2018 rok pierwszym rokiem nowej epoki w dziejach ludzkości?

Mam nadzieję, że się nie mylę. Dostałem taki przekaz i potwierdziłem go nanowahadełkiem. 2017 rok zakończył się wygraną wojną z siłami zła. Ale zajmie nam kilka lat żeby poradzić sobie z rodzimym wrogiem, jakim są zainfekowani złem ludzie. Ludzie opętani demonicznie, ludzie z częściowo przejętą przez reptylianów duszą, czy też po prostu ludzie o złych intencjach, a takich jest najwięcej. Bowiem pole morfogenetyczne ludzkości, tzw umysł zbiorowy, został zmanipulowany do tego stopnia, że zło akceptuje się jako dobro, a dobro jako zło. Możecie sobie sami sprawdzić wahadełkiem, jakimkolwiek, jakie jest wasze połączenie z tym „umysłem zbiorowym”, tzn. jaki wpływ na was mają wiadomości telewizyjne, reklamy, filmy, w jakim stopniu reagujecie na zapewnienia lekarza, że bez danego leku szybko umrzecie, polityka że jego partia jest lepsza itd.

Nanowahadełko pokazuje mi, że noworoczne imprezy zbiorowe powinny być bezpieczne. Owszem, było w planie kilka niespodzianek, ale jak widzę służby w kilku krajach bardzo sprawnie zareagowały. Nie można wykluczać jednak, że jakiś wariat podpali np. scenę czy komendę policji (było kilku takich, sprawdziłem). Nanowahadełko pokazuje, że mogą być 3 niewielkie w skali incydenty w Polsce, co nie powinno nikogo odciągnąć od wzięcia udziału w imprezach.

I powinniśmy się autentycznie radować. Myślę, że 2018 będzie o niebo lepszy od 2017, dostaniemy w końcu tę upragnioną „wolną energię”, a dowodem na to, że jest to możliwe jest o 40% mniejsze spalanie mojego samochodu niż rok temu. W najbliższych dniach opiszę dokładnie jak domową metodą zrobić wodę energetyczną, która w 5-litrowej butelce postawionej w pobliżu baku z benzyną w ciągu tygodnia obniży spalanie o 20%, a w ciągu miesiąca o 30%.

„Woda ognista”, bo tak nanowahadełko nazwało tę wodę, może służyć do poprawy zdrowia, siły, rzeczywistego odmładzania – o czym już tu pisałem. Znajomi do mnie dzwonią, że siwe włosy im znikają, że różnego typu choroby ustępują, że zwierzęta dostają wielkiej energii itd. Możecie w to nie wierzyć, ale idea tej wody dotarła do mnie pośrednio od wysokiej klasy polskich uczonych, którzy się boją o tym mówić otwarcie. Bowiem podłączenie świata naukowego i medycznego do umysłu zbiorowego to nadal niemal 100%.

W 2018 czekają nas wielkie odkrycia archeologiczne. Wg nanowahadełka Słowianie, a raczej ludy, które ok. 30 tysięcy lat temu nazwały się Słowianami, po śmierci króla Słowyna Wielkiego 30,280 lat temu (od niego przyjęto nazwę Słowianie), tworzyły bardzo zaawansowaną cywilizację już 60 tysięcy lat temu. Imperium rozciągało się na 70% obecnej Europy i 25% Azji. To Słowianie bydowali piramidy egipskie, byli pierwszymi faraonami, także ich dziełem są wielkie piramidy w płd. Ameryce i Chinach. I w wielu innych obszarach globu. Tak mi mówi nanowahadełko – oczywiście trzeba to będzie udowodnić. I myślę, że w 2018 roku możemy dotrzeć do tych dowodów, do wielkich archiwów zgromadzonych w kilku miejscach w Europie.

Ciekawe, bo skontaktował się ze mną człowiek, który wszystko potwierdza – pamięta bowiem swoje poprzednie inkarnacje jako m.in. Słowyn Wielki i … Jan Sobieski. Piotrze, jesteś pod ochroną, nie obawiaj się niczego. Myślę, że powinieneś z tymi informacjami wyjść otwarcie.

