2018 będzie rokiem przełomowym w dziejach ludzkości

Wszystkim znajomym życzę naprawdę Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, w kilka dni po wygranej wojnie z szatanem – Lucyferem, który został unicestwiony we wszystkich wymiarach.
Mieliśmy wszyscy w tym wielki udział – ci, szczególnie którzy wspierali duchowi dobrych ludzi w działaniu. Myśl, medytacja, a szczególnie modlitwa, jest silniejsza niż miecz. Lucyfer nie wytrzymał naszego ataku i bardzo szybko musiał zrejterować.Potwierdzają to inne osoby, które mają zdolności widzenia informacji, które płyną przez pole życia (zwane naukowo polem morfogenetycznym, eterem itp). Wahadełko jest tylko narzędziem do wykrywania zaburzeń tego pola, a więc informacji.

Widzę, że moje wskazania generalnie były prawidłowe, choć zakłócenia ze strony sił zła wynosiły około 20% – sądzę, że taki jest margines błędu wskazań opisanych m.in. we wpisach na tym profilu.

To co się dzieje, to także działanie Ducha Ziemi, bowiem Ziemia jest bardzo podobna do nas – ludzi, też ma duszę, z tym że jest o wiele starsza od naszych – jest to około półtora miliarda lat. Widzę z nanowahadełka, że powstała około 800 milionów lat temu – przeczy to nieco teoriom na temat powstania planet. Powstała na skutek zbliżenia niewidzialnego towarzysza Słońca, który od czasu do czasu zbliża się do nas i wtedy mogą powstać nowe planety, na skutek oderwania się części plazmy Słońca. Tak więc planety są rzeczywistymi dziećmi naszej rodzimej Gwiazdy.
Kolejne zbliżenie wg nanowahadełka nastąpi za 4 lata, i wtedy też na Ziemi znów pojawi się Jezus Chrystus w ludzkim wcieleniu. Tym razem pojawi się w Polsce. Jezus Chrystus jest dosłownie Synem Bożym, gdyż jest częścią Duszy Słońca. Duszy, która ma ok. 16 miliardów lat.

To nie wszystko – mam dla Was dużo niesamowitych informacji, ale to po kolei. Czekają nas bardzo ciekawe czasy, a 2018 będzie rokiem przełomowym w dziejach ludzkości.

51 komentarzy 2018 będzie rokiem przełomowym w dziejach ludzkości

 • benito

  nawiasem mówiąć…panie Marku …niech pan nie słucha nasłanych tutaj degeneratów tj. agentów specjalnej troski…to desperaci…już przegraliście!
  ha…przecież wiemy ,że walka z polskością trwa nie tylko w 3D ale też astralu…te semickie cipy udają magów…latają tam i rzucają klątwy…a wystarczy powierzyć się opiece Stwórcy …odczuwać miłość i ich klatwy odbijają się jak groch od ściany…ku ich zgubie…
  chyba znowu zacznę robić sesje…i dowiem się wtedy z nazwiska kto nas atakuje…także bronią eklektro-magnetyczną…tak im sklepię te harde pyski ,że będą rzygać zębami…i zrobię to jako istota światła…;-)))

  a ważna informacja dla wszystkich…dokonałem drobnej prowokacji i co wiem…na portalach gejowskich np fellow.pl…grasuje pewien żyd o pseudonimie Mishka55…jest to żyd z francji!…który poluje jak to ujął na „ptaszki…”(czyt. urojony antysemityzm) oj czyżby to była powtórka z operacji „hiacynt”?…czyli ukryta walka polakożerców ze słowianami trwa…a koszerne media milczą o tym…jak zwykle

 • mevi

  mysle ze wachadelko sie nie myli sam mam takie i wiem

 • Lechicki Sławek

  Pan minister Macierewicz bawi się w jasełka u nas w Krakowie, a tu nam sypią wszelkie trucizny łącznie z promieniotwórczymi środkami. Zresztą to nie tylko u nas ale także w Katowicach Wrocławiu , Poznaniu- wiadomo , że chodzi o całe regiony tych słowiańskich ziem. Panie Duda , , cała ta banda z rządu , sejmu i senatu , nie wiecie WAŚCI , że gdy drzewo uschnie i i WY jako liście szlak Was trafi. Nie pomogą Wam wasze zasrane srebrniki za które sprzedajecie NASZĄ OJCZYZNĘ . BÓG STWÓRCA NA TO PATRZY I WAM ZA WSZYSTKO WYPŁACI. Panie Macierewicz będąc ministrem MON – czy wie Pan co robi. Niech Waść się nad tym zastanowi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 • Rycerz

  DZISIAJ DOLNY SLASK- SAMOLOTY Z CHEMTRALISEM,,, Panie Marku co sie dzieje

 • nawakacjach

  A jak siali tak sieja np jedno z wiekszych miast Polski fotka z dzisiaj https://drive.google.com/file/d/1MAWKMKltZj27EwYACuMLLAfAxJctiJqm/view?usp=drivesdk

 • yaro÷7

  „walka” o której piszesz trwa i nie jest wygrana
  a reszta to bzdury

 • Ponieważ nie wszedł moj post to tylko krótko polecam artykuł na Alexjones pt „neoliberalny neofeudalizm’, dla tych którzy chcą się dowiedzieć w jakim systemie NAPRWDĘ żyją i co czeka nas w następnych latach. Bez Bezebuba wahadełka i ezoteryki.

