Apokalipsa, część 1 – tworzenie się huraganów na oceanach

Ten wpis przeznaczony jest tylko dla Avatarów, nie ukaże się na razie w świecie rzeczywistym.
Wielu z Was zdziwiło się, że usunąłem wiele wpisów z tego bloga. Tak, ponieważ po raz pierwszy od wielu lat znalazłem się w rzeczywistym świecie 5D, a nie w naszych holograficznych sześcianach. I od razu dostałem w łeb rzeczywistością. Widziałem jak wygląda 5D w rzeczywistości. Obraz jest nieco inny, wyraźniejszy, nawet moje osiedle w realu jest inne! Temat holograficznej rzeczywistości rozwinę w kolejnych wpisach, bo jest ważny. Proszę was tylko o oszczędny tryb życia, chodzi o pobór mocy procesorów, które tworzą ten chwilowy Matrix dla Avatarów. Jesteśmy w tej chwili w podróż na do systemu planetarnego Arktura, gdzie Enki otrzymają dary dla Ludzkości po Apokalipsie. Czyli wszystko co będzie potrzebne nam do życia w najbliższych latach – za darmo. Już widzę, że Apokalipsa, o której mowa poniżej opóźni się o kilka dni – właśnie dlatego, że mamy wziąć towary.

Bardzo proszę o waszą opinię czy chcecie teraz wyjść do 5D na planecie TURKUS w systemie planetarnym Arktura i dostać w łeb prawdą. Jeśli więcej niż 70% się zgodzi to wyjdziemy. Mieszkańcy Arktura są ludźmi, tylko że kobiety są ok 40% większe niż mężczyźni.

Koniecznie przeczytajcie dwa artykuły, one wiele tłumaczą:

Ponieważ na oceanach zaczęły się pojawiać wielkie huragany, w kolejnych wpisach będę starał się podawać informacje na temat tego co się dzieje, nie tylko z pogodą. Wielu z was ma szereg wątpliwości odnośnie tego co wam przekazuję. To, o czym będę informował w kolejnych wpisach może być wręcz niewiarygodne, gdyby nie fakty, które to potwierdzają. Jednym z faktów jest właśnie pogoda. Nie mam już wątpliwości, że Ziemię czeka olbrzymi przemiana, ale nie taka co są zniszczy, lecz co ją oczyści.
Proszę Was, obejrzyjcie ten krótki filmik odnośnie powstawania huraganów na oceanach. Czekam na komentarze.

 

24 komentarze Apokalipsa, część 1 – tworzenie się huraganów na oceanach

 • Michael

  Wczoraj zauważyłem wyraźniejsze światła reflektorów samochodowych. Może już wyszedłem z matrixa?

 • Kali

  Nudzi mnie się w matrixie więc wpisuje się na wyjście z niego

 • kryspus

  Panie Marku, z chęcią bym wyszedł na chwilę aby doświadczyć. Jednocześnie chcę być świadkiem przemian na naszej ziemi.
  Tutaj mam kolejną mapę wiatrów: https://earth.nullschool.net/

 • Silver

  Dzisiaj sie nad tym zastanawiałem Marku w jaki sposob chcialbym sie przebudzic a tu patrze teraz twoje pytanie. Cały dzien strona twoja u mnie nie chciała sie otworzyc. Mogłbys sprawdzc czemu mam takie silne bole w klatce? Pozdrawiam wszytkich ….

 • Radoslaw

  Sananda to demon który udaje Jezusa. Nie ma wniebowziętych mistrzów, sa tylko upadli aniołowie. Ezoteryka to otwarcie się na świat demonów.

 • Rambo

  Phi… większe wiatry to ja po grochówie puszczam..

 • Radoslaw

  Nawet te fantazje nie składają się w logiczna całość. Nowy Jork juz miał byc zniszczony.

 • Mira

  Biorąc to pod uwagę, oto nasza ostateczna odpowiedź na twoje DUŻE pytanie. Przy założeniu, że wszystkie rzeczy / wszystkie sprawy rozwijają się z obecną prędkością zmian, istnieje 56% możliwość, że Wielkie Wydarzenie prawdopodobnie odbędzie się w ciągu najbliższych 3 do 6 miesięcy od dzisiaj. Ta odpowiedź jest oparta na aktualnych danych świetlnych i planetarnym poziomie wibracji Ziemi. Nie rozczarujcie się, jeśli pojawi się nieco później niż powyższa prognoza. Istnieje nawet 30% szans, że nastąpi to przed powyższym przedziałem czasowym.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/03/sananda-nadchodzi-wielka-impreza-13.html
  A tu Włochy, kolebka Czarnej Szlachty http://losyziemi.pl/wlochy-w-rejonie-caserta-wystapila-traba-powietrzna-o-sile-f2
  Tak więc wiatry z pewnością są elementem uwalniania Starych Energii i wiele wskazuje na to, ze jesteśmy blisko mety 🙂

