Andrzej Nikodemowicz: SMOLEŃSKA WIZJA – Informacja z przyszłości.

NikodemowiczZanim podejmiesz decyzje że chcesz zajmować się jasnowidzeniem i wizjonerstwem, przeczytaj tę historię z uwagą i wtedy zdecyduj sam. Jednak gwarantuje ci, że jeżeli zechcesz się tym zajmować, to musisz być psychicznie mocny i bardzo odpowiedzialny, bo któregoś dnia może pojawić się informacja z przyszłości, która zapowie w swoich skutkach wielkie, przełomowe ZDARZENIE na które możesz mieć wpływ i wtedy musisz wiedzieć jak się zachować i co robić, jako że nie koniecznie musi być ta informacja prawdziwa.
———————————————-
Oto prawdziwa historia, która wciąż trwa.
/ Dane personalne osoby, która brała udział ze mną w tej historii zostały celowo zmienione /
Był 29. 03. 2010 r. – poniedziałek, tuż po Palmowej Niedzieli. Tego dnia w południe, po bardzo udanych dla mnie Targach Medycyny Naturalnej „Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury” w Katowicach, wracaliśmy samochodem z mojego mieszkania z Bytomia do domu mojej przyjaciółki Sandry w Kielcach. Był chłodny marcowy dzień. Wokoło było czuć budzącą się wiosennym zewem przyrodę. Chcąc ominąć tłok i korki na śląskich, głównych drogach, pojechaliśmy przez Piekary Śl. Pyrzowice, w kierunku Siewierza. Gdy dojeżdżaliśmy do Pyrzowic, Sandra zaproponowała przerwę obiadową w znanej nam z dobrej kuchni restauracji blisko lotniska.

Andrzej Nikodemowicz: mój przekaz o katastrofie smoleńskiej
jest nadal aktualny.


