Benjamin Freedman o prawdziwych przyczynach wojen światowych

Przypominam jedno z ważniejszych przemówień, jakie kiedykolwiek wygłoszono ujawniając największą w historii międzynarodową konspirację, o której nie ma nawet słowa w podręcznikach historii. Konspiracja ta trwa do dzisiaj i nosi obecnie nazwę New World Order (NWO).
Autor przemówienia, Benjamin Freedman, był w samym jej środku, był więc najlepszym świadkiem, co więcej, zgromadził niepodważalne dowody na spisek, którego ofiarą miał być cały świat. I faktycznie jest.
Freedman przeszedł konwersję z judaizmu na katolicyzm. W swoim czasie był bohaterem dla Polonii amerykańskiej – w Wikipedii przedstawiono zdjęcie Freemana jako laureata polskiej nagrody Muchy Antykomunistycznej Federacji Polskich Wojowników o Wolność (Anti-Communist Federation of Polish Freedom Fighters) w Salem, Massachusetts (link).
Freedman osobiście znał m.in. Bernarda Barucha, Samuela Untermyera, prezydentów Woodrowa Wilsona, Franklina Roosevelta i Johna F. Kennedy’ego. Przeklęty przez środowiska syjonistyczne, do końca życia próbował ostrzec Amerykę i świat przed horrorem syjonizmu, zagrażającemu całej ludzkości. W syjonistycznej Wikipedii jest określany jako antysemita, choć przecież był tzw. żydem.
Dla syjonistów świadectwa Freedmana są straszliwym ciosem – jeden z nich odważył się ujawnić wielką tajemnicę spisku i robił to publicznie przed wielotysięcznymi audiencjami. Poświęcił na to cała swoją wielomilionową fortunę pochodzącą z jego fabryki mydła Woodbury Soap Company. Obok Myrona Fagana jest wielkim bohaterem pochodzenia żydowskiego, który zrobił wszystko by ocalić ludzkość przed satanistycznym pogromem.


1974 roku Benjamin Freedman wygłosił poniższe przemówienie przed organizacją militarną w Waszyngtonie D.C. Został przedstawiony przez Pułkownika Dall.

PŁK. CURTIS B.DALL:
Krótko, dodam kilka słów o moim przyjacielu, Benie Freedman, co uważam za wielki zaszczyt.
Początkowo byliśmy sobie przedstawieni, cóż jako kolejni znajomi, lecz bez pewności, czy nie jest to przypadkiem kolejny z t.z. koni trojańskich, jednak postanowiłem sam się o tym przekonać. Przez lata przekonałem się więc, spędzając wiele radosnych wieczorów ugoszczony przez niego i jego żonę, Rose, której nie ma już wśród nas.
Kiedy Ben miał 25 lat, jak też oświadczam tutaj, pochodzi on z bardzo zamożnej rodziny żydowskiej z Nowego Jorku, kiedy to Ben, wraz z żoną Rose, przeszli w sferę Chrześcijaństwa, wiązało się to z ogromną odwagą. Wymagało to `guts` /silnych trzewi/, jak to się zwykło mówić w jednostkach marynarki wojennej. Ben był atakowany przez wielu swoich przyjaciół za wiarę, że nasz kraj zarzucał obywatelom obcych krajów idee, które nigdy nie miały miejsca.
Tak wiec, z wielkim szacunkiem i honorem powiem – ten gentleman jest światowym uczonym w dziedzinie, w której będzie się wypowiadał. Jestem zaszczycony, jako członek tej dostojnej organizacji militarnej, przedstawić zasłużonego Benjamina Freedman z Nowego Jorku.

BEN FREEDMAN:
Jestem zaszczycony zaproszeniem. Nie wiem jak dziękować pułkownikowi Dall za umożliwienie mi dzisiejszego spotkania z Wami. Ale mam nadzieję, że w obrocie sprawy Wy również będziecie mu za to wdzięczni. I jeżeli postaracie się użyć informacje, które Wam przedstawię, możecie stać się bardzo pomocni w uchronieniu tego kraju przed losem jaki spotkał Wlk. Brytanię a nawet być może Związek Sowiecki (Rosję Carską).

Znajdujemy się obecnie w bardzo poważnym stanie. Właśnie powróciłem, w ostatnich czterech tygodniach, z przedłużającej się podróży, ze znanego pod nazwą, Bliskiego Wschodu.
Jestem zaprzyjaźniony z głowami tamtejszych państw, rządzącymi, którzy znają mnie już przeszło 25-30 lat, którzy przemawiają do mnie i traktują mnie jak swojego brata. Zatrzymuję się w ich domach i wszyscy mówimy sobie po imionach.

Teraz, co mogę Wam powiedzieć to, że cokolwiek się dziś dowiecie może być dla Was bardzo niekomfortowe. Jednak im bardziej niekomfortowo będziecie się czuć po wysłuchaniu tego co mam do powiedzenia, tym większa szansa, że zwiększycie swoje wpływy by uchronić ten kraj przed losem, na który nie zasługuje.

Po tym jak wybitni mężowie stanu, których tu widzę, wyciągnęli nas z dołu raz, może dwa razy /wojny światowe/, nie sądzę by było sprawiedliwe dla nich oglądać jak idziemy na dno historii, gdzie bezsprzecznie będziemy zdążać, jeżeli obecne sprawy potoczą się – to nie jest to słowo – jeżeli sprawy pogrążą się!
W bardziej naglącym tempie niż w ostatnich dziesięciu czy piętnastu latach miało to miejsce.

Teraz, zanim przejdę do faktów, chciałbym zwrócić uwagę na jedną sprawę. Będę używał słowa, słowo które słyszycie, które czytacie, którego używacie – JEW \Żyd\ , jako coś co mogłoby być rozważane i podparte przeszłością. Użyję tego słowa, jakkolwiek nigdy nie używam go w relacjach z ludźmi i w prywatnym otoczeniu. Teraz, chcę wytłumaczyć, że Dr Samuel Johnson napisał pierwszy Słownik Angielski w 1797 roku. To tylko kilka lat do 1800, co nie jest tak dawno temu! Zajmuje on dwa grube tomy, zawierające możliwy każdy zwrot i słowo, które było wtedy w użyciu w języku angielskim.

Pokazałem go wielu ważnym osobistościom w wielu okresach mojego życia i byli oni zszokowani, ponieważ kiedy mówiłem im, co Wam chcę powiedzieć teraz, nie wierzyli mi. Tak więc nabyłem te książki – kosztowały nie małe pieniądze. Ich pierwsza edycja jest niezwykłą rzadkością!