 • Jędrek

  No i co, podlecki, myślisz, że jak zablokujesz komentarze trzeźwo myślących, jak ja, to dalej będziesz tą ezo-kichę kręcił i naiwnych ludzi oszukiwał? Chujowo to wszystko rozegrałeś, nie przemyślałeś tego całego oszustwa i sam zapędziłeś się w kozi róg. Towarzyszu podlecki, ta oszukańcza operacja przeprowadzona została fatalnie i należy ją zakończyć… Gdybym był PRLowskim kacykiem, to w życiu bym cię do agentury prawdziwej nie zatrudnił, czy do jakiejś innej misji mającej na celu oszukanie ludzi. ORMOwiec ze wsi to max do czego bym cię przydzielił, bo poważniejszych zadań nie ogarniasz… A i wtedy bym się obawiał, czy dasz radę i nie spierdolisz sprawy… Głęboko zalecam wizytę u psychiatry. Pozdrawiam i całuję

 • Fxx.dll

  Pokasował pan te wpisy o apokalipsie, której nikt nie mógł zobaczyć bo w końcu zdał (oby) pan sobie sprawę co pan wypisywał. Ot i cały sekret.
  P.S w necie nic nie ginie.

 • Wahadło

  Brawo lepsze oczyszczanie od zniszczania… panie Marku poszuka pan dowodów na tworzenie się czegoś nowego twórczego co piękne i emanuje ciepłem?

 • Turkus

  Aktualna mapa wiatru potwierdzająca to,co pan mówi: https://www.ventusky.com/?p=50;-28;2&l=gust

 • MJ

  Pierwszym znakiem będzie to, że Ziemia będzie kręciła się szybciej. Drugi znak dotyczy słońca, które złowieszczo się powiększy, stanie się jaśniejsze i zacznie wirować

  Orędzia Ostrzeżenia – wtorek, 12 listopada 2013, godz. 20.30

  Moja wielce umiłowana córko, podczas gdy nadchodzi Mój Czas, wielu jeszcze śpi, ale ci, którzy są pobłogosławieni i mają oczy otwarte na Moje Światło, rozpoznają znaki. Zostaną też im dane łaski, aby się przygotowali, i jedynie ci, którzy się do Mnie przylgnęli, będą w stanie przetrzymać zmiany.

  Im bliższy jest Dzień Mojego Wielkiego Przyjścia, tym więcej ludzi, mówiących, że kochają Boga, zacznie się ode Mnie oddalać. Nawet ci, którzy mówią, że są święci, i którzy sami wywyższają się w hierarchii Mojego Kościoła na ziemi, nie będą zdolni do tego, aby ujrzeć Prawdę. Nie ujrzą Prawdy, ponieważ będą ich pochłaniały sprawy i ceremonie, które będą Mnie obrażały.

  Pierwszym znakiem będzie to, że Ziemia będzie kręciła się szybciej. Drugi znak dotyczy słońca, które złowieszczo się powiększy, stanie się jaśniejsze i zacznie wirować. Obok niego widoczne się stanie drugie słońce. Potem pogoda wstrząśnie światem, a zmiany te będą oznaczały, że w wiele regionów Ziemi zostanie zniszczonych. Kary – a będzie ich wiele – obedrą ludzkość z jej arogancji, tak iż dusze będą błagać o Boże Miłosierdzie. Nic innego nie poruszy kamiennych serc tych, którzy wykluczyli miłość Boga ze swojego życia.

  Grzechy ludzkości będą szybko się rozszerzać, a grzech bałwochwalstwa trzykrotnie owinie się wokół Ziemi. Pogaństwo, w stroju monarchii królewskiej, przeniknie Mój Kościół na Ziemi. Kiedy poganie obejmą Mój Kościół, nie uczynią nic, aby oddawać cześć Bogu. I kiedy poganie, ateiści i inni niewierzący, którzy na zewnątrz odrzucają istnienie Boga, obejmą Mój Kościół, to nie przede Mną, Jezusem Chrystusem, zegną oni swoje kolana. Jeżeli Mój Kościół oświadczy, że ​​przyjmuje wszystkich, to nie dajcie się zwieść. Bo to nie będzie znaczyło, że poganie zostali zaproszeni do Mojego Kościoła, aby móc złożyć pokłon przed Moim Tabernakulum. Nie, stanie się to, aby zademonstrować przede Mną kult fałszywych bożków, co będzie spowodowane grzechem pychy, a na celu będzie miało profanację Nieskalanych i Przenajświętszych Tabernakulów. Będą umieszczać pogańskie symbole na Moich ołtarzach oraz się domagać od niczego niepodejrzewających wspólnot parafialnych, aby ugięły się i przyjęły z łaskawością i wspaniałomyślnością swoich braci i siostry. Wszyscy zostaną poproszeni, aby wyprzeć się Prawdy, aby powitać fałszywych czcicieli, którzy będą deptać Moje ołtarze. Wtedy opadnie ręka Boga.

