Andrzej Nikodemowicz zaprasza na zbiorowe medytacje w intencji spokoju, ochrony, bezpieczeństwa i miłosierdzia. 9 do 15 stycznia, godz 22:00 przez 17 minut.

Przypominam o dzisiejszej zbiorowej medytacji w w intencji spokoju, ochrony, bezpieczeństwa i miłosierdzia. Godzina 22 przez ok. 17 minut. Bardziej potrzebne niż kiedykolwiek! Włączcie to nagranie o 22-giej i dołączcie się do nas:

PROSZĘ O NAGŁOŚNIENIE PONIŻSZEGO APELU.
nikodemowicz-medytacje-maleSiły, które dotąd terroryzowały świat chcą byśmy nadal żyli w strachu. Ziemia i my – jej mieszkańcy wchodzimy jednak w nowy okres, uwolnienia się od tych niskich energii. Aby przyspieszyć ten proces konieczne są medytacje, im więcej ludzi wspomoże naturalny proces, tym prędzej będziemy naprawdę społeczeństwem wolnych ludzi. Zapraszam Was wszystkich do udziału w medytacjach jakie będzie prowadził Andrzej Nikodemowicz  od 09 (poniedziałek) do 15 stycznia (niedziela) 2017 r. codziennie o godz. 22.00 przez 17 minut. Dlaczego jest to tak ważne, wyjaśniam poniżej.

Widzimy co się wokół dzieje, jak Polacy „witają wojska NATO”, niemalże tak czule jak żegnali Rosjan…
Nie chcę jednak znów was wprowadzać w depresję komentarzem, który aż sam się nasuwa, po co są te wojska i komu mają gwarantować „bezpieczeństwo”… Miejmy tylko nadzieję, że Trump nie jest kolejną ściemą i za to też się weźmie. Bowiem setki baz amerykańskich na całym świecie i wszelkie interwencje „pokojowe” z milionami ofiar na pewno nie służą Amerykanom ani pokojowi.

Wczoraj przeprowadziłem bardzo ciekawą i pouczającą rozmowę z Andrzejem Nikodemowiczem, można ją już obejrzeć na YouTube.

Jak się okazało, rozmowa nie była przypadkowa, z obu stron nastąpił IMPULS. Andrzej to doskonale opisuje na swoim profilu na FB, cytuję tu całość na końcu tego wpisu.

IMPULS u mnie nastąpił w postaci pytania do Andrzeja o jedną ze znajomych mi osób. Wcześniej go znałem z programów w NTV, choć przyznam że tematyka tych rozmów nie była w centrum mojego zainteresowania. W listopadzie ub. roku nastąpiła jednak ciekawa rzecz – Andrzej zorganizował medytacje na rzecz wygrania wyborów w USA przez Donalda Trumpa. Informacja o medytacji rozeszła się m.in. poprzez filmik na YouTube „USA wycieki na temat zbrodni klanu Clintonów i Sorosa, kontroperacja patriotów w służbach”, który w krótkim czasie obejrzało ponad 140 tysięcy ludzi! Zdziwiło mnie dlaczego akurat temat wyborów w USA poruszył tak wielu Polaków. Andrzej też był zaskoczony, ale jeszcze większe zaskoczenie wzbudził wynik wyborów. Nawet Newsweek już miał wydrukowane i przygotowane do dystrybucji wydanie z „Madam President” na okładce!

Czyżby nasze medytacje zmieniły bieg historii?

Zdecydowałem się na „przetestowanie” Andrzeja, jeśli chodzi o jego możliwości nazwijmy to „paranormalne”. Mogę stwierdzić ze 100% pewnością, że widzi ludzi, widzi ich aurę, zakłócenia, choroby, stan czakramów, jaka energia dominuje, a takżewcześniejsze wcielenia, a nawet jakie rytuały jakie były w nich wykonywane! Potwierdzenie jest w badaniach aury tychże osób, czy też aparatem Quantec.  Andrzej widzi to na podstawie zdjęcia danej osoby, albo samej myśli o niej.

Są i wizje. Odnośnie tzw. „Smoleńska”, a szczególnie zamachu na WTC są najbardziej wyrazistymi z jakimi miałem do czynienia. Będą na ten temat audycje, dowiecie się nawet z nazw jakie agencje stały za zamachem i gdzie było zlokalizowane centrum dowodzenia akcją!
Ciekawe, że doskonale wizje Andrzeja zgadzają się z seansami hipnotycznymi Calogero Grifasi, a także z tym co wiemy z alternatywnych źródeł.

Przekonało mnie to, że medytacje i modlitwy są naszą niesamowicie silną bronią przeciwko NWO. I nie musimy wcale wychodzić z domu. Im nas będzie więcej tym lepiej. Jak sądzicie, dlaczego jest taki atak władz chińskich na zwolenników Falun Gong, mimo że ci ludzie nie podejmują żadnych działań politycznych?

Oto co napisał Andrzej Nikodemowicz na swoim profilu na FB:

Dzisiejszy MiniNius Co Wy – NATO ??? będzie swego rodzaju informacją z przestrzeni która ponownie po dwóch latach przerwy, przekazała mi swój IMPULS, lub jak kto woli wiadomość. A zatem zapraszam wszystkich na noworoczny przekaz z ZAWSZE.

Jak niektórzy wiedzą i może pamiętają, od około 10-ciu lat spisuję pliki – impulsy informacyjne z najwyższego, uniwersalnego poziomu i źródła światła miłosierdzia zwanego ZAWSZE / Centralne Złote Światło /. Praca ta otrzymała nazwę KSIĘGA ŚWIATŁA. Jej wydanie nastąpi gdy całość Informacji z przestrzeni ZAWSZE do tej Księgi zostanie przekazana. Na chwile obecną prace nad Księgą Światła są na poziomie 35 %. Poszczególne jej części to nie rozdziały tylko tzw. Sekwencje, których spisanych jest ponad 20. Ukończone Sekwencje zamknęły pierwszy Tom tej Księgi pod nazwą: Sekwencje Poznawcze. Tom drugi to: Sekwencje Metodyczne, które zaczną wkrótce napływać. Natomiast już rozpoznany Tom trzeci będą stanowiły swoiste techniki, metody i praktyki jakie będziemy mogli wspólnie wykonywać.

Wiem w ten sposób że moja praca nad Księga Światła potrwa jeszcze jakiś czas. Oprócz tej Księgi, źródło zwane ZAWSZE informowało mnie od 2012 r. co jakiś czas, o potrzebie pracy ze sobą, jako impulsy kolejnego etapu naszego rozwoju. Ostatnie takie przekazy odebrałem w 2015 r. na zajęciach Akademii Świadomej Przemiany, jakie prowadziłem w Katowicach, Warszawie, Krakowie i Sopocie. Wtedy to ZAWSZE przekazało mi cenne sugestie i metody pracy jakie mamy stosować na najbliższe dwa lata, jako że właśnie na około ziemskie 2 lata nie będzie dodatkowych informacji, ani przekazów, co mnie bardzo zdziwiło.