Uznałem ten pomysł za znakomity i tak też zrobiliśmy. Po upływie kilku minut zjechaliśmy z trasy i zajęliśmy wygodne miejsce w ulubionej restauracji. Spojrzałem na zegarek. Dochodziła godz. 13.00. Gdy podszedł kelner bez trudu wybraliśmy z jadłospisu znane nam potrawy. Po chwili, kiedy podano nam napoje, rozpoczął się czas oczekiwania na posiłek. Pamiętam, że lokal był pusty i spokojny. Sandra wyglądała na rozluźnioną i odpoczywała. Ja natomiast zasłuchując się w sobie, patrzyłem przez okno, które było obok naszego stolika. Analizowałem w myślach, minione Targi. Nagle w mojej przestrzeni pojawił się IMPULS !!! Skupiłem się, spojrzałem na Sandrę i zacząłem mówić, a ona jak zwykle z uwagą słuchała.
Ja – wiesz, dziwne, to wręcz niemożliwe, Sandra – co takiego ?
J – ogromna tragedia, katastrofa lotnicza.
S – kiedy, widzisz kiedy ?
J – wkrótce Sandra, to się stanie szybko, do miesiąca.
S – czy widzisz gdzie ?
J – tak, będzie to Rosja lub Chiny, ale bardziej Rosja, …… tak ROSJA. ……. To będzie największa tragedia w historii powojennej Polski. O tym będzie mówił cały świat. Ta tragedia zmieni historię Polski na wiele pokoleń. To jest okropne co widzę i nie można temu zapobiec. To jest coś z władzą. Dużo ważnych osób dla Polski i Europy w tej tragedii zginie. To będzie na ziemi i w powietrzu. Dużo ludzi, chaos, żałoba.
S – czy to będzie zamach.
J – nie wiem czy zamach, ale widzę wojnę wywiadów, początek czegoś złego dla Polski, Europy i tej części świata. To się zacznie teraz, za kilka dni lub tygodni.
S – rozpuść te wizje i szybko przetransformuj.
J – robię to, robię, ale mam ogromne emocje. Poczekaj jest jeszcze coś. ………. Słońce, jasne słońce, jak gdyby błysk. A potem nie ma już nic. Chaos i lęk, i cisza. ….. Uwalniam lęk, rozpuszczam emocje. Ulga i współczucie. Miłość, kładę miłość na ten impuls. I tyle. ……… Dokonało się.
S – co się dokonało ?
J – wszystko. Stało się i nie wróci. Nie do zatrzymania. Tylko modlitwa i intencja miłości może zmniejszyć tego dalsze skutki. Myślę co można jeszcze zrobić. W tym momencie kelner przyniósł zamówiony obiad. Pomimo kuszących zapachów, nie mogłem jeść. Zastanawiałem się przez chwilę jaki kolejny krok mam zrobić ? …. I nagle FLESH !
Ja – Czarek, tak Czarek. Zadzwonię teraz do niego i powiem mu co czuję, przecież on wie kim jestem. Robimy od lat wiele wspólnych programów w Radiu Katowice i pamięta mój udział w czasie akcji ratunkowej na Targach Gołębi w katowickiej Hali MTK w styczniu 2006 r. Wie, że wtedy rozesłałem z pociągu do Berlina esemesy do kilku osób, bo miałem identyczną informacje z przyszłości. …… Widziałem ptaki, mnóstwo ptaków jak rozdziobują coś na polu, a potem padają martwe. …… Myślałem wtedy że to epidemia ptasiej grypy, że coś grozi Polsce i stanie się to w czasie mojego kilkudniowego wyjazdu na Targi do Augsburga. Dlatego rozesłałem z tą informacją esemesy i zacząłem transformować zgodnie z zasadą terapeutyki i jasnowidzenia. Treść tego esemesa moja znajoma z Gdańska wysłała jemu, a on wtedy przekazał go do Sztabu Kryzysowego i dzwonili do mnie kilka razy do Augsburga: czy i w którym miejscu czuje jeszcze żywe osoby ?Jak wiesz mieszkałem wiele lat w pobliżu tej hali i sam się tam parę razy wystawiałem, wiec znałem jej układ. Sandro, przeżyłem wtedy taką traumę że postanowiłem już nikogo o moich wizjach z przyszłości nie informować. Dziennikarze z mojego udziału w tym wydarzeniu zrobili takie show, że miałem dość. Wycinki z gazet i artykuły mam do dziś.
S – więc nie rób teraz nic, daj spokój Czarkowi, on nie zatrzyma wszystkich polskich samolotów z Vipami na całe tygodnie .
J – ale on jest Rzecznikiem Prasowym tego tu lotniska w Pyrzowicach i powinien to wiedzieć, może jakoś zadziałać ?
S – Andrzeju, nie zadziała bo to jest niemożliwe. Zamknęli by go w psychiatryku razem z Tobą, a za koszty związane z zatrzymanie ruchu lotniczego, byście się nie wypłacili do końca życia.
J – coś jest na rzeczy Sandro. To będzie tragedia o której ja wiem że będzie ………
S – przestań, jesteśmy teraz w restauracji obok lotniska Pyrzowice, było ostatnio w świecie kilka bombowych zamachów, oraz różnych terrorystycznych akcji na lotniskach i w samolotach, wiec masz przedruki. Daj Czarkowi spokój bo cię uzna za wariata, może przez Ciebie stracić pracę i emeryturę.
J – dobrze, ok. Jestem jeszcze w emocji i przemyślę to co mówisz.
S – oddychaj spokojnie, wyślij miłość i złote światło w przestrzeń z której ta informacja przyszła i jedz spokojnie obiad.
J – to wszystko czasem nas przerasta.
Starałem się zjeść spokojnie obiad, ale pomimo transformowania tematu, niepokój był bardzo silny. Po wyjściu z lokalu wsiedliśmy w samochód i ruszyliśmy z parkingu w stronę Kielc. Gdy włączyłem szybko radio, wszystko stało się jasne. Właśnie spiker podawał w wiadomościach: …… w moskiewskim metrze dokonano zamachu terrorystycznego. Wybuchła bomba, są zabici i ranni. …… Wtedy Sandra spojrzała na mnie i z uśmiechem spokoju powiedziała:
S – no to masz swój zamach w Rosji.
J – odetchnąłem z ulgą, ofiarom wysyłając miłość, a Czarkowi dobre wibracje.
Jednak informacja z przyszłości w tej sprawie miała swój ciąg dalszy.
—————————————————
Jest sobotni poranek 10 kwietnia 2010 r. Tego dnia około godz. 08.00 przyjechaliśmy z Sandrą do sali konferencyjnej w jednej ze szkół w centrum Katowic, aby poprowadzić kolejne zajęcia naszej katowickiej grupy Sekret Życia, które zaczynały się jak zwykle o godz. 10.00. Przez ten czas od godz. 08.00 do godz. 10.00 przygotowywałem salę, a Sandra prowadziła w rogu tej sali, umówioną wcześniej rozmowę ze swoim klientem. Przygotowanie sali odbywało się bardzo sprawnie. W pewnej chwili nie wiedzieć dlaczego, około godz. 08.30. przerwałem układanie krzeseł. Podszedłem szybko do stojącej z boku tablicy zajęciowej z pisakami i zacząłem pośpiesznie coś pisać i rysować. Natomiast Sandra , obrócona do mnie tyłem rozmawiała ze swoim klientem w drugiej części sali. Napisałem na tablicy jak zwykle nazwę naszej grupy, tytuł zajęć i datę zamienioną na numerologiczną cyfrę. I nagle impuls – FLESH, który rozbłysł w mojej głowie ostrym światłem, swoisty wybuch, który mną wstrząsnął. Trzymając mocno w dłoni pisak narysowałem na środku tablicy prostokąt z okrągłym oknem w środku. W górnej części tego prostokąta narysowałem palce rąk trzymające ten prostokąt z ludzką, przerażoną głową pomiędzy dłońmi. Spodziewając się już pierwszych przyjezdnych osób na zajęcia, którzy pojawiali się z reguły około godz. 09.00, odłożyłem pisak i spojrzałem na zegar. Dochodziła godz. 08.45. Postanowiłem dokończyć szybko układanie krzeseł na sali i rozstawianie materiałów zajęciowych na stołach. W pewnym momencie Sandra spojrzała na mnie i na tablice z końca sali, gdzie rozmawiała z klientem i zapytała mnie głośno:
S – coś tam namalował na tej tablicy ?
J – a to leci sobie jakiś człowiek na drzwiach od samolotu na nasze zajęcia.
S – też masz pomysły, skąd ci się to bierze ?
J – jak to skąd, przecież na nasze zajęcia niektórzy przylatują samolotem.
S – ale nie na drzwiach.
Sandra uśmiechnęła się ze zdziwieniem i wróciła do rozmowy z klientem. Ja natomiast ustawiłem już krzeseł i zacząłem rozstawiać materiały zajęciowe na stole, gdy nagle otrzymałem esemes. Spojrzałem na telefon, to od córki. Zacząłem czytać treść i mnie zamurowało: ……… drogi ojcze to nie możliwe, ale przerwali program w telewizji bo nasz samolot z Prezydentem się rozbił. Jestem przerażona. …………… Osłupiałem, oniemiałem, zacząłem drżeć. Odpisałem córce: dzięki, sprawdzę to. Włączyłem radio, a tam grała już tylko żałobna muzyka. Sandra odprowadziła klienta do drzwi i podeszła do mnie. Pamiętam tylko zawołałem do niej:
J – to nie możliwe.
S – co się stało ???
J – przeczytaj ten esemes od mojej córki Marleny.
S – ………… Jezus Maria !!!
W tym momencie weszła pierwsza osoba do sali na zajęcia. Spojrzała na nas. Ja pośpiesznie podszedłem do tablicy i ze łzami w oczach, szybko zmazałem ten okropny rysunek. Spiker w radiu przekazał kolejną tragiczną informację. Uczestnicy naszych zajęć, Ci którzy nie zawrócili do domu, usiedli w sali we wspólnym kręgu ciszy. Zapalona świeca na środku, stała się świetlistym krzykiem tego milczenia, a ja podchodząc do tablicy, drżącą ręką napisałem ten tekst: Z UWAGI NA ŻAŁOBĘ NARODOWĄ ZAJĘCIA ZOSTAŁY ODWOŁANE. Siedzieliśmy długo, modląc się w ciszy swoich serc i odprowadzając dusze tych wielkich Polaków do Błękitu Niebios Bram. Sandra trzymając chusteczkę przy twarzy patrzyła wymownie w moje mokre oczy. Czując smutek przeżywałem swój największy dramat o którym nikt poza Sandrą i Bogiem nie wiedział. Pamiętam poprosiłem go wtedy aby już nigdy więcej nie przesyłał mi INFORMACJI Z PRZYSZŁOŚCI, ale On jakby mej prośby nie usłyszał do dziś.
—————————————————
Tragedia smoleńska stała się najważniejszym wydarzeniem w III RP, najtragiczniejszą chwilą w polskiej historii od czasu II wojny światowej. Stała się wydarzeniem, które wpływa na los dzisiejszej Polski oraz życie Polaków w sposób niebywale silny, co podzieliło nas bardzo głęboko.
Dopiero nie tak dawno zrozumiałem że tak musiało być i nikt, ani nic nie mogło tego zmienić, a na pewno nie ja, czy ktokolwiek inny. Bo gdyby miało być inaczej, to by było. Jednak w tej chwili okazuje się, że ta historia wciąż trwa i zbiera kolejne żniwa. Aby to zmienić musimy ją wspólnie przetworzyć i uzdrowić. Dlatego pod wpływem nowej INFORMACJI Z PRZYSZŁOŚCI zdecydowałem się wizję tę upublicznić, celem wspólnej, jej przemiany. Zapraszam więc do głębokiej transformacji, oraz intencji uzdrawiania tej informacji zaraz po jej przeczytaniu.
Razem możemy wszystko.
Andrzej Nikodemowicz.
=============================
Zob. też: https://www.youtube.com/watch?v=EpjS8rlHPWU

