Atak ciężarówką w Berlinie, operacją fałszywej flagi?!

ciezarowka-berlinUwaga: Jim Stone zmienił swoje stanowisko wobec ataku ciężarówką w Berlinie. Uważa, że był to zwykły napad rabunkowy, bandyta nie potrafiąc kierować i hamować takim pojazdem, po prostu wpadł w tłum ludzi i stąd ofiary. Stone uważa, że jeśli byłby to faktyczny zamach terrorystyczny, to ofiar było by znacznie więcej.
Końcówkę numeru rejestracyjnego na przyczepie, US66, Stone teraz uważa za przypadkową. Sądził, że jest to ciężarówka typu wielkich trucków, które jeżdżą w USA, a te mają identyczne numery rejestracyjne z przodu i z tyłu.

Przy okazji zwracam uwagę na atak jaki nastąpił na mnie za publikację artykułu poniżej. Wyraźnie zaznaczyłem, że to o czym piszę pochodzi ze strony Jima Stone’a, co więcej zamieściłem odpowiedni fragment po angielsku. Od razu odezwało się kilku mało aktywnych w innych sytuacjach komentujących (większość nie przepuściłem przez moderację), co świadczy o tym jak ten blog jest uważnie czytany przez agenturę. 

Jednak nadal nie jestem pewien, że to był zwykły wypadek, po co złodziej robiłby to w najbardziej ruchliwym okresie w roku, i właśnie w takim miejscu?
Zgodzę się jednak ze Stone’m w tym, że atak na pewno nie jest na rękę Merkel i siłom infekującym Europę islamistami.

==============================================

ciezarowka-berlinJim Stone zwrócił uwagę na to, że na zdjęciach z tragicznego ataku „Pakistańczyka”, który wjechał w kiermasz świąteczny w Berlinie jest bardzo dziwna nieścisłość. Otóż ciężarówka, która była wykorzystana do zamachu ma inne numery rejestracyjne z przodu i z tyłu! Wyprowadźcie mnie z błędu, z przodu jest numer GDA 08J5, a z tyłu ZGR US66!

Sprawdziłem wpisy na portalu tablica-rejestracyjna.pl, otóż oba numery są rozpatrywane przez internautów jako należące do feralnej ciężarówki i nikt sobie nie zadaje pytania dlaczego się różnią!

Jim Stone uważa, że numer z tyłu został podmieniony i ma mieć znaczenie symboliczne. Końcówka US66 ma sugerować Stany Zjednoczone. Nawet jeśli numery na ciężarówce i przyczepie mogą się różnić, to wg. wpisu Jima Stone końcówka US66 jest równoważna liczbie 33 w chaldejskiej numerologii (zob. Chaldejczycy). Podmiana tablicy świadczyła by o tym, że była to wcześniej przygotowana operacja fałszywej flagi.

Oto co Jim Stone zamieścił na swojej stronie po angielsku:

In the Berlin attack (now probably no accident) the front plate on the truck does not match the rear plate, and the rear plate indeed ends with US66. So plug „United States” and a Jewish lie number into this equation just as originally said.
How did our terrorist get ahold of a truck that had non matching plates? YOU GUESS. I don’t think that was conicidence! See this: Hi again Jim, just saw the license plate again. It’s on the BACK OF THE TRUCK ZGR US66 spaced just like that. It’s only relevant because it equals 33 in Chaldean numerology. I’m ahead of everyone so far on this. It proves this is a false flag. All of it planned in advance. All media narratives coordinated, crisis actors for eye witnesses and faked injuries. CLASSIC.

187 komentarzy Atak ciężarówką w Berlinie, operacją fałszywej flagi?!

 • YODA

  Ale ściemniacie. Masakra obejrzyjcie sobie ten filmik i sami oceńcie
  http://www.tvn24.pl/bild-polski-kierowca-zyl-w-chwili-zamachu,701402,s.html

 • Stop NWO

  Ciekawie pisze VT:
  „Podobnie jak w przypadku ataków terrorystycznych w Paryżu, Brukseli, Orlando, San Bernardino, Nicea, Monachium i ostatni z nich w Berlinie jest również fałszywe Operacja flag i jest częścią tajnej strategii amerykańskiej CIA, a zwłaszcza izraelskiego Mossadu, które są we współpracy ze sobą w celu uzyskania tajnych celów swoich krajach. Mossad może być sam udział w ataku terrorystycznego w Berlinie.”
  http://www.veteranstoday.com/2016/12/20/berlin-terror-attack-the-only-option-for-israel/

  • sprawdzam

   A ISIS jest ich wytworem, więc się przyznało.
   Tak jakbyśmy nie wiedzieli, że za ISIS oni stoją.

 • sprawdzam

  http://dd.neon24.pl/post/135798,atak-w-berlinie#comment_1353032
  @Husky 20:14:52Coś tu bardzo śmierdzi..
  Znamy mordercę z Berlina! Łukasz Urban zranił terrorystę, któremu wypadły dokumenty? Amis A. – 24-latek z Tunezji – stał prawdopodobnie za zamachem w Berlinie. Jego dokumenty znaleziono w porwanej ciężarówce, która wjechała w targ świąteczny. Prawdopodobnie wypadły podczas szarpaniny z polskim kierowcą Łukaszem Urbanem. Co więcej, śledczy podejrzewają, że terrorysta został raniony przez Polaka, który do ostatniej chwili próbował udaremnić zamach.

