Żydzi ukryli się jeszcze na półpoziomie.

Aktualizacja 14:00 27.04 Macie wątpliwości co do klonów? Zobaczcie na to zdjęcie po prawej rzekomej Joanny Smackiej z jej profilu na FB i porównajcie do oryginalnej z listopada 2015:
Toto po prawej to ma być Asia?!!! Nie potrafią nawet zrobić niebieskich oczu. No i te serduszka – kolejna Lucilla?
Wybaczcie, ale nie będę wpuszczał pesymistycznych komentarzy – pozostałym przy życiu żydomasonom tylko zależy na tym, żebyśmy popadli w stan zwątpienia. Chcą jeszcze pociągnąć, a może „ktoś im, biednym ofiarom Holocaustu jeszcze pomoże?”. Pozdrowienia dla Premiera Izraela, Avatara Benjamina Netanyahu – ten kraj został oczyszczony z tych pseudo-Judejczyków, bo przecież nazwy „żyd” nie było w starożytności. Wreszcie będzie i tam porządek, ludzie tam chyba najwięcej wycierpieli.

Aktualizacja, 27.04. 11 rano.
Pomór żydowskich krwiopijców w nocy faktycznie nastąpił. Ponad 78,000 poszło do piachu, z pozostałymi rozprawiono się w między-poziomie gdzie się ukrywali.
Uwaga, nanowahadełko pokazuje mi, że niby to dzisiaj „rozmawiałem” telefonicznie z 5 osobami. Oświadczam, że z nikim nie rozmawiałem. Jeśli z kimś rozmawialiście to z żydomasonami. Nikt mi nie przejął bloga – nie dajcie się nabierać na dezinformację. Tylko ja mam wejście, Enki tego bardzo dobrze pilnują. Blog jest dostępny tylko dla Avatarów. Można zweryfikować to rozmową ze mną po prostu pytając o zawartość, np. o to co teraz napisałem. Ostatni pseudo-Avatar, Pruwyz, czyli Jacek Rostowski właśnie wyzionął ducha.
Jestem pewien, że to co poniżej napisałem odnośnie kto jest klonem jest prawdą. Tajnymi przekazami dostaję bowiem informacje od prawdziwych Bogdana Sikorskiego, Artura, M.J., Joanny Smackiej, Kamila Kaliszuka czy Tomasza Kaźmierczaka. Przekazali mi m.in. nazwiska z grup morderców z Opus Dei. 48 jeszcze żyje i będzie żyć … góra 4-5 godzin. Zarażono ich bowiem przez hologram straszliwym retrowirusem, na który nie mają antidotum.

Masoni z Opus Dei ukrywają się w ogółem sześciu głównych schronach i kilku pomniejszych:
1. w miejscowości Kadzidło k. Ostrołęki, wejście od Stacon TIS Duszak, 46,709 m pod ziemią (580 osób)
2. PPHU Piotrków Kujawski 79,636 m
3. Gedbud, Osiczewko – nie ma już na mapie, usunięto to z google, zarówno firmę jak i miejscowość. W momencie gdy to znalazłem mapa nagle zniknęła i pokazała się cała Polska. Ponowna próba poszukiwania nic nie dała. Firmę i miejscowość być może da się znaleźć w inny sposób. Centralna Polska. 99,999 m. Bardzo trudny odczyt.
4. Lotnisko Kielce – Masłów, 96,869 m
5. Lubartów, Pałac Sanguszków 97,890 m
6. Siennica Nadolna k. Krasnystawu, Pod Lasem Gospodarstwo, 90787 m.
W pozostałych585 mniejszych schronach masoni długo nie pociągną, gdyż zabije ich ten retrowirus. Uwaga, założono mi silne pole dezinformacyjne, korzystam ze specjalnego nanowahadełka organicznego, dokładność pomiaru ok. 94%. 690 osób w google pracuje dla tych oprychów, 80% to klony.