63 komentarze Andrzej Nikodemowicz: SMOLEŃSKA WIZJA – Informacja z przyszłości.

 • jowram

  10 kwietnia TU 154 M lądował bez podwozia na betonowym lotnisku LNX Jużnyj jest to drugie lotnisko na południe od Smoleńska.

  http://albatros.salon24.pl/618270,tu-154m-10-kwietnia-2010-roku-ladowal-na-lnx-juznyj

  • Świętowit

   W programie google earth na lotnisku Jużnyj w Smoleńsku, na zdjęciach archiwalnych z 12.04.2010r.widać jakieś fragmenty(prawdobodobnie samolotu) obok hangaru.
   W zakładce widok należy włączyć zdjęcia archiwalne i suwakiem przesunąć na datę 12.04.2010r.

  • greg2014

   Czytałem to wtedy.
   Ciekawa teoria.

 • sowizdrzał

  Nieznany film z katastrofy smoleńskiej
  https://www.youtube.com/watch?v=S9-VQ_jvSfU

 • Świętowit

  Odlot z Okęcia, a tak naprawdę kołowanie na lotnisku.
  Czarno-biała kamera na lotnisku Okęcie.
  W prawym górnym rogu wyświetlana jest aktualna data i czas.
  http://airmax.pl/kamery/kammal2s1
  Na wyreżyserowanym filmie z odlotu(brak daty i czasu), inteligentna kolorowa kamera śledzi parę prezydencką wsiadającą do samolotu i automatycznie wykonuje im zbliżenia.

 • Wawa

  wizja upubliczniona 7 lat fo fakcie, chyba nie ma żadnego znaczenia.Tak się składa, że każdy może mieć wizje, problem polega na tym, żeby ogłosić to przed wydarzeniem, wtedy możemy skonfrontować prawdziwość takich wizji, inaczej zwykła ściema.

 • Waldemar Resiak

  Znalazłem też artykuł o Trumpie, że niby grozi na tweecie Korei Północnej…

  Jeśli w ogóle to prawda to co on jeszcze musi zrobić, żebyście zrozumieli, że to jeszcze nie czas na zmiany? Chyba, że na gorsze…bo mi to śmierdzi wstępem do najgorszego…

  Panie Marku, ten ruch też pan uważa za znakomity?

 • Waldemar Resiak

  Na wp właśnie znalazłem artykuł pt „Ujawniono nieznane nagranie sprzed wylotu do Smoleńska”

  http://wp.tv/i,ujawniono-nieznane-nagranie-sprzed-wylotu-do-smolenska,mid,2000705,cid,4051,klip.html?ticaid=618f44

  Wejdźcie proszę w komentarze…3/4 komentarzy jest tej samej treści. Czyli, wszyscy twierdzą, że to nic nowego, że ten film już widzieli 7 lat temu…

  Aż tak perfidnie manipulują czy naprawdę ten film był znany już wcześniej?

  • greg2014

   Szkoda czasu na te bzdety.

