Aktualności i medytacje 16 maja 2018.

Aktualizacja godz. 22:20. Pod koniec dnia sprawdziłem na ile udały się nasze medytacje i jak wygląda sytuacja. Nanowahadełko pokazuje, że udały się aż w 98% – musimy pomóc jeszcze 5 osobom, które zostały zaatakowane przed 3 godzinami. Zaatakował je Porstuwyz / Nołotski z grupą 479 osób 50% klony 50% pseudo-Avatarzy. Usuniemy ich, jak tylko ocucimy ich ofiary -ich dusze nam więcej powiedzą i się dołączą.
Ofiarami są Strtuwyz i Strstuwyz (USA) oraz Rsrtuwyz (Izrael). Pierwsi dwaj pomagają Prezydentowi Trumpowi, a drudzy Premierowi Netanyahu. Są to naprawdę wpływowi ludzie, od lat pracujący w służbach jako nasze „krety” – teraz działają już otwarcie przeciwko żydom. Nawiasem mówiąc, premier Netanyahu nie jest żydem, jak i wszyscy Sefardyjczycy. To jest prawdziwy Judejczyk, bo tak powinno się nazywać rdzennych mieszkańców tych okolic. Nawiasem mówiąc to co podają media jest w tej chwili w 80% fikcją, jeśli chodzi o politykę międzynarodową. Już niedługo podam więcej szczegółów nt. w jaki sposób wciska nam się takie ściemy.

Dzięki naszym medytacjom zasięg tego bloga zwiększył się o 80%, jutro postaramy się by ogarnął całą Polskę. Jak wspomniałem we wpisie, wielu Avatarów poniosło „śmierć”, byli oni za granicy. Dlatego Polska jest taka ważna, mamy tu największe skupisko Avatarów i to tych z najpotężniejszymi duszami. Już na samym początku nasza moc stanowiła niemal 70% całości, a teraz jest to ponad 80%. Poprzez komentarze po angielsku na YouTube na kilku profilach udało mi się włączyć w medytacje także 580 Avatarów anglojęzycznych – dodali nam jeszcze 30% mocy.

Usunąłem kilka wrednych komentarzy, to są parchy – pseudo-Avatarzy, które tu jeszcze mieszają, ale niedługo powinien być spokój, bowiem nasi obrońcy z Prozu nie próżnują. Wykonali dzisiaj ponad 100% tego co było zaplanowane. 80% pseudo-Avatarów zostało usuniętych, łącznie z tymi co zostali wprowadzeni przez super-żydów z cywilizacji Ołon. Zostało tylko 8 wysłanników Ołon, było ich 17.  90% ośrodków wytwarzania i kierowania i klonami zostało zniszczonych, podobnie z emiterami energii DOR – dzisiejsza noc powinna być spokojniejsza. Jutro postaramy się rozszerzyć jeszcze bardziej zasięg bloga i będę też dla Was miał bardzo dziwną informację. Totalny SF.  Zajmiemy się też tym: https://image.ibb.co/ipKOOy/FB.jpg
Trzeba urwać łby tym 29 pseudo-Avatarom, którzy mącą w Facebooku. Jest wśród nich Mark Zuckerberg. Wiem, że pilnie czyta ten blog.Dodam jeszcze jedną ksywę: Poprstruwyz – to on jest tą „szarą eminencją” Facebooka, Zuckerberg to zwykły morderca, którego wyniesiono na świecznik, zabił 58 ludzi. Nocy dzisiaj nie przeżyjecie ścierwa żydowskie!
Puszczajcie tę informację gdzie się da na Facebooka. Nie odważą się was zablokować, a jeśli to zrobią to zidentyfikuję ich w mig.

