Aktualności i medytacje 12 maja 2019

Ten blog jest ciągle blokowany. Nanowahadełko pokazuje, że jest dostępny tylko w czterech regionach – Krakowie i okręgu 45 km wokół miasta na Śląsku, Wrocławiu oraz w Warszawie i okręgu 35 km wokół stolicy. Te regiony są połączone „kanałami” o szerokości ok. 7 km dzięki temu, że mieszkają tam Avatarzy. Jeszcze osiem dni temu zasięg był znacznie większy, jednak żydowski sanhedryn powołał specjalną ekipę do zniszczenia tych połączeń. Jest to  7896 osób , tzw. „mentalistów” + 469 ukrytych „super-mentalistów”, którzy to blokują poprzez „medytacje” wspomagane potężnymi urządzeniami skalarnymi zainstalowanymi wokół Krakowa. Dzisiaj usuwamy tę grupę szkodników. 70% tych ludzi jest szantażowanych, dlatego nic im się nie stanie, ale musimy ich też uwzględnić w medytacji.

Medytacja:
Część1:  Wysyłamy informację tylko do sześciu dusz rabinów: Sosotina Oknowicza (Rorstuwyz), Trowina Rostowicza (Trpstuwyz) i najgorszego – Rorura Ninowickiego (Oprstuwyz), że żydzi, w których siedzą są bezwzględnymi zbrodniarzami i postępują wbrew prawom Kosmosu, co się bardzo odbije na ich duszach – będą się musiały oczyszczać przez miliardy lat. Jeśli te dusze teraz zrobią czystki w ich otoczeniu to „kara” zostanie bardzo złagodzona przez szlachetne czyny. Dusze wszystkich bandytów, którzy z nimi pracują powinny jak najszybciej opuścić ciała i udać się do najbliższego portalu Czarnej Dziury. Po drodze powinny poddać się oczyszczeniu do ostatniego bitu informacji ziemskiej oraz neutralizacji światłem słonecznym. A nasze dusze na koniec wypełniają powstałe pustki po tych duszach niebieskim światłem miłości.

Część 2: Likwidujemy żydłacką siatkę zbrodniarzy, którzy za pomocą przejętych telefonów ściągają ludzi i ich mordują. Wykorzystują do tego celu także najnowsze generacje klonów. Ofiarami tej macki żydowskiej ośmiornicy padło 6758 ludzi. Siatką kierują pseudo-Avatarzy o nickach: ROPRSTRUWYZ, OPRORSTRUWYZ, PORPSTRUWYZ, ONPRSTRUWYZ, RPORSTRUWYZ, czyli płk Łomkowski (CBA), gen. Psiłowicz (CBA), płk Rorikowicz (Mossad), gen Rowkowski (Mossad + 4 inne macki mafii żydowskiej) i płk Ołnowicz (Mossad).
Ogółem ta siatka liczy 6850 osób. Lokalizacja: Politechnika Poznańska, tam jest też wejście do schronu na głębokości 8969 m. 4, 6 i 8 osoba w hierarchii na tej uczelni są w konspiracji. To są półżydzi, nie wiem jak się jeszcze uchowali z takim wrednym DNA, musieli mordować dzieci non-stop. W schronie jest jeszcze 790 dzieci czekających na obdarcie ze skóry. To nie jest joke. Te kurwy żydowskie muszą być jak najszybciej złapane i rozstrzelane. Uwaga, drugi schron jest niedaleko, wejścia: Pozdent Stomatologia, Akademia „Le Grand” i Internat Zespołu Szkół Komunikacji. Schron jest na głębokości 685780 m i tam chowają się najgorsze parchy żydowskie. Informacja o tych schronach już dochodzi do wojsk Koalicji. MY TYLKO NASZYMI DUSZAMI ICH WSZYSTKICH PARALIŻUJEMY. RAZEM 6855 osób.

WAŻNA INFORMACJA DLA WOJSK KOALICJI – WEŹCIE TĘ PIĄTKĘ ŻYWCEM, MAJĄ DANE ODNOŚNIE INNYCH 5 KOMÓREK W 5 KRAJACH. KAŻDY Z NICH WIE O JEDNEJ. Jakby się nie udało to dajcie znać komentarzem, poszukam na mapie. Komentarze będą od jutra moderowane pomiędzy 9, a 15-tą.

Część 3: Usuwamy RPORTSTYWUZA i jego pięciu kompanów bo tu nieźle mieszają ludziom w głowach. To jest płk Sprejkowski – Stara Dębowa Wola k. Ostrowca Świętokrzyskiego, tajna centrala wojska żydowskiego w Polsce. Jedno z wejść ukrywa się pod szyldem Zakład Mechaniki Pojazdowej. 857,089 m. Mają schron o pow. prawie 1 km kw. WEJDZIEMY TAM PO PROSTU I ICH ROZPIERDOLIMY NA KAWAŁKI!
Uwaga, właśnie to odkryłem: TAM JEST PONAD 36,000 PARCHÓW ŻYDOWSKICH UZBROJONYCH PO ZĘBY!!!

102 komentarze Aktualności i medytacje 12 maja 2019

 • Sosotin Oknowicz

  MARKU TY STERY UBEKU!!! PRZESTAN NAS SZKALOWAĆ!

 • Stachu

  Dobra Madżi, nie będę Cię trzymał w niepewności. Tak tylko trochę przytrolowałem. Wszedłem tu przypadkiem, trochę poczytałem i doszedłem do paru wniosków. Nie zamierzam Wam przeszkadzać, nie liczę na najmniejszy kawałek z tego tortu. Nie mogłem się tylko opanować, bo teksty macie niezłe i ten cały geszeft rokuje nadzieje na przyszłość. Pozwolisz, że czasem wpadnę aby poprawić sobie samopoczucie. Popracujcie może trochę nad formą werbalnej komunikacji w filmikach, bo jak się czasem słucha tych jąkałów to żywcem wdziera się w człowieka ból, że będzie klapa.

  Powodzenia

  Stachu

 • Mira

  Marku, jest lepiej? Coś niedobrego się się dzieje z blogiem MP.

 • Stachu

  Panie Marku.