Mamy jeszcze jedno poważne zagrożenie ze strony bardzo starej cywilizacji, której resztki zamieszkują Ziemię na sporej głębokości. Jest to cywilizacja Kuru ze Skorpiona, istoty o 26 kończynach na ich rodzimej planecie. Tu wyglądają inaczej, mogą się zresztą wcielić w niemal każde żywe stworzenie. Są bardzo zaawansowani technologicznie, jednakże jako dusze stoją o wiele niżej niż my, choć są wyżej od reptylian. To oni wraz z Annunaki mieszali w naszym DNA, to im udało się zablokować wielką słowiańską cywilizację.

Ale to są ich ostatnie podrygi na tej planecie, bowiem dzięki ingerencji naszych Braci z głębi Wszechświata wielką Falą X (promieni tachnowych z dużą ilością informacji korygujących), która przeszła przez Ziemię ok 3 tygodnie temu, odzyskujemy nasze DNA – za 2 lata 90% ludzkości będzie miało odblokowane wszystkie helisy w 100%.  Oznacza to ni mniej ni więcej potężny skon w naszym IQ, możliwość odmładzania naszych organizmów (które są tak naprawdę nieśmiertelne i każdy powinien mieć możliwość wyboru kiedy chce odejść), zdolności telepatyczne, a nawet podróże kosmiczne w próżni.  Nie bajeruję, mówił o tym zresztą wielokrotnie Mehran Keshe, przy okazji gdy opisywał nasze dusze i czym one są naprawdę.

To tylko mały fragment informacji jakie ostatnio otrzymuję – chcecie to wierzcie, nie chcecie to nie. Patrzcie jednak na niebo i liczcie smugi chemiczne, bo ja się jakoś nie mogę od kilku dni doliczyć ani jednej. Dowodem na to, że przynajmniej część tego co się dowiaduję dzięki nanowahadełku jest prawdą są publikacje sprzed prawie 30 lat, książki jak „Podróżnicy”, czy też potwierdzenie innych osób, które sprawdzają to co mówię swoimi sposobami.

Jeśli nawet się to nie sprawdzi, to i tak życzę Wam Wyjątkowego Nowego Roku 2018. Wyjątkowo Pokojowego, Szczęśliwego i Zdrowego.

582 komentarze 2018 rok pierwszym rokiem nowej epoki w dziejach ludzkości?

 • Aneta

  https://www.facebook.com/emarhal/posts/1490871524362687
  Czyżby zaczęły się porządki w USA – Trump oczyszcza świat z ILUMINATI – Benjamin Fulford ujawnia. (ale akcja)

  Bill Clinton, mając nadzieję na ugodę, donosi na innych szef CIA, John Brennan, agenta Mossadu, Rahm Emmanuel, byłego wiceprezydenta Dick Cheney. Majątki Rotszylda, George’a Sorosa, Petera Munka, Petera Sutherlanda, Bushów, Podestów i wielu innych osób, mogły zostać przetransportowane do Gitmo (Guantanamo Bay Naval Base) do dyspozycji trybunałów wojskowych. W Boże Narodzenie Delta Force dokonała nalotu na posiadłość należącą do byłego prezydenta Baracka Obamy.

  Aktualności Tygodnik geopolityczny i analiz .
  Weekly Geo-Political News and Analysis
  by Benjamin Fulford

  2018-01-01

  Szczęśliwego Nowego Roku: Setki czołowych Khazarian gangsterów, w tym rodzina Bushów, przekazanych Gitmo

  By Benjamin Fulford White Dragon Society 

  W historycznym momencie poetyckiej sprawiedliwości większość amerykańskich czołowych sprawców fałszywej „wojny z terroryzmem” sami zostali już przekazani do amerykańskiego obozu marynarki wojennej w Zatoce Guantanamo na Kubie, mówią źródła Pentagonu. „Majątki Rotszylda, George’a Sorosa, Petera Munka, Petera Sutherlanda, Bushów, Podestów i wielu innych osób, mogły zostać przetransportowane do Gitmo dla trybunałów wojskowych, ponieważ Departament Obrony wydaje 500 milionów dolarów na ulepszenie więzienia i wysłanie większej liczby żandarmów i Marines „, mówią źródła.