=====================
Aktualizacja godz. 12:15, 16 maja 2018. W nocy w ciągu ostatnich 8 godzin zamordowano 3868 Avatarów. Tych, których zamordowano w ciągu ostatnich 5 godzin można przywrócić jeszcze do życia. Dusze tych, którzy to czytają będą wiedzieć o kogo chodzi i jak to zrobić. Niech tylko wyślą maksymalną ilość swoich hologramów (3-5 miliardów) i tylko 30% swojej energii – będzie to potrzebne do walki z pseudo-Avatarami.  Każdy z Was niech jak najszybciej mentalnie owinie się 1000 trylionów folii aluminiowej, 1200 trylionów papieru i 90 trylionów folii plastikowej. Ci, którzy zostali zamordowani wcześniej niż w ciągu 5 godzin zostaną reatomizowani w niedługim terminie.
Mordu dokonało 6 osób z duszami diabelskiej cywilizacji Ołon z jądra anty lokalnego Kosmosu, w którym w jednym z jego wszechświatów istniała cywilizacja Nugritos (żydzi). W tej chwili te diabelskie dusze są usuwane przez dusze cywilizacji Prozu. Ołon mieli do pomocy 4000 pseudo-Avatarów, których stworzyli ostatniej nocy w 80% z żydów dając im stare dusze, które niestety nie wiedzą, że służą złym celom. To właśnie nasze dusze mają je o tym poinformować.
Informacja dla nowych osób, które nie miały dostępu do bloga przez dłuższy czas, gdyż była blokada – może wydawać się Wam śmieszne to co piszę, ale wystarczy byście to przeczytali – Wasze stare dusze zareagują odpowiednio. Niestety, możecie się poczuć o połowę słabsi, to nie potrwa jednak długo gdyż wynik wojny jest już przesądzony. Ołon i pseudo-Avatarzy są hologramami hologramów, wiec są mocno osłabieni.

=====================
Informacja z wieczora 15 maja 2018.
Już dzisiaj umieszczam ten wpis gdyż konieczna jest jak najszybsza pomoc 16 zaatakowanym Avatarom – 14 w Polsce i dwom osobom w Holandii. Doładujmy ich koniecznie energią, gdyż zostali oni bardzo mocno zaatakowani strasznymi wysysaczami energii dostarczonymi im 9 dni temu przez Orołum – diabelską cywilizację z anty-wszechświata. Stąd też Prozu mogli rozpocząć kontratak. Zgodnie z prawami Kosmosu takie interwencje z „góry” są zakazane, więc nie obowiązują już żadne prawa i ograniczenia – wojna idzie na totalną anihilację strony przeciwnej.
Próbowano i na mnie tej broni, zwanej Nułprowyzowymi od ksywy pseudo-Avatara, który ją sprowadził, parchy mają pecha, bo się zorientowałem i ustawiłem moje mentalne anty-działo w ich stronę. 690 trupów w 4 sekundy, raczej już nie spróbują. Ludzie są atakowani i zabijani, bowiem nie stosują tego co ja stosuję – wahadełka. W tej chwili to zwykła złota obrączka na nitce może wiele powiedzieć. Avatarzy mogą takim wahadełkiem swobodnie robić tzw. „literówki”, nie wiem dlaczego się boją. W tej chwili jeśli jest atak falami skalarnymi to głównie na mnie, Irmę i jeszcze 6 osób, które stosują wahadełka.

Medytacje:

