Andrzej Nikodemowicz zaprasza na zbiorowe medytacje w intencji spokoju, ochrony, bezpieczeństwa i miłosierdzia. 9 do 15 stycznia, godz 22:00 przez 17 minut.

Przypominam o dzisiejszej zbiorowej medytacji w w intencji spokoju, ochrony, bezpieczeństwa i miłosierdzia. Godzina 22 przez ok. 17 minut. Bardziej potrzebne niż kiedykolwiek! Włączcie to nagranie o 22-giej i dołączcie się do nas:

PROSZĘ O NAGŁOŚNIENIE PONIŻSZEGO APELU.
nikodemowicz-medytacje-maleSiły, które dotąd terroryzowały świat chcą byśmy nadal żyli w strachu. Ziemia i my – jej mieszkańcy wchodzimy jednak w nowy okres, uwolnienia się od tych niskich energii. Aby przyspieszyć ten proces konieczne są medytacje, im więcej ludzi wspomoże naturalny proces, tym prędzej będziemy naprawdę społeczeństwem wolnych ludzi. Zapraszam Was wszystkich do udziału w medytacjach jakie będzie prowadził Andrzej Nikodemowicz  od 09 (poniedziałek) do 15 stycznia (niedziela) 2017 r. codziennie o godz. 22.00 przez 17 minut. Dlaczego jest to tak ważne, wyjaśniam poniżej.

Widzimy co się wokół dzieje, jak Polacy „witają wojska NATO”, niemalże tak czule jak żegnali Rosjan…
Nie chcę jednak znów was wprowadzać w depresję komentarzem, który aż sam się nasuwa, po co są te wojska i komu mają gwarantować „bezpieczeństwo”… Miejmy tylko nadzieję, że Trump nie jest kolejną ściemą i za to też się weźmie. Bowiem setki baz amerykańskich na całym świecie i wszelkie interwencje „pokojowe” z milionami ofiar na pewno nie służą Amerykanom ani pokojowi.

Wczoraj przeprowadziłem bardzo ciekawą i pouczającą rozmowę z Andrzejem Nikodemowiczem, można ją już obejrzeć na YouTube.

Jak się okazało, rozmowa nie była przypadkowa, z obu stron nastąpił IMPULS. Andrzej to doskonale opisuje na swoim profilu na FB, cytuję tu całość na końcu tego wpisu.

IMPULS u mnie nastąpił w postaci pytania do Andrzeja o jedną ze znajomych mi osób. Wcześniej go znałem z programów w NTV, choć przyznam że tematyka tych rozmów nie była w centrum mojego zainteresowania. W listopadzie ub. roku nastąpiła jednak ciekawa rzecz – Andrzej zorganizował medytacje na rzecz wygrania wyborów w USA przez Donalda Trumpa. Informacja o medytacji rozeszła się m.in. poprzez filmik na YouTube „USA wycieki na temat zbrodni klanu Clintonów i Sorosa, kontroperacja patriotów w służbach”, który w krótkim czasie obejrzało ponad 140 tysięcy ludzi! Zdziwiło mnie dlaczego akurat temat wyborów w USA poruszył tak wielu Polaków. Andrzej też był zaskoczony, ale jeszcze większe zaskoczenie wzbudził wynik wyborów. Nawet Newsweek już miał wydrukowane i przygotowane do dystrybucji wydanie z „Madam President” na okładce!

Czyżby nasze medytacje zmieniły bieg historii?

Zdecydowałem się na „przetestowanie” Andrzeja, jeśli chodzi o jego możliwości nazwijmy to „paranormalne”. Mogę stwierdzić ze 100% pewnością, że widzi ludzi, widzi ich aurę, zakłócenia, choroby, stan czakramów, jaka energia dominuje, a takżewcześniejsze wcielenia, a nawet jakie rytuały jakie były w nich wykonywane! Potwierdzenie jest w badaniach aury tychże osób, czy też aparatem Quantec.  Andrzej widzi to na podstawie zdjęcia danej osoby, albo samej myśli o niej.

Są i wizje. Odnośnie tzw. „Smoleńska”, a szczególnie zamachu na WTC są najbardziej wyrazistymi z jakimi miałem do czynienia. Będą na ten temat audycje, dowiecie się nawet z nazw jakie agencje stały za zamachem i gdzie było zlokalizowane centrum dowodzenia akcją!
Ciekawe, że doskonale wizje Andrzeja zgadzają się z seansami hipnotycznymi Calogero Grifasi, a także z tym co wiemy z alternatywnych źródeł.

Przekonało mnie to, że medytacje i modlitwy są naszą niesamowicie silną bronią przeciwko NWO. I nie musimy wcale wychodzić z domu. Im nas będzie więcej tym lepiej. Jak sądzicie, dlaczego jest taki atak władz chińskich na zwolenników Falun Gong, mimo że ci ludzie nie podejmują żadnych działań politycznych?

Oto co napisał Andrzej Nikodemowicz na swoim profilu na FB:

Dzisiejszy MiniNius Co Wy – NATO ??? będzie swego rodzaju informacją z przestrzeni która ponownie po dwóch latach przerwy, przekazała mi swój IMPULS, lub jak kto woli wiadomość. A zatem zapraszam wszystkich na noworoczny przekaz z ZAWSZE.

Jak niektórzy wiedzą i może pamiętają, od około 10-ciu lat spisuję pliki – impulsy informacyjne z najwyższego, uniwersalnego poziomu i źródła światła miłosierdzia zwanego ZAWSZE / Centralne Złote Światło /. Praca ta otrzymała nazwę KSIĘGA ŚWIATŁA. Jej wydanie nastąpi gdy całość Informacji z przestrzeni ZAWSZE do tej Księgi zostanie przekazana. Na chwile obecną prace nad Księgą Światła są na poziomie 35 %. Poszczególne jej części to nie rozdziały tylko tzw. Sekwencje, których spisanych jest ponad 20. Ukończone Sekwencje zamknęły pierwszy Tom tej Księgi pod nazwą: Sekwencje Poznawcze. Tom drugi to: Sekwencje Metodyczne, które zaczną wkrótce napływać. Natomiast już rozpoznany Tom trzeci będą stanowiły swoiste techniki, metody i praktyki jakie będziemy mogli wspólnie wykonywać.

Wiem w ten sposób że moja praca nad Księga Światła potrwa jeszcze jakiś czas. Oprócz tej Księgi, źródło zwane ZAWSZE informowało mnie od 2012 r. co jakiś czas, o potrzebie pracy ze sobą, jako impulsy kolejnego etapu naszego rozwoju. Ostatnie takie przekazy odebrałem w 2015 r. na zajęciach Akademii Świadomej Przemiany, jakie prowadziłem w Katowicach, Warszawie, Krakowie i Sopocie. Wtedy to ZAWSZE przekazało mi cenne sugestie i metody pracy jakie mamy stosować na najbliższe dwa lata, jako że właśnie na około ziemskie 2 lata nie będzie dodatkowych informacji, ani przekazów, co mnie bardzo zdziwiło.

Treść tych przekazów nie będę obecnie publikował ani komentował, ponieważ tego rodzaju przekazy nie są po to by z nimi dyskutować czy je oceniać. Sprawę więc uznałem za godną uwagi, zaufania oraz szacunku. Co wydarzyło się przez te ostatnie dwa lata w życiu moim, każdego z nas, Polski i świata, to oczywiście doskonale każdy z nas wie i pamięta.

Zaledwie rozpoczął się nowy 2017 r. a tu bardzo ciekawe doświadczenie i zaskoczenie. W czasie nagrywania Via skaype programu z Markiem Podleckim jaki miał miejsce wczoraj wieczorem 07.01.2017 r. pojawił się znany mi Impuls ZAWSZE. Co ciekawe na ten impuls zareagował błyskawicznie Marek Podlecki i tak oto z woli ZAWSZE, po dokładnym rozpoznaniu tego impulsu, przekazuję wszystkim Wam co otrzymałem.
………… Istnieje w chwili obecnej bardzo głęboka potrzeba uwolnienia i rozpuszczenia, skumulowanych lęków, napięć, niepokojów i zwątpień co do naszej przyszłości oraz przyszłości planety Ziemia, jakie wkradło się w nasze serca oraz umysły. Dlatego też rozpoczęło się z przestrzeni ZAWSZE dla NAS dodatkowe, olbrzymie wsparcie w postaci zintegrowanej transmisji Złotego Strumienia Światła Źródła w naszą przestrzeń, celem natychmiastowej aktywacji takich poziomów jak: spokój, ochrona, bezpieczeństwo i miłosierdzie. Ma to dodatkowo pomóc nam oczyścić i przetworzyć nasze aury, czakry i całą strukturę naszej matrycy, wypełniając nas harmonią, spokojem i kreatywnym tworzeniem na najbliższy czas przemian jaki jest przewidziany mocą nasze pozytywnej projekcji i ewolucji świadomości.

W związku z tym zostaje w tym momencie aktywowana w nas głęboka forma odbioru impulsów tego wsparcia, transformacji i ochrony. Dlatego istnieje konieczność wprowadzenia dodatkowej siedmiodniowej koncentracji na odbiorze tych impulsów. Zatem ZAWSZE integruje wszystkie osoby otwarte na ten proces przekazu, do cyklu medytacji i Intencji w ziemskim okresie rozpoznanym przez odbierającego ten sygnał w dniach od 09 do 15 stycznia 2017 r. o godz. 22.00 przez 17 minut. I to by było na tyle. ……….

Cały ten przekaz z ZAWSZE został spisany i wraz z planszą informującą o tej Zbiorowej Medytacji i Intencji przesyłam go obecnie Wam do rozpowszechniania w sieci. Najnowsza, wspomniana pierwsza część audycji w formie rozmowy z Markiem Podleckim zostanie wyemitowana niebawem, a pierwszą Zbiorową Medytację zaczynamy już jutro, czyli w poniedziałek o godz. 22.00.
Roześlijcie te wiadomość w sieci, niech nas będzie w tych medytacjach i intencjach jak najwięcej. Bądźmy w jedności.
> NAMASTE <

Kontakt do Andrzeja: czakram@o2.pl

428 komentarzy Andrzej Nikodemowicz zaprasza na zbiorowe medytacje w intencji spokoju, ochrony, bezpieczeństwa i miłosierdzia. 9 do 15 stycznia, godz 22:00 przez 17 minut.

 • Peryskop

  Peryskop
  Twój komentarz czeka na moderację
  11 stycznia 2017 at 23:02 · Odpowiedz

  ******* jeśli śledzisz tylko od roku to straciłeś DEBEST !

  Jak znajdziesz kilkudniową chwilę, to zajrzyj w archiwalia – od wiosny 2010 ćwiczyliśmy na Ze,no.bi^uszu.

  A w maju 2012 wtargnęła @My.ś.lą^ca ze Szczecina – potem przerobiła się na @M,y,ś^lą,ca G^a,j.a…

 • Peryskop

  Peryskop
  Twój komentarz czeka na moderację
  11 stycznia 2017 at 23:02 · Odpowiedz

  S^i.w^y, jeśli śledzisz tylko od roku to straciłeś DEBEST !

  Jak znajdziesz kilkudniową chwilę, to zajrzyj w archiwalia – od wiosny 2010 ćwiczyliśmy na Ze,no.bi^uszu.

  A w maju 2012 wtargnęła @My.ś.lą^ca ze Szczecina – potem przerobiła się na @M,y,ś^lą,ca G^a,j.a, wrzucała też jako @Ga.ja, @Ar,e.ka, @Jo,anna +50, jest jeden wpis (moja podróba) od Nie,my,śl^ąca Ga^ja, potem daliśmy jej ksywę Mu.lą^ca i Ł^Ga.ja. Od 2 lat zrezygnowała z zaczepkowej taktyki i spranych nicków. Teraz używa kilkunastu mycków – najgłupiej wpadła…

 • siwy

  Peryskop rządzi, obserwując to forum od roku dochodzę do takich samych wniosków jeśli chodzi o bandę zamulaczy.

  • Peryskop

   Siwy, jeśli śledzisz tylko od roku to straciłeś DEBEST !

   Jak znajdziesz kilkudniową chwilę, to zajrzyj w archiwalia – od wiosny 2010 ćwiczyliśmy na Zenobiuszu.