  Chciałbym Panu gorąco podziękować. To właśnie za Pana sprawą dowiedziałem się jakiś czas temu o technologii Keshe. Czytałem wówczas o tym jak szalony. Chciałem wiedzieć więcej i więcej o tym zbawiennym dla ludzkości cudzie otwartego myślenia. Kiedy już przeczytałem i obejrzałem wszystko co było dostępne na ten temat postanowiłem zbudować własnego Magrava. Nie byłem laikiem w pozyskiwaniu nowych form energii. Dwa lata wcześniej wykonałem prototyp lampy z soli himalajskiej, która świeciła sama z siebie światłem o mocy 20 watów. Poprzez badanie specjalnym magnetometrem konstrukcji mojego sąsiada Czesława udało się precyzyjnie ustalić skąd przybywają do lampy fale Schumanna. Stosując prostą pelengację, po prostu poszliśmy z Cześkiem za stodołę, pod sklep i pod chałupę Mirka B., określiliśmy źródło pochodzenia fal. Przybywały do nas z Pakistanu. Narobiliśmy tych lamp dla całej wsi. Niestety pojawiły się problemy. Ludzie zaczęli bowiem te lampy oblizywać aż do kompletnego zlizania soli a tym samym pozbawienia się źródła światła. Ale nie to było najgorsze. Ci, którzy lizali najbardziej zawzięcie stali się w dość krótkim czasie grubasami. Zmuszeni byli udać się do baby znachorki, która mieszka pięć kilometrów za Sieniawką między pierwszym a drugim jarem licząc od Sieniawki. Baba Szeptucha zdiagnozowała u nich niedoczynność tarczycy. Gadała, że to od braku jodu w tych lampach i że lepiej nie kupować tego u Pakistańców tylko w Polsce. Ta polska himalajska sól jest bezpieczna, bo robią ją z soli z Wieliczki. Ale mniejsza z tym.
  Powrócę do mojego Magrava, którego wykonałem metodą piezzograwoelektryczną z plastikowego nocnika z deklem, który mój szwagier wyrzucił na śmietnik po tym jak dzieciak nauczył był się srać w kibel ludzi dorosłych. Pokazywałem Magrava na spotkaniu Koła Gospodyń Wiejskich w Ruciach Kościelnych i na zebraniu strażackim w Sieniawce i muszę przyznać spotkał się z życzliwym zainteresowaniem lokalnej społeczności a trzy panie zadeklarowały nawet chęć kupna Magrava i podniesienia poziomu swojej świadomości a także nafaszerowania się jego magnetyczno – grawitacyjnym polem. Niestety odmówiłem, ponieważ nie mam prawa wchodzić w drogę panu Jackowi jako wyłącznemu dystrybutorowi technologii Keshe na Polskę. Podałem jedynie kontakt aby panie mogły zakupić cewki i doniczki do produkcji urządzenia. Magrav mojej produkcji okazał się być cudownym urządzeniem. Już w dwie minuty po włączeniu uspokajał tak moją starą, że nie zrzędziła aż do wieczora. Zasięg jest spory i potrafię nim uspokoić ujadające psy w promieniu 300 metrów od mojej posesji. Zjawisko zaobserwowałem po pojawieniu się we wsi lisa pospolitego zwanego również w niektórych kręgach lisem rudym.
  Nie jestem pewien czy duchowy spokój można w ten sposób zapewnić psom w przypadku pojawienia się żydłaka a to z tej przyczyny, że w naszej wsi nie pojawił się ostatnio ani jeden żydłak. Temat jest więc do naukowych dociekań otwarty i chętnie zapoznam się z ewentualnymi wynikami obserwacji Szanownych Bywalców MP.
  Zbawienny okazał się również wpływ urządzenia na oszczędność w rachunkach za prąd. Udało mi się skosić dwie trzecie powierzchni trawnika w ogóle nie podłączając kosiarki do prądu tylko do Magrava za pomocą kabla od starego piecznika.To fakt, musiałem Magrava dźwigać na plecach, bo kabel był za krótki, ale i tak jestem zadowolony z wykonanej za darmo pracy kosiarki. W przyszłości rozważam również wykorzystanie magnetyczno – grawitacyjnego pola w koszeniu trawy zwykłą kosą jak również wpłynięcia na skoszoną trawę aby zebrała się sama i umieściła w kompostowniku. Oczywiście po uprzednim wyschnięciu w polu magnetyczno – elektrycznym.
  Po kilkudniowych obserwacjach, podczas których jadłem tylko chleb z dżemem zaobserwowałem zaistnienie jeszcze jednej możliwości urządzenia. Jestem pewien na sto procent, że wibracje pola wpłynęły na moją chęć spożycia pieczonego kuraka co nie miałoby miejsca gdybym nie włączył Magrava a zadowoliłbym się zapewne zwykłą odsmażaną kiełbasą. Kurak był wyborny a nie jak dawniej smaczny. Moja żoną jest również zafascynowana urządzeniem. Stwierdziła, że lepiej prasują się koszule, niektórych nawet nie trzeba spryskiwać wodą, lepiej przebiega odkurzanie pomieszczeń, bo kurz w polu magnetyczno – grawitacyjnym gromadzi się w postaci kłębków w trzech lub czterech miejscach pomieszczenia i nie zachodzi konieczność ganiania po całym. Także domowe rośliny rosną o wiele szybciej. Małżonka zasiała w piątek pomidora, w sobotę przepikowała go a już dziś, to znaczy w niedzielę zebraliśmy z niego pięć kilogramów pomidorów w tym dwie sztuki były już na krzaku nieco nadgnite.
  Chętnym podam więcej przykładów cudownej mocy sprawczej Magrava. Tym krótkim wpisem pragnąłem tylko dać wyraz mojej fascynacji tym tematem i wyrazić wdzięczność Panu Markowi. Dziękuję. Pozdrawiam.
  Stachu z Sieniawki.

  • znowu wszystko zmyślone chcesz tym Marka pogrążyć ?

   • Stachu

    Jak już staliśmy się dobrymi znajomymi przechodząc na TY to wiesz co, stary…, jesteś niesprawiedliwy i wietrzysz niepotrzebnie spiski. Przyszedłem tu w poczuciu przeobrażenia pragnienia w pewność, że znajdę ludzi poważnych i światłych. I nie zawiodłem się. Ale żebym natknął się na tak poważne zarzuty na samym początku?! Mimo to nie zmienię swojego zdania o tym miejscu i członkach wspólnoty, którym, wierzę w to z całego serca, przyświeca szczerość w głoszeniu pełnych zdrowego rozsądku poglądów znajdujących odzwierciedlenie w każdej cząstce naszego życia jak i prawdziwie ludzkie intencje czynienia dobra dla bliźniego.

 • nina

  ————znikam na parę dni. NIECH SIĘ WSZYSTKIM DARZY ::))).
  https://www.youtube.com/watch?v=fLVPZMubkUY

  • piórko

   nina znika
   zmiana nicka
   to zaboli majestika!
   Któremu synkowi opowiesz tę historię?
   To tylko zlepek komórek…

 • Marek

  Ściągam moderację.
  Uwaga, bardzo proszę o wsparcie dla mojej matki – jest straszliwie atakowana, natężenie DOR w moim mieszkaniu jest w tej chwili takie, że zabiło by 5 milionów ludzi. Nie wiem dlaczego ale jeszcze zipiemy, natomiast moja matka płacze bez powodu i mnie atakuje z byle powodu – to mnie i ją wykańcza emocjonalnie. Nie mogę jej tego wytłumaczyć, nie zrozumie. Sądzę, że za tym stoi kościół, ale w tej chwili mam wszystko w domu skażone DOR-em i nie jestem w stanie sprawdzić.
  PRZEDE WSZYSTKIM POMÓŻCIE MI ZBURZYĆ W PYŁ WSZYSTKIE HOLOGRAMY JAKIE NADBUDOWALI W PROMIENIU 50 M OD MOJEGO MIESZKANIA – 79 MILIONÓW. W TYCH HOLOGRAMACH RÓWNOCZEŚNIE DZIAŁAJĄ WREDNE KLONY MOJEJ MATKI – DLATEGO JEST TAKA DOKUCZLIWA. TO NIE JEST ONA. MA SZKLANE OCZY.

  Dlatego też bardzo pilnie robię nowe nanowahadełko o konstrukcji nieznanej dla parchów. Wszystkie poprzednie dokładnie obejrzeli, niektóre ukradli mi z mieszkania przez hologramy.

  PROSZE, POPROŚCIE SWOJE DUSZE O ZNALEZIENIE ŹRÓDŁA TERJ ZŁEJ ENERGII DOR I ZNISZCZENIE GO. Dusze sobie poradzą.

  • Ika

   Cokolwiek by nie powiedzieć, wydać się może nietaktowne …

   Oczywiście, że kościół i oczywiście, że nie zrozumie… !
   Jak bowiem wytłumaczyć potwornie zniewolonej osobie, że siedzi w …najpotężniejszej niewoli i poddaje się regularnie rytuałom.

   Marku, choćbyś serce wyłożył, to musi wypłynąć z Niej, z Jej woli.
   Twoja Mama NIE SZANUJE SIEBIE (choć jest starą duszą) więc jak ma szanować syna i kochać go.
   Na swój sposób kocha Cię ale jest to …pokaleczone.

   Stare dusze mają różne lekcje, np. NAUCZENIE SIĘ SZANOWANIA SIEBIE.
   Ale muszą być tego świadome i pragnąć na tym pracować.

   Kochaj bliżniego swego, JAK SIEBIE SAMEGO – największe przykazanie – przekaz dla DUSZ od DUSZY.
   Jeśli ktoś nie szanuje siebie (nie kocha siebie), jak może otoczyć Cię miłością… ?

   Rozwiń przekaz na wszystko i wszystkich, którzy Cię otaczają i którymi Ty chcesz się otoczyć w przyszłości. Potem tylko bardzo poważnie rozważ głębiej, co chcę Ci powiedzieć.

   Ps. Hologramy moje, wszystkie możliwe wysłałam.
   Zresztą wysyłałam nawet przez 12 dni, kiedy mnie tu, na blogu nie było…
   Sama świadomość, że inni Cię wspierają (bo wszyscy się dołączą i oboje z Mamą otrzymacie …bombę atomową) przyniesie ulgę…

   • Trump Donald

    Ty też się kwalifikujesz na leczenie, a matka TW Janusza rozpacza nad idiotą którego powiła, jedyne co może zrobić matka TW Janusza ojca Jezusa to zadzwonić po policje albo od razu do psychiatryka i już dawno powinna to zrobić ale być może nie zdaje sobie sprawy że schizofrenia paranoidalna to nie jest choroba która sama przechodzi.

 • Ika

  Быдлошевский Л.З.
  bez odbioru … ???

  Zaszło jakieś bardzo ciekawe zjawisko… Za kompletowanie poważnego Pana dostałam opierdol ! Ha, ha… To nowe doświadczenie dla mnie, chyba raczej z takim nigdy wcześniej się nie spotkałam.

  A teraz wróć, proszę…
  I zobacz, że napisałam do kilku konkretnych osób, sprecyzowałam do kogo, a Ty …uogólniłeś.
  Czemu moje słowa skierowane do kilku osób – tylko na tym blogu – uogólniłeś i przeniosłeś na cały świat… ?

  Gdzieś coś nacisnęłam, coś Cię zabolało ale zrobiłam to nieświadomie.
  Czasem coś mówimy nieświadomi, że gdzieś coś naciśniemy i …zaboli. Mamy uczucia, czujemy…

  Nie można moich słów, że wszyscy jesteśmy niezwykli i nieprzeciętni przenosić tak, jak to uczyniłeś, dotykając na dodatek bardzo ciężkiego tematu. Takie jednak miałeś skojarzenie, bardzo negatywne.

