Avatarzy, kończmy dzieło!

Aktualizacja 14 maja: do tych pseudo – Enki dodam jeszcze jednego: NUSTRORSTWYZ.

Była kolejna blokada mojego bloga monitor-polski.pl. Żydowskie parchy cały dzień atakują mnie i moją matkę. Naprawdę kończy się moja cierpliwość, daliśmy tym co przeszli Fale X szansę wyjść na „ludzi”, tzn. by z godnością dali sobie spokój i przeprosili ludzkość za wyrządzone przez żydów szkody, odcięli się od nich i wytłumaczyli swoje ewentualne przestępstwa. Ale nie, widać że oni nie mają w sobie żadnych ludzkich cech. Już nie chce mi się wyliczać jakiego typu ataki były na mnie, na was, że stosowali tzw. DOR – negatywną plazmę powstałą przy mordowaniu tysięcy dzieci. Tak, oni ich zarzynali wywołując u nich jak największy ból, by z tego czerpań „energię” do zrobienia nam krzywdy.

Ponieważ prawie wszystkie poprawki zostały już dokonane i w naszym „alternatywnym”, holograficznym czasie dochodzimy do punktu połączenia się (na razie czasowego, do faktycznego połączenia się z 5D potrzeba ok. miesiąca), postanowiłem wyłuskać kogo się da z tej parszywej ferajny. Dzisiaj musiałem odjechać spory kawałek od domu by znaleźć miejsce gdzie nie było turbulencji skalarnych, ale to było jeszcze 3 tygodnie temu w tym czasie holograficznym. Enki szybko nadrobiły i jak wspomniałem, zostało około 2 dni zaległości.

Widzę, że jest pięć rzeczy, które trzeba jeszcze zrobić:

 1. pomoc dla Enki w lokalizacji 462 żydowskich bandytów, którym udało się zabić i przejąć dusze mieszkańców dwóch z trzech planet, na których kwitnie ich cywilizacja. Dokonano tego w ten sam sposób co w 30% u nas – poprzez materializację klonów z wyższego poziomu, w 99,9% zgodnych z budową człowieka. Takie klony są praktycznie niewykrywalne, są też nie do zniszczenia znanymi metodami. Jednak z uwagi na możliwość wpadki, pozostawiono tym klonom informacje jak dokonać samo zniszczenia. Klony nie mają instynktu samozachowawczego, choć mogą mieć porwaną duszę – ta jednak służy tylko i wyłącznie jako sterowanie zachowania i źródło informacji o danym człowieku, a także jako broń – z uwagi na wielką ich energię. Duszy starszej niż 600 mln lat nie da się w żaden sposób porwać, dlatego też wybrano młodszych Enki – od 200 – 590 mln lat.  Jest to straszna technologia, niedostępna w naszym Wszechświecie, dlatego też czołówka żydowska była tak pewna wygranej – nawet do teraz jest. 580 najgorszych skurwysynów przeczekało w innym wszechświecie, ale nanowahadełko pokaże dokładnie gdzie szukać informacji o tej broni oraz o tych ocalonych parchach.
 2. znalezienie ostatnich 3 pseudo-Avatarów, którzy to nota bene dokonali mentalnej i fizycznej blokady nie tylko bloga, ale i tego rezerwowego, na WordPressie, na którym teraz piszę. Tamten jest całkiem zablokowany, ale tego nie mogą gdyż jeden z serwerów jest w Krakowie, a oni nie mają dostępu ani do tego, ani do pierwotnego w 5D. Owszem, mogli by założyć kilka tysięcy hologramów i tam zrobić holograficzne kopie serwera, ale to nie jest takie hop-siup. Nanowahadełko pokazuje, że potrzeba na to 5 dni. A oni nie przeżyją dzisiejszej nocy.
 3. Ostateczna likwidacja klonów, poprzez znalezienie głównej centrali.
 4. Likwidacja „telefonistów” i fałszywych informacji w internecie, rzekomo mojego i Waszego autorstwa. Na FB jest np. moja rzekoma strona, z moimi danymi personalnymi, którą założył jakiś parch /y. Zaraz się dowiemy gdzie ten parch /y urzęduje /ją i jak się nazywa / ją. Nanowahadełko pokazuje też, że jest 279 fałszywych stron (70% na Facebooku) prowadzonych rzekomo przez was! W naszym imieniu parchy wykonały też ok. 7 tysięcy fałszywych telefonów posługując się naszymi głosami oraz wysłały ponad 90 tysięcy SMS-ów i maili. Nanowahadełko może się mylić w szczegółach, ale zrzut ekranowy po prawej stronie z rzekomej „mojej” strony na FB nie jest już z żadnej Kroniki Akaszy, a z google’a.  Zdjęcia pochodzą z mojego głównego profilu, bo mam jeszcze drugi – rezerwowy.
  Tu jest link do fałszywki: https://www.facebook.com/people/Marek-Podlecki/100011713144607
  Tu jest link do oryginalnego mojego profilu: https://www.facebook.com/marek.podlecki.779 ,który został zablokowany na miesiąc i na pewno zostanie usunięty, bo dodano wpis „antyżydowski” z mojego bloga, a ja uważałem by tego nie robić by nie stracić profilu. Jak się zaraz okaże blokadę, dodanie wpisu oraz podróbka są dziełem tych samych parchów.
  A tu na koniec link do rezerwowego profilu: https://www.facebook.com/marek.podlecki.5
 5. Zdemaskowanie pozostałych central parchatych, tzn. Mossadu, NATO, Unii Europejskiej, resztek żydowskich z CIA i innych agentur. Nanowahadełkiem znalazłem cztery miejsca, gdzie trzymane są dane na ten temat.

