3 kwietnia 2018 – nie ma już żydowskiego umysłu zbiorowego

To wadliwe wspólne pole morfogenetyczne, zwane umysłem zbiorowym, kierowało żydów i sprzyjających im masonów w kierunku destrukcji. Jeśli byśmy od razu to pole zniszczyli, a mogliśmy to zrobić, to nie było by tego całego zamieszania. Szkoda, że zostało mi to przekazane dopiero teraz, ale widocznie mieliśmy się wszyscy czegoś nauczyć. Warto dokładnie zapoznać się z tym co mówi odkrywca tego pola Ruppert Sheldrake, gdyż Ludzkość też ma wspólny umysł zbiorowy i jego zaburzenia będą poważnym problemem. Jesteśmy już w 5D, ale musimy się zmienić, inaczej tak skończymy jak żydzi i masoni. Załatwi nas po prostu inny gatunek, który ma czyste pole morfogenetyczne – nie musi mieć wcale rozwiniętej technologii. Mogą to być małpy, delfiny, a nawet termity czy mrówki.

W każdym razie, nanowahadełko wykazuje że wspólnym wysiłkiem pierwsza, najważniejsza przeszkoda jest pokonana. Czekamy na to co się teraz wydarzy, Avatarzy na pewno w ciągu kilku tygodni przejdą do 5D i staną się zwykłymi ludźmi z niezwykłymi zdolnościami, bowiem mamy już całkowicie uruchomione wszystkie helisy DNA. Zdolności się będą pojawiać powoli, gdyż materia nadąża za duchem z poślizgiem czasowym.

Bardzo proszę o potwierdzenie czy zanegowanie oczyszczenia Ziemi z żydowskiego zła, wcale nie uzurpuję sobie prawa do prawdy. Po prostu tak czuję i nanowahadełko mi to potwierdza. Jeśli to jest prawda, to dalej powinno pójść już jak po maśle. Potwierdzeniem może być też złe samopoczucie w nocy – bóle w górnej części kręgosłupa, częste wybudzenia itp. Nanowahadełko pokazuje mi, że 90% Avatarów brało udział w nocnej wojnie z żydami i masonami, szczególnie z tymi, którzy wyszli z ostatecznej kryjówki w … centrum Ziemi. Nie tyle wyszli, co zostali wypluci przez Duszę Ziemi.

59 komentarzy 3 kwietnia 2018 – nie ma już żydowskiego umysłu zbiorowego

 • Daga

  Miałam dzisiaj taki sen.Śniły mi się ogromne kłębowiska węży,które wyrządzały pod ziemią ogromne szkody .Podkopywały się w głąb pod budynkami i całymi miastami .Mieszkańcy zostawiali swoje domostwa i wiedzieli,że jeśli zostaną to zginą.We śnie widziałam również te kłębowiska węży w głąb na kilkadziesiąt metrów pod grecką wyspą i mieszkańców,którzy wiedzieli,ze za chwilę ich domy osuną się w przepaść i opuszczali wyspę.Od kilku dni okropnie bolał mnie kręgosłup.Miałam takie ataki bólu,że nie mogłam oddychać.Dzisiaj dużo lepiej.

  • Marek

   To były kłębowiska Anunaki, ale w hologramie stworzonym przez żydów. Tego hologramu już nie ma. Zresztą ty brałaś bardzo czynny udział w walce, stąd ataki na twój kręgosłup – oni nas widzą jako szkielety. Najlepiej jakbyś zrobiła sobie wody ze smartfona i piła 4 szklanki dziennie. Jeśli nie wiesz jak, to poszukaj we wcześniejszych wpisach albo w wyszukiwarce na tym blogu

 • Wójt Stefan

  Czuję że się coś złego stanie na wschodzie. Nie potrafię tego wytłumaczyć.

 • Kuba

  MArek, co masz na mysli piszac: zwyklymi ludzmi z niezwyklymi zdolnosciami ?