————————————-
Żydowscy krwiopijcy, szykujcie się na pomór dzisiaj w nocy. Nasze dusze was rozniosą w pył, nie macie nawet 3 promili mocy jaką tylko ja posiadam i to z waszymi wzmocnieniami. Sami widzieliście co się stało z waszymi gównianymi „wzmocnionymi” klonami w samochodzie, który przede mną uciekał. Zajebałbym też Ortyza, ale zostawiłem go by wam opowiedział. Tym razem to się stanie nie tylko z klonami, ale i z wami. I wam żaden Prtuw z jego pięcioma pseudo Avatarami nie pomoże, bo właśnie ich „stare” dusze zostały przeniesione tam gdzie miały być. Przecież ja czytam wasze myśli. „Stiwujemy Podleckiego”. Zobaczymy kto kogo postiwuje. 57 psuedo-Avatarów to już przeszłość.

MEDYTACJA: blokujemy 887 osób + wszystkie następne zajmujących się tworzeniem klonów. To są naukowcy szantażowani przez grupę  25 żydomasonów wzmocnionych klonami razem ok 2500 – my zabijamy klony, a oni tworzą następne. Są to klony lepsze o ok. 80% od tych na Ziemi udostępnione przez cywilizację RSPSSO o półtora poziomu wyżej niż my (istnieją poziomy pośrednie). Cywilizacja ta obawia się, że zniknie jeśli w naszym Wszechświecie całkowicie zniknie żydowska energia, co jest prawdą, gdyż to są żydzi wyższego poziomu, którzy uciekli tam przed koalicją z poziomu o jeden wyższego, która podobnie jak my eliminowała żydostwo w swoim wszechświecie. Jest ich ok. 4 milionów.

Oczywiście nabroiło trzech żydowskich Avatarów, którzy tam się dostali jako „ofiary Holocaustu”, podpierając się fałszywą historią. Tak wysoko zaawansowane cywilizacje już nie pamiętają czym jest oszustwo i podstęp. Tych 25 masonów wraz z klonami przebywa obecnie na tym półpoziomie i korzystając z nadwyżek energetycznych przez 3 godziny atakowała Avatarów.  Od ok. 20:40 jesteśmy już na tym samym półpoziomie, gdyż Enki się zorientowali, że coś jest nie tak widząc, że 357 Avatarów zostało zabitych. Na szczęście nie byli dłużej w tym stanie niż 5 godzin – udało się ich przywrócić do życia.

Największy atak idzie obecnie na moją matkę, by ją zabić i przez to osłabić mnie, jako że stara dusza mojej matki bardzo dobrze współpracuje z moją. Medytacją musimy powstrzymać ten atak, który jest dziełem cywilizacji RSPSSO, nie żydomasonów. Sześciu z nich zajmuje się głównie blokowaniem dostępu do tego bloga dla wyższych wymiarów i poziomów. Odcinają też nasz statek od całej przestrzeni. Dlatego należy im medytacją zamącić w głowie. 
Pozostali wraz z klonami o dużej mocy mentalnej (46% zwykłego człowieka, nie Avatara, ale wzmacnia ich różnica poziomów, więc mają moc 4% Avatara) atakują nas tu na Ziemi.

Wysłano tu też 680 tych klonów w personifikujące m.in. osoby Bogdana Sikorskiego i Kamila Kaliszuka – jutro mają zabić Jana Taratajcio wraz z rodziną, Irmę z rodziną, Wacława Szwaczkę, Jolę od Aniołów i kilku znajomych z tej okolicy. W tej chwili są w drodze do Stanisława Gołąbka by zabić jego wraz z żoną i pojechać do mnie. Dołączy do nich w Będzinie klon Artura C. i jego żony, które zostaną przerobione na silniejsze, przy okazji zabijając Avatarów Zbyszka, Anię i ich syna. W Krakowie przejmą 68 klonów Marty J., wzmocnią je i taką siłą spróbują uderzyć na mnie. Proszę Was o założenie mocnego kokonu na nas wszystkich. Pozostałe wysłane klony mają zabić decydentów – Avatarów koalicji, na czele z prezydentami Trumpem i Putinem, Kaczyńskim, Macierewiczem, Ziobrą, Merkel itd. Dodatkowa informacja jaką teraz otrzymałem: „Sputnik i inne satelity nie grają roli, musicie się bronić na Ziemi”. Enki ani Logos też na razie nam tu niewiele pomogą, a kontakt z cywilizacjami znaczenie wyżej jest zablokowany przez agentów żydowskich 3 poziomy wyżej – zostali przekonani też na zasadzie biednych ofiar „Holocaustu”.

