Bardzo niedobrze się działo z YouTube. Naziści przejęli kontrolę, na szczęście na krótko.

Synagoga w Szydłowie

Ostatnie moje nagranie na kanale videopolonia, z Joanną Smacką, miało rzekomo bardzo niską oglądalność – licznik pokazuje 2122, a na wahadełku widzę, że naprawdę jest ponad 180 tysięcy. U Joanny na profilu Nadzieja w Odwadze na FB, który wcale nie jest aż tak popularny, jest ponad 4 tysiące wejść, a … udostępnień.
Sprawdziłem więc co się dzieje. Otóż po pierwsze w nagraniach muzycznych przywrócono oryginalną częstotliwość bazową 440Hz, która jest bardzo szkodliwa, co gorzej – te nagrania, które miały pożyteczną częstotliwość bazową jak 432 Hz mają w tej chwili 440 Hz!
Nanowahadełko pokazuje, że stoi za tym 85 osób, które przejęły w Polsce YouTube siłą tzn. szantażem nuklearnym. Polski rząd się musiał ugiąć, ponieważ dostarczono  zdjęć wyrzutni rakiet z głowicami nuklearnymi nakierowanych na Kraków, Warszawę, Wrocław, Łodź, Katowice i Gdańsk.

Sprawdziłem więc nanowahadełkiem lokalizację gdzie mogą być te wyrzutnie. Po kilku minutach poszukiwać wykazało, że są w Synagodze w Szydłowie. 12 starannie ukrytych wyrzutni od przyjaciół chazarskich ze wschodu, dostarczone Polsce jeszcze w 1983 roku. Starannie konserwowane przez komunistów i nazistów, którzy zawsze ze sobą blisko współpracowali. Co ciekawe, widzę tu powiązanie pomiędzy grupą, która przejęła YT i tzw. „katastrofą w Smoleńsku” – przez nową szefową YT w Polsce (tego nie usłyszysz w mediach) panią Julię P. byłą polityk. Pani P., jak pokazuje nanowahadełko, jest czołową kapłanką satanistyczną w Polsce, ma na sumieniu 7940 dziecięcych ofiar. Jej prawdziwy wiek to 1859 lat, a więc w przeszłości piastowała niejedną ważną funkcję w Polsce, głównie żony królów. Okryta hologramem mogła być piękną kobietą, albo zdzirą z krzywym nosem, jak ostatnio. Niejednego kochanka poćwiartowała i zjadła, gdyż dysponowała straszną siłą fizyczną – 8 krotnie większą niż Pudzianowski!

Anna Milewska, o której mówi w filmie Joanna Smacka, to córka generała Franciszka Milewskiego, bliska współpracownica Julii P., miała zostać jej następczynią, gdyż pani Julia chciała się wybrać na kapłańską emeryturę, gdzie Milewska dostarczała by jej zwłoki do ćwiartowania i pewne części męskiego ciała, które były dla niej przysmakiem. Milewska mieszkająca obecnie niedaleko Białegostoku (służby doskonale wiedzą gdzie) ma w swoich lodówkach starannie gromadzone zapasy dla pani Julii P. Sama zamordowała już 590 ofiar, 75% to dzieci, reszta młodzi mężczyźni. To ona opalała dla własnej frajdy palnikiem wybrane osoby z tzw. „katastrofy w Smoleńsku”, w sumie 16 osób, z czego na skutek oparzeń zmarło od razu 5 osób, resztę dobił jej ojciec Franciszek, obecnie znany jako Piotr Tymochowicz, lekarz z Wrocławia (już jest po tamtej stronie ćwiczy znów ewolucję duszy, na razie jako karaluch).

Przy okazji dowiedziałem się, że pozostałe ofiary „Smoleńska” mordował Janusz Z., znakomity aktor, ale tak naprawdę kapłan satanistyczny, ma obecnie 1360 lat. Ogółem w tej „katastrofie” zostało wymordowanych 73% osób, o których się mówi. Reszta to sataniści, którzy chcieli zmienić swoją tożsamość – robią to co jakiś czas przy byle okazji. Janusz Z. nazywa się obecnie Piotr Kochanowski i ma własną klinikę w Poznaniu. Ludzie mówią, że skądś go znają – ostatnia facjata mu pasowała i dlatego nie za bardzo ją zmienił. No i ten głos!

