4 lutego 2018 – 4 ważne uwagi odnośnie satanistów.

Tu działał ksiądz satanista

Nie wiem, może niezbyt dosadnie napisałem odnośnie pseudo-księdza Jacka S. z Laskowic, który zamordował w mordach rytualnych 583 dzieci. Agentura w ABW umożliwiła mu niestety zamordowanie 6 kolejnych i nadal jest na wolności. Rząd, w tym minister sprawiedliwości oczywiście dostał inne informacje – że S. popełnił samobójstwo, a dzieci zostały uwolnione. Za tą dezinformacją stoi 5 agentów Mossadu ABW: Paweł Najsztub, Jolanta Gobania, Kazimierz Łowiński, Alfred Kuźma i Krzysztof Wyka. Ten ostatni jest niejawnym zastępcą szefa ABW, dlatego grupa miała takie możliwości. Wszyscy w trybie natychmiastowym wynoszą się do jaszczurów, gdzie będą uczyć się bycia ludźmi. S. zostanie potraktowany wyjątkowo – swoją rolę na tym świecie będzie odtąd wypełniał jako pies u jednego z brutalnych rolników, który będzie go trzymał na bardzo krótkim łańcuchu, traktując tak jak S. się należy. Z jednym pies S. nie będzie miał problemu, tj. z karmą, rolnik bowiem brzydzi się tłuszczem. S. jest wegetarianinem, a więc smacznego. Krew z zamordowanych dzieci sprzedawał satanistom z ABW, dlatego był taki pewny siebie.

Kolejna rzecz jest związana z tzw. Mogulem (zła dusza, która przejmowała ważne postaci na świecie, ostatnio jednego wpływowego polskiego polityka) – blokada konta Avatara i mojego przyjaciela Tomasza K. , a także planowane blokady w różnych bankach 6 innym Avatarom wraz ze mną. Dyrektorzy ING Banku Śląskiego, Banku Zachodniego WBK oraz Banku Millenium – śledzicie moje wpisy. Już bez obaw możecie do kosza wyrzucić ten nakaz „rządowy”. Jeśli jednak przyjdzie wam do głowy cokolwiek blokować, a co gorzej przejmować, to musicie się liczyć z tym, że traficie na bolesną lekcję w starożytnym Rzymie jako gladiatorzy. Bez zaprawy i odpowiedniego przygotowania lwy was pożrą w ciągu 3 minut. Mogę wam jeszcze jedno zalecić – rezygnację ze swoich stanowisk, mam odpowiednie mapki z wiadomo czym. Macie też przekazać nielegalnie zdobyty majątek na konto Towarzystwa Brata Alberta. Jeśli to zrobicie, to wasz rozwój duchowy odbędzie się bezboleśnie nocami, nawet tego nie poczujecie. Każdy z was może sobie zostawić pół miliona złotych i jedno mieszkanie oraz samochód, zanim poznacie co to jest uczciwa praca.

Na koniec uwaga dotycząca blokady tego bloga w 4 krajach europejskich – Niemcy, Holandia, Belgia i Luksemburg. Blokada założona przez Parlament Europejski za „negowanie Holocaustu”, zresztą jest to połączone przez wydaniem nakazu europejskiego aresztowania na mnie, w które to Gowin-Mogul wplątał samego Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Antonio Tajaniego oraz 6 innych osób. Możecie już spokojnie zdjąć tę blokadę, Mogul został unieszkodliwiony. Macie już w rękach dokumenty, które potwierdzają to co pisałem, więc nie ma co się obawiać tzw. „środowisk żydowskich”, tym bardziej, że nie ma już tam praktycznie nikogo z prowodyrów – ok. 3 mln Chazarów zostało usuniętych na 1 poziom gdzie naprawione zostaną nie tylko ich dusze, ale i DNA. Ci co zostali nie muszę przechodzić tej bolesnej lekcji, bowiem ich DNA jest w co najwyżej 46% zmanipulowane, a to stopniowo będzie naprawiane w warunkach 5D. Zaznaczam, że zdjęcie blokady jest konieczne – to jest przekaz od wysoko rozwiniętej cywilizacji, która w przeciwieństwie do mnie, nie ma żadnych blokad w usuwaniu przeszkód. Chyba jest zrozumiałe?

Uwaga, polityk J.G. został dzisiaj oczyszczony. Dusza Mogula została przetransportowana tam gdzie jest jej miejsce – na „rehabilitację” inkarnacyjną, która potrwa ok. 6,5 miliona lat.
======================================

Uwaga, znów jest atak na komentarze, szukamy węzła, w którym jest blokada. Jest też poważny problem z diagnozą wahadełkami. Zakłócenia idą nie tylko od bakterii (wahadełko należy maczać np. w silnej 6% wodzie utlenionej), pracować najlepiej z planszą w świetle dziennym – najlepsze słoneczne, ale także pojawiły się zakłócenia z przyszłości i przeszłości – prawdopodobnie otwarto jakieś portale czasoprzestrzenne. Ich wpływ wynosi już 40%, bardzo prosimy wyżej rozwinięte cywilizacje do ingerencji, bo z tym chyba sami sobie nie poradzimy. Jak na razie eliminuję dezinformatorów sprawdzając ile ich jest w przeszłości, przyszłości i teraźniejszości, prosząc wodę o ich eliminację z procesu badania. Trwa to od 2 tygodni i jest coraz mocniejsze. Oby nie doszło do przejścia „kwantowego” w niższy wymiar i czas, bo chyba ku temu zmierza. Odpowiedzialni za to są mimowie, ulokowani na Łotwie, znajdziecie ich łatwo wahadełkami, lokacja bowiem jeszcze dość dobrze działa. Jedna z lokalizacji to Kukas. Są też na orbicie okołoziemskiej. Co najgorsze to po kolei przejmują Avatarów, przejętych jest już 5 osób. Mało kto o tym wie, że należy się owinąć mentalnie folią „aluminiową” i „papierem”, w tym przypadku dokładnie 240 razy (trzeba to powiedzieć w myślach). Zadziała tylko u Avatarów.
======================================

Czy wy mamoniarze macie już wyobrażenie co do tego co w 5D można, a co nie? Macie szansę się tu utrzymać tylko gdy rozdacie swoje majątki biednym, zatrzymując sobie środki na najbliższe półtora roku. To wam wystarczy, bo bardzo dużo się zmieni w świecie. NIKT NIKOGO STĄD NIE WYRZUCA. Po prostu sami się eliminujecie.