   A w maju 2012 wtargnęła @Myśląca ze Szczecina – potem przerobiła się na @Myśląca Gaja, wrzucała też jako @Gaja, @Areka, @Joanna +50, jest jeden wpis (moja podróba) od Niemyśląca Gaja, potem daliśmy jej ksywę Muląśca i ŁGaja. Od 2 lat zrezygnowała z zaczepkowej taktyki i spranych nicków. Teraz używa kilkunastu mycków – najgłupiej wpadła wczoraj na MajaWalia27. Socjologiczna PEEjaczka z komorniczej rodziny, patologicznie ambitna.

   Osobny rozdział to cudex dr filozofii z KUL, Opusiak Dei. Zaczął jako @hjk, potem ex-student, experto + 300 nicków. Przepędzony stąd zagnieździł się w Gojówce Maruchy – jako Listwa, NICK, Georg, Boydar +kilka. Ale zagląda i tu, zwłaszcza, gdy się wali.

   Szkoda że Zeno vel Eva vel Mrówka3 +100 stracił zapał, bo z zenory można było poznać sporo trollskiej techniki.

   Mula i ex to gagatki bardzo pracowite i dość skuteczne. Ale gubi ich próżność oraz rozkrokowa pozycja, bo z Zentrolli dostają wciąż zamówienia nie do spełnienia.

   Oraz niemal ZERO kadrowego wzmocnienia.

   Pozostałe trolle raczey nieCiekaweee – wrzucają trociny.

   Reasumując : nawet ich spec-czołówka jest do ogrania !
   Extrapolując : marne perspektywy dla tak kiepskiego NWO.

   🙂 🙂 😀

   • Ciekawyyy

    Skąd pan czerpie Peryskopie te sensacyjne wnioski:
    Myśląca Gaja = MajaWalia27 ?
    Maja to kobieta co najwyżej w wieku do 30-stu lat zaś detektyw Peryskop powinien dobrze wiedzieć w jakim wieku jest pani Gaja.
    Mam do niej jutro zadzwonić aby tu napisała parę post dementi
    ośmieszając Scherlocka ?

    • Peryskop

     Siedzisz tu na OTO długo, bo jeszcze jako @człowiek 666.

     Po wciskaniu nam keszanki rewelacjami, jakoby „Patent Application” u keszankowego był tym samym co „Patent” – przeszedłeś na OTON. I wciąż rżniesz … nieCiekawegooo ?

     Gdy zadzwonisz do ŁGai sprawdź czy takie@tam ciągle PEEje.

     I zapytaj czy jej chłopaki : Marcin fiker, Wojtek nołnejm i Piotrek szujax.pl nie mieliby ochoty tu jednak powrócić.

     Było wesoło i dydaktycznie, bo na tamtym składzie poszerzonym jeszcze o Jose jotbeka sporo się nauczyliśmy.

     Ostatni rok to regres i pęczek niespełnionych pogróżek.

     Jak żyć – na podsypywanych trocinach ?

     Τι όμορφο καταστροφή !

    • Peryskop

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     12 stycznia 2017 at 01:13

     Siedzisz tu na OTO długo, bo jeszcze jako @człowiek 666.

     Po wciskaniu nam keszanki rewelacjami, jakoby „Patent Application” u keszankowego był tym samym co „Patent” – przeszedłeś na OTON. I wciąż rżniesz … nieCiekawegooo ?

     Gdy zadzwonisz do ŁG^ai sprawdź czy takie@tam ciągle PEEje.

     I zapytaj czy…

    • Ciekawyyy

     Peryskop 12 stycznia 2017 at 01:13
     ((( Siedzisz tu na OTO długo, bo jeszcze jako @człowiek 666.)))

     Małpo/człowiek 666 to jakaś nowa wysublimowana konfabulacja 🙁

     ((((Po wciskaniu nam keszanki rewelacjami, jakoby „Patent Application” u keszankowego był tym samym co „Patent” – przeszedłeś na OTON. I wciąż rżniesz … nieCiekawegooo ? )))

     Z keshanką to nawet nie ćwierć prawda ponieważ chodziło o to iż podobnie kauzyperdzie Ziobro okrzyknął pan wówczas Keshaka oszustem jedynie na podstawie ówczesnej wątłej przesłanki, ponieważ faktycznie podparł się on złożonym a jedynie wstępnie rozpatrzonym wnioskiem patentowym „Patent Application” podając iż wynalazek uzyskał miano „Patent” a faktycznie tak nie było ponieważ nie dostarczył na czas (przewidziany zachodnim Prawem Patentowym ) gotowego działającego urządzenia do komisyjnej weryfikacji.

     Ja z kolei tłumaczyłem iż sam fakt że Keshak złożył wniosek niezależnie czy w finale uzyskał prawo do ochrony swego innowacyjnego pomysłu, definitywnie zamyka drogę wszelkim kanaliom do ewentualnego użycia w innym wniosku jego pomysłu jako totalnie nowego nieznanego wcześniej rozwiązania a tym praktycznie trwałe przejęcie tego pomysłu i schowanie do lamusa bez prawa użytkowania przez kogokolwiek na okres następnych 20 lat.

     Tak właśnie jest z patentami ponieważ inaczej każdy cwaniak próbował by opatentować młotek czy inne koło
     Patent uzyska wyłącznie nowatorski pomysł/rozwiązanie czyli nigdy wcześniej nie stosowany i nigdzie wcześniej nie znany tym bardziej z treści jakiegokolwiek dotychczas złożonego wniosku patentowego a taki przecież złożył Keshak.

     I tak to pan Persykop ogłosił swą wygraną w polemice nazywając mnie nieciekawyyym by dzisiaj dodatkowo twierdzić iż wówczas wciskałem keszanke.

     Mogę być i nieciekawyyy oby tylko zaniechał pan już swej nicko manii typowań bo to tylko blog, nie toto lotek i tu jak i tam pudła, no ale tu darmowe stąd ta tania rozrywka ?
     Podobnie z obligatoryjnym przypisywaniem niecnych intencji nickom/wskazanym bo już w budce z Totkiem nie zwyzywa pan sprzedawcy/czyni twierdząc że z agenturalnej wrogości przyjęli zakłady typowania a przecież wiedzieli że tak pudło i tak.

     Następna bzdura to ta iż pani Gaja jest z resortowej famili no i bawiła by się w Maję czytającą blog Krystal by później razić wklejkami czułe lecz jakże omylne peryskopie szkiełko.

     Nudzi się pan Peryskopie.

    • Peryskop

     Wspaniale, że nieCiekawyyy znów sypnął trocinami 🙂

     Bo pokazał kolejne pokłady swojej ignorancji maskowanej tupetem, jako że to u nich standard.

     Z maską „experta” wypowiada się w sprawach, których nie zna i NIE ROZUMIE, licząc na to, że ma do czynienia z goopolami, co wszystko kupią jak wygłodzone pelikany.

     Na etapie gdy przeglądałem keszepatenty – Mehran Tavakoli Keshe (MTK = My Teraz Koorva ?) był wzywany do udzielenia wyjaśnień w kwestiach wskazanych przez rzeczników/ expertów.

     Wezwania olał, bo CZYŻ MOŻNA WYJAŚNIĆ CIEMNOTĘ WCISKANĄ ?

     Nie sądzę, żeby wzywano go do pokazania działających prototypów, bo to procedura rzadka po udzieleniu wyjaśnień. Proszę sobie wyobrazić lądowanie A380 na parkingu urzędu patentowego w Monachium, bo urzędnicy chcieliby sprawdzić czy chroniony ponad 370 zgłoszeniami patentowymi i patentami kolos po $437 mln sztuka, o max ciężarze przy starcie 575 ton – fruwa ?

     I czy wszystkie patentowane układy działają jak opisano w PATENT APPLICATIONs ?

     Albo niech Niemiaszki pokażą, że ich długi na 4 km detektor fal grawitacyjnych działa ?

     Urzędy patentowe wydały tysiące patentów na wynalazki, które nie działają !

     Bo czy urządzenie działa czy nie – to jest broszką zgłaszającego. Byle by za dyplom uiścił.

     Ale tylko sporadycznie wydawane są patenty opisane przez zgłaszającego w sposób niejasny – zwykle przez bałagan lub układy korupcyjne.

     Zapewne i w przepadku magrava sznurkowi zastanawiali się czy nie wydać patentu. Ale ostrożnie nie poszli aż w taki kibel, jak naganiacze z KF z nieciekawyyym, Braszką dęblińską i naszym małoPolskim za 50,000000000000000 zł.

     Nawet kolizje patentowe są coraz częściej przepuszczane i nobilitowane patentami, bo nie sposób sprawdzić w 100% pełnej ORYGINALNOŚCI zgłaszanego wynalazku. A ponadto na kolizjach patenciarze nieźle zarabiają, nieciekawyyy goopcze !

     Trociniarzzz : …każdy cwaniak próbował by opatentować młotek czy inne koło…

     Sam jesteś inne koło i młotek z jeleniego grodu kmiotek.

     Dostałem (za opłatą) m.in. patent na uchylny kątomierz/akcelerometr cieczowy z łukowo wygiętej przeroczystej rurki napełnionej cieczą z bąbelkiem powietrza – czujnik pochodny od libelli, znany od wieków, opatentowany w wielu wariantach. Więc najpierw dostałem odmowę udzielenia patentu z uwagi na OCZYWISTY brak oryginalności bla bla bla. W odwołaniu wykazałem, że boczne pochylanie czujnika według mojego opisu UNIKATOWO zwiększa jego czułość zgodnie z załączonym wzorem trygonometryczno-przestrzennym.

     Inaczej mówiąc – OK młotek, ale trzymany krzywo lepiej wbija krzywe gwozdki.

     Przełknęli chociaż…

     Ale potem pan rzecznik patentowy wezwał mnie jeszcze na piśmie w imieniu UP RP do usunięcia „pomyłki” z mojego opisu wynalazku, bo pozwoliłem sobie na drwinę z renomowanej firmy BMW pisząc, że ich wynalazek inercyjno-przepływowego czujnika do poduszki powietrznej wg niemieckiego patentu nr D3815938 z 1981 roku (i w jego amerykańskim odpowiedniku) działa na innych prawach fizyki niż mój. Bo kierunek przemieszczenia bąbelka gazu pokazano tam jako przeciwny do przyspieszenia.

     Ponieważ pan rzecznik patentowy wciąż żądał korekty uśmiechając się z politowaniem – wyjąłem z kieszeni mój prototyp i pokazałem jak taki czujnik działa. Żeby skonsternowanego pana niedorzecznika patentowego wytrącić ze stanu nagłego osłupienia, wyjąłem też małą poziomiczkę i pokazałem mu w jakim kierunku skacze także zwykły bąbelek komercyjny.

     Niestety, takich Albertów Einsteinów patentowanych nie brak.

     A kto jeździ beemkami, niech uważa – nie tylko VW nabiera swoich klientów.

     Natomiast nieciekawyyy niechaj sypie kolejne trociny, bo tylko wtedy wypatroszę go do gołego.

     Albo niech vel @SZATAN idzie do diabła, czyli do swoich.

     Jeśli znów przemyckuje, i tak go wymacam i wypatroszę.

     Bo chutzpiarstwo się kończy i idzie SPRAWDZAM.

     Keszanka is dead and void.

    • Irol

     Czekaj, chodziło o kierunek czy zwrot?

    • Peryskop

     Zwrot.

     Potocznie kierunek.

     Trociniarzzz „inne koło i młotek” – z jeleniego grodu kmiotek.

     Inne koło – czyli ZERO 🙂

    • Ciekawyyy

     Tylko trociniarz na potrzeby ,,dowodu blogowego ” miesza pojęciami patent a wzór użytkowy bo z opisanych perypetii wynika że w Urzedzie Patentowym pracują kretyni co by młotek okazany przez geniusza Persykopa uznali za wynalazek i jednak udzielili patentu.
     Istotą jest to że Keshak złożył wniosek a w urzędach nie siedzą imbecyle a nawet jeśli tacy ,,opatentowali” by komukolwiek powtórnie pomysł Keshaka to takiego ,,patentu nie byli by w stanie ukryć ponieważ on posiadał (przecież opublikował) pierwotny wniosek dodatkowo mógł się ukazać w biuletynach patentowych tu akurat nie wiem w urzędzie jakiego państwa składał wniosek Keshak lecz sadzę że podobnie jak w Polskim musi funkcjonować publikacja biuletynów http://grab.uprp.pl/PrzedmiotyChronione/Strony%20witryny/Wyszukiwanie%20proste.aspx
     i każdy ma wgląd z Keshakiem włącznie i mógłby wnieść sprzeciw
     jeśli by znalazł patent udzielony komukolwiek na jego pomysł pomimo że sam patentu nie uzyskał i taki to z niego był ówcześnie oszust jakim go nazbyt wcześnie okrzyknąłeś geniuszu.

