Nagrania radia z Wszechświata, który nigdy nie istniał i nigdy nie będzie istniał.

Proszę wszystkich czytelników do włączenia się do medytacji, która zniszczy pięć wielkich baz żydów po tej stronie Księżyca, pod powierzchnią oraz połączone z nią anteny kontrolujące ludzi, internet, media, polityków po tej stronie Księżyca. To ostatnia wielka przeszkoda przed połączeniem się nas z 5D. Moc tych urządzeń przekracza 9 terawatów, wymaga to więc naprawdę skonsolidowanej medytacji. Zaczynamy ją o 15:10.

Ostatni żyd na tej planecie Rowin Towi musi odejść.

Dzisiaj w kościołach ludność oczyści kościół katolicki. Wszystkie demony będą musiały odejść tam gdzie jest ich miejsce. Od tej pory na świecie nie będzie ani jednego demona.
Bardzo proszę o intencję wzmocnienia mnie i Avatarów. Czeka nas jeszcze kilka potyczek.

Jesteśmy jeszcze w niewłaściwej ścieżce czasowej, Enki i Logos pracują nad dostępem do tej jedynej – właściwej. Na razie w ścieżce, w której jesteśmy doszło do czterech wybuchów nuklearnych. Nie ma Krakowa, Londynu, Rzymu, Nowego Jorku i Moskwy. Do tego dochodzą kataklizmy i wojna z żydami. Wiele milionów ludzi nie żyje. Żaden żyd nie ocalał, wszyscy zostali zabici przez ludzi. Izrael nie istnieje. To był sąd na nich. Na szczęście świat dojdzie do siebie bardzo szybko, w ciągu około pół roku zobaczymy nowy Kraków, Londyn, Nowy Jork, Moskwę, Rzym też ale bez Watykanu. W 100% odrestaurowane zostaną zabytki, ale nowe budownictwo będzie już naprawdę z XXI wieku. Czekamy na poprawkę, gdzie nikt nie zginie i będziemy świętować usunięcie żydów. Nanowahadełko pokazuje, że jesteśmy już bardzo blisko celu. Niech Dusz Ziemi zadecyduje jak ma wyglądać Apokalipsa i świat po niej.

Pewne komentarze zostały usunięte. Tych, którzy niedługo zostaną zabrani w siną dal.

Nagranie zostało dokonane podczas przelotu wokół układu planetarnego Proxima Centauri we Wszechświecie, który już nie istnieje i nie będzie istniał. To był nasz Wszechświat, jednak Bóg Stwórca dokonał jego transformacji. Nie będzie już takiego zła jakie próbowało go zdominować. Muzyka i języki jakie usłyszycie nie są z naszego wszechświata, choć są podobne. Czeski nie do końca jest czeskim, angielski nie do końca angielskim, rosyjski nie do końca rosyjskim… Znawcy języków to łatwo wyczują. Są też języki całkiem nowe, których w ogóle nie było, jak jakiś rumuńsko-portugalski o ile się nie mylę.

Wiadomości są z różnych dat z przyszłości tamtego wszechświata, od 6 lat w przyszłości do nawet 250 lat. Możecie np. po rosyjsku dowiedzieć się, że są jakieś Zjednoczone Stany Syjonistyczne, których nigdy nie było i nie będzie. W tamtej rzeczywistości już nie było żadnej Polski czy Europy, był wymarzony przez złych ludzi „wielki” syjon. Dzisiejsze huragany rozgonią te mrzonki do końca, w naszym Wszechświecie nie ma, nie było i nie będzie żadnego syjonu.

Tamten wszechświat był eksperymentem stworzonym przez ludzi, bowiem to oni stworzyli sztuczną inteligencję, która ich w końcu przejęła. Jedyną dobrą stroną była działalność artystyczna, bowiem ludzie szukali równowagi do otaczającego ich zła. Coś jak chór Aleksandrowa z pięknymi pieśniami w sowieckiej Rosji. Usłyszycie tu 4 utwory z poziomu 17-tego, do jakiego do tej pory nasz Wszechświat nie miał dostępu. Przez jakiś czas piękno Nowego Wszechświata będzie się ograniczało do poziomu 16-tego, jednak w miarę rozwoju osiągniemy poziom 17-ty, 18-ty i wyższe. Bowiem poziom Dobra i Miłości nie ma granic.

