Andrzej Nikodemowicz zaprasza na zbiorowe medytacje w intencji spokoju, ochrony, bezpieczeństwa i miłosierdzia. 9 do 15 stycznia, godz 22:00 przez 17 minut.

Przypominam o dzisiejszej zbiorowej medytacji w w intencji spokoju, ochrony, bezpieczeństwa i miłosierdzia. Godzina 22 przez ok. 17 minut. Bardziej potrzebne niż kiedykolwiek! Włączcie to nagranie o 22-giej i dołączcie się do nas:

PROSZĘ O NAGŁOŚNIENIE PONIŻSZEGO APELU.
nikodemowicz-medytacje-maleSiły, które dotąd terroryzowały świat chcą byśmy nadal żyli w strachu. Ziemia i my – jej mieszkańcy wchodzimy jednak w nowy okres, uwolnienia się od tych niskich energii. Aby przyspieszyć ten proces konieczne są medytacje, im więcej ludzi wspomoże naturalny proces, tym prędzej będziemy naprawdę społeczeństwem wolnych ludzi. Zapraszam Was wszystkich do udziału w medytacjach jakie będzie prowadził Andrzej Nikodemowicz  od 09 (poniedziałek) do 15 stycznia (niedziela) 2017 r. codziennie o godz. 22.00 przez 17 minut. Dlaczego jest to tak ważne, wyjaśniam poniżej.

Widzimy co się wokół dzieje, jak Polacy „witają wojska NATO”, niemalże tak czule jak żegnali Rosjan…
Nie chcę jednak znów was wprowadzać w depresję komentarzem, który aż sam się nasuwa, po co są te wojska i komu mają gwarantować „bezpieczeństwo”… Miejmy tylko nadzieję, że Trump nie jest kolejną ściemą i za to też się weźmie. Bowiem setki baz amerykańskich na całym świecie i wszelkie interwencje „pokojowe” z milionami ofiar na pewno nie służą Amerykanom ani pokojowi.

Wczoraj przeprowadziłem bardzo ciekawą i pouczającą rozmowę z Andrzejem Nikodemowiczem, można ją już obejrzeć na YouTube.

Jak się okazało, rozmowa nie była przypadkowa, z obu stron nastąpił IMPULS. Andrzej to doskonale opisuje na swoim profilu na FB, cytuję tu całość na końcu tego wpisu.

IMPULS u mnie nastąpił w postaci pytania do Andrzeja o jedną ze znajomych mi osób. Wcześniej go znałem z programów w NTV, choć przyznam że tematyka tych rozmów nie była w centrum mojego zainteresowania. W listopadzie ub. roku nastąpiła jednak ciekawa rzecz – Andrzej zorganizował medytacje na rzecz wygrania wyborów w USA przez Donalda Trumpa. Informacja o medytacji rozeszła się m.in. poprzez filmik na YouTube „USA wycieki na temat zbrodni klanu Clintonów i Sorosa, kontroperacja patriotów w służbach”, który w krótkim czasie obejrzało ponad 140 tysięcy ludzi! Zdziwiło mnie dlaczego akurat temat wyborów w USA poruszył tak wielu Polaków. Andrzej też był zaskoczony, ale jeszcze większe zaskoczenie wzbudził wynik wyborów. Nawet Newsweek już miał wydrukowane i przygotowane do dystrybucji wydanie z „Madam President” na okładce!

Czyżby nasze medytacje zmieniły bieg historii?

Zdecydowałem się na „przetestowanie” Andrzeja, jeśli chodzi o jego możliwości nazwijmy to „paranormalne”. Mogę stwierdzić ze 100% pewnością, że widzi ludzi, widzi ich aurę, zakłócenia, choroby, stan czakramów, jaka energia dominuje, a takżewcześniejsze wcielenia, a nawet jakie rytuały jakie były w nich wykonywane! Potwierdzenie jest w badaniach aury tychże osób, czy też aparatem Quantec.  Andrzej widzi to na podstawie zdjęcia danej osoby, albo samej myśli o niej.

Są i wizje. Odnośnie tzw. „Smoleńska”, a szczególnie zamachu na WTC są najbardziej wyrazistymi z jakimi miałem do czynienia. Będą na ten temat audycje, dowiecie się nawet z nazw jakie agencje stały za zamachem i gdzie było zlokalizowane centrum dowodzenia akcją!
Ciekawe, że doskonale wizje Andrzeja zgadzają się z seansami hipnotycznymi Calogero Grifasi, a także z tym co wiemy z alternatywnych źródeł.

Przekonało mnie to, że medytacje i modlitwy są naszą niesamowicie silną bronią przeciwko NWO. I nie musimy wcale wychodzić z domu. Im nas będzie więcej tym lepiej. Jak sądzicie, dlaczego jest taki atak władz chińskich na zwolenników Falun Gong, mimo że ci ludzie nie podejmują żadnych działań politycznych?

Oto co napisał Andrzej Nikodemowicz na swoim profilu na FB:

Dzisiejszy MiniNius Co Wy – NATO ??? będzie swego rodzaju informacją z przestrzeni która ponownie po dwóch latach przerwy, przekazała mi swój IMPULS, lub jak kto woli wiadomość. A zatem zapraszam wszystkich na noworoczny przekaz z ZAWSZE.

Jak niektórzy wiedzą i może pamiętają, od około 10-ciu lat spisuję pliki – impulsy informacyjne z najwyższego, uniwersalnego poziomu i źródła światła miłosierdzia zwanego ZAWSZE / Centralne Złote Światło /. Praca ta otrzymała nazwę KSIĘGA ŚWIATŁA. Jej wydanie nastąpi gdy całość Informacji z przestrzeni ZAWSZE do tej Księgi zostanie przekazana. Na chwile obecną prace nad Księgą Światła są na poziomie 35 %. Poszczególne jej części to nie rozdziały tylko tzw. Sekwencje, których spisanych jest ponad 20. Ukończone Sekwencje zamknęły pierwszy Tom tej Księgi pod nazwą: Sekwencje Poznawcze. Tom drugi to: Sekwencje Metodyczne, które zaczną wkrótce napływać. Natomiast już rozpoznany Tom trzeci będą stanowiły swoiste techniki, metody i praktyki jakie będziemy mogli wspólnie wykonywać.

Wiem w ten sposób że moja praca nad Księga Światła potrwa jeszcze jakiś czas. Oprócz tej Księgi, źródło zwane ZAWSZE informowało mnie od 2012 r. co jakiś czas, o potrzebie pracy ze sobą, jako impulsy kolejnego etapu naszego rozwoju. Ostatnie takie przekazy odebrałem w 2015 r. na zajęciach Akademii Świadomej Przemiany, jakie prowadziłem w Katowicach, Warszawie, Krakowie i Sopocie. Wtedy to ZAWSZE przekazało mi cenne sugestie i metody pracy jakie mamy stosować na najbliższe dwa lata, jako że właśnie na około ziemskie 2 lata nie będzie dodatkowych informacji, ani przekazów, co mnie bardzo zdziwiło.