W tej książce, w tych dwóch tomach pierwszego kiedykolwiek Słownika Angielskiego, opublikowanego przez Dr Samuela Johnsona (o którym wielu z Was tutaj wie), słowo JEW (ŻYD) nie występuje! Słowo JEW nie występuje! To słowo zostało wymyślone, wymuszone na Was, wepchnięte w wasze gardła przez kontrolujące media i ludzi zainteresowanych w doprowadzeniu Was na rzeź. Słowo JEW nie miało miejsca. Oni mówią – Shakespeare go użył. Oni cytują wszystkich ludzi, którzy je użyli, ale słowo to nie istniało!

Nie chcę się teraz nad tym rozwodzić. Nie jest moim zamiarem wygłaszanie Wam wywodu z filologii. Mamy coś dalece ważniejszego. Ale wspominam to słowo, używajcie go, lecz wiedzcie że ja nigdy go nie zaakceptuję. I więcej, powiedzmy, ludzie którzy referują do sztucznego jedwabiu.
Cóż, słowo sztuczny jedwab posiada pewną przeszkodę. Importowałem je, gdy początkowo powstało. Było zrobione w Niemczech i nazwano je „artificial silk” /sztuczny jedwab/. I miało to swoje reperkusje. Ludzie nie chcieli kupować nic co miało związek ze sztucznością. Tak więc producenci wspólnie wystawili cenę $25.000 nagrody dla kogokolwiek kto mógłby znaleźć dobre słowo do użytku zamiast słowa „artificial silk”. Ta nagroda została przyznana osobie, która wymyśliła słowo „rayon”. W dzisiejszych czasach ludzie mówią o „rayon” jako czymś co istniało od początku świata, jakby istniało zawsze. „Rayon” jest słowem modernistycznym i człowiek który je wymyślił dostał 25 tyś dolarów.  Słowo „jew” było wymyślone przez ludzi, którzy wciągnęli nas w dwie wojny światowe, którzy zastawili pułapkę by wpędzić nas w trzecią, i którzy praktycznie objęli kontrolę nad całym światem, zwłaszcza kontrolę nad tym krajem, według Senatora Fulbright’a i innych.

I jest już najwyższy czas by nauczyć się podstaw i coś z tym zrobić. Jestem przekonany, że dopóki coś nie będzie zrobione by zmienić myślenie 200.000.000 Amerykańskich Chrześcijan, to ten kraj jest skierowany ku katastrofie.  Jest tu w kraju 200 mln Chrześcijan, którym radio, prasa, telewizja, obrazy ruchome, każde inne formy mediów, zrobiły pranie mózgów, od rana do wieczora – przez masową informację, która zwiodła Was wszystkich do wierzenia w rzeczy, o których oni wiedzą, że są częścią planu by Was oszukać.

Jednym z nich jest słowo `jew`!

Teraz, na Bliskim Wschodzie, znacie sytuację. Stany Zjednoczone kontynuowały zaopatrywanie od końca II Wojny Światowej, 32 miliardy dolarów wpłacone przez podatników. 95% z tych 32 miliardów dolarów było użyte przez Kongres Stanów Zjednoczonych, po tym jak wpłaciliście je do Skarbu Państwa, by stworzyć USA wspólnikiem i aliantem złodziei i morderców, by pomóc im w utrzymaniu skradzionego terytorium, które zdobyto przez inwazję na Palestynę, wypędzając wzburzonych ludzi z kraju zamieszkiwanego przez nich 2 000 lat!

Teraz Wy byliście uczeni przez Chrześcijan, jesteście pouczani przez duchowieństwo, przez swoich księży ( i Dr Ellson, Boże błogosław mu, wie jak zawsze walczyłem, i on robił co tylko mógł, przez wiele lat, bym możliwie osiągnął cel). …Byliście pouczani, że Waszym chrześcijańskim obowiązkiem jest pomóc repatriować Naród Wybrany do Ziemi Świętej. Byliście pouczani przez wszystkie media masowej informacji, włącznie z wszelkimi możliwymi środkami, którymi kształtują Wasze myślenie, że waszym chrześcijańskim obowiązkiem jest pomoc w repatriacji Wybranego Narodu Bożego do ich Ziemi Obiecanej!

Teraz, powiem Wam co to jest za kłamstwo!

Mogę zacytować i przytoczyć tutaj źródła które konsultowałem, około 234 oficjalnych dokumentów, map, książek i innych materiałów lecz najlepszym jest ten znaleziony w ostatnich latach, The Encyclopedia Britannica, edycja z 1911, tom 15, trzy strony, określające słowo „Khazar” /Chazar/. Trzy strony!
Ta książka była opublikowana w 1911 roku w Londynie, i zajęło to prawie dwadzieścia pięć lat by tą informację skompletować. To wynik badania wielu ludzi. Wiele źródeł tej informacji jest zamieszczonych na końcu opisu. I tam znajdziecie, że Chazarowie byli narodem Azjatyckim, byli Mongoloidami, Turecko-Fińskim plemieniem w Azji. Mieli oni tyle kłopotów z innymi narodami, którym w końcu udało się wyprzeć ich z Azji do, co jest dzisiaj nazwane, Rosją i do ziem zwanych Ukrainą. Znaleźli tam liczną pokojową, agrokulturową ludność, w większości Słowian, i pokonali ich. Zrobili to samo co robili do tej pory i co robią teraz na Bliskim Wschodzie. Zajęli ich ziemie bez żadnego powodu, poza tym miejscowi ludzie nie byli wyszkoleni w walkach!

Tam ustanowiono Królestwo Chazarskie /Khazar Kingdom/.

Teraz. Te trzy strony w Encyklopedii Britannica, tom 15, 1911 roczna edycja , mówi o tym kim oni są, jak bestialscy i barbarzyńscy byli i jak udało im się zmieść w poprzek Europę, aż po bramy Paryża i po Finlandię. Kontrolowali oni całą Europę – ci Mongołowie znani jako Chazarowie! Robili to około IV do IX wieku. I byli najbardziej brutalnymi z ludzi. Niewolili innych i uciskali przez co utrzymywali pod kontrolą praktycznie całą Europę. Aż w końcu w VIII wieku, przybył zza morza, co dziś jest zwane jako Szwecja, człowiek o imieniu Rurik /Varengian/ i zorganizował ludzi. Ludzi tych interesowała tylko agrokultura. Nie chcieli żadnej polityki, nie chcieli tworzyć narodu czy rządów. Ale wiedział jakiego traktowania obiektem byli i ustanowił regulację Rokh, która później stała się podłożem Rosyjskiego Imperium.

