To jest to samo stworzenie, którego reprezentant wizytuje Rothschildów. Jest jeszcze kilka innych grup, które są regularnie odwiedzane raz, dwa razy do roku przez reprezentanta Drako. To w zasadzie wszystko co mogę powiedzieć. Poza tym jest on bardzo surowym typem. Nie ma poczucia humoru. Ma bardzo przenikliwe spojrzenie i mocą swego umysłu widzi na wylot większość innych istot i wie co one pomyślą zanim oni sami się zorientują. W związku z tym jest on bardzo silnym przeciwnikiem, bo jeśli próbujesz z nim dyskutować, lub coś załatwić on natychmiast będzie wiedział, kiedy kłamiesz. Z tego powodu dla Rothschildów to są bardzo trudne spotkania, bo gdy siadają w kręgu i reprezentant Drako-ojca przybywa, nawet nie próbują z nim zagrywać. Po prostu składają swój raport i siedzą cicho. Tak samo dzieje się w Watykanie, chociaż Watykan, a właściwie niektórzy Jezuici w Watykanie próbują wywrzeć presję na „Tatusiu”, gdyż chcą osiągnąć trochę lepszą pozycję dla Watykanu w ciągu nadchodzących 5-10 lat. Więc szukają możliwości manipulowania Drako-ojcem. Niewiele więcej mogę dodać, bo nie czytałem tego raportu, ale brzmi on bardzo interesująco. Jest tylko jedna dziwna dla mnie rzecz, bo wspomniałeś, JP, że Drako powiedział “pozwólcie nam odejść?”. Nie rozumiem tego.
  1:51 JP: Nie, to chodziło o to, aby pozwolić odejść wszystkim będącym u władz sługusom Drako. Pozwolić im uciec, nie karać ich, bo jak nie to będą konsekwencje dla Ziemian.”
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/08/wywiad-z-simonem-parkesem-2-sierpnia.html

  • Prawdziwa Mistyka

   „Więc kim jest Daddy [“tatuś”]? No powiedzmy z mitologicznego punktu widzenia? Czy jest on postacią znaną nam jako Anu?”

   – elity współpracują z Biblijną Bestia. Jej pierwszą odmianę od jakiej się zaczęło zwą w katodwulicyźmie maryjką a u hindusów Raktabidżi i jak się mu bliżej przyjrzeć to on faktycznie będzie „wyglądać” jak smok ale jest tylko SPASIONYM … WĘŻEM (biblijny wąż od Ewy) albo KROKODYLEM (wierzenia egipcjan).

   Drako ostatnio elitom przedstawiły ultimatum „WYPAD Z PLANETY ALBO BĘCKI” o jakich pisał Corey (Gonzales) więc NIE MOGĄ TU RZĄDZIĆ bo juz dawno „judaizm” z wiernymi by WYGINĄŁ jak to im zrobiły rzeczone SMOKI 3500 lat temu i mają wedle Apokalipsy ZROBIĆ I TERAZ. latego też są obsmarowywane by ukryć pod ich etykietką działalność tzw Reptylian czyli „krokodyli”.

  • Vismaya

   Aha, wstrętny babsztyl …. 🙂
   nie możesz jej toporek przenicować na swoje … twarda jucha… czegoś ty już nie użzywał aby ją złamać!

   I co ulżyło ci?
   I co myślisz, że ja się tego zdjęcia przestraszyłam?
   Co myślisz, że się muszę kryć bo mnie KGB ściga?

   Masz jeszcze najświeższe zdjęcia, z wczorajszego dnia – 26 Aug. 2015 …

   i zobacz, takie małe boskie istoty i się mnie nie boją
   i są mi przyjazne i mają do mnie pełne zaufanie ….

   a ty „synku chrystusowy” z Toporem za mną ganiasz? 😉

   http://oi62.tinypic.com/2z74qcx.jpg
   http://oi59.tinypic.com/2vl6s68.jpg
   http://oi61.tinypic.com/2qu67w5.jpg
   http://oi59.tinypic.com/aaku1w.jpg

   • monitorpolski

    Fajna, normalna kobitka… 🙂

    • Vismaya

     A tak nawiasem mówiąc Monitor, za takie rzeczy powinien być automatycznie ban ….
     na mojej stronie za takie zachowanie nie ma miłosierdzia.

     A swojej fizjonomi się nie wstydzę, jak na 120 letnią babę,
     trzymam się całkiem dobrze. 🙂

    • Lord Viader

     120-letnia? Coś mi się wydaje, że te zaczarowane ptaszki w jakimś wywarze kończą…

    • Vismaya

     Wiem, że bardzo kochasz Vismaye i Peryskopa… 😉
     ale daruj już sobie …
     nie przeszukuj za nimi całego kosmosu i nie przekopuj ziemi …
     bo to jest naprawdę żałosne ……

     nawiasem mówiąc wszystko na to wskazuje, że ty również skończysz w jakimś wywarze …. 🙁

   • katerina404

    A dlaczego TOPÓR nie zamieści swojej fotki? Może być bez trzonka.

