Aktualności i medytacje 8 maja 2019

Jesteśmy w tej chwili w alternatywnej ścieżce czasowej, ok. 5 tygodni przed rzeczywistą datą, gdyż istnieje potrzeba kilku poprawek. Jedną z nich jest usunięcie dostępu parchów żydowskich do naszych komputerów (w sumie u 790 Avatarów) . Oni nie mogą mieć wglądu w to co tu piszemy. Chodzi m.in. o ataki na was, nikomu nie zyczę tego co wczoraj miałem. Dlatego bardzo ważne jest by mentalnie zablokować im ten dostęp. Oni stworzyli 790 tysięcy hologramów waszych pokojów wraz z komputerami i wchodzą tam równolegle do wszystkich wraz ze swoimi kopiami holograficznymi i robią co chcą. Obraz im się odświeża co ok 3 sekundy, widzą was jako nieruchome „stopklatki”. Ale jak leżycie nieruchomo to mogą was uszkodzić, nie mówiąc o komputerze. Jak u kogoś dzieje się coś niepokojącego, to zostawiają wszystkich innych i skupiają się na tej osobie – wtedy widzą ją prawie jak w normalnym wideo, 20 klatek na sekundę.
Mnie w ten sposób atakowano zęby, kręgosłup, stopę itd. Podkładano mi trucizny, m.in. pod biurko i do lodówki. Żyję ponieważ moje ciało było przywracane z oryginału gdy tylko ustąpił atak, a pamięć zdarzenia została wymazana. Wiem to tylko dzięki nanowahadełku i intuiicji (a może raczej przekazom).

Dlatego też musimy teraz usunąć te wszystkie lokalne hologramy wraz z tymi co je tworzą. Mentalnie skupiamy się na tym by zniknęły wraz ze wszystkim co jest z nimi połączone. Niszczymy informację jaka w nich jest do ostatniego bitu, a następnie neutralizujemy ją białym światłem Słońca. Taką „papkę” wysyłamy do portalu prowadzącego do Czarnej Dziury – może on być we wnętrzu Ziemi bądź w przestrzeni kosmicznej. Na koniec pustki powstałe po tych hologramach i paskudach, które nimi zarządzały wypełniamy Światłem Miłości koloru niebieskiego.

Kolejna rzecz – dzisiaj rano zapaliłem zapałkę i zajarzyła się bardzo ostrym ogniem i bardzo szybko spaliła. Nanowahadełko pokazuje, że w powietrzu jest 43% tlenu, a nie 23%. Ma tak być przez kilka dni – możecie to sprawdzić?

43 komentarze Aktualności i medytacje 8 maja 2019

 • Panie Marku, ja również zostałem niedawno zaatakowany. Nie wiem czy to nie był ten sam atak, który uderzył w Pana. Podczas ataku strasznie zachciało mi się wymiotować, a teraz boli mnie głowa. Czy może Pan sprawdzić kto za tym stał? Mam bardzo silne zakłócenia na nanowahadełku, ktoś chyba ekranuje mój przekaz. Proszę o pomoc!

  • Marek

   Wykazuje mi, że tych ludzi już nie ma i nie będzie. W nocy była potężna Fala X, która sprzątnęła 5 milionów częściowych żydów (do 28%), którzy jeszcze mącili. U tych co nie czynili zła te geny zostały po prostu wyzerowane. Przez jakiś czas ci ludzie mogą mieć mniejszą sprawność, ale szybko nadrobią.

 • Daga

  Faktycznie ,obecny Turkus jest paskudny . FE !!!!

 • mlkvw

  Nie widzę swojego komentarza.. :/

 • mlkvw

  Czy dość dziwne, nieco nawet drastyczne zmiany pogody miały by związek z tą ściężką czasową?
  Normalnie na Google po Polskiej stronie widać Pana stronę internetową

  • Marek

   Jesteś Avatarem i masz dostęp do Google w wersji dla Avatarów 🙂
   W realu tej strony nie ma.
   Kiedyś miałem wizytę policjantów – klonów z 5D, udało się żydłakom ich wsadzić w nasz hologram. W ogóle nie wiedzieli o tej stronie mimo, że zażalenie było odnośnie treści tu zamieszczanej. Powiedzieli, że nie mogli tej strony znaleźć. Zażalenie zrobił jeden z pseudo-Avatgarów, nie wiedział że Google w 5D jej nie wyświetla i z tego co wiem długo go potem maglowali za fałszywy donos.