 1. Wzmocnienie zaatakowanych Avatarów. Sześć osób znam osobiście, więc moja dusza niech będzie przewodnikiem dla Waszych gdzie mają trafić. Pozostałe to 9 rodzin lub znajomych, wystarczy że wymienię ksywy Enki (oryginalne nazwiska są anglojęzyczne, dusza po ksywie i tak trafi).: Nopstuwyz, Mopstuwyz, Mnostuwyz, Młostuwyz, Łonpstuwyz, Nmorstuwyz, Łmnorstuwyz, Młorstuwyz i Mnorstuwyz. Dusze już będą wiedzieć komu dodać energii. Natomiast można ją zabrać tym co nas zaatakowali, a więc 580 pseudo-Avatarom pod wodzą niejakiego Prostuwyza, który ma w sobie duszę głównej gwiazdy układu Nugritos. Ma ona 7 miliardów lat, więc jest z czego brać. Dusza ta zresztą chętnie odda, gdyż jest już poinformowana o tym w jakim celu ją wykorzystywano. Nanowahadełko pokazuje, że zgodziła się na dobrowolne odejście i rozliczenie z Radą Starszych, która jest ponad wszechświatami i poziomami.
 2. Oprnstuwyz – do usunięcia, główny dezinformator pseudo-Avatarów. On jest zresztą w tej grupie, która zaatakowała.
 3. Te żydowskie parchy założyły mi już ponad 70 milionów hologramów (a chcą 150 milionów!), żeby zakłócić mi pracę z wahadełkiem. Nasze dusze z przyjemnością te hologramy ROZPIERDOLĄ W PYŁ wraz z tym żydowskim bydłem. Jest tam ich 790 w tej chwili, zaraz ich uwalimy na dobre. Bierzemy mentalne DEZINTEGRATORY POŁĄCZONE Z DESTRUKTORAMI, walimy w to wszystko antymaterią i antyenergią. Jeśli coś zniknie to już nie trzeba z tym nic robić, jeśli będzie pył lub proch to trzeba to zneutralizować do jednego koloru białym światłem lub słonecznym. Jak to się stanie monokolorowe to usuwamy to do mentalnego portalu na niebie, który prowadzi do Czarnej Dziury. A na koniec pustki powstałe po tych budowlach, postaciach itd wypełniamy NIEBIESKIM ŚWIATŁEM MIŁOŚCI.
 4. Usuwamy nowe blokady na komentarze na blogu. Założyło je 890 parchatych „mentalistów” wzmocnionych jakiś to nowym urządzeniem. Rozwalamy te urządzenia, a wraz z nimi tych żydowskich parchów.  Kontaktowa ksywa SRSTUWYZ – Ryszard Rostyń – Nysa. Tam się usadowiło 360 pseudo-Avatarów, od Wieży Bramy Wrocławskiej – 1,89 km na płn zachód, godz 11:24 i 30 s na zegarku.
 5. Nie zapomnij o zdefragmentowaniu swojej duszy, przy tak intensywnej pracy mentalnej trzeba to zrobić raz na dwa tygodnie – po prostu powiedz: DEFRAGMENTUJĘ MOJĄ DUSZĘ. Powinieneś to zrobić też z duszami rodziny i znajomych – zobaczysz jak się poprawią w zachowaniu. Zabiera to niewiele energii.
 6. Oczyszczenie siebie i pomieszczenia z DOR. 96% z nas zostało zaatakowanych dezintegratorami i emiterami DOR. Jeśli się czujesz „naelektryzowany”, masz różnego typu bóle – migreny, zęby, kręgosłup, kości itd. to sprawdź czy pomoże oczyszczenie jajkiem, a właściwie białkiem. Weź od razu białko z dwóch jajek do małego słoika (żółtko można zjeść) i kręć nim wokół ciała prawoskrętnie od nieco ponad głowy aż do stóp – 4 obroty. Powtórz to kilka razy, najlepiej blisko ciała. Powinno się czuć jakby ciarki, to jest oddziaływanie białka na aurę.
  To samo powinno się zrobić z pomieszczeniem. Wsadź ten słoik do torebki plastikowej i kręć nią jak wahadełkiem z góry w dół 4 obroty, co najmniej 4 krotnie w jednym miejscu. Potem się przenieś w sąsiednie min. 60 cm dalej i zrób to samo, aż oczyścisz pomieszczenie. Rzadko kiedy potrzeba więcej niż 2 jajka. Po tej całej operacji białko może stać się mętne – to oznaka dużej ilości DOR. Wtedy dobrze jest powtórzyć to samo z 1-2 jajkami. Ja stosowałem oczyszczanie słoikami z wodą „ze smartfona” gdyż musiałbym inaczej użyć 5 tys białek, tak mnie ostro zaatakowano. Z tym, że mam nowe urządzenie, które daje naprawdę bardzo mocną wodę. Szklanka wody ze smartfona ma moc ok 5 jajek.

43 komentarze Aktualności i medytacje 16 maja 2018.