 • Bardzo dużo tekstu, może kiedyś przeczytam w całości. A póki co wiadomości trochę bardziej przyziemne. Alex Jones czyli taki onet dla bardziej myślących. Przynajmniej sygnalizuje to czego nie piszą na portalach dla baranów bo barany i tak nie zrozumieją.
  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/123220-neoliberalny-neofeudalizm artykuł z tytułem ‚neoliberalny neofeudalizm’, trochę trudny ja bym uprościł do liberalny feudalizm bo przecież o to chodzi. Taki ustrój panuje obecnie na świecie, również w Polin i taka czeka nas przyszłość. Bez ezoteryki ale za to w duchu ekonomii w co bardziej jestem skłonny uwierzyć.
  W wielkim skrócie: społeczeństwa zachodnie produkują ale ich obywateli nie stać na zakup wyprodukowanych dóbr ponieważ sami nie są producentami. A gospodarka rynkowa żeby mieć sens i nie prowadzić w perspektywie do ruiny zakłada że każdy kto jest konsumentem MUSI być jednocześnie producentem. inaczej całość nie ma sensu.
  Rządy zachodnie rozwiązują problem za pomocą rozbudowanego socjalu na który ich oczywiście nie stać (żaden rząd nic nie produkuje ani sam nie ma pieniędzy), wytwarzają za to gigantyczny dług o którym nic nie mówią i udają że go nie ma. Poszukajmy coś na temat zadłużenia Niemiec, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Grecji, Polin oraz czy i jak te kraje zamierzają ten problem rozwiązać.
  Wróćmy na chwilę do Polin i ostatniej burzliwej debaty sejmowej. Czy ktoś tam się zająknął na temat powiększjącego długu, propozycji ulg dla przedsiębiorstw albo obniżenia zabójczych dzisiaj podatków ? Ruiny kraju który de facto nie ma swojej gospodarki ?
  NIKT, żółta premier wykonywała teatralne gesty i oświadczała ile to dobrego zrobiła dlaPolin bo rozdała po 500 zł z nie swoich pieniędzy.
  Polecam artykuł, wart przeczytania.

 • Jacek

  C.D.4
  W prostych kilku zdaniach uderzam w Waszą Świadomość – abyście zrozumieli – bo zapewniam Was, że wszystko jest tylko kwestią Świadomości – otwartej i rozwiniętej jak u Michaella i Jemu podobnych – lub zamkniętej, jak dziś jeszcze jest u większości z Was. Więc się otwórzcie – otwórzcie – a zaznamy dobrobytu, pokoju i spokoju jakich jeszcze nigdy tu nie było.

  PS http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

  Kochani !

  Wkrótce ukażą się 4 moje książki – w niewielkim nakładzie.

  1/ Bóg Jest Miłością …
  2/ Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów …
  3/ Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !
  4/ Świadomość Boska = Chrystusowa – kto ją odzyska ?

  Książki są też aktualnie dostępne na chomiku, blogu, część na stronie int. oraz u mnie – w wersji projektowej

  Tworzę też aktualnie 5-tą książkę: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ?

  Zapraszam do zapoznania się.

  Pozdrawiam

  Jacek – Mieczysław Jacek Skiba

  PS. em.; mjacek2013@interia.pl , http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

 • Jacek

  C.D.3
  NIE BĘDZIESZ ZABIJAŁ ANI ZNIEWALAŁ ŻADNEJ ISTOTY ANI W TYM ANI W INNYM WYMIARZE – Z TEGO WZGLĘDU ZREZYGNUJESZ Z PROWADZENIA WOJEN Z KOLONIALIZMU, Z PODBOJU I Z OKUPACJI CZY TO MILITARNEJ CZY POLITYCZNEJ CZY EKONOMICZNEJ I ZREZYGNUJESZ Z JAKICHKOLWIEK FORM KONTROLI NAD INNYMI – Z TEGO WZGLĘDU UŻYJESZ CAŁEJ SWEJ WIEDZY UMIEJĘTNOŚCI I ZAANGAŻOWANIA ABY ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE CIERPIENIE I NA ZIEMI I W INNYCH WYMIARACH ABY ZIEMIA BYŁA BEZPIECZNA I SZCZĘŚLIWA – Z TEGO WZGLĘDU ZREZYGNUJESZ Z EKSPERYMENTÓW GENETYCZNYCH NA SOBIE I NA INNYCH ISTOTACH – Z TEGO WZGLĘDU NIE BĘDZIESZ ZABIJAĆ ŻADNEJ ISTOTY, ŻADNEGO CZŁOWIEKA, ŻADNEGO ZWIERZĘCIA I ŻADNEJ ROŚLINY ANI NIE BĘDZIESZ NISZCZYĆ SWEGO ANI INNYCH ZDROWIA – BO JESTEM ŻYCIEM – BĘDZIESZ TAK CZYNIŁ ABY BYĆ WOLNYM I DOJŚĆ DO OSTATECZNEGO ZJEDNOCZENIA ZE MNĄ
  NIE BĘDZIESZ KRADŁ I OSZUKIWAŁ ANI WYZYSKIWAŁ ANI PRAKTYKOWAŁ LICHWY ANI MAGII ANI CZARÓW ANI WRÓŻENIA ANI OKULTYZMU ANI SIĘ ODURZAŁ JAKIMIKOLWIEK ŚRODKAMI ANI PŁAWIŁ SIĘ W JAKIMKOLWIEK POŻĄDANIU – BĘDZIESZ Z TEGO REZYGNOWAŁ ABY BYĆ WOLNYM
  NIE BĘDZIESZ NIKOGO GORSZYŁ ANI SPROWADZAŁ NA ZŁĄ DROGĘ – A TYCH KTÓRZY ZŁO CZYNIĄ BĘDZIESZ UMIEJĘTNIE POUCZAŁ ABY SIĘ NAWRÓCILI – ABY GRZECH I SZATAN NIE MIELI JUŻ NAD WAMI WŁADZY
  WSZYSTKIE SPRAWY ODDASZ W ZAUFANIU MNIE TWEMU BOGU KTÓRY MIESZKAM W TOBIE ABYM CIĘ STRZEGŁ NA WSZYSTKICH TWOICH DROGACH
  ARCHANIOŁ MICHAŁ
  Błękitnym Promieniem zstąpiłeś na Ziemię –
  Ty Sprawiedliwy ARCHANIOŁ – KRÓL.
  Przed Sobą dzierżysz Miecz Wiecznej Prawdy –
  I nim odcinasz chaos i ból.
  Prawością Świecisz, Miłość rozsiewasz –
  Nie dajesz upaść gdy trudny Czas.
  Odważnie chronisz Praw Naszej DUSZY –
  Do Serca Swego przytulasz Nas.
  Prawo przywracasz gdziekolwiek Jesteś –
  Gdzie stawiasz stopy tam siejesz Blask.
  A Twoja Mądrość nam Mądrość czyni –
  Bo w Sercach strzeżesz Najświętszych Praw.
  Ty Niepojęty, Ty Sprawiedliwy –
  Ty Ukochany Michale Nasz –
  Otul Swą Mocą Człowieczą Przestrzeń –
  By w bezpieczeństwie na Wieki trwał.
  Oblicze Twoje jak Diament Czyste –
  I Prawo Twoje Harmonią drga.
  Przed Tobą pokłon składam Wieczysty –
  Że Sprawiedliwych szukasz wśród Nas.
  Dzisiaj z Miłością Mój ARCHANIELE –
  Serce Swe składam u Twoich Stóp –
  I proszę szczerze, strzeż ludzi Wiernie –
  Ty BRAMY ŚWIATŁA otwórz Nam znów.
  Ewa A. Bednarczyk
  Warszawa dn.6.09.2006 r.
  To prawo – a raczej przykazania – to nie jest przymus – to jest przepis na lepsze i szczęśliwsze życie – trudny i wymagający przepis – ale przepis. Gdy dostosujecie się do tych wskazówek uczynicie szybko Świat mądrzejszym i szczęśliwszym – a przede wszystkim dacie mu szansę na przetrwanie.
  Wasz inkarnowany Ojciec Niebieski = Prawodawca