 • Nick

  Kiedy Pan zrobi kolejny wywiad z Krzysztofem Tarasiewiczem?

  • Marek

   Nie wiem, ma mój mail. Ale z tego co wiem to został zabity i zastąpili go klonem. Powinien wrócić za 2-3 miesiące.

 • Przepraszam już wszystko w porządku. Są trzy komentarze.

 • Co się stało od rana nie ma komentarzy ? Gdzie się wszyscy podziali ? Czyżbym ja tylko został ? Haloooo !

 • Stężenie tlenu jest takie jak było chyba że aparatura za parę tys ojro jest gwno warta, albo podmienili ja w hologramie albo jest na innej ścieżce czasowej albo siedzi pod nią jakiś niewidzialny żyd. I tak nie opublikujesz tego wpisu bo twoja paranoja doszła już do tego że wszystko cenzurujesz i pierdolisz o jakichś ścieżkach czasowych. We łbie ci się chyba rozjechały.

 • Hmmm. Jak widać, chazarskie pojeby nie próżnują – czego owoce możemy ,,podziwiać”.
  Niepokojącym jest fakt, zaginięcia w zeszłym tygodniu znanego, polskiego informatyka. Rzec by można, specjalisty rangi światowej. Jest to Paweł Perekietka, dyplomowany wykładowca VLO w Poznaniu.

  Był on realizatorem dekodowania szyfru 5D, utworzonego w zeszłym roku przez pejsów z Wall Street.
  Z momentem jego schwytania, umarła wszelka nadzieja powrotu do normalności, życia w świecie jaki znaliśmy – status quo anti.
  Z informacji znanych mi z pewnego źródła, Paweł Perekietka został uprowadzony ze swojego domu 24 kwietnia 2018, około godziny ósmej rano, kiedy to jadł swój zwyczajowy posiłek – Chocapiki z zimnym mlekiem.
  Jako że Paweł Perekietka był jedną z osób, która wiedziała jak produkować leki z powietrza i wody – strata jest dotkliwsza.
  Liczę na Pański wgląd w tę sprawę nanowahadełkiem. Od tego, czy Paweł Perekietka żyje, zależy istnienie milionów osób. Temu czcigodnemu człowiekowi nie może spaść włos z głowy.

  • Marek

   Jak tylko oczyszczą się te skalarne wiry wokół mojego domu to sprawdzę gdzie on jest.

 • Mira

  https://kosmiczneujawnienie.com/2018/05/07/krytyczny-moment-w-rozmontowywaniu-wladzy-realnej-jest-teraz-cz-1/
  Ten – bardzo obszerny – artykuł Wilcocka jest niesamowity! W pewnym sensie uwiarygadnia artykuły Marka – możliwe jest wszystko, co umysł mógłby uznać za niemozliwe.
  Przeciwnicy pełnego Ujawnienia „martwią się”, że nieświadomi ludzie przeżyją nadmierny szok; pewnie tak będzie, ale CO może być gorszego od naszej nędznej egzystencji w pełnym ograniczeniu, kiedy tzw władza (dla mnie to bestie – uzurpatorzy) dysponuje nieograniczonymi środkami, pełnym zakresem wiedzy żeby wykorzystywać ogłupionych mieszkańców ZOO?
  Gdyby nie głupota sługusów owej „władzy”, szybko by się skończyła ta gra.

  • Marek

   Tak, Wilcock jest Avatarem, ma też informatorów. Ja to wszystko wyciągnąłem z wahadełka 🙂 No i jakiemuś tam rozumowaniu, a może i po trosze z przekazów.

 • nina

  ————WEZWANIE DO DZIAŁANIA !! https://www.youtube.com/watch?v=IZ_Y0TfIz_Q

 • nina

  —————CZAPKI Z GŁÓW ! Polacy. Narodził nam się KTOŚ ! na kogo Polacy czekają !!. Pol Lechicki.
  https://www.youtube.com/watch?v=hi4CSpP1ass

 • Michael

  U mnie zapałka pali się normalnie.

