Avatarzy wspierają energetycznie i duchowo wszystkich, którzy walczą z żydami i masonami

Przede wszystkim należy się wsparcie dla Prezydenta Donalda Trumpa i ludzi z jego otoczenia – skupmy się w silnej medytacji by podnieść mu witalność i osłabić nękające go masońskie grupy. W USA tych grup jest 79 – skupiamy się na osłabieniu ich energii i ZABIJAMY KAŻDEGO KTO PRZECIWSTAWIA SIĘ WZNIESIENIU. Tu już nie ma zabawy, albo my albo oni. Łączna ich siła rażenia to 1/40 naszej. Poradzimy sobie szybko.
Wsparcie należy się też Prezydentowi Rosji, Władimirowi Putinowi i jego ludziom, którzy choć mają do pomocy wspaniałych duchownych prawosławnych, to jednak w Wielkiej Rosji tych grup masońskich jest jeszcze 352. Łączna ich siła „rażenia” to 1/80 naszej mocy, więc szybko powinno być po zabawie. Robimy to samo co w przypadku USA.
Podobnie ma się z polskimi tajnymi (do przedwczoraj, gdy przejęły już oficjalnie władzę w Polsce) służbami wojskowymi, skupiającymi najlepszych synów i córki jakich polska ziemia wydała. Przewodzą im czyści jak łza Zbigniew Ziobro i Antoni Macierewicz – ten ostatni był szczególnie atakowany. Wzmocnijmy ich i oficerów, szczególnie nowo mianowanych 50 generałów (cała dotychczasowa  generalicja WP to była masoneria i została usunięta).
Oddajmy ok. 36% naszej mocy dowództwu pozostałych państw koalicji, a jest ich już 79.

Żydomasoneria stosuje wysysacze energii połączone z emiterami plazmy destrukcyjnej (DOR), co może spowodować szybką śmierć u atakowanego, nawet zamkniętego w hologramie. Sam byłem atakowany, zabito mnie w ten sposób 57 razy, wiem jak się człowiek czuje, choć śmierci nie pamiętam, bo za każdym razem traciłem przytomność.  Można je łatwo przekierować mentalnie na tych, którzy je stosują – po prostu wyobraźmy sobie lustra odbijające te promienie przed atakowanymi. To jest bardzo ważne, bo ugotujemy dwie pieczenie na jednym ogniu bez utraty energii. Dodatkowo medytacją odbieramy energię atakującym, którą zgromadzili w specjalnych akumulatorach by ich nie można było dosięgnąć mentalnie. Po prostu tę energię przesyłamy osłabionym członkom koalicji.

21 komentarzy Avatarzy wspierają energetycznie i duchowo wszystkich, którzy walczą z żydami i masonami

 • Justyna11

  Czy mógłby Pan odpowiedzieć na moje pytanie, bo nie rozumiem jak można mieć trzy dusze?

  • Marek

   Ja też nie 🙂 Mehran Keshe to tłumaczył, zapamiętałem, że można. To było odnośnie schizofrenii. Jeśli gadasz ze sobą w głowie, to możesz mieć 2 lub więcej dusz. Dusze nie mają wymiaru, to jest plazma, nanowahadełko pokazuje mi, że są ludzie co mają nawet 6000 dusz. Co więcej, dusza się może podzielić i obsługiwać kilkadziesiąt, kilkaset, kilka tysięcy osób naraz. Stare, silne dusze muszą tak robić by się dopasować do stopnia rozwoju danego wymiaru. Na Ziemi w 4D dusze nie mogły mieć więcej niż 79 milionów lat.