Anteny psychotroniczne i telepatyczne do usunięcia oraz ważne żydowskie ośrodki wywrotowe:

1. Gdańsk, Bliska, m. nr 3 i 4 (przesłuchać – wskażą centralę).  2. Pomiędzy Kapałowem i Mularzowem k. Radoszyc – centrala Mossadu w Świętokrzyskiem  3. Nowa centrala Mossadu w Krakowie (590 ludzi, doskonale uzbrojeni, zastosować ogłuszanie plazmowe) 4. Wąsosz

3 finansjerów żydowskich nękania Polaków przebywa teraz w Szczecinie, w kościele u masońskiego księdza, cała masa trupów w tym zagajniku obok. To są obecnie najbogatsi ludzie na świecie, dysponują majątkiem prawie 6 bilionów dolarów. Należy ich dobrze przesłuchać, gdyż 453 „właścicieli” kamienic w Warszawie, Krakowie, Łodzi itp. miało od nich pieniądze na przekupywanie sędziów, prezydentów miast, dziennikarzy itd. Waterboarding powinien znakomicie zadziałać, zresztą oni są posiadają nielegalną broń. Księżulek już chyba nie wyjdzie, chyba że do jaszczurów na naukę.

102 komentarze 4 lutego 2018 – 4 ważne uwagi odnośnie satanistów.

  • Eowina

   tu masz listę nr seryjnych szczepionek o które chodzi ACT – HIB N3A082V, N3H19V
   BOOSTRIX AC37B246AD
   BEXSERO 167001A
   CLODIVAC 02315006A, 02315006B
   DT 15615001
   DTP 20916001B, 20916002A, 20915004B, 20916001A
   DULTAVAX N3D101V
   ENGERIX AHBUC569AV
   EUVAX B UFA17006, UFX15001, UFX 17003
   FSE IMMUN VNR1Q13C, VNR1RO2A
   HEXACIMA N3A672V
   INFANRIX HEXA A21CC899A, A21CD006B
   INFANRIX IPV HIB A20CB367A, A20CB327D, A20CB339D, A20CB339D
   PREVENAR S22379, R45541, R70613
   PENTAXIM POA231V , PO231V, POA24AV, NOD171V, NOA271V
   PRIORIX AMJRD367AA, AMJRD331AA
   POLIORIX AIPVBO93BB, AIPVB093BB
   ROTARIX AROLB876BH, AROLB860AF, AROLB876BH
   SILGARD M042218, N003580
   SYNFLORIX ASPNA803AB, ASPNA711AM, ASPNA803AB, ASPNA803AB
   TETRAXIM M7369V
   TETANA 02216001B, 2216002A, 02215005A, 02216002A
   VARLIRIX A70CD005A, A70CD066B, A70CD030A, A70CD030A, A70CD005C, A70CD075A, A707D075A

 • Ania

  Obserwujemy dziś niezwykle gorący konflikt dyplomatyczny. Polska po raz pierwszy poważnie postawiła się Izraelowi, co zszokowało cały świat, a chyba najbardziej samych Izraelczyków. Jednak to, co ujawnił dr Efraim Zuroff, żydowski historyk znany również jako ostatni łowca nazistów, Polaków ma prawo szczególnie przerażać.

  O kontrowersyjnej – w opinii wielu – nowelizacji polskiej ustawy o IPN mówi już cały świat. Co ciekawe, większość dużych graczy potępiła działania polskiego rządu, choć ten chce tylko odpierać kłamliwe zarzuty o rzekomym współudziale naszego państwa i narodu w holokauście.

  Ktoś jakimś cudem doszedł do wniosku, że ta ustawa może ograniczać wolność słowa, a nawet… negować fakt, że holokaust w ogóle miał miejsce.

  Dr Efraim Zuroff, żydowski historyk znany również jako ostatni łowca nazistów, udzielił gazecie „The Jerusalem Post” wywiadu, w którym bez reszty wyjaśnił nam, skąd tak wściekły atak Izraela na Polskę. Inna sprawa, że wyjaśnił nieumyślnie, gdyż naturalnie zarzucał, że „kraje Europy Środkowo-Wschodniej chcą zrzucić z siebie odpowiedzialność”.

  Okazuje się, że polscy politycy, którzy chcą w końcu uciąć spory i spekulacje, publikując dane i pochodzenie wojennych katów, stali się zagrożeniem dla Izraela, środowisk żydowskich i całej ich polityki historycznej. W jaki sposób?

  Nawet Zyroff nie ma wątpliwości. Izrael doskonale wie, jak wielu Żydów kolaborowało z nazistowskimi Niemcami, a przede wszystkim komunistami. Zuroff przypomniał, że wśród komunistów było wielu Żydów, ale nie powinno się o tym ciągle przypominać. W ten sposób możliwe będzie uznanie, że Żydzi są współodpowiedzialni za terror i zbrodnie, do jakich dopuszczono się na terenach opanowanych przez Armię Czerwoną. Do tego Izrael nie może dopuścić.

  Warto przypomnieć, że zgodnie z dokumentami z 1945 r. skierowanymi o Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii, około 50 proc. kierownictwa polskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego stanowili Żydzi. Nie byli oni bynajmniej sprawiedliwymi wśród narodów świata.

  Nie ma wątpliwości: Polska jest poważnie zagrożona. Państwo Izrael na arenie międzynarodowej naprawdę wiele może. Jeśli konserwatywny rząd w Warszawie nadal będzie dążył do ujawnienia całej prawdy, siły zewnętrzne mogą na bardzo poważnie postarać się o zdestabilizowanie sytuacji w naszym kraju.

  https://wrealu24.pl/ujawniono-przerazajacy-sekret-zydow-polska-powaznie-zagrozona/

 • Sofia

  Mocą swojej wolnej decyzji oczyszczam swoją przestrzeń z wszelkich energetycznych pasożytów: wypraszam z mego pola wszelkie byty, istoty i technologie. Zrywam i anuluję wszelkie umowy, kontrakty, śluby, przyrzeczenia, obietnice, zobowiązania, więzi, jakie kiedykolwiek, z kimkolwiek, w którymkolwiek z żywotów, w jakimkolwiek stanie świadomości podjęłam.