  Berlińska policja twierdzi, że zamachowiec jest ranny. W tej chwili ścigany jest Tunezyjczyk, którego dokumenty znaleziono w ciężarówce. To Ahmed lub Anis A., urodzony w Tatawinie (Tunezja) w 1992 r. Znaleziony dokument to tzw. Duldungsbescheinigung – zezwolenie na pobyt w Niemczech, ale bez przyznania azylu. A więc wszystko wskazuje na to, że zamachowiec to imigrant, który niedawno przybył do Niemiec. Mężczyzna posługiwał się podobno czterema różnymi nazwiskami.

  W pojeździe znaleziono także krew terrorysty, w związku z czym przypuszcza się, że może on być ciężko ranny. Jeśli te informacje się potwierdzą, oznaczać to będzie, że zamachowiec został raniony przez polskiego kierowcę podczas szarpaniny. Dziesiątki policjantów sprawdzają obecnie szpitale w Berlinie i okolicznych miejscowościach.

  Z wyników sekcji zwłok Łukasza Urbana wynika, że żył on w chwili dokonywania zamachu, choć został dźgnięty nożem. Dopiero potem został zastrzelony. Niemieckie media piszą, że polski kierowca do ostatnich chwil próbował powstrzymać terrorystę.
  Ps. Oj! joj! jo! Sprawca ucieka, zostawia dokumenty na miejscu zbrodni a policja łapie innego, wypuszcza go i po upadku wersji polska ciężarówka, polska rejestracja rozpoczyna pościg za wylegitymowanym sprawcą. Coś długi oddech i długi przewód umysłowy ma ta policja. Z tego wygląda, że mógł żyć ale policja niemiecka go zabiła, zanim zdążył coś wyjaśnić, bo oni byli przekonani, że to nasz kierowca jest terrorystą, przecież islamiści arabscy, którzy przybyli do Niemiec to bardzo pokojowi ludzie, a Polacy to …. Jeżeli nasz rząd tego do końca nie wyjaśni i odda śledztwo Niemcom tak jak Herr Thusk oddał śledztwo smoleńskie Ruskim, to jako obywatele nie mamy co liczyć na to, że jesteśmy bezpieczni i dba się o interesy Polski. Jak z tego wynika to 1sze przykazanie terrorysty – noś ze sobą dokumenty jak idziesz na zamach!!!! W Paryżu i Nowym Jorku też tak było. Czy ciemny lud to kupi? Co za bzdury, dokument to ziarenko maku w popiele jak u kopciuszka, że dopiero teraz znaleźli. To prowokacja służb niemieckich i sprawa się rypła. Polaka najprawdopodobniej zastrzelili niemieccy policjanci. Czy będzie sekcja zwłok w Polsce? Ciekawe ja to służby niemieckie ustaliły, że polski kierowca żył, wygląda na to, że robią przygotówkę do publikacji extra wersji wydarzeń, może nawet z tym, że to polski kierowca „zrobił” ten wjazd w tłum. Podczas gdy złapanego ciapatego, który „kręcił” się przy tirze i to złapanego nie przez policję ale Niemca, wypuszczają. Trzeba zbadać kule z ciała Polaka,mogą być wystrzelone przez policję.Terrorysta miał tylko nóż i nim szantażował kierowcę. To jest straszna hipokryzja. Jeżeli to niemieccy policjanci zastrzelili polskiego kierowcę to zamachowca nie znajdą a na pewno nie żywego. Miał twarz poprzecinaną , pastwił się nad nim zamachowiec. Ugodził go nożem, a potem go zastrzelono. Ale pamiętajmy, że totalna opozycja PO i N… z alimenciarzem dalej urządzają protesty i nawołują do puczu. Ludzie myślcie o co to może chodzić !!! Pamiętajcie kto chciał zaprosić imigrantów do Polski!? To ci sami, którzy dzisiaj okupują mównicę sejmową. Dwa dni temu pisali o tym na http://www.pamflet.pl Pojawiła się utworzenia zbiórki pieniędzy dla żony zabitego kierowcy. Myślę, że idea jest świetna tym bardziej, że jak się okazuje, nasz rodak okazał się bohaterem! Jeżeli ktoś ma doświadczenie w zbiórkach tego typu proszę o działanie, a Neon24 niech nagłośni ten temat. https://www.gofundme.com/van9vwuk
  Atak w Berlinie?
  kula Lis 66 21.12.2016 12:38:18

 • kk7qq

  Chyba padne jesli naprawde zgubil dokumenty 😀

  • greg2014

   Biedni są to i dziurawe karmany mają 🙂
   A karni, wszystkie papiury przy sobie noszą..
   KOlejny kiepski teatrzyk dla gawiedzi.