   • no_name

    120 lat kundalini to jest wyczyn , to trzeba nie wiem z jakim wymiarem trzymać .
    Nasza szanowna w pełnej krasie piórkach , na samym dole strony 🙂
    Jaka milutka wojowniczka , a gdzie te rogi ukryła ? fotoszop zrobi wszystko 😉
    http://www.vismaya-maitreya.pl/nasze_doswiadczenia_zycie_z_kundalini_cz1.html

    • Vismaya

     … ja, a ile może zrobić fałszywy język …. fotoszop wysiada …. 😉

    • no_name

     Pewnie ,że wysiada 🙂 przy tobie to i dyjabeł straszny 🙂
     —Natychmiastowa Karma Nadchodzi—–
     https://www.youtube.com/watch?v=JnupxkcL4is

    • Vismaya

     tia….
     tylko w tej grze, nie liczy się to co ty myślisz o innych i co tobie się w nich podoba czy nie …. tylko Panu Bogu ….. 😉

    • no_name

     Zobacz , a to nie myśli kształtują rzeczy-oczy-wije-sto -tość ?
     Oj jak ty się tym Bogiem zasłaniasz /wysługujesz .
     Raz tak ,raz tak , jak ci pasuje ?
     Co za giętkość myśli i słowa . 🙂

    • Vismaya

     no prawdomówny króliczku masz parę godzin czasu, aż znowu zajrzę na net …
     że Vismaya i Peryskop nie są nic warci …
     i udowodnij, że to twój głos będzie w tej wielkiej grze tym decydującym, aby tą parę posłać do piekła …. 🙁

     i co twoja giętka myśl wymyśli?

     I uważaj na słowa, bo zostałaś poddana wnikliwemu sprawdzianowi ….

    • no_name

     Do peryperego bardzo ci daleko . On walczył sam ze sobą o swoją prawdę , dlatego szczerze się niepokoję o jego nieobecność .
     Do dzisiaj Monitor nic nie pisze ,co z mim jest , a myślę ,że wiele osób go po Ludzku polubiło . 🙂

    • no_name

     Sprawdzian , skąd ja to znam ??? A my*śląycy*gaje też poddałaś pod sprawdzam ?
     Jak piszę , że nie ja , nie ja , nie to nie to ,,,,
     a kiedy te dowody biskupie kieleckie ?
     za kilka godzin , czyli nigdy ???
     Stajesz się przezroczysta .

   • tesa

    Miło Cię widzieć Vismaya. Bardzo sympatycznie wyglądasz.

  • no_name

   Chyba to jednak wina tej równoległej rzeczywistości ,albo płaskiej ziemi , bo zdjęć nie ma 🙂

 • Topór

  Mt 24, 42-51

  Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy złodziej ma przyjść, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie. Któż jest tym sługą wiernym i roztropnym, którego pan ustanowił nad swoją służbą, żeby na czas rozdał jej żywność? Szczęśliwy ów sługa, którego pan, gdy wróci, zastanie przy tej czynności. Zaprawdę, powiadam wam: Postawi go nad całym swoim mieniem. Lecz jeśli taki zły sługa powie sobie w duszy: „Mój pan się ociąga”, i zacznie bić swoje współsługi, i będzie jadł i pił z pijakami, to nadejdzie pan tego sługi w dniu, kiedy się nie spodziewa, i o godzinie, której nie zna. Każe go ćwiartować i z obłudnikami wyznaczy mu miejsce. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów

 • Wojwit

  Czy ktoś pamięta jak i ja to zapamiętałem, że kiedyś imię Henryk brzmiało dźwięcznie „Hendryk”? Wyraźnie to ze słuchu pamiętam, nawet z radia (wczesne lata 70′). Nawet się później (nadal będąc dzieckiem) zdziwiłem pisownią bez tego „d”.

 • Jarson

  No właśnie, a tak apropo ostatniego zdania: o co chodzi z tym wrześniem ? Słyszałem i czytałem ostatnio, że jakaś kometa ma przelecieć 23 września??? Parę filmików dziwnych widziałem. Ktoś wgłębiał się w ten temat ?

  • KR1

   Może o to 😀 Mentronik said:

   Czy Szmita wyznacza kolejny krach na rynkach finansowych?

   Niedawno natknąłem się na ciekawe opracowanie na podstawie książki „The Harbringer” Jonathana Cahna, dotyczące hebrajskiego święta zwanego Szmita.

   Terminem Szmita określa się rok szabatowy, przypadający co siedem lat, który w dosłownym tłumaczeniu oznacza: uwolnienie, upadek, wstrząs lub darowanie długów. Religijne aspekty Szmity nie specjalnie mnie interesują. Aczkolwiek, jak pokazała historia, wiele poważnych wydarzeń – zarówno geopolitycznych, jak i w sferze finansów – przypadało bardzo blisko dnia Szmity. Samo święto ma miejsce raz na siedem lat. Rok poprzedzający dzień Szmity przynosił bardzo poważne zawirowania, a ich kulminacja następowała bardzo blisko dnia zakończenia cyklu.