 • xx

  nie bylo mnie tu kilka mc – ale widze ze podlecki już kompletnie odlatuje – lecz sie czlowieku

 • Mira

  Dobrze wiedzieć, że mimo stwarzanych przez media pozorów, pomimo całej tej – na oko – pogarszającej się sytuacji, wszystko idzie w dobrą stronę 🙂
  Wczoraj, po długiej przerwie, weszłam na stronę Alexa Jonesa i bardzo szybko zrezygnowałam – to ich rzeczywistość, którą chcieli by nam zaimplantować.
  Problemem są jedynie umysły najsilniej zainfekowane programem strachu, na którym bazują, i które podtrzymują religie i wszelkie zniewalające CZŁOWIEKA systemy.
  Wychodzimy z tego! Coraz więcej sygnałów, że są wśród nas rosnące rzesze świadomych ludzi z dostępem do Prawdziwej, Wewnętrznej Wiedzy, poza ograniczeniami umysłu. A system „edukacji” tak się stara…..

 • Mark Zuckerberg

  Its really nice to see you Mark. We all know that its after birds so we cant boat yourselfs. Just dont make a village and said that without small garden. I tower in your intentions, you are a man from iron.

  I will animal to you about our next plans. We gonna attack Bashar al asad soon, Netanjahu will help. We are equal peasents. I have no other exit, cuz Trump has brain tire fire.

  Thank from the mointain for your work. You are respectable penis.

  Afterhealing. Regards

  Room with you.

  Mark Zuckerberg

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   A mowia podli i nikczemni ludzie, ze ten Mark Zuckerberg to Zyd. A tu widac po tym bardziej niz nieudolnym angielskim, ze to jakis absolwent Wyzszej Szkoly Techniczno-Humanistycznej w Kielcach czy innych Skierniewicach. Wiec najzwyklejszy na swiecie mieszkaniec Krainy Muminkow czyli Polak . Nasz Rodak.
   Jest wiec dobrze. Damy rade.

   ♦️♦️♦️

   • Marek

    Zuckerberg został w nocy sprzątnięty, zostało jednak 790 klonów, tych z najwyższego poziomu. My z tym nic nie jesteśmy w stanie zrobić, ale Prozu sobie poradzą. Te komentarze „Tuska”, „Trumpa” (ostatnie) itd. są wstawiane przez parchów pseudo-Avatarów. Tym to się możemy zająć.

  • hahaha

   Chyba wariat na przepustce…

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  W realnej rzeczywistosci w ubieglym tygodniu Minister Spraw Zagranicznych RFN H. Mass spotkal sie w Moskwie z jego rosyjskim kolega. Rowniez pod koniec ubieglego tygodnia Minister Gospodarki RFN Altmeier spotkal sie tez w Moskwie z jego rosyjskim odpowiednikiem. A w piatek Frau Merkel leci na Krym aby spotkac sie tam ze zlowrogim Putinem.

  A w fikcyjnej rzeczywistosci czyli w krainie Muminkow zwanej Polinem, mamusia Muminkow czyli „panawojtylowy“ Starszy Brat w Wierze (SBww) vel „danielsjonny“ nakazal mowic mediom polskojezycznym tylko o „ cwiakalskim“, „thunrozy, „schmittlascezasyfionej“ i o cierpieniach przerazliwie wielkich „panadoktoragawlikowskiego“.

  Tak wiec istnieje RZECZYWISTOSC i MATRIX – сделано в Израиле.
  Ma Pan Redaktor Podlecki 100 % racje !!!

  ♦️♦️♦️

  • Mira

   Rzeczywiście wysiłki włożone w ogłupianie Polaków osiągnęły pozom kuriozum! Próbują przekonać Polaków, że są idiotami? Nie sądzę, ze jest jakaś znaczna liczba, która zwraca uwagę na te wygłupy – odgrywają komedię sami dla siebie (vide Posobkiewicz) I tak zbliżamy się do zakończenia procesu rozdziału LUDZI od pajacujących idiotów, na których teatrzyk już szkoda czasu oraz uwagi.

   • Быдлошевский Л.З.