Zorganizował on ludzi i rozpoczął odpieranie Chazarów i w ostateczności udało mu się odeprzeć ich do początkowej strefy, gdzie z początku dotarli, strefy Ukrainy, i tam kontynuowali swoje Królestwo Chazarów.
Kultywowali oni religię Fallika /Phallic Worshipers/. Ktokolwiek, kto nie wie co to oznacza, nie będę teraz wdawał się w szczegóły, ale byli oni tak zdegenerowani, że sam król, ich władca, słysząc o monoteistycznych formach religijnej wiary – Chrześcijaństwo, Islam i Judaizm – wysłał po reprezentantów tych trzech religii i jak dziecko grające „ene dułe” wybrał jedną z nich. Słuchał ich poczym rzekł, że chce zostać Żydem i zaadoptować religię zwaną dziś Judaizmem. I tak wymusił on na całym narodzie (który wtedy liczył być może nawet 18-20 milionów ludzi, z przedłużeniem do samego serca Europy) i musieli oni stać się członkami tej wiary religijnej. Wysłał on swoich ludzi do Centrów Talmudycznych do Ziemi Świętej i wykształcił religijnych liderów (czy nazwiemy ich Rabbinami czy jakkolwiek inaczej). Wyznaczył on 4.000 szlachty (posiadali oni system feudalny), aby zaadoptować tę wiarę i Judaizm oficjalnie został ich wiarą. Wybudowali oni tysiące szkół i tak zwanych świątyń czy miejsc kultu. Tą drogą ludzie Wschodniej Europy zostali Żydami (znanymi dziś pod tą nazwą).

Mam dziś ze sobą ulotkę, którą otrzymałem w poczcie ostatninego tygodnia, The March of Dimes zamieścił ją, w asyście Fundacji Rockefellera, i zacytowali oni całość, ponieważ odkryli w ostatnich latach, że Chazarowie są nosicielami choroby, której żadni ludzie na świecie nie posiadają. Tutaj jest ta ulotka, którą wysłali. Jest zatytułowana: „Kasak Disease” /The Jewish Disease – Tay- Sachs/.
Ja znałem ją od lat. Gazeta The New York News zamieściła całą sprawę, więc zaangażowałem się i zbadałem ją, dając dotacje do jednej lub dwóch klinik, w których próbowano coś z tym zrobić. Wschodnioeuropejscy potomkowie Chazarów, zwani dziś Żydami, są nosicielami tej choroby. Gdy jeden Chazar poślubi kolejnego Chazara (to nie ja mówię lecz Mt.Sinai Szpital, Szpital Pamięci Żydowskiej – The Jewish Memorial Hospital, Fundacja Rockefeller, oni wszyscy zrobili mnóstwo badań na ten temat. Opublikowali również te dane i statystyki…), że jedno z czterech dzieci, gdy jeden Chazar poślubi drugiego Chazara, lub tego pochodzenia, to dziecko nie może żyć dłużej niż trzy lata. A koniec, który to dziecko cierpi jest zbyt przytłaczający by go teraz tu opisywać. Dwoje z pozostałych zostaje nosicielami a jedno jest czyste.
Twierdzę, po słuchaniu przez 26 lat na każdym spotkaniu Narodów Zjednoczonych….(uczestniczę, posiadam miejsce i słyszę przemowienia tych przedstawicieli tak zwanego Państwa Izraelskiego)… mówiłem od wielu lat, zanim jeszcze o tym wszystkim wiedziałem – oni muszą być niespełna rozumu! Jak oni mogą mówić takie rzeczy w obecności 131 przedstawicieli narodowych? Jak oni mogą tak mówić­? Czy nie mają wstydu?
I odkryłem, że oni cierpią z powodu tej choroby. Więc siedząc tam, mówią całemu światu, oficjalnie, w Narodach Zjednoczonych, że są Wybranym Narodem Boga, i że jest chrześcijańskim obowiązkiem repatriować ich do ojczyzny, kiedy oni wiedzą kim są.

Teraz, są ludzie którzy ponownie wystąpili na ścieżkę wojny, znów realizują swoje stare sposoby, i realizowali od dawna, ponieważ po ekspansji Imperium Rosyjskiego i podbiciu Królestwa Chazarskiego, zespolono tych ludzi i Imperium Rosyjskie, tych tak zwanych Żydów w Rosji, którzy stali się ortodoksyjnymi Żydami, tak ich nazywamy… Rosja stała się krajem katolickim, pod Vladimirem III, w 986… i nie mogli oni położyć na niczym swoich rąk. Teraz co się stało?

Byli oni w stanie wojny bez przerwy od tamtych czasów. Po XI wieku, kiedy to zostali pokonani, zawzięli się wtedy że nigdy nie zaakceptują tej przegranej, że będą oni nieustannie organizować się i buntować aż do deklaracji niepodległości i do założenia Królestwa Chazarskiego. To było w XI wieku! Walczyli oni z reżimem Cara, od tamtej pory, i nie chcę się tu rozwodzić, ale mogę podać mnóstwo na ten temat, i nikt nie może tego zaprzeczyć, ponieważ mogę dać Wam rozdział i wers w setkach książek, mapy które sfotografowałem, z różnych krańców świata, w publicznych bibliotekach i muzeach.

Teraz, mamy tych ludzi, zorganizowanych i, ni stąd ni zowąd, coś się rozwinęło. Ostatnia rewolta jaką rozpoczęli w 1905 roku. Według Encyklopedii Britannica, pod słowem `Bolshevism`, jedną z ich pięciu zasad było: nigdy nie atakować dopóki armia kraju nie jest zaangażowana w inny sposób. I w 1905 roku Rosja była w konflikcie z Japonią, na dalekim wschodzie, wtedy oni rozpoczęli swoją ostatnią rewoltę, i zostali stłumieni jak zawsze od czasów II wieku.

Tutaj ja pojawiam się na widoku – nie żyłem przecież II wieku, ale co staram się Wam powiedzieć, że w 1905 dostali oni solidne lanie, jak i tutaj.

I tak, mieliśmy Prezydenta w Waszyngtonie, Mr.Taft, Mr.Jacob Schiff z Kuhn, Loeb & Co., bankierów w Nowym Yorku, którzy są prawą ręką w Stanach Zjednoczonych, międzynarodowej, obejmującej cały świat plutokracji Rothszylda.
Mr.Schiff, z dwoma młodymi mężczyznami, poszedl zobaczyć się z Mr.Taft , i powiedział „ Mr.Taft,… (mówię wam to z pamięci. Znam to prawie na pamięć, gdyż książki są tutaj, w Bibliotece Kongresowej. Ludzie, którzy byli w pokoju z Prezydentem Taft w tym czasie, oraz Prezydent Taft słyszeli Mr. Jacob`a H.Schiff)
… chcemy, abyś anulował Faworyzowaną Umowę Narodową z Rosją Carską, i abyś odwołał stamtąd naszych Ambasadorów.” Prezydent odpowiedział im „Mr.Schiff, to wszystko nie wygląda tak jak przedstawiasz. Mój ambasador zdał sprawozdanie inaczej”.
Tak więc Mr.Schiff powiedział mu w innych słowach „Masz zamiar, czy nine masz zamiaru to zrobić?”
Kiedy Prezydent odpowiedział, że nie ma zamiaru, Mr.Schiff odrzekł „Stworzymy partię polityczną i ustanowimy prezydenta w Waszyngtonie, do którego będziemy dyktować warunki i co ma robić”.

