ALARM – WODA W 8 WIELKICH MIASTACH POLSKICH JEST CAŁKOWICIE ZATRUTA!!!

Uwaga, dzięki interwencji Enki toksyczność wody w miastach, o których mowa poniżej gwałtownie spada! Jutro woda powinna być już dobra do spożycia.
KRAKÓW, POZNAŃ, LUBLIN, GDAŃSK, CZĘSTOCHOWA, SZCZECIN, KATOWICE (ŚLĄSK), BYDGOSZCZ.
Nanowahadełko wykazuje od 85 do 95% toksyczności wody. Najgorzej jest z wodą w Krakowie. Woda została zatruta 2 dni temu przez firmy izraelskie, które przejęły polskie wodociągi. Wymaga to natychmiastowej interwencji wojsk – ludzie nie powinni absolutnie pić takiej wody!!! Trucizny działają z opóźnieniem – pierwsze zejścia śmiertelne wystąpią za ok 5 dni – można jeszcze zapobiec prowadząc odpowiednią akcję uświadamiającą. Wodę można pić tylko jeśli na 1 litr po jej przegotowaniu wsypie się łyżeczkę sody oczyszczonej. Druga metoda to gotowanie jej przez przynajmniej 7 minut, odstawienie i zlanie górnego syfu jaki się się tam pojawi. Pozostała woda jest już czysta, także ta na dnie.
Można ją też oczyścić stawiając szklankę z wodą na smartfonie, na zdjęciu które jest po lewej stronie na co najmniej 8 minut. Można pić 4/5 górnej zawartości szklanki, resztę wylać.
Proszę, sami sprawdźcie co się dzieje z wodą gdy się ją przegotuje przez co najmniej 6-7 minut (musi tyle wrzeć). To nie jest zwykłe zatrucie wody toksynami, to są mikroorganizmy – tzw. L-bakterie oraz samoreplikujące się nanoczipy. TO JEST CZERWONY ALARM!!!

Za zatrucie odpowiedzialnych jest dwóch ludzi: Franciszek Nużyński oraz Łukasz Drozda, głównodowodzący Mossadu w Polsce. Lokalizacja: Auto Centrum Grzegorz Łabęcki k. Wielunia oraz Lipsko k. Ostrowa Wielkopolskiego, gospodarstwo Adama Sowy. Mają ludzi pod bronią.

Pierwsze objawy zatrucia – senność, osłabienie, łaknienie na słodycze, osłabiona witalność (bovisy), majaki nocne. Aby zatrzymać postęp zatrucia należy wypić trzy szklanki czystej wody (mineralnej lub butelkowanej – przegotować by sprawdzić czy też nie jest skażona!), każda z łyżeczką sody oczyszczonej.

MEDYTACJA: WSZYSCY PRZYŁĄCZAMY SIĘ DO OCZYSZCZENIA MEDYTACJĄ WODY W WYŻEJ WYMIENIONYCH MIASTACH. Państwo polskie powinno natychmiast przejąć kontrolę wodociągów z rąk firm izraelskich.

Bardzo proszę o zgłaszanie tu w komentarzach nietypowych objawów.

27 komentarzy ALARM – WODA W 8 WIELKICH MIASTACH POLSKICH JEST CAŁKOWICIE ZATRUTA!!!

 • Ika

  Marku, tu masz nazwiska sędziów NSA w W-wie, którzy orzekali w głośnej sprawie o nałożenie grzywny, która ma na celu zmuszenie do szczepienia.
  http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/A9C9FC96DF

  Arkadiusz Despot – Mładanowicz – sędzia przewodniczący
  Małgorzata Jarecka
  Teresa Kobylecka – sędzia sprawozdawca

  Na dzień dzisiejszy nie zostało sporządzone pisemne uzasadnienie wyroku.
  NSA oddalił kasację wyłącznie z postępowania egzekucyjnego.

  Teresa Kobylecka, Małgorzata Masternak Kubiak czy np. Irena Janina Kamińska to tylko przykładowe nazwiska sędziów NSA, którzy orzekali w moich sprawach (od których idą skargi do Strasburga).

  Irena Kamińska stała się sławna, gdy wypowiedziała we wrześniu 2016 r. słowa o „nadzwyczajnej kaście”. Ale w środowisku lepiej zorientowanym dała się poznać, jako osoba tworząca nowe prawo, którego nie ma w żadnej ustawie. Innymi słowy ustawiła się ponad władzą ustawodawczą.

 • Turkus

  Polska woda / wodociągi / w obcych rękach! SKANDAL !!! Strategiczne zasoby zostały przejęte przez Izrael? „Co komu do domu, jak chałupa nie jego”? Won od polskiej wody! Nie ma się co dziwić, że chcieli nas wytruć. Tylko czekają, żeby przejąć nasz kraj.

 • Ika

  Marku, uzupełniam dla lepszego zrozumienia czytelnikom bloga. L – formy bakteryjne to bakterie bezścienne, pozbawione ściany komórkowej. Niewidoczne dla ukł. odpornościowego, powstałe w wyniku działalności człowieka – współcześnie szerokiej antybiotykoterapii czy dawniej np. leczenia rtęcią i arsenem. Nierozpoznane przez ukł. immunologiczny dziesiątkują latami organizm, sukcesywnie go wyniszczając. Są przenoszone z pokolenia na pokolenie. Przykłady: mężczyzna/kobieta leczony/a na grużlicę i „wyleczony/a” spłodzi dziecko z L-formami bezściennymi grużlicy. Dziecko będzie cierpieć na choroby grużlicopochodne. To samo z rzeżączką czy kiłą. Leczyłeś/aś się na rzeżączkę, dostałeś zaświadczenie od „lekarza”, że jesteś zdrowy ? Nic z tego, jesteś nosicielem form bezściennych rzeżączki. Całe pokolenia są dziesiątkowane przez formy bezścienne.