  • Polak Słowianin

   Ten film to fałszywka. Spreparowali to, bo bardzo często jest podnoszona kwestia braku dowodu, że cokolwiek odleciało z Okęcia. Stawiam tą podróbę na równi z „legendarnymi” filmami z ż-zamachów ostatnich lat.
   Na pochybel ścierwokrasnalom z pejsami.

 • ciekawe

  Jerzy Grunwald na ostro: Wracam do Polski! W Szwecji się już nie da żyć przez islamistów! https://www.youtube.com/watch?v=94AyaIZD9Ws

 • ciekawe

  Ten człowiek twierdzi, że polskie dzieci „idą na organy” do USA!
  https://www.youtube.com/watch?v=xGjZ18gEn-A

 • lincz

  „Donald Trump – etatowy piesek plemienia żmijowego, jest swoistym przedłużeniem Obamy, przebrany za rzekomą jego opozycje, tak jak Obama był przedłużeniem Busha, przebrany za jego opozycje. Teatrzyk pt” Wielkie kłamstwo żydowskie” trwa i zbiera swe krwawe żniwo.” źródło.NWO.Report

 • ciekawe

  Piotr Rybak ,który spalił kukłę żyda ma żal do Kukiza i jego partii
  https://www.youtube.com/watch?v=dRRB8Os09Ig

 • Router

  Jaka to tragedia narodowa ? Latał Kaczyński po całej Europie Wschodniej i próbował budować międzymorze na polecenie Amerykanów, wbrew interesom Rosji, a co najważniejsze Niemiec, a także wbrew interesom samej Polski, to go niemiaszki odstrzelili, bo realizacja takiego planu całkowicie marginalizowala pozycję Niemiec. Międzymorze to chora żydowska strategia, wymyślona jeszcze przez zdrajce Piłsudskiego.

 • revi

  Dobry kawałek:
  Antone ft. Szad Akrobata, Afu-Ra, WB Motyv – Wstawaj [prod. Wizier Beats]
  https://www.youtube.com/watch?v=vs8RcrE9VDw

 • Easy Rider

  Nie chcę oceniać wizji dotyczącej 10 kwietnia 2010, bo tę można interpretować różnie, natomiast, o ile dobrze zrozumiałem – p. Andrzej do dzisiaj uważa, że w Smoleńsku miała miejsce katastrofa lotnicza?

  • greg2014

   ”10 kwietnia 2010 – dwie relacje amb. Jerzego Bahra.

   Komentarz Radtrapa:

   Cupak zwrócił uwagę, że 7-ma rocznica katastrofy/zamachu (zależy w co wierzysz) przypada na rok 2017 i żydowski 5777.

   Źródło: jerzy.korytko.salon24.pl

   W oceanie kłamstw i matactw dotyczących tzw. „katastrofy smoleńskiej” trudno znaleźć jakieś przejawy godnych, ludzkich zachowań. Trudno je znaleźć, ale jednak były takie.

   Nie można zapomnieć o tragicznej śmierci chor. Remigiusza Musia. Nie ma żadnej wątpliwości – że jego śmierć miała związek z wydarzeniami 10 kwietnia, w których los kazał wziąć mu udział. Ale są i inne przykłady godności i honoru ze strony świadków tamtych zdarzeń. Należą do nich wypowiedzi ambasadora Jerzego Bahra, niestety, zmarłego już jakiś czas temu.

   Pierwsza wypowiedź to rozmowa telefoniczna Ambasadora z Centrum Operacyjnym MSZ przeprowadzona 10 kwietnia o godz. 9:07:

   https://youtu.be/omsA9RTQ00U

   W rozmowie tej Jerzy Bahr zaprzecza jakoby widział albo słyszał odgłosy katastrofy – mimo tego, że stał tak blisko miejsca jej rzekomego nastąpienia – że gdyby rzeczywiście miała miejsce, że gdyby rzeczywiście ponad 80 tonowy samolot z obojętnie jakiego powodu uległ całkowitej destrukcji – to jej odgłosy musiał by usłyszeć. Tymczasem nic nie słyszał ani on ani pozostali razem z nim oczekujący na przylot delegacji. Co więcej – powiedział, że” myśmy tylko słyszeli jak przeleciał nad lotniskiem, nisko”. Skoro Tupolew przeleciał nad lotniskiem – to jak mógł się rozbić nie doleciawszy do niego? Przecież miejsce katastrofy Rosjanie wskazali przed lotniskiem.

   https://radtrap.wordpress.com/2017/04/10/10-kwietnia-2010-dwie-relacje-amb-jerzego-bahra/

   • greg2014

    I druga wypowiedź Św. Pam. Amb. Jerzego Bahra:

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7770799,Ambasador_Bahr__Chcielismy_wyciagac_ofiary__jednak.html

    To kolejny dowód na fikcyjność miejsca katastrofy. Proszę zauważyć – około godziny 9-tej rano, kilka minut po ogłoszeniu „katastrofy” amb. Bahr dociera do miejsca zdarzenia. Chodzi/biega między elementami wraku jakiegoś samolotu leżącego na polance, chce pomóc w akcji ratowniczej. I żadnego pasażera nie może znaleźć.
    Ani żywego ani martwego. A przecież akcja ratownicza jeszcze się nie zaczęła. Jeszcze żadnego ciała, wg raportu MAK opisującego przebieg zdarzeń, nie podniesiono z miejsca katastrofy. To jakiś absurd. Totalna aberracja. To niemożliwe. Po prostu niemożliwe. Samolot rozpada się na dziesiątki tysięcy części, wszędzie zalegają – wzdłuż i wszerz – jakieś elementy wraku. I żadnego ciała nie może odnaleźć? Nikogo z blisko 100 osób? Dlaczego? Jak to możliwe? Jest tylko jedna odpowiedź – bo ich tam nie było. I nie mogło być – bo miejsce katastrofy było fikcyjne. Przygotowane kilka dni wcześniej. Udowodnił to swoimi analizami zdjęcia satelitarnego z 5 kwietnia prof. Chris Cieszewski. Jerzy Bahr nie słyszał odgłosów katastrofy. A słyszeć by musiał. Nie widział zwłok ani w ogóle ciał pasażerów. A widzieć także by musiał. Zauważmy to.

