Atak ciężarówką w Berlinie, operacją fałszywej flagi?!

ciezarowka-berlinUwaga: Jim Stone zmienił swoje stanowisko wobec ataku ciężarówką w Berlinie. Uważa, że był to zwykły napad rabunkowy, bandyta nie potrafiąc kierować i hamować takim pojazdem, po prostu wpadł w tłum ludzi i stąd ofiary. Stone uważa, że jeśli byłby to faktyczny zamach terrorystyczny, to ofiar było by znacznie więcej.
Końcówkę numeru rejestracyjnego na przyczepie, US66, Stone teraz uważa za przypadkową. Sądził, że jest to ciężarówka typu wielkich trucków, które jeżdżą w USA, a te mają identyczne numery rejestracyjne z przodu i z tyłu.

Przy okazji zwracam uwagę na atak jaki nastąpił na mnie za publikację artykułu poniżej. Wyraźnie zaznaczyłem, że to o czym piszę pochodzi ze strony Jima Stone’a, co więcej zamieściłem odpowiedni fragment po angielsku. Od razu odezwało się kilku mało aktywnych w innych sytuacjach komentujących (większość nie przepuściłem przez moderację), co świadczy o tym jak ten blog jest uważnie czytany przez agenturę. 

Jednak nadal nie jestem pewien, że to był zwykły wypadek, po co złodziej robiłby to w najbardziej ruchliwym okresie w roku, i właśnie w takim miejscu?
Zgodzę się jednak ze Stone’m w tym, że atak na pewno nie jest na rękę Merkel i siłom infekującym Europę islamistami.

==============================================

ciezarowka-berlinJim Stone zwrócił uwagę na to, że na zdjęciach z tragicznego ataku „Pakistańczyka”, który wjechał w kiermasz świąteczny w Berlinie jest bardzo dziwna nieścisłość. Otóż ciężarówka, która była wykorzystana do zamachu ma inne numery rejestracyjne z przodu i z tyłu! Wyprowadźcie mnie z błędu, z przodu jest numer GDA 08J5, a z tyłu ZGR US66!

Sprawdziłem wpisy na portalu tablica-rejestracyjna.pl, otóż oba numery są rozpatrywane przez internautów jako należące do feralnej ciężarówki i nikt sobie nie zadaje pytania dlaczego się różnią!

Jim Stone uważa, że numer z tyłu został podmieniony i ma mieć znaczenie symboliczne. Końcówka US66 ma sugerować Stany Zjednoczone. Nawet jeśli numery na ciężarówce i przyczepie mogą się różnić, to wg. wpisu Jima Stone końcówka US66 jest równoważna liczbie 33 w chaldejskiej numerologii (zob. Chaldejczycy). Podmiana tablicy świadczyła by o tym, że była to wcześniej przygotowana operacja fałszywej flagi.

Oto co Jim Stone zamieścił na swojej stronie po angielsku:

In the Berlin attack (now probably no accident) the front plate on the truck does not match the rear plate, and the rear plate indeed ends with US66. So plug „United States” and a Jewish lie number into this equation just as originally said.
How did our terrorist get ahold of a truck that had non matching plates? YOU GUESS. I don’t think that was conicidence! See this: Hi again Jim, just saw the license plate again. It’s on the BACK OF THE TRUCK ZGR US66 spaced just like that. It’s only relevant because it equals 33 in Chaldean numerology. I’m ahead of everyone so far on this. It proves this is a false flag. All of it planned in advance. All media narratives coordinated, crisis actors for eye witnesses and faked injuries. CLASSIC.

187 komentarzy Atak ciężarówką w Berlinie, operacją fałszywej flagi?!

 • YODA

  Ale ściemniacie. Masakra obejrzyjcie sobie ten filmik i sami oceńcie
  http://www.tvn24.pl/bild-polski-kierowca-zyl-w-chwili-zamachu,701402,s.html

 • Stop NWO

  Ciekawie pisze VT:
  „Podobnie jak w przypadku ataków terrorystycznych w Paryżu, Brukseli, Orlando, San Bernardino, Nicea, Monachium i ostatni z nich w Berlinie jest również fałszywe Operacja flag i jest częścią tajnej strategii amerykańskiej CIA, a zwłaszcza izraelskiego Mossadu, które są we współpracy ze sobą w celu uzyskania tajnych celów swoich krajach. Mossad może być sam udział w ataku terrorystycznego w Berlinie.”
  http://www.veteranstoday.com/2016/12/20/berlin-terror-attack-the-only-option-for-israel/

  • sprawdzam

   A ISIS jest ich wytworem, więc się przyznało.
   Tak jakbyśmy nie wiedzieli, że za ISIS oni stoją.

 • sprawdzam

  http://dd.neon24.pl/post/135798,atak-w-berlinie#comment_1353032
  @Husky 20:14:52Coś tu bardzo śmierdzi..
  Znamy mordercę z Berlina! Łukasz Urban zranił terrorystę, któremu wypadły dokumenty? Amis A. – 24-latek z Tunezji – stał prawdopodobnie za zamachem w Berlinie. Jego dokumenty znaleziono w porwanej ciężarówce, która wjechała w targ świąteczny. Prawdopodobnie wypadły podczas szarpaniny z polskim kierowcą Łukaszem Urbanem. Co więcej, śledczy podejrzewają, że terrorysta został raniony przez Polaka, który do ostatniej chwili próbował udaremnić zamach.

  Berlińska policja twierdzi, że zamachowiec jest ranny. W tej chwili ścigany jest Tunezyjczyk, którego dokumenty znaleziono w ciężarówce. To Ahmed lub Anis A., urodzony w Tatawinie (Tunezja) w 1992 r. Znaleziony dokument to tzw. Duldungsbescheinigung – zezwolenie na pobyt w Niemczech, ale bez przyznania azylu. A więc wszystko wskazuje na to, że zamachowiec to imigrant, który niedawno przybył do Niemiec. Mężczyzna posługiwał się podobno czterema różnymi nazwiskami.

  W pojeździe znaleziono także krew terrorysty, w związku z czym przypuszcza się, że może on być ciężko ranny. Jeśli te informacje się potwierdzą, oznaczać to będzie, że zamachowiec został raniony przez polskiego kierowcę podczas szarpaniny. Dziesiątki policjantów sprawdzają obecnie szpitale w Berlinie i okolicznych miejscowościach.

  Z wyników sekcji zwłok Łukasza Urbana wynika, że żył on w chwili dokonywania zamachu, choć został dźgnięty nożem. Dopiero potem został zastrzelony. Niemieckie media piszą, że polski kierowca do ostatnich chwil próbował powstrzymać terrorystę.
  Ps. Oj! joj! jo! Sprawca ucieka, zostawia dokumenty na miejscu zbrodni a policja łapie innego, wypuszcza go i po upadku wersji polska ciężarówka, polska rejestracja rozpoczyna pościg za wylegitymowanym sprawcą. Coś długi oddech i długi przewód umysłowy ma ta policja. Z tego wygląda, że mógł żyć ale policja niemiecka go zabiła, zanim zdążył coś wyjaśnić, bo oni byli przekonani, że to nasz kierowca jest terrorystą, przecież islamiści arabscy, którzy przybyli do Niemiec to bardzo pokojowi ludzie, a Polacy to …. Jeżeli nasz rząd tego do końca nie wyjaśni i odda śledztwo Niemcom tak jak Herr Thusk oddał śledztwo smoleńskie Ruskim, to jako obywatele nie mamy co liczyć na to, że jesteśmy bezpieczni i dba się o interesy Polski. Jak z tego wynika to 1sze przykazanie terrorysty – noś ze sobą dokumenty jak idziesz na zamach!!!! W Paryżu i Nowym Jorku też tak było. Czy ciemny lud to kupi? Co za bzdury, dokument to ziarenko maku w popiele jak u kopciuszka, że dopiero teraz znaleźli. To prowokacja służb niemieckich i sprawa się rypła. Polaka najprawdopodobniej zastrzelili niemieccy policjanci. Czy będzie sekcja zwłok w Polsce? Ciekawe ja to służby niemieckie ustaliły, że polski kierowca żył, wygląda na to, że robią przygotówkę do publikacji extra wersji wydarzeń, może nawet z tym, że to polski kierowca „zrobił” ten wjazd w tłum. Podczas gdy złapanego ciapatego, który „kręcił” się przy tirze i to złapanego nie przez policję ale Niemca, wypuszczają. Trzeba zbadać kule z ciała Polaka,mogą być wystrzelone przez policję.Terrorysta miał tylko nóż i nim szantażował kierowcę. To jest straszna hipokryzja. Jeżeli to niemieccy policjanci zastrzelili polskiego kierowcę to zamachowca nie znajdą a na pewno nie żywego. Miał twarz poprzecinaną , pastwił się nad nim zamachowiec. Ugodził go nożem, a potem go zastrzelono. Ale pamiętajmy, że totalna opozycja PO i N… z alimenciarzem dalej urządzają protesty i nawołują do puczu. Ludzie myślcie o co to może chodzić !!! Pamiętajcie kto chciał zaprosić imigrantów do Polski!? To ci sami, którzy dzisiaj okupują mównicę sejmową. Dwa dni temu pisali o tym na http://www.pamflet.pl Pojawiła się utworzenia zbiórki pieniędzy dla żony zabitego kierowcy. Myślę, że idea jest świetna tym bardziej, że jak się okazuje, nasz rodak okazał się bohaterem! Jeżeli ktoś ma doświadczenie w zbiórkach tego typu proszę o działanie, a Neon24 niech nagłośni ten temat. https://www.gofundme.com/van9vwuk
  Atak w Berlinie?
  kula Lis 66 21.12.2016 12:38:18

 • kk7qq

  Chyba padne jesli naprawde zgubil dokumenty 😀

  • greg2014

   Biedni są to i dziurawe karmany mają 🙂
   A karni, wszystkie papiury przy sobie noszą..
   KOlejny kiepski teatrzyk dla gawiedzi.

  • Ciekawyyy

   Dla ogłupionego odbiorcy wydaje się być normą iż rzezimiechy ba… nawet terroryści udają się na swe akcje z portfelikami pełnymi aktualnych dokumentów tożsamości własnej no i oczywiście zazwyczaj je gubią lub z natłoku emocji pozostawiają.
   Przy tym ,,zamachu terrorystycznym” to zamachowiec niby mógł zgubić ale przy WTC znaleziono papierkowy przecie paszport parę przecznic dalej a przetrwał on spalenie kilkudziesięciu ton paliwa czyli cirka 1200 st C gdy w klocku rzekomo wylądował Boeing.
   Przeciętny odbiorca takich bredni i tak je łyknie jako zdawkowy lecz fakt i jeszcze powtórzy je znajomym co zatyrani pracą nie mieli czasu oglądnąć tych świeżych absurdalnych sensacji.
   Kto ustala treści przekazów medialnych ten rządzi niepodzielnie.