 • Mira

  https://kosmiczneujawnienie.com/2018/04/03/ku-tragiczne-skutki-wejscia-na-poklad-majanskiego-statku-kosmicznego/
  Jak zwykle są tam info, które uzupełniają całościowy obraz tego, co obecnie dzieje się na Ziemi. Na I miejsce wydaje się wysuwać temat poszanowania Wolnej Woli, co nieuchronnie MUSI oznaczać koniec manipulacji! A zatem i manipulatorów. To dlatego tak warczą i kąsają i robią wszystko, aby zdeprecjonować myślących inaczej 🙂
  Hej – Wy wszyscy orzecznicy – „specjaliści” od psychicznych norm: ZBLIŻA SIĘ KONIEC 🙂

 • Krzysztof

  Panie Marku. Jest Pan stwierdzić, co ze mną się dzieje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 • Scientist

  Czyli się udało, koniec akcji wyniesienie? Możemy żyć dalej w polepszającym się świecie?

 • kryspus

  Panie Marku, jak już wszyscy diagnozują się u pana 🙂 to chciałem zapytać się czy ze mną jest wszystko OK, ponieważ miałem dzisiaj sen, sen, który nie był snem normalniej osoby i którego się wstydzę za każdym razem jak sobie o tym przypomnę.

 • Xellos

  KORZENIE WIELKIEJ NOCY czyli CO i DLACZEGO z HISTORYCZNYCH WZGLĘDÓW się czci tym świętem
  .
  https://nowaziemia.com.pl/viewtopic.php?p=13426#13426
  .
  .
  i poniższe do końca
  .
  .

 • OBSERWATOR

  To prawda. Pozostało już TYLKO zablokowanie zaprogramowanych ludzkości nawyków myślenia i działania i wprowadzenie w to miejsce nowych, ponieważ życie – fizyka życia – opiera się na takich właśnie nawykach, zaprogramowanych w umyśle.
  Trudno to wyjaśnić, jeśli nie rozumie się funkcji, jaką pełni umysł zbiorowy, będący częścią nieskończonej kreacji, ale wszystko stanie się jasne i klarowne, poprzez doświadczenie tego w praktyce.
  Powtórne scalenie, czyli doprowadzenie do pełnej synchronizacji umysłu zbiorowego ludzkości z umysłem nieskończonej kreacji, oznacza PIERWSZY KONTAKT, lub – mówiąc językiem religijnym – tzw. „przyjście Boga na świat”. To wszystko, co było robione dotąd, można określić, jako „torowanie Bogu drogi przyjścia na świat”.
  Dopiero po tym FAKCIE ma miejsce FIZYCZNY KONTAKT, czyli masowe lądowania we wszystkich rejonach świata RÓWNOCZEŚNIE, żeby żaden kraj/naród nie poczuł się w tym HISTORYCZNYM FAKCIE pominięty…

  • nina

   ———- za każdym razem gdy czytam o Panu Piskorskim ,przypomina mi się Łubianka / relacje rodzinne/.Żydostwo bezkarnie od setek , setek lat tak eliminuje Goja. JP2 z polskimi katolami wpędził Polskę i inne Narody na powrót do Łubianki. WYRAŻAM WOLĘ ABY ŻYDZI wraz z RELIGIAMI JUDAISTYCZNYMI PRZESTAŁY ISTNIEĆ. NIECH SIĘ STANIE.

   • Korniszon

    Uuuu antysemityzm 😀 Nina taki wielki Avatar a życzy innym śmierci. Miłość i zrozumienie życia w najwyższym wydaniu 🙂

   • Vismaya

    Przyjdzie czas, i przestaną istnieć religie, których nie lubisz …
    ale na ich miejsce przyjdą nowe … i tez będziesz ich nie lubić ….
    bo żyjesz w czasie przeszłym, a nawet zaprzeszłym ….
    a to już tylko legenda, którą można tylko opowiadać.

 • nina

  ——— jeżeli Pan Marek jest wariatem -bo czyta, rozumie niewidzialne TO ? KIM są ci ??!!.http://www.parafia.zachowice.pl/sakramenty_swiete.html
  Ps. parafia wybrana przypadkowo.