Jacob Schiff wrócił do Nowego Jorku (był on wtedy głową Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, /American Jewish Committee/) i w domu mojego ojca (byłem wtedy małym chłopcem) w obecności wielu ważnych osobistości, niektórych imiona słyszeliście, opowiedział on tą historię; sprawdziłem w książkach w Bibliotece Publicznej, we wspomnieniach człowieka, który był wtedy w tym pokoju, imiona, które są Wam znajome. To jest fakt.

Teraz, co się stało? Zebrali się w Nowym Jorku, aby pozbyć się prezydenta Taft. Byłem protegowanym Mr.Bernarda Baruch – z imieniem, którego na pewno jesteście zaznajomieni. Jego ojciec był doktorem, Dr.Simon Baruch, który nauczył mnie świata, i Bernard Baruch był ciągłym wizytorem w naszym domu. Zalecał się on do mojej siostry, jednej z sióstr.

Tak i scena, aby pozbyć się Republikańskiej Partii i Republikańskiego Prezydenta, została rozstawiona. Ale było bardzo trudno, ponieważ po depresji Clevelanda (Prezydent Cleveland był Demokratą, mieliśmy Wolny Rynek), mieliśmy najgorszą depresję kiedykolwiek przez nas widzianą. I to przysporzyło Partii Republikańskiej władzy, ponieważ oni wynegocjowali taryfę, protekcyjną taryfę, by chronić pracujących ludzi przed tanią siłą roboczą z Europy i by chronić początkujące przedsiębiorstwa w USA przeciw obcym firmom.

Mr. Schiff przeprowadził rozmowy, wrócił do Nowego Jorku i scena została wystawiona. I ja, jako młody człowiek, dostałem swoją rolę. Co Wam teraz mówię to jest to, co widziałem na własne oczy, słyszałem na własne uszy, ale Wam tylko streszczę.
Scenę założono: „jak możemy pozbyć się Tafta” – i Mr.Baruch został wybrany jako goniec \the leg man\. To był inteligentny człowiek! Założyli oni siedzibę Narodowych Demokratów pod numerem 200, 5 Alei, będące stroną Starego Fifth Avenue Hotel, teraz budynek biurowy, i Mr.Henry Morgenthau.Sr, stary człowiek, ojciec jednego, którego wszyscy tu znają, został kanclerzem Komisji Finansowej. Ja byłem postawiony jako jego zaufany, asystent skarbnika, którym był Mr Rollo Wells z St.Louis. A ja byłem w samym środku! Widziałem wszystko co się stało, ponieważ przetrzymywałem wszystkie książki zawierające gotówkowe datki. Mr.Jacob Schiff, Żyd (używam tego słowa, jak powiedziałem, z rezerwą) wyłożył pieniądze by rozpocząć działalność Partii, i rozpoczęto poszukiwania człowieka, którego mogliby wystawić jako prezydenta. Skracając długą historię, ponieważ detale te nie są zbyt interesujące, znaleźli Woodrowa Wilson, łotra który nie był wart funta kłaków!

Znaleźli Woodrowa Wilsona, człowieka który miał więcej ego niż jakikolwiek człowiek o którym czytałem, mieli go jako głowę Partii Demokratycznej. I zaczęli mieć problemy! Ponieważ Demokraci zdobyli głosy elektoralne tylko na Południu, gdzie ludzie zajmujący się agrokulturą chcieli tanich dóbr z Europy. Lecz Północ chciała Republikanów. Zrozumieli wtedy, że nie mogą zdobyć elektoratu Prezydenta w Stanach Zjednoczonych. Cóż więc, zaniosłem pieniądze, byłem tzw. chłopcem na posyłki (byłem wtedy tylko chłopakiem). Z biegu wydobyto Theodorea Roosevelta z politycznego ścieku (był on wtedy edytorem magazynu). Powiedziano mu „jesteś niezastąpionym człowiekiem. Tylko ty możesz uchronić Stany Zjednoczone”. I z jego egocentryzmem ustanowili „Bull Moos Party” i Mr.Jacob H.Schiff i Żydzi z różnych krańców świata, zdobyli niezliczone ilości pieniędzy z Anglii, i uformowali Bull Moose Party. W ten sposób rozerwali głosy na Republikanów między Roosevelta i Tafta i Mr.Wilson wstąpił z większością głosu – najgorszy człowiek (a znam wewnętrzne sprawy z jego życia, których nie chcę tu przytaczać), ale nigdy nie było podlejszego łotra w Białym Domu niż ten, a znałem ich wielu od tamtych czasów!

I tak. Mr.Wilson nie miał o niczym zielonego pojęcia! Nie mogę zrozumieć jak się dostał na to stanowisko, poza tym że oni mieli na niego rzeczy do szantażu. Znajdziecie w polityce, za każdym razem kiedy upatrzą sobie kandydata i ustawią go na froncie, muszą mieć coś na niego.

Wiecie, że \Wilson\ sypiał z żoną profesora o nazwisku Peck, który mieszkał naprzeciwko w Princeton. Wilson był nazwany przez mieszkańców Princeton „ogierem Pecks’a”. Kiedy \Mrs Peck\ rozwiodła się i przeprowadziła do Waszyngtonu, wyszła ponownie za mężczyznę, który miał syna. Ten syn pożyczył z banku 40.000 dolarów bez zgody rodziców. Nie miał ich jak spłacić i na chłopaku wzrastała coraz bardziej presja. Więc ta kobieta usłyszała o Samuelu Untermeyer (z ogromnej firmy, Googenheim, Untermeyer & Marshall) prominentny Demokrata; zaopatrzył partię w ogromne sumy. Poszła więc do niego z dużą paczką listów, które czytałem (Wilson był świetny w pisaniu listów. Miał zasób słów, co do tego nie ma wątpliwości, Wilson znał się na słownictwie, zwłaszcza jeśli chodziło o miłostki, w każdym razie). Tak więc, zgotowali wszystko i kobieta wpadła na pomysł szantażowania. Ustaliła z Samuelem Untermeyer by poszedł do niego jako adwokat. \Samuel\ był wielkim sponsorem Partii i znał Wilsona. Skracając długą historię, Wilson nie posiadał takich pieniędzy. Untermeyer zapłacił za niego i chłopak spłacił dług.