Treść tych przekazów nie będę obecnie publikował ani komentował, ponieważ tego rodzaju przekazy nie są po to by z nimi dyskutować czy je oceniać. Sprawę więc uznałem za godną uwagi, zaufania oraz szacunku. Co wydarzyło się przez te ostatnie dwa lata w życiu moim, każdego z nas, Polski i świata, to oczywiście doskonale każdy z nas wie i pamięta.

Zaledwie rozpoczął się nowy 2017 r. a tu bardzo ciekawe doświadczenie i zaskoczenie. W czasie nagrywania Via skaype programu z Markiem Podleckim jaki miał miejsce wczoraj wieczorem 07.01.2017 r. pojawił się znany mi Impuls ZAWSZE. Co ciekawe na ten impuls zareagował błyskawicznie Marek Podlecki i tak oto z woli ZAWSZE, po dokładnym rozpoznaniu tego impulsu, przekazuję wszystkim Wam co otrzymałem.
………… Istnieje w chwili obecnej bardzo głęboka potrzeba uwolnienia i rozpuszczenia, skumulowanych lęków, napięć, niepokojów i zwątpień co do naszej przyszłości oraz przyszłości planety Ziemia, jakie wkradło się w nasze serca oraz umysły. Dlatego też rozpoczęło się z przestrzeni ZAWSZE dla NAS dodatkowe, olbrzymie wsparcie w postaci zintegrowanej transmisji Złotego Strumienia Światła Źródła w naszą przestrzeń, celem natychmiastowej aktywacji takich poziomów jak: spokój, ochrona, bezpieczeństwo i miłosierdzie. Ma to dodatkowo pomóc nam oczyścić i przetworzyć nasze aury, czakry i całą strukturę naszej matrycy, wypełniając nas harmonią, spokojem i kreatywnym tworzeniem na najbliższy czas przemian jaki jest przewidziany mocą nasze pozytywnej projekcji i ewolucji świadomości.

W związku z tym zostaje w tym momencie aktywowana w nas głęboka forma odbioru impulsów tego wsparcia, transformacji i ochrony. Dlatego istnieje konieczność wprowadzenia dodatkowej siedmiodniowej koncentracji na odbiorze tych impulsów. Zatem ZAWSZE integruje wszystkie osoby otwarte na ten proces przekazu, do cyklu medytacji i Intencji w ziemskim okresie rozpoznanym przez odbierającego ten sygnał w dniach od 09 do 15 stycznia 2017 r. o godz. 22.00 przez 17 minut. I to by było na tyle. ……….

Cały ten przekaz z ZAWSZE został spisany i wraz z planszą informującą o tej Zbiorowej Medytacji i Intencji przesyłam go obecnie Wam do rozpowszechniania w sieci. Najnowsza, wspomniana pierwsza część audycji w formie rozmowy z Markiem Podleckim zostanie wyemitowana niebawem, a pierwszą Zbiorową Medytację zaczynamy już jutro, czyli w poniedziałek o godz. 22.00.
Roześlijcie te wiadomość w sieci, niech nas będzie w tych medytacjach i intencjach jak najwięcej. Bądźmy w jedności.
> NAMASTE <

Kontakt do Andrzeja: czakram@o2.pl

428 komentarzy Andrzej Nikodemowicz zaprasza na zbiorowe medytacje w intencji spokoju, ochrony, bezpieczeństwa i miłosierdzia. 9 do 15 stycznia, godz 22:00 przez 17 minut.

 • Angel

  Proszę oglądnąć ten krótki filmik. Daje on wiele do myślenia, nie zobaczysz tego w TV !

  https://www.youtube.com/watch?v=w2LEDEXZ9yU

 • P

  Zobaczcie, napisali w mediach głównego nurtu (a wirtualna polska do nich się zalicza) pozytywnie o alternatywnych metodach leczenia raka… Jedyna wątpliwość, to dlaczego tak kosztowna (8 tys/m-c)jest ta terapia?

  „Ratujmy Irka – to może być ostatnia szansa”
  https://portal.abczdrowie.pl/ratujmy-irak-to-moze-byc-ostatnia-szansa

  fragmenty:

  „Lekarze wycieli guz, który był większy od samego organu. Chory przeszedł dwa cykle chemii oraz dwie operacje. – „Na tym leczenie się skończyło” – usłyszeliśmy od lekarza – wspomina kobieta.

  Niestety rak dał przerzuty do płuc. Joanna z mężem zaczęła szukać innych, naturalnych metod. Lekarze sceptycznie podchodzili do tego typu terapii. – Jednak znalazłam medyków, którzy stosują niekonwencjonalne leczenie. Mąż ma podawaną dożylnie witaminę C, witaminę B17, olejek CBD, czyli leczniczą marihuanę oraz Lamininę. Miał podaną szczepionkę immunoonkologiczną. Stosuje także dietę antynowotworową – tłumaczy. ”

  „- Po kuracji niekonwencjalnymi metodami markery nowotworowe spadły o połowę. Wiem, że nie jest to miarodajne i nie ma gwarancji, ale zrobię wszystko. Niestety zaczynają kończyć się pieniądze na leczenie. Mąż musi rezygnować z podawania leków. Koszt miesięcznej terapii to 8 tys. złotych – opowiada żona.

  Witamina C jest sprowadzana z Niemiec, pozostałe leki pochodzą z Polski.

  – Stosuję metody niekonwencjonalne u pacjentów od ponad dwóch lat – mówi lekarka Ireneusza, która prosiła o nieujawnianie nazwiska. – Leczę nie tylko witaminą C czy witaminą B17. Niestandardowe metody łączę z konwencjnalną medycyną. Nie neguję jej. Ci pacjenci, którzy nie znajdują ratunku w tradycyjnej medycynie, korzystają też z terapii alternatywnych. Obserwuję u tych chorych poprawę stanu zdrowia. Lepiej znoszą chemię i radioterapię – zaznacza.

  Jakie efekty przynosi tego typu leczenie? – Ma działanie detoksykacyjne, a także hamuje wzrost komórek nowotorowych. Ponadto wspomaga funkcje życiowe i odżywia komórki – tłumaczy lekarka.”

 • Majestic

  „które mają koncesje ” kto im dal te koncesje !!? Tubylcy powinni od tego zacząć od tej bandy która w imieniu tubylców oddala zasoby kraju , PRZYCZYNA daje rozwiazanie a nie latania z widłami po polach , goj zawsze ugania się za skutkami , a teraz dostanie batem po ryju i będzie spokój, akcja spokój !!!

 • Thotal

  Wielkie koncerny światowe, które mają koncesje na wydobywanie wszelkich złóż na terenie Polski sprowadziły właśnie ochronę w postaci wojsk NATO!
  Za chwilę do Żurawlowa wróci CHEVRON i nie będzie już problemu z protestami tubylców, w razie czego spacyfikują ich za pomocą ustawki 1066

  Tak na prawdę ta wojna (na razie medialna) to zwykła sprzeczka bandziorów o podział łupów… po bezbronnej ofierze.