  Zobacz, do czego doszło. Jak bardzo zniszczono wartości. Do tego stopnia, że piękny komplement, że jesteś niezwykły i nieprzeciętny kojarzysz ze ZŁEM.

  Rozumiem, że chcesz po prostu podkreślać swoją skromność, a nie że jesteś avatarem.
  Chciałam tylko powiedzieć Tobie, że jesteś SKROMNYM AVATAREM – NIEZWYKŁYM/ZWYKŁYM, NIEPRZECIĘTNYM/PRZECIĘTNYM.

  Ps. Czy znowu …opierdol będzie ?

 • „Donald Trump podpisał act 447 ,operacja tajnych służb zakończyła się” OpcjaSpoleczna – Videoblog https://www.youtube.com/watch?v=fgIVqZQgCJE

 • Marek

  Wprowadziłem moderację na kilka godzin.

 • Ania

  Szef NASA uprzedził o ataku kosmitów i przepadł bez wieści

  Opublikowano: 12.05.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z wszechświata

  Pod koniec kwietnia 2017 roku administrator NASA Charles Bolden oświadczył, że kosmici są gotowi zawładnąć Ziemią. To tylko kwestia miesięcy – twierdził.

  Na konferencji prasowej w Huston były astronauta, uczestnik czterech ekspedycji wahadłowców Space Shuttle, generał piechoty morskiej szokował wszystkich informacją o tym, że: „We wszechświecie według wstępnych podliczeń znajduje się 30 000 pozaziemskich cywilizacji i wiele innych potwornych rzeczy”.

  Wolne Media dzisiaj

  • Mira

   „We wszechświecie według wstępnych podliczeń znajduje się 30 000 pozaziemskich cywilizacji i wiele innych potwornych rzeczy”. STRASZENIE?!
   „Potworne rzeczy” to mamy na Ziemi od najazdu Annunakich! I właśnie je sprzątamy.
   A NASA – wiadomo! Może Trump juz tam zrobił porządki?

  • no kosmici jak Nas znajda to będą mieli szanse ! i dziwne że przez tyle miliardów lat nie doznali tego ? https://innemedium.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-oswiadczyl-ze-chetnie-ochrzcilby-obcego

   • Mira

    Trzeba tylko mieć nadzieję, ze tym czarnym nie uda sie połoyć łap na innych cywilizacjach 🙂

    • Mira a czy tak nie jest nie było ? zakładając że jestesmy w hodowli skansenie obecnie ? na dobra sprawę to gdzie my jestesmy niby ? bum na kosmos był już w 60 latach ubiegłego stulecia a teraz obecnie mamy kilka retuszowanych fotek niby globu ? ja będę zawsze powracał do tego tematu dopóki nie zostanie wyjaśniony ostatni znak zapytania , nie chodzi o płaski placek ziemi bo to celowe idiotyzmy , ale jakim trzeba być idiotom aby wierzyć że jest to glob ? nie mając namacalnych, wizualnych nawet dowodów ? A przecież cala batalia Wzniesienia toczy się o uwolnienie ziemi co jest tutaj komentowane https://krystal28.wordpress.com/ tu zaś ukrywana archeologia historia „blog ma zabarwienie religijne ” http://popotopie.blogspot.de/ i debile tego nie widzą , widząc takiego jednego drugiego parcha naukowego to normalnemu Człowiekowi zbiera się na wymioty bo każde wyemitowane słowo to rzygowiny od rzygowin, zauważmy jaka została wybudowana hierarchia w świecie „nauki” . https://www.youtube.com/watch?v=q-Yy4ZYgZiM https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs https://www.youtube.com/watch?v=rpOSWaU1QcA

    • Mira

     Majestic, ja mam to wszystko „przerobione” na tyle, że nie wzruszają mnie ani ci od religii, ani ci od „nauki”. Są cudowne, otwarte umysły – niezależni naukowcy i tylko oni mogą nas – ludzkość wyciągnąć z ograniczeń. Nie wracam już do tego, co odrzuciłam – po co? Żal tych ludzi utkniętych w Starym, ale wiem z doświadczenia, że żadne przekonywanie ich nie działa – nie słuchają, nie mają woli usłyszeć. Tak więc jedyne, co możemy zrobić, to obudzić się do końca – z pełnymi możliwościami boskiego człowieka, a tego nie osiąga się przez gadanie, czytanie itp. Im mniej pracy biednego trójwymiarowego umysłu, a więcej CISZY i skupienia na odczuwaniu, tym lepszy skutek. I z pewnością wielu będzie protestować 🙂
     Po wielu latach poszukiwań i zmagań trafiłam na najlepsze źródło – Adamusa (aspekt Sain Germaina) i Shaumbrę, sprawdziłam, że to działa!
     Wspieram Marka jak umiem, bo los Ziemi i wolność Ludzi wciąż leżą mi na sercu, chciałabym bardzo zobaczyć Ziemię taką, jaka zawsze miała być, czasem – kiedy czytam wredne komentarze, zaczynam wątpić, czy Ludzie na prawdę chcą Wolności , czy są na nią gotowi(nie mam na myśli pasożytów, oczywiście, tylko prawdziwych Ludzi). Usłyszałam nie raz, ze jestem nienormalna, chora itp. 🙂 Tak więc – wolna wola, jednak są tacy, którzy czują, szarpią się, tylko nie wiedzą JAK wyjść z tej gry, którą nam zafundowano z najbardziej perfidnych powodów.I dla nich warto – być może 🙂
     Nieustannie nurtuje mnie pytanie o finał tej wojny, czy na prawdę wygramy wszyscy, czy znów jakieś hierarchie…Przecież to, co jest również podtrzymują ludzie….chyba, ze nagle wszyscy zmądrzeją? Oświeci ich? Tu, gdzie mieszkam nie wygląda to dobrze

    • nadchodzą nadchodzą?

     @Mira

     Pytanie kto oświeci takich osobników jak wy, które odleciały gdzieś w bliżej nieokreślonym kierunku i zbyt twardo po ziemi, tej Ziemi – nie stąpają?
     Czy wiesz, ze gdybys prowokowała Podleckiego pod roznymi nickami, to za kazdym razem podalby inne rzekomo twoje imie, nazwisko i miejsce pobytu, ustalone przy uzyciu nanowahadełka?
     Czy wiesz, ze gdybys wyjechała poza Kraków, Śląsk (i tam jeszcze kilka innych najwiekszych miast, ktore oczywiscie nanowahadełko wskazalo Podleckiemu) – np. na totalne zadupie pod białoruską granicą, to mialabys dostep – wbrew temu co twierdzi Marek – do jego bloga?

     No chyba ze to juz u ciebie jest na tyle zaawansowamnym etapie, ze niw wierzysz wlasnym zmysłom jak wzrok, słuch, dotyk, nie wierzysz bliskim osobom, ktore masz w otoczeniu (bo to przecież mogą być dybiące na twoje zdrowie i zycie klony) i nie uwierzysz tez wszelkim urzadzeniom rejestrujacym, jak dyktafon czy kamera.

     Za to uwierzysz Podleckiemu i jego wahadełku, a wlasnie konstruuje nowe.

     W sumie twoja sprawa, w co sobie tam wierzycie – tak dlugo, az pozostalych to nie dotyczy i bedziecie nieszkodliwi.

     A i nie mam dla was dobrych wieści: moje komentarze prędko nie znikną, wbrew sukcesom obwieszczanym tutaj przez Podleckiego. No chyba że zacznie mnie moderować, a wy odetchniecie z pokojem, że Żydów, masonów i pozostalych tam z ciemnej strony nie ma, bo Marek tak twierdzi i jego wahadełko.

     Od ciebie zalezy, jakich liderów sobie wybierzesz, ktorzy beda mysleli za ciebie, skoro sama juz nie chcesz czy nie potrafisz. Tylko twój Guru obawiam się jest tak troszkę mniej sprawny umysłowo.

    • Mira u mnie jest było podobnie My się już tacy rodzimy .dodam że przerobione tematy trzeba powtarzać bo pójdą w zapomnienie a przecież rodzą się nowe następne pokolenia , ta nowa wiedza to stara dawna wiedza , to co się dokonało to jej rozpowszechnienie z tym że powstała chyba celowa agenda do rozdrobienia tej wiedzy w sensie kontekstów i robienie na tym kasy , oczywiscie nie wszyscy , ja rozumiem ludzi którzy autentycznie robią dobro wspomagają rozwój wiedzy poszerzają ją no i potrzebują płacić za prąd itd – a konkurencja idzie po torze nie efektów ale inwestycji i medialności . ale jeżeli nawet przegramy batalie to zostanie nam Nasza Świadomość to najwartościowsza zdobycz w wieczności .