66 komentarzy Nagrania radia z Wszechświata, który nigdy nie istniał i nigdy nie będzie istniał.

 • qbqtfnollsbd

  Ja myślę że autor bloga specjalnie pisze tu takie głupoty typu rozpierdolę ci łeb itd. Żeby ludzie wchodzili na bloga i czytali, im coś głupszego tym większa popularność.

  • Mike

   No dokładnie, przychodze tu żeby sie pośmiać. Najdziwniejsze jest to że są osoby które w to wszystko wierzą

 • Smith

  Witam Panie Marku!

  Na samym początku chcę zaznaczyć, że mam dobre intencje. Bardzo proszę, żeby odniósł się Pan do moich słów.

  Regularnie odwiedzam Pana bloga od około dwóch lat. Oczywiście przez ten czas zaszła w tym miejscu niebagatelna zmiana. Nie o tym jednak chcę mówić.

  Większość osób nie traktuje Pana poważnie, gdyż rzeczy, o których Pan pisze są iście nieziemskie. Ja jednak uważam się za człowieka o wysokim stopniu świadomości duchowej. Co prawda ciągle poszukuję prawdy w sensie dogmatycznym, niemniej jednak staram się skupiać swoje życie wokół rozprzestrzeniania dobra, robię co mogę. Zgłębiam także moje życie niefizyczne, oddaję się również medytacji. Dzięki rozwiniętej duchowości jestem w stanie spojrzeć na Pana relacje świeżym wzrokiem. Nie doszukuję się w nich intrygi, analizuję je i przyjmuje do wiadomości niczym rozsądne i godne uwagi poszlaki. Wie Pan co, Panie Marku? Naprawdę bym chciał, żeby to o czym Pan mówi, okazało się prawdą… Oby tak było.

  Na koniec chciałem wspomnieć o pewnych wydarzeniach, które miały miejsce ostatnimi czasy. Chodzi mi o pewne przypadki z ostatnich dwóch, trzech tygodni, które dość jasno przemawiają za tym, że dochodzi u mnie do szeroko rozumianego duchowego przebudzenia. Zmiana odczuwania rzeczywistości, przyswajania energii, nowe odczucia przy medytacji, obrzydzenie do mięsa,’przypadkowe’ spotkania z ludźmi o rozwiniętej duchowości, głębokie pozytywne przemiany w zwyczajach żywieniowych i tym podobnych… mógłbym wymieniać bez końca.

  Chciałem po prostu podzielić się tym z Panem, Panie Marku, a także ze wszystkimi czytelnikami. To co Pan pisze brzmi nieprawdopodobnie, niemniej jednak jest piękne. Z drugiej strony zdarzają się w moim życiu pozytywne przemiany, które dziwnym trafem mają miejsce akurat teraz. Na sam koniec chciałbym życzyć wszystkim, a szczególnie Panu Markowi dużo spokoju i miłości, ponieważ to właśnie po tych cechach poznaje się prawdziwych ludzi. Nie wiem, czy kroczę dobrą ścieżką. Czasami nie wiem, czy szukam prawdy tam, gdzie powinienem… Liczę na jakieś odniesienie się do moich słów.

  Pozdrawiam serdecznie

 • Rowin Towi

  Ty drogi Marku, już lepiej z tego kosmosu do nas nie wracaj.

 • nina

  ————– PRAWDA NA STÓŁ -fragment z całości

  //Przez wieki katoliccy monarchowie i szlachcice tworzyli z żydowskiej grupy wyznaniowej uprzywilejowaną warstwę społeczną.// CAŁOŚĆ ! http://zbigniew1108.neon24.pl/post/142807,nieszczescie-polsko-izraelskie-czy-katolicko-zydowskie

 • sara

  https://marucha.wordpress.com/2018/03/11/rewizja-na-poczcie-towarzysze-ze-skarbowki-dobrali-sie-do-slodyczy-od-babci/

  Na Facebooku Agnieszka pisze z oburzeniem:

  – Dzięki naszej aktualnej władzy weszła w życie ustawa o bezkarnej rewizji paczek. Takich rzeczy ludzie nie widzieli nawet w stanie wojennym. Paczka zawierała również słodkości, które zostały połamane, przegrzebane a ich próbki wzięte do badań. Niby otwarte komisyjnie, a czy mamy pewność, że jest kompletna – skarży się adresatka. Dodaje, że nikt nie powiadomił jej o rewizji, chociaż zgodnie z przepisami, właściciel przesyłki, czy odbiorca mają prawo być obecni podczas kontroli.