Treść tych przekazów nie będę obecnie publikował ani komentował, ponieważ tego rodzaju przekazy nie są po to by z nimi dyskutować czy je oceniać. Sprawę więc uznałem za godną uwagi, zaufania oraz szacunku. Co wydarzyło się przez te ostatnie dwa lata w życiu moim, każdego z nas, Polski i świata, to oczywiście doskonale każdy z nas wie i pamięta.

Zaledwie rozpoczął się nowy 2017 r. a tu bardzo ciekawe doświadczenie i zaskoczenie. W czasie nagrywania Via skaype programu z Markiem Podleckim jaki miał miejsce wczoraj wieczorem 07.01.2017 r. pojawił się znany mi Impuls ZAWSZE. Co ciekawe na ten impuls zareagował błyskawicznie Marek Podlecki i tak oto z woli ZAWSZE, po dokładnym rozpoznaniu tego impulsu, przekazuję wszystkim Wam co otrzymałem.
………… Istnieje w chwili obecnej bardzo głęboka potrzeba uwolnienia i rozpuszczenia, skumulowanych lęków, napięć, niepokojów i zwątpień co do naszej przyszłości oraz przyszłości planety Ziemia, jakie wkradło się w nasze serca oraz umysły. Dlatego też rozpoczęło się z przestrzeni ZAWSZE dla NAS dodatkowe, olbrzymie wsparcie w postaci zintegrowanej transmisji Złotego Strumienia Światła Źródła w naszą przestrzeń, celem natychmiastowej aktywacji takich poziomów jak: spokój, ochrona, bezpieczeństwo i miłosierdzie. Ma to dodatkowo pomóc nam oczyścić i przetworzyć nasze aury, czakry i całą strukturę naszej matrycy, wypełniając nas harmonią, spokojem i kreatywnym tworzeniem na najbliższy czas przemian jaki jest przewidziany mocą nasze pozytywnej projekcji i ewolucji świadomości.

W związku z tym zostaje w tym momencie aktywowana w nas głęboka forma odbioru impulsów tego wsparcia, transformacji i ochrony. Dlatego istnieje konieczność wprowadzenia dodatkowej siedmiodniowej koncentracji na odbiorze tych impulsów. Zatem ZAWSZE integruje wszystkie osoby otwarte na ten proces przekazu, do cyklu medytacji i Intencji w ziemskim okresie rozpoznanym przez odbierającego ten sygnał w dniach od 09 do 15 stycznia 2017 r. o godz. 22.00 przez 17 minut. I to by było na tyle. ……….

Cały ten przekaz z ZAWSZE został spisany i wraz z planszą informującą o tej Zbiorowej Medytacji i Intencji przesyłam go obecnie Wam do rozpowszechniania w sieci. Najnowsza, wspomniana pierwsza część audycji w formie rozmowy z Markiem Podleckim zostanie wyemitowana niebawem, a pierwszą Zbiorową Medytację zaczynamy już jutro, czyli w poniedziałek o godz. 22.00.
Roześlijcie te wiadomość w sieci, niech nas będzie w tych medytacjach i intencjach jak najwięcej. Bądźmy w jedności.
> NAMASTE <

Kontakt do Andrzeja: czakram@o2.pl

428 komentarzy Andrzej Nikodemowicz zaprasza na zbiorowe medytacje w intencji spokoju, ochrony, bezpieczeństwa i miłosierdzia. 9 do 15 stycznia, godz 22:00 przez 17 minut.

 • Peryskop

  Peryskop
  Twój komentarz czeka na moderację
  11 stycznia 2017 at 23:02 · Odpowiedz

  ******* jeśli śledzisz tylko od roku to straciłeś DEBEST !

  Jak znajdziesz kilkudniową chwilę, to zajrzyj w archiwalia – od wiosny 2010 ćwiczyliśmy na Ze,no.bi^uszu.

  A w maju 2012 wtargnęła @My.ś.lą^ca ze Szczecina – potem przerobiła się na @M,y,ś^lą,ca G^a,j.a…

 • Peryskop

  Peryskop
  Twój komentarz czeka na moderację
  11 stycznia 2017 at 23:02 · Odpowiedz

  S^i.w^y, jeśli śledzisz tylko od roku to straciłeś DEBEST !

  Jak znajdziesz kilkudniową chwilę, to zajrzyj w archiwalia – od wiosny 2010 ćwiczyliśmy na Ze,no.bi^uszu.

  A w maju 2012 wtargnęła @My.ś.lą^ca ze Szczecina – potem przerobiła się na @M,y,ś^lą,ca G^a,j.a, wrzucała też jako @Ga.ja, @Ar,e.ka, @Jo,anna +50, jest jeden wpis (moja podróba) od Nie,my,śl^ąca Ga^ja, potem daliśmy jej ksywę Mu.lą^ca i Ł^Ga.ja. Od 2 lat zrezygnowała z zaczepkowej taktyki i spranych nicków. Teraz używa kilkunastu mycków – najgłupiej wpadła…

 • siwy

  Peryskop rządzi, obserwując to forum od roku dochodzę do takich samych wniosków jeśli chodzi o bandę zamulaczy.

  • Peryskop

   Siwy, jeśli śledzisz tylko od roku to straciłeś DEBEST !

   Jak znajdziesz kilkudniową chwilę, to zajrzyj w archiwalia – od wiosny 2010 ćwiczyliśmy na Zenobiuszu.

   A w maju 2012 wtargnęła @Myśląca ze Szczecina – potem przerobiła się na @Myśląca Gaja, wrzucała też jako @Gaja, @Areka, @Joanna +50, jest jeden wpis (moja podróba) od Niemyśląca Gaja, potem daliśmy jej ksywę Muląśca i ŁGaja. Od 2 lat zrezygnowała z zaczepkowej taktyki i spranych nicków. Teraz używa kilkunastu mycków – najgłupiej wpadła wczoraj na MajaWalia27. Socjologiczna PEEjaczka z komorniczej rodziny, patologicznie ambitna.

   Osobny rozdział to cudex dr filozofii z KUL, Opusiak Dei. Zaczął jako @hjk, potem ex-student, experto + 300 nicków. Przepędzony stąd zagnieździł się w Gojówce Maruchy – jako Listwa, NICK, Georg, Boydar +kilka. Ale zagląda i tu, zwłaszcza, gdy się wali.

   Szkoda że Zeno vel Eva vel Mrówka3 +100 stracił zapał, bo z zenory można było poznać sporo trollskiej techniki.

   Mula i ex to gagatki bardzo pracowite i dość skuteczne. Ale gubi ich próżność oraz rozkrokowa pozycja, bo z Zentrolli dostają wciąż zamówienia nie do spełnienia.