    • Mira

     @ nadchodzą nadchodzą – nie fatyguj się, Twoje wypracowania zwyczajnie pomijam, starczył kawałek jednego, zeby rozpoznać. Chyba, że tworzysz również dla innych, których masz nadzieję zakręcić – proszę, wolna wola. Ja jestem poza Twoim zasięgiem.

    • Mira

     Majestic, wiesz ilu młodych (pokolenie 30) w ogóle nie korzysta z Internetu? A jeśli już, to produkują się na FB w stylu „patrzcie, jaki jestem fajny”? I stronki o modzie, makijażach i celebrytach…..
     NIE MA SPOSOBU żeby ich nakłonić do poznania PRAWDY!!! Taki program mają wkodowany. Na szczęście są też ci z drugiej strony 🙂 Tak więc jest dostęp do wszystkiego – co kto wybiera. Tyle, że teraz kompletna dezinformacja, a poszukujący nie mają narzędzi do rozpoznania – to dlatego robimy to, co robimy, aby nieco uprzątnąć ten plac zabaw. http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2018/05/pionowy-rdzen-planety-lisa-renee_9.html
     Widziałeś to? Wydaje się, ze świadomość, która tu się rozwija jest siłą sprawczą przyciągającą Zmiany, tak i przegrać nie możemy – ewolucja postępuje. A ci, którzy chcą jeszcze się pobawić w 3D, będą to robić. Tylko wojownicy mają jeszcze trochę sprzątania, zeby plac zabaw był bardziej przyjazny życiu, bardziej bezpieczny, ładniej pachnący. BEZ sadystów i psychopatów. I oby beż rządów 🙂

    • nadchodzą nadchodzą?

     @Mira

     Masz rację – tworzę również dla innych – dla ludzi wrażliwych na krzywdę innych, którzy widzą co się dzieje, a mianowicie że matka Podleckiego, z którą on mieszka, kobieta w zaawansowanym wieku, zamiast mieć spokojną starość, m.in. płacze, wzywa policję na własnego syna, a na jednym z nagrań video widać, że weryfikuje z kimś „mundrości” Podleckiego, bo przyszło jej mieszkać prawdopodobnie ze schizofrenikiem pod jednym dachem i jest bezradna.
     Wy się świetnie bawicie, potęgujecie tylko jego psychozę, bo oto na wahadełku mu wyszło, że dzisiaj ubito 37854759385,4858385,424245 „parchów” i zdetonowano ileś bombę wodorowych o mocy 3959352 gigaton, podczas gdy tak naprawdę nic się nie zmienia, no ale to nie przeszkadza takim ezoterycznym szurom świętować kolejnych sukcesów, bo oto „już za niedługo, już lada moment, już za chwilę” stanie sięwymarzony cud, miód i orzeszki, Nowa Ziemia, 5D, cywilizacja miłości i w ogóle będzie fajnie.

     Szukajcie już sobie nowego bloga, bo jeśli wasz Guru będzie groził, sąsiedzi zeznają, że czują się zagrożeni, itd. to skończy się w końcu przymusową hospitalizacją i żadne medytacje, wahadełka i inne czary wam w tym nie pomogą.

    • Mira racja racja , no tak kto ma wychować uswiadomic ? albo dom albo instytucja , a tu ani tego i tego https://www.youtube.com/watch?v=9ZMUFwTehKs https://www.youtube.com/watch?v=TrWYv-o4zd0 dzięki za link Mira, jak możesz to wrzucaj coś istotnego ? tematy trzeba podbudowywać informacją z każdego kierunku bo nawet w krytyce są diamenciki Pozdrawiam Moc z Nami „w zdrowym duchu zdrowe ciało ” kiedyś to wylansowałem i opatentowałem hi hi …

    • Mira

     „w zdrowym duchu zdrowe ciało ” kiedyś to wylansowałem i opatentowałem” właśnie TO JEST ISTOTA! Tu, na ziemi mamy wszystko odwrócone o 180 stopni. Tak nas programowali – z różnym skutkiem 🙂
     http://www.shaumbra.pl/index.html proszę, tu jest wszystko, co dla mnie najważniejsze. Lektura na lata 🙂

    • Mira to fajnie że Ci się podoba , kiedyś Bruno Gröning powiedzial niema chorób nieuleczalnych to ludzi nie idzie uleczyć . blokada energetyczna na ziemian spowodowała te 180 stopni , za kodem DNA stoi kod energetyczny brak zasilania rezonansu powoduje wygaszanie jego aktywności , tutaj jest przykład na roślinach i nie tylko nawet chaotyczna plazma zawiera w sobie wszystkie czestotliwosci drgań wiec efekt jest widoczny , to nie jest manipulacja to jest wzbudzenie https://www.youtube.com/watch?v=gPOFyYvjWU8 tutaj to samo o czym wcześniej wspomniałem https://www.lakhovsky.ch/

 • Mira

  http://2012portal.blogspot.tw/
  To nowe info od Cobry – ku pokrzepieniu serc 🙂
  A na niebie intensywne dokarmianie klonów – może to znaczy, że wczorajsza akcja poszła dobrze i „wybrani” panikują? Oby!

 • https://youtu.be/w_mtm048krA
  10 maja roku pamietnego……………….

 • Ika

  Toksykantów (ziejących toksycznością) na tym blogu zostawiam sobie na potem…

  W tym życiu (wcieleniu) poziomem zjadliwej toksyczności ludzkiej zajmuję się niejako zawodowo od kilkunastu lat !

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   Niezbyt dobrze, a wlasciwie bardzo zle swiadczy to o osobie, ktora pozwala sobie publicznie wystawiac
   jakies zbiorowe oceny podsumowujace i inne pseudonaukowe charakterystyki internautow na MP.
   „.. WSZYSCY JESTESMY NIEZWYKLI I NIEPRZECIETNI …“
   Nawet nie bede tego wiekopomnego „aforyzmu“ komentowal gdyz jest to ewidentna brednia.
   Wystarczy rozejrzec sie wokol siebie szczegolnie w Polsce i posluchac tych WSZYSTKICH „niezwyklych“
   i „nieprzecietnych“ dla ktorych to tylko „sky is the limit..“.
   Ten Swiatowy Mord Rytualny ku czci Pana Szatana milionow ludzkich istot na calym swiecie, zwany dla duraczenia tlumow ABORCJA, to tez Ci „NIEZWYKLI I NIEPRZECIETNI WSZYSCY“ przeprowadzaja ?

   Bez odbioru w przyszlosci. Jak mowi Ojciec Tadeusz: „teraz i zawsze“.

   ♦️♦️♦️

   • nina

    ———- nie masz prawa !! osadzać kobiet za aborcję.Stwórca popełnił gdzieś błąd, lub rzeczywiście /szatan/ tu zadziałał,że kobieta NIE POTRAFI ! NIE MA SIŁY ! BOJI SIĘ !NIE MOŻE! NIE CHE!itd. Świat zrobił się NIELUDZKI ! POTWORNY !!. Mężczyzni sieją śmierć na całym globie, religie sieja śmierć, aby tylko swój symbol postawić na pdbitym terenie.
    A Ty wymagasz od kobiety heroizmu ? kiedy jest PSYCHICZNIE GWAŁCONA ! CHORA ! WIE ŻE NIE DA RADY następnemu dziecku ,KIEDY BOJI SIE NASTĘPNEGO DNIA, KIEDY NOC W NOC gwałcona jest przez ślubnego, kiedy jest TYLKO FIZYCZNIE DOJRZAŁA, NIE CHCE DZIECKA bo nie czuje macierzyństwa itp,itd.
    ŚWIAT JEST ZLE ZAPROJEKTOWANY ! dlaczego kobieta ma być jedyną moralną ofiarą spieprzonego projektu ?.

    • Быдлошевский Л.З.

     ♦️♦️♦️

     Widocznie pomyslalem przez chwile, ze jestem NIEZWYKLY I NIEPRZECIETNY 🙂
     I prosze na mnie nie wrzeszczec i nie histeryzowac, ze jakiegos PRAWA nie mam .
     Gdyby ludzie patrzac w lustro widzieli zamiast swoich twarzy swoje wlasne dusze, wielu umarlo by
     z przerazenia na miejscu. A tam na Sadzie Ostatecznym moze Kolezanka kiedys wykrzyczec swoje madrosci intergalaktyczne. I zapewniam Kolezanke, ze nie pomoze tam ani „kubowojewodzkie“ wyszczekanie, ani „ojcajurkowe“ cwaniactwo, ani nawet slynna „ojcaadamowa“ elokwencja. Tam dadza za mord na bezbronnych dzieciach krotko, jak stary doswiadczony czekista, w morde i wtraca do lochow wiecznego potepienia.

     P.S.

     Bylem tam i widzialem. Bedzie Kolezanka zebrac po kilku minutach o smierc.