  Jest jedną z wielu oznak, jak historyczna jest nowa rewolucja amerykańska, „30 kongresmanów nie powróci w nowym roku”, mówią źródła Pentagonu. Źródła CIA potwierdzają również, że były prezydent Stanów Zjednoczonych Bill Clinton, mając nadzieję na ugodę, ujawnia tajemnice (kabluje na) ludzi takich jak były szef CIA, John Brennan, czołowy amerykański agent Mossadu, Rahm Emmanuel, były wiceprezydent Dick Cheney i wielu innych.

  Poza tym, jak Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump proklamuje Styczeń 2018 jako „miesiąc anty-niewolnictwa”
  https://www.whitehouse.gov/…/president-donald-j-trump-proc…/

  … centra handlu ludźmi na całym świecie są bombardowane i zamykane. Według rosyjskich źródeł FSB w Arabii Saudyjskiej 3000 niewolników seksualnych zostało uwolnionych. W Stanach Zjednoczonych „nastąpiła przerwa w dostawie prądu w dniu 27 grudnia w “pedo heaven Disneyland”, ” Disnejowskim Pedofilskim Niebie „, ponieważ miejsce to zostało najechane przez siły specjalne walczące z ludzkimi handlarzami niewolników, mówią źródła Pentagonu. W pozornie powiązanych wydarzeniach, spadkobierca Washington Post, Bill Graham i Jordan Feldstein, brat aktora Jonah Hill, zmarli w zeszłym tygodniu, wskazują źródła.

  Innym posunięciem było to, że Julian Assange „został wyjęty z ambasady Ekwadoru, by usunąć kabałę, i może zostać ułaskawiony razem z Mike’em Flynnem” – dodają źródła.

  Ponadto „W Boże Narodzenie Delta Force dokonała nalotu na posiadłość należącą do byłego prezydenta Baracka Obamy w …

  Pozostała część tego artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net
  =============================================

  Merry Christmas: The 13 „Illuminati” rodziny Bloodline pozwane dla pokoju
  Według Benjamin Fulford , White Dragon Society
  2017-12-25

  Pokój na ziemi i dobra wola dla wszystkich (a nie tylko dla ludzi, ale wszystkie formy życia) wygląda teraz jak realistyczny cel na 2018 rok teraz, gdy 13 rodzin „Illuminati” * z linii krwi, widząc, jak ich pradawne rządy planety się zawalają, pozywają pokój . W ubiegłym tygodniu przedstawiciel G7 (Niemcy, Wielka Brytania, korporacyjne USA, Japonia, Włochy, Francja i Kanada) spotkał się z przedstawicielem Towarzystwa Białego Smoka (WDS), aby omówić warunki pokoju, według członka WDS, który był obecny na spotkaniu.

  G7 jest oczywiście politycznym frontonem dla 13 rodzin rodu.Nie ma wątpliwości, że spotkanie to stało się możliwe dzięki ludziom w kompleksie wojskowo-przemysłowym działającym w duchu Jezusa Chrystusa i dlatego życzymy im wszystkich „Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku”.

  Ofiara krwi do negocjacji pokoju jest bezpośrednio związana ze stanem wyjątkowym, który został ogłoszony w zeszłym tygodniu przez prezydenta USA Donalda Trumpa. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, przeczytaj historyczny dokument w linku poniżej.
  https://www.whitehouse.gov/…/text-letter-president-congres…/

  „Po Chanuce Trump ogłosił stan wyjątkowy i 20 grudnia podpisał nakaz wykonawczy, zamrażając majątek oskarżonych o łamanie praw człowieka i korupcję, a wszystko to po to, by doprowadzić do bankructwa Busch, Clinton, Soros, Obamę, Cabal i globalną żydowską mafię „, tak brzmiało, w taki sposób źródło Pentagonu podsumowało sytuację.

  „Krajowa sytuacja kryzysowa pozwala Trumpowi przejąć majątek i uwolnić wojsko, aby dokonać masowych aresztowań i osądzać przez trybunały wojskowe, skutecznie wprowadzając stan wojenny” – kontynuuje źródło. Źródło Pentagonu wysłało także kopię tej…

 • Rybak

  A te znaki ,które widziałem są prawdziwe.