 • Ciekawyyy

  Znowu jakieś reptyle zablokowały blog Od 16-stej
  godziny wpisy zamarły 🙁

 • Bartosz

  witam wszystkich
  Chciałbym sie poradzić pana Marka. Ostatnio miewam bardzo dziwne sny. Czy mógł by pan sprawdzic czy nie ma we mnie jakis bytów? Pozdrawiam.

 • Bartosz

  witam wszystkich
  Mam pytanie a właściwie prośbę po pana Marka. Ostatnio miewam bardzo dziwne sny mianowicie wspinam sie na jakąś górę i po drodze spotkałem jak na razie 2 osoby, przypominali moich znajomych przynajmniej tak mi sie wydawało byli bardzo mało mówi jeden pytał sie czego tutaj szukam a drugi po co tam idę? A dziś w nocy snilo mi sie ze tak jak bym sie rozdziela na dwie osoby i ta 2 jak by nie chciala sie rozdzielić a ja starałem sie bronić przed tym bys my znow nie stali sie 1. Co pan o tym myśli ? Czy mógłby pan sprawdzić czy sa we mnie jakieś inne byty? Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam Bartek.

 • Jan

  Krolowo sniegu obsrana obsrany tchorzu!WSPANIALA Luccila ,ha ha po pierwsze ja nie jestem z polski ,po polsku niezbyt umie po drugie ty nic nie umiesz obrocz tu natym blogu udawac wazna!Jestes smieszna lajdaczka!Ile umiesz innych obcych kezykow oprocz szkodzic i smierdziec?
  YOU HAVE NOT POWER!!!!
  ni masz na tyle godnosci i milosci zeby do mnie pisac,scierwo,sorry za twoj poziom!!!!ale cgyba tylko w taki sposob rozumiesz.Wiesz ze mozna nawet sie samemu wyleczyc wystarczy dobre intencje i chec!Kochac siebie samego,miec do siebie szacunke i godnosc reszte samo przyjdzie i sie wyleczysz!Szkodniku!GAME OVER ;YOUR TIME IS OVER TANIOCHO! ”

  Poziom poniżej krytyki, podobnie mówiła na YT Paulina Moskalik, widać jesteście siebie warte.
  Porażajace .
  Więcej kultury bo aż wstyd że jesteście ludżmi.

 • Jan

  Krolowo sniegu obsrana obsrany tchorzu!WSPANIALA Luccila ,ha ha po pierwsze ja nie jestem z polski ,po polsku niezbyt umie po drugie ty nic nie umiesz obrocz tu natym blogu udawac wazna!Jestes smieszna lajdaczka!Ile umiesz innych obcych kezykow oprocz szkodzic i smierdziec?
  YOU HAVE NOT POWER!!!!
  ni masz na tyle godnosci i milosci zeby do mnie pisac,scierwo,sorry za twoj poziom!!!!ale cgyba tylko w taki sposob rozumiesz.Wiesz ze mozna nawet sie samemu wyleczyc wystarczy dobre intencje i chec!Kochac siebie samego,miec do siebie szacunke i godnosc reszte samo przyjdzie i sie wyleczysz!Szkodniku!GAME OVER ;YOUR TIME IS OVER TANIOCHO! ”

  Poziom poniżej krytyki, podobnie mówiła na YT Paulina Moskalik, widać jesteście siebie warte.
  Porażajace .
  Więcej kultury bo aż wstyd że jesteście ludżmi.

 • Roma

  #GermanDeathCamps

  – Kancelaria Premiera rozpoczyna kampanię spotem z Mateuszem Morawieckim

  https://www.wprost.pl/kraj/10101837/germandeathcamps-kancelaria-premiera-rozpoczyna-kampanie-spotem-z-mateuszem-morawieckim.html

  Polski rząd rozpoczął międzynarodową kampanię informacyjną, w której zamierza walczyć z hasłem „polskie obozy zagłady”. Akcję otwiera specjalny spot zamieszczony w serwisie Youtube.

  https://youtu.be/GXcm7k3FpJc

 • Roma

  brawo !

  #GermanDeathCamps

  – Kancelaria Premiera rozpoczyna kampanię spotem z Mateuszem Morawieckim

  https://www.wprost.pl/kraj/10101837/germandeathcamps-kancelaria-premiera-rozpoczyna-kampanie-spotem-z-mateuszem-morawieckim.html

  Polski rząd rozpoczął międzynarodową kampanię informacyjną, w której zamierza walczyć z hasłem „polskie obozy zagłady”. Akcję otwiera specjalny spot zamieszczony w serwisie Youtube.

  https://youtu.be/GXcm7k3FpJc

 • Mira

  Drodzy Czytelnicy, sprawy posuwają się do przodu w przyspieszonym tempie. Proces oczyszczania bagna trwa. Ostatnie dobre wiadomości: 500 pedofilów aresztowanych w Kalifornii. Podczas wizyty Papieża w Chile były masowe demonstracje i spłonęło 11 kościołów. Papież traci głowę i czasem zaczyna wypowiadać się bez sensu. Przemówienie Trumpa podczas Stanu Unii, 31 stycznia, było wielkim sukcesem [obejrzałam całe 1.5 godziny]. Aprobata Trumpa szybko rośnie. Gospodarka USA poprawia się szybko. Memorandum oficjalnie wydane 1 lutego o korupcji i zdradzie FBI, DOJ, itd. rozpoczyna proces pociągania do odpowiedzialności kabała za ich przestępstwa, w tym zdradę stanu. Kilka fałszywych flag zostało zneutralizowanych. Chociaż większość kanałów telewizyjnych w USA jest jeszcze w rękach kabała, to jeden wyraźnie działa dla dobra ludzkości i przeciw iluminatom, nawet dziś słyszałam tam słowo kabał o FBI. Jest to kanał Fox News. To tylko takie najważniejsze wydarzenia, które mi przychodzą do głowy. Jest wiele, wiele więcej. Codziennie nawał pozytywnych informacji dla przebudzonych. Ogólna atmosfera w Stanach zaczyna się polepszać. Ta sytuacja będzie się rozprzestrzeniać po całym świecie. To tylko sprawa czasu. Chociaż Kobra nie podaje terminów, optymistycznie spekuluję, że Wydarzenie będzie szybciej niż myślałam wcześniej.
  Bądźmy radośni i entuzjastyczni! kr
  https://krystal28.wordpress.com/2018/02/04/isis-astara-opuscila-plaszczyzne-fizyczna/

 • nina

  —————– ilu Polaków ,ilu Obywateli polskich zginęło w czasie i po !/ DZIAŁANIA ŻYDOSKIEGO UB / 2 Wojnie Światowej ?. Nigdy rzetelnie nie policzono ofiar , KTO ?! je policzy i kiedy ?.
  http://www.nto.pl/magazyn/reportaz/art/4126119,ilu-polakow-zginelo-podczas-ii-wojny-swiatowej,id,t.html

 • Luna

  Filipiny przyznają : Ta szczepionka mogła zabijać dzieci

  Władze Filipin przyznały, że szczepionka przeciwko wirusowi dengi, Dengvaxia, może mieć związek z trzema zgonami – wykazało to postępowanie przeprowadzone w tej sprawie na zlecenie rządu. Okazuje się, że szczepionka nie powinna być stosowana w programie masowych szczepień.