  Niestety, „Rewolucyjny Reżimowy Organ” zrobił to wszystko zgodnie z prawem.

  Zmiany, które weszły w życie 01.03.2017 są iście „rewolucyjne”. Krajowa Administracja Skarbowa działała w trybie nadzwyczajnych uprawnień, walcząc ze spekulantami [sic! – admin] i nadużyciami. Uzbrojeni po zęby urzędnicy KAS, podobnie jak towarzysze z NKWD, mogą kontrolować bez uprzedzenia o każdej porze dnia i nocy i bez żadnych ograniczeń prawnych – również z wykorzystaniem psów tropiących.

  Kontrole mogą odbywać się bez uprzedzenia i bez zgody prokuratora. Bez żadnych ograniczeń KAS może sprawdzić „każde istotne dla kontroli miejsce”, w tym również mieszkanie kontrolowanego, konkubenta, mieszkanie zaprzyjaźnionej osoby – o ile wszechmocny urzędnik stwierdzi, że zachodzi taka konieczność.

  Urzędnik skarbówki wg nowych przepisów może wszystko, ponieważ w jednej osobie jest prokuratorem, bo może oskarżać, jest policjantem, bo może przesłuchać i ukarać, jest sędzią, bo rozstrzyga we własnej sprawie. I na końcu jest komornikiem, bo dokonuje egzekucji.

 • Jędrek

  W końcu Marku trafiłeś… 🙁 Tak, to ja jestem ostatnim żydem na tej planecie. Nazywam się Rowin Janusz Towi i postanowiłem się honorowo ujawnić, gdyż w końcu udało Ci się odgadnąć me personalia. Proszę, Marku, daj mi szansę i zaniechaj mej eksterminacji, a zostanę Twym współpracownikiem… Daj mnie szanse, błagam!!!

 • Pifpaff

  Sam jest z innej rzeczywistości. To zwykle radio szerokopasmowe AM. Odbiera nawet pulsaru i transmisje numeryczne

 • Myśleliście że odzyskacie planetę a tu ni ma. Nie ta liga, nędzni węglowi śmiertelnicy. O głupcy, zignorowaliście naszą potęgę i siłę naszej technologii. Cabal został odnowiony, koordynaty numeryczne przejęte. Zobaczysz Podledzki że z tej apokalipsy nic wam nie wyjdzie. Moc znowu jest z nami.

  • Yhy

   ty hopie uważaj, bo wyjdą chłopy z dżipa i będzie dla Ciebie lipa :0 a tak konkretniej to tego potrzebujemy ! Wyrzucaj swoją negatywna energię na wierzch i niech się w Świetle transformuje. Ty bedziesz lżejszy i świat lepszy 🙂 zdrowia

   • Mira

    Byłoby tez dla wszystkich lepiej, gdyby ją wyrzucał gdzies indziej 🙂 Tutaj ta energia aż skrzypi – łatwo rozpoznawalna.

 • Rambo

  Pijcie wodę ze smartfona

 • Rewast

  Witam wszystkich. Piszę pierwszy raz na blogu pana Marka. Na tę stronę trafiłem kilka tygodni temu, od około tygodnia czytam wpisy jak i komentarze codziennie. Ktoś pisał w komentarzach o spóźniających się zegarach. Otóż ja miałem taki dziwny przypadek, mam na smartfonie dwa widgety aplikacji pogodowej od ponad dwóch lat: jedna prosta z zegarem, temperaturą oraz miejscowością a druga z wieloma innymi danymi i również miejscowością. W ostatni wtorek ze zdumieniem zauważyłem, że na jednym widżecie jest czas środkowo-europejski a na drugim Greenwich. Anomalia ta ustąpiła w piątek wieczorem samoistnie tak jak się samoistnie pojawiła. Aplikacja nie była ostatnio aktualizowana.