   • komentator

    Dokładnie. Jeszcze do tego dodaj, że do EU większość przyjeżdża bez dokumentów.

 • Ania

  Ale numer !
  Powtórzyli ten sam myk co w Paryżu !

  Zamachowiec zostawił dokument potwierdzający tożsamość.

  To juz przesada !
  Teraz to już nie ma watpliwości co do udziału służb.

 • nina

  —CZŁOWIEK MUSI CZERPAĆ DOBRE SIŁY z dobra !- jeżeli czerpać będzie tylko z cierpienia, żalu ,nienawiści, zemsty CZARNYCH MATERII to jakim niby cudem sam ma uchować w sobie dobro ,które NIEZBĘDNE jest dla jego codziennego funkcjonowania – w rodzinie, społeczeństwie ?.

  Jeżeli złoczyńcy odrąbiesz rękę, którą ON ODRĄBAŁ komuś innemu ,to! czym będziesz różnić się od niego ? . –NIECH KAŻDY POZAMIATA PRZED SWOIM DOMEM -CAŁA ULICA BĘDZIE POZAMIATANA — nie o to chodzi ??.

  • Ania

   Ale pozamiatać jednak trzeba.

   Poza tym:
   Pobłażliwość dla wilków jest niesprawiedliwością wobec owiec.

  • Graża

   Nina – też chciałabym żeby tak było, ale zauważ, że ludzie którzy wierzą i całymi pokoleniami,,zamiatają przed swoim domem” muszą patrzeć jak ktoś im ciągle śmieci i pluje w twarz – no i każe sobie za to płacić! ile pokoleń ma zamiatać i znosić zło w pokorze?

 • MajaWalia27

  Dolaczcie sie do tej medytacji. Jesli dacie rade o godzinie 11.44 w Polsce. Jesli ‚ciemni’ przeprowadzaja swoje ‚false flage’ my przeciwsatwmy temu nasza wizualizacje zupelnie innej rzeczywistosci na tej planecie. Zjednoczmy sie w tym. Pamietajcie,ze to co nazywamy materia jest teatrem iluzjii. Ci satanisci probuja wytworzyc jak najwieksza ilosc strachu, ktory obniza wibracje ziemii i trzyma nas ciagle w tym kolowrotku matrixa. Mozemy probowac przeciwstawic temu sile naszego ducha, wszak jestesmy kreatorami. Pamietajmy o tym. Medytacja i wizualizacja to tez DZIALANIE.Za 5 minut startujemy na calej ziemi. WSZYSCY. WSPOLNIE. WSZEDZIE.

  https://www.youtube.com/watch?v=1rP7aJYW9uE

  • Xellos

   Ciemnym brakuje energii, ich plany się NIE MATERIALIZUJĄ….

   ale zawsze mogą liczyć na SPRZEDAJNYCH DEBILI

   jacy ich w potrzebie zasilą własną energią działając

   tak NA SZKODĘ I ZAGŁADĘ CAŁEJ RESZTY….

   —————————————————-

   Ciemni nie umieją KREOWAĆ rzeczywistości….
   więc to im kreują judasze zapatrzone w szekle…..
   takie o KRYSTALICZNIE CZYSTYM rozumku….

 • greg2014

  „Trump mianował McCaina ambasadorem w Wietnamie”

  Obraz nie znanego autorstwa. I poł. XXI w. olej na płótnie. 😉
  https://pp.vk.me/c604317/v604317620/3a96c/OsFf9oXOv5w.jpg

  Cain w czasie wojny w Wietnamie trafił do niewoli i bardzo długo był więziony w podziemnej jamie, dla wielu jest on człowiekiem z silnymi zaburzeniami psychicznymi wynikającymi z traumatycznych przeżyć wojennych.
  https://youtu.be/lyi8X4SgQV0

  http://antymajdan2.blogspot.de/2016/12/trump-mianowa-mccaina-ambasadorem-w_21.html

  Ma durnia z głowy 🙂

 • nemo

  „Przy okazji zwracam uwagę na atak jaki nastąpił na mnie za publikację artykułu poniżej. Wyraźnie zaznaczyłem, że to o czym piszę pochodzi ze strony Jima Stone’a, co więcej zamieściłem odpowiedni fragment po angielsku. Od razu odezwało się kilku mało aktywnych w innych sytuacjach komentujących (większość nie przepuściłem przez moderację), co świadczy o tym jak ten blog jest uważnie czytany przez agenturę.”

  „Atak” który nastąpił był atakiem na Twoją bezmyślność(?) w powielaniu bzdur bez krztyny zastanowienia. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że powielanie bzdur wystawia Tobie świadectwo. Natomiast egotrip w którym funkcjonujesz każe Ci nazwać każdego, kto Ci te głupoty wytknął za agenta. Sytuacja powoli zmierza do tego, że zaszczytem będzie być nazwanym agentem przez M.P., bo będzie to świadczyło o tym że jest się człowiekiem uważnym, odważnym i niepodatnym na manipulację. Możesz to sobie ocenzurować, grunt że przeczytasz i dowiesz się że coraz więcej ludzi widzi co odpierdalasz…

  • Extazed

   Dałbym łapkę w górę gdyby się dało. Od dawna próbuję wskazać problem bezkrytycznego powielania głupoty przez admina, nie celem uszczypliwości a po prostu zwrócenia uwagi. Czytam ten blog już od czasów jak byłem w technikum, jestem dość przywiązany, komentuję rzadko bo po prostu nie snuje wyssanych z palca historii i jestem trzeźwo myślącą osobą. Ale to co się ostatnio wyprawia tutaj, to kpina z czytelnika. Nikt mi nie każe to zaglądać to fakt, ale wciąż liczę że admin pójdzie po rozum do głowy.

 • barrabarra

  Soros przyznaje : „Popieram i finansuję KOD”

  Węgierski Żyd, znany miliarder i znienawidzony przez wielu działacz rodziny Rothschild na rzecz Nowego Porządku Świata, przyznał się otwarcie do popierania Komitetu Obrony Demokracji. Jak powiedział George Soros, finansował KOD kwotą 150.000.000 złotych. Większość z nas wiedziała o tym od dawna, ale w końcu mamy NIEPODWAŻALNY dowód, że KOD żadną oddolną inicjatywą nie jest!…

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/soros-przyznaje-popieram-finansuje-kod-2016-12

 • tormentor

  Debile p!#rdolone, przecież wiadomo, że przyczepa, czy kempingowa, czy mała dwukołowa, laweta, czy k#%wa od TIRa itp., ma inny numer rejestracyjny, niż samochód, furgonetka, czy ciągnik siodłowy, który ją ciągnie! Nawiedzone sq%wysyny-mąciwody!

 • nina

  —- CZŁOWIEKU !! złap oddech, popatrz w niebo, świeci pięknie słońce, niewidziane na polskim niebem od dawna.Piękny dzień dzisiaj mamy. Zło musi przegrać. WSPOMÓŻ DOBRE SIŁY !-UŚMIECHNIJ się :)).

  Miłość cierpliwa…
  Gdy w drzwi zastuka,
  kto Jej otworzy?
  Lecz Ona puka.
  Swą cierpliwością
  kamienie skruszy.

  Miłość jasnością…
  Wśród życia mroku,
  wśród niebezpieczeństw
  można się schronić
  tuż przy Jej boku.

  Miłość pokorna…
  Chociaż przepiękna,
  żyje dla innych,
  siebie nie widzi.
  Daje, nie bierze,
  dlatego piękna.

  Miłość wszystko przetrzyma…
  Cudze ciężary
  na barkach nosi
  pomimo trudu,
  mimo cierpienia.
  Sama jest siłą,
  wszystko przetrzyma.

  Miłość wyzwala…
  Pytasz od czego?
  Od nienawiści i od zazdrości,
  od egoizmu, pychy nadętej…
  Od czego jeszcze?
  Od tego, co męczy.
  Miłość przebacza –
  miłość wyzwala.

  Miłość nagrodą…
  Bo gdy przychodzi,
  przynosi: radość,
  pokój, nadzieję.
  Przemienia życie,
  już nie odchodzi.

  Miłość nadzieją…
  Chcesz nowe życie?
  Chcesz wschodu słońca?
  Otwórz swe serca i zaproś Miłość.
  Otwórz szeroko,
  ufaj do końca!

  Dariusz Gliński

  • Admin

   Posłuchaj Marka Passio, który był satanistą, co ma do powiedzenia na takie mulenie. Dzieci są obdzierane żywcem ze skóry, a ty nam proponujesz miłość?! Najpierw trzeba się rozliczyć z tymi potworami, nie zrobisz tego samym uśmiechem i miłością. Jeśli nie masz innych możliwości, to śmiej się i miłuj wszystkich naokoło, ale nie blokuj tych, którzy chcą nagłośnić zło jakie się wokół nas dzieje.
   Mark Passio z pasją ostrzega, że jeśli będziemy to ignorować, to świat stoczy się w czarną dziurę satanizmu i niepojętego zła.
   https://www.youtube.com/watch?v=4ZUWJJ1kqnc

  • kk7qq

   „WSPOMÓŻ DOBRE SIŁY ” -Nina@ bardzo slicznie to brzmi ale te „duchowe” rady sa przepelnione new age .
   Wiele nowo powstalych powiedzmy „szkolek” ,wszelkiej masci guru ,jasnowidzow ,kwantowych uzdrawiaczy wmawia ze wystarczy tylko napelnic sie miloscia bezgraniczna ,ze zmiany zaczynaja sie w nas ,ze ta MILOSC przezwyciezy wszytsko ,przelamie bariery i zniszczy wszelkie ZLO ,ze tylko to wystarczy …pieknie byloby ale nie tylko to wystarczy …
   Te ” nauki „new age odciagaja, poniewaz wmawiaja ze interesowanie sie waznymi sprawami na swiecie dodatkowo zasila te energie ,te zlo …
   Nalezy to wszytsko wywazyc w granicach zdrowego rozsadku ,ja tez myslalam ze to takie proste …

   Obserwuje na roznych stronach itp takie klepanie o tej cudownej przepelniajacej milosci ,jaka to MOC ,BOSKA SILA ,a ona jest taka sama jak z tych wszystkich zebranych do kupy religii ,gdy dzieje sie ZLO na swiecie gdzie wowczas podziewa sie ta MOC ? BOG ktory by to wreszcie powstrzymal ?

   Warto zachowac pogode ducha ,usmiech na twarzy ale do pokonania zla to niewystarczy ….

   • nina

    — WINNI MUSZĄ i BĘDĄ UKARANI !!. Człowiek bez jasnej duszy !! nie może NIC ! dobrego osiągnąć . CZYM !! ?? będzie się różnić? od tych złych, ciemnych , czarnych dusz ??.