  Już w listopadzie producent szczepionki, francuska firma Sanofi, już w listopadzie przyznał, że Dengvaxia – pierwsza na świecie szczepionka przeciwko wirusowi dengi – może zwiększać ryzyko zachorowania na tę chorobę u osób, które nigdy nie miały kontaktu z wirusem. Wywołało to oburzenie na Filipinach, gdzie w 2016 roku szczepionkę podano blisko milionowi dzieci.

  Resort zdrowia Filipin wstrzymał podawanie szczepionki dzieciom zaraz po pojawieniu się tej informacji. Ministerstwo stworzyło 10-osobowy panel ekspertów, który miał wyjaśnić, czy szczepionka mogła przyczynić się do śmierci 14 dzieci, które zachorowały po tym, jak otrzymały Dengvaxię.

  Postępowanie wykazało, że śmierć trojga z 14 dzieci może mieć związek ze szczepionką. – Dzieci umarły na dengę mimo że otrzymały Dengvaxię. Dwoje z nich mogło umrzeć bezpośrednio z powodu szczepionki – powiedział podsekretarz stanu w resorcie zdrowia Enrique Domingo na specjalnej konferencji prasowe.

  – Te ustalenia potwierdzają słuszność decyzji Departamentu Zdrowia o zaprzestaniu podawania szczepionki. Dengvaxia nie powinna być stosowana w programie masowych szczepień – potrzebujemy trzech do pięciu lat by zbadać czy zaobserwujemy inne działania niepożądane w związku z jej stosowaniem – dodał.

  Przenoszony przez komary wirus dengi co roku doprowadza do śmierci ok. 20 tys. osób – głównie dzieci – na całym świecie. Na Filipinach rocznie na dengę choruje 200 tys. osób.

  Na program masowych szczepień z użyciem Dengvaxii rząd w Manili wydał 68 mln dolarów.

  Władze nałożyły już na firmę Sanofi symboliczną karę w wysokości 2 tysięcy dolarów za błędy popełnione przy rejestracji leku.

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/filipiny-przyznaj%c4%85-ta-szczepionka-mog%c5%82a-zabija%c4%87-dzieci/ar-BBIFBB8?li=BBr5CAq

 • Mohery dobra zmiana ha ha ha ……………….. „Podatek katastralny, czyli ostatni akt końca „https://www.youtube.com/watch?v=ffb08DT5jp0 UCIEKAJCIE !!! kto jeszcze może ? „wasze śmietniki i ulice „https://www.youtube.com/watch?v=HRPl-HeZa3M ha ha ha , OJCIEC OBRONI ha ha ha …….. sami swoi https://www.youtube.com/watch?v=Qeq23WNmLGw

  • Korniszon

   Oczywiście podatek katastralny (od nieruchomości) nie jest wcale złym podatkiem, jest wręcz przeciwnie. Tylko nie może być zbyt wysoki. Polecam przeczytać ten artykuł, aby się doedukować: https://www.salon24.pl/u/korwin-mikke/651565,podatek-katastralny

   • Ciekawyyy

    Właśnie w jego wysokości leży problem bo lichwiarskie 3% w stosunku do 0,1% za rok skarbowy to finalnie ogromne kwoty z różnicy.
    Od nieruchomości oszacowanej na 300 tys zł 3% daje 9000 zł
    a 0,1% zaledwie 300 zł

    • Korniszon

     No to napisałem, że nie powinien ten podatek być zbyt wysoki. Zresztą PIS ma inny plan na podatek katastralny niż to co jest przedstawione w artykule jaki dałem powyżej.

     https://bezprawnik.pl/podatek-katastralny-2018/

     „Według najnowszych doniesień, Polska ma wprowadzić podatek katastralny dla nieruchomości komercyjnych, czytaj: budynków handlowo-usługowych lub biurowych o wartości początkowej ponad 10 mln zł. W skład tych nieruchomości wchodzą m.in. galerie handlowe, domy towarowe i butiki.”

     Oczywiście wszystkie podatki są przerzucalne i zostanie ten podatek przerzucony na konsumentów.

    • Ciekawyyy

     Brzmi optymistycznie w końcu konsumenci mogą olać galerie i podobne ogromne centra handlowe gdzie wiele tam najzwyklejszych pralni brudnych pieniędzy w postaci butików z fatałąszkami po 1000 zł za sztukę.
     Lecz ustawa o podatku tego typu tworzy precedens i prędzej czy później następcy skrupulatnie wycisną nowelizacją soki z narodu
     posiadaczy nieruchomości wartych 100 krotnie mniej od pierwotnych założeń ustawy obecnie proponowanej

    • Korniszon

     Sama idea podatku katastralnego jest słuszna, ale powinna być nałożona na wszystkich i być na bardzo niskim poziomie. Należy to zrobić tak jak jest opisane w pierwszym artykule jaki na ten temat dałem, czyli że każdy sam wycenia swoją nieruchomość. Za tym ruchem powinna pójść również obniżka (lub likwidacja) podatków (tych szkodliwych), bo jeżeli to nie nastąpi to ludziom będzie gorzej.

   • a tu ? aby mohery zagonić po glosy ! jaka piękna ekspertyza !i dokladnie tak będzie , jak to dobrze wpaść w własne sidła dając kiełbasę na sznurku idiotom . https://www.youtube.com/watch?v=UzSW0GTZmf4

    • Korniszon

     PIS obecnie nie chce nałożyć podatku katastralnego na wszystkich, tylko na budynki o wartości powyżej 10 mln zł, napisałem o tym wyżej.

    • „nie chce nałożyć ” czyli „nie chce ale muszę „

   • „Podatek 1‰ – czyli 1000 zł od miliona ” to jakiś żart dla idiotów ?

