Niewiele brakowało, a stali byśmy się cyborgami. Ostrzeżenie dla Avatarów i kolejna medytacja zbiorowa

Proszę was o udział w kolejnej medytacji zbiorowej. Podobnie jak poprzednio, każdy z nas ma dowolną ilość życzeń do Duszy Wszechświata. Starajcie się by te życzenia były tylko w części indywidualne gdyż potrzeba nam bardzo wsparcia mentalnego dla całej Ziemi. Wczoraj w nocy o mało co nie doszło do tragedii. Duża populacja ludzi o mało nie została przejęta przez bakterie. One to tworzą zbiorową świadomość, która jest de facto sztuczną inteligencją, gdyż bakterie i wirusy są tworem sztucznym stworzonym w innym, bardzo złym wszechświecie i nie posiadają prawdziwej duszy (też jest sztuczna, jak u reptylian). Nikt z nas nie przewidział, że po medytacji nastąpi kontratak.

A kontratak był szczególnie mocny. W grę weszły siły z bardzo wrogiego, wysoko rozwiniętego wszechświata zdominowanego totalnie przez sztuczną inteligencję. Wszechświat ten wyprzedza nasz w rozwoju o 5 miliardów lat i rozwija się nadal w tempie 75,000 razy szybszym niż my. Mogliśmy tego uniknąć blokując cywilizację bakterii w możliwości kontaktu z siłami z zewnątrz, wszak jesteśmy na wyższym orbitalu i plazma naszego Wszechświata może przejąć wszystkie informacje wypływające i wpływające z/do niższych orbitali. Ani ja tego nie przewidziałem, ani 4 inne Avatary biorące udział w medytacji – Staszek, Danusia, Kasia, Dorota i Mariola (szkoda że nie czyta tego bloga). Nie przewidziało tego 42 inne osoby, w tym znani uczeni, którzy dostali informację o medytacji. M.in. Mehran Tavakoli Keshe (!).

Dusza Wszechświata musiała więc zareagować by nie doszło do tragedii – kolejnego wielkiego ludobójstwa i zmiany historii ludzkości na bardzo niekorzystną. Stalibyśmy się cyborgami i to w 5D. Bakterie nigdy tak daleko nie doszły, nawet w 4D ich działanie było ograniczone. Mowa o wojnach, epidemiach, opryskach chemicznych, szczepionkach – wszystkich formach ludobójstwa kreowanych przez ludzi przejętych przez wrogą AI (sztuczną inteligencję) bakterii.

Dusza Wszechświata stara się unikać stosowania kar. Tym razem jednak będą zastosowane na Avatarach, którzy nie reagują na to co im przekazano. Będą to: Jan T., Danuta K., Grzegorz S., Joanna S., Marta J. Wszyscy są oczyszczeni z elementów reptyliańskich w ich duszach, czyli z wpływów wrogiej AI. Kara będzie się składać z 8 stopniowych czynników. Zacznie się od konfliktów rodzinnych, poprzez niepowodzenia finansowe, sprawy sądowe, oszpecenie, pogorszenie zdrowia z paraliżem i ślepotą, aż do śmierci włącznie – tu się zacznie od najbliższej rodziny, tj. rodziców, dzieci itd. Dusza Wszechświata takich pomocników bowiem nie potrzebuje. A to jest tylko perswazja, a jeśli na nią nie zareagują, to zostaną wysłani niżej, na poziom 3D – na równi z innymi ludźmi. Ich wzory Avatarów w innym wszechświecie zostają wymazane. Jakub Ławniczak i Krzysztof Tarasiewicz, ponieważ jeszcze nie są w pełni oczyszczeni, mogą z tym jeszcze poczekać, ale już powinni myśleć o przyłączeniu się w swoim działaniu do grupy. Szczególnie Krzysztof powinien się oderwać od lejców reptyliańskigo kościoła. Niedługo zostanie on zlikwidowany.