 • Ania

  Na Polskę ruszyła ofensywa nowego porządku świata

  autor: inzynier magister (2016-12-19 18:17)

  „W Polsce zaczęły się dziać rzeczy podejrzane. Nagle ruszyła jakaś ofensywa. Niewidoczne siły zaatakowały naszą ojczyznę. Ledwo co otrząsnęliśmy się z horroru partii szaleńczo zapatrzonych w antywartości świata zachodniego, a tu znowu podnosi głowę jakaś bliżej nie rozpoznana hybryda europejskiej zdrady.

  Widzimy protesty tzw. nauczycieli, którzy pod przewodem lewackim, usiłują zastopować wprowadzenie normalnej i polskiej oświaty. Przywrócone zostaną polskie lektury oraz solidny standard nauczania, który celowo został przez ostatnie lata zaniżony. Celem obcych Polsce sił jest wykształcenie ludzi niezdolnych do własnego myślenia, a także takich którzy będą mieli wpojone urojenia ochrony praw ludzi uzależnionych od seksu. W tym samym czasie nastąpił atak w sejmie, gdzie opozycja wyznająca nowy porządek światowy chce zablokować przeprowadzanie słusznych zmian ustawodawczych.
  Dziwnym trafem sygnał Telewizji Polskiej został tuż przed przemową pani premier Szydło wyłączony na znacznym terenie naszej Ojczyzny. Jak się okazuje urządzenia nadawcze zostały wyprzedane podczas dziwnego procesu „prywatyzacji”, przeszły w obce ręce. Do tego mamy standardowo szarpaninę protestacyjną obrońców „lewackiej demokracji”, na której próbowano zorganizować fałszywą ofiarę represji policji. Jakieś siły chcą doprowadzić Polskę do skraju wytrzymałości, by z powrotem zamontować władzę usłużną UE, wprowadzającą na terenie Polski nowy światowy porządek. To wszystko nie tylko pachnie majdanem, czy pełzającym zamachem stanu, ale i pieniędzmi słynnego grandziarza.”

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-polske-ruszyla-ofensywa-nowego-porzadku-swiata

 • Patriota

  Same fakty mowią za siebie, że to gra służb! Zauważcie, że sprawcy nie ma! I nie wiadomo, gdzie jest. A który normalny terororysta nie chcę oddać życie. Przecież to zaszczyt. A gdzie służby tam zamieszanie.

 • igr

  ciężarówka ma dwie jednakowe tablice a naczepa jedną i zawsze się różną od siebie .

 • greg2014

  Prowokacja w Berlinie odwracaniem uwagi od zamachu na ambasadora Rosji w Turcji
  (…)
  Najbardziej dziwi mnie to, że do tej pory oficjalne media ani internet nie pokazały migawek nagranych podczas samego staranowania jarmarku w Berlinie. Wszak Berlin naszpikowany jest kamerami monitoringowymi, to prawdziwy bastion Big Brothera. Nie nagrał momentu ataku i ucieczki kierowcy z kabiny także nikt z gości na jarmarku, choć wielu Niemców włączonych komórek nie wypuszcza z rąk nawet w ubikacji.

  Do tej pory policja /służby żadnego takiego wideo nie upubliczniły. Czyżby materiał filmowy dopiero preparowali? Muszą przecież twarz rzeczywistego zamachowca (agenta służb) zamienić na twarz Pakistańczyka. Nie zrobili tego zawczasu, gdyż ów „zamach” wykonano z marszu, bez przygotowania – po to aby odwrócić uwagę opinii publicznej od zamachu na ambasadora Rosji w Turcji.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/12/20/zabojstwo-ambasadora-federacji-rosyjskiej-w-turcji-przejaw-wscieklosci-i-bezradnosci-bandytow-z-zachodu/

  Wszyscy teraz współczują Dojczlandii, a nie Rosji. Czy głównie o to w owym podejrzanym „zamachu” chodziło? A przy okazji znów naszczuto na „islamistów”, wszak oficjalnie zamachu dokonał muzułmanin z Pakistanu, który mordował ciężarówką pokojowych „chrześcijan” na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie, zakłócając tak wielkie żydowiercze święto. I jeszcze na dodatek i Polskę w to wrobili – wszak ciężarówka była z Polski. I zabity pasażer znaleziony w kabinie ciężarówki na miejscu „zamachu” to Polak.

  To była celowa prowokacja służb. Gdyby było inaczej, policja już ujawniłaby nagrania „zamachu” z monitoringu lub z komórek gości jarmarku.

  Nie dajmy się ogłupić.
  Rodzinom i bliskim ofiar prowokacji w Berlinie składam wyrazy współczucia.

  Napisał: Andrzej Szubert
  (nick: @opolczyk)

  Pierwodruk: https://opolczykpl.wordpress.com/2016/12/20/prowokacja-w-berlinie-odwracaniem-uwagi-od-zamachu -na-ambasadora-rosji-w-turcji/

 • czaro

  Zamach jest typowym zamachem fałszywej flagi.
  Red Gazeta Warszawska

  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/5053-zamach-w-berlinie-sluzby-z-warszawy-tel-awiwu

  • Graża

   to bardzo ważna wiadomość, wyeksponuję część najważniejszą by zachęcić czytających do przeczytania całości w zamieszonym powyżej linku: Downing twierdzi także, że szczepionki wiążą się z pokazującymi się celami elity co do sztucznej inteligencji [AI]. Jak pisze Frompovich:
   „Dr Downing mówi, że są 5-letnie i 15-letnie cele dla AI. Cel 15-letni oznacza, że AI będzie rządzić wszystkim, łącznie z ludźmi! Musicie posłuchać jego komentarzy o tej kwestii – jedno słowo: „przerażające!” Żeby ‚uwiarygodnić’ swoje uwagi doktor powołał się na raport wydany przez Biały Dom: „Federalna wizja dla przyszłej kalkulacji: wielkie wyzwanie inspirowane przez nanotechnologię” [A Federal Vision for Future Computing: A Nanotechnology-inspired Grand Challenge].
   Oto o czym jest 15-stronicowy raport:
   Utworzyć nowy typ komputera który będzie proaktywnie interpretował i poznawał dane, rozwiązywał nieznane problemy wykorzystując to czego się dowiedział, i działał z energetyczną skutecznością ludzkiego mózgu”. [3] [Zasadniczo sztuczny mózg ma zastąpić mózg człowieka. Oni chcą również stworzyć nową duszę dla człowieka!]
   Więc dlaczego zwolennicy szczepień tak szybko odrzucają, albo mówią bzdury o badaniu opierającym się na informacjach matek o zdrowiu ich dzieci? Stronniczość czy nie – trudno jest odrzucać 300% wzrost wskaźników autyzmu i szkód neurologicznych – ale te powody zostawia się waszej wyobraźni.

 • Graża

  : Senat przyjął bez poprawek tzw. ustawę dezubekizacyjną obniżającą emerytury i renty byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL oraz ich rodzin. Od 2017 r. świadczenia dla nich nie będą mogły być wyższe niż średnie emerytury i renty wypłacane przez ZUS.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ustawa-dezubekizacyjna-przyjeta-w-senacie/wjqh1dr

 • czaro

  Lubię być tam, gdzie się coś dzieje. Wierny dziedzictwu Solidarności, organizowałem wyjazdy polskiej młodzieży na Pomarańczową Rewolucję w Kijowie. Z przyjaciółmi zorganizowałem demonstrację pod pałacem Łukaszenki w Mińsku.

  Na liście Platformy miał 26 miejsce – bliżej końca, niż początku – ale przerobił je na zaletę, fotografując się z jeżdżącym przez Wolę tramwajem numer 26.

  https://szczerbapodlupa.wordpress.com/

  • sprawdzam

   Taką wolność mamy niestety, trochę błyskotek, trochę głupotek, a poza tym, zezwolenia, zaświadczenia, zakazy, nakazy, przemoc i fałsz.

 • Peryskop

  Amdin w komentarzu zmodyfikowanej wersji plotek Stone’a :

  „…Zgodzę się jednak ze Stone’m w tym, że atak na pewno nie jest na rękę Merkel i siłom infekującym Europę islamistami.”

  Wcale niekoniecznie.

  1. Przecież Pak wolny i wciąż nie ma ustalonego sprawcy.

  2. A nawet jeśli podstawią ciapatego, to takie prowokacje jako „insidejob” służą podgrzaniu emocji, skłóceniu ludzi, zastraszeniu ich i zwiększeniu bezradności społeczeństwa, a także są wymówką dla wprowadzaniu nowych środków „anty-terroru”. Czyli taki atak rząd Angeli może wykorzystać do zaawansowania dotychczasowej polityki.

  Zmień źródło dezinformacji, bo Stone się skompromitował.

 • Kurdupel

  Ale tym wpisem w moich oczach upadłeś. Ten Jim jakiś tam, to widać jakiś dziwak rodem z USA. Tablica rejestracyjna US66 to jakiś symbol czegoś tam.- Hehe. No i w sumie nie wiesz dlaczego numer rejestracyjny ciągnika różni się od naczepy. – Bo to dwa inne pojazdy. A tak na koniec, przestańcie już z tymi żydami, symbolami i napadami, bo to w tym przypadku żałosne.

  • Logic

   Dwa różne numery, bo przyczepa była zarejestrowana na tę firmę a auto było w leasingu – 90% firm tak robi…

 • czaro

  Z całego świata płyną do Niemiec kondolencje i gesty wsparcia. Nie zapomnieli tego zrobić także duchowi przywódcy żydowscy, którzy pominęli jednak w tych wyrazach współczucia zamordowanego Polaka, 37-letniego Łukasza z Rożnowa.

  http://prawy.pl/43061-skladaja-kondolencje-niemcom-o-polaku-pierwszej-ofierze-zamachu-swiat-nie-pamieta/

 • sprawdzam

  Kto kluczykom dał klucz?

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/bursztyn-zloza-mozdzanow-europejski-fundusz,203,0,2222539.html
  [ zapowiedź
  Odkryto ogromne złoża bursztynu. Najwyższa jakość ]
  20.12.2016,

  Ogromne złoża w okolicach Słupska. Nawet 20 ton bursztynu
  Fot. PAP/Tomasz Waszczuk

  Spółka Discovery, należąca do grupy Europejskiego Funduszu Energii (EFE), znalazła złoża bursztynu pod Słupskiem. To efekt odwiertów geologicznych prowadzonych na działce w Możdżanowie. Złoża szacuje się na blisko 20 ton.

  Spółka w najbliższym czasie złoży wniosek o wydanie koncesji na wydobycie. Obecnie trwają prace nad opracowaniem odpowiedniej dokumentacji. Zgodnie z planem EFE wydobycie powinno ruszyć w pierwszej połowie 2017 roku. Choć już spółka ma pewne problemy.

  – Chociaż natrafiliśmy na pewne utrudnienia natury proceduralnej, realizacja projektu kopalni w Możdżanowie idzie zgodnie z planem – przekonuje Paweł Kulczyk, prezes zarządu EFE.