    • Ciekawyyy

     Zagubiłeś zero w wyliczance Mayesticu dziesięć tysięcy zł
     a nie tysiąc zł.
     Jesteś Korniszonie PiSooptymistyczny – dzisiaj katastrat od molochów jutro od najmniejszych lepianek i kurników.

    • Korniszon

     A chciałbyś wszystkich obciążyć wysokimi podatkami? Ten podatek oczywiście można podnieść, nawet i dwukrotnie, ale musi za tym pójść likwidacja innych podatków np. PITu. Podatek katastralny jest bardzo łatwo ściągalny tak jak podatek bankowy i dlatego jest tak pożądanym podatkiem, bo jednak jakieś wpływy do budżetu państwa muszą być.

    • Korniszon

     Ciekawyyy, ja jestem antyPISowski, ale nie będę przekręcać treści artykułu. Ja w ogóle się przeciwstawiam opodatkowaniu hipermarketów. Likwidacja PITu pomoże małym sklepikom lepiej konkurować z dużymi hipermarketami. Druga ustawa Wilczka również by tu pomogła.

    • Korniszon

     Majestic, wklejam pełny cytat:

     „Otóż normalny podatek katastralny to ok. 0,5‰ (pół promille – czyli jedna pięciotysięczna) wartości nieruchomości rocznie. Podatek 1‰ – czyli 1000 zł od miliona – uważany był za szalenie wysoki. Gdy król nałożył taki podatek na Niderlandy – te odpowiedziały powstaniem i oderwały się od Korony Hiszpańskiej.”

    • Ciekawyyy

     Nie ja chciałbym Korniszonie a żydorządy Polin R.P. z całą pewnością podniosą, sądzisz że ostatnia nagonka na ,,polskie zbrodnie przeciw żydom” zakończy się fiaskiem absurdalnych żydowskich żądań ?
     Ostatnia ustawka o IPN to cyniczny bubel prawny z dwoma furtkami
     za pomocą których kanalie będą zalewać światową opinię publiczną
     rzekomymi zbrodniami Polaków na narodzie wybranym taka fala potrwa parę lat z rzędu by później wymusić presją opinii narodów zjednoczonych odszkodowania.

    • Korniszon

     Promil od miliona to 1000. 1.000.000 / 1.000 = 1.000.

    • Ciekawyyy

     Promil od miliona to tysiąc zł lecz procent od miliona to dziesięć tysięcy zł

    • Ciekawyyy

     Tak, przeoczyłem subtelne małe zero promila ‰ w stosunku do procenta %

    • to ja coś narozrabiałem ? z tymi zerami .

    • Rodriguez55

     Panowie, idzie się w tym pogubić jak to rozeznajecie zwłaszcza, że chyba nie chodzi o wielkość ale o zasadność.
     Ja się przyznam bez bicia, że byłem przeciwnikiem tego podatku jednak ostatnio pewien budowlaniec wprawdzie trochę tvnowy ale jednak w kilku dziedzinach logicznie myślący, przekonał mnie, że to może być dobre.
     Wcześniej znałem tylko wersję platformy i dlatego też byłem całkowicie przeciw ale w takiej formie to może zdać egzamin.

     Korniszon, widzę, że jesteś z tych co są za a nawet przeciw.
     A prawda jest taka, że robią co mogą w granicach prawa i sił.
     Oczywiście, każdy jest za taką naiwną korwinową polityką podatkową.
     Naiwną, bo jest jak jest, przyszli na pewną rzeczywistość z długą i skomplikowaną historią i jeszcze bardziej skomplikowanym długiem.
     Gadanie o anulowaniu długów, bo bezprawne, bo coś tam to odpowiadam i pytam – masz realną siłę zrównania Londynu z ziemią?
     Skoro już znamy odpowiedź to min ciszy, 1 2 3 i zaczynamy na nowo rozumieć słowo „polityka”

     Uwierz w Jezusa
     Głosuj na PiS

  • Rodriguez55

   Panowie, idzie się w tym pogubić jak to rozeznajecie zwłaszcza, że chyba nie chodzi o wielkość ale o zasadność.
   Ja się przyznam bez bicia, że byłem przeciwnikiem tego podatku jednak ostatnio pewien budowlaniec wprawdzie trochę tvnowy ale jednak w kilku dziedzinach logicznie myślący, przekonał mnie, że to może być dobre.
   Wcześniej znałem tylko wersję platformy i dlatego też byłem całkowicie przeciw ale w takiej formie to może zdać egzamin.

   Korniszon, widzę, że jesteś z tych co są za a nawet przeciw.
   A prawda jest taka, że robią co mogą w granicach prawa i sił.
   Oczywiście, każdy jest za taką naiwną korwinową polityką podatkową.
   Naiwną, bo jest jak jest, przyszli na pewną rzeczywistość z długą i skomplikowaną historią i jeszcze bardziej skomplikowanym długiem.
   Gadanie o anulowaniu długów, bo bezprawne, bo coś tam to odpowiadam i pytam – masz realną siłę zrównania Londynu z ziemią?
   Skoro już znamy odpowiedź to min ciszy, 1 2 3 i zaczynamy na nowo rozumieć słowo „polityka”

   Uwierz w Jezusa
   Głosuj na PiS

 • Ela

  czyli nie pomyliłam sie co do Ciebie. Widzisz moje pokolenie bawiło się na podwórku , skakało na skakankach, grało w klasy, kapsle, chowanego . Nie wiedziało długo, co to pióro wieczne, a co dopiero komputer. Jestem tym rocznikiem, ktore w szkole podstawowej mialo na ławce wycięty otwór,w którym był kałamarz z atramentem i pisało sie piórem ze zwykłą obsadką. Do tego miałam kaligrafię, /dzięki temu do tej pory pisze ladnie/ Dla Ciebie to sf. Było tez zdrowe jedzenie, ktore kupowalao sie najczęściej na targowiskach z zieleniną. Tamte czasy wspominam bardzo miło i moi znajomi równiez. Nie było wyścigu szczurow a poziom nauki był o wiele wyższy niż obecnie. Podręczniki tez były lepiej pisane/zachowalam chyba 2 takie na pamiątkę/ Duzo czytało się książek, posługiwaliśmy sie encyklopedią i róznej maści słownikami.,ze nie wspomnę o beletrystyce Kiedys syn /teraz juz w wieku tzw. średnim/ o cos związanego z ortografią. Odesłalm go do słownika ortograficznego, a on mi na to, ze w takim razie znajdzie w internecie. Moi podopieczni/21-23lat/ od ponad 40 lat/oni ciagle sa w tym przedziale wieku/ to teraz takie bioroboty,a czasami okreslim ich jako zombi. Ponadto sa coraz smutniejsi, tak jakby im brakowało energii. Kiedys mieli „jaja”, poczucie humoru, robili różne psikusy. Jest to nie tylko moja opinia. Widzisz ja mogę porównywac, bo wiem jak było i jak jest teraz. Nie idzie , to w dobrym kierunku.Osatno zarzuciłam swoim uczniom, ze nie interesuja sie tak naprawde co sie dookoła nich dzieje i ze wyszliby na ulicę wówczas, gdyby zabrano im komputery, bo to by ich otrzezwiło. I co przyznali mi rację