 • Majestic

  HIT! MICHALKIEWICZ O STACJONOWANIU WOJSK AMERYKAŃSKICH W POLSCE! https://www.youtube.com/watch?v=0MrjlMcdaQg jeden i komentarzy : ” To początek amerykańsko rosyjskiej wojny na terenie Polski i Polski i polską krwią. To rosyjsko amerykańska ustawka na terenach Polski Litwy Łotwy Estonii i Ukrainy. Niech nas Rosja zagarnie. Lepszy Ruski niż Żyd!” dodam czy Rosjanie wiedza że maja Nas zaatakować !?

 • greg2014

  Kolejna OKUPACJA Polski po 27 latach!

  (…)
  Kilka dni temu do Polski przybyli pierwsi Żołnierze US Army. Można ich było zobaczyć na cywilnym lotnisku, w umundurowaniu polowym – na luźno, jak to zwykli się nosić Żołnierze, bez bagaży, ale z bronią długą u boku. Widok stosunkowo drobnej kobiety w okularach, przemieszczającej się przez terminal odpraw pasażerskich lotniska, z karabinem M4 obijającym jej bok na długo pozostanie w naszej pamięci.

  Jak to jest możliwe, że obcy mogą w Polsce chodzić z bronią automatyczną, a Polacy nie mogą mieć legalnie nawet kamizelek kuloodpornych? Czy kogoś naprawdę mocno pokiereszowało w tym kraju? Jak to jest możliwe, że w taki sposób uprzywilejowano obcokrajowców w Polsce? Może o czymś nie wiemy? Może jesteśmy już strefą wojny i rzeczywiście zagraniczni Żołnierze powinni chodzić po naszych lotniskach, ulicach i placach z długą bronią?

  Tylko co z nami?

  Czy władza boi się dać prawo do posiadania broni Polakom? No, bo jak inaczej tłumaczyć obecny stan rzeczy? Kamizelki nie można? Kuszy nie można? To, co można? Skoro już jesteśmy zarzynani przez obcokrajowców – pewnych swojej bezkarności we własnym kraju?

  Czy elita rządząca naprawdę myśli, że obce wojsko będzie w stanie obronić jej stan posiadania przed własnym narodem? Może obce wojsko ma pilnować, żebyśmy walczyli przeciwko tym, których rządzący wskażą nam jako wrogów? Tylko z tym jest pewien istotny problem – w końcu będą musieli dać nam broń do ręki. Co wydarzy się później na pewno będzie bardzo ciekawe.
  (…)
  Nie potrzebowalibyśmy żadnej w istocie hańbiącej nas obecności obcych wojsk, jeżeli mielibyśmy prawo do samoobrony, którego niezbędnym elementem musi być prawo do posiadania i używania broni. Nikt nie wejdzie do tego kraju, jeżeli każdy Polak będzie miał prawo do posiadania broni, a nawet jak wejdzie, to będziemy w stanie zapewnić mu wiele różnych ciekawych i niesłychanie budujących przeżyć. Budujących poczucie osamotnienia i przegranej.

  Niestety jednak rządząca elita boi się swojej własnej pozycji, ponieważ wie, że musiałaby zacząć traktować ludzi w sposób co najmniej nie krzywdzący, tak jak to się dzieje obecnie, jeżeli mieliby broń. To wymusiłoby tak poważne zmiany we wszystkim, że oznaczałoby prawdziwy koniec rządów post-feudalnych w Polsce, no a na to nie będzie zgody. Ponieważ ktoś musi płacić odsetki od długów, za które bogaci urządzili życie sobie i swoich dzieci.

  Chyba musimy się przyzwyczaić do sytuacji, w której w naszym kraju to obcy ludzie będą mieli broń i w ten sposób będą mogli dyktować warunki, tym którzy broni nie mają.

  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/5158-kolejna-okupacja-polski-po-27-latach

  Łażą jak po swoim kurniku z bronią..
  Nawet za baz sowieckich tego nie było.

  • greg2014

   (…)
   Nie da się zrozumieć i w żaden racjonalny powód wytłumaczyć powodów, dla których establishment za wszelką cenę trzyma się dogmatu o ubezwłasnowolnieniu naszego społeczeństwa?

   Prawo do samoobrony – prawo do broni, jest PODSTAWOWYM I NIEZBYWALNYM elementem wolności osobistych.

   Obecna sytuacja jest skandalem, a pojawienie się obcokrajowców z bronią automatyczną u boku w przestrzeni publicznej, tylko pokazuje jak nisko upadliśmy – jesteśmy ludźmi gorszej kategorii we własnym kraju.

   Państwo ludowe gwarantowało nam totalitarne bezpieczeństwo, wówczas rzeczywiście nie było potrzeby posiadać broni.

   Dzisiaj jednak sytuacja jest tak zła, że państwo post-feudalne nie jest w stanie samo się obronić i sięga po zagraniczne wojsko, nie ufając własnym obywatelom – odmawia im prawa do samoobrony!

   Jest to naprawdę coś niebywałego!

   Swoją drogą, czy w okresie Układu Warszawskiego ktoś widział Czerwonoarmistów z Kałasznikowami w terminalach lotnisk? W jakich czasach przyszło nam żyć…”

 • greg2014

  Michael Brendan Dougherty: Zachodnia kampania propagandowa przeciw Polsce

  http://www.gazetawarszawska.com/politics/5130-zachodnia-kampania-propagandowa-przeciw-polsce

 • lincz

  Protestancki wiec poparcia dla Izraela i kontra Narodowców czyli Katolików
  https://www.youtube.com/watch?v=twd4cojsJaY

  • P

   Fragment wart zacytowania:

   „Domyślamy się, że w tle, za manifestacjami hołoty, kryje się nie tylko żydowski grandziarz na usługach izraelskiego Mosadu, Soros, ale i niemieckie i rosyjskie tajne służby, mimo różnic – jednak ściśle współpracujące ze sobą „na odcinku polskim”.

   Nic zresztą nowego pod słońcem: przecież podczas II wojny światowej żydokomuna z PPR i AL wydawała AK-owców Gestapo, mimo wojny niemiecko-rosyjskiej! Więc tradycja „współpracy mimo różnic” jest , i to bardzo głęboka.”

   • Peryskop

    A ja zwróciłem uwagę na te cytaty Mariana Miszalskiego :

    Pokaż mi, co wyśmiewasz a powiem ci, kim jesteś…

    Andrzej Niemojewski, współtwórca „Młodej Polski”, intelektualista, pisarz i tłumacz – za młodu naiwny filosemita – pisał już później krytycznie o filosemityzmie:

    „Duchowe współżycie Żydów z szabes-gojami wytworzyło się na gruncie drwin. Żyd powiedział Polakowi: nie mogę z Tobą niczego wspólnie kochać ani czcić, nad niczym wspólnie cierpieć i do niczego wspólnie dążyć – ale możemy wspólnie drwić ze wszystkiego. Wydrwię ci twojego Boga, twoją Ojczyznę, twoją tradycję, ideały, honor, twoje pragnienia i wysiłki i obaj będziemy wyżsi ponad to wszystko.