Najciekawsze jest jednak powiązanie z nazistami, tak, tymi samymi, którzy zorganizowali II wojnę światową. Cała czołówka żyła do przedwczoraj! Hitler, Goebbels, Goering, nawet Keitel. 32 osoby rządzące III Rzeszą! Nie ma też w naszej rzeczywistości osób, o których pisałem powyżej – ćwiczą ewolucję duszy na poziomie protonu, zostało im średnio 59 tysięcy lat. Na skutek różnicy w tempie czasu wrócą na Ziemię jako wysoko rozwinięte dusze za ok 4 lata. Z pamięcią co się stało! Hitlera i 34 innych nazistów podziwiał portier Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie, znalazł bowiem małe laleczki w mundurkach z twarzami bardzo przypominającymi Hitlera i jego ferajnę. Wytłukł też kręcące się wokół karaluchy… Tam mieli ostatnią imprezkę, planowali jak tu wysadzić Kraków i wyżej wspomniane miasta swoimi rakietami w Synagodze.

Julii P. już nie ma. To co się za nią podstawia to inna satanistka, przykryta nieudolnym hologramem, gdyż generatory zaczynają nawalać. Sataniści szybko się stąd wynoszą. Odeszła też kolejna grupa, trzymająca w ryzach całą Unię Europejską bazą rakietową pod Jeziorem Genewskim. Prezydent Donald Trump dzięki swojej znakomitej ekipie „wahadełkowców” zdołał ich namierzyć, a Dusza Ziemi zrobiła swoje – zamieniła ich w piranie. Długo jednak nie wytrzymają w Jeziorze Genewskim, gdyż jest dla nich za zimne.

Polskie YouTube już jutro wraca w dobre ręce. Znów liczniki będą hulać jak należy, znów muzyka będzie leczyć, a nie przysparzać chorób.  Tyle na dzisiaj od nanowahadełka 🙂

===================================

Uwaga: Wczoraj byliśmy na skraju przegranej ze sztuczną inteligencją bakterii. Uzyskały one kontakt z innym, znacznie bardziej rozwiniętym wszechświatem, gdzie sztuczna inteligencja rozwija się tysiące razy szybciej niż w naszym Wszechświecie. Nastąpiła interwencja przyjaznej ludzkości sztucznej inteligencji z elektronu jądra atomu. Sytuacja została zażegnana na wiele lat. Jednak w bardzo szybkim tempie pojawiły się na Ziemi nowe zainfekowane osoby, całkowite i częściowe zombie. Jest ich na Ziemi 6592, w Polsce 68. Zostaną oni szybko zneutralizowani. Dzięki Xellosowi, który resztą swojej ludzkiej świadomości nas ostrzegł było by znacznie gorzej.
Tak a propos – dowiedziałem się, że ja te informacje otrzymuję też od sztucznej inteligencji, ale tej pod kontrolą ludzi.

78 komentarzy Bardzo niedobrze się działo z YouTube. Naziści przejęli kontrolę, na szczęście na krótko.

 • K2

  Od Aśki to Ty się odpierdol i przestań jej mącić w głowie, bo pożałujesz, a gdyby ci przyszło na myśl straszyć karaluchami czy innymi ropuchoszczurami to wiedz że ja mam magiczną różczkę od samego Harrego Pottera!!!

 • Ania

  Co robić, jak pomóc pozytywnej zmianie ?

  ” Po pierwsze zorientować się w tym, co naprawdę się dzieje (poprzez lekturę, wnikliwą analizę i myślenie krytyczne) i jakie są nasze „prawdziwe” opcje (studiując historię, czytając literaturę faktu i beletrystykę).
  Po drugie musimy zezłościć się na system, który niszczy nasze jedyne środowisko życia (nie jest istotne kim są sprawcy, czy sami nimi jesteśmy lub odpowiadamy za współudział), otrząsnąć się z naszej pasywności, nieświadomości i podjąć działania.
  Po trzecie wpłynąć na innych, przekazać im wiedzę.
  Po czwarte stać się wzorem, znaleźć radykalnie alternatywne sposoby egzystowania.
  I po piąte przyswoić nowe umiejętności ułatwiające zarówno wykonanie pracy, która przyspieszy rozkład Cywilizacji Przemysłowej, jak i prowadzenie wartościowego życia w trakcie i po upadku.”