    • Ciekawyyy

     Zero kauzyperda Ziobro = zero Peryskop oskarżyciel Keshaka bazujący jedynie na przesłance o nieuzyskaniu patentu.

    • Peryskop

     Trociniarzu nie kręć nieciekawieee !

     Keszanka is dead and void bynajmniej nie z powodu nieuzyskaniu patentu, ale dlatego bo:

     – przechwala się, że odkrył fizykę jakiej nie znają fizycy i że wynalazł generator „wolnej energii”;

     – od kilkunastu lat obiecuje ujawnienie technicznych szczegółów swoich rewelacyjnych opracowań;

     – obiecuje nieodpłatne udostępnienie ludzkości swej przełomowej technologii ale pobiera przedpłaty;

     – wciąż pod pretekstami odwleka demonstrację magrava działającego nie tylko w yt, ale też w realu;

     – jest lansowany jako genialny wynalazca urządzenia i technologii magrav, chronionych patentami.

     W Urzędach Patentowych pracują nie kretyni, a przeciętni urzędnicy, często skomplexowani na tle własnych niespełnionych ambicji, bo stykają się autorami, którzy potrafią myśleć twórczo.

     Keszanka aplikował m.in. w EPO. I oczywiście abstrakty zgłoszeń zostały opublikowane w biuletynach, ale ten fakt NIE JEST PRZESZKODĄ dla opatentowania wynalazku podobnego do keszankowego, bo dróg obejścia patentów jest wiele, a metodologia stanowi pokaźną część wiedzy o patentach.

     Każdy ma wgląd skrót opisu z ryciną poglądową i mógłby wnieść sprzeciw GDYBY BYŁO O CO. Bo przecież z keszankowymi farmazonami NIKT ROZSĄDNY nie podejmie polemiki.

     Zasadniczą kwestią jest UŻYTKOWOŚĆ urządzenia. W przypadku magrava ona wygląda na bliską „innego koła” – czyli ZERA.

     Nieciekawyyy młotek z keszanki cymesu nie uklepie.

     ===

     OTO omylone rysunki BMW dla Irola i innych dociekliwych :

     https://www.google.com/patents/DE3815938A1?cl=en

     Acceleration sensor for vehicles
     DE 3815938 A1
     Publication date Nov 23, 1989
     Filing date May 10, 1988
     Priority date May 10, 1988
     Inventors Michael Jost, Walter Weishaupt
     Applicant Bayerische Motoren Werke Ag

     https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&ved=0ahUKEwjCk6XZwb_RAhXJvBoKHXU-DNIQFghIMAc&url=https%3A%2F%2Fpatentimages.storage.googleapis.com%2Fpdfs%2Fa251380c40b8e4bb7154%2FEP0349730A2.pdf&usg=AFQjCNHhsB_xmNnNEDHg4l7GnGswvzQeWQ&sig2=NXnivqq64rWNN9ZHsZpwcA&cad=rja

     European Patent Office
     EP O 349 730 A2
     Beschleunigung-Sensor für Fahrzeuge
     Anmeldetag 10.05.89
     Priorität: DE 3815938 10.05.88
     Inventors: Michael Jost, Walter Weishaupt Applicant: Bayerische Motoren Werke Ag

     Tamże do pobrania EPO349730A2.pdf

     błędny zwrot strzałki oznaczającej przyspieszenie „a” :
     Fig 1b) Mit Translationsbeschleunigung

     także tu w czujniku podniesionym :
     Fig 1d) Mit Neugung und Translationsbeschleunigung

     BMW – Byle Mamić Walniętych 🙂 😀

     Nieświadomych użytkowników marki powroźników przepraszam za konfuzję.

     Powroźników, bo pierwsze miliony Quandt’owie zarobili na dostawach sznurów i mundurów dla armii pruskiej podczas I w.ś.

    • Peryskop

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     13 stycznia 2017 at 19:46

     Trociniarzu nie kręć nieciekawieee !

     K******nka is dead and void bynajmniej nie z powodu nieuzyskaniu patentu, ale dlatego bo:

     – przechwala się, że odkrył fizykę jakiej nie znają fizycy i że wynalazł generator „wolnej energii”;

     – od kilkunastu lat obiecuje ujawnienie technicznych szczegółów swoich rewelacyjnych opracowań;

     – obiecuje nieodpłatne udostępnienie ludzkości swej przełomowej technologii ale pobiera przedpłaty;

     – wciąż pod pretekstami odwleka demonstrację ma^g.ra,v,a działającego nie tylko w yt, ale też w realu;

     – jest lansowany jako genialny wynalazca urządzenia i technologii m.ag,ra^v, chronionych patentami.

     W Urzędach Patentowych pracują nie kretyni, a przeciętni urzędnicy, często skomplexowani na tle …

    • Peryskop

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     13 stycznia 2017 at 19:48

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     13 stycznia 2017 at 19:46

     Tr.o,ci^ni,arzu nie kręć nieciekawieee !

     K******a is dead…

    • Ciekawyyy

     ((( Trociniarzu nie kręć nieciekawieee ! )))

     Kauzyperdo nie wkręcaj Ciekaweeemu ZEROanych oskarżeń ponieważ na tamtym etapie padał jeden podstawowy zarzut/argument iż Keshak jest oszustem ponieważ uwiarygadnia się kopią wyłącznie swego wniosku patentowego który został odrzucony ze względu na fakt iż na prezentację przed komisją nie stawił się a publice oświadczył iż nie zdążył na czas dostarczyć jakiejś uszczelki do swego słoika/reaktora wynalazku.

     Tylko Ziobro już przed postawieniem zarzutów potrafił oświadczyć publicznie iż https://www.youtube.com/watch?v=vNGkRKCpDgY podobnie pan Peryskop zaocznie uznał Keshaka oszustem.
     Irol świadkiem a na ile dobrze pamiętam to skonkludował takimi mniej więcej słowami :

     ,,Możesz mieć rację Peryskop Keshe może być oszustem”

     i to była mądra postawa a nie zacietrzewionego kauzyperdy sorry znawcy prawa patentowego.
     Zresztą mogę wygrzebać z archiwum tamte posty z tym że nie mam w nawyku taplać się w nieodwracalnej przeszłości jak też nie mam sobie nic do zarzucenia a imputowanie mi intencji najlepiej pozostawić jasnowidzom tym trudno udowodnić paranoje.

     (((( Keszanka is dead and void bynajmniej nie z powodu nieuzyskaniu patentu, ale dlatego bo: ))))

     Keszanka była w późniejszym czasie który nie ma nic wspólnego z
     rzekomą wygraną polemiką z rzekomym nieciekawyyym kmiotkiem młotkiem goopkiem czy jak tam pan Peryskop uwielbia epitetować niepodzielających przekonań imperatora blogu.

    • Peryskop

     A sprawdź archiwa i zobaczysz, że gdy tylko keszanki były tu sprowadzone – od początku wyrażałem zwątpienie, nie negując MOŻLIWOŚCI wynalezienia skuteczniejszych i bardziej czystych konwertorów energii niż teraz używane.

     Wcześniej tu była grana „zimna fuzja” u Włochów, ale z czasem i oni zniknęli, bo nawet jeśli ich układ w kontenerze daje, to kosztem jakich zagrożeń i komplikacji obsługowych, oraz ZA ILE ?

     Fakt, że keszanka tłomacke wyznawcom, że nie zdążył na czas dostarczyć jakiejś uszczelki.

     Podobnie potentaci, jak Mercedes, BMW, Ford, Toyota, Rolls Royce – nie potrafią do dziś przez KILKADZIESIĄT JUŻ LAT wykonać skutecznych uszczelnień do silnika rotacyjnego, na który Felix Heinrich Wankel (1902-1988) pierwszy patent uzyskał już w 1929 roku, ale dopiero w 1957 completed a working prototype w NSU – firmie która potem padła, bo przebiegi aut były ledwie po ok. 40k km.

     Lecz o ile wiem, ta opowieść o „uszczelce” była tylko wybiegiem keszego, żadnej komisji urząd patentowy nie powoływał i kaszanki przed nią nie wzywał – ale prosił o uściślenie opisu w Patent Application w niejasnych punktach, zakwestionowanych przez rzeczników i/lub expertów.

     Jak już pisałem patent może być udzielony na wynalazek NIEDZIAŁAJĄCY, lub NIKOMU NIE POTRZEBNY – oprócz autorowi dla osobistej satysfakcji, a w instytutach i uczelniach – nie tylko polskich – także dla wzbogacenia dorobku naukowego, uzyskania punktów, premii, grantów itp.

     Lecz żeby taki patent przyznać, urząd patentowy musi – oprócz zainkasowania opłaty i wykluczenia oczywistej kolizji z wcześniejszymi wynalazkami – MÓC UZNAĆ opis, ryciny oraz układ zastrzeżeń patentowych (niezależnych i zależnych) za zgodny z formalnymi wymogami. Kaszanka padł boday na opisie i zastrzeżeniach – bo to jest esencja każdego wynalazku, zgłaszanego do ochrony.

     Więc nie wciskaj trocin tak bezczelnie. I nie licz na to, że magrav jest jak wankel, bo wankel chociaż krótko, to jednak obraca się – także w realu.

     Nie negowałem tu możliwych sposobów pozyskiwania wodoru – co mi ostatni niecnie imputowałeś, młotku dezinfo – ale wskazywałem na trudności z jego bezpiecznym i stabilnym wykorzystaniem do napędzania znanych silników spalinowych, zaliczanych do klasy „internal combustion”.

     Nieszczęściem społeczeństwa jest gardłowanie takich „expertów” jak nieciekawyyy i małoPolski.

     Autokorekta : niemiecki patent BMW nr DE 3815938 A1 jest nie z 1981 roku, ale z 1988.

    • Peryskop

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     13 stycznia 2017 at 23:18

     A sprawdź archiwa i zobaczysz, że gdy tylko …

    • Irol

     Faktycznie :D. Tam jest błąd który można nazwać kardynalnym. Niemiecki jajogłowy pomylił masy :D. Dobre, cholernie dobre. Pewnie układ sczytujący został podłączony na odwrót i dlatego działa :D.

    • Peryskop

     Irol, technicy rzeczywiście mogli na wykańczalni odwrotnie połączyć nie informując nawet WAŻNEJ GÓRY i PANÓW AUTORÓW, bo to grozi kłopotami w stosunkach.

     Uroki korporacji – znam ze Szwecji, UAE, no i naszej PAN.

     A są to kwestie kardynalne i wciąż brzemienne :

     11 zgonów + 184 rannych + $1mld = AirBagGate
     Takata oszukiwała dostarczając na fejkowych certyfikatach nad-wybuchowe poduszki !
     SAFETY FIRST !

     Więcej szczegółów (także o patencie na wskaźnik)
     https://marucha.wordpress.com/2017/01/14/wolne-tematy-5-2017/#comment-644895

     + errata
     https://marucha.wordpress.com/2017/01/14/wolne-tematy-5-2017/#comment-644938

    • Ciekawyyy

     (((A sprawdź archiwa i zobaczysz, że gdy tylko keszanki były tu sprowadzone – od początku wyrażałem zwątpienie, nie negując MOŻLIWOŚCI wynalezienia skuteczniejszych i bardziej czystych konwertorów energii niż teraz używane.)))

     Takim tonem rzekomo propaguje keshankę
     https://www.monitor-polski.pl/mehran-tavakoli-keshe-dla-steinzeit-czas-bandytow-sie-skonczyl/comment-page-2/#comment-266980
     ba…. ponoć nawet Magravy bo tak się uroiło Imperatorowi blogu podobnie ,,wygrana” polemika o meandrach patentowych z których wówczas jasno nie mogło wynikać iż Keshe jest oszustem a przecież na tej podstawie Imperator uznał się zwycięzcą w polemice z nieciekawyyym.