   Prześledźmy zatem kilka ostatnich cykli:

   a) 23 września 1987 roku (zakończenie cyklu – dzień Szmity). Trzy tygodnie później dochodzi do największego krachu na Wall Street, zwanego Czarnym poniedziałkiem, podczas którego giełda straciła ponad 22% w ciągu jednego dnia. Był to największy, jednodniowy spadek w historii Wall Street.

   b) 5 września 1994 roku. Cały rok 1994 określany jest jako krach na rynku obligacji w USA. (http://fortune.com/2013/02/03/the-great-bond-massacre-fortune-1994/). Rentowność obligacji wzrosła z 5,5% do 8%. W połowie września inwestorzy stracili ponad bilion USD. W mojej ocenie, jest to jednak spora nadinterpretacja, gdyż podobnych wydarzeń w historii mieliśmy już kilka.

   c) 17 września 2001 roku. Na sześć dni przypadających przed Szmitą, przeprowadzono ataki na WTC. Rynki finansowe zostały zamknięte. Dokładnie w dniu Szmity wznowiono handel, po czym index Dow spadł dokładnie o 700 punktów (7%).

   d) 29 września 2008 roku Dow spadł dokładnie o 777,7 punktów w ciągu jednego dnia. Do dziś jest to największy, jednodniowy spadek na przestrzeni ostatnich 20 lat. Interesująca jest liczba siódemek, występująca w ostatnich dwóch krachach. Czy pamiętacie przemówienie Christine Lagarde (prezes MFW) sprzed półtora roku? https://www.youtube.com/watch?v=QYmViPTndxw

   Kiedy przypada najbliższa Szmita?

   Najbliższy cykl kończy się między 13-15 września 2015 roku. Ten rok jest także rokiem jubileuszowym, ze względu na tzw. super Szmitę, przypadającą co siedem pełnych cykli, czyli raz na 49 lat.

   Dokładnie dwa dni po zakończeniu cyklu (15 września) odbędzie się w Nowym Jorku 70. spotkanie rady ONZ, nazwane – zapewne „przypadkowo” – spotkaniem jubileuszowym.

   Natomiast, 16-17 września jest zaplanowane kolejne posiedzenie komitetu FOMC, decydującego o wysokości stóp procentowych w USA.

   Kilka dni później, 25-27 września, ONZ planuje uruchomienie projektu „Zrównoważonego rozwoju”. Podczas szczytu głos zabiorą najważniejsze osobistości, m.in. papież Franciszek.

   Kilka ciekawostek:

   Największe w historii ćwiczenia wojskowe, przeprowadzane na terenie USA, kończą się dokładnie 15 września.

   13 maja 2014 roku francuski minister spraw zagranicznych stwierdził: „Mamy 500 dni na uniknięcie chaosu klimatycznego”. Owe 500 dni wypada 23 września 2015 roku.

   Podsumowanie

   Czy należy poważnie traktować wydarzenie Szmity? Oceńcie to sami. Zastanawiający jest jednak fakt, iż w ostatnich trzech z czterech cykli, dochodziło do bardzo poważnych krachów na przestrzeni 1-3 tygodni przed, lub po, Szmicie. Zważywszy, że okres siedmiu lat (jeden cykl) to ponad 360 tygodni – zbieżność jest interesująca.

   Nie wiem, czy jest to przypadek, czy nie, ale omawiane święto zbiega się prawie dokładnie z modelem Armstronga, który dziwnym zbiegiem okoliczności, po dziewięciu latach spędzonych w amerykańskim więzieniu, bryluje w mediach, wskazując początek października jako dzień załamania na amerykańskim rynku obligacji.

   Zarówno Armstrong, jak i Jonathan Cahn, mają cel w propagowaniu swoich teorii: pierwszy zarabia majątek na doradztwie inwestycyjnym i licznych konferencjach, drugi – na sprzedaży książki, wieszcząc finansowy koniec świata. Niezależnie od tego, ile rozsądnych uzasadnień znajdziemy w obu opracowaniach, nigdy nie należy przyjmować ich bezkrytycznie.

   Nie zmienia to jednak faktu, że obecna hossa na rynkach akcji jest najdłuższą w historii. Obligacje po trzydziestu latach wzrostów, zawróciły kilka miesięcy temu. W takim otoczeniu ostrożność jest szczególnie wskazana …i to bez podobnych zapowiedzi. Za niecałe dwa miesiące przekonamy się, co do trafności prognoz obu panów.

  • dalmat

   Chodzi o energię, która przyczyni się do wzrostu świadomości. Naszą największą bronią jest świadomość, ich bronią wobec nas jest strach, uwarunkowanie, religie itd..