Pamiętajmy jednak, że nasza energia duchowa sięga wszędzie, słabnie bardzo powoli i na pewno unieszkodliwi tych zbrodniarzy. A ta energia jest ogromna, gdyż jesteśmy już połączeni z Avatarmi anglojęzycznymi – razem jest nas ponad 5 tysięcy. Pesudo-Avatarów zastąpiono nowymi bardzo silnymi mentalnie ludźmi, potwierdzają to już komentarze nowych czytelników – to właśnie są oni.

Uwaga – na razie do mnie już się nie dodzwonicie, jest TOTALNA blokada, mam tylko dostęp do tego bloga, gdyż jest w naszym hologramie. Jeśli ktoś podniesie telefon to nie jestem ja. Nie martwcie się, wszystko będzie dobrze.

46 komentarzy Żydzi ukryli się jeszcze na półpoziomie.

 • Dr. Frankenstein

  ♦️♦️♦️

  Kiedy „miedzynarodowe“ rynki finansowe i „miedzynarodowe“ media,
  tudziez lokalni „celebryci“ zmanipuluja skutecznie tego nieszczesnego, nie tylko nadwislanskiego Zombie-Biorobota obojga plci, dopiero wowczas jest on WOLNY i WYZWOLONY. No wiec wtedy ci „wolni i wyzwoleni“ przeprowadzaja masowo tzw. „aborcje“. Oczywiscie zaden z tych „wyzwolonych“ nie zadaje sobie pytania co sie dzieje z ta nieraz i 5 – cio kilogramowa „biomasa“ pozostala po tej „aborcji“ ?

  Otoz w krajach „cywilizowanych“ jak RFN reguluja to odpowiednie przepisy:

  a) „biomasa“ ponizej 0,5 kg kierowana jest na oddzialy Patologii na „badania“ bez zgody rodzicow, musi byc jednak przez 24 godziny przechowywana w lodowce aby rodzice (?) mogli sie ewentualnie z ta „biomasa“ pozegnac.
  b) „biomasa“ powyzej 1 kg moze byc na zyczenie rodzicow (?) pochowana w dowolnym obrzadku albo wyrazaja oni zgode na oddanie tego
  „produktu – bio“ do dzialu Patologii znow na te „badania“. W praktyce czesto deklaruje sie te „produkty“ jako wazace ponizej o,5 kg i wtedy zgody tych rodzicow (?) nie potrzeba.

  Ale zasadnicze pytanie brzmi , jakie to „badania“ w tych dzialach „Patologii“ ci LEKARZE przeprowadzaja ? Oficjalnie zgodnie z prawem niemieckim „bioprodukt“ spalany jest w czesto „szpitalnym“ krematorium jako tzw. „Sondermüll“ czyli „odpad specjalny „. Przed kremacja jednak przedsiebiorczy Lekarze – Patolodzy zajmuja sie jednak w praktyce „segregacja smieci-odpadow“ z przeznaczeniem do:

  1. produkcji kosmetykow
  2. produkcji lekarstw
  3. terapii odmladzajacych tzw. „Frischzellentherapie“
  4. badan laboratoryjnych-doswiadczalnych na „bioproduktach“ i zwierzetach.

  Господи помилуй нам грешным !

  ♦️♦️♦️

 • Igi721

  Nie rozumiem coś się doczepił do jakieś babki zmieniła wygląd Ty rzucasz inwektywami.