    Zszedł się żydowski kpiarz z polskim kpem i wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, wielki czyn nie może dojrzeć”.

    bold by Pery

    wiki:
    Andrzej Niemojewski, herbu Rola (ur. 24 stycznia 1864 w Rokitnicy pod Brodnicą, zm. 3 listopada 1921 w Warszawie), pseudonimy: Lambro, Lubieniec A., Rokita – poeta i pisarz polski okresu Młodej Polski, religioznawca, społecznik. Członek Konwentu Polonia…

    Tak się składa, że poznałem osobiście jego kuzyna Edka Niemojewskiego z Łodzi, który w kwiecie wieku zmarł w dość mrocznych okolicznościach w Niemczech niestety…

    słowniczek:

    kpiarz = chutzpiarz

    kiep = szabesgoj

    kiepski = marny

    etymologia:
    kiep = staropolska nazwa kobiecej genitalii,
    z czasem określenie pejoratywne i obraźliwe,
    następnie ogólne określenie każdej miernoty

    „Świat według Kiepskich” popular mydło serial since 1999

    Kto qma, ten sqma.
    A reszty nie szkoda.

    Zszedł się żydowski kpiarz z polskim kpem i wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, wielki czyn nie może dojrzeć.

 • krystel

  Jak to jest możliwe, że obcy mogą w Polsce chodzić z bronią automatyczną, a Polacy nie mogą mieć legalnie nawet kamizelek kuloodpornych? Czy kogoś naprawdę mocno pokiereszowało w tym kraju? Jak to jest możliwe, że w taki sposób uprzywilejowano obcokrajowców w Polsce? Może o czymś nie wiemy? Może jesteśmy już strefą wojny i rzeczywiście zagraniczni Żołnierze powinni chodzić po naszych lotniskach, ulicach i placach z długą bronią?
  Tylko co z nami?
  Czy władza boi się dać prawo do posiadania broni Polakom? No, bo jak inaczej tłumaczyć obecny stan rzeczy? Kamizelki nie można? Kuszy nie można? To, co można? Skoro już jesteśmy zarzynani przez obcokrajowców – pewnych swojej bezkarności we własnym kraju?

  Czy elita rządząca naprawdę myśli, że obce wojsko będzie w stanie obronić jej stan posiadania przed własnym narodem? Może obce wojsko ma pilnować, żebyśmy walczyli przeciwko tym, których rządzący wskażą nam jako wrogów? Tylko z tym jest pewien istotny problem – w końcu będą musieli dać nam broń do ręki. Co wydarzy się później na pewno będzie bardzo ciekawe.

  Wreszcie jest coś, co potrafi zjednoczyć zarówno posłów PiS jak i PO – to niekłamana radość z powodu wjazdu amerykańskich żołnierzy na teren naszego kraju.”..

 • krystel

  „Jak to jest możliwe, że obcy mogą w Polsce chodzić z bronią automatyczną, a Polacy nie mogą mieć legalnie nawet kamizelek kuloodpornych? Czy kogoś naprawdę mocno pokiereszowało w tym kraju? Jak to jest możliwe, że w taki sposób uprzywilejowano obcokrajowców w Polsce? Może o czymś nie wiemy? Może jesteśmy już strefą wojny i rzeczywiście zagraniczni Żołnierze powinni chodzić po naszych lotniskach, ulicach i placach z długą bronią?

  Tylko co z nami?

  Czy władza boi się dać prawo do posiadania broni Polakom? No, bo jak inaczej tłumaczyć obecny stan rzeczy? Kamizelki nie można? Kuszy nie można? To, co można? Skoro już jesteśmy zarzynani przez obcokrajowców – pewnych swojej bezkarności we własnym kraju?

  Czy elita rządząca naprawdę myśli, że obce wojsko będzie w stanie obronić jej stan posiadania przed własnym narodem? Może obce wojsko ma pilnować, żebyśmy walczyli przeciwko tym, których rządzący wskażą nam jako wrogów? Tylko z tym jest pewien istotny problem – w końcu będą musieli dać nam broń do ręki. Co wydarzy się później na pewno będzie bardzo ciekawe.

  Wreszcie jest coś, co potrafi zjednoczyć zarówno posłów PiS jak i PO – to niekłamana radość z powodu wjazdu amerykańskich żołnierzy na teren naszego kraju.”..

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/105432-o-amerykanskiej-okupacji-w-polsce-i-o-nadziei-dla-idiotow

 • sowizdrzał

  WŁADZA OKUPACYJNA W POLSCE ZAŁOŻYŁA POLAKOM SZNUR NA SZYJĘ.

  Sprowadzenie do polski wojsk amerykańskich jest niczym innym jak założeniem sznura na szyję polskiemu społeczeństwu. Podstępne przejęcie władzy przez okrągłostołowców w 1989 roku zapoczątkowało systematyczną kolonizację polski przez ponadnarodowe korporacje, w których dominuje kapitał amerykański. Tzw. władza w Polsce jest niczym innym jak delegaturą tychże korporacji, posłusznie wykonującą każde ich polecenie. Gdyby było inaczej to będąc nawet największym tumanem nie wyprzedaliby niemalże całego majątku narodowego za przysłowiową czapkę śliwek. Nie wpisaliby do Konstytucji zakazu finansowania rozwoju polski poprzez Bank Polski. Nie wygoniliby z kraju ponad 3 mln Polaków biorąc w to miejsce Czeczenów, Ukraińców i czort wie kogo jeszcze. Nie wspieraliby banderowców w zbrojnym zamachu stanu na Ukrainie na polecenie jastrzębi wojny z USA. I wreszcie nie przygotowywaliby Polaków na wojnę z Federacją Rosyjską na polecenie międzynarodowej bandy finansowo korporacyjnej z siedzibą w Waszyngtonie, na Wall Street i w londyńskim city.
  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/5164-jerzy-truchlewski-wladza-okupacyjna-w-polsce-zalozyla-polakom-sznur-na-szyje

 • Peryskop

  kula Lis 66 10.01.2017 19:22:16

  Czy wiecie, że właścicielami TVN nie są amerykanie, ale ROSJANIE!! 16 marca 2015 r Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedała większościowy udział 52,7% w TVN S.A za 548 mln euro grupie Scripps Networks Interactive. Dzięki temu amerykański koncern stał się właścicielem TVN.28 września 2015r SNI za pośrednictwem spółki zależnej Southbank Media skupił od inwestorów z GPW niemal wszystkie akcje TVN. Do 98,76%.