  • Ciekawyyy

   Dla ogłupionego odbiorcy wydaje się być normą iż rzezimiechy ba… nawet terroryści udają się na swe akcje z portfelikami pełnymi aktualnych dokumentów tożsamości własnej no i oczywiście zazwyczaj je gubią lub z natłoku emocji pozostawiają.
   Przy tym ,,zamachu terrorystycznym” to zamachowiec niby mógł zgubić ale przy WTC znaleziono papierkowy przecie paszport parę przecznic dalej a przetrwał on spalenie kilkudziesięciu ton paliwa czyli cirka 1200 st C gdy w klocku rzekomo wylądował Boeing.
   Przeciętny odbiorca takich bredni i tak je łyknie jako zdawkowy lecz fakt i jeszcze powtórzy je znajomym co zatyrani pracą nie mieli czasu oglądnąć tych świeżych absurdalnych sensacji.
   Kto ustala treści przekazów medialnych ten rządzi niepodzielnie.

   • komentator

    Dokładnie. Jeszcze do tego dodaj, że do EU większość przyjeżdża bez dokumentów.

 • Ania

  Ale numer !
  Powtórzyli ten sam myk co w Paryżu !

  Zamachowiec zostawił dokument potwierdzający tożsamość.

  To juz przesada !
  Teraz to już nie ma watpliwości co do udziału służb.

 • nina

  —CZŁOWIEK MUSI CZERPAĆ DOBRE SIŁY z dobra !- jeżeli czerpać będzie tylko z cierpienia, żalu ,nienawiści, zemsty CZARNYCH MATERII to jakim niby cudem sam ma uchować w sobie dobro ,które NIEZBĘDNE jest dla jego codziennego funkcjonowania – w rodzinie, społeczeństwie ?.

  Jeżeli złoczyńcy odrąbiesz rękę, którą ON ODRĄBAŁ komuś innemu ,to! czym będziesz różnić się od niego ? . –NIECH KAŻDY POZAMIATA PRZED SWOIM DOMEM -CAŁA ULICA BĘDZIE POZAMIATANA — nie o to chodzi ??.

  • Ania

   Ale pozamiatać jednak trzeba.

   Poza tym:
   Pobłażliwość dla wilków jest niesprawiedliwością wobec owiec.

  • Graża

   Nina – też chciałabym żeby tak było, ale zauważ, że ludzie którzy wierzą i całymi pokoleniami,,zamiatają przed swoim domem” muszą patrzeć jak ktoś im ciągle śmieci i pluje w twarz – no i każe sobie za to płacić! ile pokoleń ma zamiatać i znosić zło w pokorze?

 • MajaWalia27

  Dolaczcie sie do tej medytacji. Jesli dacie rade o godzinie 11.44 w Polsce. Jesli ‚ciemni’ przeprowadzaja swoje ‚false flage’ my przeciwsatwmy temu nasza wizualizacje zupelnie innej rzeczywistosci na tej planecie. Zjednoczmy sie w tym. Pamietajcie,ze to co nazywamy materia jest teatrem iluzjii. Ci satanisci probuja wytworzyc jak najwieksza ilosc strachu, ktory obniza wibracje ziemii i trzyma nas ciagle w tym kolowrotku matrixa. Mozemy probowac przeciwstawic temu sile naszego ducha, wszak jestesmy kreatorami. Pamietajmy o tym. Medytacja i wizualizacja to tez DZIALANIE.Za 5 minut startujemy na calej ziemi. WSZYSCY. WSPOLNIE. WSZEDZIE.

  https://www.youtube.com/watch?v=1rP7aJYW9uE

  • Xellos

   Ciemnym brakuje energii, ich plany się NIE MATERIALIZUJĄ….

   ale zawsze mogą liczyć na SPRZEDAJNYCH DEBILI

   jacy ich w potrzebie zasilą własną energią działając

   tak NA SZKODĘ I ZAGŁADĘ CAŁEJ RESZTY….

   —————————————————-

   Ciemni nie umieją KREOWAĆ rzeczywistości….
   więc to im kreują judasze zapatrzone w szekle…..
   takie o KRYSTALICZNIE CZYSTYM rozumku….

 • greg2014

  „Trump mianował McCaina ambasadorem w Wietnamie”

  Obraz nie znanego autorstwa. I poł. XXI w. olej na płótnie. 😉
  https://pp.vk.me/c604317/v604317620/3a96c/OsFf9oXOv5w.jpg

  Cain w czasie wojny w Wietnamie trafił do niewoli i bardzo długo był więziony w podziemnej jamie, dla wielu jest on człowiekiem z silnymi zaburzeniami psychicznymi wynikającymi z traumatycznych przeżyć wojennych.
  https://youtu.be/lyi8X4SgQV0

  http://antymajdan2.blogspot.de/2016/12/trump-mianowa-mccaina-ambasadorem-w_21.html

  Ma durnia z głowy 🙂

 • nemo

  „Przy okazji zwracam uwagę na atak jaki nastąpił na mnie za publikację artykułu poniżej. Wyraźnie zaznaczyłem, że to o czym piszę pochodzi ze strony Jima Stone’a, co więcej zamieściłem odpowiedni fragment po angielsku. Od razu odezwało się kilku mało aktywnych w innych sytuacjach komentujących (większość nie przepuściłem przez moderację), co świadczy o tym jak ten blog jest uważnie czytany przez agenturę.”