  Zobacz także: Złoto Bałtyku. Surowiec wart miliardy kusi inwestorów w Polsce
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zloto-baltyku-surowiec-wart-miliardy-kusi,85,0,2023253.html

  – Mamy już pewność, że inwestycja wkrótce zacznie się szybko zwracać. Niebawem ruszy wydobycie, co przy zapewnionym zbycie, m.in. dzięki naszemu chińskiemu partnerowi, pozwala optymistycznie patrzeć na przyszłe przychody. Dlatego też idąc za ciosem chcemy powiększyć teren naszej inwestycji – przyznaje Kulczyk.

  O jakim chińskim partnerze mowa? We wrześniu firma Guangxi WuzhouQuanLi Limited zainwestowała 12,8 mln zł w akcje Europejskiego Funduszu Energii. W efekcie jest największym akcjonariuszem z udziałami na poziomie 42 proc.

  Prezes EFE podkreśla, że badania geologiczne potwierdziły, że możdżanowskie złoża są bogate w najwyższej jakości bursztyn mlecznego koloru, który jest z kolei niezwykle popularny w Chinach.

  – Nasz inwestor pomógł nam zbudować kanały zbytu w tym kraju. Planujemy też eksport do Izraela. Prowadzimy już zaawansowane rozmowy w tej sprawie – zapewnia Paweł Kulczyk.

  Europejski Fundusz Energii to firma operująca w branży energetycznej i opieki zdrowotnej. Oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie budowy ekologicznych elektrowni oraz zintegrowanych produktów medycznych. Jej akcje są notowane na „małej giełdzie” New Connect, czyli na zapleczu głównego rynku GPW.

  W reakcji na najnowsze doniesienia w górę idą notowania spółki. Po godzinie 10:00 kurs rósł 12,5 proc. Trzeba jednak zauważyć, że duże wahania mają związek m.in. z faktem, że akcje EFE są groszowe – kosztują w tym momencie 9 groszy za sztukę. Najmniejsza zmiana kursu powoduje więc duże zmiany procentowe.

  bursztyn, złoża bursztynu, efe, europejski fundusz energii, możdżanów

 • rav148

  Co to za oszołom z tego stonea? Napad rabunkowy, a po co im były do szczęścia potrzebne jakieś konstrukcje stalowe, ciezarowka byla zaparkowana w centrum, wyposazona w system śledzeniea przez gps. Zabili kierowce, przejęli samochod i pojezdzili trochę żeby opanowac sprzęt i jazda w tłum, ot i cała historia

  • Admin

   tia, a nie mogli ukraść jakiejś ciężarówki w innym dniu niż ten i nie w takim tłumie?
   Nie dziwi cię, że końcówka tablicy rejestracyjnej to US66, że imię właściciela to Ariel i że nastąpiło to zaraz po zamordowaniu rosyjskiego ambasadora?

   • Vismaya

    Miał Ariel wyjątkowego pecha …
    imię, naczepa
    z szóstkami …
    tylko biedna ta rodzina,
    której urządzono takie święta.

  • Ciekawyyy

   Nawet laik byłby w stanie wypiąć z siodła pozostawiając naczepę/balast tym bardziej ktoś kto ciągnik prowadził faktycznie,
   lecz jednak pojechał całością składu, najwyraźniej nie ilość zabitych/rannych w tłumie grała najważniejszą rolę bo samym rozpędzonym ciągnikiem stratował by znacznie więcej ofiar.
   Widać tablica rejestracyjna US66 miała symboliczne lecz jednak znaczenie dla całości dramatu.

   • Vismaya

    Mam kilka książek z chaldejską numerologią …
    aż wyciągnęłam i sprawdziłam … bo z natury nie jestem zbyt łatwowierna i ciężko sprzedać mi kit …
    ale jakoś w tych książkach, które posiadam 66 ma zupełnie inne znaczenie, podobnie w indyjskiej numerologii i Rudraksha …. i gdzie tu prawda a gdzie fałsz? Komu w końcu wierzyć?

    • Ciekawyyy

     O numerologi nie mam pojęcia a zbyt mało danych aby szerzej spekulować.
     Taka przypadkowa napaść na kierowcę + jednoczesne umiejętności prowadzenia ciągnika siodłowego przez bandziorka są bardzo ale to bardzo mało prawdopodobne.
     Co faktem taki ciągnik siodłowy to nie Boeing lecz również nie samochodzik osobowy z 5 biegami do przodu i jednym wstecznym i byle tuman co asfalt zobaczył na oczy dopiero w Berlinie nie byłby wstanie uruchomić nawet silnika a cóż dopiero nim ruszyć i jechać sobie w tłum dodatkowo z naczepą a ponoć ładunkiem były ciężkie elementy stalowe.

   • maniek

    Ciekawyyy jak myślisz że łatwo jest odpiac naczepe to sie mylisz. trzpień zaklinuje się i trzeba ruszyć do przodu a jak nie do tyłu czasem podnieść ciagnik albo opuścić łapy opuścić. laik walczy godzine a i tak nie rozepnie. poza tym scania ma system zabezpieczający siodło jest firmy JOST takze powodzenia w rozpinaniu!

  • Majestic

   istotnym jest aby dokladnie sprawdzić do kogo jechały te elementy konstrukcyjne , z reguły w logistyce niema za dużo czasu , , jest dużo spontanu aby upolować konkretny fracht , jeżeli ktoś dzisiaj dostał zlecenie do Italii to moze jutro planować szukać frachtu powrotnego ciężarówka zarabia jak ma ładunek ,

 • czaro

  Według żydowskich przywódców religijnych, zwycięstwo Trumpa otwiera drogę do wielkiej Jerozolimy, i każdy, kto próbuje go powstrzymać, jest skazane na niepowodzenie.

  Подробнее: Убедительная победа Трампа послана Богом в ознаменование пришествия Мессии – раввины
  http://tsargrad.tv/news/2016/11/14/ubeditelnaja-pobeda-trampa-poslana-bogom-v-oznamenovanie-prishestvija-messii-ravviny

 • Ania

  W opinii Jana Buczka, prezesa Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, to dyskryminacja polskich kierowców mogła doprowadzić do tragedii w Berlinie.

  „Jesteśmy ignorowani i poniżani. Nie pozwala się nam wjeżdżać na parking i do magazynów, ustawiają nas na końcu kolejek do rozładunku. Musimy zatrzymywać się na uliczkach, gdzie nie jesteśmy w żaden sposób chronieni” – mówi w rozmowie z WP money Jan Buczek.

  Buczek wyjaśnia, że standardem w Niemczech czy Francji jest, że kierowca ciężarówki na numerach z Polski, Rumunii czy Bułgarii rozładowywany jest tylko wtedy, gdy akurat nie ma rodzimych przewoźników.

  „Dziś ciężarówka może być taką samą bronią w rękach terrorystów jak samolot. Jest ją jednak dużo łatwiej porwać. To łatwy łup w rękach terrorystów” – stwierdza prezes ZMPD.

  „Rosja jest już bezpieczna. Tam się uspokoiło. Najgroźniejsze są dla nas teraz Francja, Włochy i właśnie Niemcy. Rocznie to jest nawet kilkaset napadów, choć trudno mówić o liczbach, bo nikt takich statystyk nie prowadzi” – mówi Buczek.

  Nie wiadomo, z jakich powodów polskiemu kierowcy, który został zamordowany w Berlinie, nakazano czekać kilkadziesiąt godzin na rozładunek.
  https://ndie.pl/tej-tragedii-mozna-bylo-uniknac-polscy-kierowcy-dyskryminowani-zachodzie/

  • Peryskop

   Nie tylko Jan Hartman ujawnił co go skręca w środku.

   …W ostatnim czasie K_omitet O_balania D_emokracji wsparł0 wielu funkcjonariuszy dawnego reżimu komunistycznego m.in. syn podoficera Armii Czerwonej Włodzimierz Cimoszewicz, członek partii komunistycznej w PRL.

   W sumie – dobry czas na poznanie nad/pod-ludzi.

  • łajza

   Wszystko staje się jasne, jeżeli sprowadzimy je (te szopki) do wspólnego mianownika:
   żydo-kracja,
   żydo-sejm,
   żydo-pis, jednym słowem
   żydoubecki-żydoesbecki-żydoKOD
   żydonazistowska- talmudyczna bnajbrit

   • Majestic

    łajza widzisz? rozumiesz problem , widzisz przyczynę , babranie się w skutkach to cześć tego programu ,i wiekszosc właśnie to robi , a skutki dla nich to niesamowite pole do popisu właśnie po-pisu , ileż to mądrości ideologi tradycji w tym można odszukać ,prac dyplomowych napisać .

 • czaro

  Następny atak terrorystyczny i następna orgia medialna w przekaziorach głównego ścieku. Przy takich okazjach dowiedziałem się jak liczne jest w Polsce grono „ekspertów” od terroryzmu i bezpieczeństwa.

  SpiritoLibero

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/135816,uchodzcy-w-europie-geneza-problemu

  • Admin

   Nie ma racji. To nie PiS realizuje wojnę polsko – polską. To żydowska mafia we wszystkich partiach.

  • Majestic

   właśnie wszystkich wiec „pis ” ? potrzebna jest „”partia”” obojętnie co absolutnie Narodowe bez orientacji religii wyznań , a nie jak teraz siada i podpisuje trujace szczepionki , następnego dnia jedzie na „Ciemna gore ” tu zaplecze tu elektorat tu doradcy . Teoretycznie jest potrzebny mini „komunizm ” taki prawdziwy Narodowy -społeczny ,Ludzki, oddolny , Spółdzielnia Narodowa wszystko pozostałe to dewiacje do wypatrzenia imperializm wyzysk ,dyktatura jednostek, klik korporacje, to nieunikniony scenariusz . zacząć od wyboru Sołtysa i tak identycznie do Rady Państwa

   • JW

    Do Pana Majestic pragnącego jak pisze wprowadzenia w Polsce kolejnej odmiany aksjologii talmudu w postaci „narodowego komunizmu”:

    Tym wpisem wyłożył się Pan – być może niechcący lub nieświadomie – na czterech literach. Wstyd gigantyczny!!
    Komunizm – każdy komunizm – jest pochodną talmudu. To jest wiedza przedszkolna.