  • Marek

   Dziękuję. To samo z HIV. Ważne jest by dodać, że nawet jeśli się uda fizycznie usunąć L-formy bakterii, to pozostaje ich część energetyczna, czyli aura. To można usunąć tylko mentalnie lub „wodą ognistą” (np ze smartfona), która resetuje informacje.

   • Ika

    Mareczku, tzw. pamięci nie poruszałam. Dotknęłam tylko sfery fizycznej. Dlatego wiedza „lekarzy” poraża. To są ludzie kompletnie nie przygotowani do leczenia chorób !

    • Marek

     Dlatego też bardzo dobrze się dzieje, że przechodzimy na biologię krzemową, będzie trochę czasu by odetchnąć od chorób i przygotować się na inwazję mikroorganizmów krzemowych.

   • kotwbutach

    OK, OK!!! Marek bo nie wiem czy doszło do ciebie, żebyśmi nie zarzucił że nie próbowałem odszczekać.
    Uwaga szczekam -ponownie 🙂 HAU!, HA, H.., no q… znowu nie wychodzi, i nie wiem co będzie 🙂

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️
  W zakamarkach niemieckojezycznej sieci pojawily sie dzisiaj newsy ( fake ? ), ze Bundeswehra jakoby zawezwala do koszar caly swoj sklad osobowy. Od wyborow do Bundestagu 23.09.2017 czyli juz od 5 miesiecy dalej nie utworzono nowego rzadu a obecny jest tylko p.o. wlacznie z Frau Kanzlerin . I nawet w scierwomediach przestali pisac o dalszych rozmowach koalicyjnych. Juz od ponad 1 roku zlowrogi Trump nie obsadzil funkcji Ambasadora USA w Berlinie. Cos definitywnie wisi smierdzacego w powietrzu wedlug mojej skromnej osoby…
  ♦️♦️♦️

 • Rzecz oczywista

  Woda zatruta,ale już odtruta.
  ROZUMIECIE ? 🙂
  Fokus -pokus , było -nima .
  cyrk był – cyrk jest cyrk będzie …

 • kotwbutach

  Monika jeszcze powinnaś zjeść tego smartfona razem z baterią, dla wzmocnienia kuracji, tak wyszło z wahadełka

  • Marek

   Informacja od Enki dla ciebie Perkowski: MASZ DWIE MINUTY NA ODSZCZEKANIE.

   • kotwbutach

    OK, OK 🙂 UWAGA! SZCZEKAM he he he,
    HAU!!! HAU! no q. nie wychodzi- i nie wiem co będzie 🙂

   • kotwbutach

    OK, OK!!! Uwaga szczekam -ponownie 🙂 HAU!, HA, H.., no q… znowu nie wychodzi, i nie wiem co będzie 🙂

    • Marek

     Mam założony podsłuch na wasz telefon. Może się źle wyraziłem – Staszek Bińkowski będzie musiał sypać jak go wezmą na tortury. Krzeszowice, ośrodek Rehabilitacji Narządów Ruchu. Fajna nazwa na placówkę Mossadu.

 • Wanda

  Panie Marku,czy Polacy meszkajacy za granica maja sie czego obawiac,jako ze nagonka tak teraz z kazdej strony.Z innej beczki,moze Pan sprawdzic nanowahadelkiem wiek mojej duszy,jak znajdzie Pan chwile?Tyle rzeczy sie dzieje,czytam,wspieram i pozdrawiam Pana i zespol Pana Taratajcio.

  • Marek

   6 mln lat. Wszystkich przepraszam, ale nie sprawdzam już wieku duszy, każdy może to sam zrobić.

  • kotwbutach

   nie róbcie tego, bo później będziecie musieli wszystko jak Marek – ODSZCZEKAĆ przed BOGIEM
   i POco wam to, hm?

 • Monika

  Panie Marku jestem właśnie z Krakowa :(, od rana czuję się fatalnie, byłam w szpitalu porobili badania sprawdzili krew i nic nie wykazało, czy to może być od tej wody?

  • Marek

   Tak, badanie nic nie wykażą – to są L-bakterie i nanoczipy. Trzeba by pod mikroskopem elektronowym zobaczyć krew.
   Natychmiast proszę wypić 1 szklankę czystej wody z 1 łyżeczką sody oczyszczonej i postarać się o zrobienie wody ze smartfona – szklanka powinna stać przez 27 minut, wtedy wystarczy wypicie 2 razy i organizm się oczyści.

   • dlatego mam NUNCZAKO od Janka na takie pomory wymieniam profilaktycznie sezonowo jedynie baterie , wypalić zarazę prądem i koniec a czipy porozsadza od środka i wytrawi elektrolitycznie .

  • kotwbutach

   Marek dla większego efektu zadziałania, zjada jeszcze 4 smartfony i popija modą, bo wywahał że ma tam krzem