  „Atak” który nastąpił był atakiem na Twoją bezmyślność(?) w powielaniu bzdur bez krztyny zastanowienia. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że powielanie bzdur wystawia Tobie świadectwo. Natomiast egotrip w którym funkcjonujesz każe Ci nazwać każdego, kto Ci te głupoty wytknął za agenta. Sytuacja powoli zmierza do tego, że zaszczytem będzie być nazwanym agentem przez M.P., bo będzie to świadczyło o tym że jest się człowiekiem uważnym, odważnym i niepodatnym na manipulację. Możesz to sobie ocenzurować, grunt że przeczytasz i dowiesz się że coraz więcej ludzi widzi co odpierdalasz…

  • Extazed

   Dałbym łapkę w górę gdyby się dało. Od dawna próbuję wskazać problem bezkrytycznego powielania głupoty przez admina, nie celem uszczypliwości a po prostu zwrócenia uwagi. Czytam ten blog już od czasów jak byłem w technikum, jestem dość przywiązany, komentuję rzadko bo po prostu nie snuje wyssanych z palca historii i jestem trzeźwo myślącą osobą. Ale to co się ostatnio wyprawia tutaj, to kpina z czytelnika. Nikt mi nie każe to zaglądać to fakt, ale wciąż liczę że admin pójdzie po rozum do głowy.

 • barrabarra

  Soros przyznaje : „Popieram i finansuję KOD”

  Węgierski Żyd, znany miliarder i znienawidzony przez wielu działacz rodziny Rothschild na rzecz Nowego Porządku Świata, przyznał się otwarcie do popierania Komitetu Obrony Demokracji. Jak powiedział George Soros, finansował KOD kwotą 150.000.000 złotych. Większość z nas wiedziała o tym od dawna, ale w końcu mamy NIEPODWAŻALNY dowód, że KOD żadną oddolną inicjatywą nie jest!…

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/soros-przyznaje-popieram-finansuje-kod-2016-12

 • tormentor

  Debile p!#rdolone, przecież wiadomo, że przyczepa, czy kempingowa, czy mała dwukołowa, laweta, czy k#%wa od TIRa itp., ma inny numer rejestracyjny, niż samochód, furgonetka, czy ciągnik siodłowy, który ją ciągnie! Nawiedzone sq%wysyny-mąciwody!

 • nina

  —- CZŁOWIEKU !! złap oddech, popatrz w niebo, świeci pięknie słońce, niewidziane na polskim niebem od dawna.Piękny dzień dzisiaj mamy. Zło musi przegrać. WSPOMÓŻ DOBRE SIŁY !-UŚMIECHNIJ się :)).

  Miłość cierpliwa…
  Gdy w drzwi zastuka,
  kto Jej otworzy?
  Lecz Ona puka.
  Swą cierpliwością
  kamienie skruszy.

  Miłość jasnością…
  Wśród życia mroku,
  wśród niebezpieczeństw
  można się schronić
  tuż przy Jej boku.

  Miłość pokorna…
  Chociaż przepiękna,
  żyje dla innych,
  siebie nie widzi.
  Daje, nie bierze,
  dlatego piękna.

  Miłość wszystko przetrzyma…
  Cudze ciężary
  na barkach nosi
  pomimo trudu,
  mimo cierpienia.
  Sama jest siłą,
  wszystko przetrzyma.

  Miłość wyzwala…
  Pytasz od czego?
  Od nienawiści i od zazdrości,
  od egoizmu, pychy nadętej…
  Od czego jeszcze?
  Od tego, co męczy.
  Miłość przebacza –
  miłość wyzwala.

  Miłość nagrodą…
  Bo gdy przychodzi,
  przynosi: radość,
  pokój, nadzieję.
  Przemienia życie,
  już nie odchodzi.

  Miłość nadzieją…
  Chcesz nowe życie?
  Chcesz wschodu słońca?
  Otwórz swe serca i zaproś Miłość.
  Otwórz szeroko,
  ufaj do końca!

  Dariusz Gliński

  • Admin

   Posłuchaj Marka Passio, który był satanistą, co ma do powiedzenia na takie mulenie. Dzieci są obdzierane żywcem ze skóry, a ty nam proponujesz miłość?! Najpierw trzeba się rozliczyć z tymi potworami, nie zrobisz tego samym uśmiechem i miłością. Jeśli nie masz innych możliwości, to śmiej się i miłuj wszystkich naokoło, ale nie blokuj tych, którzy chcą nagłośnić zło jakie się wokół nas dzieje.
   Mark Passio z pasją ostrzega, że jeśli będziemy to ignorować, to świat stoczy się w czarną dziurę satanizmu i niepojętego zła.
   https://www.youtube.com/watch?v=4ZUWJJ1kqnc

  • kk7qq

   „WSPOMÓŻ DOBRE SIŁY ” -Nina@ bardzo slicznie to brzmi ale te „duchowe” rady sa przepelnione new age .
   Wiele nowo powstalych powiedzmy „szkolek” ,wszelkiej masci guru ,jasnowidzow ,kwantowych uzdrawiaczy wmawia ze wystarczy tylko napelnic sie miloscia bezgraniczna ,ze zmiany zaczynaja sie w nas ,ze ta MILOSC przezwyciezy wszytsko ,przelamie bariery i zniszczy wszelkie ZLO ,ze tylko to wystarczy …pieknie byloby ale nie tylko to wystarczy …
   Te ” nauki „new age odciagaja, poniewaz wmawiaja ze interesowanie sie waznymi sprawami na swiecie dodatkowo zasila te energie ,te zlo …
   Nalezy to wszytsko wywazyc w granicach zdrowego rozsadku ,ja tez myslalam ze to takie proste …

   Obserwuje na roznych stronach itp takie klepanie o tej cudownej przepelniajacej milosci ,jaka to MOC ,BOSKA SILA ,a ona jest taka sama jak z tych wszystkich zebranych do kupy religii ,gdy dzieje sie ZLO na swiecie gdzie wowczas podziewa sie ta MOC ? BOG ktory by to wreszcie powstrzymal ?