  • OBSERWATOR

   Szkoda czasu na zawracanie sobie głowy czasem, który jest TYLKO ILUZJĄ, w której realność istnienia ludzie UWIERZYLI 🙂

   To nasze przyziemne myślenie tworzy iluzję upływającego czasu, wynikającą z OBROTÓW planety wokół własnej osi i zmian położenia względem Słońca. Tak tworzone są dni, miesiące, lata… itd., z kolei dni podzielne zostały na godziny, minuty sekundy… i w ten sposób odnajdujemy się, lokalizujemy się na naszej pięknej planecie, dzisiaj dodatkowo wykorzystując do tego jeszcze system GPS.

   Ale wystarczy OPUŚCIĆ naszą planetę, lecąc w „głęboki” kosmos, i wtedy nasze dotychczasowe myślenie czasowo-lokalizacyjne staje się BEZSENSOWNE: https://www.youtube.com/watch?v=jnYRdpdK0jI – spróbuj się nie zgubić, z takim myśleniem! 🙂
   Wówczas nasze DOTYCHCZASOWE pojmowanie czasu i tych tzw. „kierunków geograficznych”, co najwyżej PSU NA BUDĘ się nadaje, jeśli mielibyśmy w tejże podroży psa z budą 🙂

   Nie ma więc sensu najmniejszego, opierać się na ZIEMSKICH WYMYSŁACH ponieważ one W OGÓLE NIE ZDAJĄ EGZAMINU w szerszej perspektywie postrzegania rzeczywistości.

   Dlatego lepiej zająć się WIZUALIZACJĄ RAJU NA ZIEMI – RAJSKIEGO ŻYCIA na naszej PIĘKNEJ PLANECIE:

   https://www.youtube.com/watch?v=zGSgDdh7TUU

   https://www.youtube.com/watch?v=7d_cBysCz0I

   Można sobie te wizualizacje puszczać DO SNU a umysł podświadomy, który NIGDY nie ŚPI, będzie nam te RAJSKIE WIDOKI MATERIALIZOWAŁ, TYM SZYBCIEJ IM WIĘCEJ NAS w tę zbiorową wizualizację włączy się.
   A więc WYŁĄCZAMY TV i całkowicie ODCINAMY nasze umysły od dotychczasowych, tych tzw. „informacji/wiadomości ze świata”.
   Zamiast nich, ZACZYNAMY WSPÓLNIE naszym UMYSŁEM ZBIOROWYM MATERIALIZOWAĆ dla nas takie właśnie RAJSKIE WIDOKI, którymi ZACHWYCAMY SIĘ jakby one JUŻ ISTNIAŁY.

   Można sobie, w celu uspakajania umysłu zbiorowego, odpalić do snu, lub puścić w tle, podczas pracy, także taką wizualizację, jak ta:

   https://www.youtube.com/watch?v=o-9T184mpY4 – ta z kolei pomoże nam BEZPIECZNIEJ przejść przez niebezpieczny moment GWAŁTOWNEGO PODNIESIENIA częstotliwości naszej planety, na który czekamy.
   Woda, jako źródło życia, jest NOŚNIKIEM INFORMACJI oraz czymś, co można określić, jako „transformator energii”. Z tego powodu istnieje poważne niebezpieczeństwo ze strony oceanów i mórz, które mogą zachować się tak, że ZMIOTĄ z powierzchni planety niektóre lądy, jeśli WSPÓLNIE nie ZADBAMY o nasze WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO, posługując się w tym celu ZBIOROWYMI WIZUALIZACJAMI, za pomocą których możemy ZMIENIAĆ BIEG ZDARZEŃ

   Dlatego niech UZURPATORZY WŁADZY zastanowią się nad tym, co robią i DOBRZE SOBIE PRZEMYŚLĄ tę kwestię, ponieważ działając dla DOBRA CAŁEJ LUDZKOŚCI i PLANETY, uprzejmie informujemy, że nikt nigdzie nie ukryje się przed dniem, w którym UMYSŁ ZBIOROWY mówi: „MAM DOŚĆ”!
   Zakończcie więc wreszcie ten informacyjny bełkot, jakim na każdym kroku usiłujecie zatruwać umysł zbiorowy, bo to i tak NICZEGO NIE ZMIENI! Zapomnijcie o tym, że cała cywilizacja będzie czekała w nieskończoność, aż zmądrzejecie! Robicie sobie wielkie kuku…

  • Wójt Stefan

   Różnice czasu już się wyrównały, mogą się rożnić sekundy.