     ♦️♦️♦️

    • „osadzać kobiet za aborcję.” tak to skomplikowany problem, cholernie skomplikowany jest bardzo dużo na nie i tak ? nie wiadomo z której strony to „ugryźć ” gdyby nawet rozwiązać sprawy obyczajowe środowiskowe socjalne , zostaje sprawa genetyki silą wrzucona , energetyka na wszystkich poziomach , psychiczna kreacja ,no i nie narodzone w kwestii czy świadome jako nowy byt ,byt w pełni kompatybilny człowieczy , w tym temacie zaangażowała się fałszywa religia czyniąc w imię „dobra” jeszcze dodatkowe spustoszenie w aspektach które już wymieniłem , i oczywiscie więcej znacznie więcej . problem jest znacznie szerszy , kwestia dzieci niechcianych adopcje domy dziecka itd ,te decyzje się przeplatają , osobiście uważam że „natychmiastowe ” wywołanie poronienia byłoby najlepszym wyjściem , w „świętych rodzinach moherowych ” jest to z reguły dlugo ukrywane kamuflowane a gdy nawet dojdzie do rozwiazania to opcja śmietnika jest brana pod uwagę , albo usuwa się świadomy płód w imię swietosci , mamy też opcje oddawania w okienko na handel itd http://irlandia.ie/wiadomosci/irlandia/1028-zakonnice-w-irlandii-pogrzebaly-800-dzieci-w-szambie.html https://www.kozaczek.pl/plotka/ksieza-gwalcili-gluchonieme-dzieci-pomagala-im-zakonnica-77650 https://wiadomosci.onet.pl/kiosk/wymazane-bolesne-milczenie-kosciola/fqhm3 Dlatego nie dziwmy się dlaczego najwiecej sprzeciwu jest w Szatańskiej Religii pomijam Ludzi nieświadomych zmanipulowanych gdy „sumienie” oddaje echo . cały temat wymaga autentycznego Panelu Dyskusyjnego bez tych „autorytetów” z rożnych gałęzi agendy szatanskiej .

    • obserwator

     Ciekawym, czy więcej zabitych na koncie mają walczący w wojnach, czy aborcjonistki.

     Przypominam, że tylko za PRL dokonywano 100tyś. aborcji rocznie. I nie z powodu gwałtów, tylko z wygody. Dziś zabija się dzieci bo mieszkanie za małe, bo płeć inna od oczekiwanej, bo kobieta chce pożyć, a nie siedzieć w pieluchach. Gwałty to promil wszystkich aborcji. Aborcja jako antykoncepcja.

     Każde zabójstwo to akt wolnej woli. Zabicie przez matkę nienarodzonego, kompletnie bezbronnego, zdanego w 100% na nią dziecka, to zwyrodnialstwo najwyższego stopnia. Ale to nie biedna kobieta jest winna, tylko stwórca, szatan, brzydki, niedobry świat i mężczyźni.

     Ciekawe, że po pozbyciu się dziecka, świat okazuje się jednak na tyle fajny i przyjazny, że kobieta w 99,99% przypadków, w ślady swego dziecka nie idzie, tylko żyje sobie tu dalej, lepiej bądź gorzej.
     Dziecko z brzucha, babie lżej, że tak sparafrazuję…

     Pięknie racjonalizujesz Nina. Brawo.

    • Ania

     Ależ nie, Nino !
     Świat jest dobrze zaprojektowany.
     Został tylko zepsuty przez Annunki i ich liczne ziemskie agendy, najbardziej przez stwory, system finansowy i religie judaistyczne.

     Właśnie dlatego szamanki ( wiedźmy) musiały zginąć na stosach, aby usidlić kobietę.
     Wiedźmy i wieduni wiedzieli jak sterować płodnością kobiety, aby dzieci rodziły się kiedy trzeba i były mądre i zdrowe.

     Każdy powinien mieć tyle dzieci , ile jest w tanie fizycznie i emocjonalnie wyżywić.

     I ta wiedza na Ziemi jest jeszcze, tylko w związku z zagładą ” tych, które wiedziały ” nie jest powszechna.

     TYm właśnie m. in zajmowały się wiedźmy i zielarki, oraz innymi ważnymi dla społeczności sprawami.
     Mleka krowom i potencji mężczyznom ( co wieść parafialna niesie ) nie odbierały.

    • Mal

     To nie zawsze te pokrzywdzone. Wydaje sie, ze zapanowala moda na aborcje, rozwody. Sa kobiety, ktöre robia to ostentacyjnie /Czubaszek, Peszek i kilka innych, ktöre chwalily sie aborcja/. Te „obyczaje” przyszly z zachodu, jak kazda inna „moda”. Moda na zle pojeta emancypacje, t zw wyzwolenie kobiet i podobne „nowoczesnosci”.Dlatego wlasnie Europa wymiera.Gender, homoseksualizm…Co nas jeszcze czeka?

    • „ze jakiegos PRAWA nie mam .” Быдлошевский Л.З. myślę że nie o to chodzi ? Nina nie daje takiego prawa, ale go nie zabiera „””nie masz prawa !! „”” to Liberum Veto punktu widzenia tego zjawiska problemu, od strony Niny .

    • obserwator ,jak wspomniałem ma to wiele twarzy , i dróg ujścia , aborcja czy też akceptowana bo nie potępiona topienia niemowląt w szambie oddanie do adopcji i dalej jako towar . jeżeli będziesz patrzył na sam fakt aborcji pomijając te akceptowane zbrodnie, ten system wspomagający mord to nie będziesz autentyczny .zakneblowanie aborcji nakazami przepisami cala ta prohibicja zejdzie do podziemi i rozbuduje jeszcze większe struktury , a zwyrodnienie się spotęguje ,NIE skutki ale przyczyny .patrząc na medialne debaty tych zwyrodnialców widzi się faktyczną konsekwencje zdjęcie tego tematu , bo w wyniku tego będą mieli więcej żeru kasy . czy śmiercionośne „zaszczepionki” nie są elementem zbrodni ?!! i to z prawa przymusu !!! produkcja uboczna to upośledzenia -kalectwa . Moherowe scierwa tego nie widzą , nie widzą ,bo nie wypada . proceder ten ma kilka pokładów , tu nie chodzi faktycznie o business women o nowoczesna kobietę to jedynie platforma do rozgrywki taki medialny parawan .

    • Ika

     Temat rzeczywiście ciężki…

     Aniu, fajną rzecz napisałaś o …wiedżmach.
     Sama nazwa negowała te kobiety doszczętnie. A były to kobiety NIEPRZECIĘTNE.

     Jesteś NIEPRZECIĘTNY – BOJĄ SIĘ CIEBIE !
     I zawsze będą określać cię mianem negatywnym. Stara technika toksyczności i manipulacji.

     Jesteś ZWYCZAJNY – NIE BOJĄ SIĘ.

     Natomiast poruszony przez Was temat znam od strony psychiki kobiet z racji zainteresowań, pasji i zawodu, który wykonywałam.
     Stan emocjonalny i psychiczny kobiet, bez względu na to, co było przyczyną – poronienie, aborcja, urodzenie dziecka ze świadomością, że zostanie oddane do adopcji – jest tragiczny i zawsze pociągnie konsekwencje i spustoszenie. Przełoży się potem na przewlekłe choroby. Taka kobieta …powoli umiera, nawet, gdy wmawia sobie, że w zasadzie nic się nie stało.

     Gorzej, ta POTĘŻNA INFORMACJA przeniesie się na kolejne dziecko, jeśli po traumatycznym wydarzeniu zdecyduje się na kolejne dziecko.
     Skutki przenoszą się na następne pokolenia.
     Leczeniem skutków tych tragicznych urazów/traum zajmuje się tylko medycyna informacyjna.

    • piórko

     A pani nina też sieje śmierć bo popiera aborcję i jeszcze zwala to na Stwórcę , no ale się pani nina odkryła ! teraz można zrozumieć tę nienawiść do księży , kościoła i religii…Sumienie je@ie?
     „wchodzi turysta na podwórko bacy i pyta ; a co tu tak śmierdzi!?
     -albo się obora otwarła, albo sie staro odkryła…wyjaśnio baca.

    • mops

     Jakie Wy wszystkie biedne jesteście… Wszyscy tylko się nad Wami znęcają, gwałcą, wykorzystują, molestują, mniej płacą, aborcji zabraniają… Bardzo ciekawe to, co piszesz. Albo masz spieprzone życie, albo mózg spieprzony lewacką (czytaj: satanistyczną) propagandą. Nawet nie będę się silić, żeby cokolwiek uzasadniać – szkoda czasu. Nie, nie chodzi o czas dla Ciebie – tak ogólnie uważam, że szkoda czasu na uzasadnianie czegokolwiek komukolwiek czy przekonywania do czegoś. Sprawy zaszły już za daleko i nikogo nie da się nagle zmienić. Rozdzielenie zaszło już za daleko. Albo jesteś po prawej, albo po lewej – żadnego „pośrodku”.