  Z projektu książki: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ?

  Z rozdziału: Jaki system dla ludzi wolnych ?

  Jak już mówiłem dla niewolników łatwo wybrać system. Każdy się nadaje i w każdym można im narzucać coraz większe ciężary – a oni pogodzeni z losem dzielnie to wytrzymają. Nawet nie zauważą kiedy stali się już totalnymi niewolnikami – jak opisano wcześniej.
  Znacznie trudniej znaleźć dobry system społeczny dla Ludzi WOLNYCH – którzy pod każdym względem tę Wolność w sobie czują – a tacy i tylko tacy niedługo będą stąpać po tej Ziemi. Tacy jak i JA JESTEM.
  Jedyny system jaki dziś dostrzegam jako nadający się dla LUDZI WOLNYCH to proponowany przez Michaela Tellingera z RPA z ruchu UBUNTU kontrybucjonizm. Kontrybucjonizm zakłada, że nie ma już żadnej konkurencji – a w jej miejsce pojawia się współpraca i tylko współpraca. Zakłada rezygnację nie tylko z lichwy ale nawet całkowicie z pieniędzy. Zakłada więc, że nie ma już zapłaty za towar i że nie ma handlu – nie ma nawet barteru czyli wymiany towarów. Jest natomiast wspólne wypracowywanie dóbr i wspólne sprawiedliwe dzielenie się tymi dobrami – czyli w.w. kontrybucjonizm. Każdy w taki piękny system wkłada swój talent i go pomnaża – dla dobra wszystkich członków społeczności. Każda społeczność obdarza w takim pięknym systemie inne społeczności tym co tamci potrzebują, a co my mamy w nadmiarze – i vice versa. W takim pięknym systemie nie ma już żadnej konkurencji, nie ma żadnego wykorzystywania słabych i nie ma biednych – nie ma żadnego zła – i nie ma żadnej biedy = niedostatku. Bo jest po prostu powszechny dobrobyt. Jeśli taki system z pomocą Michaella Tellingera i Członków Ruchu UBUNTU wprowadzimy w Polsce to gwarantuję, że w przeciągu jednej dekady nie będzie już w naszej Ojczyźnie nikogo kto cierpiały jakikolwiek niedostatek.
  Logicznym jest, że w takim pięknym systemie dąży się zawsze do uproszczenia sobie życia na każdym polu. Likwiduje się więc zbędne roboty i roboty niepotrzebne. A do takich na pewno należy wszelka papierologia; sterta dokumentacji, decyzji i pozwoleń. Czy już kumacie co do Was mówię ?
  W prostych kilku zdaniach uderzam w Waszą Świadomość – abyście zrozumieli – bo zapewniam Was, że wszystko jest tylko kwestią Świadomości – otwartej i rozwiniętej jak u…