  Teraz najlepsze: 20 czerwca 2016: Moskwa. Jak podaje Kommersant, Ivan Rodionov, były członek Rostelecom (!) i Igor Pozhitkov, były szef International Federation of Phonogram Producers (IFPI), nabyli 80% akcji SNI (właściciela TVN). Firma sprzedała udziały, pozostawiając sobie 20% w związku z koniecznością dostosowania się do zmiany prawa, które weszło w życie na początku 2016 roku, a polega na ograniczeniu własności zagranicznej w spółkach medialnych działających w Rosji.

  Źródło: http://www.broadbandtvnews.com/2016/06/20/scripps-sells-up-in-russia/

  Myślę, że każdy Polak powinien wiedzieć do kogo tak na prawdę należy TVN. Powinniście trąbić o tym wszędzie, bo wielu Polaków myśli, że skoro TVN jest amerykański to jest rzetelny. Bujda na resorach.

  http://monsieurb.neon24.pl/post/136266,10-lat-namierzania-iti

  • Majestic

   w jakim sensie trąbić ? przecież to doskonała wiadomość nareszcie będą prawdziwe informacje ! tęsknisz za czosnkiem ?

  • Irol

   Pary, rosjanie ale beznapletkowi rosjanie :D.

   Po Nazwiskach widać, że beznapletkowi.

  • Majestic

   dlatego te petycje od świętego Antoniego aby zabrać licencje ,cwane pachoły !

  • P

   „nabyli 80% akcji SNI (właściciela TVN). Firma sprzedała udziały, pozostawiając sobie 20% w związku z koniecznością dostosowania się do zmiany prawa, które weszło w życie na początku 2016 roku, a polega na ograniczeniu własności zagranicznej w spółkach medialnych działających w Rosji.”

   Myślę, że jest lekki problem ze zrozumieniem tego artykułu.
   W każdym razie ja zrozumiałem, że SNI odsprzedała Rosjanom 80% udziałów, ale jedynie w swojej rosyjskiej spółce, ze względu na nowe prawo, które tam obowiązuje.

   Z angielskiego tekstu tak wynika:
   „…have acquired 80% of the company from Scripps Networks Interactive. ” – czyli odkupili 80% akcji firmy od SNI, a nie 80% akcji SNI.

   Na rynku polskim nic się nie zmienia, TVN jest nadal taki jak był, czyli amerykański.

 • ninanonimowa

  ——- WPS -WIERNI POLSCE SUWERENNEJ -. Nie znacie ich , PATRIOTÓW słowiańskich mało kto zna. Nie dziwota ! po co komu w POLIN polscy Patrioci. Nie mogą się zarejestrować jako PARTIA. Są przeszkody ! nie ma ich KOD SOROSA i inne sklecone w jeden dzień partie. Polakom Słowianom wiatr w oczy i pod górę .

  ——- PO CZYNACH ICH POZNACIE !. Panowie dwaj! – MÓZGI SŁOWIAŃSKIE sekowane na wszystkie sposoby. Jeżeli mamy znalezć Polaków, Patriotów o wiedzy potrzebnej do URATOWANIA RZECZPOSPOLITEJ , są to właśnie te !! osoby. Nie ma na dzień dzisiejszy bardziej KONKRETNYCH , PRAGMATYCZNYCH Polityków słowińskich.

  ——-NIKT !!!!! w POLIN niegdyś STAROŻYTNEJ LECHII, nie ma !! siły , determinacji , wiedzy !! -CZYSTYCH INTENCJI jak dwaj Panowie z WPS. Każdy ich polityczny komentarz -TO !! PROFESJONALIZM polityczny realizm. W okół kogoś wreszcie musimy się owinąć. Pasterze i owce ! owiec niestety jest przewaga.
  ———————-A RZECZYWISTOŚĆ SKRZECZY !!!!!!!!!!

  ——-MY !! Słowianie

  https://www.youtube.com/watch?v=mvlEzFOlC4Y
  https://www.youtube.com/watch?v=cpRCwc1xXg0

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/10/donald-trump-znienawidzili-go-za-dwa-slowa-america-first/#more-10025

 • Ania

  https://youtu.be/dagdC5THmts
  Ben Fulford 01.09.17 Odliczanie do nowego życia rozpoczyna się ostateczne Cabal podziemne bazy ZDOBYTE ../ Tube.

  • Majestic

   Ania mam jeszcze wszystkie rakiety itp z sylwestra moze się przydadzą !? moze dlatego szczury podkopały się pod Antarktydę ?

  • Majestic

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-murmansku-obserwowano-chmury-stratosferyczne-tzw-obloki-perlowe Pisałem że to HAARP , dlugo ich smażyli
   Info z blogu
   Złoty Wiek Gai
   „Simon Parkes:

   10 stycznia 2017 Brytyjski dziennik, Daily Express w wersji elektronicznej opublikował historię budynków znajdujących się na Antarktyce poprzedniej rasy ludzi.

   09 stycznia 2017 Trzęsienie ziemi na Biegunie Północnym o pomiarze 5.8, na głębokości około 15 mil – nie ma żadnych linii trzęsień ziemi w tym miejscu, ale jest (lub była) podziemna baza.”

 • sowizdrzał

  W oczekiwaniu na zaprzysiężenie Trumpa
  http://www.jednodniowka.pl/news.php?readmore=613

 • Świętowit

  Główny sprawca smogu w Polsce.
  http://jbzd.pl/obr/514208/palimy
  A tak na poważnie, z tym smogiem to kolejna ściema.Najlepiej niech ludzie siedzą w domach w obawie przed smogiem, a tam HAARP ich szybciej dopadnie i oczywiście całą winą obciąży się smog.Polska Agencja kosmiczna z siedzibą w Warszawie, Rzeszowie i Gdańsku pracuje na okrągło nawet w niedzielę i święta, do późnych godzin nocnych.To tam znajduje się centrum dowodzenia i rozsyłania chorób na polskich obywateli, którzy są ujęci w systemie komputerowym HAARP.

 • dd

  dzis pajac z city of london przed parlamentem Uk ostrzegal ze hard brexit zrobi zwale na swiecie,witamy w 2017

 • Rick

  Jak ktoś chce medytować – to niech medytuje w Indiach. Tam jest odpowiednie ciepłe miejsce i można robić to dłużej.
  Polska została ochrzczona 1000 lat temu i mamy już własne katolickie sposoby zmiany sytuacji.
  Mamy Różaniec, mamy modlitwę i mamy Mszę Wszechczasów, czyli Trydencką.
  Mamy modlić się do prawdziwego Boga a nie modlić się do nieznanych nam fałszywych bogów, czyli tak naprawdę sług Lucyfera.
  Pan Nikodemowicz (nazwisko jakieś niepolskie) niech najpierw uporządkuje swoją własną wiarę katolicką, do której został włączony przez chrzest (chyba że nie został ochrzczony, ale Polacy są chrzczeni generalnie)
  Innej drogi do zbawienia nie ma jak tylko droga katolicka. Powiedział to sam Syn Boży. Pan Nikodemowicz zdaje się, wmówił sobie, że jest jak Bóg, i że on poznał jakąś inną drogę. To wiedzmy, że ta inna droga – to droga do potępienia, czyli Piekła.

