5739 ofiar mordów rytualnych kapłanki satanistycznej Róży Gräfin von Thun

Uwaga, artykuł został nieco zmieniony, z uwagi na pozytywny przebieg zdarzeń. Okazało się bowiem, że prawdziwa dusza Róży Thun nie była inkarnowana. Dzięki technologii wysoko rozwiniętej cywilizacji udało się panią Różę oczyścić i jest już sobą. Z tego co widzę jest w stanie totalnej depresji widząc co jej przejęte ciało wyprawiało. Proszę wszystkich to czytających o intencję miłości w stosunku do Róży Thun, by jej prawdziwa dusza wybaczyła swojemu ciału i poprzedniej duszy, która była bardzo niedojrzała i przez to dała się kierować złym energiom. Prawdopodobnie pani Róża albo stanie się orędowniczką prawdy i dobra na arenie międzynarodowej, albo też całkowicie zrezygnuje z polityki. Stróżowie prawa doskonale znają jakie są realia i nie będą jej karać za czyny, na które nie miała wpływu jako osoba przejęta.

Dwa z 47 cmentarzysk ofiar mordów rytualnych przejętej Róży Thun

Pochwała dla Ryszarda Czarneckiego, że odważył się zwrócić uwagę na tzw. Różę Thun. Sprowokowało mnie to do sprawdzenia kim naprawdę jest ta kobieta. Otóż w wieku 5 lat została przejęta przez bardzo niebezpieczną duszę Lochanus, która od ponad 5300 lat przenosi się z ciała na ciało nie inkarnując, dzięki energii z mordów rytualnych, głównie na dzieciach. Ogółem ma na sumieniu 5739 ofiar, w tym wcieleniu są to 682 osoby.

Róża Thun, czy właściwie Lochanus ma 69 ofiar w USA. Na zrzutach po prawej stronie podaję lokalizacje głównych cmentarzysk ofiar Lochanusa – w Polsce i USA, są to same dzieci i tylko 2 dorosłych. W Bieleckich Młynach zmasakrowane przez przejętą Thun 35 dzieci (m.in. obdarte żywcem ze skóry) są zakopane na głębokości 6 metrów, tam też zresztą jest ołtarz mordów rytualnych – wejście od piwnicy, a w Richmond 65 ofiar jest zakopanych na głębokości 3 metrów. Tam też jest miejsce mordów rytualnych – dojście jest od Urzędu Miasta.

Mamy też odpowiedź na pytanie dlaczego i kto w Parlamencie Europejskim ją popierał. Są to sami sataniści – ludzie przejęci przez złe moce, i podobnie jak Thun praktykują mordy rytualne. Przesłuchanie Thun pozwoli na ujawnienie nazwisk 48 polityków, którzy w PE pełnią decydujące role i posługują się szantażem i zastraszaniem. Otóż 58 posłów PE, którzy mają dobre intencje, jest szantażowanych po porwaniu 79 członków ich rodzin. Ofiary są trzymane w Belgii, tu jest mapka: https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Genval.jpg Ofiary są trzymane na głębokości 6 metrów w wielkiej sali, do której wejście jest w szkole podstawowej. Tam też jest główny ołtarz rytualny satanistów PE. Zakopanych jest ponad 8 tysięcy ofiar.

70 komentarzy 5739 ofiar mordów rytualnych kapłanki satanistycznej Róży Gräfin von Thun