Andrzej Nikodemowicz: zamach w Londynie ma odwrócić uwagę od czegoś znacznie ważniejszego. Planica?

UWAGA, w związku z zarzutami, że w piątek 24 marca „nie doszło do żadnego zamachu” informuję: TO BARDZO DOBRZE!
Naśmiewanie się z wizji Andrzeja Nikodemowicza też nie jest tu na miejscu, bowiem nie wiemy co by się stało gdyby ta wizja nie została opublikowana. Jeśli ktoś ma wątpliwości odnośnie możliwości Andrzeja, to polecam skontaktowanie się z nim i sprawdzenie tego co widzi na sobie.
Oto co wczoraj wieczorem napisał na swoim profilu na Faceboooku:
WAŻNA PROŚBA I OŚWIADCZENIE !!!

Bardzo Was proszę, transformujmy w sobie od już wszelkie lęki, strach i niepokój, na harmonie, spokój i bezpieczeństwo oraz medytujmy, łącząc się mentalnie w rożnych porach dnia, od dziś przez cały najbliższy weekend z Czakramem Wawelskim w Kaplicy św. Gereona. Otoczmy intencją spokoju, bezpieczeństwa oraz światła miłości: siebie, wszystkie areny sportowe i artystyczne, całą Polskę i Matkę Ziemię.

…….. Odpowiadając na liczne zapytania i obawy internautów o Polskich sportowców oraz kibiców, jakie otrzymuje po wyemitowaniu mojego najnowszego programu z Markiem Podleckim o swojej wizji na dzień 24 marca: oświadczam, że w związku z naszymi zbiorowymi oraz masowymi działaniami / TRANSFORMACJE, MEDYTACJE i INTENCJE /, wszyscy polscy kibice, oraz sportowcy, startujący na światowych arenach w ten weekend i w tym miesiącu, są absolutnie bezpieczni, jak i bezpieczne są WSZYSTKIE KONKURSY SKOKÓW W PLANICY w ten weekend, oraz niedzielny mecz piłki nożnej Polaków z Czarnogórą.
——————————————–

Andrzej Nikodemowicz: zamach w Londynie ma odwrócić uwagę od czegoś znacznie ważniejszego. Planica?

Dzisiaj rano rozmawiałem z Andrzejem Nikodemowiczem, który poprzedniego dnia miał wizję jakiegoś groźnego wydarzenia, które ma się wydarzyć 24 marca. Analiza wykazuje, że mogą to być zawody narciarskie w Planicy. Oczywiście, jest to tylko wizja i nie musi się wydarzyć – Andrzej zdecydował się na opublikowanie jej, gdyż dwie poprzednie, przed tzw. „Smoleńskiem” i przed zawaleniem się hali w Katowicach w 2006 roku nie zostały opublikowane.
Jeśli wizja jest prawdziwa, to jej ujawnienie może rozpuścić działające siły.

Andrzej Nikodemowicz: zamach w Londynie ma odwrócić uwagę
od czegoś znacznie ważniejszego. Planica?

Jestem świadkiem bardzo trafnych diagnoz Andrzeja. Pomógł mi także w atakach nazwijmy to astralnych, które na mnie były nakierowane, m.in. tzw. voodoo. Bez jego pomocy mogło się to dla mnie źle skończyć. Wizje Andrzeja odnośnie zamachu na WTC jest bardzo zbieżna z treścią hipnozy regresywnej Calogero Gerifasi na ten temat. Dotyczy technologii wykorzystującej hologramy. Niedługo ukaże się wywiad z Andrzejem na ten temat.
Tymczasem zapraszam do rozmowy z Andrzejem o jego najnowszej wizji. Materiał do dyskusji.
———————-
Informacja od osoby jasnowidzącej – nie daję jednak gwarancji, że nie jest to wynik sugestii wizją Andrzeja Nikodemowicza.

– „To służby niemieckie instalują bombę za trybunami gdzie będą Polacy. Chcą ją zainstalować w klombie, który jest na jakimś podwyższeniu.”
———————-
Dziwna rozbieżność analityki na żywo i licznika pod nagraniem z Andrzejem Nikodemowiczem.

Błąd w oprogramowaniu YouTube czy też celowe fałszowanie ilości wejść? Zobacz ilość „łapek” i komentarzy – na pewno na filmik jest więcej niż 6 wejść! Po raz pierwszy widzę coś takiego, jak dotąd sytuacja była odwrotna – licznik nie pokazywał rzeczywistej ilości wejść, która była w analityce na żywo. Czyżby ktoś grzebał w moich statystykach by nie było widać ile ludzi naprawdę ogląda to nagranie?
Nikodemowicz-rozbieżność analityki i statystyk

171 komentarzy Andrzej Nikodemowicz: zamach w Londynie ma odwrócić uwagę od czegoś znacznie ważniejszego. Planica?

  • zima

    nie było zamachu w Planicy.
    Nikodemowicz to ruska pierdoła, nie wieszcz czy jasnowidz.