 • Jacek

  C.D. 2

  Znosi się dowody i paszporty oraz inne formy rejestracji ludzi – jedynym znakiem rozpoznawczym Człowieka Wolnego jest imię / imiona i nazwisko oraz podpis pełny i podpis skrócony – do czasu opracowania własnego podpisu podpisują się za podopiecznego / podopieczną wybrani opiekunowie lub rodzice lub rodzice chrzestni. Wprowadza się również elektroniczną i telekomunikacyjną formę podpisu; poprzez mail lub poprzez sms.
  Znosi się dotychczasowy obowiązek meldunkowy – jedyną formą meldunku Człowieka Wolnego jest jego wpis lub wpis opiekunów do książki mieszkańców domu lub obiektu.
  Znosi się dotychczasowy obowiązek przedszkolny i szkolny – Opiekunowie, a później samo Dziecko Wolne już świadome wybiera formę własnego kształcenia oraz wybiera nauczyciela = mistrza. Propozycje form kształcenia i własnego samokształcenia: przedszkole i szkoła dotychczasowa oraz uczelnie dotychczasowe, nauczyciel / e indywidualny / i, kształcenie w luźnych grupach dyskusyjnych oraz w innych grupach zorganizowanych np. na wzór spółdzielni lub stowarzyszeń, kształcenie przez rodziców / opiekunów i samokształcenie za pomocą dostępnej literatury i mediów oraz baz danych. W przypadkach zdobywania umiejętności zawodowych obowiązuje zasada mistrz – uczeń. Uczeń sam wybiera swego mistrza / mistrzów i ma u niego / u nich praktykować aż zdobędzie odpowiednie umiejętności potwierdzone przez mistrza. Potwierdzeniem ostatecznym zdobytej wiedzy lub umiejętności jest egzamin przed Komisją Egzaminacyjną złożoną z mistrzów i uczniów danej branży, powoływaną i odwoływaną według ustalonych zasad statutem branży.
  Znosi się przymus leczenia lub przymus szczepień – Ludzie Wolni sami decydują o tym czy i jak chcą się leczyć dopóki zachowują świadomość swych czynów. Dziecku Wolnemu daje się również takie same prawa gdy jego samoświadomość jest już ukształtowana, sprawa indywidualna potwierdzana przez opiekuna lub w sprawach spornych przez najbliższą społeczność znającą Dziecko Wolne i z miłością i z mądrością dbające o jego rozwój.
  Wolność Wyznania – wprowadza się zasady wolności wyznania i wzajemnego współdziałania wierzeń dla dobra Ojczyzny Ludzi Wolnych i dla dobra wszystkich Istot, w tym Zwierząt i Roślin. Wiary sprzeniewierzające się tej zasadzie będą eliminowane przez Ludzi Wolnych poprzez wotum nieufności.
  Żołnierze i Wojsko – Żołnierzem może być tylko Osoba uznana za zdolną do służby Ojczyźnie przez odpowiednią Komisję po zasięgnięciu opinii lekarzy / uzdrowicieli oraz kapłanów i społeczności, w której dana Osoba się wychowała lub kształciła. Zasady tworzenia i działania armii ustalą zbiorowo Ludzie Wolni w statucie armii z udziałem i przy uwzględnieniu propozycji Żołnierzy.
  A teraz Konstytucja:
  Przykazania Nowej Ziemi
  JA JESTEM BÓG PEŁNIA MIŁOŚCI MIŁOSIERDZIA WSPÓŁCZUCIA POKOJU I WIEDZY – MOJA CHWAŁA JEST NIESKOŃCZONA – MIESZKAM W TOBIE I W KAŻDEJ ISTOCIE W WIDZIALNYM I NIEWIDZIALNYM WSZECHŚWIECIE.
  BĘDZIESZ CAŁYM SERCEM I ZE WSZYSTKICH SIŁ DĄŻYŁ DO PEŁNEGO ZJEDNOCZENIA ZE MNĄ – BO MIESZKAM W TOBIE – DO ZJEDNOCZENIA DUSZĄ UMYSŁEM SERCEM I CIAŁEM – ABY OSIĄGNĄĆ NIEŚMIERTELNOŚĆ DUSZY I CIAŁA.
  BĘDZIESZ SZANOWAŁ I MIŁOWAŁ SWOICH RODZICÓW NAUCZYCIELI KAPŁANÓW SĄSIADÓW CAŁĄ LUDZKOŚĆ I WSZYSTKIE ISTOTY W CAŁYM WSZECHŚWIECIE – Z TEGO WZGLĘDU BĘDZIESZ BUDOWAŁ CYWILIZACJĘ MIŁOŚCI, CYWILIZACJĘ WSPÓLNOTY DBAJĄCĄ O WSZYSTKICH, ABY WSZYSTKICH UCZYNIĆ SZCZĘŚLIWYMI
  BĘDZIESZ MIAŁ JEDNĄ ŻONĘ, BĘDZIESZ MIAŁA JEDNEGO MAŁŻONKA I DOCHOWACIE SOBIE WIERNOŚCI W TYM I W PRZYSZŁYM ŻYCIU – RAZEM BĘDZIECIE BUDOWAĆ DOBRO I SZCZĘŚCIE SWOICH DZIECI I CAŁEJ WSPÓLNOTY – I DĄŻYĆ DO CAŁKOWITEJ CZYSTOŚCI A SAMOTNI NIECH WYTRWAJĄ W CZYSTOŚCI I W CAŁKOWITYM ODDANIU MNIE – ABYŚCIE BYLI WOLNI
  ZREZYGNUJESZ Z WSZELKIEJ WŁADZY, ZWIERZCHNOŚCI I MOCY – DLATEGO DOPROWADZISZ DO MAKSYMALNEGO UPROSZCZENIA PRAWA I DO DECENTRALIZACJI WŁADZY I POZWOLISZ ABY POWSTAŁY LOKALNE WSPÓLNOTY, KTÓRE BĘDĄ DZIAŁAĆ WEDŁUG WŁASNYCH USTANOWIONYCH ZBIOROWO ZASAD. BĘDZIESZ Z ODDANIEM SŁUŻYŁ CAŁEJ WSPÓLNOCIE DZIELĄC SIĘ ZA DARMO I Z ZAPAŁEM SWOJĄ WIEDZĄ I UMIEJĘTNOŚCIĄ Z KAŻDYM I POMAGAJĄC KAŻDEMU PROWADZIĆ GODNE I UŻYTECZNE ŻYCIE W RAMACH WSPÓLNOTY ABY TALENTY KAŻDEJ ISTOTY SŁUŻYŁY CAŁEJ WSPÓLNOCIE – BO DAŁEM CI TE TALENTY ABY SŁUŻYŁY WSZYSTKIM
  WSZYSTKO BĘDZIESZ CZYNIŁ JAWNIE BUDUJĄC BAZĘ DANYCH ZAWIERAJĄCĄ WIEDZĘ LUDZKOŚCI I ZDOBYCZE KULTURY ABY WSZYSCY MOGLI Z NICH BEZPŁATNIE KORZYSTAĆ. POZWOLISZ ABY WIEDZA I SZKOLNICTWO BYŁY BEZPŁATNE I POWSZECHNIE DOSTĘPNE
  NIE BĘDZIESZ ZABIJAŁ ANI ZNIEWALAŁ ŻADNEJ ISTOTY ANI W TYM ANI W INNYM WYMIARZE – Z TEGO WZGLĘDU ZREZYGNUJESZ Z PROWADZENIA WOJEN Z KOLONIALIZMU, Z PODBOJU I Z OKUPACJI CZY TO MILITARNEJ CZY POLITYCZNEJ CZY EKONOMICZNEJ I ZREZYGNUJESZ Z JAKICHKOLWIEK FORM KONTROLI NAD INNYMI – Z TEGO WZGLĘDU UŻYJESZ CAŁEJ SWEJ WIEDZY UMIEJĘTNOŚCI I ZAANGAŻOWANIA ABY ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE CIERPIENIE I NA ZIEMI I W INNYCH WYMIARACH ABY ZIEMIA BYŁA BEZPIECZNA I SZCZĘŚLIWA – Z TEGO WZGLĘDU ZREZYGNUJESZ Z EKSPERYMENTÓW GENETYCZNYCH NA SOBIE I NA…