  • Peryskop

   Rick = NICK = experto = hjk = cudex = …

   + 300

   • Majestic

    Pery , jesteś na wysokości zadania ?!

    • Peryskop

     Spoko. Jestem sporo powyżej, jakzawsze.

     Nie widzisz po skutkach dzisiejszego trollbombardmentu ?

     Jak już wyliżecie rany, musicie dokonać przeglądu nicków, podziurawione na śmietnik, a taktyka znów do remontu.

     A kto powiedział, że będzie wam tu łatwo ?

    • Majestic

     właśnie nikt i to jest dziwne ? same tu niespodzianki jak ta ,to twoje dzieło? https://www.youtube.com/watch?v=WwlMnX_u6kE nie bój się to tylko twoje lustrzane odbicie odpręż się nieco czymś relaksującym https://www.youtube.com/watch?v=Fk25iAmpfME trzymaj się do głębokiego śnienia .

    • Peryskop

     Czy wasza MulaŁgaja27 jeszcze pee ?

    • Ciekawyyy

     Panu Peryskopowi znowu się pogorszyło teraz już nie
     nieciekawyyy = mayestic tylko MulaŁgaja27 ewentuel excudex + 300
     🙂

    • Peryskop

     nieCiekawyyy jakbyś był tu greenhornem od wczoraj.

     Z Majesticem to było rutynowe testowanie.

     Nie wykluczam, że to jeden z wielu nicków mulącej po zmianie taktyki.

     Bo przecież PEEjaczka nie wyparowała.
     Podobnie zeno, cudex, bo^ru…

     Albowiem liczebność ajentury jest nikła, co nadrabiacie klasyczną nad-reprezenatywnością – tu multi-nickowatą.

     Ponieważ poprzednio cała banda została sukcesywnie i skutecznie odstrzelona, to teraz staracie się być ostrożniejsi i cwansi – NADAREMNO !

     Bo dla mnie i innych Czy^telników bloga istotne jest NIE ustalanie KTO z was jakich dziś używa nicków, lecz wykrycie, który nicek należy do bandy zamulaczy dezinfo.

     Zwłaszcza że często wrzucacie operacyjne uwiarygodki, które przecież was i waszych w Zentrolli mocno irytują, bo jesteście tu w zgoła przeciwstawnych celach.

     Ano, taki to już wasz collateral self-demage 🙂 🙂 🙂 🙂

     Dałem tylko 4 ueppppki, bo szacunkowo taki stan osobowy porusza tu kilkudziestoma nickami – jak widać NADAREMNO !

     A jeszcze gorąca wpadka MaiŁgai27 i kolejne potknięcia cudexa świadczą, że się pogubiliście jak wcześniej Am^din.

     N.e.m,o ma rację – niech szef tak dalej prowadzi bloga (oraz swoje kukiełki) aż do całkowitej utraty portek.

     Bowiem niegdysiejszą wiarygodność – mozolnie wypracowaną na szczepionkach (m.in. z moją pomocą) – diabli wzięli i nie chcą oddać. Pomimo serii nikodemowiczownych medytacji.

     Bo przecież zaufania nie udaje się skleić z keszegansów. Nawet za majątek o wartości 50,0000000000000000000 zł.

     Zorba the Greek : Jaka piękna katastrofa !

     A idą jeszcze piękniejsze…

    • Majestic

     „tylko MulaŁgaja27 ewentuel excudex + 300” następne ofiary doznały pogromu !

  • Majestic

   „ochrzczona 1000 lat temu” no ale praktyka jest nieco inna niekture chrzczenia trwają latami tu tam i tam wczoraj jutro dzisiaj https://www.youtube.com/watch?v=AhDUwLASwVo Crimen Sollicitationis, https://www.youtube.com/watch?v=gySajhseMBs BARACHŁO !!!!!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=kzsJOIjW4hg tysiąc lat temu https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw

    • Ciekawyyy

     Eh tam zaraz barachło a to najzwyczajniej ekskluzywny kapłan nie chowa za jakieś grosze jak jakiejś bidoty tylko co łaska nie mniej niż za 2800 zł
     Wierni Parafii Rychwałskiej zamiast narzekać powinni być dumni
     bo za darmo to dzisiaj człowiekowi nawet mordy nie obiją a oni by chcieli wiary za darmochę ?
     Biblii nie znają bo Prędzej orki przefruną Suez niż biedny wstąpi do królestwa niebieskiego.

    • Majestic

     to jego słowa .

  • Ciekawyyy

   (((( Z Majesticem to było rutynowe testowanie.))))

   Lepiej sie poczułem oczyszczonym w teście bo faktycznie Mayestick cierpi na owsiki palcy dłoni z tym że trudno go nazwać trollem po prostu lubi sobie popisać a że często o Keshaku czy o UFO ludkach których pan nie cierpi Peryskopie to jeszcze inna sprawa.

   (((( Nie wykluczam, że to jeden z wielu nicków mulącej po zmianie taktyki.)))

   Bardzo wątpliwe, rok temu dużo z nią rozmawiałem telefonicznie i wbrew jawnemu antagonizmowi miała wiele pozytywnych uwag na temat pomimo że impertynenta Peryskopa.
   Peryskop najzwyczajniej uwielbia mieć wrogów ideologicznych, tylko do czego mu oni potrzebni ?
   tego to pewnie nawet on sam nie pojmuje 🙂

   (((( Albowiem liczebność ajentury jest nikła, co nadrabiacie klasyczną nad-reprezenatywnością – tu multi-nickowatą. ))))

   Dajmy na to takiemu cudexowi ( tu tylko domniemany Rick) wykładającemu na KUL-u filozofię wiadomo najwłaściwszą bo katolicką trudno pisywać o czymkolwiek innym
   a że uwielbiał cudaczyć swymi nickami to jeszcze nie powód aby go tak wręcz znienawidzić panie Peryskopie i taki z niego agent a raczej niebłyskotliwy nudziarz że wątpliwym czy by chodziarz w Opus Dei chcieli mieć podobnie z panem Józefem bogu chwalonym.
   Musze kończyć lecz mam dobre i złe za razem rewelacje panie Peryskopie wlepie je po powrocie.

  • Xellos

   Jest zamrożony cały bałkański szlak terrorystyczny…. więc Turcja nie wyśle do europy kolejnych kohort żydowskich podrzynaczy gardeł…. Żydowskich bo ISIS to żydowski projekt, taki wstęp do nazilandii zwanej wielki issrael

 • Majestic

  O tym w ścierwo-mediach nie usłyszysz: https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

 • kk7qq

  Kurewski Kościół i Wiedźma

  https://slowianin.wordpress.com/2012/07/20/kurewski-kosciol/

  Paniom, o czym już kiedyś pisałem, uprawiającym wesołe rzemiosło Marii Magdaleny, daleko do miana “kurwy”, bowiem „Tylko taką kobietę nazwać można prostytutką, która 23.000 razy zgrzeszyła cieleśnie.”