  • Korniszon

   A kim ty jesteś, aby mówić jakie narodowości mają prawo tutaj żyć, a które mają przestać istnieć? Avatarzy tak robią? Ostatnio panuje tutaj jakaś moda na uśmiercanie Żydów. W medytacji poproś o śmierć wszystkich Żydów, tak bardzo twoje serce ich nienawidzi, prawda? A później z czystym sumieniem pójdź spać 🙂

   • Mira

    Nikt tu nie nawołuje do uśmiercania Żydów; tu mowa o żydach – to ta grupa człekokształtnych istot, które podszyły się pod Żydów i urządziła min Pogrom Kielecki – słyszałeś o tym? Teraz mówi się o nich „Cabal”, „Czarne Kapelusze” itp. To ci, co myśleli, ze przejęli planetę na zawsze.
    Prawdziwi Żydzi odcinają się od nich. Poszperaj w necie, zamiast produkować te wypracowania tutaj :). Kpt Włodzimierzu Tłoczkiewiczu?

    • Vismaya

     Korniszon taki Włodzimierz Tłoczkiewicz, jak ty Nadia Krupińska….
     i po co pisać takie dyrdymały?
     Jak chcesz Mira wyglądać na poważnego jasnowidza, to wprzódy oddaj swoje 3 oko do przeglądu… bo nieco ci zaparowało od wiosennego kataru …

    • Mira

     Nie jestem jasnowidzem, Vismaya. Czytam – sporo na różnych blogach. I czuję. I spacyfikowałam swoje ego. Twój sarkazm może być pochodną Twojej wiedzy, którą szanuję, ale, jak powiedział Mistrz, wiedza nie jest mądrością. Ty jesteś uwrażliwiona na stosunek do żołnierzy AK, bo masz związane z tym tematem doświadczenia – prawda? Inni są uwrażliwieni na religie – w związku ze swoimi doświadczeniami. Wszyscy wnoszą tu swoje energie, swoją mądrość (nie wiedzę z książek!). I tak buduje się ten gmach. Postawa ex cathedra nie jest specjalnie twórcza. Tak więc pozwól innym czuć i wyrażać swoje, proszę.

 • Krzychu

  Panie Marku. Pare lat temu pewien znajomy mi powiedział ze mam splot słoneczny zablokowany … Próbował to odblokować swoja energią, czułem jak cos wyrywalo się z klaty ale jednak zostało i mówił ze mi pomoc nie moze… Wiec pytanie do Pana co to takiego bylo i czy jest nadal i czy z czarami jest u mnie wszystko ok? Prosze o odpowiedz pozdrawiam.

  • Marek

   Jest w 100% odblokowany. Co więcej za kilka dni wszystkie czakry zleją ci się w jedną – serca. Wtedy poczujesz moc i zaczniesz inaczej widzieć rzeczywistość. Czakry owszem, będą – ale tylko jako miejsca energetyczne. U nas wszystkich starali się to przyblokować, nie mogli zamordować to blokowali co się da.

 • Michael

  Opaska mi pokazuje tylko 14 minut głębokiego snu, więc coś się rzeczywiście działo w nocy. Często się budziłem.

  • Kali

   Nie przejmuj się tym, jak regularnie przegladasz bloga to zauważyłeś że to nic poważnego.
   Ja też mam zaburzenia snu, do tego kiedy się w nocy budzę to mam suchość oczu.(oczy- tego nie rozumiem)

   Poza tym dzisiaj miałem sen o krwawej jatce na placu budowlanym,pociągu i barze -co to może znaczyć?