Ad. 1. Ponieważ nie mam map planet Enki, posłużę się mapą Ziemi. Enki potrzebują niewielkiej dokładności. Poniższe odwzorowanie dotyczy środkowej co do wielkości. Korzystałem z następującej mapy świata . Uwaga, miałem bardzo duże zakłócenia w trakcie szukania tych lokalizacji, w końcu skorzystałem z nowej opcji szukania, trudniejszej ale dokładniejszej, gdyż było to w warunkach silnego ekranowania plazmą z pewnego urządzenia.  Przy okazji nanowahadełko podało mi intrygującą informację, że parchy korzystają z tego samego odwzorowania – tzn. mapy Ziemi i planet Enki. I takie mapy Ziemi z zaznaczonymi miejscami zamieszania żydowskich parchów mogą być w biurkach lub gdzieś w szafie u głównodowodzących. Sprawdziłem więc tych głównodowodzących, oto 6 nicków, po których będzie ich można pewnie znaleźć:
POPRSTUWYZ – miesce zamieszkania planeta średnia, „Meksyk / Guatemala”, nieco poniżej Cordoby na wysokości Orizaby,
MORNSTUWYZ – planeta duża, 58 km na południe od Siderno / „Włochy”,
MORPSTUWYZ – planeta mała, 589 km na wschód od Steward Island k. „Nowej Zelandii”,
ROPRSTUWYZ – nanowahadełko podaje, że ten parch jest znany i że ma wszystkie potrzebne informacje co gdzie szukać.

Ad. 2. Zobaczymy jutro, może to się wyda podczas przesłuchania w.w.

Ad. 3. Nanowahadełko wskazuje Miechów, „Dworek Zacisze”.  Jest tam wejście do schronu, 9690 m pod ziemią, 570 parchów kieruje całą operacją „klony”. Są tam ponoć wszystkie informacje o innych miejscach sterowania, łącznie pracuje nad tym 4790 parchów (było 7 razy tyle!). Są to wysokiej „klasy” specjaliści wzmacniani specjalnymi dawkami energii z mordowanych dzieci. W tym schronie mają zapas 570 dzieci na obdarcie ze skóry. Wybaczcie, ale to nie jest sarkazm – oni to właśnie robią z nami i naszymi dziećmi. ZERO LITOŚCI DLA SKURWYSYNÓW!