     ((((Więc nie wciskaj trocin tak bezczelnie. I nie licz na to, że magrav jest jak wankel, bo wankel chociaż krótko, to jednak obraca się – także w realu.
     Nie negowałem tu możliwych sposobów pozyskiwania wodoru – co mi ostatni niecnie imputowałeś, młotku dezinfo – ale wskazywałem na trudności z jego bezpiecznym i stabilnym wykorzystaniem do napędzania znanych silników spalinowych, zaliczanych do klasy „internal combustion”.))))

     Tak to prawda nie kwestionował pan możliwości pozyskiwania wodoru separatorkami HHO i ja czegoś takiego nie imputowałem lecz nie wiem kto tu jest dezinfo skoro twierdził pan Peryskopie wieloma postami iż wręcz niemożliwym jest skonstruowanie silnika spalinowego który skutecznie spalał by produkt separatorów HHO bo tuzy z BMW itd. tego nie dokonały podobnie jak nie byli w stanie usprawnić silnika Wankla
     https://www.monitor-polski.pl/strona-dr-zbigniewa-kekusia-kekusz-pl-zablokowana-bez-wyroku-sadowego/comment-page-1/#comment-265950

     ((( Nieszczęściem społeczeństwa jest gardłowanie takich „expertów” jak nieciekawyyy i małoPolski.)))

     Nie uważam się za eksperta lecz istnieją dziedziny o których posiadam większe pojęcie niż wyszperane peryskopem w google to między innymi silniki spalinowe i jednocześnie jestem garażowym demagogiem bo wierzę w UFO ludki i możliwość skonstruowania napędu jaki używają w swych latających spodkach 🙂

   • P

    Skąd Ty to wszystko wiesz …albo na podstawie czego tak sądzisz???

    • Peryskop

     P, pytasz mnie cze nieCiekawegooo ?

    • P

     Ciebie Peryskop. Zresztą to pod Twoim wpisem odpowiedziałem.

     A swoją drogą powinny być tutaj stałe nicki, aby nikt nie mógł podszyć się pod kogoś innego.

    • Peryskop

     ►autokorekta : … daliśmy jej ksywę Muląca i ŁGaja

     P, skąd to wiem ?

     Interdyscyplinarny background, dobra pamięć, zdolność skojarzeniowa, cierpliwość, konsekwencja, multitasking,
     doświadczenie, samodoskonalenie, asertywność + intuicja.

     Intuicja na końcu, a nie jako podstawa – jak u Mai Wai27.

     Ponieważ trudno dochodzić do prawdy bez odcedzania info od dezinfo, oraz trolli od uczciwych użytkowników – póki nie ma szans na stałe nicki, są następujące wnioski :

     1) trolle zmieniają mycki, bo mają siać operacyjnie destrukcję i dezinfo oraz wzniecać konflikty

     2) multi-nickarze sami sobie adorują i tym sposobem budują sobie pozory „zaufania”

     3) przyłapani na kręceniu – zrzucają zużytą wylinkę i wskakują w nową + IP(TOR)

     4) preferują nicki magiczne i/lub dominanckie : myśląca, majestic, ciekawy, znawca, experto, gaja, zeus, corsair

     5) trolle zwykle kopiują i wchodzą w każdy temat, bo kieruje nimi obowiązek, a nie zainteresowania

     6) każdy ma swój styl pisania i reagowania, a trolla można poznać po staraniach podmiany stylu

     7) prowokowanie podejrzanego o trollstwo – jak u harcowników przed bitwą – pomaga w weryfikacji

     8) trolle zwykle reagują emocjonalnie, bo starają się ukryć swoją plugawą robotę

     9) trolle są erudytami z tupetem, ale ich słowotok jest zgodny z trendami, pozbawiony treści i umiaru

     10) OTO/OTON pomaga w selekcji, a pomyłki typowania są elementem systemu.

     Zaawansowane wnioski – poufne.

     Imiona / nazwiska trolli można ustalić w efekcie złożonej analizy wielo-aspektowej, bez korzystania z pomocy suszb.

     ===

     Dociekanie prawdy i demaskowanie trolli jest doskonałą szkołą życia w równie zakłamanej sferze poza-blogowej.

     Ponadto jest formą zabawy intelektualnej i rozrywki 🙂

     dr Jerzy Jaśkowski :
     Tylko odkrywanie prawdy powoduje, że nasze życie jest ciekawe i pożyteczne.

     ===

     Zacytowałem Cię na blogu bardziej informacyjnym choć katolibano-gibniętym :
     https://marucha.wordpress.com/2017/01/08/wolne-tematy-3-2017/#comment-643685

    • Peryskop

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     12 stycznia 2017 at 04:25

     ►autokorekta : … daliśmy jej ksywę M,u.l,ą^c,a i Ł.G^a,ja

     P, skąd to wiem ?

     Interdyscyplinarny background, dobra pamięć, zdolność skojarzeniowa, cierpliwość, konsekwencja, multitasking,
     doświadczenie, samodoskonalenie, asertywność + intuicja.

     Intuicja na końcu, a nie jako podstawa – jak u Mai Wai27.

     Ponieważ trudno dochodzić do prawdy bez odcedzania info od dezinfo, oraz trolli od uczciwych użytkowników – póki nie ma szans na stałe nicki, są następujące wnioski :

     1) trolle …

    • P

     Cóż ja nie robię tego typu „analiz”. Nie wiem jak inni, ale zwracam uwagę głównie na merytoryczną treść wpisu oraz źródło.
     A komentarze są czasem bardziej wartościowe niż same artykuły, pełnią też rolę takiego „bieżącego forum”. Pomijam wszystkie personalne wycieczki.

     Wiadomo, nie wszystkie wypowiedzi są wiarygodne, ale cały internet jest pełen fak’ów. Wszystko trzeba samemu oceniać, czasami nawet sprawdzać. Chociaż po niektórych użytkownikach z góry wiadomo czego można się spodziewać, w sensie pozytywnym i negatywnym.

    • P

     ==
     Zacytowałem Cię na blogu bardziej informacyjnym choć katolibano-gibniętym :
     https://marucha.wordpress.com/2017/01/08/wolne-tematy-3-2017/#comment-643685
     ==

     Peryskop, wrócę do mojego komentarza odnośnie smogu, który zacytowałeś. Zobacz długo nie trzeba było czekać, minął, jeden, może dwa dni i już mamy:
     1. szczucie i napuszczanie jednych mieszkańców na drugich
     http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141635,21227454,to-miasto-stworzylo-sasiedzka-mape-trucicieli-w-interesie.html#Czolka3Img
     2.”Chcą zakazu palenia węglem i drewnem. Ponad 8 tysięcy podpisów pod petycją”
     http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,chca-zakazu-palenia-weglem-i-drewnem-ponad-8-tysiecy-podpisow-pod-petycja,221488.html

     Dziwna ta organizacja Polski Alarm Smogowy. Profesjonalnie zorganizowana, z oddziałami lokalnymi (Krakowski A.S., Krakowski AS itp)….
     Można zgadywać przez kogo finansowana…. Komuś bardzo zależy, aby ograniczyć wolność i w tej kwestii. Wkrótce może zostać ograniczona tylko do opłacania faktur, bez możliwości wyboru dostawcy…

    • Peryskop

     No właśnie – tak to działa.
     Tylko po części spontanicznie.

     Soroseria globalna.

     Tajna, bo spiskowa i przestępcza, pod przykrywką z PMS – fałszywej operacyjnej „dobroczynności” i „ekologii”.

     Ale kamuflaż widoczny coraz bardziej dla coraz większej części społeczeństwa.

   • siwy

    Heh nie omieszkam sprawdzić jak znajdę chwilę, generalnie zaglądam tu rzadko bo za dużo tu jest dezinfo kaszankowo ezoterycznej a za mało wątków poruszających realne zagrożenia.Natomiast jeśli chodzi o trolownie to chutzpiaki muszą się jeszcze dużo uczyć bo jak na razie to marnie im to idzie. Hobbystycznie zajmuję się trolowaniem takich hasbarowych leszczy na pewnym angielskojezycznym portalu więc padline czuję z daleka. Pzdr

  • Peryskop

   Peryskop
   Twój komentarz czeka na moderację
   11 stycznia 2017 at 23:02 · Odpowiedz

   Si.wy, jeśli śledzisz tylko od roku to straciłeś DEBEST !

   Jak znajdziesz kilkudniową chwilę, to zajrzyj w archiwalia – od wiosny 2010 ćwiczyliśmy na Ze,no.bi^uszu.

   A w maju 2012 wtargnęła @My.ś.lą^ca ze Szczecina – potem przerobiła się na @Myś^lą,ca G^a,j.a, wrzucała też jako @Ga.ja, @Ar,e.ka, @Jo,anna +50, jest jeden wpis (moja podróba) od Niemy,śl^ąca Ga^ja, potem daliśmy jej ksywę Mu.lą^ca i Ł^Ga.ja. Od 2 lat zrezygnowała z zaczepkowej taktyki i spranych nicków. Teraz używa kilkunastu mycków – najgłupiej wpadła…

 • rmld77

  PERYSKOP – jesteś genialny!
  Gdzie jest O Rzesz i inna stara gwardia?

  • Peryskop

   Ogon ORzesza widziałem niedawno u Krzysztofa Tarasiewicza.

   Reszta ?

   Słabsze trolle odpuściły.

   A Stara Gwardia różnie – nie każdy wytrzymuje keszegansy, mandelizm i troll bajzell.

   Łajza, Nemo i Maniek zaglądają, Czaro, Aśka@sprawdzam, greg2014 i Ania wrzucają linki, V,i.s,m.a^y^a chwilowo zbanowana po nieuznaniu MMS jako „suplement” (diety ? buhaha !) i ujawnieniu cennika terapii keszankowych.

   K.u,n.a i kk7qq punktują tępotę.

   A L.i^b,r.o77 gdzieś się szwenda…

   • Jan

    Jasnowidzenia, głosy, chanellingi, kosmici, reinkarnacja, karma, wrożby, proroctwa zwlaszcza Nostradamus to śą projekcje szatańskie, zwodzące. To ze coś zgadną to nie jest dowod na prawde. Szatan się uwiarydadnia by potem wciągać.Masa chorb jest pochodzenia demonicznego,. reiki, silwy,kaszpirwcy i inni uzdrawiacze to sługi szatana tak ja wrożbici itp.. Przez takich ludzi idzie fala szatańskich zniewoleń. Nie ma świeckich egzorcystów…tu diabel diabla wygania. Bądżcie czujni i roztropni.Nie dajcie się zwodzić.

    • Peryskop

     JancudexListwa z KULa, dzięki za kazanko, poniekąd słuszne.

     Bo exorcyzmy sakrowane to też są przejawy satanizmu.

 • podonie a nawet identycznie namawia nas do : milosci ,przebaczania ,pojednywania sie ze wszystkimi ,darowani naszym winowajcom ITP ITD .rezultatem takiego podejscia 🙂 w polsce i europie sa: masowe gwalty na bialych kobietach ,masowe i bezkarne ataki samobojcow Muzulmanskich w centralnej europie, masowe emigracje bialych europejczykow za chlebem i za bezpieczenstwem W portugali ucieklo az 70 procent portugalczykow do brazylji przed terrorem czarnych muzulmanow ! w polsce az 20 miljonow opuscilo: rodziny ,dzieci i zony i starych wymagajacych pomoocy rodzicow ! a tu ! kaza nam spokojnie! biernie ! radoscnie ,beztrosko i w milosci 🙂 medytowac :):) dobre to ale dla okupanta ,najezdzcy ! aby pzbawic europejczykow instynktow obronnych czyli jednym slowem !!! naturalnych ktore zostaly w czlowieku wyksztalcone przez !!! miljony lat przed (religijna) miloscia !

  • Peryskop

   No właśnie.

   Ale coraz więcej ludzi czai o co KOMU biega.

  • greg2014

   W portugali ucieklo az 70 procent portugalczykow do brazylji przed terrorem czarnych muzulmanow ! w polsce az 20 miljonow opuscilo:”

   70 %?
   W Polsce 20%?

   Ciekawe opracowanie jak KRK i jezuici niszczyli państwo polskie na przestrzeni wieków:
   https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/09/chrzescijanstwo-i-kosciol-a-upadek-polski/

   Te ”medytacje” przymulające i zawodzenia pustynne to przy tym pikuś!