   • Motta

    Uczucie „suchości” czy np piasku w oczach może być spowodowane zainfekowaniem nużeńcami,a walka z nimi jest trudna,niestety.Nużeniec bytujący w mieszkach włosowych rzęs zaburza silnie tzw film łzowy stąd silne uczucie suchości oczu.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają kłopoty z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!SqWwd9o5q48j/3-kwietnia-2018-nie-ma-juz-zydowskiego-umyslu-zbiorowego-mp3

 • Turkus

  „KONIEC ŚWIATA” – PRZEŁOŻENIE TERMINU…

  https://youtu.be/HTckz2gc-aw

  • Vismaya

   Już za rządów Kennedi’ego było któreś z kolei przełożenie końca świata …
   tak, że uspokój się maleńka…. 😉

  • Rambo

   I tak to jest,dalej słuchajcie takich popaprańców . Żal mi was głupcy bo dajecie się zwodzić. Czyż nie jest napisane że nikt nie zna dnia ani godziny ?

   • Korniszon

    Rambo, wymień konkretne nicki z tej strony, które wierzyły w koniec świata, która była zapowiadana przez tego pana.

 • MM

  No wreszcie jakieś dobre wiadomości i oby miały przełożenie na materię jak najszybciej

  • Scientist

   Niestety z tego co wiem to na materie na tej Ziemi się to nigdy nie przełoży i nigdy nie zaobserwujesz zmian chyba że przejdzesz do innego wymiaru czy coś… Na naszej Ziemi nic się nie zmieniło i nic tych zmian nie zapowiada.

 • skorpion

  Witam. Ja również mam pytanie. Od kilku dni mam ciężko z zaśnięciem ale wczoraj prawie cały dzień przespałem. Następnie strasznie bolą mnie nerki od kilku dni a od dzisiejszej nocy zaczął boleć bark. Marku co to może być??? Proszę o odp.

  • Marek

   Wypij 2 x dziennie szklankę wody z butelki (nie pijcie kranówy) z łyżeczką płaską sody oczyszczonej. Pierwsza szklanka może zawierać 2 łyżeczki.
   Byłeś atakowany bronią psychotroniczną i dezintegracyjną. Minie ok. 2 dni zanim twoja dusza zregeneruje organizm. Możesz sobie pomóc medytacją wyobrażając sobie, że masz wszystko zdrowe i silne. W tej chwili dodaję nam wszystkim energii do czakry 1 moim nowym MEGAWAHADEŁKIEM pobierając energię z odchodzących masonów – oni już jej nie będą potrzebować w tym wszechświecie.

   • skorpion

    Panie Marku mam duże pytań dużo nasuwa mi się do głowy ale brak czasu na zgłębienia tej wiedzy. Ogólnie mam pytanie czasem gdy zamykam oczy widzę pewne wzory rysunki twarze. Często czuje obecność kogoś u mnie w mieszkaniu. Co to może być?

    • Prusu

     Przenikanie wymiarow.

    • Prusu

     Ja bylem w 2 rzeczywistosci budzac sie w nocy i majac tak zwany paraliz senny. Bylem swiadom a cialo spalo. Jeczec tylko moglem ale partnerki nie obudzilem. Wkoncu sie przemoglem. W 2 wymiarze lozko stalo w innym miejscu. Partnerka chodzila po mieszkaniu cialem astralnym. Szczurek sobie biegal mimo ze spal. Dziwnie bylo widziec samych siebie spiacych. Sa tam tez nieciekawie wygladajace byty. I takie sie zdarzaja. Ale nie nalezy sie bac. Stworca dal nam moc. Ogromna mimo ze zdajemy sie byc takimi na pozor slabymi jednostkami.

 • flat brain

  Nastał oto kolejny dzień, a Marek niestrudzenie trwa na posterunku i mami co słabsze umysłowo jednostki. Nie można mieć jednak pretensji do owiec, że potrzebują Pasterza.
  A weź tak Marku przejedź się do Oświęcimia, z Krakowa to jakieś 60-70 km, do byłych nazistowskich obozów, Oświęcim i Brzezinka. Powinieneś zobaczyć tam Żydów, którzy mają się dobrze.
  Tylko czasem nie atakuj tych Żydów, bo TVN-y, GW i podobne będą miały gorący temat o narastającej fali antysemityzmu w Posce.