 • nina

  —————–ze strony https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/26/suwerenna-polska-potrzebuje-polskiej-konstytucji/#more-13138

  paziem
  27 kwietnia 2018 o 11:32

  Z korespondencji od przyjaciół z kraju ” demokracji”

  Informuję wszystkich że dzisiaj tj. 26 kwietnia 2018 roku, „Studio Matrix” w Stanie Montana, zostało zamknięte. Bezpośrednią przyczyną zawieszenia działalności Studio, jest nękanie załogi przez Żydów działających w tzw. law enforcement czyli służby porządku publicznego. W wyniku działań Żydów polegającego na ciągłym nękaniu osób pracujących dla nas, oraz naszych kooperantów, po wczorajszym nalocie, część załogi zrezygnowała z pracy. Praktycznie od wielu lat działamy w konspiracji pod przykryciem studio realizującego filmy przemysłowe i reklamowe dla amerykańskich podmiotów.
  Wielokrotnie byliśmy zdradzani przez Polskich Żydów i kundli podszywających się pod przyjaciół
  Nie jestem upoważniony do podania szczegółów, ale mam nadzieję że Edi napisze wszystko co wie w tej sprawie, a jest dużo do pisania, zwłaszcza na temat kundli udających „polaków” Dosłownie przed miesiącem odzyskaliśmy nasze studio w Colorado wraz ze sprzętem i archiwami oryginalnych materiałów dokumentalnych zdromadzonych wśród Polonii na przestrzeni ponad 30 lat ( ponad 6 tyś godzin)
  Studio było zaplombowane przez policję, bez podania powodów Na szczęście działało minimalne ogrzewanie elektryczne bo w przeciwnym razie wszystko by przepadło.
  Dzisiaj mogą stwierdzić że po likwidacji jedenastego z kolei studio, całą działalność przenosimy na realizację publicystyki i dokumentów w miejsca przypadkowe na laptopach i wirtualnym studio.
  Ostrzegam przed systemem syjonistycznej inwigilacji jakim jest „Pejsbuk” i w nadziei na pojawienie się światowego Lidera który zlikwiduje syjonistycznego raka, czekam na przebieg wydarzeń.
  Aleksander ( Alex ) Maciejczyk

 • nina

  ———- w tym wieku druty na zębach , na takich pięknych zębach- to zbrodnia ! z czasem powypadają !. Mamy nogi w iksy , załóżmy druty na biodra i podkręcajmy druty identycznie jak na zębach. I niech nikt mi nie mówi ,że są to dwie różne sprawy -BO NIE SĄ !!!.

  • Ania

   Czasem trzeba te druty na zębach nawet po 40.
   U tej dziewczyny widać protruzję, czyli nadmierne wychylenie górnych przednich siekaczy do przodu.
   Z czasem się pogłębi. Na razie wyglądało na zbyt głęboki nagryz.
   Jak się pogłebi, to górny i dolny łuk zębowy tracą kontakt. Trudno odgryźć kawałek kanapki np.

 • Krzysztof

  Ja pierdziele już chyba wiem po co jest w moim mieście jest tyle Biedronek Lidlów Kauflandów i innego syfu (!!!)
  https://www.odkrywamyzakryte.com/fema/

 • paralizator

  marek wiesz dlaczego to zdjecie joanny jest zmienione? ano dlatego ze jest robione przez aplikacje snapchat… tam sa rozne opcje modyfikacji twarzy dlatego jest zmieniona… masakra

  • Marek

   Ona tego nie stosowała. To jest wymysł chorej wyobraźni, a raczej sztucznej. Asia znów żyje, niedługo będzie sypać. Ale morderców już nie ma.

   • Turkus

    To są dwie różne osoby na zdjęciach. Nie zgadza się wysokość czoła do linii włosów. I kolor oczu… o czym już pisałeś.