 • Ika

  Быдлошевский Л.З.
  Do napisania tego komentarza skłoniły mnie Twoje słowa…

  Wszyscy tu jesteśmy „szarzy”, „zwykli”, „przeciętni” i nikt nie ma zamiaru wykorzystywać własnej DUCHOWOŚCI czy funkcji, do jakiej został powołany (WYBRANIEC).
  Wszyscy też mienimy się kolorami, jesteśmy NIEZWYKLI i NIEPRZECIĘTNI !
  Ty również !

  Robisz COŚ PIĘKNEGO i CENNEGO, kiedy bronisz Majestica, Marka i innych przed autorami toksycznych wpisów. To niezwykle ważne !
  Jesteś WYJĄTKOWY i proszę abyś tak siebie postrzegał.
  PIĘKNO CZŁOWIEKA I JEGO WARTOŚĆ NIE WYKLUCZA SKROMNOŚCI I … ZWYKŁOŚCI.
  TAKI ZWYKŁY WYBRANIEC !
  Może być … ?

  Nina,
  gdy jakiś czas temu Marek popełnił błąd, zrobiło Ci się przykro, …bardzo przykro.
  W duchu poprosiłam Go aby Cię przeprosił. Nie wiem czy to zrobił …
  Nie czekając na Jego reakcję, przeprosiłam Cię za Marka i zwróciłam się do Ciebie abyś na bloga wróciła !

  Dziś mam okazję o tym napisać. Wróciłaś i jesteś ostoją Marka i CAŁEGO PROJEKTU !
  CZYŻ NIE PIĘKNE ?
  JESTEŚ BEZCENNA !

  Majestic,
  chcę Ci podziękować. Broniłeś mnie kilka razy. Dla mnie to jest bardzo cenne.
  Stajesz w obronie Marka i PROJEKTU ! COŚ NAJPIĘKNIEJSZEGO NA ŚWIECIE !
  DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ !

  Bolo,
  bardzo skromnie wyrażasz potępienie dla lekarzy. Ująłęś to najprościej, jak mogłeś.
  Używając prostych słów stawiłeś się również za Jankiem Taratajcio.
  Za to Ci dziękuję.
  Jankowi Taratajcio, za Jego otwarty umysł i ciekawość świata należy się SZACUNEK.
  Toksyczne słowa, które na tym blogu na Niego spływają, należy potępić, co pięknie uczyniłeś !

  MM,
  wstyd mi ! Wstydzę się za to, że to Ty mnie przeprosiłaś !
  Powinien to zrobić ktoś inny. Jak precyzyjnie trafnie ujęłaś, za ZWYKŁE NIEPOROZUMIENIE. Zostałam całkowicie żle zrozumiana, zupełnie na opak, a upływający czas tylko potwierdził, że była to celowa burda ! Dziwię się tylko Markowi, że w porę tego nie zauważył.

  Postąpiłaś podobnie do mnie, gdy w duchu przepraszałam Ninę za błąd Marka. Z tą różnicą, że Ty uczyniłaś to jawnie, ja …w ciszy.
  Dziękuję Tobie za ten CUDOWNY GEST !
  JESTEŚ PIĘKNA !

  Marku,
  oprócz wahadełka jest jeszcze intuicja – silniejsza i mocniejsza. A ta mówiła jedno – ktoś posłużył się avatarką z uszkodzoną aurą i wycelował we mnie. Nie jesteś jednak doskonały. Może odgrywać rolę przemęczenie. Masz prawo do błędów i do … uczenia się. Lekcje Ciebie nie ominą. Nikogo z nas !
  Z tym, że może spełnić się zasada: KOMU DUŻO DANO, WIĘCEJ OD NIEGO SIĘ WYMAGA !

 • Ania

  https://youtu.be/1lGlF2ABoOk
  Prognoza na maj 2018- wróżka Alis

  • kiedyś komunikowałem z Alis jak była u Fabryki -Roberta w pewnym temacie no i potwierdziła moje podejrzenia bo inaczej bym nie pytał .

 • Ania

  https://youtu.be/0P-7kel09BY

  Auschwitz – Calogero Grifasi Ujawnianie informacji

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  W realnej Rzeczywistosci wczoraj wrocil z rozmow na Kremlu Min.Spr.Zagr. Niemiec Heiko Mass a dzis polecial tam Min. Gospodarki RFN Peter Altmeier.
  W wirtualnej Rzeczywistosci w krainie Polin o tym ani slowa nie napisaly jakosciowe media made in Germany .

  ♦️♦️♦️

 • Andy Bandy

  Nów Księżyc w Byku 15.05.2018

  15-ty dzień maja
  1 + 5 = 6
  Nów Księzyca
  13:47 = 1+3+4+7=15=1+5 = 6
  Uran wchodzi do znaku Byka
  17:16 = 1+7+1+6=15=1+5 = 6

  —> 666 <—
  ————————–

  • Mal

   Cos miedzy Tesla i Nostradamusem…

  • Leszek

   a ja właśnie odkryłem że 22:47 2+2+4+7=15=1+5 = 6 a 3+3 = 6

   • Mal

    Moze to i smieszne, ale w ten sposöb Tesla wyciagnal tajemnicze cyfry 369, z ktörych 9 jest najwazniejsza. W/g jego teorii caly wszechswiat podlega 369.
    Poczytaj o Tesli. Warto.

 • nina

  ———— NASZE UŁOMNOŚCI, jednym dają możliwość poznania innym nie. Wizja świata niewidomego a widzącego,w którym miejscu jest zbieżna ?. Proszę posłuchać od 28 min. https://www.youtube.com/watch?v=bXFK8LpfUAY

 • Daga

  Mira,nina,Majestic – POPIERAM !

  • Mira

   Dzięki Daga, i nawzajem 🙂

  • Dzięki Daga Dzięki Wszystkim Istotom z Autentycznym Sumieniem szeroko pojętą tolerancją ,tolerancją prowadzącą do Wzniesienia nie dającej szans destrukcji , bo są Ludzie tolerancyjni uważający się za lepszych stosujących totalna bierność i mieniących to cnotą a bierność w konsekwencji jest jedynie pięknym ubraniem ,a w rzeczywistosci zbrodnia ponad zbrodnie , bo uwalnia wszystkie destrukcyjne rewiry , nie sztuka podać podawać głodnemu kromkę chleba , sztuka jest zneutralizować tego co się do tego głodu przyczynił .wszystko to odnosi się do całego spektrum egzystencji .

 • Rina

  Tyle mądrych komentarzy to już dawno się tu nie pojawiło… Pisałam w podobnym tonie, ale Marek tego nie przepuszczał. Prawda wreszcie się przebiła.

  • Marek

   To się teraz przyłącz do usunięcia RPORTSTYWUZA i jego pięciu kompanów bo tu nieźle mieszają ludziom w głowach. To jest płk Sprejkowski – Stara Dębowa Wola k. Ostrowca Świętokrzyskiego, tajna centrala wojska żydowskiego w Polsce. Jedno z wejść ukrywa się pod szyldem Zakład Mechaniki Pojazdowej. 857,089 m. Mają schron o pow. prawie 1 km kw. WEJDZIEMY TAM PO PROSTU I ICH ROZPIERDOLIMY NA KAWAŁKI! Tam jest ponad 36,000 żydłaków!!!
   Dobrze Rina, możesz prawda?

   • nina

    ——–Marek jednak proszę o wyjaśnienie -36 tyś ludzi czy robali ?. Bądz uprzejmy opisać tak aby inni zrozumieli jak tam żydłactwo wlazło, co jedzą, gdzie śpią itp.Jak w ogóle taka baza funkcjonuje. Przyznasz że dla zwykłego zjadacza chleba ciężko to pojąć. Sama mam z tym problem.

    • Marek

     Nie znam szczegółów, piszę to co mi nanowahadełko pokazuje, a sprawdziłem kilka razy w różnych warunkach. Ta informacja jest dla naszego wojska i służb.

   • nadchodzą nadchodzą?

    Marek, rozwiązanie tego problemu jest proste: włączasz moderację i niepokojące, „mieszające ludziom w głowach” komentarze już się nie pojawią. Przepuścisz tylko te pełne uwielbienia dla ciebie, wspierające, miłe dla oczu czy serca.
    A następnie razem z wiernymi Czytelnikami ogłosicie sukces w walce z syjonizmem, wystrzelą korki szampanów.
    Co stoi na przeszkodzie, Marek? Na co liczyłeś, wyłączając moderację? Że nieprzychylnych Żydów już nie ma?