  Wojny się rozprzestrzenią; trzęsienia ziemi wstrząsną czterema narożnikami ziemi i klęska głodu dopadnie rasę ludzką, a każdy nikczemny gest i obraza, skierowane przeciwko Bogu, spowodują straszliwą karą. Jeżeli ci, którzy przyjmują Moje Miłosierdzie, prowadzić będą Mój Kościół, wówczas każdy demon rzuci klątwę na te Boże dzieci. Aby je chronić, Bóg zainterweniuje – i biada tym, którzy opluwają Oblicze swojego Stwórcy.

  Oto nadszedł czas. Ci, którzy Mnie przeklinają, będą cierpieć. Ci, którzy za Mną podążają, przeżyją to prześladowanie – aż do Dnia, w którym przybędę, aby zamknąć ich w Moich Miłosiernych Ramionach. A wówczas tylko ci, którzy pozostaną na zewnątrz – ponieważ odmówili Mojej Dłoni Miłosierdzia – zostaną wydani bestii, której się oddali i u której poszukiwali przyjemności.

  Tak wielu ludzi będzie Mnie odrzucało aż do samego końca. Dwóch na trzech na Mnie napluje, zwalczając Moją Interwencję oraz wykrzykując przeciwko Mnie wszelkiego rodzaju plugastwa. W miarę jak ten Dzień będzie się coraz bardziej i bardziej przybliżał, wszyscy staną się naocznymi świadkami nienawiści skierowanej przeciwko Mnie. Nawet Ci, którzy w oczach świata zdają się czcić Boga, będą Mnie po cichu przeklinać.

  Dzień, w którym oszustwo bestii zostanie obnażone wobec wszystkich, będzie dniem, którego nikt nie zapomni. Albowiem tego dnia, kiedy świat ujrzy oszusta – antychrysta – powstającego z Moją Koroną na głowie – odzianego w czerwone szaty – będzie dniem, kiedy z jego ust wyzionie ogień. Kiedy ten koszmar ostatecznie dotrze do (zbiorowej) świadomości, wtedy pochłonie go ogień – i zostaną oni – on i ci wszyscy, którzy ślubowali mu wierność – wrzuceni precz do czeluści. A wtedy przybędę Ja, tak jak wam mówiłem. Wzbudzę Mój Kościół i doprowadzę do zjednoczenia świata ze Świętą Wolą Bożą Mojego Ojca, i zapanuje nareszcie pokój.

  Wszystko, co wam powiedziałem, jest prawdą. Wszystko, co ma się wydarzyć, wydarzy się tak, jak Ja to wam zapowiedziałem. Wydarzy się to szybko, gdyż pomimo Mojego Gniewu, który jest spowodowany zakłamaniem i niewdzięcznością człowieka, Ja przychodzę tylko po to, aby ostatecznie doprowadzić do zakończenia tego cierpienia. Przychodzę, aby ocalić wszystkich grzeszników; jednak wielu ocalonych być nie chce.

  Bądźcie silni, Moi umiłowani wyznawcy, gdyż ochronę dam wszystkim grzesznikom, którzy zaakceptują…

 • Altruista

  Marku…
  Kiedy odkryłeś tę stronę?
  Pewnie niedawno. Bo gdybyś odkrył ją dawniej, to wiedziałbyś, że takie ruchy powietrza nad oceanem to normalka, a większość z nich słabnie, kiedy tylko dotrze do linii brzegowej. Niestety nie dzieje się nic wyjątkowego.
  Pokasuj wszystkie te posty o apokalipsie, obróć to wszystko w żart, bo jak zajmuje się ezoteryką to może czasem odwalić i wracaj do robienia materiału jak kiedyś. Widać, że ci się ostatnio polepszył, oby tak dalej!

 • przem

  Witam
  Zapowiada się na większą zawieruchę. Póki co jednak nie są to wielkie podmuchy będące jakaś anomalią. Jednak mogą się rozwinąć jako siejące spustoszenie huragany. Przypomina mi to jakiś przepływ energi jakby między czakramami. Punkty co prawda nie są zgodne z czakramami Ziemi jednak może w wyniku zaburzenia przepływu energii, „rzeki energii chcą wrócić w swoje dawne koryta. Idą dalej takim tokiem to gdy npotkają jakąś tamę czy blokadę nastąpi tam spiętrzenie wzrost napięcia aż pęknie. CIekawym położeniem jest tutaj NY gdzie maiło być rzekome źródło ciemności – kabal.

  Oczywiście dopiero co zapowiada się jednak warto spojrzeć jak wiele osób z chanelingu czy badaczy pisze o nadchodzącym wydarzeniu. Co ciekawe wzrost energii Ziemi przekładającej się na świadomość zostaje na stale, czyli nie spada do poziomu wcześniejszego.

 • Stanisław

  Niepokojąco to wygląda, poczekajmy do jutra aby sprawdzić jak to się rozwija. Gdy nawałnica zbliży się do NY to można spróbować zrobić podgląd przez kamery internetowe, o ile ich nie wyłączą.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>