Teraz. Mr.Untermeyer powiedział do Prezydenta Wilsona „zapłaciłem za ciebie te pieniądze, ale ty musisz coś dla mnie zrobić. W kolejnym otwarciu na pozycję Sędziego Sądu Najwyższego chcę wybrać człowieka”, powiedział „nigdy nie mieliśmy naszego w Sądzie Najwyższym i myślę, że powinniśmy mieć Żyda w Sądzie Najwyższym”. Wilson odrzekł „umowa stoi” i 40.000 dolarów zapłacono.

Kiedy pojawiła się posada w Sądzie Najwyższym Mr.Untermeyer zarekomendował Mr.Brandeis. Mr.Brandeis był syjonistą numer jeden w Stanach Zjednoczonych; głową ich wszystkich i on był bardzo przyjazny do Wilsona. Kiedy przełamała się wojna z Niemcami, między Anglią, Francją, Rosją a Niemcami i Austrią, Stany Zjednoczone nie miały z tym nic wspólnego. Oni wszyscy myśleli, że Anglia, Francja i Rosja zgniotą Niemcy w 60 dni. Pojawiły się wielkie nagłówki we wszystkich gazetach. Byłem wtedy bardzo zainteresowany polityką: „Chłopcy wracają do domu na Boże Narodzenie”, „Chłopcy wracają z okopów na święta”, ale święta przyszły a wojna ciągle trwała!

Niemcy wprowadzili statki podwodne a Irlandczycy poddali im dwie bazy na wybrzeżach Irlandii i (Niemcy) zatapiali wszystko co przywoziło zapasy jedzenia i amunicji do Anglii, co było wtedy zgodne z Prawem Międzynarodowym. Teraz, gdy wszyscy widzieli że Anglia przegra wojnę, Żydzi byli bardzo podekscytowani, do tego czasu to Niemcy były ich najlepszym sprzymierzeńcem. W 1822, Niemcy zatwierdziły Akt Emancypacji w którym nadano wszystkim równe prawa w Niemczech, koniec z religijną dyskryminacją. Do tego czasu wszystkie kraje w Europie miały ograniczenia 1%, 2%, 3% na ilość doktorów, dentystów, prawników, bankierów, nauczycieli i resztę. Niemcy w 1822 zatwierdziły Akt i wszyscy Żydzi z całej Europy pospieszyli do Niemiec, ponieważ tam mogli się kształcić i zostać doktorami, prawnikami, dentystami i aptekarzami. I tak, kiedy byłem w Niemczech, 50% uczniów w niemieckich szkołach było Żydami z całej Europy. Oni wszyscy przybiegli do Niemiec. Uwielbiali Niemców.

Baline, Żyd, był głową Hambursko-Amerykańskiej, Północno Niemieckiej – Lloyd linii. Nawet prywatni bankierzy Hohenzollerns byli Żydami. Głową Niemieckiej Generalnej Firmy Elektrycznej był Żyd. Największe firmy – nie było żadnej dyskryminacji w Niemczech. I Żydzi mieli tam piknik, ale to nie byli Chazarowie! To byli tak zwani Żydzi, którzy przybyli do Zachodniej Europy wraz z Rzymską Armią, którzy przybyli z Judei kiedy Rzymianie okupowali Zachodnią Europę, i tam istniały dwa domy kultowe, jeden w Speyer i jeden w Lyons, małe domy kamienne, w II wieku, co było 600 lat przed tym jak Chazarowie przyjęli nową wiarę.

I tak, Niemieccy Żydzi byli tak odseparowani jak Arabowie z Chazarami, mówiąc szczerze, w tamtejszych czasach było powiedzenie, nie wiem czy mogę je tutaj przytoczyć w tym gronie, ale kiedy mieszkałem w Niemczech, oni mówili o Pollocks (nazywano tak wschodnio-europejskich Żydów- The Pollocks) „Gdzie Pollock leje, tam trawa nie rośnie”. Oni ich nie znosili! Oni nigdy nie zezwolili na małżeństwa z nimi.

I tak Niemcy wygrywały wojnę, a Żydzi byli bardzo szczęśliwi, ponieważ nie chcieli żeby Rosja została zwycięzcą, z Anglią i Francją, ponieważ myśleli oni że byłoby to na korzyść Żydów w Rosji – Chazarów. Więc, oni wszyscy byli pro-niemieccy.

Co się wtedy stało? Kiedy Niemcy wysupłały statki podwodne – Anglia, w sierpniu czy wrześniu, nie pamiętam tylko dokładnego tygodnia, jednak Generał Haig w Londynie ostrzegł Anglików „mamy mniej niż dwutygodniowe zaopatrzenie w żywność i amunicję dla całego narodu 55.000.000 ludzi”. Łodzie z zasobami żywności i amunicją topione były tak szybko, że nie mogli oni tego odrobić.

Teraz Anglia dostała ofertę Pokojowego Układu od Niemiec. Zaoferowano im układ dwa razy! Papier leżał na biurku Brytyjskiego Gabinetu Wojny, gotowy do podpisu. Potrzebny był tylko podpis. I co się stało? Chazarscy Żydzi z Nowego Jorku, Waszyngtonu, przewodzeni przez Brandeis’a złożyli obietnicę przez Fleischman & Sockloff w Londynie. Udali się oni do Brytyjskiego Gabinetu Wojny i powiedzieli: „nie musicie podpisywać pokoju, który jest zaakceptowaniem przegranej. Możemy wam pokazać jak wygrać wojnę i kiedy pokonacie Niemców, okroicie Imperium Ottomańskie (Turcję) i dacie nam Palestynę”. I ubili interes. Był spisany. To nie ja to mówię, nie inni ludzie to mówią, ale syjoniści, w książkach które piszą przedstawiają całą sprawę, jak to uzyskali obietnicę Palestyny, w zamian za zapewnienie użycia swoich wpływów i uwikłania USA w wojnę.

I tak Żydzi odwracają się przeciw Stanom Zjednoczonym; w ten sam sposób odwracają się przeciw Niemcom, po tym wszystkim co Niemcy zrobili dla nich po 1822 roku. Ubili interes by przyciągnąć Stany Zjednoczone do wojny, co oznaczało oczywistą klęskę dla Niemiec, co z kolei przynosiło triumf i Angielskie warunki zawarcia pokoju.