  • Korniszon

   Przecież my żyjemy obecnie w zupełnie innych czasach, teraz wiedza jest w komputerze a nie w szkole.

   • Luna

    Korniszon,
    Nie do końca się z Tobą zgodzę … komputer bardzo ułatwia dostęp do wiedzy, można się wiele z niego nauczyć, a wiedza ta mimo wszystko pozostaje w głowie … trudność może sprawiać rozróżnienie różnych wersji owej wiedzy, co jest prawdą, a co tylko jej pokrętnym cieniem stworzonym na pożytek różnych interesów (książkowych też to dotyczy) ? Wcześniejsze pokolenia nie miały takiego dylematu, wierząc w to co napisano w książce żyli spokojnie. Przyjmując zapisane strony jako prawdę jedyną, a tylko nieliczne jednostki zadawały pytania, poddając w wątpliwość utarte kanony … Czy komputer to tylko zło ? Wprowadzenie komputerów i internetu nie spowodowało zamknięcia bibliotek, ani drukarni. Wręcz przeciwnie – dały wybór. Wszak życie nasze opiera się głównie na wyborach, od tych prozaicznych typu – którą nogą wstajemy z łóżka, jakie ubranie na siebie włożymy, czy wypijemy kawę …. itp.

 • Ela

  Młodzi ludzie idą na łatwizne, wiem , bo ma 2-ch synów. Młodym nie chce sie szulac wiedzy, bo lepiej pojsc do klubu, na siłownię, zatankowac to i owo. Iść po najmniejszej linii oporu.A o czytaniu ksiązek to juz nie wspomne. O tym tez sa statystyki.

  • Korniszon

   Mnie np. śmieszy jak w TV mówią czasem, że ludzie czytają coraz mniej książek. Traktuję to w pewnym sensie jako pewnego rodzaju manipulację, bo ludzie mogą zamiast czytać książek czytać np. artykuły w internecie, komentarze, mogą oglądać jakieś filmiki na youtubie objaśniające jakiś problem. Sam fakt, że wciska się ludziom zbiór obowiązkowych lektur w szkole jest skandalem, bo na ogół te książki nie są wiele warte, a czytanie ich w większości przypadków jest po prostu stratą czasu.

  • Korniszon

   Mnie np. śmieszy jak w TV mówią czasem, że ludzie czytają coraz mniej książek. Traktuję to w pewnym sensie jako pewnego rodzaju manipulację, bo ludzie mogą zamiast czytać książek czytać np. artykuły w internecie, komentarze, mogą oglądać jakieś filmiki na youtubie objaśniające jakiś problem. Sam fakt, że wciska się ludziom zbiór obowiązkowych lektur w szkole jest skandalem, bo na ogół te książki nie są wiele warte, a czytanie ich jest po prostu stratą czasu.

   • mak

    Mylisz sie. Literatura ksztaltuje jezyk. W necie czyta sie szybko i czesto nie to, co wartosciowe. Skad tyle bledöw komentujacych? To nie tylko wina marnych nauczycieli, ktörzy nie sa w stanie przymusic uczniöw do czytania wartosciowych lektur. Jest takze cos, co wynosi sie z domu, cos, na co pracowaly pokolenia.
    Ja mialam zaszczyt ukonczyc jedno z najlepszych liceöw w-wskich i mimo 40 lat na obczyznie, studiöw w obcym jezyku,staram sie pielegnowac nasz wspanialy, starozytny jezyk.

    • Korniszon

     Zmuszając ludzi do czytania lektur, których nie lubią i o których jak najszybciej chcą zapomnieć nie sprawi się, że wyrośnie nam piękne pokolenie. Piękne kwiaty wyrastają same, tak samo jak zainteresowanie do lektur czy do czegoś innego przychodzi samo i jest pielęgnowane przez daną jednostkę, ale nie każdy chce iść taką drogą, bo nie każdy jest taki sam i nie każdego celem w życiu jest czytanie książek napisanych 100 lat temu.

    • Ela

     wystarczy posłuchac czy poczytac niektórych młodych dziennikarzy – jak strasznie kalećza polski język, że nie wspomnę juz o składni zdania czy stawianiu przecinków. Zle postawiony przecinek, moze zmienic sens czytanego tekstu. To samo dotyczy młodszego pokolenia polityków

   • Ela

    Korniszonku ani artykuły.chociaz sa wyjątki/ a tym bardziej internet nie nauczą Cie prawidłowo mówici pisać po polsku.
    Wisdzę to po kartkówkach, ktore serwuja swoim uczniom. Najczęsciej jesto pisane na zasadzie Ali kochac ali lubiec, bez przecinków albo wstawianie ich tam , gdzie nie powinno ich byc. Oczywiście sa i tacy ,co pisza bardzo poprawnie, czystym językiem polskim, ale to najczęsciej jest wyniesione z domu, gdzie sie do tego przywiazuje wagę. Ogólnie kroluje niechlujstwo językowe

  • Luna

   Ela,
   Nie należy uogólniać, ja również mam dwóch synów … im jednak chce się szukać wiedzy, ich znajomym i przyjaciołom również … Często spotykają się u mnie w domu i prowadzą naprawdę ciekawe dyskusje, często i mnie zdarza się w nich uczestniczyć. Im nie wciśniesz ciemnoty, bo są na to za mądrzy i wyobraź sobie, że czytają książki … I wielu jest takich młodych ludzi.

   • Ela

    oczywiście, ze sa wyjatki, jak wszędzie.