    Proszę się zatem zlitować i przestać wreszcie nam tu uporczywie a chyłkiem stręczyć pasożytniczą pseudocywilizację talmudyczną, czyli jak to powiada pan Marek „wciskać hasbarę”. Proszę poszukać głupich gdzie indziej, na przykład na bliskim wschodzie czy gdzie tylko tam Panu pasuje, jeno byle nie w Polsce! W Polsce, obszarze z dominującą (co prawda czysto cywilizacyjnie/intuicyjnie i na razie bez powszechnej znajomości definicji) pośród zwykłego ludu monarchiczną cywilizacją łacińską, rządzić wszystkim prawem stanowionym w urzędach i parlamentach i wszystkimi ludźmi mają Wszystkie Trzy Ich Wysokości Prawa Naturalne (które są Prawami obejmującymi całkowitą ochroną ludzi niewinnych, a są to: Prawo do Życia ludzi niewinnych, Prawo do Własności ludzi niewinnych i Prawo do Wolności ludzi niewinnych rozumiane jako prawo do ponoszenia pełnej odpowiedzialności za własne wszelkie czyny: „chcącemu nie dzieje się krzywda” czyli prawo i obowiązek ponoszenia pełnej własnej odpowiedzialności).. Prawa Naturalne są starsze od wszelkich religii i wszelkich filozofii ludzkich, świat został nimi obdarowany przez Stwórcę w momencie stworzenia.
    Pan zaś planuje zamienić przysłowiową „siekierkę na kijek”, czyli przy pomocy swojego talmudycznego hm.. „rzadkiego rudego kitu” zamienić Polakom jedną obecnie rządzącą w wierchuszce w Polsce pochodną talmudu na inną pochodną talmudu, wszystko zgodnie z „mądrością kolejnego etapu”. „Komunizm narodowy” już ćwiczył jeden obłąkaniec w ząbek czesany …
    Polskę można postawić na nogi piorunem, zgodnie z teorią gier w kilka tygodni, ale stanie się to dopiero wówczas gdy zapanuje w Polsce wreszcie taka aksjologia, że realnie zaczną Władać Wszystkie Trzy Prawa Naturalne (i natychmiast praktycznie w komplecie całe te obecne prawa stanowione wylądują w koszu) w miejsce talmudu i jego pochodnych oraz partii politycznych, które to partie wszystkie bez jakiegokolwiek wyjątku wywodzą się z aksjologii talmudycznej i mają dwa i tylko dwa cele generalne: 1)najsampierw chcą nas podzielić a potem obezwładnionym skłóconym 2)reglamentować należące się im jak psu miska otrzymane w Darze od Stwórcy Prawa Naturalne ludzi niewinnych!

    Albo w Polsce monarchicznie w absolutystyczny sposób zapanują Ich Wysokości Wszystkie Trzy Prawa Naturalne, albo będziemy nadal tkwili po uszy w opresji narastającej nędzy i totalnym nieporządku dyktatury jakiejś odmiany pochodnej talmudu (było i jest ich mnóstwo, np. socjalizm, komunizm, demokracja, marksizm klasyczny, marksizm kulturowy, etatyzm, modernizm, postmodernizm, heglizm, leninizm, maoizm, liberalizm, talmudoidealizm, lichwa i wiele wiele innych tym podobnych ogromnych patologii).

   • Ciekawyyy

    Na M.P. można teraz studiować nowe trendy polityczne np:
    Teoretyczny mini „komunizm ” jako aksjologiia talmudu – brzmi zachęcająco 🙂
    lub Trzy Prawa Naturalne monarchicznie przejawione w sposób absolutystyczny – tu wyraźny imperatyw okołoboski 🙂

   • Majestic

    Niestety ale szanowne Państwo niczego nie rozumie,użyłem słowa „komunizm ” jako personifikacje dla określenia formy , FORMY WSPÓLNOTY !!! a teraz proszę powiedzieć jaki system jest względnie neutralny i uniwersalny ? Sanacja ,,system kastowy , feudalizm , kapitalizm socjalizm komunizm ?? po co dopisywać jakieś ideologie ?? czy wspólnota jednakowa dla Wszystkich musi się zaczyna od Marksa i innych ? co się Wam marzy ? jaki system który nie doprowadzi do podziałów, nierówności ,wypatrzeń rewolucji i wszystkiego co było już przerabiane ,i jeszcze jedno czy Każdego Rodzina z osobna nie jest takim mini komunizmem ? jak budujecie dom to niema pomocy Ciotek Szwagrów Wojków itd ? nie porównujcie komunizmów w celu wyzysku manipulacji itd Wyobraźcie sobie że cale państwo Naród to jedna rodzina i tworzycie i pracujecie dla wspulnego dobra , a nazwa systemu ? wystarczy nowy inny slogan wymyslec i koniec , podobnie jest z Swastyka , tysiace lat trwała a teraz ktoś na niej kupę zrobił i koniec !?

  • skandal roku

   Panie Stonoga przypominam panu ,że wybory są co cztery lata a nie co rok zostały jeszcze trzy

   • Majestic

    będą nowe wybory ,ja osobiście miedzy innymi: NIE wybaczam obowiązkowych szczepień GMO itd ,to akt zbrodni. DLATEGO https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U oczywiscie różnicy chyba niema !!? https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A

    • JW

     Oczywiście, że partyjne talmudyczne reżimy każdorazowo popełniają co i rusz zbrodnię naruszania Praw Naturalnych, lecz różnice są dotkliwe, np.:

     1) poprzedni „zły policjant” oprócz milionów przedstwicieli skrajnie nam wrogiej okrutnej cywilizacji turańskiej dominującej na Ukrainie chciał nam wpakować do Polski na początek dziesiątki tysięcy a potem miliony przedstawicieli pasożytniczej pseudocywilizacji muzułmańskiej której aksjologia opisana w ich aksjologicznej księdze polega na tym, że planują nas wszystkich wymordować o ile nie zechcemy poddać się apostazji (niewiasty w muzułmaństwie tak czy owak „mają być niewolnicami” i są traktowane gorzej od psów);

     2) obecny „dobry policjant” póki co cicho siedzi z wprowadzeniem tzw. „podatku katastralnego”, który jest tak naprawdę planowaną zbrodnią przecie Prawu Własności ludzi niewinnych i pozbawiania Polaków nieruchomości (vide to samo było po prowokacji zwanej powstaniem styczniowym, gdy Polacy masowo utracili nieruchomości i wiadomo kto i jak je za psi grosz podłapał…). Tyle że znawcy powiadają, że owo złodziejstwo – uwłaszczenie się talmudystów na polskich prywatnych nieruchomościach – jest od dawien dawna zaplanowane i zapisane oraz podpisane przez sprzedawczyków i lichwiarzy w traktacie lizbońskim…

     3) obecny dobry policjant przynajmniej zablokował porywanie dzieci z ubogich polskich rodzin, co wkrótce mogło stać się przyczyna porwania po prostu hurtem wielu milionów dzieciaków polskich klepiących wraz ze swoimi rodzinami tragiczną rosnacą nędzę powodu panującej w wierchuszce od kilkudziesięciu lat filozofii talmudycznej.

     3a) ale niestety i poprzedni zły i obecny dobry policjant obydwaj handlują polskimi dziećmi z domów dziecka sprzedając je pod pozorem adopcji do Niemiec za spore pieniążki… Taki jest talmud: interesy handeł handeł handeł handełesy… Rozdzielają przy tym dzieciaki będące rodzeństwem! Nikogo ta zbrodnia nie interesuje, bo „wszyscy” zajmują się zbiegowiskami zwolenników talmudu urzadzających uliczne zbiegowiska i knajackie rozpierduchy. Moim skromnym zdaniem każdy człowiek urodzony jako Polak ma prawo pochodne z Praw Naturalnych, do bycia Polakiem w ojczyźnie do końca swoich sędziwych dni, chyba, że sam po osiągniciu dorosłości wybierze po swojemu. Za ten handełes należy się decydentom kara główna jako zbrodnia przeciwko Prawom Naturalnym ludzi niewinnych.

    • Majestic

     JW dopóki naród nie wyjdzie na ulice i nie utworzy samorządów nie powoła komitetów samoobrony ,na nic wieczne stękanie wybieranie miedzy gównem a kalem , nędza rośnie, ludzie uciekają za granice na stale albo pracować setki tysiecy ludzi pracuje za głodowe stawki , to jest tragedia ale ludzkich umysłów !

   • łajza

    Chciałoby się powiedzieć, że stonoga „czuje pismo nosem”, ale to nie jest wyczucie; raczej jest „dobrze poinformowany” o planach przed terminowych szopek „wyborczych” i próbuje kosztem Polski i Polaków ugrać swoje miejsce (o dziwo w centrum), na tylnym siedzeniu zastępując kaczora.

    Chce „wyprowadzić” Polaków „na ulice” dosłownie i w przenośni, stawiając nas w pozycji albo sto-noga albo majdan;

    Nie chce mi się analizować tego jego nędznego klipu wyborczego, ale autorytarnie stwierdzam, że wszystko, każde zdanie w nim jest kłamstwem, sory, kiełbasą wyborczą, a jedyną „prawdą” jest to, że nie może kandydować sam osobiście.

    Wszystko byłoby jasne gdyby pozostawił dwa filmiki:

    „Stonoga masakruje cyngli Ziobry” – YouTube

    „Stonoga w niebezpieczeństwie. PiS komuna oskarża o znieważenie Dudy, Kaczyńskiego i narodu polskiego” – You Tube

    które zdjął ze swojego kanału zaledwie po dwóch dniach!

    Przytaczam tytuły (dosłownie skopiowane); podobno w necie nic nie ginie.
    Jeżeli ktoś ma w je archiwum, to warto je wyciągnąć pro publico bono, na światło dzienne.

    Ps.

    Nie dajcie SIĘ wciągnąć w te żydo-rozgrywki!

    Wszystko staje się jasne, jeżeli sprowadzimy je (te szopki) do wspólnego mianownika:
    żydo-kracja,
    żydo-sejm,
    żydo-pis, jednym słowem
    żydoubecki-żydoesbecki-żydoKOD

    • P

     Stonoga, jak dla mnie, jest przesiąknięty nienawiścią do PiS. I ta nienawiść właśnie jest motorem napędowym jego działań.

    • Majestic

     „nienawiścią do PiS.” gdzie się zaczyna nienawiść a gdzie kończy jako nienawiść ? a co to niby pis ? Prawo i Sprawiedliwość dla kogo niby ? dla swoich ? tu nie chodzi o kwestie wyboru bo niema w czym wybierać TO JEST ZASADNICZY PROBLEM , co powiesz jak za ileś lat będą powykręcane dzieci od SZCZEPIEŃ ,BĘDĄ ZDYCHAĆ OD TEGO od GMO od Chemii z Powietrza , od zatrutej żywności , tysiace dzieci i ludzi już doroslych wydymanych przez pedofil w SUKIENKACH , dla których prawo zamienia się na bezprawie wobec ofiar . I niech się tam dzieje w sejmie pod sejmem jednego dnia niech wszystkie hieny kotłują się z sobą , bo naród Nie dorusl nawet do tego aby to zrozumieć , 500 marchewek przysłoniło być albo nie być , reszta przecież się nie liczy ! goj będzie niedlugo żarł GMO cala gębą ale to pikuś , pedofil wydyma jemu dziecko ale to pikuś , napisze petycje ale zgodnie z prawem i sprawiedliwościowa można ja do kosza wyrzucić i oszczać goja bo debil i idiotos .