 • Rybak

  Ela,mówiłem że nie interesują mnie opinię ezoterycznych szatańskich szarlatanów . Jego opinia nie ma nic wspólnego z prawdą,bez względu na to jak mądrze mówi. Masoneria kamufluje się wszędzie po to by manipulować takimi ludźmi jak ty !

 • Rybak

  Ela,czy zauważyłaś bym gdziekolwiek podał jakąś datę zdarzenia? Jest napisane w Ewangelii „A od drzewa figowego uczcie się podobieństwa ! Nikt nie zna dnia ani godziny ale nie jest powiedziane że tego czasu nie da się rozpoznać. Jest też napisane „Powstanie naród przeciwko narodowi,i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza,a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści !
  Czy wy ludzie jesteście aż tak ślepi? Myślicie że jeżeli będziecie oddawać pokłon diabłu to on da wam pokój? Budźcie się ludzie puki nie jest za późno ! Klęska szatana jest pewna a wy musicie wybrać,czy przylgnięcie do Chrystusa czy do szatana ! Wkrótce światem wstrząsną kataklizmy . Jeżeli chcesz to poleć Markowi Podleckiemu tego człowieka. Mnie nie potrzeba niczyjej pseudo opinii na temat moich wizji i znaków. Wiem co widziałem i wiem że wielkie kary spadną na świat za grzechy . Nikt nie ucieknie spod tego co nas czeka a wy czekajcie jeżeli chcecie ! Bóg długo ostrzegał ale ludzie się tym nie przejmują bo myślą sobie że są bezkarni !

 • Ela

  Szkoda , że Cie nie interesuje, bo bardzo mądry facet i duzo wie o implantach energetycznych i roznego typu podczepieniach, tych boskich tez. Ja tylko podaję informacje, ale co z nia zrobisz nalezy do Ciebie. Mam kolegę, ktory rowniez w zeszlym rokui, a wiec podobnie jak Ty mial wizję wojny do datkowo z udziałem dzieci i stad powiedzial, ze moze to byc koniec lub poczatek roku i nic sie nie wydarzyło. Ma on jednak sny prorocze. Slyszy tez jak ktos do niego puka do drzwi w nocy. Poradzilam mu,aby zapalil swieczke w intencji tej”osoby” przychodzacej i duch zniknal juz go nie niepokoi po niocach. My nie rozumiemy swiata energi, tej energii subtelnej i interpretujaemy ja po swojemu na podstawie swoich wlasnych przekonan. i wiary

 • Rybak

  Ela,nie myśl sobie że huragany i trzęsienia ziemi nie są karami Bożymi !

 • Rybak

  Ela,nie interesuje mnie co mówi Calogero Griffasi ! Ja ci mówiłem że widziałem znaki. Ale wy wolicie słuchać demonicznych okultystów ! Im wierzycie a mnie nie,bo wy nie szukacie prawdy tylko iluzji. Nie trzeba być prorokiem by widzieć że Boże kary już są! Pamiętasz huragan Irma na Florydzie? Albo co kilka dni trzęsienia ziemi? Albo to że islamiści w zachodniej Europie mordują,gwałcą? Pamiętasz jak tłum imigrantów skopał we Francji kilka dni temu policjantkę ? Wy oczywiście powiecie że to wina złych decyzji ! Jeżeli patrzeć po ludzku to tak. Jest wiele złych decyzji,aborcja,legalizacja pedalstwa,niszczenie kościoła,to są złe ludzkie decyzję. A patrząc po Bożemu to,te wszystkie decyzje są owocem sprzeciwu prawu Bożemu !

 • Ela

  Ja się nie śmieje. Tylko zastanow sie czy aby to Bog dal Ci te znaki!!!!!

  • Ela

   poszukaj w internecie- Calogero Griffasi, dowiesz sie jak energie potrafia podszywać sięsprytnie pod rózne święte postacie, w tym Boga. Nie jestes pierwszy i ostani w tego typu wizjach

 • Rybak

  Ela,mów sobie co chcesz,ja swoje wiem. Przyjdzie sroga kara na świat,Bóg mi dał znaki że to już blisko. Śmieje się ile możesz bo niedługo twój uśmiech zgaśnie.