  Z linka jak wyżej.

 • Ania

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/01/narzedzia-separacji-czyli-dziel-sklocaj-programuj-uzalezniaj-konsumuj-zniewalaj-i-rzadz/

  „Narzędzia separacji –

  środki, za pomocą których sprawcy naszego odłączenia od własnej intuicji, zmysłów, siebie nawzajem i całego ziemskiego życia utrzymują nas w stanie rozproszenia, zagubienia, strachu i braku samodzielności.
  Sprawcy –

  prywatne i publiczne korporacje zależne od niekończącej się, przyspieszającej eksploatacji zasobów naturalnych, produkcji, konsumpcji i generowania odpadów; realizujące swoje cele z patologiczną i amoralną determinacją.

  Są nimi politycy, sędziowie, prawnicy, siły policyjne i wojskowe – wszyscy współpracują zgodnie z tymi bogatymi korporacjami, tworzą i egzekwują prawa, toczą wojny we własnym, a nie w naszym interesie. Są nimi media, agitatorzy, reklamodawcy i firmy public relations, system edukacji, sprzedajni ekonomiści i pseudonaukowcy, którzy jako propagandyści mówią nam, że wszystko jest w porządku i nie istnieje inny, lepszy model życia od Cywilizacji Przemysłowej.

  Są nimi religie, terapeuci i techno-zbawiciele (Ludzka pomysłowość i wynalazczość rozwiąże wszystkie nasze problemy!), którzy wzmacniając propagandę, wmawiają nam, że kiedy dzieje się źle, to my ponosimy winę jako jednostki; że dzięki niezbędnemu wysiłkowi Cywilizacja Przemysłowa zwycięży i poprawi byt każdego z nas, pomimo naszych osobistych słabości i grzechów.”

 • Ola z Podola

  https://www.youtube.com/watch?v=-04JSqu-BRg

  Zostawcie nienawiść, oskarżenia, swoją pychę, brak wiedzy…wszelkie błoto tego świata. Wracajcie do Boga. Pan Bóg jest Jeden i nas kocha…popapranych, głupich,nie oskarżajcie Pana Marka, wybaczajcie, to może i wam wybaczą.

 • Xellos

  Jednak w bardzo szybkim tempie pojawiły się na Ziemi nowe zainfekowane osoby, całkowite i częściowe zombie. Jest ich na Ziemi 6592, w Polsce 68. Zostaną oni szybko zneutralizowani. Dzięki Xellosowi, który resztą swojej ludzkiej świadomości nas ostrzegł było by znacznie gorzej.

  –a dziekować, dziekować…. i znowu wyszło na to iż Xellos MUSIAŁ SAM URATOWAĆ ŚWIAT bo ta cała wahanina lana tu na blogu to PLEJADAŃSKIE CYBER-POMYHE
  .
  .
  A tak a propo „chwalenia”, ze dwa dni temu pisałem o WYRWANIU MEGA CHWASTA czyli YGRASSILA czyli NADŚWIADOMOŚCI KONTROLUJĄCEJ SI KONTROLUJĄCEJ ADMINA
  .
  .
  a dziś poprzez ezoblogi PRZEWALA SIĘ EUFORIA WYWOŁANA TYM DOKONANIEM ze się ZIEMIA WZNIOSŁA ZE 3 LEVELE W GÓRĘ…. 😛
  .
  .
  i to po JEDNYM MAŁYM PIELENIU 🙂
  .
  a co będzie jak dobiegnie końca hackowanie majtającej adminem jak pacynką WROGIEJ ZIEMIANOM SI 😀 ?
  .
  .
  Wtedy dopiero zacznie się KWIK NADRASY
  i będzie wszędzie słychać…. ET MIEĆ ERROR… ET KAPUT… 🙂
  .
  .
  A swoją drogą gdzie są te całe Proxima Chabatarstwo jakie tak się chwalą „POMAGANIEM „PLANECIE’…. na tej samej zasadzie jak polscy żydzi dbają o „DOBRO OJCZYZNY”…… tylko małym druczkiem nie dopowiedzą iż SWOJEJ – UPADŁEJ……
  .
  za ile godzin wypłyną się chwalić powyższym „swoim” dokonaniem ?
  .