 • Tomisław

  Bang, bang…you’re dead! Now roll over…Fałszywa flaga z tym ruskiem ?
  https://www.youtube.com/watch?v=J9rMUu0p8is

 • Tomisław

  Piotr „Liroy” Marzec – świetna wypowiedź (19.12.2016)
  https://www.youtube.com/watch?v=fckOuRgDQHs

 • Tomisław

  Tak sobie obserwuję i te wszystkie wydarzenia w europie miały na celu odwrócić naszą uwagę. Np.
  Podpisanie ustawy zmniejszającej wiek emerytalny przez Dudę,przecież ta informacja nie miała żadnego echa w ścierwomediach gadzinowych w europie.
  Co jeszcze?

 • Majestic

  Kobieta – sprzedawczyni zabita , dwóch świadków otrzymało podobnie ołów i są w ciężkim stanie http://hessenschau.de/panorama/eine-frau-tot-ein-mann-auf-der-flucht-in-wiesbaden,biebrich-polizeieinsatz-100.html Ps Każdy POLAK -SŁOWIANIN powinien być bez zarostu BRODA WĄSY wiemy że to syfiasto wygląda , następnie met MODE wprowadzono celowo aby wiadomi sprawcy mogli się ukrywać i nie wyróżniać w lesie PORADNIK Z „TV ABSTRACHUJE ” „Czemu NIE warto być: ZAROŚNIĘTYM ” https://www.youtube.com/watch?v=Trx_sSHk5A8 ” Ani Mru Mru – Zarost tam i tu” https://www.youtube.com/watch?v=cv-nl8S6IOw

 • Graża

  16:05

  Dodatkowe zabezpieczenia po zamachu w Berlinie wprowadzono także w Budapeszcie w okolicach centrów handlowych. Fot. PAP/EPA/Szolt Szigetvary

  http://wiadomosci.wp.pl/zamach-w-berlinie-nie-zyje-polak-6070994307822721a#

  na zdjęciu policyjny wóz bojowy

  • Graża

   W reakcji na zastrzelenie ambasadora Rosji w Ankarze i zamach w Berlinie Władimir Putin nakazał służbom specjalnym sięgnięcie po dodatkowe środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa w Rosji i rosyjskich placówek za granicą – informują rosyjskie media.

   Norweskie media informują, że zwiększono ochronę „miejsc, w których gromadzą się ludzie” w Oslo i Bergen.

   Wprowadzono ograniczenia wjazdu ciężarówek do Dortmundu. Ma to zapobiec podobnym tragediom do tej, która miała miejsce w Berlinie. Ograniczenie obowiązuje wieczorami do końca roku.

   Dodatkowe zabezpieczenia po zamachu w Berlinie wprowadzono także w Budapeszcie w okolicach centrów handlowych. Fot. PAP/EPA/Szolt Szigetvary

   We Włoszech wprowadzono stan podwyższonej gotowości na wypadek ataków terrorystycznych. Zapowiedziano, że jeśli nie będzie można zagwarantować uczestnikom zgromadzeń maksymalnego bezpieczeństwa, spotkania te zostaną odwołane.

   MSWiA chce, by Żandarmeria Wojskowa wsparła policję m.in. w patrolowaniu ulic, w związku z zamachem, do którego doszło w Berlinie. Jak poinformował rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Ciarka, z takim wnioskiem do premier zwróci się szef MSWiA Mariusz Błaszczak

   http://wiadomosci.wp.pl/zamach-w-berlinie-nie-zyje-polak-6070994307822721a#

   • Jan III

    Ha ha ha aby sie nie okazało, że usłyszymy 24 grudnia poprzez media informację o wprowadzeniu stanu wyjatkowego w europie i aby nie opuszczać miejsca zamieszkania bez specjalnych przepustek :))))

 • Graża

  16:39
  pilne

  Prokurator generalny Niemiec Peter Frank pytany o dokładny czas śmierci Polaka zastrzegł, że obdukcja jego zwłok nie została jeszcze zakończona.
  http://wiadomosci.wp.pl/zamach-w-berlinie-nie-zyje-polak-6070994307822721a#

 • Graża

  OTO CO SIĘ DZIEJE:
  Przed chwilą

  Ambasada Polski w Berlinie jest już w kontakcie z Arielem Żurawskim, właścicielem firmy, do której należała ciężarówka. Wcześniej na stronie firmy na Facebooku można było przeczytać: „Dziękujemy Polskiemu MSZ oraz Polskiej Ambasadzie w Berlinie za brak pomocy i milczenie. Kilka telefonów i zero pomocy”.

  A WCZEŚNIEJ:
  Botschaft Polen DE @PLinDeutschland

  Mimo wielokrotnych prób ze strony @PLinDeutschland nie można było się wczoraj skontaktować z #ARIEL #Żurawski właść. firmy transp. 1/2
  16:56 – 20 gru 2016

  Botschaft Polen DE @PLinDeutschland

  2/2 Nie mieliśmy też reakcji na nasze maile z prośbą o telefoniczny kontakt. Aktualnie @PLinDeutschland jest w ścisłym kont. z p. #Żurawski
  16:59 – 20 gru 2016

  • Peryskop

   ARIEL Żurawski

   kuzyn Sharona ?

   • Graża

    Rysy ma raczej słowiańskie i gładko ogolony, poza tym, nie ma w głosie nuty zemsty czy agresji, chociaż byłaby usprawiedliwiona – zamordowano mu kuzyna! Do czego pijesz Peryskop?

    • Peryskop

     Podobieństwo imienia do b. premiera znad Morza Martwego.

     Nadanie takiego imienia „na chrzcie” może świadczyć o szczególnej nostalgii za Jerozolimą i okolicami.

     Xellos dorzucił „demona”, prawdopodobnie myląc z Azazelem.

    • Xellos

     NOP

     ARIEL znany też jako URIEL to tez demon

    • sprawdzam

     W 1979 roku, urodził się ten kierowca, a właściciel Ariel Żurawski był jego kuzynem, więc można domniemywać, że rocznikowo podobnie.
     W tamtych latach przypuszczam, że niewielu wiedziało o osobie Ariela Szarona.
     Natomiast wszedł wtedy na ekrany (1976) film Szaleństwa Majki Skowron, gdzie jedna z postaci nosiła to imię. I myślę, że to właśnie w spadku po nim rodzice nazwali tak swego syna.

     Sądzę Peryskopie, że za głęboko się zanurzyłeś 🙂

    • Vismaya

     … ten demon to się pewnie wziął z Apokalipsy – anioł zboru w Laodycei … anioł zniszczenia … wszystko zależy od tego jak kto tłumaczy Apokalipsę….

    • Peryskop

     Dzięki Aśka@sprawdzam za przypomnienie.

     Był jeszcze proszek do prania Ariel – wtedy bodaj dostępny tylko w Pewexie lub z prywatnego importu – a więc CYMES.

     Xellos, też dzięki za wyjaśnienie.

     Ale w ST lista aniołów jest długa, tych zbuntowanych też.

     I jak to w ST bywa – nie do końca wiadomo, który był ten „dobry” a który „zły”, jeśli Yahwe był niesprawiedliwy, mściwy, zaborczy i podżegający do ludobójstwa.

     Więc bywało i tak, że w takiej sytuacji zbuntowane anioły mogły być całkiem pozytywne, choć zwane były „demonami”.

     I tak pozostało do dziś – wystarczy zajrzeć do KRK.

   • sprawdzam

    Arielów w Polsce przybyło po emisji jakiegoś filmu młodzieżowego typu Stawiam na Tolka Banan, czy jakiegoś innego w tym typie.

 • waruc

  Tak jak obecnie, pisze się o polskich obozach zagłady, tak po latach będą pisać o udziale Polaka w zamachu.

 • ...ech

  Ludzie! przecież wiadomo że naczepa jest inaczej rejestrowana. Ciągniki siodłowe wożą (ciągną) różne naczepy. Zdjąć ten wpis bo to ośmiesza forum. 😉

 • MajaWalia27

  Czy istnieje oderwana cywilizacja na Planecie X? Cywilizacja, której udalo sie wyrwac spod kontroli kabalistów, która nie uzywa pieniedzy bo ma zaawansowane technologie do replikacji. Jak sadzicie czy jest szansa,ze istenieje ‚Ruch Oporu’ i oni monitoruja poczynania tych satanistow na planecie, ktorzy maja ziemie pod calkowita kontrola, w ‚kwarantannie’ matriksa posiadajac banki, media, wojsko,politykow…..wstawiam ponizej po raz pierwszy film Kobry dotyczacy ‚Resistance Movement’ – General information…wydaje sie to byc fikcja calkowita….choc mozna byloby spekulowac czy jest to w ogole realne. Skojarzyl mi sie tutaj film z Jodie Foster, nie pamietam tytulu chyba ‚Elizjum’ gdzie byla pokazana wizja ziemii i planety Elizjum, gdzie zyli bardzo bogaci ludzie, mieli wszystko,lacznie z aparatura do uzdawiania i nawet replikacji konczyn,ale nikt z ziemii nie mogl tam poleciec. Kobra pisze,ze 20 milionow ludzi z ruchu oporu monitoruje podziemia dzialania kabala,i,ze sa na tej planecie od 1999 roku. Brzmi jak bajka dla naiwnych dzieci,ale jest to ciekawa wizja wec ja wklejam:

  https://www.youtube.com/watch?v=xVkuTBTz0Fc

  • Majestic

   MajaWalia27 Witaj czytuje Ciebie u Krystal , wiem że oni różni tu są ,wiec wszystkiego nie odrzucam .

   • Majestic

    znaczy „różni” obcy ,ufole ,swoi, itp

    • Peryskop

     MajaWalia27, jeśli lubisz tfoorczość Majestica, to bierz go na krystal i ntv.

     W pakiecie za frico dostaniesz nieCiekawegooo, bo to brat syjamczyk Madżestyka.

     Good luck!

    • Majestic

     Peryskop dziękuje Ci za szczodrość, szlachetne to !

    • Ciekawyyy

     Krystl to intencjonalna kretynka panie Peryskopie proszę nieświadomie mi nie ubliżać – ok ?
     Zaś w temacie – ponoć Państwo Islamskie wzięło na siebie odpowiedzialność za dramatyczny rajd polskiej ciężarówki w Berlinie prowadzonej przez jakiegoś dotąd niezidentyfikowanego brudasa z całą pewnością nie Polaka.

     https://pl.sputniknews.com/swiat/201612204469374-pi-odpowiedzialnosc-atak-terrorystyczny-berlin/

    • MajaWalia27

     Majestic..Twoje posty czytam glownie na tej stronie, i uwazam,ze sa bardzo cenne. Ale abstrachujac od tersci merytorycznej wazniejsza jest dla mnie intuicyjnie Twoja wrazliwosc, bo mam wrazenie,ze jestes bardzo wrazliwa i wysoko wibracyjna Istota.chcialabym cos wiecej Ci napisac,ale nareazie nie mam odwagi. Kolega Peryskop to tez WYBITNIE inteligentna jednostka …czasem nie mam pojecia o czym Kolega pisze,ale ogolnie spostrzezenia sa wybitnie PONAD przecietnosc. I jeszcze jest oczywiscie kilka genialnych komenatatorow jak Pani Vismaya, chyle czola przed wiedza i dojrzaloscia. Generalnie mam takie odczucie intuicyjne,ze to co sie dzieje w Polsce jest jakims echem tego co sie dzieje w USa,ale i jedna i druga ‚akcja’ nie bedzie miala wplywu na pryszlosc, bo jest po prostu zenujaco sztuczna.