  • Rina

   Paralizator… Marek już wie, że ona tego nie stosowała, kumasz? A jak pisze, że nie stosowała, to tak jest. Bo wszystko, co Marek tu wypisuje, to prawda objawiona, koniec i kropka. Aśka też nie zaczesała włosów do góry zamiast na boki, tylko po prostu jest swoim klonem, bo Turkus tak powiedział… Turkus również ma zawsze rację, jak Marek.

   😉

 • Mira

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/04/carla-thompson-i-georgi-stankov-24.html
  Znakomity tekst o doswiadczanej przez niektorych ludzi rzeczywistosci

 • Agent Tomek

  Podlecki, czy slyszeliscie o makijażu, tzw. tapecie i o programach graficznych jak np Photoshop? To w kontekscie porownywania zdjec.

 • Wójt Stefan

  Podpisanie porozumienia przez przywódców obu Korei to tylko pozory, tzw cisza przed burzą. Zobaczycie wkrótce co się będzie działo na świecie.

 • Mira

  Taka refleksja mi się nasunęła – właściwie każdego człowieka, który posługuje się wyłącznie logiką w rozpoznawaniu rzeczywistości, można zmanipulować, zaprogramować i wykorzystać do czynienia zła. Robiono to z nami przez wieki za pomocą „wychowania”, „edukacji”, „nauki”, „mody” itp.
  ————————————————————————————————————Prawdziwa pani Smacka nigdy nie zrobiła by z siebie takiego cudaka!
  ————————————————————————————————————
  Czyżby Fulford został zdemaskowany i uciszony? Ciekawe….

 • Malena

  Marku, czy wiesz, czemu zabito M.Spiersa?

  • Marek

   Pisałem o tym, wstukaj Spiers w wyszukiwarce bloga. Podałem nawet kto go zabił. Spiers znów żyje.

 • nina

  ———– NIEPRAWDOPODOBNE ! przeczytajcie jak żydzi podszyli się pod nas Polaków. Może dlatego na świecie różnie nas postrzegają / nie lubią ? / a my nic! o tym nie wiemy. Dlatego wszędzie chyba trzeba będzie trzeba tłumaczyć -Polak ale SŁOWIANIN. http://www.newsweek.pl/swiat/ustawa-kongresu-nr-447-polska-zaplaci-zydowskie-roszczenia-,artykuly,426522,1.html?src=HP_Section_1
  Ps. pod koniec art.

 • Turkus

  Chyba nikt o zdrowych zmysłach, nie uwierzyłby w to, że Jacek Rostowski mógłby być Avatarem… To zło wcielone w ludzką skórę. Dla prawdziwych ludzi z pewnością nic dobrego by nie zrobił. Aż strach pomyśleć, ile dzieci musiało stracić życie w rytuałach, by mógł się utrzymać tak długo.

 • Воланд

  ♦️♦️♦️

  General Konstanty Pawlowicz Pietrow juz 15 lat temu uschematyzowal w krotkim wykladzie
  ( p. video ponizej z polskimi nadpisami ) typy ludzkie zaczynajac od najgorszego na:

  1. „opuszczonych“.
  2. „ zwierzeta“.
  3. „zombie-bioroboty“
  4. „demonicznych“
  5. LUDZI

  Wedlug jego tezy z 2004 roku w spoleczenstwie najmniej jest jednostek
  typu nr. 5, a co gorsze z kazdym rokiem jego liczebnosc drastycznie spada
  co widoczne jest szczegolnie wsrod tzw. „politykow“. Na przykladzie owczesnego Premiera-Reformatora Gajdara czyli takiego rosyjskiego „balcerowicza“ sklasyfikowal go do grupy nr. 3 czyli do „zombich-biorobotow“.

  P.S.

  Pobiezna analiza forum „MP“ zdaje sie ta teze towarzysza Generala z 2004 roku w calosci potwierdzac.

  https://m.youtube.com/watch?v=e93YfLGiRjE

  ♦️♦️♦️

 • ki

  https://pl.sat24.com/HD/pl/pl
  https://pl.sat24.com/HD/pl/de
  Zawiesina chemiczna wkracza od Niemiec, Czechy całe pod nią. Standardowo regularnie spryskiwane jest południe UK, kraje Beneluksu, północ Francji i Niemcy – i to się przemieszcza na wschód nad Polskę, Czechy, Słowację, Węgry itp.
  Ostatnio zawiesiny są skromniejsze, są dłuższe przerwy pomiędzy cyklami ich wędrówek, ciekawe, jakie będzie to lato….