  (Tę katolicką normę moralno-obyczajową podaję za: C.I. Weber: Das Papsttum und die Päpste, Stuttgart 1834.)
  Savonarola (1452-1498) włoski dominikanin, twierdził, że zakonnice są jeszcze gorsze od nierządnic. Dla niego kurwa, to “kawał mięsa z oczami”.

  Nie bez powodu kościół pod wezwaniem św. Augustyna w Rzymie zyskał u jego mieszkańców miano „kurewski”.

  Był on miejscem spotkań pobożnych przedstawicielek najstarszego zawodu świata. Uczestniczące we mszy nierządnice, miały w nim swój sektor, który znajdował się między ołtarzem a sektorem kardynałów…
  Kościół katolicki rzuca swoje szlachetnie zatrute ziarna moralności o ścianę grzechu, jakkolwiek sam skrzętnie skrywa własne łajdactwa przed opinią publiczną.
  Z tym moralnym prowadzeniem się kleru rzymskiego jest tak samo jak z ubóstwem, do którego nawołuje Kościół, propagując je tylko na użytek pospólstwa, ale nie odnosi tego do siebie oraz klas posiadających, których jest podporą.
  Rzymski kler parząc się z moralnością na swój sposób, innych uczy dobrych obyczajów. Znamy przecież matki, które karcąc cudze dzieci, nie potrafią wychować własnych. I tak jest z Kościołem rzymskim! Skrywając grzech cudzołóstwa we własnych szeregach, widzi i piętnuje go u innych….

  Ta zbrodnicza religia wyrosła na krwi, gwałtach i przemocy.

 • Majestic

  pery! jak twórczość Hemingwaya wywarła wpływ na zjawisko Chemtrails ? czy ten zesłaniec na sybir był wieziony taczanka po stepie i tam spotkał Darwina szczodrze rozmawiając o kooperowaniu korporacji , lubisz tu pieprzyc farmazony , to pasza dla idiotów ? dajesz czadu w smogu informacji jesteś na TOPIE dezinformacyjnym !?

 • Kuna

  Właśnie po czasie i częstotliwości twojej bytności na blogu widzę co sie dzieje.
  Nie chce sie na kompie nicków zmieniać?
  No to tak się odsłonił majestic
  24 godziny na dobę, tylko majestic
  Idz pobiegaj

  • Majestic

   to złudzenie czasu niema , przynajmniej u Nas !?

  • nemo

   Otóż właśnie Kuna. Wystarczy usiąść z boku i poobserwować co tu się dzieje i wnioski aż po ślepiach biją. Im tam rzeczywiście pod siedzeniami się gotuje, skoro nawet z zachowania pozorów rezygnują. Nibypolski już parę razy otwartym tekstem nawinął, co wskazał Peryskop cytując.
   A Majestic to chyba na wylocie z firmy jest i ultimatum dostał, bo zwija się jak w ukropie. 1/3 wpisów tutaj, to od niego pod nickiem Majestic, jeśli kolejna 1/3 pod innymi nickami, no to mamy pełny obrazek.
   Zastanawia mnie jedynie ta garstka pozostałych po odsiewie – czy to inne nicki żelaznego rdzenia tej stronki, czy pożyteczni idioci, czy może poboczni podwykonawcy w roli wsparcia?

   • Majestic

    co niby mi zarzucasz ? w czym jest meritum ? dystansujesz się od prawdy ,co to jest monitorowanie ? każdy chyba widzi że dystansujecie się od rzetelnej relacji , dlatego szukacie urojonego wroga zobacz „wróg klasy pracującej ” jakie to wymowne w swojej psychozie niema wroga ale musi być !, bo gdzie ulokować manipulacje !? podam przykład „Za chwilę do Żurawlowa wróci CHEVRON ” oczywiste obawy , ale wasza frakcja manipulacji tutaj nie wspomniała ani razu o przyczynach kto praktycznie wywłaszczył tych rolników , nie uświadomicie ani jednego czytającego ten Blog , jest tak w wszystkich tematach !!!!, nie szukacie drogi która by to zniwelowała uświadomiła . Notorycznie szukacie Wroga bo taka postawa ma Was uwiarygodnić ,próbujecie i to robicie ,jedyny chyba Blog gdzie są takie sceny , gdzie ofiarami są nie bolączki Narodu ale komentujący , co swiadomie czynicie , można by to nazwać urojeniami itp , ale to wyrachowana i perfidna gra .teraz mi odpisz gdzie z mojej strony jest ta nieprawda ? to ja mogę stwierdzić że jest tutaj grupa dywersyjna , bo wszystko ma talkie znamiona o których wyżej wspomniałem , hermetyczna grupa dywersji , aby nie być rozpoznana buduje w swoim urojeniu bo taki jest cel spiski , które maja jej dać uwierzytelniające glejty ,Ghandi o tym wspominał , to Wasze Nicki trzeba skomasować być moze to jedna osoba , bo któż to wie ? i raczej tak jest , bo byłoby dziwnym żeby w różnorodności tematów identycznie występować a takie są fakty .

   • Ciekawyyy

    Zaraziłeś się Nemo pierdolcem wielonickowości od Peryskopa , taki Mayestick z ledwością nadąża stukać swe własne posty a jeszcze miałby pisywać pod innymi nickami?
    Przecież tylko technicznie to wręcz niemożliwe pomijając iż niby komu by się chciało aż tyle bazgrolić.

    • Majestic

     Twój komentarz czeka na moderację
     11 stycznia 2017 at 14:14 · Odpowiedz

    • nemo

     Ten błąd w nicku Majestica, który celowo popełniasz – mistrzostwo. Od razu wiadomo, że znacie się tylko z widzenia ;). A „pierdolcem wielonickowości” nie trzeba się nawet zarażać. Wystarczy obserwować co tu się dzieje, by sprawa była oczywista. Samo to, że zareagowałeś na mój wpis, jest kolejnym z serii potwierdzeń. Ciągnęliście zapałki, kto i pod jakim nickiem odpowie, czy obowiązuje zasada, kto pierwszy, ten lepszy?:D

     Ale nie martw się, tych kilku ślepych, dla których wystawiacie szopkę, nie zorientuje się o co tu chodzi, choćby im oczy na zapałki otwierać. Tylko czy warto dla nich jakiekolwiek jasełka wystawiać? Czy nie będzie ich za mało do pieczenia chleba?

    • Majestic

     zareagował na wpis !? to Ty raczej od miesięcy reagujesz w trzech osobach co najmniej ! KTO TU niby kojarzy Nicki ! raczej ten kto to sam robi , ciekawe kiedy zmienisz ubranko i wskoczysz z znana formułką , co dwóch trzech to nie jeden a scenariusz już chyba wszyscy znają !?