   Warto zachowac pogode ducha ,usmiech na twarzy ale do pokonania zla to niewystarczy ….

   • nina

    — WINNI MUSZĄ i BĘDĄ UKARANI !!. Człowiek bez jasnej duszy !! nie może NIC ! dobrego osiągnąć . CZYM !! ?? będzie się różnić? od tych złych, ciemnych , czarnych dusz ??.

 • Ania

  Na Polskę ruszyła ofensywa nowego porządku świata

  autor: inzynier magister (2016-12-19 18:17)

  „W Polsce zaczęły się dziać rzeczy podejrzane. Nagle ruszyła jakaś ofensywa. Niewidoczne siły zaatakowały naszą ojczyznę. Ledwo co otrząsnęliśmy się z horroru partii szaleńczo zapatrzonych w antywartości świata zachodniego, a tu znowu podnosi głowę jakaś bliżej nie rozpoznana hybryda europejskiej zdrady.

  Widzimy protesty tzw. nauczycieli, którzy pod przewodem lewackim, usiłują zastopować wprowadzenie normalnej i polskiej oświaty. Przywrócone zostaną polskie lektury oraz solidny standard nauczania, który celowo został przez ostatnie lata zaniżony. Celem obcych Polsce sił jest wykształcenie ludzi niezdolnych do własnego myślenia, a także takich którzy będą mieli wpojone urojenia ochrony praw ludzi uzależnionych od seksu. W tym samym czasie nastąpił atak w sejmie, gdzie opozycja wyznająca nowy porządek światowy chce zablokować przeprowadzanie słusznych zmian ustawodawczych.
  Dziwnym trafem sygnał Telewizji Polskiej został tuż przed przemową pani premier Szydło wyłączony na znacznym terenie naszej Ojczyzny. Jak się okazuje urządzenia nadawcze zostały wyprzedane podczas dziwnego procesu „prywatyzacji”, przeszły w obce ręce. Do tego mamy standardowo szarpaninę protestacyjną obrońców „lewackiej demokracji”, na której próbowano zorganizować fałszywą ofiarę represji policji. Jakieś siły chcą doprowadzić Polskę do skraju wytrzymałości, by z powrotem zamontować władzę usłużną UE, wprowadzającą na terenie Polski nowy światowy porządek. To wszystko nie tylko pachnie majdanem, czy pełzającym zamachem stanu, ale i pieniędzmi słynnego grandziarza.”

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-polske-ruszyla-ofensywa-nowego-porzadku-swiata

 • Patriota

  Same fakty mowią za siebie, że to gra służb! Zauważcie, że sprawcy nie ma! I nie wiadomo, gdzie jest. A który normalny terororysta nie chcę oddać życie. Przecież to zaszczyt. A gdzie służby tam zamieszanie.

 • igr

  ciężarówka ma dwie jednakowe tablice a naczepa jedną i zawsze się różną od siebie .

 • greg2014

  Prowokacja w Berlinie odwracaniem uwagi od zamachu na ambasadora Rosji w Turcji
  (…)
  Najbardziej dziwi mnie to, że do tej pory oficjalne media ani internet nie pokazały migawek nagranych podczas samego staranowania jarmarku w Berlinie. Wszak Berlin naszpikowany jest kamerami monitoringowymi, to prawdziwy bastion Big Brothera. Nie nagrał momentu ataku i ucieczki kierowcy z kabiny także nikt z gości na jarmarku, choć wielu Niemców włączonych komórek nie wypuszcza z rąk nawet w ubikacji.

  Do tej pory policja /służby żadnego takiego wideo nie upubliczniły. Czyżby materiał filmowy dopiero preparowali? Muszą przecież twarz rzeczywistego zamachowca (agenta służb) zamienić na twarz Pakistańczyka. Nie zrobili tego zawczasu, gdyż ów „zamach” wykonano z marszu, bez przygotowania – po to aby odwrócić uwagę opinii publicznej od zamachu na ambasadora Rosji w Turcji.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/12/20/zabojstwo-ambasadora-federacji-rosyjskiej-w-turcji-przejaw-wscieklosci-i-bezradnosci-bandytow-z-zachodu/

  Wszyscy teraz współczują Dojczlandii, a nie Rosji. Czy głównie o to w owym podejrzanym „zamachu” chodziło? A przy okazji znów naszczuto na „islamistów”, wszak oficjalnie zamachu dokonał muzułmanin z Pakistanu, który mordował ciężarówką pokojowych „chrześcijan” na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie, zakłócając tak wielkie żydowiercze święto. I jeszcze na dodatek i Polskę w to wrobili – wszak ciężarówka była z Polski. I zabity pasażer znaleziony w kabinie ciężarówki na miejscu „zamachu” to Polak.