   Oraz niemal ZERO kadrowego wzmocnienia.

   Pozostałe trolle raczey nieCiekaweee – wrzucają trociny.

   Reasumując : nawet ich spec-czołówka jest do ogrania !
   Extrapolując : marne perspektywy dla tak kiepskiego NWO.

   🙂 🙂 😀

   • Ciekawyyy

    Skąd pan czerpie Peryskopie te sensacyjne wnioski:
    Myśląca Gaja = MajaWalia27 ?
    Maja to kobieta co najwyżej w wieku do 30-stu lat zaś detektyw Peryskop powinien dobrze wiedzieć w jakim wieku jest pani Gaja.
    Mam do niej jutro zadzwonić aby tu napisała parę post dementi
    ośmieszając Scherlocka ?

    • Peryskop

     Siedzisz tu na OTO długo, bo jeszcze jako @człowiek 666.

     Po wciskaniu nam keszanki rewelacjami, jakoby „Patent Application” u keszankowego był tym samym co „Patent” – przeszedłeś na OTON. I wciąż rżniesz … nieCiekawegooo ?

     Gdy zadzwonisz do ŁGai sprawdź czy takie@tam ciągle PEEje.

     I zapytaj czy jej chłopaki : Marcin fiker, Wojtek nołnejm i Piotrek szujax.pl nie mieliby ochoty tu jednak powrócić.

     Było wesoło i dydaktycznie, bo na tamtym składzie poszerzonym jeszcze o Jose jotbeka sporo się nauczyliśmy.

     Ostatni rok to regres i pęczek niespełnionych pogróżek.

     Jak żyć – na podsypywanych trocinach ?

     Τι όμορφο καταστροφή !

    • Peryskop

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     12 stycznia 2017 at 01:13

     Siedzisz tu na OTO długo, bo jeszcze jako @człowiek 666.

     Po wciskaniu nam keszanki rewelacjami, jakoby „Patent Application” u keszankowego był tym samym co „Patent” – przeszedłeś na OTON. I wciąż rżniesz … nieCiekawegooo ?

     Gdy zadzwonisz do ŁG^ai sprawdź czy takie@tam ciągle PEEje.

     I zapytaj czy…

    • Ciekawyyy

     Peryskop 12 stycznia 2017 at 01:13
     ((( Siedzisz tu na OTO długo, bo jeszcze jako @człowiek 666.)))

     Małpo/człowiek 666 to jakaś nowa wysublimowana konfabulacja 🙁

     ((((Po wciskaniu nam keszanki rewelacjami, jakoby „Patent Application” u keszankowego był tym samym co „Patent” – przeszedłeś na OTON. I wciąż rżniesz … nieCiekawegooo ? )))

     Z keshanką to nawet nie ćwierć prawda ponieważ chodziło o to iż podobnie kauzyperdzie Ziobro okrzyknął pan wówczas Keshaka oszustem jedynie na podstawie ówczesnej wątłej przesłanki, ponieważ faktycznie podparł się on złożonym a jedynie wstępnie rozpatrzonym wnioskiem patentowym „Patent Application” podając iż wynalazek uzyskał miano „Patent” a faktycznie tak nie było ponieważ nie dostarczył na czas (przewidziany zachodnim Prawem Patentowym ) gotowego działającego urządzenia do komisyjnej weryfikacji.

     Ja z kolei tłumaczyłem iż sam fakt że Keshak złożył wniosek niezależnie czy w finale uzyskał prawo do ochrony swego innowacyjnego pomysłu, definitywnie zamyka drogę wszelkim kanaliom do ewentualnego użycia w innym wniosku jego pomysłu jako totalnie nowego nieznanego wcześniej rozwiązania a tym praktycznie trwałe przejęcie tego pomysłu i schowanie do lamusa bez prawa użytkowania przez kogokolwiek na okres następnych 20 lat.

     Tak właśnie jest z patentami ponieważ inaczej każdy cwaniak próbował by opatentować młotek czy inne koło
     Patent uzyska wyłącznie nowatorski pomysł/rozwiązanie czyli nigdy wcześniej nie stosowany i nigdzie wcześniej nie znany tym bardziej z treści jakiegokolwiek dotychczas złożonego wniosku patentowego a taki przecież złożył Keshak.

     I tak to pan Persykop ogłosił swą wygraną w polemice nazywając mnie nieciekawyyym by dzisiaj dodatkowo twierdzić iż wówczas wciskałem keszanke.

     Mogę być i nieciekawyyy oby tylko zaniechał pan już swej nicko manii typowań bo to tylko blog, nie toto lotek i tu jak i tam pudła, no ale tu darmowe stąd ta tania rozrywka ?
     Podobnie z obligatoryjnym przypisywaniem niecnych intencji nickom/wskazanym bo już w budce z Totkiem nie zwyzywa pan sprzedawcy/czyni twierdząc że z agenturalnej wrogości przyjęli zakłady typowania a przecież wiedzieli że tak pudło i tak.

     Następna bzdura to ta iż pani Gaja jest z resortowej famili no i bawiła by się w Maję czytającą blog Krystal by później razić wklejkami czułe lecz jakże omylne peryskopie szkiełko.

     Nudzi się pan Peryskopie.

    • Peryskop

     Wspaniale, że nieCiekawyyy znów sypnął trocinami 🙂

     Bo pokazał kolejne pokłady swojej ignorancji maskowanej tupetem, jako że to u nich standard.

     Z maską „experta” wypowiada się w sprawach, których nie zna i NIE ROZUMIE, licząc na to, że ma do czynienia z goopolami, co wszystko kupią jak wygłodzone pelikany.

     Na etapie gdy przeglądałem keszepatenty – Mehran Tavakoli Keshe (MTK = My Teraz Koorva ?) był wzywany do udzielenia wyjaśnień w kwestiach wskazanych przez rzeczników/ expertów.

     Wezwania olał, bo CZYŻ MOŻNA WYJAŚNIĆ CIEMNOTĘ WCISKANĄ ?

     Nie sądzę, żeby wzywano go do pokazania działających prototypów, bo to procedura rzadka po udzieleniu wyjaśnień. Proszę sobie wyobrazić lądowanie A380 na parkingu urzędu patentowego w Monachium, bo urzędnicy chcieliby sprawdzić czy chroniony ponad 370 zgłoszeniami patentowymi i patentami kolos po $437 mln sztuka, o max ciężarze przy starcie 575 ton – fruwa ?

     I czy wszystkie patentowane układy działają jak opisano w PATENT APPLICATIONs ?

     Albo niech Niemiaszki pokażą, że ich długi na 4 km detektor fal grawitacyjnych działa ?

     Urzędy patentowe wydały tysiące patentów na wynalazki, które nie działają !

     Bo czy urządzenie działa czy nie – to jest broszką zgłaszającego. Byle by za dyplom uiścił.