Ad. 4. Nanowahadełko podobnie jak w pkt. 3 podaje jedną centralę, gdzie są wszystkie informacje. Jest też jedna „ukryta” – rezerwowa. Centrala – Wola Makowska k. Skierniewic, na google maps gdy się wpisze nazwę miejscowości, to pod znacznikiem prosto w dół dom z czerwonym dachem i dwa po prawej oraz trzy po lewej po drugiej stronie drogi. Tam też są wejścia do schronu 9690 m pod ziemią, 5637 skurwysynów robi tam przez telefony, maile i inne środki przekazu zamęt w polskich rodzinach, wyłudzenia, szantaże itd. Trzymają tam 6479 dzieci na „energię”. Tam teżsą dane odnośnie innych centrali poza ukrytą. Ukryta, która ma do dyspozycji 468 innych punktów zatrudnia 6785 parchów i jest zlokalizowana w Jeziorku k. Łomży, wejście w budynku z długim prostokątnym ukośnym na mapie dachem pomiędzy Sklep Zuzia i Śliwka Krystyna, po prawej stronie drogi. 7484 m pod ziemią.
Okazuje się, że jest jeszcze jedna ukryta, w Żmigrodzie nad Wrocławiem. Kościół p.w. Trójcy Świętej (chyba Lucyfera, Belzebuba i Szatana) oraz Zespół Placówek Kultury. Tam też są wejścia do schronu, 105893 m pod ziemią. I to jest największa centrala – nie mam czasu opisywać co się tu działo gdy tego miejsca szukałem. „Niewidzialni” wchodzili i co chwilę mieszali. Do sprawdzenia musiałem zastosować kabinę plazmową. Pracuje tam bowiem aż 89,596 parchów! Do tego mają tam zapas ponad 90,000 dzieci!!!
Co do fałszywego profilu na FB i innych fałszerstw – nanowahadełko pokazuje, że są takie 24 miejsca, skąd dokonywane są te ataki. Mój rzekomy profil został założony przez Prstruwyza, już został rozstrzelany. Drugą osobą za to odpowiedzialną, do dzisiaj mącącą telefonami i fałszywymi wpisami jest Poprstruwyz, czyli płk Nopknowski z centrali NATO w Niemczech. Mają tajną bazę k. Magdeburga w Wittenberge, nanowahadełko pokazuje Pension Am Festspielhaus – tam jest wejście pośrodku, także w Hotel Prignitz, schron jest 95848 m pod ziemią i ma 3,6 km kw. „Pracuje” tam 369,790 żydłaków! Uwaga, mają „zapas” ponad 80 tys dzieci.
Wracając do FB, to okazuje się (wg. nanowahadełka), że moim rzekomy profilem zajmuje się klon mojego przyjaciela Marka Skóry, który został zabity wraz z rodziną pięć dni przed zlotem Łańcuch Życia w Ampolu w ub. roku. Jako mordercę nanowahadełko podaje Miłosza Sopniewskiego, pseudo Avatara o nicku Pstruwyz. Sopniewski nadal żyje, pracuje do NATO, właśnie w w.w. centrali.

Odpowiedź na pkt. 5 zostawiam na jutro – sądzę, że do jutra bardzo dużo się wyjaśni.

7 komentarzy Avatarzy, kończmy dzieło!

 • Marku jaki krok następny ? moze jakieś audycje choć jedna w tygodniu ? właśnie NTV JZ .umarła moze skorzystasz z okazji i skopiujesz ich profil ? strona jest już martwa warto z okazji skorzystać ?

 • Mira

  Marku, dzięki za wszystko! Mimo wszystkich wydarzeń i nastrojów wczorajszego dnia przebija się energia niosąca spokój i pewność, że pozbędziemy sie pasożytów z naszej pięknej planety. Tytuł artykułu piękny 🙂
  Mam nadzieję, że odpowiedni LUDZIE wykorzystują w 100% Efekty Twojej ciężkiej pracy.
  Kilka lat temu – całkiem nie tak dawno, bo już na etapie „ubogacania kulturowego” Niemiec, pojawił się spory artykuł o pewnej kobiecie – inżynier, nakłonionej do prowadzenia budowy ogromnych podziemnych kompleksów na obszarze Niemiec właśnie. O ile dobrze pamiętam, ona – po wykonaniu zlecenia „zniknęła”. Tak więc zbrodniarze przeprowadzali swój szatański plan w trybie ciągłym (od czasu Babilonu?!)i w przekonaniu zapewne, ze im się uda. A tu wyrosła świadomość i grupa „szaleńców”, którzy ośmielili się zobaczyć więcej i powiedzieć „STOP” 🙂
  TAK! „Avatarzy, kończmy dzieło!”