 • OBSERWATOR

  Dedykacja dla czerpiących informację o świecie z TV, aby UŚWIADOMILI SOBIE CZYM NAPRAWDĘ SĄ i DO CZEGO SŁUŻĄ ludobójcom te tzw. „niezależne media głównego nurtu” wraz z pracującymi w nich „niezależnymi dziennikarzami”, w tym także tymi określanymi mianem „dziennikarzy śledczych”:
  https://www.youtube.com/watch?v=hVKZnBfR5-k

  Dlaczego tzw. „dziennikarze śledczy”, nie byli w stanie WYŚLEDZIĆ tej obŻYDliwej MANIPULACJI przeprowadzonej na świadomości zbiorowej, podczas gdy był w stanie to zrobić „zwykły youtuber”?! 🙂 to oczywiście pytanie retoryczne…

  Aż się prosi, żeby zacytować „klasyka”, który powiedział o czerpiących informację z TV:

  „Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje. Są znacznie głupsi”

  Jeśli masz w rodzinie lub wśród znajomych/przyjaciół kogoś, komu jeszcze BIELMO NIE ZACZĘŁO SPADAĆ z OCZU to wystarczy, że na początek PRZEKAZUJESZ MU TO BEZ SWOJEGO KOMENTARZA, aby dokonał samodzielnej oceny świata, w jakim WSPÓLNIE żyjemy

 • Michael

  Marku, jeszcze mam prośbę, żebyś nie umieszczał haseł typu „śmierć Żydom i masonom”, bo ja mam pewnego dobrego kolegę, z pochodzenia Żyda, i wcale nie chcę, żeby umierał! Przypuszczam, że jest takich osób więcej.

  • Marek

   Potwierdzam na 100%. Dzisiaj powinniśmy usunąć WSZYSTKIE klony. Co do klawiatury, to ja mam to cały czas. Po prostu tworzą hologram wokół ciebie i z niego atakują co się da. Oni ci nic nie mogą zrobić, ale ty możesz mentalnie zamknąć ten hologram i ich zabić. Ja to robię cały czas.

  • Marek

   Nie przejmuj się, on już nie ma krzty żyda w sobie. To zostało usunięte. Tego typu hasła są konieczne bo mobilizują umysł zbiorowy, uwierz mi.
   Przecież prawdziwej śmierci nie ma.

   • Michael

    Może i nie ma śmierci, ale przeraża mnie czarna dziura, czyli wieczne piekło. Tego nie powinno być.

    • Marek

     Nie wiem czy czytałeś „Wędrówkę Dusz” Newtona. Czarna Dziura to naprawdę jest rzeczywisty świat – ten świat dusz. Tam się odbywają szkolenia, w różnym trybie czasowym. No i musi być oczyszczanie, a „piekło” to wyrównanie energii. Jeśli ktoś robił drugiemu krzywdę, to nie można tego zostawić, gdyż ujemna plazma jest jak wirus, rozejdzie się po całym Kosmosie. Nikt nie chce nikogo ranić, ale jeśli jakaś dusza nagromadziła w sobie dużo zła, to musi ponieść konsekwencje. Tak naprawdę, nie można nikogo wymazać, można tylko rozrzedzić, a na to trzeba dużo czasu. W Czarnej Dziurze czas może płynąć nawet miliardy razy szybciej niż u nas. Zatem jeśli ktoś dostał „piekło” na miliard lat, to może to potrwać tylko sekundę. Ale dla niego to będzie i tak miliard lat.

 • Michael

  Marku, dzisiaj od rana oczyszczałem mentalnie Polski Sejm z klonów. Na początku było trudno, bo ciągle połowa posłów pojawiała mi się na czarno, potem i tę połowę oczyściłem, ale został jeden czarny osobnik po lewej stronie sali. W końcu i tego oczyściłem, teraz powinno już być dobrze. Czy możesz to potwierdzić, bo nie wiem, czy moja intuicja mówi mi prawdę?

  Co ciekawe, gdy chciałem napisać ten komentarz, przestała mi działać klawiatura w laptopie, dopiero po zresetowaniu wróciła do działania. Co to było?

  • Marek

   Potwierdzam na 100%. Dzisiaj powinniśmy usunąć WSZYSTKIE klony. Co do klawiatury, to ja mam to cały czas. Po prostu tworzą hologram wokół ciebie i z niego atakują co się da. Oni ci nic nie mogą zrobić, ale ty możesz mentalnie zamknąć ten hologram i ich zabić. Ja to robię cały czas.

