Ataki mikrofalowe i opryski chemiczne – nanowahadełko podaje szczegóły

Dzisiejszy atak mikrofalowy w nocy był już znacznie skromniejszy – natężenie tylko 3-krotnie przewyższające próg bezpieczeństwa. Za chwilę podam więcej szczegółów jakie otrzymałem dzięki nanowahadełku.
Zamieszczam to jednak aby uspokoić wszystkich martwiących się o mój los – wszystko jest ok, spałem jak suseł i nic mi nie jest. Odbyło się bez ofiar, ci którzy mieli zamiar mnie zaatakować, a było to 7 agentów Mossadu, dali sobie spokój, gdyż musieli by to zrobić, przepraszam za wyrażenie – w obesranych spodniach, tak im dokuczało rozwolnienie.

Lecimy dalej. Ataków mikrofalowych dokonuje w 92% Mossad, korzystając z 30 satelitów umieszczonych wokół globu. Drugą agencją jest frakcja CIA kontrolowana przez satanistów, z tym, że ona już nie istnieje – została zmiażdżona wczoraj przez siły Prezydenta Donalda Trumpa. Aresztowano ponad 6 tysięcy osób pochodzenia żydowskiego (sataniści). Podobnych aresztowań dokonano w innych 4 krajach: Rosji, Francji, Niemczech i we Włoszech. W Rosji aresztowano ponad 7 tysięcy osób, ponad 80% to satanistyczni żydzi. W Niemczech podobnie, ok 8 tys aresztowanych, prawie 100% satanistyczni żydzi. Włochy – 6 tysięcy, Francja – podobnie. Pamiętajmy, że nie chodzi tu o naród żydowski, lecz zainfekowanych demonami żydów, gdyż ten naród ostał „wybrany” przez reptylianów jako główne narzędzie terroru. 70% żydów to normalni uczciwi ludzie, których jedynym grzechem jest podłączenie do umysłu zbiorowego, który kieruje zachowaniem ludzi. Zmiana tego umysłu, obok usuwania demonów, będzie głównym zadaniem ludzkości na najbliższe lata. I tak np. w Polsce 70% ludzi jest podłączona do tego umysłu, w Izraelu 96% – przy czym umysł zbiorowy Izraela jest tylko w 30% zgodny z naszym. W 90% tym umysłem kieruje religia – możemy się domyślać więc jaki kierunek przyjmie oczyszczanie umysłu zbiorowego.

Wracamy do ataków mikrofalowych. Z 30 satelitów z bronią mikrofalową pozostało tylko 8 – pozostałe zostały wczoraj zniszczone laserami przez USA i Rosję. Z załogi izraelskich operatorów pozostało tylko 30%, w ciągu 4 dni choroby ich całkowicie wyeliminują. Nikt nie będzie już umierał, bo nie ma takiej potrzeby – każdy z nich otrzyma adekwatną dawkę chorób do swojej winy – usunie to też z nich demony. Zaniechanie ataków od zaraz spowoduje zmniejszenie cierpienia o 70% – to kieruję głównie do decydentów, 14 czarnych magów, którym groziła śmierć po niewyobrażalnych mękach. Też się możecie oczyścić i być ludźmi, tym bardziej, że wiecie jak.  Na temat waszych mordów rytualnych będzie inna dyskusja – nie wszystko wygląda tak, jak to widzieliście.

Teraz o opryskach chemicznych. W operacji, która trwała ponad 7 lat, brało udział ok 700 samolotów oraz ok. 2300 pilotów. W Europie dokonywało się to za zgodą rządów w ramach działania NATO.  Ta operacja zakończyła się wczoraj decyzją Prezydenta Donalda Trumpa. Aresztowano około 2,500 osób, którym zostaną postawione zarzuty ludobójstwa. Oczywiście będą brane pod uwagę infekcje demoniczne, ale ci których umysł potrafił by je blokować zostaną rozliczeni karnie.
Śledźcie niebo, od dzisiaj powinno być czysto. Będzie to w pewnym stopniu test na wiarygodność wskazań wahadełka.

50 komentarzy Ataki mikrofalowe i opryski chemiczne – nanowahadełko podaje szczegóły