I tak, gdy interes został ubity, syjoniści w Londynie poszli do Brytyjskiego Gabinetu Wojny, według ich własnych archiwalnych dokumentów w Muzeum Brytyjskim. Rozprowadzałem tysiące kopii 12 stronicowego memorandum, napisanego przez człowieka który negocjował układ. Kiedy bombardowano Londyn w 1945, myślał on że umrze, I napisał prawdę i oddał do archiwum Muzeum Brytyjskiego. Jest do wypożyczenia. Ktokolwiek może mieć jego kopię. Sam rozesłałem tysiące – być może dziesięć tysięcy.

Tak więc, Stany Zjednoczone idą na I wojnę światową. Jak zostali uwikłani? Oni nie wiedzieli jak to zrobić, ponieważ Niemcy powiedzieli „nie zrobimy nic, na lądzie czy na morzu, czy na niebie by sprowokować lub usprawiedliwić deklarację wojny przez Stany Zjednoczone, ponieważ zostaniemy pokonani! Teraz przecież wygraliśmy wojnę!”. Którą faktycznie wygrali. Rosyjskie wojska były w odwrocie, we Francji wojsko zbuntowało się i odmówiło walki. Nic nie zostało z ducha walki po stronie aliantów. Co się wtedy stało?

Poszli do Wielkiej Brytanii, złożyli ofertę, Wielka Brytania zaakceptowała. Teraz pojawiło się pytanie jak zaplątać U.S w wojnę? Nie mogli nas przecież wplątać, gdyż Niemcy nie chcieli dać nam żadnego pretekstu czy prowokacji. Więc co zrobili? Wysłano wiadomość do Waszyngtonu, że S.S.Sussex, prom z Dover do Calais został storpedowany w Kanale i 38 Amerykanów straciło życie!
Nie będę tego przedłużał, ponieważ jest wiele innych rzeczy do opowiedzenia!

Na podstawie zestrzelenia promu i straty życia przez 38 Amerykanów, Kongres zadeklarował wojnę przeciw Niemcom. Teraz, po tym jak Generał Pershing ćwiczył 4.000.000 ludzi i byli oni już w drodze, a niektórzy z nich już walczyli w Europie (wielu z Was tutaj obecnych było tam, walczyło podczas gdy u nas również trwała walka) członkowie Parlamentu i inni, którzy nie mogli znieść tego dłużej, wyszli z wyjaśnieniem sekretu, że Sussex nie został zatopiony i nikt z Amerykanów tam nie zginął. A my byliśmy na wojnie!

Tak właśnie Żydzi zaplątali nas w I wojnę światową, i wtedy wszystko się zaczęło, ponieważ Wilson został wybrany. Mieliśmy narodowy dług równający się 1 miliardowi dolarów, który wzrósł do – jeśli się nie mylę wynosi teraz 465 miliardów, po dwóch wojnach – i tak Żydzi zaplątali nas w I wojnę światową.

Znałem sędziego Samuela Rosen, który był mentorem Mr.Roosevelt’a. Mówiono, że nie wyszedł do toalety bez konsultacji z Sędzią Rosen. Byłem w stosunku do niego bardzo przyjazny (oto ktoś kto mógłby poprzeć wszystko zeznaniami). Teraz kiedy doszło do II wojny światowej, nie mogliśmy przystąpić do niej, ponieważ Niemcy powiedzieli „kiedy Amerykanie dołączyli do I wojny światowej, patrzcie co się z nami stało”. I tak była kolejna wojna w Europie, Niemcy i europejskie kraje, i nie było szansy by nas do niej dołączyć. I presja żydowska w Nowym Jorku i w Waszyngtonie byśmy dołączyli się była zatrważająca!

Ale oni nie wiedzieli jak to zrobić. I tak jak Mr.Tanzell napisał w swojej książce „Back Door to War” /„Do wojny tylnymi drzwiami”/ (był on profesorem historii na Uniwersytecie Georgetown) – widziałem, w Bibliotece Yale papiery z Sekretariatu Obrony z tego czasu – byliśmy pchnięci do II wojny światowej przez Mr.Roosevelt’a przez drzwi kuchenne!
Niemcy nie dałyby nam powodu ani usprawiedliwienia. Ale Żydzi kładli tutaj taką presję na Roosevelt’a „ musimy przystąpić do wojny! Nie możemy pozwolić by on [Hitler] nam to robił”.

Musieliśmy się zdecydować co robić, więc Stany Zjednoczone wysłały ludzi do Japonii z informacją : „nie możemy już dłużej sprzedawać wam stali i ropy”. Japonia walczyła wtedy z Chinami; bez stali i ropy, którą nabywali w całości ze Stanów Zjednoczonych, musieliby wycofać się z konfliktu. I tak wysłali tutaj dziewięciu różnych ambasadorów i próbowali wpływać na Mr.Roosevelt’a by zmienił zdanie. Ten powiedział „nie możemy już wam sprzedawać, wykluczone”. Więc, wtedy w tym czasie, Niemcy i Japonia miały podpisany traktat; jakiekolwiek państwo które zadeklaruje wojnę, na któreś z obojga krajów, natychmiast dla obydwóch oznaczało to deklarację wojny! I wtedy Mr.Roosevelt wpadł na pomysł „sprowokujemy Japonię do wojny”. I to dlatego odciął ich od zasobu ropy i stali. I Japończycy przysłali swoich 9 ambasadorów i w rezultacie nie mogli nic wskórać, i wiecie co potem się stało w Pearl Harbor!

Teraz, Mr.Roosevelt zrozumiał, i jest to w pamiętniku Mr.Stimson’a, jego własnym pismem, który znajduje się w pokoju Biblioteki w Yale, zawierający wszystkie dokumenty należące do Mr.Henry’ego L. Stimsona – był on Sekretarzem Obrony. Opisał on w swoim pamiętniku bardzo ważne rzeczy, które wtedy się działy (swoim własnym pismem) i pod datą 25 Listopad, dwa tygodnie przed Pearl Harbour napisał:
„Prezydent wysłał po nas byśmy stawili się w Białym Domu. Myślałem, że będziemy dyskutować wojnę w Europie, lecz on nam powiedział że musimy być w stanie wojny z Japonią, ale nie chcę żeby to wyglądało jak my wypaliliśmy pierwszy strzał”.
To jest prawie słowo w słowo! Henry Stimson, Sekretarz Obrony opisał to w swoim pamiętniku. I tak zostaliśmy zagmatwani w wojnę światową, ponieważ Roosevelt powiedział „Musimy być w stanie wojny z Japonią, ale to nie może wyglądać jak my wypaliliśmy pierwszy pocisk!”. Więc dostaliśmy pierwszy pocisk, czyż nie?!, w Pearl Harbour! Ale jedyną drogą by być w konflikcie z Niemcami była wojna z Japonią. Wtedy, automatycznie, w ramach traktatu, mieliśmy wojnę z Niemcami. Tak zostaliśmy wciągnięci w II wojnę światową.