  • Ela

   to nie kara, tylko prawo ptrzyczyny i skutku i Boga do tego nie mieszaj. Czy prawdziwy kochający ojciec bedzie np. mordowal swoje dzieci czy tylko zwyrodnialec. Mysl samodzielnie i przestan z Boga robic potwora

 • Majestic

  „DONALD TRUMP TO NASTĘPNA PUŁAPKA – NOWY PROJEKT ELIT”

  BaldTV https://www.youtube.com/watch?v=aT38IEO3dJk Tekst pod filmem „Wielu ludzi wiąże z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych wielkie nadzieje na zmianę.
  Czy nie stanie się on następnym rozczarowaniem?”

 • Rybak

  Ludzie ! Wam się coś pomyliło ! Bo oprócz Bożego miłosierdzia jest też Boża sprawiedliwość ! Wiecie co? Wielu z was przyczynia się do niszczenia innych ludzi tylko wasza pycha i nędza jest tak wielka że nie umiecie się do tego przyznać !

  • Vismaya

   Tak Rybak jest Boża Sprawiedliwość …
   i Bóg może mocno przyciska….
   ale na pewno nie dusi!

 • Majestic

  „HIPOTEZA CZASU WIDMOWEGO – KOMPLETNY DOKUMENT PL”

  BaldTV https://www.youtube.com/watch?v=aZBc2P0ZROM Tekst pod filmem ” Wstęp:
  Hipoteza Czasu Widmowego mówi, że wczesne średniowiecze z całkowitą pewnością nie przebiegało tak, jak jest to opisane w podręcznikach, a wszelkie nieścisłości dają się wytłumaczyć istnieniem fikcyjnych stuleci wpisanych pomiędzy rzeczywiste. Wiele poszlak wskazuje na to, że chodzi o okres ok. 300 lat obejmujący 7,8 i 9 wiek naszej ery. Teoria ta została oficjalnie przedstawiona przez Niemca, Heribert’a Illig’a w książce pt. „Das Erfundene Mittelalter” na polski „Wymyślone Średniowiecze” z 1996 roku.

  (…)Jednak najbardziej niewyjaśniony jest fenomen, na który zwrócił uwagę wybitny mediewista, Horst Fuhrmann w swoim końcowym referacie na kongresie MGH.
  Określił go fałszerstwami antycypacyjnymi. czyli „wyprzedzającymi”. Zostały one utworzone na wieki przed ich wpływem politycznym lub prawnym. Przykładami są (a) Legenda Sylwestra o chrzcie Konstantyna, która powstała w 4 wieku, a miała wpływ dopiero w 8 wieku (B) Fałszerstwa Symmachusa: napisane około roku 500, wpływ dopiero w 11 wieku;. (C) Donacja Konstantyna, dokument napisany około r. 750, wpływ dopiero w 11 wieku, czy Pseudoisidor z początku 9 wieku, który wpływ miał dopiero w 11 wieku.

  (…) Illig przytacza jeszcze wiele poszlak które cementują jego hipotezę. Przed czasem widmowym pojawiło się wiele wynalazków które później miały trzystuletnią przerwę w swoim rozwoju, aby pojawić się następnie dopiero w roku dziewięćsetnym. Należą do nich np. podkowy, Strzemiona, Pług asymetryczny czy trójpolówka. Z historii wiadomo że kiedy pojawia się takie odkrycie, bardzo szybko się rozpowszechnia, natomiast tu przez 300 lat nie działo się nic. Archeolodzy nic nie odkryli. Karol wielki posiadał ogromną armię ciężkich, opancerzonych wojowników, z którą galopował wzdłuż i wrzesz po całej europie. Raz pojawiali się w Hiszpanii, raz w północnych Włoszech, raz u saksów raz u Awarów. A kto galopuje w ciężkim pancerzu, potrzebuje dobrego Siodła i strzemion. Strzemiona dotarły do europy w roku 570 ze wschodu. Według odkryć archeologicznych wojownicy Karola wielkiego jednak nie posiadali strzemion. Te rozpowszechniły się w europie dopiero w dziesiątym wieku. Strzemiona pojawiają się więc w roku 570 , później kiedy są najbardziej potrzebne armii Karola wielkiego, ich nie ma i pojawiają się dopiero ponownie w wieku dziesiątym.