 • Jacek

  Dziś wysłałem do Posłów !

  A oto kamień węgielny systemu Państwa i Ojczyzny Ludzi Wolnych.
  ZASADY LUDZI WOLNYCH
  Napisano rankiem w Boże Narodzenie 25 grudnia 2017 roku w ciągu 1,5 godziny.
  Konstytucją Ludzi Wolnych jest 10 przykazań na czas istnienie Nowej Ziemi podane na końcu zasad.
  Znosi się sejm, senat, ministerstwa, urzędy oraz istniejące przepisy – jedyną formą rządów dla Ludzi Wolnych jest Obsługa Baz Danych, w których gromadzona jest zdobyta wiedza oraz prosto dokumentowane wyniki badań terenowych w danej branży tzw. niezbędna informacja oraz gromadzone są proste i zrozumiałe normy dla dobra danej branży, całych społeczności i całej Ojczyzny. Obsługę Baz Danych wybiera dana społeczność w głosowaniu mailowym lub sms-owym. Każdy z Obsługi Baz Danych może zostać w każdej chwili odwołanym poprzez wotum nieufności członków danej branży lub społeczności. Szczegółowe zasady tworzenia norm, funkcjonowania i obsługi Baz Danych ustalą Ludzie Wolni w formie statutów branżowych.
  Pozostawia się Urząd Prezydenta dla reprezentowania Narodu na zewnątrz oraz rozpatrywania skarg Narodu i okazywania łaski. Zasady powoływania, odwoływania, działania i służby Urzędu Prezydenta ustali Naród Ludzi Wolnych w statucie.
  Znosi się konkurencję, banki – w tym pieniądze, korporacje, giełdy papierów i giełdy towarowe – wprowadza się zasady współpracy Ludzi Wolnych na zasadzie kontrybucjonizmu oraz buduje się spichlerze i magazyny plonów, towarów i usług również w formie baz danych j.w. Zasady kontrybucjonizmu zostaną szczegółowo opracowane i uświadomione Ludziom Wolnym przez szerzących te szczytne idee i chcących je szerzyć. Kontrybucjonizm daje Wszystkim Prawo dostępu do dóbr na zasadach równości. Likwiduje się przez to nierówności społeczne i biedę, a implantuje powszechny dobrobyt. Wprowadza się współpracę w miejsce konkurencji. Firmy i gospodarstwa drobne i małe oraz średnie będą mieć charakter firm rodzinnych, przy czym Rodziną będą i Właściciele firm i gospodarstw i wszyscy Pracownicy bez względu na Narodowość. Statut określi ochronę właściciela i pracownika w danej firmie lub gospodarstwie oraz zakres czynności. Firmy i gospodarstwa duże oraz bardzo duże będą mieć nadzór całej społeczności lub całego Narodu. Szczegóły podziałów i nadzoru ludzi nad takimi firmami i gospodarstwami ustalą Ludzie Wolni zbiorowo w statucie firm i gospodarstwa. Firmy i gospodarstwa będą współdziałać na zasadzie Spółdzielni dzieląc się mądrze i sprawiedliwie pracą, wiedzą i doświadczeniem. Inwestycję każdą prowadzi się na zasadzie wstępnego projektu bądź zgłoszenia robót umieszczanych w Bazach Danych oraz prowadzenia Dziennika Budowy, w którym specjaliści dokonują niezbędnych wpisów o wykonanych robotach i informacji o zmianach konstrukcyjnych i zmianach sposobu posadowienia oraz załączają niezbędne wyniki pomiarów i badań. Po wykonaniu inwestycji Dziennik Budowy i Załączniki wprowadza się do Baz Danych. O formie wstępnej projektowej lub formie zgłoszenia robót dla danych inwestycji zdecydują w głosowaniu Ludzie Wolni po debacie społecznej przy uwzględnieniu opinii specjalistów z danych branż.
  1 poprawka. Rozliczenia finansowe wprowadza się w wymianie międzynarodowej towarów i usług do czasu zaimplantowania zasad Kontrybucjonizmu w Narodach z nami współpracujących.
  Tworzy się system branżowy Narodu – branże i nowe branże rejestruje Urząd Prezydenta ustalając niezbędny porządek w tym względzie. W każdej branży Rada Mędrców powoływana i odwoływana przez jej członków ustanawia proste normy i zasady działania branży. Rada pracuje tylko okresowo dla dokonania zmian i poprawek oraz polepszenia jakości pracy i jej uproszczenia.
  Formy własności – o tym co należy do danego Człowieka Wolnego, a co do całej danej Społeczności lub do całego Narodu decydować będą Ludzie Wolni w ramach danej społeczności i w ramach całego Narodu w formie poprawek do statutów lub do konstytucji ustalanych w głosowaniu po debacie prowadzonej w ramach Społeczności lub w ramach Narodu. Każdy Obcokrajowiec będący pracownikiem lub opiekunem lub współmałżonkiem jest częścią Narodu. Społeczności są to: wsie, miasta, gminy, starostwa, województwa i państwo – oraz uczelnie i szkoły oraz instytuty, grupy wyznaniowe, stowarzyszenia, a także firmy i gospodarstwa.
  Opiekunowie Ludzi wymagających opieki – tacy Opiekunowie są traktowani jak Pracownicy, tak jakby wykonywali zawód.
  Działalność sądów, prokuratur i policji uzupełnia się o nadzór Ludzi Wolnych nad ich działalnością. W przypadku złego działania Ludzie Wolni wystosują wotum nieufności względem danego organu lub jego członka aby ich odwołać. Szkolenie sędziów, prokuratorów i policji na zasadach takich jak w każdej dziedzinie szkolnictwa zachowując zasady dzielenie się wiedzą i doświadczeniem pomiędzy mistrzem i uczniem jak niżej napisano.
  Znosi się dowody i paszporty oraz inne formy rejestracji ludzi – jedynym znakiem rozpoznawczym Człowieka Wolnego jest imię / imiona i nazwisko oraz podpis pełny i…

