Apel Jerzego Zięby do lekarzy i ludzi dobrej woli

BedrocanApel do wszystkich Polaków dobrej woli.

Apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy otrzymują tę wiadomość, o natychmiastowe, jak najszybsze przekazywanie jej dalej !!
Ale… na początek, BARDZO PROSZĘ O OBEJRZENIE DO KOŃCA !! poniższych, krótkich filmików. Oglądając je, miejcie na względzie, że u wielu dzieci takie epizody zdarzają się 200 a nawet 300 razy dziennie!!

Dr. Marek Bachański z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest pierwszym w Polsce lekarzem, który ODWAŻYŁ SIĘ leczyć dzieci z padaczką podając im substancje na bazie wyciągu z konopi indyjskich. Dr. Bachański potrzebuje pilnej pomocy kolegów lekarzy, z wiedzą i SERCEM, dla których najważniejszym celem jest leczenie człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem cierpiących dzieci.

Zwracamy się do nich z propozycją przystąpienia do listy lekarzy, którzy będą objęci uchwałą odpowiedniej komisji, zezwalającą na stosowanie w ramach własnej praktyki konopi w postaci:

 • Bedrocan (z importu docelowego)
 • leków recepturowych ordynowanych wg farmakopei amerykańskiej, sporządzanych w aptece z surowca, na który zezwolenie wyda Główny Inspektor Farmaceutyczny (polskie uprawy za zgodą GIF).

Nie robimy badania wg. protokołu, tylko zgodnie z praktyką – wszystko zostaje na linii lekarz-pacjent.

Wszystkie materiały/dokumenty zatwierdzone przez komisję będą przekazane na adresy lekarzy zgłaszających swoje zainteresowanie. Posiedzenie komisji jest 15 czerwca, gdzieś około 10 czerwca powinniśmy złożyć komisji listę lekarzy.

Lekarze tacy, proszeni są o jak najszybsze wysłanie e-maila, w którym wystarczy napisać tylko jedno zdanie : „jestem zainteresowany”, na adres: olejzkonopi@paz.org.pl

Adres ten, jest specjalnie utworzony przez Polską Akademię Zdrowia w Rzeszowie. http://www.paz.org.pl/o-akademii/

Uzgodniłem z Doktorem Bachańskim, że dla wszystkich lekarzy, którzy wyrażą swoje zainteresowanie, zorganizujemy spotkanie z nim, gdzie na spokojnie, będzie mógł wymienić się z kolegami lekarzami, swoim doświadczeniem w tym względzie.

Jak wiadomo zastosowanie wyciągu z oleju z konopi, w przypadku epilepsji (i nie tylko) ma działanie natychmiastowe*. Dr. Bachański w ten sposób pomaga dzieciom niesamowicie chorym. Zdobycie preparatów z konopi jest możliwe tylko i wyłącznie poprzez tzw. Import Docelowy, co jest uzależnione od urzędników w Ministerstwie Zdrowia. Z takiego dostępu do tego typu leku skorzystało już 13 rodziców dzieci z ciężką padaczką. Tysiące pozostałych rodziców z dziećmi dotkniętymi ciężką padaczką mogłyby również z tego skorzystać.

Niestety, w tym tygodniu, Ministerstwo Zdrowia zakazało Importu Docelowego nawet dla dzieci z padaczką, które już się tymi lekami leczą,do czasu zajęcia stanowiska przez tzw. Komisję Bioetyki.
Nie wiem kim są ludzie z tej Komisji. Z pewnością nie są rodzicami dzieci z padaczką. Nie wiem, czy wiedzą co to znaczy etyka. Ja wiem jedno, że są to ludzie całkowicie pozbawieni serca i współczucia dla cierpiącego dziecka, nie wspominając już o rodzicach. Czy ktoś ich zmusił do podjęcia takiej decyzji?

Normalnemu człowiekowi, który ma w sobie najmniejszy okruszek współczucia dla cierpiącego dziecka, nie przyszłoby do głowy, żeby takiemu dziecku odebrać lek!!! Członkowie Komisji Bioetyki to właśnie zrobili.
Kim oni są? Nie wiem. Wiem jednak, że są urzędnikami, których pensje płacimy my, podatnicy, Polacy.

Wiem, że podadzą jakieś bzdurne powody. Dla mnie jednak, nie istnieje żaden powód, który jest ważniejsze niż cierpienie chorego dziecka.
Żaden !!!

Wprowadzenie takiego zakazu oznacza, że kimkolwiek oni są, powinni być natychmiast, dzisiaj, wyrzuceni z pracy! Nie za taką pracę im płacimy.
Żadnemu urzędnikowi państwowemu nie płacimy za znęcanie się nad chorym dzieckiem poprzez odebranie dziecku leku, które przynajmniej łagodzi mu niewypowiedziane wręcz cierpienia. Jest to okrucieństwo i znęcanie się nad chorym dzieckiem, bo do tego to się sprowadza.