    • Ciekawyyy

     Nemo i ty Mayestick również zakazicie nickomanią resztę Userów
     niezbędnym stanie oddzielny dział dla cierpiących na manie podejrzliwości oddziałowym będzie sam pan Peryskop protoplasta tego schorzenia 🙂

    • Majestic

     Ciekawyyy wskazałem jedynie proceder jaki uprawiają od lat , wystarczy do archiwum wejsc to się ciągnie w nieskonczonosc TEN SAM SCENARIUSZ krok po kroku . „wysiudali” już setki w czysto awanturniczy sposób .

    • Kuna

     Nemo
     Najsmieszniejsze jest to, że jak ktokolwiek zwróci uwage majestikowi czy ciekawemu, to oni od razu sie odzywaja, dodatkowo wchodząc w dialog.
     Udają „naturalną” dyskusję między soba.
     Ale skórkozjady siedzą przy kompie non stop, że tak się w czasie organizują.
     Albo siedzi jeden.
     Komentarze leca jeden po drugim
     Tu nie trzeba żadnych argumentów.
     Sami sposobem działania sie odsłaniają.
     Stylu pisania też łatwo zmienić nie można.
     A i ich tematy jednokierunkowe.
     Więc, jak pisałeś, nie trzeba bardzo obserwować, samo się w oczy rzuca.
     Kto ma tyle czasu teraz, żeby non stop coś pisać, a wystarczy popatrzeć na listewkę z komentarzami.
     I nie trzeba tu polowań na trolli, oni sami się na odstrzał wystawiaja.

    • Kuna

     Teraz będą dalej kontunuować albo nastapi wysyp nowych nicków

    • Kuna

     Dokładnie majestik
     to nie chodzi o wasze nicki tylko o to goowno , które tu wrzucacie.
     o te wasze wpisy nic nie warte

    • Admin

     No to won.

    • Peryskop

     K^u,n.a, zbyt dotkliwie nadepnąłeś na kukiełki małoPolskie.

    • Majestic

     Kuna 80 % tego gówna jak nazywasz to odpieranie bezpodstawnych zarzutów i oszczerstw , a wszystko się zaczęło gdy obiektywnie stanąłem za Keshe aby się ta technologia teoria itd objawiła samoczynnie aby nie zabijać tego z czysta premedytacja zwykłej niewiedzy , co jeden producent intelektualnych komentarzy nazwał lizaniem Admina ? i nie podpuszczaj bo gdy zliczę wasza ilosc komentarzy na mnie to cały temat jest tym wypelniony , gdyby nie było tego procederu który uprawiacie by to nie istniało ! bo tylko tym się zajmujecie .

    • Majestic

     Admin
     11 stycznia 2017 at 18:24

     „No to won.” wiem że to do mnie mam własne poczucie godności i jak ktoś przed chwila stwierdził „banda zamulaczy ” innego określenia niema bo fakty i zamulanie są jednoznaczne i życzę w tym temacie więcej osiągnięć !Powodzenia

   • Majestic

    Jestem PEWNY że zaszczujecie każda Inna OSOBĘ jaka się tutaj pojawi po tej obecnej akcji się nieco przyczaicie a puzniej zorganizowany atak .Ale tu nie chodzi o Osoby tu chodzi o tematy które są belka w waszych oczach tego się obawiacie! nic innego !

    • Ciekawyyy

     Właśnie te tematy , również dają mi prawo do pierdolca podejrzewać iż taki pan Peryskop nota bene człowiek nauki z ignorancją plecie iż zderzak Łągiewki słabo hamuje tudzież cele/separatory HHO to trafione brednie demagogów lub twierdzić z uporem godnym specjalistki chrystusowego kundalini iz MMS to w zasadzie trujący chlor.

    • nemo

     Hej wybrałeś już nicka dla tej każdej innej OSOBY? 😀
     (odpowiedź do Ciekaweeeego w moderacji)

    • Majestic

     nie ,wybiorę temat dla tej innej osoby , i to was zdemaskuje!!! , wtedy zaatakujecie Osobę potraficie to robić doskonale . zobacz co teraz robisz przeprowadzasz od samego rana ATAKI jutro to samo ATAKI pojutrze to samo ATAKI , istny burdel , ile płaca za takie burdelowanie ?zapewne wystarczajaco skoro jest to notoryczne i trwa latami .

    • nemo

     Apogeum szaleństwa 😀
     Osobnik który produkuje więcej komentarzy pod jednym tematem, niż ja naprodukowałem na całym blogu, zarzuca mi ciągłe, nieustanne ataki. Osobnik, który używa więcej niż jednego nicka zarzuca mi pisanie pod trzema.
     Złodziej krzyczy: łapaj złodzieja!
     Wyborne. Szampańskie nawet.

    • nemo

     Twój komentarz czeka na moderację
     11 stycznia 2017 at 16:52

 • Kuna

  Gospodarzu
  Pora zmienić nazwę bloga na Majestic Polski

  • Peryskop

   A raczej wprost Majestic Muląca27 blog.

   I tak się dość długo trzymała 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

   – Każda się puści, wystarczy poczekać – rzekł lew czekając na obiadek pod małpą trzymającą się konara…

   małoPolskiego 😀

  • Majestic

   kolesie w AKCJI !? zgodnie z planem jaki macie w harmonogramie, podziwiam za dyscyplinę RUBINI !!!

   • Ciekawyyy

    Mayestic co to znaczy RUBIN ? Chodzi o Rabina może wspak NIBUR ?

    • Majestic

     Stasiu wie dokladnie i zawsze kojarzy z czosnkiem !??

    • Kuna

     To raczej majestic to rabin
     Wszystko komentuje i wyjaśnia i objaśnia
     Tora w 3/4 zapełniona jest komentarzami rabinów, którzy wprost mówią, żeby samej Tory, bez komentarzy nie czytać.
     Majestic zachowuje sie identycznie i na dodatek nałogowo ,cha,cha, cha

    • Ciekawyyy

     Nie pojmuje – Stasiu co wie dokładnie mam domniemać że Kuna na imię ma Stasiu ?
     Peryskop nie ma na imię Stasiu więc o kogo chodzi Mayesticu ?

    • Majestic

     Stasiu od problemów od wzroku , to od Niego Rubin i czosnek

    • Peryskop

     Dziwisz się kto zacz ten rubinowy Stasio – nieCiekawyyy ?

     33 – mówi ci to coś ?

     Właśnie zawiódł EUforat, bo załkał nad daremną przewałką na Wiejskiej. No to i klangor.

     Ajajajaj ! Myślałem, że nieCiekawyyy chociaż qmatyyy.

   • Kuna

    Ty za to w pojedynke, ale wyrabiasz normę za stu

  • Stanisław

   Może tak aby „przekrzykiwać” się wpisami zrobicie Waści internauci oddzielne forum ?

 • denuo

  Niebezpieczne doktryny islamu – Jacek Międlar i Stefan Oleszczuk
  https://www.youtube.com/watch?v=_dI8QRxSy0g