    Skrzeczy wam rzeczyywistość, nie podobają się wam komentarze takiego „nadchodzą nadchodzą?”? Czemu sobie nie włączycie waszego ukochanego „matrixa”? Marek, tylko jedna decyzja, zacznij znowu moderować xD

    • Marek

     AVATARZY: Likwidujemy żydłacką siatkę zbrodniarzy, którzy za pomocą przejętych telefonów ściągają ludzi i ich mordują. Wykorzystują do tego celu także najnowsze generacje klonów. Ofiarami tej macki żydowskiej ośmiornicy padło 6758 ludzi. Siatką kierują pseudo-Avatarzy o nickach: ROPRSTRUWYZ, OPRORSTRUWYZ, PORPSTRUWYZ, ONPRSTRUWYZ, RPORSTRUWYZ, czyli płk Łomkowski (CBA), gen. Psiłowicz (CBA), płk Rorikowicz (Mossad), gen Rowkowski (Mossad + 4 inne macki mafii żydowskiej) i płk Ołnowicz (Mossad).
     Ogółem ta siatka liczy 6850 osób. Lokalizacja: Politechnika Poznańska, tam jest też wejście do schronu na głębokości 8969 m. 4, 6 i 8 osoba w hierarchii na tej uczelni są w konspiracji. To są półżydzi, nie wiem jak się jeszcze uchowali z takim wrednym DNA, musieli mordować dzieci non-stop. W schronie jest jeszcze 790 dzieci czekających na obdarcie ze skóry. To nie jest joke. Te kurwy żydowskie muszą być jak najszybciej złapane i rozstrzelane.
     Uwaga, drugi schron jest niedaleko, wejścia: Pozdent Stomatologia, Akademia „Le Grand” i Internat Zespołu Szkół Komunikacji. Schron jest na głębokości 685780 m i tam chowają się najgorsze parchy żydowskie. Informacja o tych schronach już dochodzi do wojsk Koalicji.
     MY TYLKO NASZYMI DUSZAMI ICH WSZYSTKICH PARALIŻUJEMY. RAZEM 6855 osób

    • nadchodzą nadchodzą?

     Dzień dobry, Marek!

     Jak widzisz, Avatarzy chyba kolokwialnie mówiąc dali ciała, wczoraj sobota, to pewnie jeszcze mają niezłego kaca, leżą tam gdzieś pod stołami. Tak czy siak, noc miałem spokojną, jestem cały i zdrowy.

     A zatem Marek, wybierz się do Poznania, do wymienionych obiektów. Proponuję do każdej „podejrzanej” dziury w ziemi wrzucać nieco szekli, wtedy powychodzimy, niczym karaluchy.

     A i jeszcze jedno Marek: śpiesz się szanować zdrowie psychiczne. Gdy w końcu trafisz do szpitala Babińskiego, to będziemy cię odwiedzać. Zwłaszcza w te dni, co leżysz przypięty pasami, wtedy przyjdę w jarmułce i zacznę się kiwać.

     Trolling is an art.

    • Marek

     Są cztery centrale koło Poznania, jutro zostaną zlikwidowane Oprstruwyz, czyli Miłosz Sopniewski. Tak, Prezydenci Trump i Putin to dostaną.

 • Leszek

  coś jest nie tak, cała Europa w ogniu, skąd nagle tyle energii?

  http://de.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=10

  • Mira

   Zakładając, że autor mówi prawdę: możemy WYBRAĆ, co z tego chcemy, aby się spełniło! Przyszłość jest jak ocean potencjałów, różni jasnowidze mogą widzieć niektóre z nich. Wiele wizji się nie spełniło – z tych, które poznałam, pochodzących z różnych czasów. Nawet te najbardziej prawdopodobne ZAWSZE możemy odrzucić. A zapasy cukru można zrobić, nie popsuje się 🙂
   Przyszło mi do głowy, ze może to są plany pasożytów – jakiś sabotaż? Oni są do tego zdolni….Ale, jeśli tak, to nadal tylko ich plany, jak zawsze wredne.

 • Mira

  Na całym świecie pojawiają się od dawna ludzie, którzy chcą i potrafią rozpoznać i ujawnić prawdę. Jest ich coraz więcej, więc zagrożenie dla pasożytów, które opanowały Ziemię, rośnie. Stąd to wściekłe ujadanie, fizyczne likwidowanie LUDZI (odkrywcy nowych technologii, świadomi lekarze, służący swoim obywatelom politycy itp) Na blogu mogą robić to, co zawsze – ośmieszać, poniżać, siać zwątpienie, deprecjonować na różne sposoby. Za kasę wszystko!
  Lecz na nic wasze wysiłki, sługusy Ciemnych, albowiem Ziemia jest wspierana przez lepszych od was, Marek ma mocny kręgosłup, a i grupa się znajdzie osadzonych, przez lata doswiadczeń, w wewnętrznej pewności opartej na wysokich ideach i prawdziwej moralności.
  Gdybyście potrafili prawdziwie czuć, może wiedzielibyście, że jesteście przegrani 🙂 Ale – dla kasy wszystko! Tak więc psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Zalecam skręt w najbliższą boczną drogę.

 • irma

  Coś sie komuś pomerdało czy jaki inny efekt mandeli?
  Toc dzisiaj jest 12 maja 2018 roku. A tytuł brzmi: Aktualności i medytacje 12 maja 2019!!!!!!

  • Mira

   Czas jest iluzją i właściwie nie występuje we Wszechświecie. Matrix się rozpada, tak więc….

   • nadchodzą nadchodzą?

    Pamietam zatem, gdy znajdziesz się na oddziale, zapytana przez lekarza o dzisiejsza date, powiedz ze czasu nie ma, bo zyjemy w Matrixie.
    Przynajmniej jednego z was bedzie mniej, bo przepustki nie dadzą.

    I wyskocz sobie z 10-tego piętra, bo przeciez wszystko to iluzja, materia nie jest prawdziwa.

    • Быдлошевский Л.З.

     ♦️♦️♦️

     Kolega w Domu Dziecka jako sierota biedna „kindersztube“ zdobywal, czy rodzice „piec martenowski“ budowali zamiast potomstwo wychowywac ? Kto lub co upowaznilo Kolege do inwektyw w stosunku do wlasciciela i zalozyciela Monitora Polskiego ? Specjalistow – Psychiatrow z wylewna bardzo miloscia blizniego swego jak siebie samego na MP dobra rzymska centuria jest, wiec Kolega troche taki zbedny
     w obliczu powyzszego robi sie ostatnio nic konstruktywnego nie wnoszacymi wpisami .
     Jak mowi rosyjskie przyslowie : „… Syn lekarza bedzie lekarzem, syn adwokata adwokatem, a syn chama bedzie chamem..“. Taka karma czy inna predestynacja. A tego niestety nie „ wyleczy sie“ . Genetyka.

     ♦️♦️♦️

   • Mira oczywiscie czas nie istnieje dla Istot świadomych bo jest to granica nieosiągalna i nazywamy to bezczasem, jednostka czasu jest podana w Wedach jest to czestotliwosc jadra jakiegoś atomu dopiero tam jest uplyw czasu , dlatego są podróżnicy w czasie bo poniżej tego poziomu można sztucznie zwalniać i przyspieszać , manipulować czasem , dlatego jest tyle ścieżek czasu ,bo już minimalne przyspieszenie dla przykladu buduje replikę rzeczywistosci z odmiennym biegiem wydarzeń , są to kombinacje niemal nieskończone , dla przykladu podam O Klimuszko Jego Wizje były rzeczywiste ale był to jedynie wgląd skomasowany do danego miejsca sytuacji energetyki itd , wracając do wizje w tym filmiku jest podobnie i ma to wspólny mianownik , wizje poprzez publikacje w chwili wyjawienia podlegają prawu efektu motyla , i najmniejsza ingerencja kasuje ten scenariusz więcej albo nie bo jak wspomnąłem jest tego nieskończona ilosc ,ilosc kombinacji , teraz czas gdzie można zobaczyć to o czym wspomniałem prosty przykład to tak zwane wzięcia gdzie zegarki pokazują faktyczny uplyw czasu w odniesieniu do rzeczywistosci czasowej z której przybyły , w tej technologi mamy jeszcze jeden aspekt czasowy mianowicie ofiary porwanych itp wprowadza się w wysokie wibracje w konsekwencji osoby takie przestają istnieć w ziemskiej strefie czasu , dlatego się utarło że wyciągają ludzi poprzez ściany dachy budynków oraz samochodów itp .podobne procesy czasowe i powikłania były zaobserwowane w eksperymencie Filadelfia . odnosnie spadających ludzi z wieżowca jest identycznie gdy anioł stróż czyli nad dusza zareaguje zwiększenie wibracji zniweluje zderzenie , identyczny efekt mamy o czym każdy wie z falami radiowymi są obecne nakładają się ale nigdy nie wchodzą w konflikt każda długość to inny wymiar dla nich.