  To była celowa prowokacja służb. Gdyby było inaczej, policja już ujawniłaby nagrania „zamachu” z monitoringu lub z komórek gości jarmarku.

  Nie dajmy się ogłupić.
  Rodzinom i bliskim ofiar prowokacji w Berlinie składam wyrazy współczucia.

  Napisał: Andrzej Szubert
  (nick: @opolczyk)

  Pierwodruk: https://opolczykpl.wordpress.com/2016/12/20/prowokacja-w-berlinie-odwracaniem-uwagi-od-zamachu -na-ambasadora-rosji-w-turcji/

 • czaro

  Zamach jest typowym zamachem fałszywej flagi.
  Red Gazeta Warszawska

  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/5053-zamach-w-berlinie-sluzby-z-warszawy-tel-awiwu

  • Graża

   to bardzo ważna wiadomość, wyeksponuję część najważniejszą by zachęcić czytających do przeczytania całości w zamieszonym powyżej linku: Downing twierdzi także, że szczepionki wiążą się z pokazującymi się celami elity co do sztucznej inteligencji [AI]. Jak pisze Frompovich:
   „Dr Downing mówi, że są 5-letnie i 15-letnie cele dla AI. Cel 15-letni oznacza, że AI będzie rządzić wszystkim, łącznie z ludźmi! Musicie posłuchać jego komentarzy o tej kwestii – jedno słowo: „przerażające!” Żeby ‚uwiarygodnić’ swoje uwagi doktor powołał się na raport wydany przez Biały Dom: „Federalna wizja dla przyszłej kalkulacji: wielkie wyzwanie inspirowane przez nanotechnologię” [A Federal Vision for Future Computing: A Nanotechnology-inspired Grand Challenge].
   Oto o czym jest 15-stronicowy raport:
   Utworzyć nowy typ komputera który będzie proaktywnie interpretował i poznawał dane, rozwiązywał nieznane problemy wykorzystując to czego się dowiedział, i działał z energetyczną skutecznością ludzkiego mózgu”. [3] [Zasadniczo sztuczny mózg ma zastąpić mózg człowieka. Oni chcą również stworzyć nową duszę dla człowieka!]
   Więc dlaczego zwolennicy szczepień tak szybko odrzucają, albo mówią bzdury o badaniu opierającym się na informacjach matek o zdrowiu ich dzieci? Stronniczość czy nie – trudno jest odrzucać 300% wzrost wskaźników autyzmu i szkód neurologicznych – ale te powody zostawia się waszej wyobraźni.

 • Graża

  : Senat przyjął bez poprawek tzw. ustawę dezubekizacyjną obniżającą emerytury i renty byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL oraz ich rodzin. Od 2017 r. świadczenia dla nich nie będą mogły być wyższe niż średnie emerytury i renty wypłacane przez ZUS.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ustawa-dezubekizacyjna-przyjeta-w-senacie/wjqh1dr

 • czaro

  Lubię być tam, gdzie się coś dzieje. Wierny dziedzictwu Solidarności, organizowałem wyjazdy polskiej młodzieży na Pomarańczową Rewolucję w Kijowie. Z przyjaciółmi zorganizowałem demonstrację pod pałacem Łukaszenki w Mińsku.

  Na liście Platformy miał 26 miejsce – bliżej końca, niż początku – ale przerobił je na zaletę, fotografując się z jeżdżącym przez Wolę tramwajem numer 26.

  https://szczerbapodlupa.wordpress.com/

  • sprawdzam

   Taką wolność mamy niestety, trochę błyskotek, trochę głupotek, a poza tym, zezwolenia, zaświadczenia, zakazy, nakazy, przemoc i fałsz.

 • Peryskop

  Amdin w komentarzu zmodyfikowanej wersji plotek Stone’a :

  „…Zgodzę się jednak ze Stone’m w tym, że atak na pewno nie jest na rękę Merkel i siłom infekującym Europę islamistami.”

  Wcale niekoniecznie.

  1. Przecież Pak wolny i wciąż nie ma ustalonego sprawcy.

  2. A nawet jeśli podstawią ciapatego, to takie prowokacje jako „insidejob” służą podgrzaniu emocji, skłóceniu ludzi, zastraszeniu ich i zwiększeniu bezradności społeczeństwa, a także są wymówką dla wprowadzaniu nowych środków „anty-terroru”. Czyli taki atak rząd Angeli może wykorzystać do zaawansowania dotychczasowej polityki.

  Zmień źródło dezinformacji, bo Stone się skompromitował.

 • Kurdupel

  Ale tym wpisem w moich oczach upadłeś. Ten Jim jakiś tam, to widać jakiś dziwak rodem z USA. Tablica rejestracyjna US66 to jakiś symbol czegoś tam.- Hehe. No i w sumie nie wiesz dlaczego numer rejestracyjny ciągnika różni się od naczepy. – Bo to dwa inne pojazdy. A tak na koniec, przestańcie już z tymi żydami, symbolami i napadami, bo to w tym przypadku żałosne.