    ♦️♦️♦️

    Tych tzw. „polakow“ absolutnie nie trzeba przekonywac ze sa idiotami, bo w przewazajacej wiekszosci oni nimi juz dawno sa. Ktos kto dziennie spedza statystyczne 7 godzin na ogladaniu nawet z tym onetowskim „zrozumieniem“ telewizji polskojezycznej jest juz dawno Biorobotem-Zombi. Czyli jakies dobre 90 %.
    A ci nieszczesnicy z tych 90 % ktorzy jeszcze zaaplikuja sobie dodatkowo regularnie co niedziele „homilie“ miejscowego akwizytora watykanskiego sa juz podkategoria Biorobotow-Zombi nazywana jako tzw.“opuszczeni“.

    ♦️♦️♦️

    • Marek

     Ja już nawet nie słucham „newsów” z YouTube. Alex Jones to klon, w ogóle 70% tych „dziennikarzy opozycyjnych” zostało zastąpionych klonami, albo są to czyste animacje. Widzieliście Maxa Kolonko na żywo? Albo Berdowicza?
     Jak sądzicie dlaczego Zagórski się usuwa? Był już prawie klonem, nie dali mu jednak rady bo ma za silną duszę. Ale co przeszedł to przeszedł. Ataki na niego były porównywalne z tymi co na mnie, z tym że on to odczuł jeszcze bardziej. Spoko Janusz, wystarczy, że się włączysz w medytacje. Już niedługo prawdziwy Monitor dotrze do Wrocławia.
     Zresztą ci co to czytają, a znają osobiście Janusza i inne osoby spoza zasięgu Monitora przekazują ich duszom wszystko o czym piszę. Ich udział jest bardzo znaczący, jest to ogółem ok 690 osób!

    • Malena

     Jeden z blogeröw znalazl piekne okreslenie dla szamana z Torunie: Ojciec Inkasent.
     Moja znajoma zamieszkala w Szwecji z okazji pogrzebu ojca w Polsce porzadkujac jego dokumenty znalazla kwity potwierdzajace regularne wplaty 100 zlotowe na konto Radia M;. Kobieta byla w szoku, ze jej pieniadze, ktore wysylala ojcu na lekarstwa trafialy do…Ojca Inkasenta.

    • Mira

     „Ojciec Inkasent” – to wypada rozpowszechnić 🙂 Super trafne! A dla tych ogłupionych Polaków, którzy większość życia spędzili za żelazną kurtyną, okradzionych ze wszystkiego, karmionych „patriotyzmem” powinniśmy mieć zrozumienie i współczucie. W tamtych strasznych czasach, kiedy sługus Rockefellera wprowadził totalny zamordyzm i terror, pozostała jedynie nadzieja i kościoły były miejscem, gdzie się gromadzili i wspierali prawdziwi patrioci, gdzie dawano im fałszywą nadzieję. Teraz wiemy więcej, jest dostęp do informacji, więc i świadomość rośnie, a młodzi ludzie staczają prawdziwe boje o swoją wolność ze starszymi pokoleniami, utkniętymi w fanatyzmie religijnym. I zwyciężają :)Jest trudno, bo warunki życia, jakie nam tu „polscy” fachowcy od gospodarki zorganizowali działają na kilku poziomach i determinują – w dużym stopniu – możliwości osiągnięcia niezależności.
     Organizatorzy matriksowej sieci znaleźli specjalny hak na wszelkie narody i społeczności. Zamach na Słowian nad Wisłą był dość dawno zamyślony i perfidnie przeprowadzany – najwyraźniej ta rasa jawiła się pasożytom jako największe zagrożenie.