     Ale tylko sporadycznie wydawane są patenty opisane przez zgłaszającego w sposób niejasny – zwykle przez bałagan lub układy korupcyjne.

     Zapewne i w przepadku magrava sznurkowi zastanawiali się czy nie wydać patentu. Ale ostrożnie nie poszli aż w taki kibel, jak naganiacze z KF z nieciekawyyym, Braszką dęblińską i naszym małoPolskim za 50,000000000000000 zł.

     Nawet kolizje patentowe są coraz częściej przepuszczane i nobilitowane patentami, bo nie sposób sprawdzić w 100% pełnej ORYGINALNOŚCI zgłaszanego wynalazku. A ponadto na kolizjach patenciarze nieźle zarabiają, nieciekawyyy goopcze !

     Trociniarzzz : …każdy cwaniak próbował by opatentować młotek czy inne koło…

     Sam jesteś inne koło i młotek z jeleniego grodu kmiotek.

     Dostałem (za opłatą) m.in. patent na uchylny kątomierz/akcelerometr cieczowy z łukowo wygiętej przeroczystej rurki napełnionej cieczą z bąbelkiem powietrza – czujnik pochodny od libelli, znany od wieków, opatentowany w wielu wariantach. Więc najpierw dostałem odmowę udzielenia patentu z uwagi na OCZYWISTY brak oryginalności bla bla bla. W odwołaniu wykazałem, że boczne pochylanie czujnika według mojego opisu UNIKATOWO zwiększa jego czułość zgodnie z załączonym wzorem trygonometryczno-przestrzennym.

     Inaczej mówiąc – OK młotek, ale trzymany krzywo lepiej wbija krzywe gwozdki.

     Przełknęli chociaż…

     Ale potem pan rzecznik patentowy wezwał mnie jeszcze na piśmie w imieniu UP RP do usunięcia „pomyłki” z mojego opisu wynalazku, bo pozwoliłem sobie na drwinę z renomowanej firmy BMW pisząc, że ich wynalazek inercyjno-przepływowego czujnika do poduszki powietrznej wg niemieckiego patentu nr D3815938 z 1981 roku (i w jego amerykańskim odpowiedniku) działa na innych prawach fizyki niż mój. Bo kierunek przemieszczenia bąbelka gazu pokazano tam jako przeciwny do przyspieszenia.

     Ponieważ pan rzecznik patentowy wciąż żądał korekty uśmiechając się z politowaniem – wyjąłem z kieszeni mój prototyp i pokazałem jak taki czujnik działa. Żeby skonsternowanego pana niedorzecznika patentowego wytrącić ze stanu nagłego osłupienia, wyjąłem też małą poziomiczkę i pokazałem mu w jakim kierunku skacze także zwykły bąbelek komercyjny.

     Niestety, takich Albertów Einsteinów patentowanych nie brak.

     A kto jeździ beemkami, niech uważa – nie tylko VW nabiera swoich klientów.

     Natomiast nieciekawyyy niechaj sypie kolejne trociny, bo tylko wtedy wypatroszę go do gołego.

     Albo niech vel @SZATAN idzie do diabła, czyli do swoich.

     Jeśli znów przemyckuje, i tak go wymacam i wypatroszę.

     Bo chutzpiarstwo się kończy i idzie SPRAWDZAM.

     Keszanka is dead and void.

    • Irol

     Czekaj, chodziło o kierunek czy zwrot?

    • Peryskop

     Zwrot.

     Potocznie kierunek.

     Trociniarzzz „inne koło i młotek” – z jeleniego grodu kmiotek.

     Inne koło – czyli ZERO 🙂

    • Ciekawyyy

     Tylko trociniarz na potrzeby ,,dowodu blogowego ” miesza pojęciami patent a wzór użytkowy bo z opisanych perypetii wynika że w Urzedzie Patentowym pracują kretyni co by młotek okazany przez geniusza Persykopa uznali za wynalazek i jednak udzielili patentu.
     Istotą jest to że Keshak złożył wniosek a w urzędach nie siedzą imbecyle a nawet jeśli tacy ,,opatentowali” by komukolwiek powtórnie pomysł Keshaka to takiego ,,patentu nie byli by w stanie ukryć ponieważ on posiadał (przecież opublikował) pierwotny wniosek dodatkowo mógł się ukazać w biuletynach patentowych tu akurat nie wiem w urzędzie jakiego państwa składał wniosek Keshak lecz sadzę że podobnie jak w Polskim musi funkcjonować publikacja biuletynów http://grab.uprp.pl/PrzedmiotyChronione/Strony%20witryny/Wyszukiwanie%20proste.aspx
     i każdy ma wgląd z Keshakiem włącznie i mógłby wnieść sprzeciw
     jeśli by znalazł patent udzielony komukolwiek na jego pomysł pomimo że sam patentu nie uzyskał i taki to z niego był ówcześnie oszust jakim go nazbyt wcześnie okrzyknąłeś geniuszu.

    • Ciekawyyy

     Zero kauzyperda Ziobro = zero Peryskop oskarżyciel Keshaka bazujący jedynie na przesłance o nieuzyskaniu patentu.

    • Peryskop

     Trociniarzu nie kręć nieciekawieee !

     Keszanka is dead and void bynajmniej nie z powodu nieuzyskaniu patentu, ale dlatego bo:

     – przechwala się, że odkrył fizykę jakiej nie znają fizycy i że wynalazł generator „wolnej energii”;

     – od kilkunastu lat obiecuje ujawnienie technicznych szczegółów swoich rewelacyjnych opracowań;

     – obiecuje nieodpłatne udostępnienie ludzkości swej przełomowej technologii ale pobiera przedpłaty;

     – wciąż pod pretekstami odwleka demonstrację magrava działającego nie tylko w yt, ale też w realu;

     – jest lansowany jako genialny wynalazca urządzenia i technologii magrav, chronionych patentami.

     W Urzędach Patentowych pracują nie kretyni, a przeciętni urzędnicy, często skomplexowani na tle własnych niespełnionych ambicji, bo stykają się autorami, którzy potrafią myśleć twórczo.

     Keszanka aplikował m.in. w EPO. I oczywiście abstrakty zgłoszeń zostały opublikowane w biuletynach, ale ten fakt NIE JEST PRZESZKODĄ dla opatentowania wynalazku podobnego do keszankowego, bo dróg obejścia patentów jest wiele, a metodologia stanowi pokaźną część wiedzy o patentach.

     Każdy ma wgląd skrót opisu z ryciną poglądową i mógłby wnieść sprzeciw GDYBY BYŁO O CO. Bo przecież z keszankowymi farmazonami NIKT ROZSĄDNY nie podejmie polemiki.

     Zasadniczą kwestią jest UŻYTKOWOŚĆ urządzenia. W przypadku magrava ona wygląda na bliską „innego koła” – czyli ZERA.