Bardzo wszystkich proszę, przekazujcie tą informację, każdemu znanemu Wam lekarzowi, osobiście czy przez Internet. Proszę również lekarzy, żeby pomiędzy sobą tę informację przekazywali dalej, do innych swoich kolegów lekarzy.

Uważam, że każdy Polak, powinien również napisać e-mail swoim imieniu na adres Ministerstwa Zdrowia, do Ministra Bartosza Arłukowicza : kancelaria@mz.gov.pl

Zbliżają się wybory, niech o tym pomyślą. Pozdrawiam… ale mnie to wkurzyło !!!!

Jerzy Zięba

*np. olejek CBD z konopi znakomicie działa przy skurczach w Parkinsonie, co zostało potwierdzone m.in. przez mojego ś.p. Ojca. (przyp. M.P.)

605 komentarzy Apel Jerzego Zięby do lekarzy i ludzi dobrej woli

  • greg2014

   z linku:
   ”Wg badań Stevena Levitta and Stephena Dubnera, onkolodzy są jedną z najlepiej płatnych grup lekarzy, ich średni dochód rośnie najszybciej ze wszystkich specjalizacji w branży. Więcej niż połowa ich dochodów pochodzi ze sprzedaży i zarządzania chemioterapią. Onkolodzy czerpią ogromne profity, niekiedy 2/3 ich zarobków pochodzi z leków stosowanych w chemioterapii.

   Ten model biznesowy jest zupełnie inny, w porównaniu do innych lekarzy. Leków stosowanych w chemioterapii nie możesz kupić w zwykłej aptece. Onkolodzy kupują je po cenach hurtowych, wyznaczają swoje ceny i wystawiają rachunek firmom ubezpieczeniowym. Ten legalny sposób zarabiania na lekach na raka jest unikalny. Zarabiają pieniądze na lekach, potem przekonują cię, byś je brał, by uratować twoje życie. To OGROMNY konflikt interesów. Sprzedają leki i pobierają opłaty za wprowadzenie ich do twojego organizmu.”

   Tak j/w w USA, a jak te rozliczenia wyglądają w Polsce? ..

 • Świętowit

  jak zrobić sobie szczepionke – to dla peryskopa .
  https://www.youtube.com/watch?v=m5kg6LS6BO8
  Na zdrowie peryskop

  • Peryskop

   Swoją szczepionkę wymieszaj z zuplementami i zaoferuj teściowej, to przy tamtych z POczekalni będzie wyglądała jeszcze bardziej kwitnąco.

   Świentowit ajentem nie jest, bo na 200% jest palantem.

 • Świętowit

  Peryskop na 100% jest przedstawicielem koncernu farmaceutycznego.

  • Peryskop

   DoubleSorki, ale zuplementy już tu przerabialiśmy.

   POszukaj sobie jeszcze głupszych od nas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )))))))))))))

 • Świętowit

  Immunoterapia –
  Wielki przełom w leczeniu nowotworów, czy kolejny sposób na wyciąganie kasy od chorych przez koncerny farmaceutyczne.
  Sam pomysł oraz nazwa jest trafiona, ale nie za takie pieniądze.Ktoś musi na tym dobrze zarobić.
  Wiadomo ,że do walki z różnymi chorobami, a głównie z nowotworem potrzebne jest wzmocnienie układu immunologicznego. Zapewniają to przede wszystkim naturalne sposoby. Ktoś to tak mądrze wszystko stworzył, abyśmy mieli na tej Ziemi lekarstwa na wszystkie choroby ( oczywiście w naturze). Podam przykład.Mojej teściowej chorej na nowotwór lekarze dawali ok 5 lat życia.Od tamtej diagnozy minęło już 7 lat i odpukać jest o.k.Ale nie myślcie sobie, że to przypadek czy pomyłka lekarzy.Cały czas dostaje naturalne suplementy wzmacniające układ immunologiczny.Czekając na wizytę w przychodni onkologicznej mieliśmy porównanie. Pacjenci w kolejce bladzi, żółci, zieloni, a teściowa wyglądała przy nich kwitnąco.Jeśli ktoś będzie zainteresowany , mogę podać nazwy tych suplementów.

  • Peryskop

   Z reklamą suplementów spadaj na onety Świętowit.

   Ewentualnie skontaktuj się z nieMyślacaŁgaja 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 )))))))))))))

   • Świętowit

    A jedz sobie żydomasońską chemię – na zdrowie – fluor ,aspartam, glutaminian, bisfenol A,żuj gumę z owczym potem, a nabierzesz kolorów jak marsjanin ze studia w hollywood.