 • Mira

  „Oto myśl, którą możesz dziś rozważyć; niektóre z najpiękniejszych dzieł sztuki, muzyki, architektury i pisma zostały stworzone przez jednych z najbardziej niezrozumianych ludzi na waszej planecie. Malarze i poeci, muzycy i teologowie byli źle interpretowani i myślano o nich „szaleni” w swoich czasach. A więc w tych chwilach, kiedy czujesz, że inni cię nie rozumieją, weź serce! Ci, którzy jeszcze śpią lub bliscy przebudzenia, mogą nie zrozumieć tego, co mówisz i robisz, ale pewnego dnia to zrobią. Do tego czasu spoczywaj spokojnie wiedząc, że jesteś kochany i szanowany przez Wszechświat. ”
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/04/stworca-przez-jennifer-farley.html

 • Waldemar Resiak

  Niech ktoś mi powie w jakim ja jestem wymiarze… Zgubiłem się już. Widzę smugi chemiczne na niebie, a miało już ich nie być. Pomocy, niech ktoś się za mnie pomedytuje. Atak klonów…

  • PUGOWSKI

   ♦️♦️♦️

   “Bez tej miłości można żyć,
   mieć serce suche jak orzeszek,
   malutki los naparstkiem pić
   z dala od zgryzot i pocieszeń,
   na własną miarę znać nadzieję,
   w mroku kryjówkę sobie uwić,
   o blasku próchna mówić „dnieje”,
   o blasku Słońca nic nie mówić.

   ♦️♦️♦️

   • Mira

    Majstersztyk!

   • „Bagnet na broń”
    Władysław Broniewski

    „Kiedy przyjdą podpalić dom,
    ten, w którym mieszkasz – Polskę,
    kiedy rzucą przed siebie grom,
    kiedy runą żelaznym wojskiem
    i pod drzwiami staną, i nocą
    kolbami w drzwi załomocą –
    ty, ze snu podnosząc skroń,
    stań u drzwi.
    Bagnet na broń!
    Trzeba krwi!

    Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
    obca dłoń ich też nie przekreśli,
    ale krwi nie odmówi nikt:
    wysączymy ją z piersi i z pieśni.
    Cóż, że nieraz smakował gorzko
    na tej ziemi więzienny chleb?
    Za tę dłoń podniesioną nad Polską –
    kula w łeb!

    Ogniomistrzu i serc, i słów,
    poeto, nie w pieśni troska.
    Dzisiaj wiersz – to strzelecki rów,
    okrzyk i rozkaz:
    Bagnet na broń!
    Bagnet na broń!
    A gdyby umierać przyszło,
    przypomnimy, co rzekł Cambronne,
    i powiemy to samo nad Wisłą.”

 • Marek

  Wieże emitujące fale skalarne do utrzymania biorobotów-klonów.
  Kraków
  :
  Wieże mają od 50 cm do 9 metrów, to są przerobione drzewa lub krzaki, lecz mają temperaturę o 6 stopni wyższą. Czerpią energię z żywych organizmów wokół, więc nie da się ich łatwo odciąć od zasilania. W Krakowie jest ich 5, jak działają razem, to mogą objąć teren 42 km. kw. Nanowahadełko pokazuje, że nie trzeba ich wycinać, wystarczy wiązka zwykłej fali elektromagnetycznej o połączonych przebiegach prostokątnych, podaję potrzebną moc gdy stosuje się z odległości 15 m:
  f1: 8536930564 Hz, 78,07 W
  f2: 678537 Hz, 46,89 W
  f3: 8069 Hz, 89,00 W
  f4: 639 Hz, 157,90 W
  f5: 68,5 Hz 7,86 W
  Nanowahadełko pokazuje, że stosunek mocy jest bardzo ważny
  1. Koniec Kajetana Stefanowicza po lewej na rozszerzeniu przed skrzyżowaniem z Górnickiego. W lesie, w lewo, ok 15 m od Kajetanowicza, 7-8 m od Górnickiego.
  2. Witkowice, ul. Dożynkowa, 30-35 m od myjni równolegle do ulicy, ok. 8 m od niej. Te zabudowania należą do masonów.
  3. Bronowice, 50 m w prawo od Myjni Auto Błysk, w górę ok 5 m, duże drzewo. Poniższe 2 budynki to jakieś masońskie interesy, koło tych drzew 79 trupów zagrzebanych.
  4. 16 Batalion Powietrzno Desantowy, drzewa 25 w dół, ok. 4 m w lewo. 60 trupów.