    • Ela

     Moje pokolenie jest przede wszytkim zdrowsze psychicznie. Nawet nie masz pojęcia, ilu młodych ludzi ma depresję. Ilu przynosi mi zaswiadczenia z poradni zdrowia psychicznego i psychiatrii. Mam koleżankę psychiatre, ktorapowiedziala mi, ze to co teraz się dzieje wsrod mlodziezy ze zdrowiem psychicznym to tragedia, o czym świadcza straszne kolejki do niej.
     Korniszonku, a co będzie jak Ci wyłączą prąd? i to na dłużej

    • Korniszon

     Będzie to samo co u innych, płacz i zgrzytanie zębami 😀

    • Luna

     Elu,

     Myślę, że depresja dotyka ludzi w różnym wieku i nie ma tu reguły. To taka choroba cywilizacyjna obecnych czasów. Myślę również, iż młodzi znaleźli sobie taki ,,myk”, inne określenie na zwykłe – nie chce mi się. Wystarczy papierek od psychiatry by mieć w szkole ,,fory” i być inaczej traktowanym niż cała reszta. Oczywiście nie oznacza to, że sprawa dotyczy wszystkich przypadków …

   • Ela

    Luna nie musze nikomu wciskac ciemnoty. Jestem praktykiem. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nawet nie jestem w stanie policzyc ,ilu studentów wyszło z pod moich”rąk”, w ciagu prawie 43 lat. Moje i nie tylko moje obserwacje potwierdzaja badani aostatnich lat nt. inteligencji. Otóz inteligencja spada i to w sposób statystyczny. Wiedza nie jest tożsama z inteligencja. Tu chodzi głownie o funkcje poznawcze, ktore zaczęły kulec u młodych ludzi. Zanma osoby o duzej wiedzy, ale niekoniecznie juz bardzo inteligentne i odwrotnie

    • Luna

     Elu,
     Nie napisała, że ty komuś wciskasz ciemnotę

    • Ania

     „wiedza nie jest tożsama z inteligencja.”
     No niby nie jest, bo to różne pojęcia.
     Ale:
     Pęd do zdobywania wiedzy to cecha inteligentnego umysłu.

    • Wojwit

     Elu, ponawiam pytanie, które postawiłem Ci trzy tygodnie temu lecz niestety nie otrzymałem na nie odpowiedzi. Być może nie dostrzegłaś go w nawale trollowych wpisów. Czy wykładałaś w budynku przy Witelona róg Banacha?

   • Ela

    dla kogo myk dla tego myk. Podkreślam, ze moge porównywać, gdyz jest to ten sam przedzial klasowy niezmiennie od ponad 40 lat

    • Ela

     Luna a dodatkowo pracuję w takim środowisku, ze trudno jest udawac chorobę psychiczną. Mykaja to sie od wf w szkole podstawowej.

    • Ela

     oczywiscie, mialo byc „przedział wiekowy”-ja sie starzeję, a Oni nie

 • Ela

  jestem za stara na takie numery. Wciskac to mozna duzo,ale młodym ludziom. Kiedys tez byłam młoda i łykalam wszystko jak leci, ale w miare przybywania lat a wraz z tym doświadczen weryfikuje sie wiele rzeczy. Poza tym od ponad 40lat mam do czynienia z duzo młodszymi od siebie i wiem co lykaja jak pelikany

 • Turkus

  Panie Marku, skoro 6 lat temu Gowin został przejęty przez Mogula, to mord „tzw. katastrofy smoleńskiej” musiał być dokonany świadomie przez Gowina – to już prawie 8 lat.

  • Admin

   Słuszna uwaga. Mogul był wtedy w kim innym przejął Gowina na okres „katastrofy”, tylko na 4 dni. Wcześniej miał na 1 dzień Komorowskiego – stąd ten wiedział, że „prezydent gdzieś poleci”. Sam się dziwił skąd coś takiego mu przyszło na myśl. Mogul jednak stwierdził, że Gowin jest bardziej użyteczny, nie jest tak pod lupą jak Komorowski.

 • doktorek

  / Nie wiem, może niezbyt dosadnie napisałem odnośnie pseudo-księdza Jacka Sułowskiego z Laskowic, który zamordował w mordach rytualnych 583 dzieci. Agentura w ABW umożliwiła mu niestety zamordowanie 6 kolejnych i nadal jest na wolności. /
  I może niby te 589 dzieci zabrał z przedszkola , czy też pstryknął palcami i już się zjawiły na zawołanie ? o : Q urwa ,rzesz paranoiczna bladź …

 • Korniszon

  „Mogul ma na sumieniu 7005 ofiar mordów rytualnych, z czego tylko 5 nie było dziećmi.”

  Oczywiście nikt się nie zorientował, że 7005 osób gdzieś zniknęło 🙂

  • Admin

   Co roku 8 – jesteś w stanie to zauważyć? U ciebie widzę tylko 5.
   Chyba się w końcu pokuszę o zalezienie tych 4 lokalizacji gdzie je grzebiesz Piotrze Ektimowiczu. Dziwne nazwisko mi wyszło. Dostałem też info, że zostaniesz poddany reedukacji na poziomie 1, a potem na 4.

   • Korniszon

    Raczej 2,5 na rok. Ilość ofiar Mogula to 7005, a wiek Mogula to 2635, więc 7005/2635=2,658444022770398 🙂

    • Danuta

     Krolowo sniegu obsrana obsrany tchorzu!WSPANIALA Luccila ,ha ha po pierwsze ja nie jestem z polski ,po polsku niezbyt umie po drugie ty nic nie umiesz obrocz tu natym blogu udawac wazna!Jestes smieszna lajdaczka!Ile umiesz innych obcych kezykow oprocz szkodzic i smierdziec?
     YOU HAVE NOT POWER!!!!
     ni masz na tyle godnosci i milosci zeby do mnie pisac,scierwo,sorry za twoj poziom!!!!ale cgyba tylko w taki sposob rozumiesz.Wiesz ze mozna nawet sie samemu wyleczyc wystarczy dobre intencje i chec!Kochac siebie samego,miec do siebie szacunke i godnosc reszte samo przyjdzie i sie wyleczysz!Szkodniku!GAME OVER ;YOUR TIME IS OVER TANIOCHO!

