Nagrania radia z Wszechświata, który nigdy nie istniał i nigdy nie będzie istniał.

Proszę wszystkich czytelników do włączenia się do medytacji, która zniszczy pięć wielkich baz żydów po tej stronie Księżyca, pod powierzchnią oraz połączone z nią anteny kontrolujące ludzi, internet, media, polityków po tej stronie Księżyca. To ostatnia wielka przeszkoda przed połączeniem się nas z 5D. Moc tych urządzeń przekracza 9 terawatów, wymaga to więc naprawdę skonsolidowanej medytacji. Zaczynamy ją o 15:10.

Ostatni żyd na tej planecie Rowin Towi musi odejść.

Dzisiaj w kościołach ludność oczyści kościół katolicki. Wszystkie demony będą musiały odejść tam gdzie jest ich miejsce. Od tej pory na świecie nie będzie ani jednego demona.
Bardzo proszę o intencję wzmocnienia mnie i Avatarów. Czeka nas jeszcze kilka potyczek.

Jesteśmy jeszcze w niewłaściwej ścieżce czasowej, Enki i Logos pracują nad dostępem do tej jedynej – właściwej. Na razie w ścieżce, w której jesteśmy doszło do czterech wybuchów nuklearnych. Nie ma Krakowa, Londynu, Rzymu, Nowego Jorku i Moskwy. Do tego dochodzą kataklizmy i wojna z żydami. Wiele milionów ludzi nie żyje. Żaden żyd nie ocalał, wszyscy zostali zabici przez ludzi. Izrael nie istnieje. To był sąd na nich. Na szczęście świat dojdzie do siebie bardzo szybko, w ciągu około pół roku zobaczymy nowy Kraków, Londyn, Nowy Jork, Moskwę, Rzym też ale bez Watykanu. W 100% odrestaurowane zostaną zabytki, ale nowe budownictwo będzie już naprawdę z XXI wieku. Czekamy na poprawkę, gdzie nikt nie zginie i będziemy świętować usunięcie żydów. Nanowahadełko pokazuje, że jesteśmy już bardzo blisko celu. Niech Dusz Ziemi zadecyduje jak ma wyglądać Apokalipsa i świat po niej.

Pewne komentarze zostały usunięte. Tych, którzy niedługo zostaną zabrani w siną dal.

Nagranie zostało dokonane podczas przelotu wokół układu planetarnego Proxima Centauri we Wszechświecie, który już nie istnieje i nie będzie istniał. To był nasz Wszechświat, jednak Bóg Stwórca dokonał jego transformacji. Nie będzie już takiego zła jakie próbowało go zdominować. Muzyka i języki jakie usłyszycie nie są z naszego wszechświata, choć są podobne. Czeski nie do końca jest czeskim, angielski nie do końca angielskim, rosyjski nie do końca rosyjskim… Znawcy języków to łatwo wyczują. Są też języki całkiem nowe, których w ogóle nie było, jak jakiś rumuńsko-portugalski o ile się nie mylę.

Wiadomości są z różnych dat z przyszłości tamtego wszechświata, od 6 lat w przyszłości do nawet 250 lat. Możecie np. po rosyjsku dowiedzieć się, że są jakieś Zjednoczone Stany Syjonistyczne, których nigdy nie było i nie będzie. W tamtej rzeczywistości już nie było żadnej Polski czy Europy, był wymarzony przez złych ludzi „wielki” syjon. Dzisiejsze huragany rozgonią te mrzonki do końca, w naszym Wszechświecie nie ma, nie było i nie będzie żadnego syjonu.

Tamten wszechświat był eksperymentem stworzonym przez ludzi, bowiem to oni stworzyli sztuczną inteligencję, która ich w końcu przejęła. Jedyną dobrą stroną była działalność artystyczna, bowiem ludzie szukali równowagi do otaczającego ich zła. Coś jak chór Aleksandrowa z pięknymi pieśniami w sowieckiej Rosji. Usłyszycie tu 4 utwory z poziomu 17-tego, do jakiego do tej pory nasz Wszechświat nie miał dostępu. Przez jakiś czas piękno Nowego Wszechświata będzie się ograniczało do poziomu 16-tego, jednak w miarę rozwoju osiągniemy poziom 17-ty, 18-ty i wyższe. Bowiem poziom Dobra i Miłości nie ma granic.

66 komentarzy Nagrania radia z Wszechświata, który nigdy nie istniał i nigdy nie będzie istniał.