 • Mira

  Majestic, wygląda na to, ze znów wredoty zrobiły co mogły? Trzymajmy się, bo wynik jest przesądzony, wyszliśmy z ery ryb, świadomość na planecie gwarantuje wynik 🙂
  Miło było Cię zobaczyć 🙂 Może jutro będzie znów lepszy dzień? Technologia – nawet najlepsza – nie ma szans z CZŁOWIEKIEM – tym prawdziwym.
  Mój „dyżur” dobiega końca – teraz jestem „skowronkiem” 🙂 – to się wciąż zmienia.
  Najważniejsze jest serce i intencje – wybór. Oraz ŚWIADOMOŚĆ!
  I żadnych emocji dla wampirów! 🙂
  Gra jeszcze chwilę się potoczy, bo pasożyty chcą przetrwać za wszelką cenę, a LUDZIE nie bardzo wiedzą, JAK się uwolnić, ale w dobie Internetu każdy kto na prawdę chce, znajdzie wiedzę i wskazówki. Tego właśnie się boją i dlatego blokują. Dobrze! czas, zeby sami posmakowali strachu 🙂
  Pięknych snów w swojej suwerennej przestrzeni – Ty wiesz, jak to zrobić 🙂

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Ja po raz kolejny apeluje do Kolegow o zrobienie dla siebie i rodziny zapasow zywnosci dlugoterminowej
  na co najmniej miesiac. I prosze nie zapomniec o wodzie pitnej. Kawa i herbata tez sa wazne.
  Mala butla gazowa i latarki na baterie i koniecznie male radyjko tez na baterie.
  Apteczka pierwszej pomoca i podstawowe medykamenty.
  Nie czekac tylko juz dzialac. Do konca tego roku przyda sie to z cala pewnoscia.

  ♦️♦️♦️

  • Mira

   Podstawy tworzenia „rzeczywistości”: MYŚL – SŁOWO -CZYN. No i związane z tym emocje, które są energią – siłą sprawczą. Ale jeśli większość o tym nie wie, poddadzą się wpływowi mediów, to rzeczywiście zapasy mogą się przydać? Bo oni stworzą to, czego nie chcemy? – przez strach, przez wiarę w hipnotyczne przekazy „władzy”.
   Może więc zapasy, ale z założeniem, że później nie trzeba będzie chodzić na zakupy?

 • Straszne i Perfidne !!! ” Konstytucja Królestwa Bożego w Polsce cz.1 ” Sławomir Piwowarczyk https://www.youtube.com/watch?v=rTiXzfiMMYA

 • Mira

  Inne blogi „ruszyły”, w miarę możliwości dasz znać, Marku, jak się przedstawia sytuacja? U Ciebie OK?
  Potworna manipulacja na portalach „informacyjnych”, to już tak grubymi nićmi szyte, że ślepy by zauważył.
  A z Fulfordem rzeczywiście coś jest nie tak.
  Tutaj zaczepki na poziomie żłobka dla niepełnosprawnych, widać kończy się kadra 🙂

  • Witaj Mira , wczoraj była kompletna blokada , Dzięki że mnie wspomnialas , Samych Serdeczności dla Ciebie !

   • Mira

    Witaj Majestic 🙂 na prawdę było tu straszliwie cicho, miło wiedzieć, że już blokada zniesiona. Dziś rano wszędzie trwał dziwny bezruch, do tego te wiadomości od Marka…. Niezbyt miły dzień.

 • Nie mogę się doczekać życia w 5D, Marek napisał całą prawdę w swojej notce.

 • Marek

  Z ostatniej chwili: W nocy w ciągu ostatnich 8 godzin zamordowano 3868 Avatarów. Tych, których zamordowano w ciągu ostatnich 5 godzin można przywrócić jeszcze do życia. Dusze tych, którzy to czytają będą wiedzieć o kogo chodzi i jak to zrobić. Niech tylko wyślą maksymalną ilość swoich hologramów (3-5 miliardów) i tylko 30% swojej energii – będzie to potrzebne do walki z pseudo-Avatarami. Każdy z Was niech jak najszybciej mentalnie owinie się 1000 trylionów folii aluminiowej, 1200 trylionów papieru i 90 trylionów folii plastikowej. Ci, którzy zostali zamordowani wcześniej niż w ciągu 5 godzin zostaną reatomizowani w niedługim terminie.
  Mordu dokonało 6 osób z duszami diabelskiej cywilizacji Ołon z jądra anty lokalnego Kosmosu, w którym w jednym z jego wszechświatów istniała cywilizacja Nugritos (żydzi). W tej chwili te diabelskie dusze są usuwane przez dusze cywilizacji Prozu. Ołon mieli do pomocy 4000 pseudo-Avatarów, których stworzyli ostatniej nocy w 80% z żydów dając im stare dusze, które niestety nie wiedzą, że służą złym celom. To właśnie nasze dusze mają je o tym poinformować.
  Informacja dla nowych osób, które nie miały dostępu do bloga przez dłuższy czas, gdyż była blokada – może wydawać się Wam śmieszne to co piszę, ale wystarczy byście to przeczytali – Wasze stare dusze zareagują odpowiednio. Niestety, możecie się poczuć o połowę słabsi, to nie potrwa jednak długo gdyż wynik wojny jest już przesądzony. Ołon i pseudo-Avatarzy są hologramami hologramów, wiec są mocno osłabieni.