Jesteśmy teraz na drodze do III wojny światowej. Z ogromną szansą, że tym razem wojny nuklearnej. Jest taka szansa i ja walczyłem o to (poświęcając czas i pieniądze) by warunki nie zostały na to przygotowane.
Zobaczcie co się dzieje. Kanclerz Senackiego Komitetu do Spraw Zagranicznych, Mr.Fulbright, oświadczył w niedzielę w porannym programie telewizyjnym, który według serwisu reklamowego miał oglądalność 28 milionów; powiedział w odpowiedzi na pytanie o Bliski Wschód:
„Nic nie możemy zrobić w sprawie Bliskiego Wschodu!” i dodał: „Senat jest kontrolowany przez Żydów: 90% Senatu Stanów Zjednoczonych znajduje się pod wpływami i nic nie możemy zrobić”- w takich mniej więcej słowach.  Kanclerz Komitetu Spraw Zagranicznych Stanów Zjednoczonych wyrzuca otwarcie, mówiąc że 90% Senatu jest kontrolowane przez Żydów, znaczy się syjonistów. Więc możemy oczekiwać najgorszego!

Jedyną drogą by to odmienić, to być czujnym i poznać fakty. Te wszystkie kłamstwa, które powiedziano „ że chrześcijańskim obowiązkiem jest repatriacja Wybranego Ludu Bożego do ich ziemi obiecanej ” jest tylko wierutną bzdurą. I znajdziemy się w kolejnej wojnie dopóki ludzie i tacy jak wy nie obudzą 200 mln Chrześcijan w tym kraju, którzy są tak ogłupieni, że nie wiedzą skąd idą i dokąd zmierzają! Biegają goniąc w koło, wszystko co słyszysz to że „Jezus był Żydem!” Ja już Wam mówiłem, że to słowo nie istniało kiedy Dr.Johnson pisał słownik, i zbadałem całą tą kwestię. Pontiusz Piłat napisał na krzyżu, na którym został ukrzyżowany nasz Pan i Zbawiciel: ‘Jesu Nasarenus Rex Judoreum’ co oznacza, ktokolwiek miał choćby jeden rok Łaciny to wie, że to oznacza „Jezus, Nazaretańczyk Król Judejczyków”, liczba mnoga od słowa „Rex” to „‘rego”- „władać, królować”.
Próbowali oni oczernić naszego Pana i Zbawiciela, mówiąc że namawiał ludzi aby nie płacili podatków Cezarowi. I to ukonstytuowało rebelię. To dlatego sąd doszedł do skutku, i dlatego Pontius Piłat umieścił napis na krzyżu „Król Judejczyków”, który podburzył przeciw Rzymowi. Teraz my wszyscy wiemy i słyszymy o tym, tysiące razy, że na swym sądzie Jezus powiedział „oddajcie Cezarowi co Cezara a Bogu co Boskie”. On nigdy nie doradzał ludziom aby wycofać się ze spłacania podatków dla Rzymu. I tak widzicie, jako reprezentanci, wysocy reprezentanci 200 mln Chrześcijan w Stanach Zjednoczonych, musimy uczyć się faktów.

Jak już mówiłem tutaj do jednego z Waszych członków, to w porządku interesować się piłką nożną, koszykówką, siatkówką, golfem i krzyżówkami – nie wiem ile setek, milionów godzin rocznie było roztrwonione przez kobiety przy krzyżówkach!!! Zaspokaja ich stwierdzenie „o, mam wszystkie słowa poza dwoma od wczoraj!” I robią zawody o to między sobą. Spędzają godziny, kupują słowniki, ale nie znają chosiazby podstawowych faktów dotyczących ich egzystencji.

I tak, nie prosimy się o to by przyjść na ten świat, ani nasze dzieci, ale mamy wobec nich dług. Mamy dług wobec ludzi, którzy poświęcili swoje życie by zachować ten kraj, wiec zobaczmy co możemy zrobić.

Materiały

90 komentarzy Benjamin Freedman o prawdziwych przyczynach wojen światowych

 • luciad

  Tak złych tłumaczeń nie da się czytać, poprawcie się…

 • Szarik

  Niechce juz sluchac ani patrzec na tych ktorzy.Ludzkosc prowadza do piekla.Ci ludzie sa wszystkiego winni i ich poplecznicy (finansisci).A ci co machali zawsze beda machac .Gdyz maja mozgi wyprane I maja rozumy jak baran jaja.

  • Peryskop

   Ale ferment zaczyna się pojawiać także i w koronowanych głowach.

   Król Belgów Albert II w przemówieniu świątecznym wywołał kontrowersje nawiązaniem do populistycznego dojścia faszystów do władzy w latach 1930-ych.

   Albert II ostrzegł przed szukaniem przez populistów kozłów ofiarnych aby zrzucić na nich winę za obecny kryzys ekonomiczny.

   ===

   Belgium King Albert II Christmas speech sparks controversy

   The king said populist reactions from the 1930s should not be forgotten

   The Belgian king has provoked a sharp response to a Christmas message in which he drew parallels with the rise of fascism in the 1930s.

   Albert II warned against the dangers of populists seeking scapegoats for current economic difficulties…

   http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-20852536

 • marek

  Dla przypomnienia: Rosja w liczbach
  26 Grudzień 2012

  Źródło: http://romanzaleski.nowyekran.pl/post/84014,rosja-w-liczbach

  Data publikacji: 26.12.2012

  Rosja, według statystyk ONZ zajmuje: 2 miejsce na świecie dla sprzedaży sfałszowanych leków. 1 miejsce w świecie z konsumpcji heroiny ….
  1 miejsce w świecie w wydobyciu i eksporcie gazu ziemnego (35% produkcji światowej).
  1 miejsce w świecie co do wielkości zasobów naturalnych.
  1 miejsce na świecie w zasobach i wielkości eksportu diamentów i 2 miejsce w ich wydobyciu.
  2 miejsce na świecie w wydobyciu platyny i 1 miejsce w eksporcie.
  1 miejsce na świecie co do naturalnych zasobów srebra.
  2 miejsce na świecie co do naturalnych zasobów złota.