  • Marek

   To trwało 3 godziny. Dzisiaj o tym jeszcze więcej napiszę, badam sprawę.

 • Turkus

  Sprawdzam, czy przejdzie mój komentarz. „Sługusy ciemnych” siedzą mi na „kablu”.

 • Myśleliście że nas zaskoczycie, otóż nie, celowo zrobiliśmy tak byście byli 5 tygodni w tyle za rzeczywistością, nawet nie chcecie myśleć co już wam przygotowaliśmy w rzeczywistości.
  Szalom Alejchem

 • Agnieszka

  Witaj Marku, czytam Twojego bloga codziennie, dobrze ,że jesteś. Sprawdź wahadełkiem jak starą mam duszę. Pozdrawiam

 • Piotr

  Panie Marku co Pan powie o mojej duszy? Jakoś sceptycznie podchodze do tych informacji, może poda Pan jakieś szczegóły króre mogłbym zweryfikować?

  • Marek

   Mam jeszcze potężne zakłócenia, ale na pewno jesteś Avatarem, masz dwie dusze, jedna – ziemska 78 mln lat, druga Enki 965 mln lat. Jutro powinno być już znacznie lepiej z wahadełkiem, bo znów wrócimy do naszej właściwej linii czasowej.
   Prostym dowodem na to, że coś się dzieje są eksperymenty z zegarkami i kiwającymi się wahadełkami – zamieściłem to w filmikach, jest potwierdzone przez innych. Po prostu jesteśmy na pokładzie olbrzymiego UFO, a to co widzimy jako rzeczywistość jest hologramem 3d, a może i 4d rzeczywistości, przekształconym tak byśmy byli bezpieczni.
   Technologia przyszłości nie różni się niczym od magii.

   • EWA

    Może dlatego dzisiaj jesteśmy o 1 rok do przodu w 2019 roku 8 maj.Ewa

    • Marek

     Tak, uciekliśmy żeby nabrać tlenu 🙂
     Za rok będzie takie stężenie na Ziemi. Takie to metody mają nasze Enki.

 • MM

  Moje komentarze są usuwane.
  Nie ma też od wczoraj nowych komentarzy innych użytkowników.
  Co się dzieje ?

 • Mi wychodzi, że jest 45%

  • Marek

   To było chwilowe trwało 3 godziny, teraz znów wróciło do 24%. Kolejne 4 godziny za 18 godzin. Muszą nas powoli przyzwyczaić.

   • Kali

    Za równe 4 godziny czy z małym haczykiem kilku minut?
    A tak przy okazji ile takie fazy ( więcej tlenu ) będą trwać?

    • Kali

     Ps: Czy to nie będzie na zasadzie ,że enki zmienią atmosferę na tę jaką ziemia miała przed milionami lat?

     http://longevitas.pl/hiperbaria-i-normobaria/
     —nawiązanie i wyjaśnienia Dr Pokrywki

    • Marek

     Jak napisałem w poprzedni komentarzu – DOKŁADNIE TAK.

    • Marek

     Odpowiedź nanowahadełka:
     – dobowo 4 fazy po 2 godz 40 minut 35% – to przez 4 dni, potem
     – dobowo 6 faz po 3 godz 10 minut 38% – przez 5 dni, potem
     – dobowo 4 fazy po po 4 godz 27 minut 40% – przez 8 dni
     i potem już stale 35,5%, bo taka ma być zawartość tlenu w powietrzu Nowej Ziemi. Będzie jeszcze więcej dwutlenku węgla i wodoru. Coś jak to o czym mówił dr Jan Pokrywka.

    • LUCCILLA

     TW Januszu schizofreniku i nieuku, gdyby było takie wysokie stężenie tlenu to wszystkie noworodki byłyby ślepe po kilku dniach z powodu zbliznowacenia siatkówki, a i dorośli bardzo mocno by niedomagali zwłaszcza z problemami żylnymi. Jesteś osobnikiem nie dość że głupim to jeszcze umysłowo chorym i powinieneś się leczyć psychiatrycznie.