  • Logic

   Dwa różne numery, bo przyczepa była zarejestrowana na tę firmę a auto było w leasingu – 90% firm tak robi…

 • czaro

  Z całego świata płyną do Niemiec kondolencje i gesty wsparcia. Nie zapomnieli tego zrobić także duchowi przywódcy żydowscy, którzy pominęli jednak w tych wyrazach współczucia zamordowanego Polaka, 37-letniego Łukasza z Rożnowa.

  http://prawy.pl/43061-skladaja-kondolencje-niemcom-o-polaku-pierwszej-ofierze-zamachu-swiat-nie-pamieta/

 • sprawdzam

  Kto kluczykom dał klucz?

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/bursztyn-zloza-mozdzanow-europejski-fundusz,203,0,2222539.html
  [ zapowiedź
  Odkryto ogromne złoża bursztynu. Najwyższa jakość ]
  20.12.2016,

  Ogromne złoża w okolicach Słupska. Nawet 20 ton bursztynu
  Fot. PAP/Tomasz Waszczuk

  Spółka Discovery, należąca do grupy Europejskiego Funduszu Energii (EFE), znalazła złoża bursztynu pod Słupskiem. To efekt odwiertów geologicznych prowadzonych na działce w Możdżanowie. Złoża szacuje się na blisko 20 ton.

  Spółka w najbliższym czasie złoży wniosek o wydanie koncesji na wydobycie. Obecnie trwają prace nad opracowaniem odpowiedniej dokumentacji. Zgodnie z planem EFE wydobycie powinno ruszyć w pierwszej połowie 2017 roku. Choć już spółka ma pewne problemy.

  – Chociaż natrafiliśmy na pewne utrudnienia natury proceduralnej, realizacja projektu kopalni w Możdżanowie idzie zgodnie z planem – przekonuje Paweł Kulczyk, prezes zarządu EFE.

  Zobacz także: Złoto Bałtyku. Surowiec wart miliardy kusi inwestorów w Polsce
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zloto-baltyku-surowiec-wart-miliardy-kusi,85,0,2023253.html

  – Mamy już pewność, że inwestycja wkrótce zacznie się szybko zwracać. Niebawem ruszy wydobycie, co przy zapewnionym zbycie, m.in. dzięki naszemu chińskiemu partnerowi, pozwala optymistycznie patrzeć na przyszłe przychody. Dlatego też idąc za ciosem chcemy powiększyć teren naszej inwestycji – przyznaje Kulczyk.

  O jakim chińskim partnerze mowa? We wrześniu firma Guangxi WuzhouQuanLi Limited zainwestowała 12,8 mln zł w akcje Europejskiego Funduszu Energii. W efekcie jest największym akcjonariuszem z udziałami na poziomie 42 proc.

  Prezes EFE podkreśla, że badania geologiczne potwierdziły, że możdżanowskie złoża są bogate w najwyższej jakości bursztyn mlecznego koloru, który jest z kolei niezwykle popularny w Chinach.

  – Nasz inwestor pomógł nam zbudować kanały zbytu w tym kraju. Planujemy też eksport do Izraela. Prowadzimy już zaawansowane rozmowy w tej sprawie – zapewnia Paweł Kulczyk.

  Europejski Fundusz Energii to firma operująca w branży energetycznej i opieki zdrowotnej. Oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie budowy ekologicznych elektrowni oraz zintegrowanych produktów medycznych. Jej akcje są notowane na „małej giełdzie” New Connect, czyli na zapleczu głównego rynku GPW.

  W reakcji na najnowsze doniesienia w górę idą notowania spółki. Po godzinie 10:00 kurs rósł 12,5 proc. Trzeba jednak zauważyć, że duże wahania mają związek m.in. z faktem, że akcje EFE są groszowe – kosztują w tym momencie 9 groszy za sztukę. Najmniejsza zmiana kursu powoduje więc duże zmiany procentowe.

  bursztyn, złoża bursztynu, efe, europejski fundusz energii, możdżanów

 • rav148

  Co to za oszołom z tego stonea? Napad rabunkowy, a po co im były do szczęścia potrzebne jakieś konstrukcje stalowe, ciezarowka byla zaparkowana w centrum, wyposazona w system śledzeniea przez gps. Zabili kierowce, przejęli samochod i pojezdzili trochę żeby opanowac sprzęt i jazda w tłum, ot i cała historia

  • Admin

   tia, a nie mogli ukraść jakiejś ciężarówki w innym dniu niż ten i nie w takim tłumie?
   Nie dziwi cię, że końcówka tablicy rejestracyjnej to US66, że imię właściciela to Ariel i że nastąpiło to zaraz po zamordowaniu rosyjskiego ambasadora?

   • Vismaya

    Miał Ariel wyjątkowego pecha …
    imię, naczepa
    z szóstkami …
    tylko biedna ta rodzina,
    której urządzono takie święta.

  • Ciekawyyy

   Nawet laik byłby w stanie wypiąć z siodła pozostawiając naczepę/balast tym bardziej ktoś kto ciągnik prowadził faktycznie,
   lecz jednak pojechał całością składu, najwyraźniej nie ilość zabitych/rannych w tłumie grała najważniejszą rolę bo samym rozpędzonym ciągnikiem stratował by znacznie więcej ofiar.
   Widać tablica rejestracyjna US66 miała symboliczne lecz jednak znaczenie dla całości dramatu.