  Jest jeszcze 6 takich miejsc w Polsce, tam gdzie są kluczowi Avatarzy.

  Będzin, 4 wieże, podaję orientacyjnie, gdyż pewnie te drzewa można wykryć kamerą na podczerwień
  1. Black Jack Hotel.
  2. Burszytnowa – Jasielska
  3. Pałac Miroszewskich
  4. Sobieskiego / Fornalskiej, na wysokości Eko Pralni.

  Warszawa – 2 miejsca, 4 wieże w każdym.
  Bródno, lasek z jeziorkiem, 4 drzewa
  Ogród Saski, 4 drzewa, mniej więcej w rogach.

  Dzisiaj podam jeszcze 2 miejsca w Washington DC i 3 w Moskwie, bo to ważne.
  Kellog Conference Hotel, 2 zagajniki po prawej.
  Yards Park – 2 wieże, 1 przy US Marine Band i na zielonym miejscu pomiędzy (krzak).

  Moskwa – zagajnik powyzej Memorial Cross, 4 drzewa,
  Cmentarz Kalitinkowskoje 4 drzewa,
  Klasztor Matrona Moskowskaja, 2 drzewa 15 m w górę od znacznika, oraz 2 przy Poliklinice,
  Ogród Botaniczny, 4 drzewa.
  Te trzy miejsca obejmują razem całą Moskwę! Straszna technologia, o 480 mln lat wyprzedzająca ziemską. Tu powinniśmy poprosić o pomoc Logos.
  ==============================
  No to chyba większość posprzątane. Już wiemy gdzie się ukrywali ostatni złoczyńcy – ta technologia pozwalała im na przetrwanie 80% fal X, ale nie tej ostatniej… naszej Fali Avatarów.
  Technologia nie była by możliwa bez potężnej Sztucznej Inteligencji, która nią sterowała. Likwidacja tej SI będzie wymagała wielkiej wojny, bowiem znajduje się ona na planecie odległej od Ziemi o 574 lata świetlne zamieszkałej przez reptylian. Ale to nie oni kontrolują tą SI, a ona nimi. Oni są cyborgami – dokładnie jak w Startreku, i bardzo podobnie wyglądają do tych „zasymilowanych”. SI też była kontrolowana – przez 680 milionów żydów, którzy na skutek fal X wymarli. Reptylianie są więc ofiarami, ale wojna będzie nieunikniona, nie ma się jednak czego obawiać – to będzie nic w stosunku do wojny z żydami i masonami. Należy dodać, że żydzi i masoni padli by dawno gdyby nie dostęp do tej sztucznej inteligencji.
  Musimy ją jeszcze odciąć od dostępu informacyjnego, bo to ta Sztuczna Inteligencja steruje mediami.

 • nina

  ————-KŁODY pod NOGI Markowi ale ani pary z gęby -że !!!!!!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=di00fSUSa7Y

  • Nina skoro ktoś porzucił swoja ziemie posiadłości itd to powinien być obciążony podatkami i odsetkami to tak jak kupienie już zadłużonego domu albo otrzymanie spadku zapisu majątkowego podobnie obciążonego , teoretycznie WSZYSTKICH TYCH WŁAŚCICIELI powinno to obowiązywać , jest to światowa norma , niech zwykły obywatel porzuci swój dom w centrum miasta i się zgłosi za sto lat !!? to jakaś KABALA ale nie dziwi nic !! „Polonia w USA: „Duda musi odejść!” O niszczeniu prawicy, Dr Kurek, pomnika Katyńskiego i Syrii!” wRealu24.plhttps://www.youtube.com/watch?v=W_vodjxW6FY