     Nieciekawyyy młotek z keszanki cymesu nie uklepie.

     ===

     OTO omylone rysunki BMW dla Irola i innych dociekliwych :

     https://www.google.com/patents/DE3815938A1?cl=en

     Acceleration sensor for vehicles
     DE 3815938 A1
     Publication date Nov 23, 1989
     Filing date May 10, 1988
     Priority date May 10, 1988
     Inventors Michael Jost, Walter Weishaupt
     Applicant Bayerische Motoren Werke Ag

     https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&ved=0ahUKEwjCk6XZwb_RAhXJvBoKHXU-DNIQFghIMAc&url=https%3A%2F%2Fpatentimages.storage.googleapis.com%2Fpdfs%2Fa251380c40b8e4bb7154%2FEP0349730A2.pdf&usg=AFQjCNHhsB_xmNnNEDHg4l7GnGswvzQeWQ&sig2=NXnivqq64rWNN9ZHsZpwcA&cad=rja

     European Patent Office
     EP O 349 730 A2
     Beschleunigung-Sensor für Fahrzeuge
     Anmeldetag 10.05.89
     Priorität: DE 3815938 10.05.88
     Inventors: Michael Jost, Walter Weishaupt Applicant: Bayerische Motoren Werke Ag

     Tamże do pobrania EPO349730A2.pdf

     błędny zwrot strzałki oznaczającej przyspieszenie „a” :
     Fig 1b) Mit Translationsbeschleunigung

     także tu w czujniku podniesionym :
     Fig 1d) Mit Neugung und Translationsbeschleunigung

     BMW – Byle Mamić Walniętych 🙂 😀

     Nieświadomych użytkowników marki powroźników przepraszam za konfuzję.

     Powroźników, bo pierwsze miliony Quandt’owie zarobili na dostawach sznurów i mundurów dla armii pruskiej podczas I w.ś.

    • Peryskop

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     13 stycznia 2017 at 19:46

     Trociniarzu nie kręć nieciekawieee !

     K******nka is dead and void bynajmniej nie z powodu nieuzyskaniu patentu, ale dlatego bo:

     – przechwala się, że odkrył fizykę jakiej nie znają fizycy i że wynalazł generator „wolnej energii”;

     – od kilkunastu lat obiecuje ujawnienie technicznych szczegółów swoich rewelacyjnych opracowań;

     – obiecuje nieodpłatne udostępnienie ludzkości swej przełomowej technologii ale pobiera przedpłaty;

     – wciąż pod pretekstami odwleka demonstrację ma^g.ra,v,a działającego nie tylko w yt, ale też w realu;

     – jest lansowany jako genialny wynalazca urządzenia i technologii m.ag,ra^v, chronionych patentami.

     W Urzędach Patentowych pracują nie kretyni, a przeciętni urzędnicy, często skomplexowani na tle …

    • Peryskop

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     13 stycznia 2017 at 19:48

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     13 stycznia 2017 at 19:46

     Tr.o,ci^ni,arzu nie kręć nieciekawieee !

     K******a is dead…

    • Ciekawyyy

     ((( Trociniarzu nie kręć nieciekawieee ! )))

     Kauzyperdo nie wkręcaj Ciekaweeemu ZEROanych oskarżeń ponieważ na tamtym etapie padał jeden podstawowy zarzut/argument iż Keshak jest oszustem ponieważ uwiarygadnia się kopią wyłącznie swego wniosku patentowego który został odrzucony ze względu na fakt iż na prezentację przed komisją nie stawił się a publice oświadczył iż nie zdążył na czas dostarczyć jakiejś uszczelki do swego słoika/reaktora wynalazku.

     Tylko Ziobro już przed postawieniem zarzutów potrafił oświadczyć publicznie iż https://www.youtube.com/watch?v=vNGkRKCpDgY podobnie pan Peryskop zaocznie uznał Keshaka oszustem.
     Irol świadkiem a na ile dobrze pamiętam to skonkludował takimi mniej więcej słowami :

     ,,Możesz mieć rację Peryskop Keshe może być oszustem”

     i to była mądra postawa a nie zacietrzewionego kauzyperdy sorry znawcy prawa patentowego.
     Zresztą mogę wygrzebać z archiwum tamte posty z tym że nie mam w nawyku taplać się w nieodwracalnej przeszłości jak też nie mam sobie nic do zarzucenia a imputowanie mi intencji najlepiej pozostawić jasnowidzom tym trudno udowodnić paranoje.

     (((( Keszanka is dead and void bynajmniej nie z powodu nieuzyskaniu patentu, ale dlatego bo: ))))

     Keszanka była w późniejszym czasie który nie ma nic wspólnego z
     rzekomą wygraną polemiką z rzekomym nieciekawyyym kmiotkiem młotkiem goopkiem czy jak tam pan Peryskop uwielbia epitetować niepodzielających przekonań imperatora blogu.

    • Peryskop

     A sprawdź archiwa i zobaczysz, że gdy tylko keszanki były tu sprowadzone – od początku wyrażałem zwątpienie, nie negując MOŻLIWOŚCI wynalezienia skuteczniejszych i bardziej czystych konwertorów energii niż teraz używane.

     Wcześniej tu była grana „zimna fuzja” u Włochów, ale z czasem i oni zniknęli, bo nawet jeśli ich układ w kontenerze daje, to kosztem jakich zagrożeń i komplikacji obsługowych, oraz ZA ILE ?

     Fakt, że keszanka tłomacke wyznawcom, że nie zdążył na czas dostarczyć jakiejś uszczelki.

     Podobnie potentaci, jak Mercedes, BMW, Ford, Toyota, Rolls Royce – nie potrafią do dziś przez KILKADZIESIĄT JUŻ LAT wykonać skutecznych uszczelnień do silnika rotacyjnego, na który Felix Heinrich Wankel (1902-1988) pierwszy patent uzyskał już w 1929 roku, ale dopiero w 1957 completed a working prototype w NSU – firmie która potem padła, bo przebiegi aut były ledwie po ok. 40k km.

     Lecz o ile wiem, ta opowieść o „uszczelce” była tylko wybiegiem keszego, żadnej komisji urząd patentowy nie powoływał i kaszanki przed nią nie wzywał – ale prosił o uściślenie opisu w Patent Application w niejasnych punktach, zakwestionowanych przez rzeczników i/lub expertów.

     Jak już pisałem patent może być udzielony na wynalazek NIEDZIAŁAJĄCY, lub NIKOMU NIE POTRZEBNY – oprócz autorowi dla osobistej satysfakcji, a w instytutach i uczelniach – nie tylko polskich – także dla wzbogacenia dorobku naukowego, uzyskania punktów, premii, grantów itp.