  Według oficjalnych biografii Karolowi wielkiemu przypisywane jest mnóstwo osiągnięć cywilizacyjnych. Był on wszechpotężny i wszechobecny. Był wszędzie w tym samym czasie. Dystans jaki przebył na koniu albo na małych okrętach równał się w zależności od obliczeń dwu- lub trzykrotnemu obwodowi ziemi, czyli od około 80 do 120 000 km. wszystko bardzo mało prawdopodobne. Przypisywano mu wszystko co dało się przypisać. Podobno jego zasługą jest warzenie piwa , uprawa winogron i produkcja wina. miał on wydać ustawy dotyczące obchodzenia się z winem. przypisywano mu też reformę nauki i pisma i najstarszą w zachodnim świecie reformę wymiarów. Mimo to, do dzisiaj nie wiemy jak definiował np. miarę objętości w tej reformie. Według Illiga Przesunięcie czasu o około 300 lat spowodowało powstanie pewnej historycznej próżni którą trzeba było zapełnić jak największą ilością zmyślonych szczegółów. Upchano tam więc większość średniowiecznych osiągnięć zachodniej Europy, tworząc postać swego rodzaju nadczłowieka i pewne apogeum średniowiecznej cywilizacji.”

 • Rybak

  Ela, a ja się ciebie pytam,gdzie jest granica twojej bezwarunkowej miłości? Plujesz Bogu w twarz swoim złym życiem,aborcja,związki homoseksualistów,chciwość,pycha,deptanie słabszych ! Czy te uczynki nie wołają do nieba o Bożą sprawiedliwość? Żyjemy w świecie gorszym niż za Sodomy i Gomory !

  • Ela

   czy Ty wiesz na czym polega bezwarunkowa miłość? Zdejm Chrystusa z krzyża/bo pewnie ma on juz dosc tego wiszenia/, to moze swiadomosc Ci się podwyższy. Swiat jest oparty na symbolach, tyle, ze my nie zwracamy na nie uwagi. Wlaśnie ten symbol wiszacego na krzyzu Jezusa kaze Ci cierpiec, zamiast cieszyc się zyciem Jest to programowanie owieczek bodzcami podprogowymi, ktore mogą sumowac sie zarowno w czasie jak i przestrzeni/czysta fizjologia/ >Natej samej zasadzie dzialaja reklamy i powtarzanie na okraglo moja wina moja wina moja bardzo wielka wina. A pomysl-na czym mialaby polegac taTwoja wina,skoro Chrystus je odkupił. Klepiac jakies regułki nieraz trzeba sie zastanowic nad ich sensem , logiką

   • Ela

    jeżeli chcesz sie umartwiać i wyznajesz zasadę Boze jakiego mnie stworzyłeś takiego mnie masz, to zamieszkaj jak pustelnik. Niestety a moze stety człowiek jest istotą stadna i jeden dorugiego lgnie. To jest biologia i Bog tu nie miesza sie. Od Ciebie tylko i wyłącznie zalezy czy bedziesz rozmawiał z Panem X i zaprosisz go na kawę czy tez nie, a nie od Boga

  • Vismaya

   Rybak, bezwarunkowa miłość, znaczy…
   BEZ STAWIANIA INNEJ OSOBIE ŻADNYCH WARUNKÓW ANI OGRANICZEŃ ……

   CZY TA TWOJA JEST BEZWARUNKOWA?
   Bo od kilku dni nic nie robisz tylko dyktujesz innym swoje warunki… każdy ma żyć na twoich warunkach … a druga na tym blogu to bezwarunkowa Roma… jak nie może dostać tego co chce to wyzywa.