 • Wieslaw

  Pewnie nie ja jeden widze zmiane na kanale. Teraz technologia nanokoutchingu i miedziany drut wziely gore….Jak to ocenic – bo mam takie prawo i przyzwolenie samego autora – nie wiem…Staram sie nie byc „pelikanem” – jakos na zdrowie mi to wychodzilo do tej pory. Mityczny „eter”ze swym bogatym polem rozdaje kazdemu – wedle woli i potrzeb….czyli krecimy sie w Kolko. Wiele tu nie powiem – mam tylko propozycje dla szukajacych sensownych odpowiedzi – zajrzyjcie do ksiazki Sitchina – „Zaginiona ksiega Enki” a moze cos sie wam wyprostuje. U mnie w koncu po wielu latach tak sie stalo. Pozdrawiam zdrowo myslacych !

 • Xellos

  Geneza słowa ARCHONT tak popularnego w ezo… jak tzw „WRÓG JUDZKOSCI”
  .
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Arhat

 • Ania

  https://youtu.be/qJw8L-LGeXA
  Przyszlość Polski i świata wg. S. Swerdlowa

 • petrygon

  Nie mogę powiedzieć, że jestem tym, czy tamtym, ale mogę powiedzieć, że żyję w hologramie. Nie mogę powiedzieć, że jestem zdrowiem, ale mogę powiedzieć, że żyję w zdrowiu. A ty kim jesteś? widzącym?

 • petrygon

  Nie ma czegoś takiego jak planety. Słońce to światło z projektora, tak jak i księżyc a Ziemia nie jest kulą.
  Twoje wahadełko ma informacje od demona i nie jest wiarygodne. Tak mówi moje wahadełko.

  • Admin

   Tak to widzisz bo sam jesteś hologramem. Ja widzę to w 3 wymiarach.

  • Stanisław

   petrygon – zmień dilera albo prowadzącego który ci prochy sprzedaje bo jeszcze trochę i zgaśniesz jak przepalona żarówka !

  • mi6

   petrygon , jakie twoje wahadelko……..siurek wiszacy wprowadze cie w blad durniu !

   • petrygon

    mi, Nie popisuj się swoją głupotą. Ktoś, kto ma trochę mądrości w sobie nie rzuca epitetami na lewo i prawo, a przez to pokazujesz tylko, że jesteś zainfekowany, czyli podłączony pod jakiś obcy byt.

 • Uwo Toz

  A w ryj chcesz?? Podlecka kanalio…

 • Lechicki Sławek

  Witaj Sceptyk. Fajnie to ująłeś ale nie znasz prawdy. Pan Marek zaczął się bawić w zdobywanie nowej wiedzy po przez wahadło i wpadł pod sidła szaraków , którzy czują się właścicielami tej Ziemi -Słowiańskiej Ziemi. Cały kościół katolicki z całą władzą im podlega. Została sprawa uwolnienia się naszej Słowiańskiej Ziemi od demona BELZEBUBA, On jest naszym jak na razie największym nieszczęściem. Pan Marek musi zrozumieć , że te informacje , które podaje służą złej mocy. Panie Marku jest Pan bardzo mądrym i inteligentnym człowiekiem czas wrócić do nas i pracować dla LECHi naszej Ojczyzny. Panie Marku , włącz Pan myślenie.