     Lecz żeby taki patent przyznać, urząd patentowy musi – oprócz zainkasowania opłaty i wykluczenia oczywistej kolizji z wcześniejszymi wynalazkami – MÓC UZNAĆ opis, ryciny oraz układ zastrzeżeń patentowych (niezależnych i zależnych) za zgodny z formalnymi wymogami. Kaszanka padł boday na opisie i zastrzeżeniach – bo to jest esencja każdego wynalazku, zgłaszanego do ochrony.

     Więc nie wciskaj trocin tak bezczelnie. I nie licz na to, że magrav jest jak wankel, bo wankel chociaż krótko, to jednak obraca się – także w realu.

     Nie negowałem tu możliwych sposobów pozyskiwania wodoru – co mi ostatni niecnie imputowałeś, młotku dezinfo – ale wskazywałem na trudności z jego bezpiecznym i stabilnym wykorzystaniem do napędzania znanych silników spalinowych, zaliczanych do klasy „internal combustion”.

     Nieszczęściem społeczeństwa jest gardłowanie takich „expertów” jak nieciekawyyy i małoPolski.

     Autokorekta : niemiecki patent BMW nr DE 3815938 A1 jest nie z 1981 roku, ale z 1988.

    • Peryskop

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     13 stycznia 2017 at 23:18

     A sprawdź archiwa i zobaczysz, że gdy tylko …

    • Irol

     Faktycznie :D. Tam jest błąd który można nazwać kardynalnym. Niemiecki jajogłowy pomylił masy :D. Dobre, cholernie dobre. Pewnie układ sczytujący został podłączony na odwrót i dlatego działa :D.

    • Peryskop

     Irol, technicy rzeczywiście mogli na wykańczalni odwrotnie połączyć nie informując nawet WAŻNEJ GÓRY i PANÓW AUTORÓW, bo to grozi kłopotami w stosunkach.

     Uroki korporacji – znam ze Szwecji, UAE, no i naszej PAN.

     A są to kwestie kardynalne i wciąż brzemienne :

     11 zgonów + 184 rannych + $1mld = AirBagGate
     Takata oszukiwała dostarczając na fejkowych certyfikatach nad-wybuchowe poduszki !
     SAFETY FIRST !

     Więcej szczegółów (także o patencie na wskaźnik)
     https://marucha.wordpress.com/2017/01/14/wolne-tematy-5-2017/#comment-644895

     + errata
     https://marucha.wordpress.com/2017/01/14/wolne-tematy-5-2017/#comment-644938

    • Ciekawyyy

     (((A sprawdź archiwa i zobaczysz, że gdy tylko keszanki były tu sprowadzone – od początku wyrażałem zwątpienie, nie negując MOŻLIWOŚCI wynalezienia skuteczniejszych i bardziej czystych konwertorów energii niż teraz używane.)))

     Takim tonem rzekomo propaguje keshankę
     https://www.monitor-polski.pl/mehran-tavakoli-keshe-dla-steinzeit-czas-bandytow-sie-skonczyl/comment-page-2/#comment-266980
     ba…. ponoć nawet Magravy bo tak się uroiło Imperatorowi blogu podobnie ,,wygrana” polemika o meandrach patentowych z których wówczas jasno nie mogło wynikać iż Keshe jest oszustem a przecież na tej podstawie Imperator uznał się zwycięzcą w polemice z nieciekawyyym.

     ((((Więc nie wciskaj trocin tak bezczelnie. I nie licz na to, że magrav jest jak wankel, bo wankel chociaż krótko, to jednak obraca się – także w realu.
     Nie negowałem tu możliwych sposobów pozyskiwania wodoru – co mi ostatni niecnie imputowałeś, młotku dezinfo – ale wskazywałem na trudności z jego bezpiecznym i stabilnym wykorzystaniem do napędzania znanych silników spalinowych, zaliczanych do klasy „internal combustion”.))))

     Tak to prawda nie kwestionował pan możliwości pozyskiwania wodoru separatorkami HHO i ja czegoś takiego nie imputowałem lecz nie wiem kto tu jest dezinfo skoro twierdził pan Peryskopie wieloma postami iż wręcz niemożliwym jest skonstruowanie silnika spalinowego który skutecznie spalał by produkt separatorów HHO bo tuzy z BMW itd. tego nie dokonały podobnie jak nie byli w stanie usprawnić silnika Wankla
     https://www.monitor-polski.pl/strona-dr-zbigniewa-kekusia-kekusz-pl-zablokowana-bez-wyroku-sadowego/comment-page-1/#comment-265950

     ((( Nieszczęściem społeczeństwa jest gardłowanie takich „expertów” jak nieciekawyyy i małoPolski.)))

     Nie uważam się za eksperta lecz istnieją dziedziny o których posiadam większe pojęcie niż wyszperane peryskopem w google to między innymi silniki spalinowe i jednocześnie jestem garażowym demagogiem bo wierzę w UFO ludki i możliwość skonstruowania napędu jaki używają w swych latających spodkach 🙂

   • P

    Skąd Ty to wszystko wiesz …albo na podstawie czego tak sądzisz???

    • Peryskop

     P, pytasz mnie cze nieCiekawegooo ?

    • P

     Ciebie Peryskop. Zresztą to pod Twoim wpisem odpowiedziałem.

     A swoją drogą powinny być tutaj stałe nicki, aby nikt nie mógł podszyć się pod kogoś innego.

    • Peryskop

     ►autokorekta : … daliśmy jej ksywę Muląca i ŁGaja

     P, skąd to wiem ?

     Interdyscyplinarny background, dobra pamięć, zdolność skojarzeniowa, cierpliwość, konsekwencja, multitasking,
     doświadczenie, samodoskonalenie, asertywność + intuicja.

     Intuicja na końcu, a nie jako podstawa – jak u Mai Wai27.

     Ponieważ trudno dochodzić do prawdy bez odcedzania info od dezinfo, oraz trolli od uczciwych użytkowników – póki nie ma szans na stałe nicki, są następujące wnioski :

     1) trolle zmieniają mycki, bo mają siać operacyjnie destrukcję i dezinfo oraz wzniecać konflikty

     2) multi-nickarze sami sobie adorują i tym sposobem budują sobie pozory „zaufania”

     3) przyłapani na kręceniu – zrzucają zużytą wylinkę i wskakują w nową + IP(TOR)

     4) preferują nicki magiczne i/lub dominanckie : myśląca, majestic, ciekawy, znawca, experto, gaja, zeus, corsair

     5) trolle zwykle kopiują i wchodzą w każdy temat, bo kieruje nimi obowiązek, a nie zainteresowania

     6) każdy ma swój styl pisania i reagowania, a trolla można poznać po staraniach podmiany stylu

     7) prowokowanie podejrzanego o trollstwo – jak u harcowników przed bitwą – pomaga w weryfikacji

     8) trolle zwykle reagują emocjonalnie, bo starają się ukryć swoją plugawą robotę

     9) trolle są erudytami z tupetem, ale ich słowotok jest zgodny z trendami, pozbawiony treści i umiaru

     10) OTO/OTON pomaga w selekcji, a pomyłki typowania są elementem systemu.