    Walorem relacji Jerzego Bahra jest czas. Jego relacje pochodzą z pierwszych minut po katastrofie. Gdy nie było jeszcze wiadomym – jaka będzie oficjalna wersja smoleńskiego kłamstwa. Ale Jerzy Bahr nigdy się ze swoich słów nawet później nie wycofał.
    Zauważmy również,że relacje te opublikowało: a) nasz MSZ b) 4 dni po katastrofie wywiad z ambasadorem opublikowała Gazeta Wyborcza. Wywiad z obywatelem państwa polskiego, ważnym przedstawicielem państwa polskiego w centrum zdarzeń.

    To nie jedyne przykłady, że na poziomie zwykłych ludzi był opór przeciwko kłamstwu. Odnaleźć to można np. w relacjach niektórych dziennikarzy o przebiegu wydarzeń tamtego ranka na Okęciu. Albo w dokumentach prokuratury – np. tych zawartych w uzasadnieniu umorzenia cywilnego wątku śledztwa. To dzięki takim postawom prawda o tamtym dniu nie została całkowicie pogrzebana. Będzie okazja do tego wracać.

    Zbliża się 7-ma rocznica tamtego tragicznego poranka. Obecne władze, podobnie jak ich poprzednicy, niczego nie robią żeby ujawnić prawdę. Ukrywają przed nami wszystkie mające jakieś realne znaczenie dowody. A w co nas wkręcają? W co karzą nam wierzyć by zamazać ten fakt? Co wyciągają dla doraźnego, politycznego celu?

    Otóż karzą nam wierzyć w rosyjskie fałszywki, zeznania rosyjskich „świadków” albo to co napisały Novosti.

    A skąd ta gazeta czerpała swoją wiedzę? Dostała ją od FSB? To może min. Macierewicz niech pominie pośrednika. I sprzedaje od razu naszemu społeczeństwu dziś to – co FSB ma nam do powiedzenia na temat tzw. „katastrofy smoleńskiej”.

    Kiedyś ktoś stwierdził, kilka lat temu, że na sprawie katastrofy smoleńskiej poślizgnie się rząd PO.
    Że to będzie „gwoździem do trumny” tego ugrupowania.
    Dzisiaj to samo można powiedzieć o PiS.

    https://radtrap.wordpress.com/2017/04/10/10-kwietnia-2010-dwie-relacje-amb-jerzego-bahra/

 • cytat z netu

  Zlecenie było wydane z Polski nie przez W Putina jak powiada jasnowidz Anna.

  Umęczona Polska zrzuci żelazną obroże ,
  Wypędzi Judasza daleko za morze ,
  Duch zmarłego do narodu przemówi
  I stanie się coś strasznego ,
  Co Polskę z letargu wybudzi .
  Wielcy na urzędzie w pośpiechu kraj opuszczą ,
  A ich dzieci nigdy nie zaznają spokoju .
  Niczym chwasty wyrzucone ,
  umrą na obczyźnie pogrążone .
  Wnet tęcza na niebie się ukarze
  Nowe przymierze ……
  Lud Polski powtórnie prezydenta WYBIERZE,
  Co ma czyste serce i poświęci siebie w ofierze .
  Daleki posłaniec wieść ważną przyniesie ,
  Zmącony Naród przetrze oczy ze zdumienia
  Jak mógł nie widzieć prostego skojarzenia .
  Dwa upadłe ptaki mają wspólnego
  Mistrza czarodzieja ………
  Nie uda mu się dobić strąconego Orła Białego
  Bo opuszczą go sprzymierzeńcy czynu haniebnego.
  Oj biada jemu co służył złemu ,
  Musi uciekać z Kariny POLSKIEGO EDENU .
  …….słowa w nocy pisane mają moc proroczą
  w krótkim czasie przez kraj się przetoczą jasnowidz Anna

  • Bon Ton

   Trzeba natychmiast zmienić polską konstytucję i prawo!!! To chyba jedyna szansa na uratowanie!!

   ze strony: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/10/judeopolonia-po-amerykansku-czyzby-zydowski-zarzad-powierniczy-nad-polska-zjechal-wlasnie-do-polski/

   „Portal „wpolityce.pl” podał informację że do Polski zjechali przedstawiciele Komitetu Żydów Amerykańskich” i że swoje biuro otworzyli…… gdzieżby indziej…. w Muzeum Żydowskim w Warszawie! Czyżby trafne okazały się przypuszczenia że to muzeum miało ukryty cel??? Tj. siedzibę żydowskich rządów???? Myślę, że sprawę trzeba potraktować poważnie i przemyśleć….. Czyżby żydowski zarząd powierniczy nad Polską właśnie się ujawnił i zjechał właśnie do Polski?! Czyżby plan JUDEOPOLONI właśnie się zrealizował….??? Tyle że nie we współpracy Żydów z Niemcami lecz Żydów z Amerykanami???

   „Komitet Żydów Amerykańskich (AJC) otworzył w poniedziałek w Warszawie swoje 5. biuro w Europie. Z radością i satysfakcją witamy na polskiej ziemi reprezentantów AJC – napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników gali otwarcia.”

   „Nowy oddział, mieszczący się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, oprócz Polski obejmie zasięgiem: Czechy, Estonię, Litwę, Łotwę, Słowację i Węgry. Pozarządowa organizacja AJC (American Jewish Committee) ma już na Starym Kontynencie biura w Berlinie, Brukseli, Paryżu i Rzymie.”