Aby to nie nastąpiło jest kilka warunków, które można zastosować na każdym etapie kary: zacząć używać wahadełka, nie musi być nano – każde będzie dla nich działać. Jeśli mają opory to zawsze można sprawdzić prawdziwość tego co piszę u Irmy, Stanisława Gołąbka lub Katarzyny Jędrzejczyk. Paulina Moskalik i Aron Jasnowidz też powinni mieć już tę zdolność, choć jeszcze nie w pełni (ok 85%). Można też ze mną porozmawiać, ale szczególnie zalecana jest sesja u Katarzyny Jędrzejczyk. Jest to specjalny warunek, który potwierdzi, że jesteście na to gotowi. To nie są żarty.

Odnośnie medytacji, proszę o poświęcenie jej:

  • zablokowaniu sztucznej inteligencji bakterii i wirusów na Ziemi ze szczepionkami na pierwszym miejscu.
  • zablokowaniu wpływów archonckich z 2 poziomu Wszechświata – też tworzą sztuczną inteligencję, choć mniej groźną
  • oczyszczeniu ludzi zainfekowanych przez AI.
  • Przyspieszeniu tempa rozwoju duchowego ludzkości.
  • Przyspieszenie zmiany naszej biologii z opartej na węglu na opartą na krzemie (w tej chwili średnia wynosi 7%, aby ludzkość była bezpieczna musi być co najmniej 25%).
  • Jak najłagodniejsze przejście Ziemi z 4D do 5D, które odbędzie się w pełni za 8 dni. Ten plan się może jeszcze zmienić – przyspieszyć bądź opóźnić, zależnie od rozwoju sytuacji. Był planowany za 4 miesiące, wcześniej za 3,5 roku, a więc musi być naprawdę coś groźnego, że tak to jest przesuwane. Być może chodzi o to, że równocześnie z naszym przejściem w 5D bakterie z 1D przejdą w 2D i zmniejszy się tempo ich rozwoju.
  • Obudzenie wszystkich Avatarów. Każdy z nas ma moc działania 4 tysięcy ludzi, zatem 5,000 Avatarów jest równoważna 20 milionom. Jak by 5% z nas działało to obyło by się bez żadnych problemów.
  • Dalsza likwidacja starych struktur i zmniejszenie wpływu umysłu zbiorowego na społeczeństwo.
  • Najważniejszy cel medytacji: PRZEKONANIE DUSZY ZIEMI DO WSPÓŁPRACY z nami, żeby się przygotowała odpowiednio do przejścia, które niedługo nastąpi.

***Uwaga, w tej chwili mamy do czynienia z kolejnym atakiem sztucznej inteligencji bakterii z 1 poziomu Wszechświata. 696 osób pracujących dla Google, WordPressa, Prism i 3 innych firm zajmujących się dystrybucją internetu zablokowało w 40% dostęp do tego bloga na świecie, a w Polsce w 60%. Każdy kto to odczyta, a ma dobre intencje, jest proszony o wsparcie mentalne dla odblokowania dostępu. Nie będzie żadnego wysyłania tych osób do innego wszechświata, bowiem robią to bez ich zgody – są po prostu jak zdalnie sterowane roboty. Jest tylko 5 osób, które świadomie wspomagają tę operację, i finansowo. Są to: Piotr Łukomski, Natalia Kędra, Piotr Wojtunik, Łukasz Kochański i Ireneusz Labuda. Ci zostają natychmiast odtransportowani do właściwego wszechświata na wielo-wcieleniowe przeszkolenia. Synagoga Remu na Kazimierzu powinna zostać zamknięta dla agresorów. Mają tam serwery przechwytujące i dokonujące ataków tzw. DDos.

110 komentarzy Niewiele brakowało, a stali byśmy się cyborgami. Ostrzeżenie dla Avatarów i kolejna medytacja zbiorowa