 • nina

  ———- katolstwo ! katolstwo !! dokąd ty Polskę prowadzisz?!.
  http://aleszuma.neon24.pl/post/143116,zydzi-zadaja-od-polski-zwrotu-zamku-krolewskiego-na-wawelu
  Ps.Autor zalinkowanego tekstu niestety też jest polakokatolikiem i przedstawia KLASYKĘ : kopania się Polaków z koniem !.

 • Orzesz ty ty

  Monitor,kiedy wypowiesz wojnę tasiemcowi? Wiesz,że twoje fantazje są od tasiemca? To tasiemiec przejął twoje myśli i mowę . weź coś na odrobaczenie człowieku!

 • nina

  ———NIE PYTAŁAM do tej pory czy jestem Avatarem, ale trzy noce nie spałam , a kręgosłup boli mnie jak cholera. Myślę ,że to od skoków ciśnienia atmosferycznego i nieco cięższej pracy związanej ze świętami. Mylę się ??.

  • Marek

   Wszyscy, którzy czytają ten blog są Avatarami, z wyjątkiem agentury, której za pomocą sprzętu udało się wejść w hologram. Skoki ciśnienia swoją drogą, ale bóle w kręgosłupie to są ataki bronią dezintegracyjną. Z tej samej broni atakujący zginęli, bo tajemniczo ktoś przejął nad nią kontrolę. Bóle przejdą w ciągu dnia, wyobraź sobie tylko że twój kręgosłup wraca do normy, bo jest rozczłonkowany.

   • XYZ

    Tzn, że jeśli wiem, że nie jestem agentem to jestem AVATAREM? Nie odczuwam, żadnych specjalnych różnicy w moim życiu? Możliwe, że jestem, jednak zwykłym człowiekiem, ale mam dostęp do bloga?

    • Marek

     Jesteś Avatarem, a Avatarzy to są zwykli ludzie, którzy się podjęli niezwykłego zadania.

    • xXx

     Panie Marku a mógłbyś napisać jakiego zadania moja dusza się podjęła w tym życiu albo zdradzić czy tam gdzie mnie uczucie pcha to dobry wybór ?
     Z góry dziękuje

    • Marek

     Może przypomnisz się później, bo teraz nie mogę tracić energii na prywatne sprawy.

    • Prusu

     Respawn w samych czelusciach piekiel i przeobrazenie piekla w niebo jest iscie niezwyklym wyczynem.

   • Turkus

    Panie Marku, czy nie dałoby się mentalnie zablokować połączenia agentury z pana blogiem? Ale, ogarnęłaby ich frustracja i nuda. Nie mieli by gdzie mieszać i mącić. Niby się z tym nie zgadzają, a nadal tu są – a może muszą, bo takie dostali zadanie…

    • Marek

     Wiele razy blokowałem, ich było prawie 3 i pół miliona. Zresztą każdy z nich przez pojawienie się ujawniał całą grupę przez IP i te grupy były likwidowane przez nasze służby. Starali się kontynuować taką samą nazwą komentującego by to nie wyszło.

    • flat brain

     No właśnie: powiedz mi, pomóż mi proszę, czemu tutaj jestem? Przecież w Sieci jest tyle możliwości, tyle różnych blogów, kanałów, fanpejdżów, itd. Tymczasem „coś” prowokuje mnie, aby tu zaglądać i od czasu do czasu coś napisać. Od siebie mogę dodać, że zdiagnozowali u mnie zespół paranoidalny, czyli schizofrenię, a z psychozy niewiele pamiętam, postraszyłem wtedy sąsiadów atomową apokalipsą, spiskami Loży Masońskiej, itd.
     Czy to jakieś prawo przyciągania? Ten blog oprócz trolli przyciąga również wariatów?

    • Marek

     Nie ma żadnej schizy, miałeś przez długi czas zablokowaną duszę przez sztuczny twór plazmowy. Teraz potrzeba czasu by warstwa fizyczna wyrównała się do duchowej.