   „Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym podczas gali otwarcia przez ministra Wojciecha Kolarskiego napisał: Cieszę się, że wybrali państwo stolicę Polski na miejsce, z którego aktywność AJC będzie promieniować na cały nasz region. Dostrzegam głęboką symbolikę w fakcie, że dzisiejsza uroczystość zbiega się w czasie z początkiem obecności sił NATO w naszym kraju, w okresie kiedy Polska, odzyskawszy suwerenność po upadku systemu komunistycznego, zabiegała o przyjęcie do organizacji Paktu północnoatlantyckiego, to w American Jewish Committee znaleźliśmy cennego sprzymierzeńca.” Więcej: http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/333215-komitet-zydow-amerykanskich-otworzyl-w-warszawie-swoje-biuro-prezydent-duda-z-radoscia-i-satysfakcja-witamy-na-polskiej-ziemi-reprezentantow-ajc

   Tu informacja odnośnie wsparcia dla Polski w przyjęciu nas do NATO…. Okazuje się że Masoni też nam pomagali…. „Z przykładów nam bliższych, kanały wolnomularskie wykorzystano dla wsparcia polskiego lobbingu w Waszyngtonie, gdy ważyły się losy naszego członkostwa w NATO.” Więcej: http://kielce.onet.pl/w-kielcach-powstala-loza-masonska-wolnomularstwo-nie-jest-sekta/fm5q9f8

   Czy to są ci sami ludzie???? W bardzo krótkim czasie nastąpiły dwa zdarzenia które przykuły moją uwagę. Pierwsze to przyjazd AJC do Polski, a drugie to utworzenie loży masońskiej w Kielcach…. Czy to ma jakiś związek ze sobą i jakiś głębszy sens??? A może w Polsce właśnie instauruje się rząd światowy NWO??? Już sto lat temu tj.”na początku XX wieku brytyjski naukowiec i polityk Halford MacKinder stworzył nową naukę – geolopolitykę. Pod koniec I Wojny Światowej napisał książkę pt. „Ideały demokratyczne a rzeczywistość” (Democratic Ideals an Reality), w której zawarł trzy zasadnicze fakty: ten, kto rządzi Europą Wschodnią, ten dominuje w całej Europie, ten kto rządzi Europą, ten dominuje nad „Wyspą Świata”, ten, kto rządzi „Wyspą Świata”, ten dominuje nad całym światem” (to był cytat z książki pt.”Czy Ameryka przetrwa do 2009 roku” autorstwa Gen. Wacława Henrykiewicza-Bakierowskiego) Wygląda na to że Polska to CENTRUM ŚWIATA! Zatem Polska mogłaby i powinna rządzić światem!!! … Szkoda tylko że MY Polacy, zrzekliśmy się tej możliwości władzy na rzecz obcych nam kulturowo i religijnie ludów….

   Jakby tego było mało, od dziesięcioleci jesteśmy niszczeni i atakowani ze wszystkich stron: zniszczono nam gospodarkę, obrabowano nas doszczętnie, zniszczono naszą kulturę i sztukę przemieniając ją w kicz, wyeksploatowano naszą naukę i najtęższe polskie umysły naukowe, przez dziesięciolecia wyniszczano nasze rdzenne polskie elity polityczne oraz sądownicze, wstawiając w ich miejsce ludzi obcych nam kulturowo i religijnie. Depopuluje się społeczeństwo polskie za pomocą obowiązkowych szczepień… wyzyskuje się Polaków jako tanią niewolniczą siłę roboczą…. poprzez złe prawo neguje się Polakom prawa do pracy i prowadzenia działalnści gospodarczej we własnym kraju i tym samym podstępnie uprowadza się Polaków w nowoczesny jasyr (emigracja).

   Co robić? Czy jest jeszcze szansa na zwycięstwo? Czy jest jeszcze szansa że powstaniemy z kolan?

   Jedyną nadzieją i szansą dla Polski, wydaje się być wprowadzenie w najbliższym czasie nowej Konstytucji, opartej na prawie naturalnym i na filozofii naszej cywilizacji – łacińskiej. Następnie w polskie w życie społeczno-polityczno-gospodarcze trzeba w bardzo szybkim tempie wdrożyć nowe prawo oparte o nową polską konstytucję. Mamy teraz Króla Chrystusa. Opowiedzieliśmy się jako naród za najwyższymi wartościami duchowymi, moralnymi i etycznymi. Opowiedzieliśmy się za prawdą, dobrem, sprawiedliwością! Intronizacja odbyła się w zeszłym roku… niestety do tej pory nie zostało wprowadzone prawo naturalne dostosowawcze do tego aktu, prawo oparte na prawdzie obiektywnej, prawo które nie byłoby sprzeczne z prawem miłości i z dekalogiem. Czy zdążymy zmienić Konstytucję i to nieszczęsne prawo które nas zniewala zanim zaczipują nas obcy i zanim stracimy resztki naszej świadomości i tożsamości?

   Pozostawiam do refleksji…. W Polsce konieczna jest natychmiastowa zmiana konstytucji i prawa! To jedyna nasza obrona oprócz modlitwy, przed zgubnymi wpływami masońskimi, syjonistycznymi, protestanckimi, banksterskimi i innej maści złymi demonami obleczonymi w człowiecze ciała!

   Teresa Garland

   Powyższy artykuł jest moją osobistą refleksją

   Polecam również: „To że trzeba zmienić konstytucję to rzecz wiadoma! Natomiast jak ta konstytucja ma wyglądać to już wielki problem! Główną zaporą są tutaj posłowie oraz prawnicy, którzy są tak zindktrynowani ideologicznie że pewne koncepty do nich nie docierają. Zatem najpierw trzeba douczyć prawników i posłów oraz uświadomić naród.