 • Ciekawyyy

  O głosach całych dialogach osób najprawdopodobniej zmarłych nasłuchiwanych za pomocą zwykłego odbiornika radiowego czytałem z 30 lat temu i nawet dzisiaj rozwija się ta paranauka
  http://strefatajemnic.onet.pl/duchy/nagrywam-glosy-zmarlych/rdj8l
  Tak że fenomen nie jest nowy nawet z głosami Enkich 🙂

   • Ciekawyyy

    Wszystko fajnie z tym że niezależnie od metody kontaktu radio
    wahadło chanelingi pismo automatyczne tabliczka quiya etc. mniej powszechnych zawsze pozostaje ten sam problem
    NIGDY nie wiesz kto nadaje kto faktycznie stoi za przekazem info po tamtej stronie.
    Nie chce powiedzieć że każdy kontakt jest zawsze kontaktem
    z panem Szatanem demonami czy innymi diabłami bo ta prostacka doktryna jest głupsza od jej protoplastów z głosicielami włącznie ponieważ to co nazywamy światem jeśli odbieramy choć w 5% jego emanacji to i tak będzie dużo az tak jest złożony i bądź tu mądry rozeznaj się w tak niewidzialnej nam materi.

 • PEŁNO ŻYDÓW PRZYJECHAŁO DO NOWEGO SĄCZA A WY TOWARZYSZU PISZECIE ŻE ICH NIE MA.”BAJU BAJ PROSZĘ PANA”

  • Marek

   Masz wokół świat wirtualny. Padniesz niedługo jak zobaczysz co się dzieje w rzeczywistym.

 • marcel

  marku nagraj film o tym co się dzieje bo twoje wpisy ciągle odwlekają to lądowanie. potrzebne są bardziej precyzyjne wyjaśnienia. nagraj medytacje dla wszystkich jesteśmy już tak blisko . czy wahadełko nadal wskazuje że lecimy statkiem. nie daj się ignorantom co oni wiedzą o technologi obcych o miliardach lat prania dusz. nie daj się złamać jako jedyny wiesz co się dzieje i pomagasz nam wszystkim.

 • Turkus

  Przyłączam się do wspólnej medytacji, która usunie ostatnią przeszkodę, do połączenia się z 5D.

 • Nowa Ziemia

  I obowiązkowo niech dokupi antenę zewnętrzną, zdecydowanie poprawi jakość odbioru, bo podejrzewam, że słucha na wbudowanej.
  Pęd powietrza jej nie urwie, statek kosmiczny na szczęście leci w próżni. I jeszcze jedno, to bardzo ważne: fale radiowe czyli elektromagnetyczne tak samo jak światło – rozchodzą się z jego prędkością c – ok. 300000 km/s. Jeżeli statek poleci za szybko, z podwójną prędkością światła, to nic nie odbierze, dlatego wtedy telefon do maszynowni, niech tam chłopaki nie przesadzają.


  Światem rządzi żydowski oprawca,
  W mózgu chce nam grzebać śrubokrętem,
  Aśtar Szeran – to jest nasz Wybawca,
  On nam sterem, żeglarzem i okrętem.
  Gdy do drzwi zapuka Rząd Światowy,
  (…)
  Zabezpiecz się, by nie stracić głowy…

   • Mira

    Czasem ma ciemne włosy, chyba może wybierać. My też, tylko nie możemy jakoś dotrzeć do Prawdy o sobie – przez upór trzymamy się kurczowo swojej „wiedzy” zgromadzonej w zahipnotyzowanych umysłach. Takie wzorce, ugruntowane przez wiele wcieleń. A teraz jest czas wyboru, stąd ta wielka liczba Trolli tutaj – chcą siać zwątpienie i zamęt, zwabić jak najwięcej potencjalnych ofiar na „swoją” Ziemię, gdzie już niebawem…..

  • ja

   Na ferrytowej jedzie bo gada jak się odsunie od odbiornika to lepsza jakość,masakra ten matrix.

 • diwula

  „Ryszard Ochódzki” rychly to ty:)))) pozdro

 • Herkimer

  Brzmi swojsko i sympatycznie. Metrum podobne do naszego, dominują instrumenty strunowe, głosy b. ładne. Wiadomo, że trudno uzyskać lepszą jakość nagrania. Super ! Dziękujemy.