 • Robert

  A co z przepowiedniami dotyczacymi III wojny swiatowej ostatniej w ktorej bedzie uzyta bron jądrowa i zginie 1/3 ludzkosci (?)

  • Mira

   Wypełni się, jeśli wystarczająca liczba ludzi tak wybierze. Ci, którzy żyją z wojny i karmią się złą energią robią wszystko, zeby przekonać ludzkość, ze to jest realne – straszą i wciąż podają takie informacje. Zawsze tak robili, i z uwagi na brak świadomości udawało im się. NIE TYM RAZEM!
   Mam nadzieję, ze jest dość LUDZI świadomych, którzy wiedzą, jak ten mechanizm działa i stawiają zdecydowane veto takiej opcji – są po stronie życia, przeciw barbarzyństwu. Wystarczy trzymać się opcji :dość! nigdy więcej! – wtedy „władcy” nie dostaną „papu”, a planeta wreszcie odetchnie od tych złoczyńców.
   Na razie to jest wojna informacyjna – walka o umysły.

  • Marek

   To żydowskie straszenie. Oni tak chcieli zrobić z nami – zapomnij o tym.

   • Mira

    Nigdy nie zamierzałam uznać tej hipnotycznej myśli uznać za swoją 🙂 Zapaskudzili sieć zbiorowej świadomości swoją produkcją, ale ufam, ze jest dość świadomych ludzi na naszej planecie, aby nie dopuścić do realizacji zamierzeń złoczyńców.
    Wystąpił zmasowany atak na blogi promujących WOLNOŚĆ? – tak to wygląda….
    Przeczekamy 🙂 Robimy swoje!

    • tak ale wiedzieć musimy co planują barbarzyńcy , bo to ich umiejscawia i lokalizuje , ludzi- Gojów traktują jak termity wojny to destrukcja a puzniej odbudowa i ponownie repertuar , agenda jest straszna nie ludzka ! Matka Ziemia kompletnie zrujnowana zdewastowana itd jakieś organizacje narodów zjednoczonych, międzynarodowe agencje do spraw klimatu agencje kosmiczne nauka energia itd wszystko to Kompletny kit ! dokladnie odwrotnie wszystko manipulują , ludziska śpią myślą że to ich ominie piękną przyszlosc w tym zakłamaniu szykują swoim pociechom !!?, o złych rzeczach nie chcą nawet słyszeć , a przecież to jedyna droga aby lokalizować zło , to potworny błąd , kiedyś pisałem co niektórym że w wrześniu 39 roku ,Naród całkiem pozytywnie myślał , mocni sojusznicy traktaty itd tylko pozytywnie myśleć a co tam wrogowie !!? nikt faktycznie nie lokalizował źródła zła jego kulisów no i tragedia przyszła , a ci co to wiedzieli uciekli przez „Zaleszczyki ” mówienie o zagrożeniu wojna mówienie o teoriach „spiskowych” wylania sprawców takich poczynań . „Szatański plan 3 wojen światowych 1/3 ” https://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ ” Kto rządzi światem? Watykan wraz z syjonizmem!” https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s ma to nieco zabarwienia wyznaniowego ale sens można przedłożyć ponad to i widzieć to z perspektywy NWO jedno i drugie nie wyklucza sensu bo są zbieżne punkty .