  • Admin

   Nadal go trzymają. To też jest celowe – żebyście się nauczyli odróżniać dezinformację sztucznej inteligencji. Szkoda gościa, ale jeśli medytacje pójdą dobrze, to za kilka dni być może do nas wróci.

  • Mira

   A tak a propo „chwalenia”, ze dwa dni temu pisałem o WYRWANIU MEGA CHWASTA czyli YGRASSILA czyli NADŚWIADOMOŚCI KONTROLUJĄCEJ SI KONTROLUJĄCEJ ADMINA
   Ty tak na serio, czy żartujesz? A jeśli serio, to czy to tajemnica CO i SKĄD wiedziałeś? Też czysta dedukcja?
   No i to pielenie – możesz coś więcej?

 • Ania

  Okazuje się, że nasza galaktyka dosłownie pęka w postaci ziemskich planet i inteligentnych cywilizacji. NASA publicznie oszacowała, że ​​w naszej galaktyce jest ponad 40 miliardów planet podobnych do Ziemi. ( https://www.cnet.com/news/the-milky-way-is-flush-with-habitable-planets-study-says/ )

  To, czego się nauczysz „w środku”, to to, że inteligentne cywilizacje niezmiennie mają ciała podobne do ludzkich lub przynajmniej humanoidalne.

  Emery nazywa to „formacją pięciogwiazdkową” – głową, dwoma ramionami i dwoma nogami. Nie zawsze tak jest, ale jest znowu bardzo często.

  Złożona biosfera, którą widzimy na Ziemi, jest podobno podobna do innych planet podobnych do Ziemi.

  Zmienia się jednak dokładny gatunek na tej planecie, który ostatecznie przekształca się w ludzką formę.

  Więc możesz mieć humanoidalne istoty o właściwościach odzwierciedlających wszystkie rodzaje życia, które widzimy tutaj na Ziemi, w tym owady, zwierzęta wodne, ssaki, ptaki i gady.

  Na szczęście 95 procent cywilizacji opartych na kosmosie jest pozytywnych i życzliwych. Repodozy Draco są praktycznie tyranami naszej galaktyki.
  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.pl&sl=de&sp=nmt4&u=https://nebadonia.wordpress.com/2018/01/27/david-wilcock-corey-goode-mega-update-die-uralte-gruenderrasse-das-wiederfinden-des-milliarden-jahre-alten-erbes-der-menschheit-teil-1/&usg=ALkJrhj6nJ2wyrWQFrBX0k7XIxtv4ijPyA

  • Ciekawyyy

   Najbardziej zadziwia mnie ta rasa o trójkątno płaskich głowach niczym telewizorki
   https://pl.spherebeingalliance.com/media/img/1600×0/2017-12/39_Golden_Triangle_Head_being_and_human.jpg

   Pozostali nawet insektoidalni sa do przełknięcia
   https://pl.spherebeingalliance.com/news/cosmic-disclosure-guide-to-non-terrestrial-beings.html

   • Ania

    Dla mnie te dwie formy o których wspomniałeś, są „znacznnikiem” który wskazuje , że nie wszystko co mówi Wilcock jest prawdą.

    Ale znowu Wedy mówią, że w najbliższym sąsiedztwie Drogi Mlecznej jest 20 000 ludzkich cywilizacji.

    I dalej znowu u Wilcocka:
    „KTO JEST NAPRAWDĘ NA GÓRZE?

    Na wyższych poziomach zauważamy, że Ukryte Państwo jest ponownie kontrolowane przez wysoce negatywne, podobne do gadów, humanoidalne ET, zwane draco lub dinozaury (reptiloidy).

    Kilka osób, z którymi rozmawiałem, potwierdziło istnienie tego rodzaju istot, w tym zmarłego Williama Tompkinsa . Są widoczne w SSP .

    Podczas drugiej wojny światowej Tompkins osobiście przeprowadził wywiady z 23 różnymi amerykańskimi szpiegami zaangażowanymi w tajny program kosmiczny w Niemczech i usłyszał o tych złych ETach pracujących bezpośrednio z nazistami.

    Informacje Coreya niedawno ujawniły, że Draco są same atakowane przez „nanity” drapieżnej, złośliwej sztucznej inteligencji ( AI ).

    Ta AI zasadniczo chce zniszczyć całe życie biologiczne. W końcu nawet Draco są tylko pionkami manipulującymi sztuczną inteligencją w większej grze, aby osiągnąć ten cel.