   • MajaWalia27

    Ja tez czytam Twoje posty, i sa dla mnie cenne, ale cenniejsza jest dla mnie Twoja WRAZLIWOSC, która wyczuwam intuicyjnie. Nie wiem co powiedziec o Kobrze , bo serce jest tutaj w opozycji do zdrowego rozsadku i logiki,ale czasem chcialabym by intuicja i serce mialo ‚szanse bytu’. Ja ogolnie bylam ultra katoliczka, pewne ‚rzeczy’ przyszly do mnie ‚ z wenatrz mnie’ i nie umiem ich zignorowac. Dolacz sie jutro do medytacji….jak zechcesz, bez presji i znajdzesz wolna chwile. DZIKEUJE CI za Twoje wpisy.BARDZO CENNE.

    https://krystal28.wordpress.com/2016/12/20/medytacja-wlaczania-siatki-swiatla-21-grudnia-2016-o-godz-11-44/

    • Majestic

     z reguły nic nie jest mi obce ,nieraz rzeczywiscie mam jakieś wrzutki kontrowersyjne ale to nie ja , to jeden ze moich sposobów zmuszania albo pobudzania do myślenia, refleksji jak to się mówi być katem aby ofiara otrzeźwiała z letargu , niestety ale to kosztuje reputacje , nie u Wszystkich bo niektórzy wyczuwają podtekst i widza całokształt ,ogólnie jestem na NTV moze znasz Nasz profil ? reprezentujemy Alternatywna Stronę rzeczywistosci http://niezaleznatelewizja.pl/ufo-oni-juz-tu-sa-16-12-2016/ Dzięki za dobre Słowo cenie sobie Wszystkich gdzie jest przejaw, manifestacja, intuicji ,to świadectwo sumienia w współczuciu współczuwaniu szlachetny dar kreacji , do pozostałego tekstu odniosę się nieco puzniej bo jestem milo zaskoczony .

    • Majestic

     „Będziemy robić wspólną medytację w momencie przesilenia zimowego w dniu 21 grudnia 2016 roku o godzinie 11:44 w Polsce ” będę w pracy ale to nie przeszkadza , można medytować na wiele sposobów, energia podąży za intencja . Kiedyś broniliśmy Ziemi przed Enkim Joanna robiła zbiorowa medytacje Live i się udało ! tym razem tez się uda !

    • Vismaya

     Majestic, … i co Enki siedzi już w pace?

    • Majestic

     nie wiem nie interesuje mnie los reptyli , wiem że „dziwnym ” trafem rytuał się nie odbył zgodnie z planem , a to o czymś świadczy .

    • Vismaya

     … ej dzieci, dzieci … czas dorosnąć ….

    • Majestic

     Vismaya tym się chyba różnimy? ,to trwaj przy tym, trwaj przy dorosłości zapewne to wielki zaszczyt ? wolna wola życzę powodzenia !

    • Vismaya

     TRWAM ….
     okres piaskownicy już za mną ….
     ktoś musi na tym placu zabaw pilnować porządku,
     aby sobie dzieci nie napruszyły za mocno piasku w oczy. 😉

 • Observer

  Pytanie
  jest dlaczego spedytor nie reagował widząc podejrzane dane z GPS i traca kontakt z kierowca na 6 godzin ( od południa) ?

  System GPS Tracker działa na zywo i pokazuje geolokalizacje samochodu jak i zawiera alarm SMS, alarm otwartych drzwi, alarm załączonego silnika, otwartego wlewu paliwa itd.

  Ale ten sam GPS Tracker zawiera też mikrofon i karte GSM i operator może zdalnie przełączyc GPS Trackera na nasłuch, co się dzieje w kabinie, wysyłąjąc SMS-a.

  Dlaczego tego nie zrobił a czekał 6 godzin bez kontaktu

 • rav148

  A czy ten jim stone nie jest przypadkiem angolem? Bo u nich ciągnik i przyczepa muszą mieć takie same tablice rejestracyjne, stąd może wynika ten jego szok

 • skandal roku

  Dziwny list na aucie Pawła Kukiza umieszczony na Facebooku
  O treści
  Od 25 lat polscy lekarze mają możliwość przekazu myśli snów głosów na odległość sam to na sobie doświadczyłem co to oznacza powiadom kogo możesz
  całość na facebooku Pawła Kukiza
  https://www.facebook.com/kukizpawel/photos/a.774610832606639.1073741831.773389822728740/1294208037313580/?type=3&theater
  To bardzo ciekawe być może ktoś chce zainteresować Kukiza tym tematem
  Odpowiedz Kukiza sens czyli bezsens.

 • sowizdrzał

  Espumisan® MAX to środek medyczny w postaci kapsułek, zawierający większą dawkę substancji czynnej – 140 mg symetykonu.

  Skąd jest ? Ano z Niemiec… Reklama chodzi po „Tlenie”

  http://www.espumisan.pl/wybierz-espumisan/espumisan-max/?utm_source=MrTarget&utm_medium=mailing&utm_campaign=Mailing_EspumisanMax/

 • kk7qq

  realizuja krok po kroku….

  ——————

  MSWiA wnioskuje, by żandarmeria wspomogła policję w patrolowaniu ulic

  MSWiA chce, by Żandarmeria Wojskowa wsparła policję m.in. w patrolowaniu ulic, w związku z zamachem, do którego doszło w poniedziałek w Berlinie. Jak poinformował rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Ciarka, z takim wnioskiem do premier zwróci się szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

  Rzecznik KGP powiedział, że w tej chwili policja nie ma żadnych informacji, które świadczyłyby o zagrożeniu ewentualnymi zamachami w Polsce.

  Przeczytaj relację z Berlina

  – Już praktycznie od momentu, gdy były zamachy we Francji, Belgii utrzymujemy cały czas podwyższoną czujność m.in. w miejscach, gdzie jest dużo osób – w galeriach handlowych, na dworcach. Minister SWiA wystąpi dodatkowo do premier, by działanie policyjne w zakresie stricte policyjnym wspomogła Żandarmeria Wojskowa – powiedział. Dodał, że jest to uzasadnione m.in. tym, że na przykład w Warszawie jest nadal dużo zgromadzeń; zbliża się też okres świąteczny, a to wiąże się z dużym obciążeniem zabezpieczeniem różnego rodzaju wydarzeń i imprez.

  https://www.monitor-polski.pl/atak-w-berlinie-ktora-to-ciezarowka-wjechala-w-tlum-ludzi/comment-page-1/#comment-266403

 • Irol

  I my mamy uwierzyć, ze imigrant z Pakistanu przybyły w podartych łachach miał ze sobą nielegalną bron palną którą zastrzelił polskiego kierowce ciężarówki? Prędzej dostał ją od oficera wywiadu Moϟϟadu czy BND.

 • Karol

  Ktos miesza , nie ma pojecia za dawnych czasow tez mialem przyczepe i miala inny numer rej. niz samochow i tak jest do dzis dow. rej. na przyczepe i drugi dowod rej. na samochod . Nie ma operacji falszywej flagi , to brednie .

  • greg2014

   Jest wyjątkowo bezpieczny!
   Pozwolili mu zwiać.
   Kasa na koncie.

   • Graża

    czy ktoś ma pomysł jak to wszytko ominąć, zostawić te organizacje, ludzi które dla swojego scenariusza zabijają nam Ludzi! bez możliwości niszczenia i zabijania Ludzi i Człowieczeństwa, Rodzin, Narodów – i jeszcze biorą na to nasze podatki?! Polak miał 37 lat, i chciał żyć! i Niemcy którzy zostali zabici też chcieli żyć!

    • Ania

     Nie ominiesz watahy wilków, które cię gonią.
     Możesz albo ciągle uciekać, jeśli zdołasz.
     Możesz je też pozabijać, jeśli dasz radę i dasz sobie przyzwolenie.

     Innej drogi nie ma.
     Wilki potrzebują twojego mięsa do przezycia.
     Nie da rady więc się z nimi układać.

    • Graża

     czy my nie znamy głodu? a może zmienić kierunek i uciekającego? kto jest bardziej głodny ten ma większe szanse – przynajmniej zanim opadnie zupełnie z sił

    • Ania

     Graża:
     Nie jest mądrze mierzyć się z wilkami na zęby.
     Nawet z głodu.

    • Graża

     Aniu: ale na rozum już tak, i chyba nawet dzięki temu człowiek(bez przenośni) uchodził z życiem z niektórych potyczek z dzikim zwierzem

   • sowizdrzał

    Islamiści pobili i pocięli Polaka, po czym jeden z nich usiadł za kółkiem i rozjeżdżał ludzi. Uciekł, żeby winę zrzucić na Polaka… Nasz obywatel mógł jeszcze żyć po zatrzymaniu się ciężarówki, ale był tak dotkliwie okaleczony, że nie mógł się ruszać. Podbiegła policja i profilaktycznie ostrzelała kabinę. Dopiero kule policyjne zabiły Polaka.

    Czy ta wersja trzyma się kupy?
    Dokładnie to sugeruje tez właściciel firmy transportowej, który widział zdjęcia swojego kierowcy w czasie identyfikacji na komisariacie. Polak był podobno pocięty. Skąd zatem kule w jego ciele? Broni nie znaleziono. Pewnie dlatego, ze nigdy nie zginęła (była bronią policji).
    Gdy islamista zabił maczetą Polkę, to policja niemiecka zrobiła z tej pracowitej kobiety szmatę sugerując jej uczuciowy związek z o wiele młodszym smarkaczem islamskim.
    Wydarzenia w Berlinie zapewne zostaną w podobny sposób zmanipulowane, żeby chronić policję.
    Ciekawe, czy w kabinie była jakaś kamerka, o której nie wiedzieli islamiści…….