    • Korniszon

     Danuta napisała do Królowej Śniegu:

     „ni masz na tyle godnosci i milosci zeby do mnie pisac,scierwo”

     Dobre 🙂

   • Korniszon

    Dwa komentarze jakie wysłałem Eli skasowałeś, nie było tam niczego złego, opamiętaj się. A Stanisław do dzisiaj nie umie mi odpowiedzieć czy wierzy w to co piszesz, jedynie daje te wersje mp3.

    • Danuta

     Korniszon ty biedny wstretny -……….co jakbys nie wiedzial ze rocznie na calym swiecie „ZNIKA”tysiece,tysiace ludzi i dzieci bez sladu!!!!wes sie pacholku ogarnij i ratuj siebie jeszcze jak nie jest za pozno!Bo padles ochydnie i jestes ochydnym pacholkiem i niewolmnikiem zla, pomagasz i niszczys innych i siebie samego!!!!!zachnij wrescie dzialac dla dobra dla samego siebie i luckosci!!!!CZAS NAJWYZSZY!!!!

    • Korniszon

     Ja wcale nie kwestionuję tego, że niektóre dzieci są porywane, aby je później zabić w mordzie rytualnym… nie mniej jednak, udowodnij mi, że jakiś dzisiejszy mój tutaj wpis minął się z prawdą, czekam.

    • Ciekawyyy

     Ty koszerny ogórku nie kwestionuj tutaj wskazań niczym niezachwianych trafnych wahań.
     Działasz w zmowie z Królową na szkodę ludzkości, wyludnicie planetę złoczyńcy, krzywa przyrostu naturalnego planety drastycznie spada a Wy słodko uspakajacie czytelnie M.P.

    • Korniszon

     Danuta rozumiem, że możesz się przyczepić do tego mojego zdania odnośnie statystyk policyjnych, ale 80%-90% ludzi (bazuję na dwóch artykułach wklejonych przez Majestica), których uznaje się za zaginionych odnajduje się z czasem. Morderstwa oczywiście występują, ale nie koniecznie z przyczyn satanistycznych (mordy rytualne).

     „W ubiegłym roku (2011) zaginęło 118 dzieci w wieku do 7 lat (sataniści przeważnie szukają młodych dzieci, a nie starszych). Większość to porwania rodzicielskie, gdy dziecko pada ofiarą porachunków między skłóconymi rodzicami. Zdarzają się też uprowadzenia przez obcych. Pozostałe przypadki to wynik beztroski rodziców.”
     Żródło: http://www.nto.pl/magazyn/wywiady/art/4212319,rocznie-ginie-w-polsce-35-tysiaca-dzieci,id,t.html

     To są wciąż małe liczby. Właściciel strony pisze tutaj czasem o naprawdę dużych liczbach mordów rytualnych, a tego statystyki policyjne nie potwierdzają, tak samo jak nikt nie potwierdził wskazań nano-wahadełka odnośnie zakopanych zwłok, które wskazuje właściciel strony.

     PS. Uważasz Danuta, że J. Gowin naprawdę zabił tyle osób?

    • Roma

     #GermanDeathCamps

     – Kancelaria Premiera rozpoczyna kampanię spotem z Mateuszem Morawieckim

     https://www.wprost.pl/kraj/10101837/germandeathcamps-kancelaria-premiera-rozpoczyna-kampanie-spotem-z-mateuszem-morawieckim.html

     Polski rząd rozpoczął międzynarodową kampanię informacyjną, w której zamierza walczyć z hasłem „polskie obozy zagłady”. Akcję otwiera specjalny spot zamieszczony w serwisie Youtube.

     https://youtu.be/GXcm7k3FpJc

   • Ciekawyyy

    Bo dzieci na planecie odparowują w setkach ba.. milionów sztuk 🙁
    wredna Królowa Śniegu Luccilla przemienia je w kryształki lodowe

   • ♛ LUCCILLA KRÓLOWA ŚNIEGU ♛

    Melduje się pięciu z bloku naprzeciwko Marka*. Jesteśmy podłączeni do jego światłowodu. Jesteśmy uzbrojeni, ale nie będziecie mieć problemu aresztując nas, nie ruszymy ani ręką ani nogą.
    https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Agenci.jpg
    Dobrze nas przesłuchajcie, mamy ciekawe powiązania i duuuużo nielegalnej kasy.
    Druga nasza lokalizacja: https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Agenci2.jpg
    Mieszkanie 25, jest nas trzech, uzbrojeni. Mamy broń telepatyczną, psychotroniczną, skalarną i własne zasilanie. Też czekamy bez ruchu na was przyjazd.

    *oczywiście sprawa załatwiona przez rosyjski odpowiednik CERN, przenieśliśmy się w przyszłość co nieco. Nazwiska w obsłudze akceleratora: Osypowicz, Łazarienko i Kozariew

  • Radoslaw

   Moi mili Rodacy=Polacy.
   Nie mam zamiaru pisac o sprawach. Ktore tu poruszacie.Boli mnie tylko to ze my wszyscy POLACY .SIEDZIMY CICHO I POZWALAMY rzadzic panoszyc sie ;;;;;;;;zydom Ktorzy udaja polskich patriotow
   .Jarek Kaczynski,Morawiecki Szydlo Gowiny jakies Kuchcinskie (Ukrainiec)Siedzacy w Sejmie.Schetyny jakies Petru I inne ;;;;;;;;IMITACJE LUDZKIE;;;;;Ktore zyja kosztem naszym.
   DO K……….y NEDZY .JAK DLUGO jeszcze ?JAK dlugo?NIE ,,,,,,,,,DOSC TEGO DOSC TEGO DOSC TEGO DOSC TEGO DOSC TEGO.Amen

  • LeonPlichta

   Moi mili Rodacy=Polacy.
   Nie mam zamiaru pisac o sprawach. Ktore tu poruszacie.Boli mnie tylko to ze my wszyscy POLACY .SIEDZIMY CICHO I POZWALAMY rzadzic panoszyc sie ;;;;;;;;zydom Ktorzy udaja polskich patriotow
   .Jarek Kaczynski,Morawiecki Szydlo Gowiny jakies Kuchcinskie (Ukrainiec)Siedzacy w Sejmie.Schetyny jakies Petru I inne ;;;;;;;;IMITACJE LUDZKIE;;;;;Ktore zyja kosztem naszym.
   DO K……….y NEDZY .JAK DLUGO jeszcze ?JAK dlugo?NIE ,,,,,,,,,DOSC TEGO DOSC TEGO DOSC TEGO DOSC TEGO DOSC TEGO.Amen