  • Xellos

   „Została sprawa uwolnienia się naszej Słowiańskiej Ziemi od demona BELZEBUBA”
   .
   — BELZEBUB -czyli- BEL (dzwon) z (od) BUB’a (czyli BOGA)….. czyli GEB z GEB’a czyli biblijnego PRADAWNEGO WĘZA zwanego (celowo niepoprawnie) SZATANEM, czyli to co się zwykło nazywać reptylianami królewskimi…. choć to krokodyle….
   .
   znany też pod pseudonimem GOG z MAGOGA… NAZISTA j9 (krwi) z NAZISTY ABRAHAMA (NOEGO / ABLA)
   .
   BELZEBUB wraz ze swoją szarańczą żydów pojawił się na planecie około 1800 pne prowadząc armię ŻÓŁTYCH (biali w mitach murzyńskich i indiańskich o stworzeniu człowieka) do boju NA BIAŁYCH czyli Słowian….
   .
   Walka zakończyła się jego PYRRUSOWYM zwycięstwem bo jak powiadają chińskie i mongolskie mity w OBRONIE PLANETY przeszkodziła JASKÓŁKA przez co ŁUCZNIK LU CHYBIŁ OSTATNIĄ STRZAŁĘ”
   .
   od tego czasu przez około 500 lat na świecie panowała ZŁOTA ERA DLA PEJSATEGO NAZIZMU zakończona słynna bitwą na Polu Kukuszetry gdzie YAHWE, to YAHWE, pozostałości po BELZEBUBIEJ ARMII… WDEPTAŁ W ZIEMIĘ o czym stoi kilkanaście wersetów w biblii. Ta bitwa to też „oczekiwany” RAGNAROK u nordyków….. Biedactwa podobnie jak żydki nie zauważyli iż CZAS im ODPŁYNĄŁ……
   .
   PS.
   Obchodzona przez sodomitów spod znaku sierpa, gapy i macy chanuka i palenie w trakcie niej 9 ramiennego świecznika jest ŚWIĘTEM CZCZENIA BELZEBUBA (jednym z wojowników BELZEBUBA jest pederasta jezus/ jozue czyli odyseusz stąd oznaczają go jako J(ezus)9 w ezo ) i równocześnie SKŁADANIA MU CHRZEŚCIJAN W NOWOROCZNEJ OFIERZE…..
   .
   Owy jezus „leciał” tu na tym śmiesznym meteorycie w kształcie fujarki co go teraz zawzięcie wszelkie NASA nasłuchują z nadzieją iż coś im w słuchawce beeeeknie….. ale to płonna nadzieja ;D
   .
   BELZEBUB podczas rytuału Otwierania Tunelu Gottarda symbolizowany był przez okrągłą tarczę z wymalowanymi na niej 9 oczyma …
   .

 • dd

  KASA SIE ZGADZA 😉

 • nina

  ————ŚWIĘTE kłamstwo Matki
  Czas Filomatów/Filaretów. Młodzi spiskowcy zostali wyłapani ,osądzeni i skazani na śmierć przez publiczne powieszenie. Matka jednego ze studentów , piękna Pani mówi do syna w te słowa : SYNU ! ja ciebie obronię , uwierz ,że wyciągnę ciebie z pod stryczka, nawet gdybyś miał już go na szyi. Pamiętaj ! znakiem tego,że uratowałam ciebie będzie moja biała suknia, w którą ubiorę się na egzekucję.

  Dzień egzekucji ! młodzi ,piękni , przyszłość Narodu : stoją równiutko pod stryczkami, kat zakłada im je na szyje. Młody skazaniec wypatruje w tłumie swojej Matki, wreszcie dostrzega ją. Przedziera się przez tłum , ubrana jest w piękną białą suknię. Młody skazaniec uśmiecha się , on wie , zna swoją matkę. Kat zwalnia blokady zapadni a chłopak uśmiecha się ……… przecież matka nie zawodzi.

  Po tygodniu ciemności dzisiaj ok 12 h wyszło słońce , tęskniłam się za nim, patrzę na nie nawet w tej chwili pisząc . Ale patrzę też na smugi ,które szaleńczo coś rysuje na niebie. Do wieczora jak wiem , rozwiną się znowu deszczowe chmury.

  Piszą właśnie ! że od 1 ,01,2018r w Polsce zostanie wprowadzony podatek KATASTRALNY, niby tylko dla wielkich powierzchni. Rzydostwo nażarło się , wypruło już z Polaków wnętrzności. Naród stał się żebraczy , ale widocznie jeszcze za mało.

  Co w tej chwili będzie dziać się w tzw GALERIACH . Rzydzi zabuduję dla siebie odpowiedni metraż na butiki . Będą to najcenniejsze miejsca we wszystkich galeriach. Resztówki te / dalekie od szosy / zostaną wynajęte dla goja niewolnika. Katastralny dopadnie każdego goja . Dam jednak głowę,że NIE DOPADNIE on związków wyznaniowych zwłaszcza mniejszości narodowych czytaj WŁAŚCICIELI Polski rzydów oraz watykańskiej synagogi szatana.

 • sceptyk

  musieli nieźle Monitora przekupić lub zastraszyć skoro pogrążył się w odmętach niby obłędu – to stara technika aby zdyskredytować głosy rozsądnej opozycji…
  chodzi tu oczywiście o to aby razem z żydowahadełkowym obłędem wyrzucić do śmieci ten wcześniejszy dorobek tego bloga w którym bądź co bądź czasami było coś wartościowego…
  ten idiotyczny bełkot o reptilianach, szatanach i złych magach to tylko pierdolenie mające przysypać prawdziwy cel tego udawanego obłędu…
  oczywiście ten komentarz jak wiele innych moich się nie ukaże ale i tak zapytam. to za ile się Monitor sprzedałeś wg żydowahadełka?
  ile wynosi stawka za zdradę w głoszeniu prawdy?
  nie pisz proszę w odpowiedzi bredni o brodawkach, rakach jelit i tym podobnego bełkotu tylko podaj cenę jaka zainkasowałeś aby udawać głupka – no ile wynosi stawka wg akaszy za tę kaszanę jaką od paru tygodni niezdrowo serwujesz ku coraz większej uciesze gawiedzi?