    • Mira

     Masz całkowitą rację, prawda musi wyjść, bo tak powstaje rozeznanie, n bazie którego możemy podejmować ŚWIADOME decyzje. Problem właśnie w tym, ze oni nie chcą wiedzieć. KTO czyta takie rzeczy? Kto wchodzi na takie stronki? – na ogół ci, którzy już wiedzą. Reszta UWAŻA że wie lepiej, bo „uczyli się” historii w szkole! 🙂 A jeszcze są masy takich, co to ledwo zipią pod butem „polskich” ekonomistów i sił im nie starcza…Desperaci prą do przodu, którzy już doświadczyli dość i WIEDZĄ, że „dość tego”.

   • Malena

    Nie wiem, czy tylko straszenie. Przejrzyj ostatni raport Fulforda. Wiem, czasem pisze bzdury pod publike, ale sporo z jego opinii sie sprawdza. Ciekawe o ostatnim locie malezyjskiego 370. Bardzo prawdopodobne.
    Pozdrawiam.

    • Mira

     Sposób, w jaki przedstawił sens wypowiedzi Cobry dyskwalifikuje go całkowicie! Co do lotu malezyjskiego – pamiętam jak po tym zdarzeniu przewaliła się fala najróżniejszych spekulacji przez całą masę blogów, z czego najbardziej wiarygodna dla mnie wersja była bardzo prozaiczna i całkowicie inna od wersji Fulforda. Nie wierzę temu facetowi, od wczoraj nie uwierzę w jego „dobre” intencje. Zresztą, jak się przyjrzeć jego starszym wpisom, widać jak na dłoni całą masę sprzecznych informacji i tendencyjne manipulowanie czytelnikiem. Ot, takie zamierzone tworzenie zbędnego chaosu.

    • Marek

     Nanowahadełko pokazuje, że jest to pseudo-Avatar, 70% prawdy reszta zmyła. Sprawdzę to dokładniej jak tylko moje najlepsze wahadełko zostanie do końca oczyszczone. Wczoraj w nocy wlazł mi do domu jeden z Ołonów i pozakażał wszystko co się da swoją wredną energią. Zabijał mnie miliony razy, ale źle trafił, bo dostałem pomoc w postaci bardzo silnej duszy, która mnie regenerowała w milisekundy. Co jednak czułem to czułem, nie było to przyjemne.

    • Mira

     To bardzo prawdopodobne, jakiś czas temu kreował Clintonową na koordynatora światowego bogactwa.
     Ten mechanizm też znamy – najpierw zdobywanie zaufania, później manipulacyjne wtręty, jak już opinia publiczna uzna go za wiarygodnego. I wielu się na to nabiera. Tak to jest, jak człowiek, zamiast odwołać się do własnej intuicji, tworzy sobie. lub przyjmuje jakieś autorytety. Też się nie raz nabrałam.
     A ten jeden z Ołonów zneutralizowany?
     Ktoś w mojej okolicy twierdzi, ze widzi energetyczne siatki na niebie – złowrogie. Dopuszczam, ale nie mogę potwierdzić, co nie znaczy, ze nie można się tym zająć.

    • Marek

     Nie ma już żadnego Ołona, statki są Enki i 3 innych sprzyjających nam cywilizacji. Będzie ich więcej – mają zasłonić Słońce na 3 dni i noce jak będzie kreacja nowej planety.

 • Janina

  Panie Marku, mówi Pan ciągle jak to blisko jest koniec wojny. Przedłuża się to bardzo niemiłosiernie, ja już naprawdę nie mogę się doczekać życia w 5D.

  • Marek

   Co ja poradzę. Proszę zwrócić uwagę na to, że oni się do tego przygotowywali przez tysiąclecia. Stąd tyle różnych nowych „niespodzianek”. Ale na pewno jesteśmy bardzo do przodu!

 • Binjamin Netanjahu

  You won’t defeat us.