 • Rybak

  Luna, widzę że niewiele rozumiesz. Pytam się wszystkich,nie tylko ciebie. Wiesz co? Nie zrozum mnie źle bo ja nie przyszedłem tutaj rozdawać posadki w królestwie Bożym,ode mnie nie zależy nic. Ja mogę wam jedynie wskazać drogę . Faktycznie,zauważyłem że ludzie nie liczą na królestwo Boże,chociaż wielu ludzi tęskni za pokojem ,wielu ludzi też nie liczy na nagrodę w niebie bo wolą swoją nagrodę odebrać od szatana tu na ziemi. To czy jesteś okrutnikiem czy też nie pozostawmy na osąd Bogu. Jedno jest pewne,ludzie są oziębli,nieczuli,zawistni,zakłamani,chciwi. To wszystko zaowocuje upadkiem ,nędzą i głodem. Więc kiedy będziesz prosić o chleb katolickiego rolnika,przypomnij sobie moje słowa. Wiesz do czego ten świat zmierza? Zniszczyć kościół,zniszczyć ludzi ,którzy przedstawiają niską wartość z powodu niskiej wydajności pracy,do legalizacji aborcji, do legalizacji związków homoseksualistów. Pewnie wam,obrońcom tego obłudnego świata obojętne jest czy wasze dzieci będą molestowane czy też nie. Wy macie to wszystko za przeproszeniem w dupie ,bo najważniejsze że w tej chwili wam nie dzieje się krzywda.

  • Ela

   kiedy w końcu katolicy zrozumieja,/więksość/ ze Bog nikogo nie karze,nie jest to bynajmniej jego zamiarem. Po co nam w takim razie wolna wola? A tak nawiasem mówiąc to sami sie karzemy,kazdy ma to w zyciu na co zasłuzył swoimi czynami np. z poprzednich wcieleń. Takie jest prawo karmy-co posiejesz, to zbierzesz

 • Rybak

  Luna,nie musisz być słaba i nieporadna . Wielu ludzi traci chęć do życia tylko dla tego że mocarze tego świata stali się okrutnymi bestiami. Wielu słabych ludzi ma dość życia bo ludzie stali się bezwzględni. Widać że niewiele rozumiesz. Bóg poddaje ludzi ciągłym próbom. Jeżeli swoje życie poświęcisz tylko dla siebie to nie licz na to że będziesz wielka w królestwie Bożym. Będziesz tam na co sobie zasłużysz swoim życiem. Wielu ludzi jest ułomnych,nieporadnych bo nie mogą poradzić sobie w egoistycznym,bezwzględnym świecie. Nie mówię tu o nierobach tylko o ludziach którzy chcą ale ludzie są tak okrutni że nie mogą sobie poradzić. Dlatego ten świat zawali się bo grzechy ludzkie urosły aż do nieba. Bo ludzie stali się oziębli i samolubni. Myślicie że naprawicie świat? Nie naprawicie bo nie wiecie co zostało zepsute. W tym świecie nie ma miejsca ani dla Boga ani dla ułomnych,słabych ludzi bo szatan zrobił z was okrutników. Ale tak jak mówiłem wcześniej,ten świat,ten system niedługo się zawali a wy jeżeli nie poczujecie się jak ci ,którymi gardzicie,niczego nie zrozumiecie !

  • Luna

   Rybak,
   – nie jestem ani słaba, ani nieporadna … każdego dnia biorę się z życiem za bary, zamiast rozczulać się nad sobą i liczyć na nagrodę w Niebie
   – nie wiem dlaczego zwracasz się do mnie per wy ( ja jestem tylko w jednej osobie )?
   – nie liczę na to, że będę wielka w Królestwie Bożym
   – nie uważam również, że Bóg nie mając co robić ciągle poddaje ludzi próbom ( jest tyle do zrobienia)
   – ja niczego nie naprawiam, podążam własną drogą i nie uważam, że jestem z tego powodu okrutnikiem
   – jeżeli się wszystko zawali, to już nie musisz się martwić, wszak już wszystko przesądzone

  • Ela

   Czy wg Ciebie Bog to osoba fizyczna?

 • Rybak

  Ciekawy,widzę że nie możesz tego przetrawić co napisałem. Bóg kocha to,czym ty gardzisz. Ewangelia jest jedna i niezmienna . Ty oczekujesz że Bóg wywyższy takich ludzi jak ty,silnych,pełnych pogardy,pełnych nienawiści do wszystkiego co Boże. A ja ci mówię że Bóg kocha to co słabe i nieporadne. Wasza duma i pycha będzie powodem waszej porażki. Wiesz o tym że Bóg powywraca władcom trony a wywyższy pokornych ? Bóg zawsze stoi po stronie słabszych,tych którzy są poniżani. Poszliście za zwodzicielami,którzy obiecują wam złudny pokój. A nie wiecie o tym że królem pokoju jest Jezus Chrystus?