  • P

   @sceptyk, mam dokładnie takie same odczucia. Gołym okiem widać, że blog jest konsekwentnie niszczony. Na forum, w komentarzach przestało udzielać się wiele ciekawych osób, ale za to uaktywniły się jakieś zupełnie nowe nicki. Tylko zastraszanie (ewentualnie jakieś działania mind control), albo przekupienie dużą kasą może to racjonalnie wytłumaczyć. Pożyjemy, zobaczymy.

   • rav148

    Ja stawiam na hipnoze, tak jak ma to miejsce w przypadku promowania kaszanki

    • Roma

     to Marek jest przejęty przez …. demony

     sam tego chciał i się o to starał

     wy też się staracie, a demony zawsze przychodzą jak ktoś je zaprasza

     tylko tarcza Chrystusa chroni przez opętaniem

  • Rodriguez55

   To wdg Ciebie jaka jest jego intencja?
   Może napisz a nie lecisz enigmą.
   Jak dla mnie zgadza się to z tym co wiem tzn fajnie by było, żeby tak było. Lucyfer pokonany, i po bożemu mogą działać takie rzeczy jak nanowahadełko. Czuć zmianę ale te 4 lata to mi się jednak nie zgadza – tutaj to mi raczej wychodzi apogeum zwiedzenia, kiedy antychryst rozpoczyna polowanie jeśli faktycznie tak krótka wojna miałaby się zacząć jakoś niedługo. Weź Panie dobrze pomachaj tym wahadełkiem albo zmień szefów ~~

  • waruc

   Był w naszej historii człowiek, niejaki Michał Piekarski (zbieżność inicjałów zupełnie przypadkowa ), który zasłynął z równie kontrowersyjnych wypowiedzi 🙂

  • Kubek

   Nie podoba Ci się co pisze Marek, choćby to były jego najdziksze wizje we śnie – zjeżdżaj z tego bloga. Nikt Cię nie zmusza byś tu zaglądał, czytał a tym bardziej komentował je w ten sposób. I nie chodzi o to że bronię Marka i jego wachadełka, ale jego godności jako człowieka – ma prawo pisać co mu sie podoba. Masz inne przemyślenia – załóż swój blog i tam opisuj swoj światopogląd, ale nie obrażaj innych.

  • Admin

   Bardzo się mylisz. Nie wszystko mogę publikować, ale wkrótce będą przecieki tego co się działo. Śledź Fulforda, on w tej chwili jako jedyny puszcza farbę w 92%

 • Precz z GMO

  Marku, to 2017r. nie jest przełomowy skoro Lucyfer i wszystkie reptile przeprowadziły się do siebie ?

  • Admin

   Lucyfer został unicestwiony we wszystkich wymiarach. A reptylem to i ty i ja kiedyś byliśmy jako młode dusze.

   • Vismaya

    Jak na świecie nie będzie żadnej wojny, choroby, człowieka, który unicestwia drugiego, źle mu życzy, nie będzie przemysłu unicestwiającego życie ludzkie, technologii zbrojeniowej i szkodzącej ludziom wówczas uwierzę, że Lucyfer został unicestwiony ….
    tak, że Marek ze swoją brygadą, którą tytułuje tu „My” macie na tym świecie kupę roboty.
    To tak po nowym roku musicie mocniej zakasać rękawy, wszyscy ci z tymi nieziemskimi mocami „Marek i spółka”…. choćby nawet w jednej wielkiej sprawie – jak uwolnić polskie dzieci od szczepionek! Bo większego demona niż system szczepionkowy w Polsce to już nie ma nawet w krajach 3-go świata.
    I czas najwyższy przerwać te szatańskie eksperymenty na polskich dzieciach i ludziach starszych …
    i zdrowia Wam życzę bo macie jeszcze roboty kupę ….tak, że nie świętujcie za bardzo Waszego sukcesu…. jak PiS po walnym zgromadzeniu…. gdzie znowu im się udało wykiwać Polaków, tylko mocno zakasujcie rękawy…. bo płacz polskich dzieci dolatuje nawet tu … do dzikiego Vancuveru ….. jak potrzebujecie pomocy to wołajcie … bo to nie wstyd w tej sprawie …..rodacy za granicą pomogą, chociaż może takich mocy nie posiadają tylko serca pełne współczucia..

    • Jacek

     Witaj ! Piszę 5 książek. Rozreklamujesz je w USA ?

     Wkrótce ukażą się 4 moje książki – w niewielkim nakładzie.

     1/ Bóg Jest Miłością …
     2/ Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów …
     3/ Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !
     4/ Świadomość Boska = Chrystusowa – kto ją odzyska ?

     Książki są też aktualnie dostępne na chomiku, blogu, część na stronie int. oraz u mnie – w wersji projektowej

     Tworzę też aktualnie 5-tą książkę: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ?

     Zapraszam do zapoznania się.

     Pozdrawiam

     Jacek – Mieczysław Jacek Skiba

     PS. em.; mjacek2013@interia.pl , http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

 • DAriuszES

  Czy ktoś z Was oglądał film „Bright” z Willem Smithem w roli głównej. Bajka czy można w nim znaleźć ciekawe informacje?