   • Peryskop

    Polskę po 1989 opuściło raczej 20% niż 20 mln – to fakt.

    A dorobek historyczny KRK coraz bardziej żałośnie wygląda.

    I w dobie internetu pusto brzmią zaklęcia katolibańców, że „świenta” firma wyzysku i otumaniania im „przetrwa”.

    Bowiem opadania listków figowych nie da się powstrzymać !

    Tak jak nie da się już powstrzymać totalnej inwigilacji, na której trzeba się wycwanić JAK W TYCH WARUNKACH ŻYĆ.

    CYFRYZACJA PRZYNOSI ZE SOBĄ PRZEWRÓT CYWILIZACYJNY.

    Jak Kopernikański – ale daleko bardziej dehumanizujący 🙁

 • bio

  Dziwne,medytacje przy pełni ksiezyca(matrixowy odbiorniko-nadajnik),do którego,od tysiecy lat slinia sie pustynne wampiry…gratulacje,lepszego czasu „złote swiatło”nie mogło wybrac…
  Wiecej korzysci przyniesie,jak kazdy wyciszy gadajaca małpe w swojej głowie i emocjonalna hustawke,która tez i tu,zaraza innych, mniej swiadomych i odpornych.
  Otwieranie sie w czasie,gdy inni(pustynni)nadaja w przestrzen swoje destrukcyjne ryty,a za nimi rózne byty,
  przy wspomaganiu zasilacza(ksiezyc)jest zaproszeniem demo/nów do swojego domu…
  Wiecej po/zy(td)ku bedzie, jak kazdy posprzata i utrzyma porzadek na swoim własnym podwórku.A ci co maja wieksze mozliwosci, moga zrobic małe dywersje w np.l-o-n-don/of/city,watykan itd.i pogonic tamto towarzystwo.
  Bo „usmiech”do ssmana czy innego psychopaty,nie powstrzyma go od rzeczy,które lubi i musi robic…
  Jedyne co,to one way ticket w daleki kosmos…

   • bio

    Baba siała mak,to fakt.
    Ale czy dobrze przesiała
    i nalezycie zrozumiała?

    Odnosnie upadłych…Jak zapewne zauwazyłes, historie pisza „zwyciezcy”.
    Jakis czas temu, poznałem troszke inna historie tych upadłych.
    W duzym skrócie…”podczas ekspedycji górniczo,naukowo,hodowlano-genetycznej,grupa ok.200 uczestników tej
    wyprawy na Ziemię,stanowczo sprzeciwiła sie bestialskiemu wykorzystywaniu ziemskich tubylców(niewolników) przez zarzad i czesc załogi wyprawy.Częsc buntowników,wbrew zakazom zarzadców,zwiazała sie z tubylcami i nauczyła ich,wielu przydatnych rzeczy,a takze wzbogaciła ich niewolniczy genotyp…
    Co w koncu doprowadziło do zbrojnego konfliktu,pomiedzy upadłymi-zdegradowanymi przez zarzad wyprawy i pozostawionymi za kare na Ziemi-i tutejszymi niewolnikami,a z drugiej strony reszta ekspedycji.Po zacietych walkach,upadli zostali pokonani przez przewazajace siły „naukowców”.Wiekszosc buntowników zgineła,reszta sie ukryła…Zeby pozostali zdrajcy nie zaznali spokoju,a ich czyny, nie zostały uznane za próbe pomocy niewolnikom,zrzucono na nich wszystkie ciemne sprawki,jakich sami przesladowcy dokonali…Napisano tez śniete ksiegi z odpowiednia narracja…a ta historia trwa po dzis dzien…”
    Patrzac na ow(o)ce,jakie przez tysiace lat,serwowali nam spadkobiercy tych ekspedycji,to jest sie nad czym zastanowic…

  • Majestic

   dlatego ten Kraj tak wygląda, wlasciwie już nie wygląda , bo go niema , współczuć jedynie ofiarom , to zalążki systemu kastowego .

 • greg2014

  Mirosław Rostankowski NWP – „Izrael to zło”,
  policja nakazuje zwijać baner…

  https://youtu.be/wGh1HkSU8AA

  Hebrajski drugim językiem urzędowym 🙂

 • greg2014

  Aleksander Jabłonowski, prof. J.R. Nowak i M. Poręba – żydom zależy na zastępczej ojczyźnie

  https://youtu.be/mwH0KHQchpA

  Opublikowany 11 sty 2017
  protestanci i różnej maści samozwańczy pastorkowie chcą zrobić z Polski zastępczą ojczyznę dla żydów.
  Aleksander Jabłonowski, prof. Jerzy Robert Nowak i Maciej Poręba o żydach i gojach. Najokrutniejsi dla żydów byli sami żydzi.

 • Angel

  Proszę oglądnąć ten krótki filmik. Daje on wiele do myślenia, nie zobaczysz tego w TV !

  https://www.youtube.com/watch?v=w2LEDEXZ9yU

 • P

  Zobaczcie, napisali w mediach głównego nurtu (a wirtualna polska do nich się zalicza) pozytywnie o alternatywnych metodach leczenia raka… Jedyna wątpliwość, to dlaczego tak kosztowna (8 tys/m-c)jest ta terapia?

  „Ratujmy Irka – to może być ostatnia szansa”
  https://portal.abczdrowie.pl/ratujmy-irak-to-moze-byc-ostatnia-szansa

  fragmenty:

  „Lekarze wycieli guz, który był większy od samego organu. Chory przeszedł dwa cykle chemii oraz dwie operacje. – „Na tym leczenie się skończyło” – usłyszeliśmy od lekarza – wspomina kobieta.

  Niestety rak dał przerzuty do płuc. Joanna z mężem zaczęła szukać innych, naturalnych metod. Lekarze sceptycznie podchodzili do tego typu terapii. – Jednak znalazłam medyków, którzy stosują niekonwencjonalne leczenie. Mąż ma podawaną dożylnie witaminę C, witaminę B17, olejek CBD, czyli leczniczą marihuanę oraz Lamininę. Miał podaną szczepionkę immunoonkologiczną. Stosuje także dietę antynowotworową – tłumaczy. ”

  „- Po kuracji niekonwencjalnymi metodami markery nowotworowe spadły o połowę. Wiem, że nie jest to miarodajne i nie ma gwarancji, ale zrobię wszystko. Niestety zaczynają kończyć się pieniądze na leczenie. Mąż musi rezygnować z podawania leków. Koszt miesięcznej terapii to 8 tys. złotych – opowiada żona.

  Witamina C jest sprowadzana z Niemiec, pozostałe leki pochodzą z Polski.

  – Stosuję metody niekonwencjonalne u pacjentów od ponad dwóch lat – mówi lekarka Ireneusza, która prosiła o nieujawnianie nazwiska. – Leczę nie tylko witaminą C czy witaminą B17. Niestandardowe metody łączę z konwencjnalną medycyną. Nie neguję jej. Ci pacjenci, którzy nie znajdują ratunku w tradycyjnej medycynie, korzystają też z terapii alternatywnych. Obserwuję u tych chorych poprawę stanu zdrowia. Lepiej znoszą chemię i radioterapię – zaznacza.

  Jakie efekty przynosi tego typu leczenie? – Ma działanie detoksykacyjne, a także hamuje wzrost komórek nowotorowych. Ponadto wspomaga funkcje życiowe i odżywia komórki – tłumaczy lekarka.”

 • Majestic

  „które mają koncesje ” kto im dal te koncesje !!? Tubylcy powinni od tego zacząć od tej bandy która w imieniu tubylców oddala zasoby kraju , PRZYCZYNA daje rozwiazanie a nie latania z widłami po polach , goj zawsze ugania się za skutkami , a teraz dostanie batem po ryju i będzie spokój, akcja spokój !!!

 • Thotal

  Wielkie koncerny światowe, które mają koncesje na wydobywanie wszelkich złóż na terenie Polski sprowadziły właśnie ochronę w postaci wojsk NATO!
  Za chwilę do Żurawlowa wróci CHEVRON i nie będzie już problemu z protestami tubylców, w razie czego spacyfikują ich za pomocą ustawki 1066

  Tak na prawdę ta wojna (na razie medialna) to zwykła sprzeczka bandziorów o podział łupów… po bezbronnej ofierze.

 • Majestic

  HIT! MICHALKIEWICZ O STACJONOWANIU WOJSK AMERYKAŃSKICH W POLSCE! https://www.youtube.com/watch?v=0MrjlMcdaQg jeden i komentarzy : ” To początek amerykańsko rosyjskiej wojny na terenie Polski i Polski i polską krwią. To rosyjsko amerykańska ustawka na terenach Polski Litwy Łotwy Estonii i Ukrainy. Niech nas Rosja zagarnie. Lepszy Ruski niż Żyd!” dodam czy Rosjanie wiedza że maja Nas zaatakować !?

 • greg2014

  Kolejna OKUPACJA Polski po 27 latach!

  (…)
  Kilka dni temu do Polski przybyli pierwsi Żołnierze US Army. Można ich było zobaczyć na cywilnym lotnisku, w umundurowaniu polowym – na luźno, jak to zwykli się nosić Żołnierze, bez bagaży, ale z bronią długą u boku. Widok stosunkowo drobnej kobiety w okularach, przemieszczającej się przez terminal odpraw pasażerskich lotniska, z karabinem M4 obijającym jej bok na długo pozostanie w naszej pamięci.

  Jak to jest możliwe, że obcy mogą w Polsce chodzić z bronią automatyczną, a Polacy nie mogą mieć legalnie nawet kamizelek kuloodpornych? Czy kogoś naprawdę mocno pokiereszowało w tym kraju? Jak to jest możliwe, że w taki sposób uprzywilejowano obcokrajowców w Polsce? Może o czymś nie wiemy? Może jesteśmy już strefą wojny i rzeczywiście zagraniczni Żołnierze powinni chodzić po naszych lotniskach, ulicach i placach z długą bronią?

  Tylko co z nami?

  Czy władza boi się dać prawo do posiadania broni Polakom? No, bo jak inaczej tłumaczyć obecny stan rzeczy? Kamizelki nie można? Kuszy nie można? To, co można? Skoro już jesteśmy zarzynani przez obcokrajowców – pewnych swojej bezkarności we własnym kraju?

  Czy elita rządząca naprawdę myśli, że obce wojsko będzie w stanie obronić jej stan posiadania przed własnym narodem? Może obce wojsko ma pilnować, żebyśmy walczyli przeciwko tym, których rządzący wskażą nam jako wrogów? Tylko z tym jest pewien istotny problem – w końcu będą musieli dać nam broń do ręki. Co wydarzy się później na pewno będzie bardzo ciekawe.
  (…)
  Nie potrzebowalibyśmy żadnej w istocie hańbiącej nas obecności obcych wojsk, jeżeli mielibyśmy prawo do samoobrony, którego niezbędnym elementem musi być prawo do posiadania i używania broni. Nikt nie wejdzie do tego kraju, jeżeli każdy Polak będzie miał prawo do posiadania broni, a nawet jak wejdzie, to będziemy w stanie zapewnić mu wiele różnych ciekawych i niesłychanie budujących przeżyć. Budujących poczucie osamotnienia i przegranej.

  Niestety jednak rządząca elita boi się swojej własnej pozycji, ponieważ wie, że musiałaby zacząć traktować ludzi w sposób co najmniej nie krzywdzący, tak jak to się dzieje obecnie, jeżeli mieliby broń. To wymusiłoby tak poważne zmiany we wszystkim, że oznaczałoby prawdziwy koniec rządów post-feudalnych w Polsce, no a na to nie będzie zgody. Ponieważ ktoś musi płacić odsetki od długów, za które bogaci urządzili życie sobie i swoich dzieci.

  Chyba musimy się przyzwyczaić do sytuacji, w której w naszym kraju to obcy ludzie będą mieli broń i w ten sposób będą mogli dyktować warunki, tym którzy broni nie mają.

  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/5158-kolejna-okupacja-polski-po-27-latach

  Łażą jak po swoim kurniku z bronią..
  Nawet za baz sowieckich tego nie było.

  • greg2014

   (…)
   Nie da się zrozumieć i w żaden racjonalny powód wytłumaczyć powodów, dla których establishment za wszelką cenę trzyma się dogmatu o ubezwłasnowolnieniu naszego społeczeństwa?