  • Luna

   Sorry, że się wtrącę …. Uważasz, że trzeba być słabym i nieporadnym żeby zasłużyć na miłość Boga ???? Że lepiej usiąść z miską pod kościołem czy na dworcu i czekać na zlitowanie Boskie, zamiast wziąć się do roboty. Bądź nędzarzem, nieudacznikiem, słabeuszem, nadstawiaj drugi policzek, nie myśl, bądź posłusznym niewolnikiem ….. jakie to zgodne z nauką kk

   • Ciekawyyy

    Teologia Świętego Rybaka jest dość prosta.
    On wie czego oczekuje Bóg, kim On gardzi kim jednak nie
    no i zna swe miejsce w boskim szeregu oczekujących łaski pańskiej, dlatego jest ukochanym pzrez Bozię zalęknionym słabym nieporadnym zakompleksionym nieszczęśnikiem którego niejaki Szatan prześladuje od prawie 40 lat.

    ((( A ja ci mówię że Bóg kocha to co słabe i nieporadne )))

    Sądziłem że wyłącznie pieniądze bo wiesz Rybko te apele z ambony + koszyczek co łaska i rok w rok te skromne 6 miliardów ze Skarbu Państwa dla KRk. dały mi obraz takiej miłości.

  • Vismaya

   Wywyższy Rybak, wywyższy …
   bo Bóg nie myśli po ludzku,
   jeśli miałby twoje myślenie
   wszyscy oprócz ciebie bylibyśmy w piekle …
   ale dzięki Bogu, tak nie jest ….

 • Vismaya

  Za dużo tych iskier … i tytułów brakło ….

 • Rybak

  Wyszło z Polski wiele fałszywych iskier i wielu fałszywych proroków. Prawdziwy prorok czasów ostatecznych poprowadzi kościół do zwycięstwa,nikt nie wie gdzie on jest ani kim jest. Nie naszą rzeczą jest znać czas albo miejsce działań. Jedno jest pewne,klęska szatana jest pewna !

  • Vismaya

   Amen …
   Ewangelia wg Rybaka została odczytana w całości ….
   kto miał pojąć to już pojął …
   a kto nie, to Rybak już nic więcej nie ułowi ….

 • Rybak

  Ciekawy,tylko wiesz o tym że ty jesteś częścią masońskich planów? Może jesteś nieświadom tego ale robisz dokładnie to,co chcą zrobić masoni. Mówisz że może i byś walczył o królestwo Boże? Nie jesteś w stanie na dzień dzisiejszy zrobić nic bo zbyt wiele jest w tobie pogardy. Bo ty nie tylko gardzisz tym co robią księża. Ty z powodu ich złego życia gardzisz Bogiem i wszystkim co Boże. Księża potrzebują tak samo jak ty,wyrwać się z niewoli szatana. Jeżeli gardzisz Bogiem to nie jesteś w stanie walczyć ani o królestwo Boże ani o swoje zbawienie. Gardzisz też tym co może ciebie wyrwać z niewoli szatana. Mówiłem ci kim jest szatan. Dla niego jesteś nędznym śmierdzącym robalem. Mówisz że należy mu się szacunek? To on jest sprawcą gwałtów,pedofilii molestowań,morderstw. Naprawdę chcesz w takim świecie żyć gdzie szatan dokonuje dzieła zniszczenia w ludziach? Mało widziałeś jeszcze cierpienia? Wiesz dlaczego w Polsce jeszcze nie ma zamachów? Bo kościół katolicki ciągnie jeszcze na ostatnim oddechu. Kiedy upadnie będzie anarchia. Francja i Niemcy nie chcieli Boga to mają teraz szatana. Tam ludzie nie mogą już spokojnie chodzić a będzie tylko gorzej. Niemcy upadną całkowicie,chociaż o tym jeszcze nie wiedzą. Klęskę poniesie cały zachód i Rosja !

 • Rybak

  Nieważne co będą wróżyć ezoterycy,ten świat będzie rozbity w drobny mak a z gruzów i popiołów powstanie wolna Polska ! Zwodziciele szatana poniosą straszliwą klęskę !