  • nina

   ——południowy zachód – siali od przedwczoraj, wczoraj ok południa słońce się przebiło, wiatr rozpędził chmury , był piękny słoneczny dzień. Dzisaj w nocy musieli już zacząć, rano niebo było pełne smug. W chwili obecnej niebo jest mleczne,jest to inna zawiesina jak w ub roku. Wtedy niebo zasnuwało się zgnilizną, przez tą dzisiejszą przebija się słońce.

 • Воланд

  ♦️♦️♦️

  Dokladnie 57 lat temu 27.04.1961 roku Prezydent Kennedy wyglosil swoja krotka mowe przed przedstawicielami prasy i wydawcami, ktora kosztowala go zycie . Az trudno uwierzyc, ze ten Wielki Czlowiek juz wtedy wiedzial, co zrobi tzw. „deep state“ ze spoleczenstwami zachodnimi i ich cywilizacja.
  Filmik kilkuminutowy po angielsku z niemieckimi napisami.

  https://m.youtube.com/watch?v=MX9hBpCvEzg

  ♦️♦️♦️

 • nina

  ——– Marek , możesz to skomentować ?. https://www.youtube.com/watch?v=OP2f8ablMfE

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają kłopoty z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!vKptDKfhtEqY/zydzi-ukryli-sie-jeszcze-na-polpoziomie-mp3

  • Aiyyo

   Stasiu, jesli ktoś ma problemy z czytaniem z ekranu, to nie odczyta tego, co napisałeś 🙂

   • Stanisław

    Sam mam problemy z czytaniem z ekranu tekstów, więc stosuję formę txt do mp3 ( również wklejam dla innych )

 • Turkus

  Skoro klony są sterowane przez sztuczną inteligencję, to powinniśmy uderzyć całą swoją mocą w ich punkt dowodzenia / sterownię – komputer /. Jak zasilanie się odetnie, to „szarańcza” padnie. Mam nadzieję, że służby czytają ten blog i nie pozwolą na to, by kogoś zamordowano.
  Kokon już założony… na zewnątrz dodatkowo obłożony srebrnymi lustrami.

  • Marek

   Dziękuję, bardzo odczułem to działanie – widać po zachowaniu mamy. Ona jest jak papierek lakmusowy, strasznie mi jest jej żal. Tyle przechodzi i nic nie rozumie.
   Dzisiaj ktoś do lodówki podłożył zatrutą dziwną kapustę, otruła się biedaczka, Enki musieli ją reanimować. Na szczęście wymazali pamięć i nie wie tylko skąd ta kapusta się wzięła. Mnie to trują non stop białym proszkiem – fosforem radioaktywnym, podkładają pod biurko, mam zdjęcia. Ale teraz to ich zabijam – niszcząc ich za każdym razem jak wejdą. Dzisiaj 790 trupów. Kończą się, serio!

   • Ika

    Marku, otrzymałeś Ty i Twoja mama pomoc zaraz po pierwszych słowach, które zamieściłeś grubą czcionką. Nikt rozsądny nie czeka, co napiszesz dalej, po prostu wchodzi do akcji i tyle.

    • Marek

     Tak, mama się całkiem uspokoiła. Dziękuję.

    • Ika

     Nie dziękuj za coś, co jest normalne. To fundamentalna ZASADA we wszechświecie, zwłaszcza wtedy, jak się coś obiecuje (umowa) i słowa dotrzymuje zawsze, bez względu na okoliczności.
     LOJALNOŚĆ.

 • Ika

  Marku, w których (3) godzinach atakowano dziś avatarów ? I w jakich 5 byli martwi ?