   Jeśli chcemy mieć konstytucję na miarę naszej wielkiej cywilizacji łacińskiej, w której istniałby prymat osoby nad państwem, w której chcemy respektować naturalne prawo boskie, prawo miłości, wartości moralne i etyczne, gdzie kwestiami nadrzędnymi będą człowiek, sprawiedliwość i dobro wspólne, to nie ma innej właściwszej osoby w Polsce jak Prof. Dr.Hab. Ks. Tadeusz Guz, do stworzenia dla nas nowej konstytucji.

   W tej sprawie 1 stycznia 2017 roku do Radia Maryja podczas programu ‚Rozmowy niedokończone” z Tadeuszem Guzem, zadzwoniły Iza Rostworowska i Barbara Łopacinska, prosząc Prof. dr Hab. Ks. Tadeusza Guza o napisanie konstytucji dla Polski. Jednak zdaniem Prof. Guza brakuje klimatu i świadomości moralno prawnej prawników i posłów. Chodzi o to aby tak wielki wysiłek i trud napisania konstytutcji nie poszedł na marne. Trzeba popracować nad podniesieniem świadomości. Z rozmowy na antenie wynika, iż Prof. Guz optuje za konstytucją na wzór tej pierwszej amerykańskiej, czyli bardzo prostej i krótkiej. Więcej: https://fidespolska.wordpress.com/2017/01/10/na-nowy-rok-nowa-konstytucja-iza-i-basia-dzwonia-do-radia-maryja/

   • greg2014

    Cieszę się, że wybrali państwo stolicę Polski na miejsce, z którego aktywność AJC będzie promieniować na cały nasz region. ”

    A promieniujcie sobie na księżycu!
    Kiedy będzie tu polska administracja?

 • Świętowit

  Kilka pytań odnośnie cudownie odnalezionego filmu z odlotu delegacji z Okęcia do Smoleńska w dniu 10.04.2010r.
  1.Kamery na lotnisku Okęcie w tym dniu nie działały – taką informację podano po katastrofie.
  2.Lech Kaczyński spóźnił się 30 minut.Dlaczego na filmie widzimy delegację i za chwilę parę prezydencką?
  3.Na filmie brakuje osób odprowadzających i fotoreporterów.
  4.Kim jest ten Columbo w jasnym płaszczu. Czyżby to był reżyser tego filmu?
  5.Kaczyński coś za bardzo wyrośnięty na tym filmie.
  Na koniec komentarz:
  „Dlaczego generał Błasik składa meldunek? bo tak nakazuje regulamin wojskowy! Przykład z mojej służby.Pełniąc obowiązki podoficera nie składam meldunku generałowi w czasie gdy stoi obok mnie starszy stopniem dowódca kompanii , jedynym moim zachowaniem jest okrzyk UWAGA po czym dowódca kompanii wydaje rozkaz BACZNOŚĆ i składa meldunek o tym co się dzieje na kompanii. To samo było przed samolotem, pilot nie mógł meldować prezydentowi obecności wyższego stopniem”.

 • Bon Ton

  Skoro już wiemy że to był zamach to teraz trzeba znaleźć winnego….

 • waszym życiem rządzi CHAOS brak w was PRAWA, wasi pasterze to kłamcy,…rządzący są narzędziem Systemu – Szatana stali się Marionetkami „obcych” było to ostrzeżenie OSTATNIE.
  brat otrzymał przekaz od bliźniaka i go zlekceważył, na nic jego ofiara śmierci…

  „Dziś”

  „ … stępiało serce tego ludu”
  Słowa, słowa, słowa drżą, niby osika w lesie,
  wiatr porywa co jedno i niesie, niesie, niesie
  w horyzonty mnogich mgieł.
  „Program Czysty”, choćby się wyłonić chciał
  z „Czystych Chwał”, drążyć musi tunel w tłumie
  kąśliwych, zanieczyszczonych jadem pomówień.

  Wiatr niesie słowa – zemsta w nich tkwi,
  braterska jedność i solidarnej współpracy zew – znikł.
  Armagedon przejął rolę w pierwszoplanowy zwodniczy tan.
  Wypłowieją meandry wzniosłych słów, krzyże-emblematy
  odwrócone, aktywnym mieczem staną się.
  Idzie Nove , by starym potrząsnąć.
  Wojska frontu zachodnich mocarzy przemierzają kraj.
  Ich aktywny uzbrojony w ultrasonograficzną radiację „Sygnał Mocy”,
  jak zorza spłynie, uaktywni „śpiących”, wyda rozkaz, Bucegi
  w stanowisko dowodzenia zmieni i wypłynie nowy
  „Przejrzysty Plan Rozwoju”.
  Kto ma uszy – usłyszy, kto ma oczy – rozpozna Novy Świt.
  Sto dni – warstwa pyłu pokryje.
  Przedstawiciel „hosanny” płaszczem oczy przykryje
  i stanie się nowy okres paraliżu w pojmowaniu : „bliźni”, „brat”.
  Już dziś podejmujcie duchowy wkład w uaktywnianie POKOJU
  w tej części świata, bo oto dwa olbrzymy spotkać mogą się
  na ziemi, gdzie brat wypacza dzieło brata.
  Gdy kir okryje „legendę”, wymiana krzyży na miecze – nieunikniona,
  ścierać się będą, nie poglądy, lecz racje bytu, racje : „Być albo nie być” .
  Smutną historię spiszą historycy, a armie patrząc vis a vis drżeć będą,
  pobudzane wibracją szkalujących dysput.
  Kto zwycięży ?
  Kto polegnie ?
  Odpowiedź każdy znajdzie w sobie.
  Akt zgonu zawiśnie na krzyżu, Bóg przemówi przez pacholę,
  bo Polska nierządem stoi, bo „stępiało serce tego ludu”.
  23.02.16r.
  autorka Ostoja
  publikacja http://www.lifechip.pl/

  psy, psy…czujące! – jak człowiek, który na OBRAZ I PODOBIEńSTWO …. !