     Zaawansowane wnioski – poufne.

     Imiona / nazwiska trolli można ustalić w efekcie złożonej analizy wielo-aspektowej, bez korzystania z pomocy suszb.

     ===

     Dociekanie prawdy i demaskowanie trolli jest doskonałą szkołą życia w równie zakłamanej sferze poza-blogowej.

     Ponadto jest formą zabawy intelektualnej i rozrywki 🙂

     dr Jerzy Jaśkowski :
     Tylko odkrywanie prawdy powoduje, że nasze życie jest ciekawe i pożyteczne.

     ===

     Zacytowałem Cię na blogu bardziej informacyjnym choć katolibano-gibniętym :
     https://marucha.wordpress.com/2017/01/08/wolne-tematy-3-2017/#comment-643685

    • Peryskop

     Peryskop
     Twój komentarz czeka na moderację
     12 stycznia 2017 at 04:25

     ►autokorekta : … daliśmy jej ksywę M,u.l,ą^c,a i Ł.G^a,ja

     P, skąd to wiem ?

     Interdyscyplinarny background, dobra pamięć, zdolność skojarzeniowa, cierpliwość, konsekwencja, multitasking,
     doświadczenie, samodoskonalenie, asertywność + intuicja.

     Intuicja na końcu, a nie jako podstawa – jak u Mai Wai27.

     Ponieważ trudno dochodzić do prawdy bez odcedzania info od dezinfo, oraz trolli od uczciwych użytkowników – póki nie ma szans na stałe nicki, są następujące wnioski :

     1) trolle …

    • P

     Cóż ja nie robię tego typu „analiz”. Nie wiem jak inni, ale zwracam uwagę głównie na merytoryczną treść wpisu oraz źródło.
     A komentarze są czasem bardziej wartościowe niż same artykuły, pełnią też rolę takiego „bieżącego forum”. Pomijam wszystkie personalne wycieczki.

     Wiadomo, nie wszystkie wypowiedzi są wiarygodne, ale cały internet jest pełen fak’ów. Wszystko trzeba samemu oceniać, czasami nawet sprawdzać. Chociaż po niektórych użytkownikach z góry wiadomo czego można się spodziewać, w sensie pozytywnym i negatywnym.

    • P

     ==
     Zacytowałem Cię na blogu bardziej informacyjnym choć katolibano-gibniętym :
     https://marucha.wordpress.com/2017/01/08/wolne-tematy-3-2017/#comment-643685
     ==

     Peryskop, wrócę do mojego komentarza odnośnie smogu, który zacytowałeś. Zobacz długo nie trzeba było czekać, minął, jeden, może dwa dni i już mamy:
     1. szczucie i napuszczanie jednych mieszkańców na drugich
     http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141635,21227454,to-miasto-stworzylo-sasiedzka-mape-trucicieli-w-interesie.html#Czolka3Img
     2.”Chcą zakazu palenia węglem i drewnem. Ponad 8 tysięcy podpisów pod petycją”
     http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,chca-zakazu-palenia-weglem-i-drewnem-ponad-8-tysiecy-podpisow-pod-petycja,221488.html

     Dziwna ta organizacja Polski Alarm Smogowy. Profesjonalnie zorganizowana, z oddziałami lokalnymi (Krakowski A.S., Krakowski AS itp)….
     Można zgadywać przez kogo finansowana…. Komuś bardzo zależy, aby ograniczyć wolność i w tej kwestii. Wkrótce może zostać ograniczona tylko do opłacania faktur, bez możliwości wyboru dostawcy…

    • Peryskop

     No właśnie – tak to działa.
     Tylko po części spontanicznie.

     Soroseria globalna.

     Tajna, bo spiskowa i przestępcza, pod przykrywką z PMS – fałszywej operacyjnej „dobroczynności” i „ekologii”.

     Ale kamuflaż widoczny coraz bardziej dla coraz większej części społeczeństwa.

   • siwy

    Heh nie omieszkam sprawdzić jak znajdę chwilę, generalnie zaglądam tu rzadko bo za dużo tu jest dezinfo kaszankowo ezoterycznej a za mało wątków poruszających realne zagrożenia.Natomiast jeśli chodzi o trolownie to chutzpiaki muszą się jeszcze dużo uczyć bo jak na razie to marnie im to idzie. Hobbystycznie zajmuję się trolowaniem takich hasbarowych leszczy na pewnym angielskojezycznym portalu więc padline czuję z daleka. Pzdr

  • Peryskop

   Peryskop
   Twój komentarz czeka na moderację
   11 stycznia 2017 at 23:02 · Odpowiedz

   Si.wy, jeśli śledzisz tylko od roku to straciłeś DEBEST !

   Jak znajdziesz kilkudniową chwilę, to zajrzyj w archiwalia – od wiosny 2010 ćwiczyliśmy na Ze,no.bi^uszu.

   A w maju 2012 wtargnęła @My.ś.lą^ca ze Szczecina – potem przerobiła się na @Myś^lą,ca G^a,j.a, wrzucała też jako @Ga.ja, @Ar,e.ka, @Jo,anna +50, jest jeden wpis (moja podróba) od Niemy,śl^ąca Ga^ja, potem daliśmy jej ksywę Mu.lą^ca i Ł^Ga.ja. Od 2 lat zrezygnowała z zaczepkowej taktyki i spranych nicków. Teraz używa kilkunastu mycków – najgłupiej wpadła…

 • rmld77

  PERYSKOP – jesteś genialny!
  Gdzie jest O Rzesz i inna stara gwardia?

  • Peryskop

   Ogon ORzesza widziałem niedawno u Krzysztofa Tarasiewicza.

   Reszta ?

   Słabsze trolle odpuściły.

   A Stara Gwardia różnie – nie każdy wytrzymuje keszegansy, mandelizm i troll bajzell.

   Łajza, Nemo i Maniek zaglądają, Czaro, Aśka@sprawdzam, greg2014 i Ania wrzucają linki, V,i.s,m.a^y^a chwilowo zbanowana po nieuznaniu MMS jako „suplement” (diety ? buhaha !) i ujawnieniu cennika terapii keszankowych.

   K.u,n.a i kk7qq punktują tępotę.

   A L.i^b,r.o77 gdzieś się szwenda…

   • Jan

    Jasnowidzenia, głosy, chanellingi, kosmici, reinkarnacja, karma, wrożby, proroctwa zwlaszcza Nostradamus to śą projekcje szatańskie, zwodzące. To ze coś zgadną to nie jest dowod na prawde. Szatan się uwiarydadnia by potem wciągać.Masa chorb jest pochodzenia demonicznego,. reiki, silwy,kaszpirwcy i inni uzdrawiacze to sługi szatana tak ja wrożbici itp.. Przez takich ludzi idzie fala szatańskich zniewoleń. Nie ma świeckich egzorcystów…tu diabel diabla wygania. Bądżcie czujni i roztropni.Nie dajcie się zwodzić.