   • Vismaya

    Mam kilka książek z chaldejską numerologią …
    aż wyciągnęłam i sprawdziłam … bo z natury nie jestem zbyt łatwowierna i ciężko sprzedać mi kit …
    ale jakoś w tych książkach, które posiadam 66 ma zupełnie inne znaczenie, podobnie w indyjskiej numerologii i Rudraksha …. i gdzie tu prawda a gdzie fałsz? Komu w końcu wierzyć?

    • Ciekawyyy

     O numerologi nie mam pojęcia a zbyt mało danych aby szerzej spekulować.
     Taka przypadkowa napaść na kierowcę + jednoczesne umiejętności prowadzenia ciągnika siodłowego przez bandziorka są bardzo ale to bardzo mało prawdopodobne.
     Co faktem taki ciągnik siodłowy to nie Boeing lecz również nie samochodzik osobowy z 5 biegami do przodu i jednym wstecznym i byle tuman co asfalt zobaczył na oczy dopiero w Berlinie nie byłby wstanie uruchomić nawet silnika a cóż dopiero nim ruszyć i jechać sobie w tłum dodatkowo z naczepą a ponoć ładunkiem były ciężkie elementy stalowe.

   • maniek

    Ciekawyyy jak myślisz że łatwo jest odpiac naczepe to sie mylisz. trzpień zaklinuje się i trzeba ruszyć do przodu a jak nie do tyłu czasem podnieść ciagnik albo opuścić łapy opuścić. laik walczy godzine a i tak nie rozepnie. poza tym scania ma system zabezpieczający siodło jest firmy JOST takze powodzenia w rozpinaniu!

  • Majestic

   istotnym jest aby dokladnie sprawdzić do kogo jechały te elementy konstrukcyjne , z reguły w logistyce niema za dużo czasu , , jest dużo spontanu aby upolować konkretny fracht , jeżeli ktoś dzisiaj dostał zlecenie do Italii to moze jutro planować szukać frachtu powrotnego ciężarówka zarabia jak ma ładunek ,

 • czaro

  Według żydowskich przywódców religijnych, zwycięstwo Trumpa otwiera drogę do wielkiej Jerozolimy, i każdy, kto próbuje go powstrzymać, jest skazane na niepowodzenie.

  Подробнее: Убедительная победа Трампа послана Богом в ознаменование пришествия Мессии – раввины
  http://tsargrad.tv/news/2016/11/14/ubeditelnaja-pobeda-trampa-poslana-bogom-v-oznamenovanie-prishestvija-messii-ravviny

 • Ania

  W opinii Jana Buczka, prezesa Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, to dyskryminacja polskich kierowców mogła doprowadzić do tragedii w Berlinie.

  „Jesteśmy ignorowani i poniżani. Nie pozwala się nam wjeżdżać na parking i do magazynów, ustawiają nas na końcu kolejek do rozładunku. Musimy zatrzymywać się na uliczkach, gdzie nie jesteśmy w żaden sposób chronieni” – mówi w rozmowie z WP money Jan Buczek.

  Buczek wyjaśnia, że standardem w Niemczech czy Francji jest, że kierowca ciężarówki na numerach z Polski, Rumunii czy Bułgarii rozładowywany jest tylko wtedy, gdy akurat nie ma rodzimych przewoźników.

  „Dziś ciężarówka może być taką samą bronią w rękach terrorystów jak samolot. Jest ją jednak dużo łatwiej porwać. To łatwy łup w rękach terrorystów” – stwierdza prezes ZMPD.

  „Rosja jest już bezpieczna. Tam się uspokoiło. Najgroźniejsze są dla nas teraz Francja, Włochy i właśnie Niemcy. Rocznie to jest nawet kilkaset napadów, choć trudno mówić o liczbach, bo nikt takich statystyk nie prowadzi” – mówi Buczek.

  Nie wiadomo, z jakich powodów polskiemu kierowcy, który został zamordowany w Berlinie, nakazano czekać kilkadziesiąt godzin na rozładunek.
  https://ndie.pl/tej-tragedii-mozna-bylo-uniknac-polscy-kierowcy-dyskryminowani-zachodzie/

  • Peryskop

   Nie tylko Jan Hartman ujawnił co go skręca w środku.

   …W ostatnim czasie K_omitet O_balania D_emokracji wsparł0 wielu funkcjonariuszy dawnego reżimu komunistycznego m.in. syn podoficera Armii Czerwonej Włodzimierz Cimoszewicz, członek partii komunistycznej w PRL.

   W sumie – dobry czas na poznanie nad/pod-ludzi.

  • łajza

   Wszystko staje się jasne, jeżeli sprowadzimy je (te szopki) do wspólnego mianownika:
   żydo-kracja,
   żydo-sejm,
   żydo-pis, jednym słowem
   żydoubecki-żydoesbecki-żydoKOD
   żydonazistowska- talmudyczna bnajbrit

   • Majestic

    łajza widzisz? rozumiesz problem , widzisz przyczynę , babranie się w skutkach to cześć tego programu ,i wiekszosc właśnie to robi , a skutki dla nich to niesamowite pole do popisu właśnie po-pisu , ileż to mądrości ideologi tradycji w tym można odszukać ,prac dyplomowych napisać .