   Prawo do samoobrony – prawo do broni, jest PODSTAWOWYM I NIEZBYWALNYM elementem wolności osobistych.

   Obecna sytuacja jest skandalem, a pojawienie się obcokrajowców z bronią automatyczną u boku w przestrzeni publicznej, tylko pokazuje jak nisko upadliśmy – jesteśmy ludźmi gorszej kategorii we własnym kraju.

   Państwo ludowe gwarantowało nam totalitarne bezpieczeństwo, wówczas rzeczywiście nie było potrzeby posiadać broni.

   Dzisiaj jednak sytuacja jest tak zła, że państwo post-feudalne nie jest w stanie samo się obronić i sięga po zagraniczne wojsko, nie ufając własnym obywatelom – odmawia im prawa do samoobrony!

   Jest to naprawdę coś niebywałego!

   Swoją drogą, czy w okresie Układu Warszawskiego ktoś widział Czerwonoarmistów z Kałasznikowami w terminalach lotnisk? W jakich czasach przyszło nam żyć…”

 • greg2014

  Michael Brendan Dougherty: Zachodnia kampania propagandowa przeciw Polsce

  http://www.gazetawarszawska.com/politics/5130-zachodnia-kampania-propagandowa-przeciw-polsce

 • lincz

  Protestancki wiec poparcia dla Izraela i kontra Narodowców czyli Katolików
  https://www.youtube.com/watch?v=twd4cojsJaY

  • P

   Fragment wart zacytowania:

   „Domyślamy się, że w tle, za manifestacjami hołoty, kryje się nie tylko żydowski grandziarz na usługach izraelskiego Mosadu, Soros, ale i niemieckie i rosyjskie tajne służby, mimo różnic – jednak ściśle współpracujące ze sobą „na odcinku polskim”.

   Nic zresztą nowego pod słońcem: przecież podczas II wojny światowej żydokomuna z PPR i AL wydawała AK-owców Gestapo, mimo wojny niemiecko-rosyjskiej! Więc tradycja „współpracy mimo różnic” jest , i to bardzo głęboka.”

   • Peryskop

    A ja zwróciłem uwagę na te cytaty Mariana Miszalskiego :

    Pokaż mi, co wyśmiewasz a powiem ci, kim jesteś…

    Andrzej Niemojewski, współtwórca „Młodej Polski”, intelektualista, pisarz i tłumacz – za młodu naiwny filosemita – pisał już później krytycznie o filosemityzmie:

    „Duchowe współżycie Żydów z szabes-gojami wytworzyło się na gruncie drwin. Żyd powiedział Polakowi: nie mogę z Tobą niczego wspólnie kochać ani czcić, nad niczym wspólnie cierpieć i do niczego wspólnie dążyć – ale możemy wspólnie drwić ze wszystkiego. Wydrwię ci twojego Boga, twoją Ojczyznę, twoją tradycję, ideały, honor, twoje pragnienia i wysiłki i obaj będziemy wyżsi ponad to wszystko.

    Zszedł się żydowski kpiarz z polskim kpem i wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, wielki czyn nie może dojrzeć”.

    bold by Pery

    wiki:
    Andrzej Niemojewski, herbu Rola (ur. 24 stycznia 1864 w Rokitnicy pod Brodnicą, zm. 3 listopada 1921 w Warszawie), pseudonimy: Lambro, Lubieniec A., Rokita – poeta i pisarz polski okresu Młodej Polski, religioznawca, społecznik. Członek Konwentu Polonia…

    Tak się składa, że poznałem osobiście jego kuzyna Edka Niemojewskiego z Łodzi, który w kwiecie wieku zmarł w dość mrocznych okolicznościach w Niemczech niestety…

    słowniczek:

    kpiarz = chutzpiarz

    kiep = szabesgoj

    kiepski = marny

    etymologia:
    kiep = staropolska nazwa kobiecej genitalii,
    z czasem określenie pejoratywne i obraźliwe,
    następnie ogólne określenie każdej miernoty

    „Świat według Kiepskich” popular mydło serial since 1999

    Kto qma, ten sqma.
    A reszty nie szkoda.

    Zszedł się żydowski kpiarz z polskim kpem i wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, wielki czyn nie może dojrzeć.

 • krystel

  Jak to jest możliwe, że obcy mogą w Polsce chodzić z bronią automatyczną, a Polacy nie mogą mieć legalnie nawet kamizelek kuloodpornych? Czy kogoś naprawdę mocno pokiereszowało w tym kraju? Jak to jest możliwe, że w taki sposób uprzywilejowano obcokrajowców w Polsce? Może o czymś nie wiemy? Może jesteśmy już strefą wojny i rzeczywiście zagraniczni Żołnierze powinni chodzić po naszych lotniskach, ulicach i placach z długą bronią?
  Tylko co z nami?
  Czy władza boi się dać prawo do posiadania broni Polakom? No, bo jak inaczej tłumaczyć obecny stan rzeczy? Kamizelki nie można? Kuszy nie można? To, co można? Skoro już jesteśmy zarzynani przez obcokrajowców – pewnych swojej bezkarności we własnym kraju?

  Czy elita rządząca naprawdę myśli, że obce wojsko będzie w stanie obronić jej stan posiadania przed własnym narodem? Może obce wojsko ma pilnować, żebyśmy walczyli przeciwko tym, których rządzący wskażą nam jako wrogów? Tylko z tym jest pewien istotny problem – w końcu będą musieli dać nam broń do ręki. Co wydarzy się później na pewno będzie bardzo ciekawe.

  Wreszcie jest coś, co potrafi zjednoczyć zarówno posłów PiS jak i PO – to niekłamana radość z powodu wjazdu amerykańskich żołnierzy na teren naszego kraju.”..

 • krystel

  „Jak to jest możliwe, że obcy mogą w Polsce chodzić z bronią automatyczną, a Polacy nie mogą mieć legalnie nawet kamizelek kuloodpornych? Czy kogoś naprawdę mocno pokiereszowało w tym kraju? Jak to jest możliwe, że w taki sposób uprzywilejowano obcokrajowców w Polsce? Może o czymś nie wiemy? Może jesteśmy już strefą wojny i rzeczywiście zagraniczni Żołnierze powinni chodzić po naszych lotniskach, ulicach i placach z długą bronią?

  Tylko co z nami?

  Czy władza boi się dać prawo do posiadania broni Polakom? No, bo jak inaczej tłumaczyć obecny stan rzeczy? Kamizelki nie można? Kuszy nie można? To, co można? Skoro już jesteśmy zarzynani przez obcokrajowców – pewnych swojej bezkarności we własnym kraju?

  Czy elita rządząca naprawdę myśli, że obce wojsko będzie w stanie obronić jej stan posiadania przed własnym narodem? Może obce wojsko ma pilnować, żebyśmy walczyli przeciwko tym, których rządzący wskażą nam jako wrogów? Tylko z tym jest pewien istotny problem – w końcu będą musieli dać nam broń do ręki. Co wydarzy się później na pewno będzie bardzo ciekawe.

  Wreszcie jest coś, co potrafi zjednoczyć zarówno posłów PiS jak i PO – to niekłamana radość z powodu wjazdu amerykańskich żołnierzy na teren naszego kraju.”..

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/105432-o-amerykanskiej-okupacji-w-polsce-i-o-nadziei-dla-idiotow

 • sowizdrzał

  WŁADZA OKUPACYJNA W POLSCE ZAŁOŻYŁA POLAKOM SZNUR NA SZYJĘ.

  Sprowadzenie do polski wojsk amerykańskich jest niczym innym jak założeniem sznura na szyję polskiemu społeczeństwu. Podstępne przejęcie władzy przez okrągłostołowców w 1989 roku zapoczątkowało systematyczną kolonizację polski przez ponadnarodowe korporacje, w których dominuje kapitał amerykański. Tzw. władza w Polsce jest niczym innym jak delegaturą tychże korporacji, posłusznie wykonującą każde ich polecenie. Gdyby było inaczej to będąc nawet największym tumanem nie wyprzedaliby niemalże całego majątku narodowego za przysłowiową czapkę śliwek. Nie wpisaliby do Konstytucji zakazu finansowania rozwoju polski poprzez Bank Polski. Nie wygoniliby z kraju ponad 3 mln Polaków biorąc w to miejsce Czeczenów, Ukraińców i czort wie kogo jeszcze. Nie wspieraliby banderowców w zbrojnym zamachu stanu na Ukrainie na polecenie jastrzębi wojny z USA. I wreszcie nie przygotowywaliby Polaków na wojnę z Federacją Rosyjską na polecenie międzynarodowej bandy finansowo korporacyjnej z siedzibą w Waszyngtonie, na Wall Street i w londyńskim city.
  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/5164-jerzy-truchlewski-wladza-okupacyjna-w-polsce-zalozyla-polakom-sznur-na-szyje

 • Peryskop

  kula Lis 66 10.01.2017 19:22:16

  Czy wiecie, że właścicielami TVN nie są amerykanie, ale ROSJANIE!! 16 marca 2015 r Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedała większościowy udział 52,7% w TVN S.A za 548 mln euro grupie Scripps Networks Interactive. Dzięki temu amerykański koncern stał się właścicielem TVN.28 września 2015r SNI za pośrednictwem spółki zależnej Southbank Media skupił od inwestorów z GPW niemal wszystkie akcje TVN. Do 98,76%.

  Teraz najlepsze: 20 czerwca 2016: Moskwa. Jak podaje Kommersant, Ivan Rodionov, były członek Rostelecom (!) i Igor Pozhitkov, były szef International Federation of Phonogram Producers (IFPI), nabyli 80% akcji SNI (właściciela TVN). Firma sprzedała udziały, pozostawiając sobie 20% w związku z koniecznością dostosowania się do zmiany prawa, które weszło w życie na początku 2016 roku, a polega na ograniczeniu własności zagranicznej w spółkach medialnych działających w Rosji.

  Źródło: http://www.broadbandtvnews.com/2016/06/20/scripps-sells-up-in-russia/

  Myślę, że każdy Polak powinien wiedzieć do kogo tak na prawdę należy TVN. Powinniście trąbić o tym wszędzie, bo wielu Polaków myśli, że skoro TVN jest amerykański to jest rzetelny. Bujda na resorach.

  http://monsieurb.neon24.pl/post/136266,10-lat-namierzania-iti

  • Majestic

   w jakim sensie trąbić ? przecież to doskonała wiadomość nareszcie będą prawdziwe informacje ! tęsknisz za czosnkiem ?

  • Irol

   Pary, rosjanie ale beznapletkowi rosjanie :D.

   Po Nazwiskach widać, że beznapletkowi.

  • Majestic

   dlatego te petycje od świętego Antoniego aby zabrać licencje ,cwane pachoły !

  • P

   „nabyli 80% akcji SNI (właściciela TVN). Firma sprzedała udziały, pozostawiając sobie 20% w związku z koniecznością dostosowania się do zmiany prawa, które weszło w życie na początku 2016 roku, a polega na ograniczeniu własności zagranicznej w spółkach medialnych działających w Rosji.”

   Myślę, że jest lekki problem ze zrozumieniem tego artykułu.
   W każdym razie ja zrozumiałem, że SNI odsprzedała Rosjanom 80% udziałów, ale jedynie w swojej rosyjskiej spółce, ze względu na nowe prawo, które tam obowiązuje.

   Z angielskiego tekstu tak wynika:
   „…have acquired 80% of the company from Scripps Networks Interactive. ” – czyli odkupili 80% akcji firmy od SNI, a nie 80% akcji SNI.

   Na rynku polskim nic się nie zmienia, TVN jest nadal taki jak był, czyli amerykański.

 • ninanonimowa

  ——- WPS -WIERNI POLSCE SUWERENNEJ -. Nie znacie ich , PATRIOTÓW słowiańskich mało kto zna. Nie dziwota ! po co komu w POLIN polscy Patrioci. Nie mogą się zarejestrować jako PARTIA. Są przeszkody ! nie ma ich KOD SOROSA i inne sklecone w jeden dzień partie. Polakom Słowianom wiatr w oczy i pod górę .