    • Peryskop

     JancudexListwa z KULa, dzięki za kazanko, poniekąd słuszne.

     Bo exorcyzmy sakrowane to też są przejawy satanizmu.

 • podonie a nawet identycznie namawia nas do : milosci ,przebaczania ,pojednywania sie ze wszystkimi ,darowani naszym winowajcom ITP ITD .rezultatem takiego podejscia 🙂 w polsce i europie sa: masowe gwalty na bialych kobietach ,masowe i bezkarne ataki samobojcow Muzulmanskich w centralnej europie, masowe emigracje bialych europejczykow za chlebem i za bezpieczenstwem W portugali ucieklo az 70 procent portugalczykow do brazylji przed terrorem czarnych muzulmanow ! w polsce az 20 miljonow opuscilo: rodziny ,dzieci i zony i starych wymagajacych pomoocy rodzicow ! a tu ! kaza nam spokojnie! biernie ! radoscnie ,beztrosko i w milosci 🙂 medytowac :):) dobre to ale dla okupanta ,najezdzcy ! aby pzbawic europejczykow instynktow obronnych czyli jednym slowem !!! naturalnych ktore zostaly w czlowieku wyksztalcone przez !!! miljony lat przed (religijna) miloscia !

  • Peryskop

   No właśnie.

   Ale coraz więcej ludzi czai o co KOMU biega.

  • greg2014

   W portugali ucieklo az 70 procent portugalczykow do brazylji przed terrorem czarnych muzulmanow ! w polsce az 20 miljonow opuscilo:”

   70 %?
   W Polsce 20%?

   Ciekawe opracowanie jak KRK i jezuici niszczyli państwo polskie na przestrzeni wieków:
   https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/09/chrzescijanstwo-i-kosciol-a-upadek-polski/

   Te ”medytacje” przymulające i zawodzenia pustynne to przy tym pikuś!

   • Peryskop

    Polskę po 1989 opuściło raczej 20% niż 20 mln – to fakt.

    A dorobek historyczny KRK coraz bardziej żałośnie wygląda.

    I w dobie internetu pusto brzmią zaklęcia katolibańców, że „świenta” firma wyzysku i otumaniania im „przetrwa”.

    Bowiem opadania listków figowych nie da się powstrzymać !

    Tak jak nie da się już powstrzymać totalnej inwigilacji, na której trzeba się wycwanić JAK W TYCH WARUNKACH ŻYĆ.

    CYFRYZACJA PRZYNOSI ZE SOBĄ PRZEWRÓT CYWILIZACYJNY.

    Jak Kopernikański – ale daleko bardziej dehumanizujący 🙁

 • bio

  Dziwne,medytacje przy pełni ksiezyca(matrixowy odbiorniko-nadajnik),do którego,od tysiecy lat slinia sie pustynne wampiry…gratulacje,lepszego czasu „złote swiatło”nie mogło wybrac…
  Wiecej korzysci przyniesie,jak kazdy wyciszy gadajaca małpe w swojej głowie i emocjonalna hustawke,która tez i tu,zaraza innych, mniej swiadomych i odpornych.
  Otwieranie sie w czasie,gdy inni(pustynni)nadaja w przestrzen swoje destrukcyjne ryty,a za nimi rózne byty,
  przy wspomaganiu zasilacza(ksiezyc)jest zaproszeniem demo/nów do swojego domu…
  Wiecej po/zy(td)ku bedzie, jak kazdy posprzata i utrzyma porzadek na swoim własnym podwórku.A ci co maja wieksze mozliwosci, moga zrobic małe dywersje w np.l-o-n-don/of/city,watykan itd.i pogonic tamto towarzystwo.
  Bo „usmiech”do ssmana czy innego psychopaty,nie powstrzyma go od rzeczy,które lubi i musi robic…
  Jedyne co,to one way ticket w daleki kosmos…

   • bio

    Baba siała mak,to fakt.
    Ale czy dobrze przesiała
    i nalezycie zrozumiała?

    Odnosnie upadłych…Jak zapewne zauwazyłes, historie pisza „zwyciezcy”.
    Jakis czas temu, poznałem troszke inna historie tych upadłych.
    W duzym skrócie…”podczas ekspedycji górniczo,naukowo,hodowlano-genetycznej,grupa ok.200 uczestników tej
    wyprawy na Ziemię,stanowczo sprzeciwiła sie bestialskiemu wykorzystywaniu ziemskich tubylców(niewolników) przez zarzad i czesc załogi wyprawy.Częsc buntowników,wbrew zakazom zarzadców,zwiazała sie z tubylcami i nauczyła ich,wielu przydatnych rzeczy,a takze wzbogaciła ich niewolniczy genotyp…
    Co w koncu doprowadziło do zbrojnego konfliktu,pomiedzy upadłymi-zdegradowanymi przez zarzad wyprawy i pozostawionymi za kare na Ziemi-i tutejszymi niewolnikami,a z drugiej strony reszta ekspedycji.Po zacietych walkach,upadli zostali pokonani przez przewazajace siły „naukowców”.Wiekszosc buntowników zgineła,reszta sie ukryła…Zeby pozostali zdrajcy nie zaznali spokoju,a ich czyny, nie zostały uznane za próbe pomocy niewolnikom,zrzucono na nich wszystkie ciemne sprawki,jakich sami przesladowcy dokonali…Napisano tez śniete ksiegi z odpowiednia narracja…a ta historia trwa po dzis dzien…”
    Patrzac na ow(o)ce,jakie przez tysiace lat,serwowali nam spadkobiercy tych ekspedycji,to jest sie nad czym zastanowic…

  • Majestic

   dlatego ten Kraj tak wygląda, wlasciwie już nie wygląda , bo go niema , współczuć jedynie ofiarom , to zalążki systemu kastowego .

 • greg2014

  Mirosław Rostankowski NWP – „Izrael to zło”,
  policja nakazuje zwijać baner…

  https://youtu.be/wGh1HkSU8AA

  Hebrajski drugim językiem urzędowym 🙂

 • greg2014

  Aleksander Jabłonowski, prof. J.R. Nowak i M. Poręba – żydom zależy na zastępczej ojczyźnie

  https://youtu.be/mwH0KHQchpA

  Opublikowany 11 sty 2017
  protestanci i różnej maści samozwańczy pastorkowie chcą zrobić z Polski zastępczą ojczyznę dla żydów.
  Aleksander Jabłonowski, prof. Jerzy Robert Nowak i Maciej Poręba o żydach i gojach. Najokrutniejsi dla żydów byli sami żydzi.