Aresztować natychmiast LODI – tajny widział nękania Polaków w Wojsku Polskim podległy zbrodniczemu NATO

Pod przykrywką Kontrwywiadu za pieniądze polskiego podatnika działa 769-odobowa satanistyczna grupa dywersyjna LODI, bezpośrednio podległa NATO i Mossadowi. Wojska NATO są tylko i wyłącznie armią światową podległą międzynarodowemu lichwiarstwu. Blisko 800-tysiecy żołnierzy pracuje na rzecz zniewolenia ludzkości. W ubiegłym roku z rąk tych płatnych morderców padło 83 tysiące niewinnych ludzi.
Cztery wysoko rozwinięte cywilizacje, które obserwują to co się dzieje na Ziemi stawiają najważniejszy warunek przyjęcia nas do międzygwiezdnej społeczności – USUNIĘCIE ARMII ŚWIATOWEJ O NAZWIE NATO I SUROWE UKARANIE WSZYSTKICH WINNYCH MASOWYCH ZBRODNI NA NIEWINNYCH.

Jako czytelnicy Monitora Polskiego mamy tylko jedną broń w naszych rękach, ale jest to broń niezwykle skuteczna i śmiertelna dla zła. W sposób ciągły naszymi intencjami będziemy teraz LIKWIDOWAĆ wspólnie te armie.
Dzisiaj zaczynamy od żydowskiej grupy dywersyjnej, która nęka Polaków tajnymi broniami – psychotroniczną, telepatyczną, hipnotyczną i tą najgorszą rintozistyczną – pochodzącą bezpośrednio z planety Mimów Kuru (stąd dziwne tłumaczenie – nie ma jeszcze na to ziemskiej nazwy).
Od dwóch dni 300 przeszkolonych żydowskich agentów, ukrywając się w tzw. między-wymiarze zaszczepia implanty Avatarom, politykom, dziennikarzom, żołnierzom i kryminalistom, mając przez to praktycznie nieograniczoną kontrolę nad nimi. Odporne są jedynie Avatary, natomiast pozostali wykonują czarne zadania. Zdążono zainfekować około 600 osób – całe szczęście, że kilku Avatarów mi o tym doniosło co się dzieje nocami. Ukrycie w między-wymiarze nie pomogło tym „żołnierzom” – zostali zdemaskowani.

Podaję cztery lokalizacje zbrodniczych jednostek LODI:

129 komentarzy Aresztować natychmiast LODI – tajny widział nękania Polaków w Wojsku Polskim podległy zbrodniczemu NATO

 • ThunderSpiral

  Kochani,

  Sprawa niby prosta jednak pogmatwana przez stek troll-shitingu rzeszy zdebilałych,zaimplantowanych imbecylów powszechnie zwanych hejterami,trollami et.cetera itd. Nie bez kozery wzięło się powiedzenie: nie karm trolla. Wszakże jeśli ktoś naprawdę „kuma czaczę” to wie doskonale że uwaga podąża za energią. Szanujmy swoje energie. Nie trzeba blokować dywersantów na forum, wystarczy olać te bzdety kompletnie bo, osoba zaimplantowana, z podczepami albo jeszcze gorzej, „na układzie” nic a nic nie zrozumie bo, tego nie chce bądź, woli swoją strefę komfortu (tylko 5 podstawowych zmysłów). Ponadto przeszkadza jej to że są ludzie, którzy rozwijają się poza postrzeganiem 5-cio zmysłowym. Inaczej musiałby przyznać że się mylił, a na to nie ma pokory absolutnie. Ego jest w takim przypadku zbyt rozbuchane. Tyle słowem wstępu.

  Odczuwam potrzebę zapytania o rzekomych „Mimów z planety Kuru”. Zależy mi na rzetelnych i wiarygodnych informacjach. Czy mógłby jakiś znawca tematu opisać w jak najbardziej obszerny sposób tych nie znanych mi do tej pory i w tym wcieleniu sprzymierzeńców Archontów ?
  Skąd konkretnie pochodzą, z jakiego rejonu wrzechświata i z jakiej galaktyki? Czy to rasa gadoidalną, humanoidalną, insektoidalną czy może jakiś nowy precedens w postaci sztucznej inteligencji ? Co potrafią i co jest ich celem tutaj na naszej matce ziemii?
  Dodam iż moje wahadło wskazuje że nie istnieje coś takiego jak „planeta Kuru”, a przynajmniej nie w naszym wszechświecie. Dlatego proszę o solidne informacje, ponieważ jeszcze zbyt mało wiem i dlatego pytam 🙂

  Błogosławieni bądźcie, niestrudzeni strażnicy matki ziemii 🙂 Sława wam !