  ——- PO CZYNACH ICH POZNACIE !. Panowie dwaj! – MÓZGI SŁOWIAŃSKIE sekowane na wszystkie sposoby. Jeżeli mamy znalezć Polaków, Patriotów o wiedzy potrzebnej do URATOWANIA RZECZPOSPOLITEJ , są to właśnie te !! osoby. Nie ma na dzień dzisiejszy bardziej KONKRETNYCH , PRAGMATYCZNYCH Polityków słowińskich.

  ——-NIKT !!!!! w POLIN niegdyś STAROŻYTNEJ LECHII, nie ma !! siły , determinacji , wiedzy !! -CZYSTYCH INTENCJI jak dwaj Panowie z WPS. Każdy ich polityczny komentarz -TO !! PROFESJONALIZM polityczny realizm. W okół kogoś wreszcie musimy się owinąć. Pasterze i owce ! owiec niestety jest przewaga.
  ———————-A RZECZYWISTOŚĆ SKRZECZY !!!!!!!!!!

  ——-MY !! Słowianie

  https://www.youtube.com/watch?v=mvlEzFOlC4Y
  https://www.youtube.com/watch?v=cpRCwc1xXg0

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/10/donald-trump-znienawidzili-go-za-dwa-slowa-america-first/#more-10025

 • Ania

  https://youtu.be/dagdC5THmts
  Ben Fulford 01.09.17 Odliczanie do nowego życia rozpoczyna się ostateczne Cabal podziemne bazy ZDOBYTE ../ Tube.

  • Majestic

   Ania mam jeszcze wszystkie rakiety itp z sylwestra moze się przydadzą !? moze dlatego szczury podkopały się pod Antarktydę ?

  • Majestic

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-murmansku-obserwowano-chmury-stratosferyczne-tzw-obloki-perlowe Pisałem że to HAARP , dlugo ich smażyli
   Info z blogu
   Złoty Wiek Gai
   „Simon Parkes:

   10 stycznia 2017 Brytyjski dziennik, Daily Express w wersji elektronicznej opublikował historię budynków znajdujących się na Antarktyce poprzedniej rasy ludzi.

   09 stycznia 2017 Trzęsienie ziemi na Biegunie Północnym o pomiarze 5.8, na głębokości około 15 mil – nie ma żadnych linii trzęsień ziemi w tym miejscu, ale jest (lub była) podziemna baza.”

 • sowizdrzał

  W oczekiwaniu na zaprzysiężenie Trumpa
  http://www.jednodniowka.pl/news.php?readmore=613

 • Świętowit

  Główny sprawca smogu w Polsce.
  http://jbzd.pl/obr/514208/palimy
  A tak na poważnie, z tym smogiem to kolejna ściema.Najlepiej niech ludzie siedzą w domach w obawie przed smogiem, a tam HAARP ich szybciej dopadnie i oczywiście całą winą obciąży się smog.Polska Agencja kosmiczna z siedzibą w Warszawie, Rzeszowie i Gdańsku pracuje na okrągło nawet w niedzielę i święta, do późnych godzin nocnych.To tam znajduje się centrum dowodzenia i rozsyłania chorób na polskich obywateli, którzy są ujęci w systemie komputerowym HAARP.

 • dd

  dzis pajac z city of london przed parlamentem Uk ostrzegal ze hard brexit zrobi zwale na swiecie,witamy w 2017

 • Rick

  Jak ktoś chce medytować – to niech medytuje w Indiach. Tam jest odpowiednie ciepłe miejsce i można robić to dłużej.
  Polska została ochrzczona 1000 lat temu i mamy już własne katolickie sposoby zmiany sytuacji.
  Mamy Różaniec, mamy modlitwę i mamy Mszę Wszechczasów, czyli Trydencką.
  Mamy modlić się do prawdziwego Boga a nie modlić się do nieznanych nam fałszywych bogów, czyli tak naprawdę sług Lucyfera.
  Pan Nikodemowicz (nazwisko jakieś niepolskie) niech najpierw uporządkuje swoją własną wiarę katolicką, do której został włączony przez chrzest (chyba że nie został ochrzczony, ale Polacy są chrzczeni generalnie)
  Innej drogi do zbawienia nie ma jak tylko droga katolicka. Powiedział to sam Syn Boży. Pan Nikodemowicz zdaje się, wmówił sobie, że jest jak Bóg, i że on poznał jakąś inną drogę. To wiedzmy, że ta inna droga – to droga do potępienia, czyli Piekła.

  • Peryskop

   Rick = NICK = experto = hjk = cudex = …

   + 300

   • Majestic

    Pery , jesteś na wysokości zadania ?!

    • Peryskop

     Spoko. Jestem sporo powyżej, jakzawsze.

     Nie widzisz po skutkach dzisiejszego trollbombardmentu ?

     Jak już wyliżecie rany, musicie dokonać przeglądu nicków, podziurawione na śmietnik, a taktyka znów do remontu.

     A kto powiedział, że będzie wam tu łatwo ?

    • Majestic

     właśnie nikt i to jest dziwne ? same tu niespodzianki jak ta ,to twoje dzieło? https://www.youtube.com/watch?v=WwlMnX_u6kE nie bój się to tylko twoje lustrzane odbicie odpręż się nieco czymś relaksującym https://www.youtube.com/watch?v=Fk25iAmpfME trzymaj się do głębokiego śnienia .

    • Peryskop

     Czy wasza MulaŁgaja27 jeszcze pee ?

    • Ciekawyyy

     Panu Peryskopowi znowu się pogorszyło teraz już nie
     nieciekawyyy = mayestic tylko MulaŁgaja27 ewentuel excudex + 300
     🙂

    • Peryskop

     nieCiekawyyy jakbyś był tu greenhornem od wczoraj.

     Z Majesticem to było rutynowe testowanie.

     Nie wykluczam, że to jeden z wielu nicków mulącej po zmianie taktyki.

     Bo przecież PEEjaczka nie wyparowała.
     Podobnie zeno, cudex, bo^ru…

     Albowiem liczebność ajentury jest nikła, co nadrabiacie klasyczną nad-reprezenatywnością – tu multi-nickowatą.

     Ponieważ poprzednio cała banda została sukcesywnie i skutecznie odstrzelona, to teraz staracie się być ostrożniejsi i cwansi – NADAREMNO !

     Bo dla mnie i innych Czy^telników bloga istotne jest NIE ustalanie KTO z was jakich dziś używa nicków, lecz wykrycie, który nicek należy do bandy zamulaczy dezinfo.

     Zwłaszcza że często wrzucacie operacyjne uwiarygodki, które przecież was i waszych w Zentrolli mocno irytują, bo jesteście tu w zgoła przeciwstawnych celach.

     Ano, taki to już wasz collateral self-demage 🙂 🙂 🙂 🙂

     Dałem tylko 4 ueppppki, bo szacunkowo taki stan osobowy porusza tu kilkudziestoma nickami – jak widać NADAREMNO !

     A jeszcze gorąca wpadka MaiŁgai27 i kolejne potknięcia cudexa świadczą, że się pogubiliście jak wcześniej Am^din.

     N.e.m,o ma rację – niech szef tak dalej prowadzi bloga (oraz swoje kukiełki) aż do całkowitej utraty portek.

     Bowiem niegdysiejszą wiarygodność – mozolnie wypracowaną na szczepionkach (m.in. z moją pomocą) – diabli wzięli i nie chcą oddać. Pomimo serii nikodemowiczownych medytacji.

     Bo przecież zaufania nie udaje się skleić z keszegansów. Nawet za majątek o wartości 50,0000000000000000000 zł.

     Zorba the Greek : Jaka piękna katastrofa !

     A idą jeszcze piękniejsze…

    • Majestic

     „tylko MulaŁgaja27 ewentuel excudex + 300” następne ofiary doznały pogromu !

  • Majestic

   „ochrzczona 1000 lat temu” no ale praktyka jest nieco inna niekture chrzczenia trwają latami tu tam i tam wczoraj jutro dzisiaj https://www.youtube.com/watch?v=AhDUwLASwVo Crimen Sollicitationis, https://www.youtube.com/watch?v=gySajhseMBs BARACHŁO !!!!!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=kzsJOIjW4hg tysiąc lat temu https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw

    • Ciekawyyy

     Eh tam zaraz barachło a to najzwyczajniej ekskluzywny kapłan nie chowa za jakieś grosze jak jakiejś bidoty tylko co łaska nie mniej niż za 2800 zł
     Wierni Parafii Rychwałskiej zamiast narzekać powinni być dumni
     bo za darmo to dzisiaj człowiekowi nawet mordy nie obiją a oni by chcieli wiary za darmochę ?
     Biblii nie znają bo Prędzej orki przefruną Suez niż biedny wstąpi do królestwa niebieskiego.

    • Majestic

     to jego słowa .

  • Ciekawyyy

   (((( Z Majesticem to było rutynowe testowanie.))))

   Lepiej sie poczułem oczyszczonym w teście bo faktycznie Mayestick cierpi na owsiki palcy dłoni z tym że trudno go nazwać trollem po prostu lubi sobie popisać a że często o Keshaku czy o UFO ludkach których pan nie cierpi Peryskopie to jeszcze inna sprawa.

   (((( Nie wykluczam, że to jeden z wielu nicków mulącej po zmianie taktyki.)))

   Bardzo wątpliwe, rok temu dużo z nią rozmawiałem telefonicznie i wbrew jawnemu antagonizmowi miała wiele pozytywnych uwag na temat pomimo że impertynenta Peryskopa.
   Peryskop najzwyczajniej uwielbia mieć wrogów ideologicznych, tylko do czego mu oni potrzebni ?
   tego to pewnie nawet on sam nie pojmuje 🙂

   (((( Albowiem liczebność ajentury jest nikła, co nadrabiacie klasyczną nad-reprezenatywnością – tu multi-nickowatą. ))))

   Dajmy na to takiemu cudexowi ( tu tylko domniemany Rick) wykładającemu na KUL-u filozofię wiadomo najwłaściwszą bo katolicką trudno pisywać o czymkolwiek innym
   a że uwielbiał cudaczyć swymi nickami to jeszcze nie powód aby go tak wręcz znienawidzić panie Peryskopie i taki z niego agent a raczej niebłyskotliwy nudziarz że wątpliwym czy by chodziarz w Opus Dei chcieli mieć podobnie z panem Józefem bogu chwalonym.
   Musze kończyć lecz mam dobre i złe za razem rewelacje panie Peryskopie wlepie je po powrocie.

  • Xellos

   Jest zamrożony cały bałkański szlak terrorystyczny…. więc Turcja nie wyśle do europy kolejnych kohort żydowskich podrzynaczy gardeł…. Żydowskich bo ISIS to żydowski projekt, taki wstęp do nazilandii zwanej wielki issrael

 • Majestic

  O tym w ścierwo-mediach nie usłyszysz: https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

 • kk7qq

  Kurewski Kościół i Wiedźma

  https://slowianin.wordpress.com/2012/07/20/kurewski-kosciol/

  Paniom, o czym już kiedyś pisałem, uprawiającym wesołe rzemiosło Marii Magdaleny, daleko do miana “kurwy”, bowiem „Tylko taką kobietę nazwać można prostytutką, która 23.000 razy zgrzeszyła cieleśnie.”

  (Tę katolicką normę moralno-obyczajową podaję za: C.I. Weber: Das Papsttum und die Päpste, Stuttgart 1834.)
  Savonarola (1452-1498) włoski dominikanin, twierdził, że zakonnice są jeszcze gorsze od nierządnic. Dla niego kurwa, to “kawał mięsa z oczami”.

  Nie bez powodu kościół pod wezwaniem św. Augustyna w Rzymie zyskał u jego mieszkańców miano „kurewski”.

  Był on miejscem spotkań pobożnych przedstawicielek najstarszego zawodu świata. Uczestniczące we mszy nierządnice, miały w nim swój sektor, który znajdował się między ołtarzem a sektorem kardynałów…
  Kościół katolicki rzuca swoje szlachetnie zatrute ziarna moralności o ścianę grzechu, jakkolwiek sam skrzętnie skrywa własne łajdactwa przed opinią publiczną.
  Z tym moralnym prowadzeniem się kleru rzymskiego jest tak samo jak z ubóstwem, do którego nawołuje Kościół, propagując je tylko na użytek pospólstwa, ale nie odnosi tego do siebie oraz klas posiadających, których jest podporą.
  Rzymski kler parząc się z moralnością na swój sposób, innych uczy dobrych obyczajów. Znamy przecież matki, które karcąc cudze dzieci, nie potrafią wychować własnych. I tak jest z Kościołem rzymskim! Skrywając grzech cudzołóstwa we własnych szeregach, widzi i piętnuje go u innych….