    • Xellos

     Zwróciłeś może w tej „narracji” uwagę na fakt

     iż imię tego „polskiego” kierowcy brzmi ARIEL…. a ono oznacza DEMONA… ba SZEFA DEMONÓW…..

     a to w połączeniu z tym o czym pisze Kwiecień o WIELKIM OTWARCIU na jakie czekają wszelkie środowiska judaistyczne (rytuał otwarcia tunelu Gottarda się kłania)

     jest MOSSADowskim FALSE FLAG w jakim ” ‚polski’ kierowca” ZAMORDOWAŁ JAKIŚ arabów, podrzucił ich do kabiny, spowodował „wypadek” po czym POZWOLONO MU ZBIEC do najbliższej ambasady….. (w kabinie zamordowanym może być nawet jakiś porwany w tym celu bezdomny udający ciało tego „kierowcy”)

     Bo cel został osiągnięty ANTYCHRYST (czyli to kozie coś czczone w synagogach) rękami swojego SŁUGI… DEMONA ARIELA wbiła MIECZ ZNISZCZENIA w Europejską Tkankę…. czyli ZASIAŁ NIENAWIŚĆ MIĘDZY NARODAMI

     bo MEDIA NA WYŚCIGI SIĘ PRZEŚCIGAŁY W TYM ABY TO POLAKOM (nacji znienawidziałej przez żydów) PRZYPISAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TEN ZAMACH mimo iż teraz wedle oficjalnej narracji „kierowca został zamordowany przed”….

     a celem jest przecież znany od lat plan ROZPĘTANIA RELIGIJNEJ WOJNY KATOLICY- ISLAMIŚCI…. w jakiem Polacy zostali znowu „wybrani” jako OFIARY czyli sprawcy jej rozpętania. I teraz samonakręcanie się na Islam jest tylko KU INTERESOM środowisk jakie dzieci traktują jako PIZZE czy rezerwuar części zamiennych….

    • Xellos

     Bo wojna jaką zamierzają WSZELKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI rozpętać rabini by zobaczyć przed śmiercią swoje kozie coś… i być wraz z nim zabrani jak Noe do nieba…..

     ma TAKI POTENCJAŁ, że się skończy przerobieniem planety w to co lata za Marsem. Miejscem gdzie się ona poprzednio odbyła…..

     Rozumiem iż UMIESZ ODDYCHAĆ PRÓŻNIĄ tak sprawnie jak teraz tlenem ?

     Jeśli tak to spoko, nawołuj do NIENAWIŚCI…. i latania z pochodniami za WROGIEM ZASTĘPCZYM…. Im to samo wbijają im do głów…. Z tą samą NADZIEJĄ…..

    • Ania

     Nie kierowcy, tylko właściciela samochodu.
     Czego zamulasz?

    • sprawdzam

     https://d.wpimg.pl/824288286-1503493206/000_JA32C.jpg
     Ten samochód opisano: Ariel Żurawski Usługi transportowe

     a dodatkowo w numerze rejestracyjnym 66.

     To łącznie mogło spowodować, że wybór padł akurat na ten samochód.

    • Xellos

     „Ania
     20 grudnia 2016 at 19:32

     Nie kierowcy, tylko właściciela samochodu. Czego zamulasz?”

     — a jakie znaczenie

     CZY IMIĘ DEMONA JAKO WŁASNE NOSI SPRAWCA CZY WŁAŚCICIEL UŻYTEJ W NIM RZECZY”

     jaki polak katolik nazwie się IMIENIEM DEMONA
     co stawia w SPRZECZNOŚCI narrację me(r)diów IŻ TO POLAK DOKONAŁ….

     Skąd w 1 minucie po zdarzeniu wszelkie szwabskie szczekaczki wiedziały IZ TO POLAK DOKONAŁ MASAKRY….. skoro wiadomo było tylko o POLSKIEJ REJESTRACJI WOZU…. sam sprawca PRZECIEŻ IM UCIEKŁ……

     Miało być na nas a ten zamach miał być Prowokacją Gliwicką…..

    • sprawdzam

     http://prawy.pl/43055-niemieckie-media-oskarzyly-polaka-o-zamach-a-burmistrz-berlina-je-za-to-pochwalil/
     Niemieckie media oskarżyły Polaka o zamach, a burmistrz Berlina je za to pochwalił
     Anna Wiejak
     Opublikowano 20 grudnia 2016
     Komentarze

     prawy.pl/wp-content/uploads/2016/12/Michael_Muller-300×200.jpg
     michael_muller

     Burmistrz Berlina Michael Müller (SPD) podczas wtorkowej konferencji prasowej pochwalił niemieckie media za właściwe zrelacjonowanie zamachu oraz działań służb mundurowych w zabezpieczaniu miejsca tragedii.

     Przypomnijmy, niemieckie środki przekazu najpierw oskarżyły Polaka o dokonanie zamachu, po czym, kiedy okazało się, że zamachowcem był „uchodźca”, natomiast polski kierowca trucka – ofiarą, nie tylko że nie przeprosiły, ale jak ognia unikały powiązania tragedii z działalnością islamistów.

     Szokiem może być brak reakcji podległego ministrowi Witoldowi Waszczykowskiemu Ministerstwa Spraw Zagranicznych Polski na dokonaną w niemieckich mediach nagonkę na polskiego kierowcę, bestialsko zamordowanego, aby zamachowiec mógł zrealizować swój morderczy plan.

     Fot. Wikipedia

    • sprawdzam

     http://prawy.pl/43061-skladaja-kondolencje-niemcom-o-polaku-pierwszej-ofierze-zamachu-swiat-nie-pamieta/
     Składają kondolencje Niemcom, o Polaku – pierwszej ofierze zamachu – świat nie pamięta
     Anna Wiejak
     Opublikowano 20 grudnia 2016
     Komentarze

     zaloba1

     Z całego świata płyną do Niemiec kondolencje i gesty wsparcia. Nie zapomnieli tego zrobić także duchowi przywódcy żydowscy, którzy pominęli jednak w tych wyrazach współczucia zamordowanego Polaka, 37-letniego Łukasza z Rożnowa.

     „To był tchórzliwy atak na ludzi przygotowujących się w radosnej atmosferze do swoich religijnych świąt” oświadczył Rabin Goldschmidt, przewodniczący Konferencji Rabinów Europejskich.

     Rabin Gminy Żydowskiej w Berlinie, Yehuda Teichtel, powiedział: „Nasze serca są z rodzinami ofiar.”

     Nachman Shai ze Związku Syjonistów szef izraelsko – niemieckiej grupy parlamentarnej wysłał list, w którym złożył kondolencje narodowi niemieckiemu, a zwłaszcza mieszkańcom Berlina.

     Tymczasem na światło dzienne wychodzą nowe okoliczności zamachu. Z informacji przekazanych przez niemiecką policję wynika, że Polak nie poddał się islamiście bez walki. Kiedy bicie nie poskutkowało napastnik użył noża, później zaś sięgnął po broń z ostrą amunicją. O jego bohaterskiej walce świat jednak nie pamięta.

    • Xellos

     A propo „kierowcy ofiary” w noc poprzedzającą ten zamach we Zgorzelcu

     szwabska policja próbował PORWAĆ POLAKA jako (podobno) „sprawcę kradzieży…. po ich stronie granicy….

     ale może GO CHCIAŁA PORWAĆ był PODOBNEGO WYGLĄDU….
     do tego „polskiego” kierowcy co to NIBY ZGINĄŁ A UCIEKŁ….

     i miałby (jakby się udało) robić ZA SPRAWCĘ w zastępstwie tego „kuzyna” Ariela…. Innymi słowy MIAŁ BYĆ SŁUPEM, jak w oryginalnej Prowokacji Gliwickiej, PODRZUCONYM NA MIEJSCE ZBRODNI jako „polski ślad zamachu”….

     A że tego się PORWAĆ NAZI nie udało to PORWANO JAKIEGOŚ INNEGO…. i on jako trup udaje „kuzyna” Ariela….

 • Xsanadoo

  Właściciel ciężarówki ma na imię Ariel, co na to Jim Stone?

 • AntyTroll

  Dlaczego nikt nie mówi że te wszystkie „akcje” są odgórnie planowane i realizowane.
  Przed światowymi dniami młodzieży był wysyp takich ataków.
  Od tamtego czasu nic się nie działo aż do teraz, czyli do okresu przedświatecznego.
  Czy naprawdę to tak trudno zauważyć?
  Wyznawcy inteligentów z PO, KODziarzy i innego zaprzaństwa, przetrzyjcie oczka.
  TVN to nie jest jedyna prawda na świecie.

 • P

  Nie ma tu nic niezwykłego. Zresztą nie była to „ciężarówka”, ale „zestaw” czyli ciągnik z naczepą. Ciągnik ma dwie tablice rejestracyjne (z przodu i z tyłu), naczepa (i wszelkie przyczepy) – jedną, tylko z tyłu.

  Nie doszukiwałbym się jakiegoś spisku co do obu pojazdów. Oba „istnieją” w publicznej i oficjalnej bazie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (ufg.pl):

  1. GDA08J5
  Polisa: 22069/5803475
  Dla pojazdu: SCANIA R 450 E6 19.0T
  Zakład odpowiedzialny: COMPENSA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A. VIENNA INSURANCE GROUP
  Adres: Al. Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa

  2. ZGR US66 (seria US jest aktualnie wydawaną serią na przyczepy w Gryfinie (ZGR))
  Polisa: 100-62680007
  Dla pojazdu: SCHWARZMULLER J-SERIE
  Zakład odpowiedzialny: TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI ALLIANZ POLSKA S.A.
  Adres: Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa

  Źródło: https://ufg.pl/
  http://wptr.pl/index.php?dz=praktyka&pdz=numery&sekcja=zo&ps=Z&powiat=387

  Nie jest niczym nadzwyczajnym, że ciągnik i naczepa mogą należeć do różnych właścicieli.

  • Poganka

   Czy wiecie albo zrozumiecie, że tzw. „obowiązkowe” ubezpieczenia samochodowe to też wielki pic ? Kto chce źyć w poczuciu złudnego „bezpieczeństwa” za pomocą żydowskich polis ubezpieczenionych niestety od zawodowych złodziei musi oberwać i …dobrze, bo albo się obudzi albo głupi umrze.

 • Graża

  13:07

  „Die Welt” podaje, że prawdziwy zamachowiec jest nadal na wolności i jest uzbrojony. Niemiecki dziennik powołuje się na źródła policyjne.

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/atak-terrorystyczny-w-berlinie-ciezarowka-wjechala-w-tlum-na-jarmarku-relacja/8bqhv99

 • nemo

  A nie jest aby tak że tylna tablica to numery naczepy a przednia to ciągnik? Tylna tablica ciągnika jest niewidoczna bo zasłania ją naczepa właśnie. A Jim Stone już prawie wytropił spisek… łał

  • Extazed

   Jest tak. Naczepy mają oddzielne numery rejestracyjne. Podobnież sprawa ma się z małymi przyczepami które można wynająć na np. stacji paliw.

  • Extazed

   Oczywiście że tak jest, admin po raz kolejny nie puścił mojego posta bo psuje mu koncepcje fałszywego zastraszania, co za czub.

 • Michał

  Przecież ciężarówka i naczepa mają osobne numery rejestracyjne. Nie ma co szukać w tym kolejnych spisków, że numery zostąły podmienione. Po prostu tak samo jak samochód naczepa przechodzi przez badania techniczne i musi mieć swój własny numere rejestracyjny.