 • JACEK

  Zamglony umysł Kaina…

  Zamglony umysł Kaina sądzi, że Bóg nie wie co się stało z jego bratem w Smoleńskim Lesie. Kain wie, że to przez zazdrość za ofiarę złożoną przez Abla wyżej ocenioną przez Boga, która miesiącami podpowiadała jemu by„po bratersku” raz na zawsze rozprawić się z Ablem i z tego powodu chodził z ponurą twarzą. Zazdrość drążyła opinię publiczną jak woda skałę. Na oczach świata Kain podbierał Ablowi krzesło i bez pardonu wyrzucał go z siodła dyskredytując publicznie gdzie tylko mógł. Aby przyspieszyć zgon Abla Kain okazywał wielomiesięczne akty niesubordynacji – między innymi organizował uliczne rokosze, zwoził hordy lumpenproletariatu ze wszystkich zakątków (k)raju na flagowe marsze i tęczoparady, a pielęgniarkom demonstrującym przed kancelarią brata Abla nakazywał nawet użycie werbli. Nawet bufetową skłonił do bezpłatnego przynoszenia kanapek i podsycania mowy nienawiści, którą heroldzi gracko roznosili po calutkim (k)raju.
  Kain swoją rolę polityczną uprawiał systemowo wspinając się wysoko po drabinkach kariery i żeby osiągnąć cokół musiał z niego strącić Abla – co mu się też udało a wraz z nim strącona została jeszcze blisko setka współbraci.
  Odtąd Kain głosi, że nie jest stróżem swego brata i że już ma dość nawoływań do podania faktycznej przyczyny śmierci Abla i śmierci jego współbraci.
  W obawie o ujawnienie prawdy Kain jak tylko może usuwa dowody i wścieka się, gdy ktoś o nią dopytuje. Kain chce, by jego zbrodnia stała się niemal doskonałą, bo wtedy będzie mieć stuprocentowe alibi. Kain jednak nie wie, że już wkrótce stanie się tułaczem na ziemi. Gdyby Kain się przestraszył zbrodni to Bóg dałby mu swoją opiekę w trakcie tułaczki za życia. Kain jednak Boga się nie boi, tym samym sprowadza przekleństwo na ród swój i potomnych aż do siódmego pokolenia.
  J.S.© 2014 r.

  • busia

   zrob sobie badanie na patogeny a szczegolnie na pasozyty to one sprawiaja ze jestes chory na umysle w 100%.

 • sowizdrzał

  O godz. 22:30 na portalu Niezalezna.pl odbędzie się na żywo wideoczat z członkami podkomisji smoleńskiej.
  http://m.niezalezna.pl/96906-tylko-u-nas-wideoczat-z-podkomisja-smolenska-zadaj-pytanie-ekspertom

 • zdzich

  Aleksander Jabłonowski obnaża mit Lecha Kaczyńskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=sDuRfWf24pk

 • ciekawe

  Zamach Stanu Komorowskiego. Orędzie nagrano przed zamachem smoleńskim?

  Przejęcie obowiązków Prezydenta RP po zamachu smoleńskim dokonano z rażącym naruszeniem przepisów Konstytucji. Biorąc pod uwagę całokształt okoliczności wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku, uzasadnionym jest podejrzenie, iż doszło w Polsce do faktycznego zamachu stanu z uzurpacją władzy Prezydenta przez ówczesnego Marszałka Sejmu RP. Czy nagrane orędzie do narodu to także mistyfikacja i materiał przygotowany dużo wcześniej?
  http://pressmania.pl/zamach-stanu-komorowskiego-oredzie-nagrano-przed-zamachem-smolenskim/

 • Wojtek44

  A Pan Jan T. Sprzedaje takie urządzenia za 8000 PLN
  [usunięte, reklama, M.P.]

 • greg2014

  ”Poczekaj jest jeszcze coś. ………. Słońce, jasne słońce, jak gdyby błysk. A potem nie ma już nic. Chaos i lęk, i cisza”

  O jaki błysk tu chodzi?

  • Majestic

   eksplozja ! zapewne wszyscy byli już martwi ?,wewnętrzna eksplozja byłaby inaczej zbyt niebezpieczna , i ktoś mógłby przeżyć , Jackowski podobnie mówił to był moment , jest niemożliwym aby na takim pułapie nic nie zostało z samolotu , tylko solidnie zaminowany od środka i wysadzony od środka mógł dać taki efekt , a Okęcie dziwi i dziwi jakoś nie wszystkie Rodziny ofiar zwracają na to szczegulna uwagę ? jakby celowo coś ukrywali? czyżby cześć pasażerów nie była pasażerami ? pomijam wszystko ale grac Janosika albo grac w pokera z NWO będąc w NWO https://www.youtube.com/watch?v=LEhJ-5xIJtg dlatego było zapewne przyzwolenie , ten świat nie lubi takich graczy bo naczynia są połączone https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

  • xxxx

   Słyszałem jakoby zadziałano piłą plazmową

 • Dobrze utajniony zamach stanu jest zawsze doktryną cywilizacji śmierci. To wcale nie musiało tak być, wystarczyło odrzucić od swej świadomości okupantów Polski i w ten sposób wyzwolić się od kręgu zła ! Niech się mordują między sobą dla Polaków Słowian to nawet jedna z form walki z nimi.
  Głosowanie na mniejsze zło jest złem !!!