  Ta zbrodnicza religia wyrosła na krwi, gwałtach i przemocy.

 • Majestic

  pery! jak twórczość Hemingwaya wywarła wpływ na zjawisko Chemtrails ? czy ten zesłaniec na sybir był wieziony taczanka po stepie i tam spotkał Darwina szczodrze rozmawiając o kooperowaniu korporacji , lubisz tu pieprzyc farmazony , to pasza dla idiotów ? dajesz czadu w smogu informacji jesteś na TOPIE dezinformacyjnym !?

 • Kuna

  Właśnie po czasie i częstotliwości twojej bytności na blogu widzę co sie dzieje.
  Nie chce sie na kompie nicków zmieniać?
  No to tak się odsłonił majestic
  24 godziny na dobę, tylko majestic
  Idz pobiegaj

  • Majestic

   to złudzenie czasu niema , przynajmniej u Nas !?

  • nemo

   Otóż właśnie Kuna. Wystarczy usiąść z boku i poobserwować co tu się dzieje i wnioski aż po ślepiach biją. Im tam rzeczywiście pod siedzeniami się gotuje, skoro nawet z zachowania pozorów rezygnują. Nibypolski już parę razy otwartym tekstem nawinął, co wskazał Peryskop cytując.
   A Majestic to chyba na wylocie z firmy jest i ultimatum dostał, bo zwija się jak w ukropie. 1/3 wpisów tutaj, to od niego pod nickiem Majestic, jeśli kolejna 1/3 pod innymi nickami, no to mamy pełny obrazek.
   Zastanawia mnie jedynie ta garstka pozostałych po odsiewie – czy to inne nicki żelaznego rdzenia tej stronki, czy pożyteczni idioci, czy może poboczni podwykonawcy w roli wsparcia?

   • Majestic

    co niby mi zarzucasz ? w czym jest meritum ? dystansujesz się od prawdy ,co to jest monitorowanie ? każdy chyba widzi że dystansujecie się od rzetelnej relacji , dlatego szukacie urojonego wroga zobacz „wróg klasy pracującej ” jakie to wymowne w swojej psychozie niema wroga ale musi być !, bo gdzie ulokować manipulacje !? podam przykład „Za chwilę do Żurawlowa wróci CHEVRON ” oczywiste obawy , ale wasza frakcja manipulacji tutaj nie wspomniała ani razu o przyczynach kto praktycznie wywłaszczył tych rolników , nie uświadomicie ani jednego czytającego ten Blog , jest tak w wszystkich tematach !!!!, nie szukacie drogi która by to zniwelowała uświadomiła . Notorycznie szukacie Wroga bo taka postawa ma Was uwiarygodnić ,próbujecie i to robicie ,jedyny chyba Blog gdzie są takie sceny , gdzie ofiarami są nie bolączki Narodu ale komentujący , co swiadomie czynicie , można by to nazwać urojeniami itp , ale to wyrachowana i perfidna gra .teraz mi odpisz gdzie z mojej strony jest ta nieprawda ? to ja mogę stwierdzić że jest tutaj grupa dywersyjna , bo wszystko ma talkie znamiona o których wyżej wspomniałem , hermetyczna grupa dywersji , aby nie być rozpoznana buduje w swoim urojeniu bo taki jest cel spiski , które maja jej dać uwierzytelniające glejty ,Ghandi o tym wspominał , to Wasze Nicki trzeba skomasować być moze to jedna osoba , bo któż to wie ? i raczej tak jest , bo byłoby dziwnym żeby w różnorodności tematów identycznie występować a takie są fakty .

   • Ciekawyyy

    Zaraziłeś się Nemo pierdolcem wielonickowości od Peryskopa , taki Mayestick z ledwością nadąża stukać swe własne posty a jeszcze miałby pisywać pod innymi nickami?
    Przecież tylko technicznie to wręcz niemożliwe pomijając iż niby komu by się chciało aż tyle bazgrolić.

    • Majestic

     Twój komentarz czeka na moderację
     11 stycznia 2017 at 14:14 · Odpowiedz

    • nemo

     Ten błąd w nicku Majestica, który celowo popełniasz – mistrzostwo. Od razu wiadomo, że znacie się tylko z widzenia ;). A „pierdolcem wielonickowości” nie trzeba się nawet zarażać. Wystarczy obserwować co tu się dzieje, by sprawa była oczywista. Samo to, że zareagowałeś na mój wpis, jest kolejnym z serii potwierdzeń. Ciągnęliście zapałki, kto i pod jakim nickiem odpowie, czy obowiązuje zasada, kto pierwszy, ten lepszy?:D

     Ale nie martw się, tych kilku ślepych, dla których wystawiacie szopkę, nie zorientuje się o co tu chodzi, choćby im oczy na zapałki otwierać. Tylko czy warto dla nich jakiekolwiek jasełka wystawiać? Czy nie będzie ich za mało do pieczenia chleba?

    • Majestic

     zareagował na wpis !? to Ty raczej od miesięcy reagujesz w trzech osobach co najmniej ! KTO TU niby kojarzy Nicki ! raczej ten kto to sam robi , ciekawe kiedy zmienisz ubranko i wskoczysz z znana formułką , co dwóch trzech to nie jeden a scenariusz już chyba wszyscy znają !?

    • Ciekawyyy

     Nemo i ty Mayestick również zakazicie nickomanią resztę Userów
     niezbędnym stanie oddzielny dział dla cierpiących na manie podejrzliwości oddziałowym będzie sam pan Peryskop protoplasta tego schorzenia 🙂

    • Majestic

     Ciekawyyy wskazałem jedynie proceder jaki uprawiają od lat , wystarczy do archiwum wejsc to się ciągnie w nieskonczonosc TEN SAM SCENARIUSZ krok po kroku . „wysiudali” już setki w czysto awanturniczy sposób .

    • Kuna

     Nemo
     Najsmieszniejsze jest to, że jak ktokolwiek zwróci uwage majestikowi czy ciekawemu, to oni od razu sie odzywaja, dodatkowo wchodząc w dialog.
     Udają „naturalną” dyskusję między soba.
     Ale skórkozjady siedzą przy kompie non stop, że tak się w czasie organizują.
     Albo siedzi jeden.
     Komentarze leca jeden po drugim
     Tu nie trzeba żadnych argumentów.
     Sami sposobem działania sie odsłaniają.
     Stylu pisania też łatwo zmienić nie można.
     A i ich tematy jednokierunkowe.
     Więc, jak pisałeś, nie trzeba bardzo obserwować, samo się w oczy rzuca.
     Kto ma tyle czasu teraz, żeby non stop coś pisać, a wystarczy popatrzeć na listewkę z komentarzami.
     I nie trzeba tu polowań na trolli, oni sami się na odstrzał wystawiaja.

    • Kuna

     Teraz będą dalej kontunuować albo nastapi wysyp nowych nicków

    • Kuna

     Dokładnie majestik
     to nie chodzi o wasze nicki tylko o to goowno , które tu wrzucacie.
     o te wasze wpisy nic nie warte

    • Admin

     No to won.

    • Peryskop

     K^u,n.a, zbyt dotkliwie nadepnąłeś na kukiełki małoPolskie.

    • Majestic

     Kuna 80 % tego gówna jak nazywasz to odpieranie bezpodstawnych zarzutów i oszczerstw , a wszystko się zaczęło gdy obiektywnie stanąłem za Keshe aby się ta technologia teoria itd objawiła samoczynnie aby nie zabijać tego z czysta premedytacja zwykłej niewiedzy , co jeden producent intelektualnych komentarzy nazwał lizaniem Admina ? i nie podpuszczaj bo gdy zliczę wasza ilosc komentarzy na mnie to cały temat jest tym wypelniony , gdyby nie było tego procederu który uprawiacie by to nie istniało ! bo tylko tym się zajmujecie .

    • Majestic

     Admin
     11 stycznia 2017 at 18:24

     „No to won.” wiem że to do mnie mam własne poczucie godności i jak ktoś przed chwila stwierdził „banda zamulaczy ” innego określenia niema bo fakty i zamulanie są jednoznaczne i życzę w tym temacie więcej osiągnięć !Powodzenia

   • Majestic

    Jestem PEWNY że zaszczujecie każda Inna OSOBĘ jaka się tutaj pojawi po tej obecnej akcji się nieco przyczaicie a puzniej zorganizowany atak .Ale tu nie chodzi o Osoby tu chodzi o tematy które są belka w waszych oczach tego się obawiacie! nic innego !

    • Ciekawyyy

     Właśnie te tematy , również dają mi prawo do pierdolca podejrzewać iż taki pan Peryskop nota bene człowiek nauki z ignorancją plecie iż zderzak Łągiewki słabo hamuje tudzież cele/separatory HHO to trafione brednie demagogów lub twierdzić z uporem godnym specjalistki chrystusowego kundalini iz MMS to w zasadzie trujący chlor.

    • nemo

     Hej wybrałeś już nicka dla tej każdej innej OSOBY? 😀
     (odpowiedź do Ciekaweeeego w moderacji)

    • Majestic

     nie ,wybiorę temat dla tej innej osoby , i to was zdemaskuje!!! , wtedy zaatakujecie Osobę potraficie to robić doskonale . zobacz co teraz robisz przeprowadzasz od samego rana ATAKI jutro to samo ATAKI pojutrze to samo ATAKI , istny burdel , ile płaca za takie burdelowanie ?zapewne wystarczajaco skoro jest to notoryczne i trwa latami .

    • nemo

     Apogeum szaleństwa 😀
     Osobnik który produkuje więcej komentarzy pod jednym tematem, niż ja naprodukowałem na całym blogu, zarzuca mi ciągłe, nieustanne ataki. Osobnik, który używa więcej niż jednego nicka zarzuca mi pisanie pod trzema.
     Złodziej krzyczy: łapaj złodzieja!
     Wyborne. Szampańskie nawet.

    • nemo

     Twój komentarz czeka na moderację
     11 stycznia 2017 at 16:52

 • Kuna

  Gospodarzu
  Pora zmienić nazwę bloga na Majestic Polski

  • Peryskop

   A raczej wprost Majestic Muląca27 blog.

   I tak się dość długo trzymała 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

   – Każda się puści, wystarczy poczekać – rzekł lew czekając na obiadek pod małpą trzymającą się konara…

   małoPolskiego 😀

  • Majestic

   kolesie w AKCJI !? zgodnie z planem jaki macie w harmonogramie, podziwiam za dyscyplinę RUBINI !!!

   • Ciekawyyy

    Mayestic co to znaczy RUBIN ? Chodzi o Rabina może wspak NIBUR ?

    • Majestic

     Stasiu wie dokladnie i zawsze kojarzy z czosnkiem !??

    • Kuna

     To raczej majestic to rabin
     Wszystko komentuje i wyjaśnia i objaśnia
     Tora w 3/4 zapełniona jest komentarzami rabinów, którzy wprost mówią, żeby samej Tory, bez komentarzy nie czytać.
     Majestic zachowuje sie identycznie i na dodatek nałogowo ,cha,cha, cha

    • Ciekawyyy

     Nie pojmuje – Stasiu co wie dokładnie mam domniemać że Kuna na imię ma Stasiu ?
     Peryskop nie ma na imię Stasiu więc o kogo chodzi Mayesticu ?

    • Majestic

     Stasiu od problemów od wzroku , to od Niego Rubin i czosnek

    • Peryskop

     Dziwisz się kto zacz ten rubinowy Stasio – nieCiekawyyy ?

     33 – mówi ci to coś ?

     Właśnie zawiódł EUforat, bo załkał nad daremną przewałką na Wiejskiej. No to i klangor.

     Ajajajaj ! Myślałem, że nieCiekawyyy chociaż qmatyyy.

   • Kuna

    Ty za to w pojedynke, ale wyrabiasz normę za stu

  • Stanisław

   Może tak aby „przekrzykiwać” się wpisami zrobicie Waści internauci oddzielne forum ?

 • denuo

  Niebezpieczne doktryny islamu – Jacek Międlar i Stefan Oleszczuk
  https://www.youtube.com/watch?v=_dI8QRxSy0g