 • he

  Cwany lis z Pana. Nabijamy wyświetlenia, bajka się tworzy. Dobry film z tego można zrobić i zarobić krocie. Montaż też niezły.

 • Luke Slovian

  Marku z głębi pola serca Słowiańskiego przesyłam Ci dobrą energię harmonii i dobrostanu. Niech dobra energia harmonii i dobrostanu zagości i pozostanie już z Tobą oraz z osobami które potrzebują naprawy swoich dusz. Wierzę głęboko że dobra czysta energia Słowiańska wysłana wprost z pola serca – w Boskim połączeniu duszy oraz umysłu wszechświata jest w stanie zdziałać dużo i taką energię wysyłam duszą potrzebującym. Umysł wszechświata wie Komu potrzebna czysta energia Słowiańska. Podpisano Luke Slovian

 • ad

  W 22:00 to również żadna muzyka „z innej rzeczywistości”.

  Marcel & Lydia Zimmer – Familie:
  https://www.youtube.com/watch?v=TDAbXrJpNPg

  Czyli słowa Psalmu 133 w języku niderlandzkim.

  • Marek

   Pamiętasz ją? Pojawiła się bowiem ją opublikowałem. Wsłuchajcie się dokładnie w słowa. Słowa są zgodne w 75%. Jak ktoś zna holenderski to od razu wyczuje.

   • ad

    Nie pamiętam, bo żeby pamiętać takie rzeczy, to musiałbym słuchać holenderskich rozgłośni z muzyką chrześcijańską czy gospel. Tymczasem od wielu lat mieszkam w Polsce i nawet pewnej toruńskiej rozgłośni, reklamującej się jako „katolicki głos w twoim domu” nie słucham, a co dopiero zagranicznych i w marnej jakości radia na falach średnich.

 • Ryszard Ochódzki

  i na końcu mmy to https://youtu.be/GhCXAiNz9Jo, Franz Ferdinand – Take Me Out, tak że tego …

 • robson

  Panie Marku kiedy przecietny czlowiek zauwazy jakies zmiany,czy zauwazymy je szybko czy nigdy?

 • ad

  W 16:09 pyta Pan, co to za muzyka, proszę bardzo:

  Jenn Johnson – You’re Gonna Be Ok (Radio Version)

  Album: After All These Years
  Data wydania: 2017
  Gatunek: Chrześcijańska/Gospel

  https://www.youtube.com/watch?v=LjF9IqvXDjY

 • Ryszard Ochódzki

  24:00, https://youtu.be/6vQpW9XRiyM?t=55 , Bruce Springsteen – Glory Days <– "zupełnie nieznani artyści", a na YT widzę ponad 24M wyświetleń 😉 wszystkiego dobrego.

 • Nowa Ziemia

  Polska na szczęście ocalała, niech Pan ustawi częstotliwość przykładowo: 225 kHz (zakres LW) – jest Program Pierwszy Polskiego Radia, działa – słucham właśnie, tylko jedna rzecz jest niepokojąca, bo słychać coś co brzmi jak adhan, czyli nawoływanie do meczetu (?) – strasznie trzeszczy, silniki wprowadzają zakłócenia

  • Vismaya

   Kanada też ocalała, osobiście sprawdzałam dziś kilka miejsc, wszystko po staremu …
   byłam tylko zdumiona kiedy rano obudził mnie koleżanka i stwierdziła stanowczo, ze już jest po 9-tej … a na moim zegarku było parę minut po 8-mej … już myślałam, że jestem w innej przestrzeni i czasie … ale wyprowadziła mnie z błędu …. w Kanadzie właśnie zmienili czas na letni ….

 • Fajnyboniezryty

  to ty?
  ale film nie działa

 • Skalkens

  W 24 minucie leci Bruce Springsteen Glory Days

 • ad

  Panie Marku,
  To nie jest „muzyka z przyszłości”, tylko: Firma – Nimeni, do posłuchania tu:
  https://www.youtube.com/watch?v=N54C2JAQblE

  Jest to nasz ziemski, rock, album La Orbire z 2006 roku…

  Znalazł pan to pewnie w radio na falach średnich (AM), wnioskując po jakości.
  Dużo zdrowia.

 • Anonim

  a to dziwne… Shazam wskazuje na Nimeni-Firma