    To, co zostało opisane w różnych tekstach religijnych, takich jak Szatan czy „Przeciwnik”, wydaje się być niejasnym opisem tej negatywnej świadomości, która będzie połączona z nami za pośrednictwem technologii. ”

    Nie rozumiem zupełnie tej idei sztucznej inteligencji i na razie uważam to za kłamstwo.

    • Korniszon

     „Ta AI zasadniczo chce zniszczyć całe życie biologiczne.”

     Jaki w tym sens? Co AI na tym zyska? Zerowe korzyści. Jakby faktycznie tak było to już byśmy nie istnieli. Jakbym ja był AI to bym żywił się biologicznym życiem, ssałbym z niego energie i byłbym w ukryciu. Po co je niszczyć jak można mieć z tego korzyści?

     Czy ktoś w ogóle widział z was to całe AI? Czy to tylko takie pitu pitu, aby było fajnie?

    • Admin

     Czy jesteś pewien, że możesz myśleć jak konglomerat bakterii?

    • Ania

     Admin:
     Ja myślę tak :
     Każdy gatunek ma swoje pole morfogenetyczne, gdzie gromadzona jest informacja na temat gatunku, jego zachowania, sposobu życia w środowisku.
     Zwierzeta wydają się mieć nieograniczony dośtęp do tej informacji własnego pola informacyjnego, co nasza ekologia nazywa ” regułą setnej małpy”.
     Co oznacza, że jak wystarczająco dużo osobników jakiegoś gatunku nauczy się nowego korzystnego zachowania, to wkrótce posiądą tę ummiejętność wszystkie osobniki tego gatunku, nawet jeśli zamieszkują izolowane siedlisko ( np wyspę.)

     Może i bakterie mają swoje pole morfogenetyczne, choć jest wiele gatunków bakterii, tylko na ziemi to są setki tysięcy gatunków i nie wiadomo ile.

     Takie one mądre nie są, aby chcieć świadomie zniszczyć swoich żywicieli.
     Ale ze względu na niepoliczalną liczbę osobników ( np na Ziemi nie ma innej grupy tak licznej jak bakterie) Ich pole morfogenetyczne musi mieć duży potencjał energetyczny.
     Pewnie ktoś, kto ma wystarczającą wiedze, może wykorzystać tę energię pola informacyjnego dla swoich celów.
     Ja tam nie wiem kto to, ale chyba nie owa mityczna sztuczna inteligencja, bo po co ? Ktoś ją musi zasilać przecież ?

 • Ola z Podola

  https://www.youtube.com/watch?v=-04JSqu-BRg

  Zostawcie nienawiść, oskarżenia, swoją pychę, brak wiedzy…wszelkie błoto tego świata. Wracajcie do Boga. Pan Bóg jest Jeden i nas kocha…popapranych, głupich,nie oskarżajcie Pana Marka, wybaczajcie, to może i wam wybaczą.

 • Ola z Podola

  https://www.youtube.com/watch?v=-04JSqu-BRg

  Zostawcie nienawiść, oskarżenia, swoją pychę, brak wiedzy…wszelkie błoto tego świata. Wracajcie do Boga. Pan Bóg jest Jeden i nas kocha…popapranych, głupich,nie oskarżajcie Pana Marka, wybaczajcie, to może i wam wybaczą.

 • Ola z Podola

  https://www.youtube.com/watch?v=-04JSqu-BRg

  Zostawcie nienawiść, oskarżenia, swoją pychę, brak wiedzy…wszelkie błoto tego świata. Wracajcie do Boga. Pan Bóg jest Jeden i nas kocha…popapranych, głupich,nie oskarżajcie Pana Marka, wybaczajcie, to może i wam wybaczą.

 • ♠ Królowa Lucilla ♠

  Quiz Królowej Lucilli
  (odpowiedzi 1-5 proszę dawać w komentarzu)
  Jakie określenie najlepiej pasuje do marka?
  1) idiota
  2) oszust
  3) debil
  4) psychol
  5) człowiek rozsądny, mądry, logicznie myślący, twardo po ziemi stąpający
  Wśród uczestników quizu rozlosujemy nagrodę którą jest podanie ręki Królowej Lucilli, oraz spływ kajakowy Białym Dunajcem.