    • Mira

     Dzięki , Majestic, absolutnie się z Tobą zgadzam, kluczowa w tym wszystkim jest świadomość. Dla świadomej Istoty ujawnienie negatywnych potencjałów z wizji spowoduje działanie: „nie wybieram” i wykasowanie takiej opcji – linii czasowej. Zastraszony człowiek, który czuje się bezsilny, może uczynić coś przeciwnego – wzmocnić taki potencjał. Mamy w Polsce dość przytłaczającą sytuację, deptane człowieczeństwo, niszczone poczucie godnosci, promowane zniewolenie z przewodnią w tym rolą kościoła i nadmiar katastroficznych wizji, dlatego pozwoliłam sobie zażartować w sprawie cukru.
     Jedna z tych wizji niech się spełni! 🙂

 • nina

  ————- OSACZYĆ MARKA pretekst już sie znalazł [ NA MAMUŚKĘ ].
  Marek dokładnie robi to ! do zrobienia czego urodził się. TAK MA ZAPISANE / W GWIAZDACH/. Śmiem twierdzić,że brak rodziny został też zaprojektowany WYŻEJ. MISJA, którą został obarczony zostanie doprowadzona do KOŃCA !!. WRÓG CZUWA ! każe się mu leczyć,aby był sprawny i gotowy do roli niewolnika. A tymczasem ? TU SIĘ ZGINA DZIÓB PINGWINA znacie to ?!. https://www.facebook.com/permalink.php?id=425700010809146&story_fbid=528372400541906

  • Dokładnie Nina „OSACZYĆ MARKA” odebrać Jemu Jego wolna wole ,rzucić na kolana , widzisz te troski są takie jadowite! jak jakieś podejście nie wypali , pełna perfidia a puzniej wulgarny szatański atak , autentyczny Czlowiek toleruje omija współczuje nad wiedzy albo niewiedzy , ale tutaj to sfora czyhająca zapewne na etatach bo widać że to przymus każde niewykonane zadanie muszą powtarzać do skutku aż zobaczą zgliszcza .

   • Mira

    Znamy te metody nie od dziś, dlatego nie mogą nas zaskoczyć, ani też w ogóle nic nie mogą. Zostaje prózne ujadanie

   • nadchodzą nadchodzą?

    Nikt Markowi nie odbiera ani nie ogranicza wolnej woli. Proponujemy mu inne spojrzenie, np. przy eksperymencie z zegarkami podpowiadamy, jak go przeprowadzic poprawnie.
    Prawdziwy czlowiek reaguje, gdy widzi zło. Tymczasem matka Marka Podleckiego wzywa na własnego syna policję:

    „Aktualizacja: musiałem uciec na chwilę z domu, matka została w 100% przejęta i zadzwoniła po kolony na policję. ”

    https://www.monitor-polski.pl/usuwamy-wszystkie-sztuczne-dusze-nalozone-na-prawdziwe-u-ludzi/

    Która matka wzywa policję na własnego syna? Zdaniem ezoterycznych szurów jak wy – taka kontrolowana zapewne przez Siły Ciemności, przez Czyste Zło. Zdaniem zdrowych psychicznie ludzi: taka, która potrzebuje pmocy, bo nie moze juz zniesc udręki.

    Masz swiadomosc, co bierzesz na wlasne sumienie? Doprowadzasz do pogłębiania psychozy, do postępowania choroby psychicznej, pomagasz (celowo badz nie, nie wnikam) utwierdzac go w jego majakach.
    Ktoregos dnia mozesz uslyszec w mediach, jak szaleniec z Krakowa kogos tam zaatakował, a zdarza się niestety, ze M. Podlecki grozi cyt. „rozp.. łeb”

    Dlatego apeluje do rozsądnych ludzi, ktorzy tego bloga czytają: robcie tzw. print screeny z groźbami Marka Podleckiego (klawisz PrtSc na klawiaturze, na prawo od tzw. klawiszy funkcyjnych F1-F12), nastepmnie w programie graficznym (chocby Paint z Windowsa, czy darmowy Irfan View) zapisujcie plik w jednym z graficznych formatow jak PNG czy JPEG. Bedzie to dowód gróźb karalnych, istotny dla policji i sądu i skrócicie tylko dręczenie jego matki, kobiety w podeszłym już wieku, gdy syn znajdzie sie tam, gdzie powinien – na przymusowym leczeniu.

    • „Zdaniem zdrowych psychicznie ludzi: taka, która potrzebuje pmocy, bo nie moze juz zniesc udręki.” to są osobiste sprawy nie znamy do końca przyczyn motywów układów rodzinnych , jak najbardziej środowisko rodzina znajomi sąsiedzi powinni w jakiś sposób reagować gdy są jakieś oznaki psychicznego znęcania fizycznego itp , takich interwencji jest dziesiątki tysiecy w skali roku -policja- sprzeczki rodzinne nieporozumienia itd ale Marek nie jest jakimś menelem żulem itd ,sam fakt że o tym napisał nie wiemy czy Mama nie została przestraszona nabuntowana przez osoby trzecie Marek jest Osoba Medialna i jest to całkiem mozliwe , co takiego robi niby Marek ? odczytuje wskazania wahadła ,tysiace ludzi to robi . Gdyby nie napisał o policji to gdzie by była ta troska ? to właśnie ataki na Marka osaczały go i szukał rozwiązań , starał się niwelować te negatywne energie prosta zwyczajna reakcja Człowieka , to „dobrzy „ludzie tak zajadle atakowali od pierwszego dnia a teraz „wina” musi być przypisana dla tych co nie wyrazili hamstwa pogardy wulgaryzmu itd , czy to co było tu wypisywane było oznakom troski ? na pewno nie ,był to zmasowany atak bo nadarzyła się okazja aby zniszczyć Blog jego reputacje itd . wystarczy wpisy prześledzić i widać to , a i tak wszystkich niema bo nadmiar wulgarnej troski Marek skasował .

 • Robert

  Relax ludzie dzis sobota walnijcie setke wodki, piwko i zjedzcie grilla : 3

 • Daga

  Sami ,,współczujący , litościwi wprost emanujący miłosierdziem i człowieczeństwem „się odezwali…A jakich ,,dobrych ” rad udzielają. No no -zupełnie jakby ktoś ich o to prosił…Ja też dam wam radę . Zajmijcie się swoim życiem ,a jeśli go nie macie to sobie zorganizujcie -to lepsze niż wciskać swój wścibski,zasmarkany nos w cudze sprawy.Zostawcie Marka i Jego blog i nie wracajcie .Nikomu nie są potrzebne wasze brudne wypociny.

  • nadchodzą nadchodzą?

   Aha, bo twoje wypociny już są potrzebne?
   Masz świadomość, że Marek mieszka z matką w podeszłym wieku, która zamiast spokojnej starości to ma istny „performance” w wykonaniu wlasnego syna kazdego dnia? A kazda proba pomocy z jej strony jest interpretowana jako zagrozenie („matke mi atakują, medytujcie Bracia Avatarzy!”)

   Dowód?

   https://www.youtube.com/watch?v=nJTr20BFCck

   „Trzy dni ciemności miały być, nie kupił nawet świecy”.
   Ciekawe cy ta pani jest w ogole swiadoma, ze jej wizerunek i fragment prywatnej rozmowy telefonicznej zostal wrzucony do Sieci? Razem z innymi danymi, jak adres zamieszkania.

  • obserwator

   Boisz się że stracisz żywiciela pasożycie? Lubisz sobie pożerować na psychicznie chorym człowieku, co nie? Okazać mu „zrozumienie”, „wsparcie”, zachęcić do walki z wiatrakami, ponakręcać do dalszego tracenia kontaktu z rzeczywistością, byleby zabawa trwała…

   Blog jest publicznie dostępny dla każdego, więc wścibiam tu swój nos tak samo jak Ty. I nie masz nade mną żadnej władzy, by mi pisać co mogę, a czego nie mogę robić. Jak chcesz dusić się w sosie swoich urojeń bez „niepożądanych” ingerencji, to musisz założyć sobie zamknięte forum dla wtajemniczonych.

 • nadchodzą nadchodzą?

  Podlecki, twój blogasek jest dostępny też na Podlasiu, blisko granicy z Białorusią. Sprawdź tam może wahadełkiem, czy to nie jakaś technologia Łukaszenki jest za to odpowiedzialna, to byś miał kolejnego Sprzymierzeńca w twojej walce o Uniesienie (czy tam Wyniesienie, jeden ch..), po prezydentach Putinie i Trumpie.

 • Jędrek

  Marku, wypisywałeś już ze 150 razy, że Żydów już nie ma, i że „wygraliśmy”. No, ale niestety wciąż okazuje się, że Ci Żydzi są. Wiesz dlaczego? Bo Twoja chora psychika ciągle będzie tworzyć tych Żydów, żeby trzymać Cię w pętach choroby. Zdaj sobie chłopie w końcu z tego sprawę i idź na leczenie…

 • obserwator

  Bzdura. Mieszkam w północnej Polsce i blog był i jest zawsze dostępny. Masz od dłuższego czasu poważne urojenia i mocno ograniczony kontakt z rzeczywistością. Krzywdzisz siebie i swoją matkę, oraz resztę rodziny i znajomych swoją chorobą, potrzebujesz pomocy. To co robisz obecnie pogłębia Twoją chorobę. Przykro patrzeć na Twoje staczanie się w odmęty szaleństwa, przykro widzieć, że jest tu sporo takich, którzy dodatkowo Twój stan pogarszają…