  1 miejsce w świecie co do zasobów naturalnych węgla (23% światowych rezerw węgla).
  1 miejsce na świecie co do zasobów leśnych (23% lasów na świecie).
  1 miejsce na świecie rezerw wody pitnej.
  1 miejsce na świecie – zasoby jesiotra, krabów, mintaja w 200 milowej strefie ekonomicznej.
  1 miejsce na świecie w zasobach cyny, cynku, tytanu, niobu.
  1 miejsce w świecie w eksporcie nawozów azotowych.
  1 miejsce na świecie rezerw torfu.
  …………………………………………………………………………………………………………………………………….
  1-Sze miejsce na świecie wg stopy wzrostu liczby dolarowych miliarderów i 2 w ilości dolarowych miliarderów (po USA).
  71 na świecie pod względem rozwoju potencjału społecznego.
  134 na świecie w długości życia mężczyzn

  1 miejsce w świecie w liczbie samobójstw wśród osób starszych, dzieci i młodzieży.
  1 miejsce na świecie w liczbie rozwodów i urodzeń dzieci adoptowanych.
  1 miejsce na świecie w liczbie aborcji i liczbie dzieci opuszczonych przez rodziców.
  1 miejsce w świecie w zużyciu alkoholu.
  1 miejsce w świecie w sprzedaży wysokoprocentowego alkoholu
  1 miejsce w świecie zgonów z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego.
  2 miejsce na świecie dla sprzedaży sfałszowanych leków.
  1 miejsce w świecie z konsumpcji heroiny (21% produkcji światowej)
  1 miejsce na świecie dla liczby zmarłych z powodu alkoholizmu i palenia tytoniu.
  1 miejsce na świecie w ilości katastrof lotniczych (13-krotnie wyższy niż poziom europejski)
  159. miejsce na świecie pod względem praw politycznych i wolności.
  72 miejsce w światowym rankingu wydatków państwa na obywatela
  67. miejsce na świecie w jakości życia
  127- miejsce w świecie pod względem zdrowia ludności
  111-miejsce na świecie wg średniego czasu życia
  1 miejsce w świecie z sprzedaży tytoniu

  Валерій Пекар

  Najbogatszy naród, rządzony przez partię ”oszustów i złodziei”

  • ex student

   Po to była rewolucja w 1917 by kraj zniszczyc i przejąć jego zasoby, bo za kilka- kilkanascie lat od tej daty z takimi zasobami byłby niechybnie wiodącym mocarstwem.

   Być moze po to była wywołana też 1 wojna światowa, zeby Rosje wykończyć i by tym łatwiej padła łupem spiskowców…

 • Myśląca Gaja

  @Rabarbarek
  http://www.monitor-polski.pl/konfiskata-broni-w-usa-wstepem-do-inwazji-humanitarnej/comment-page-1/#comment-48436

  @A teraz pojawia nam się Myśląca –prowokująca.

  Prowokująca? Mylisz przyczynę ze skutkiem. Zostałam sprowokowana przez wpis (kolejny) @Peryskopa, który od blisko pół roku –pomimo braku mojej aktywności na blogu –przywołuje mnie w swoich dobrych-złych (wybór opcjonalny) wspomnieniach. Przez długi czas nie odnosiłam się do nich licząc, że peryskopowa pamięć o @Myślącej umrze naturalną śmiercią zapomnienia, ale jak widać -@Peryskop -pamięci tej nadał wyjątkowe znaczenie i pieczołowicie ją hoduje. Dlaczego? Odpowiedź, to także wybór opcjonalny.

  @Rabarbarek, ileż złej woli trzeba mieć w sobie, aby w Nicku @Myśląca Gaja doszukać się pokrewieństwa z potężnym ruchem antychrześcijańskim „Gaja”?
  Dlaczego a priori pomijasz najprostsze skojarzenie wiążące się z mitologią grecką, gdzie Gaja to Ziemia-Matka? Tym bardziej, że w ostatnim zdaniu mojego wpisu odwołałam się właśnie do Matki-Ziemi.
  No cóż, każdy widzi i słyszy wyłącznie to, co chce zobaczyć i usłyszeć –taka już ułomna natura człowieka. Zgodnie z filozofią Kartezjusza istota ludzka składa się z dwóch komponentów: res cogitans (substancja myśląca) i res extensa (materia). W tej dualności najważniejsza była substancja myśląca (świadomość), która dana jedynie człowiekowi miała go nie tylko wyróżniać, ale przede wszystkim obligować do używania –chociażby tych 5-7 procent –aktywnych szarych komórek. Ale też A. Einstein raczył dodać: „Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.”

  • Peryskop

   Nie rób z siebie niewiniątka z ponowną próbą zwalania winy na innych i podpieraniem się cytatami klasyków. To już wszystko było, a nawet znacznie więcej.

   Przypomnę, że pogroziłaś mi zrobieniem profesjonalnego profilu psychologicznego, ale wycofałaś się z tego – także z wpisów na Monitorze na kilka miesięcy – po zdecydowanym odporze ze strony pozostałych internatutów.

   Przypomnę, że powróciłaś tu aby postawić mi zarzut jakobym miał w zwyczaju osoby pisujące na Monitorze wyzywać od „idiotów”. Na moje prośby i podanie choćby jednego cytowania z takim zarzutem dałaś tylko wykrętne kolejne insynuacje wyssane z palca, jakobym podawał tu nie swoje teksty bez jednoznacznych odniesień do ich autorów. To wtedy swoim postępowaniem doigrałaś się określenia „kłamczuchy i oszczercy” i muszę co to przypomnieć jeśli uważasz że upływ kilku miesięcy spowodował amnezję, a okres świąteczny anuluje , wszystkie świństwa popełnione w przeszłości. Nie anuluje.

   I przypomnę także, że aby swoje oszczerstwo jakoś rozmyć zaczęłaś wykorzystywać ujawnione tu bezprawnie dane osobowe, zwracać się do mnie po imieniu, robiąc sobie z tego tytułu niesmaczne żarty i namolnie naciskałaś zarówno na mnie, jak i na Marka, aby ci koniecznie podać mój adres mailowy. Wpadłaś przy tym w tak dla ciebie rozkoszny nastrój, że swoje docinki przeplatałaś głupiatkowymi dopiskami „LOL”, ignorując uwagi, że nie życzę sobie takiego spoufalania. Ponieważ przeplatałaś to obraźliwymi insynuacjami – dostałaś w końcu bana, jako Myśląca.

   A teraz masz do mnie pretensje, że cię tu teraz wspomniałem przy okazji spektakularnej kompromitacji „majańskiego końca świata”, i oburzasz się na Rabarbarek, że skojarzyła sobie twoją tu działalność na Monitorze z antychrześcijańskim programem „Gaja”.

   Tak jak już bezczelnie grałaś rzucając tu pogróżki oraz oszczerstwa, tak teraz chcesz się przebrać w szlachetne szaty patronki Ziemi. Na szczęście twoje postępki zostały zapisane.

   Jeśli chcesz się teraz na kogoś oburzać, to zacznij od siebie.

   • Myśląca Gaja

    In Lak’ech Ala K’in 🙂

    • Tola

     Mulaca Namolna Gaya – zero wstydu i honoru!
     Po co sie tu wciskasz na sile?
     Wyrzucono cie raz, to znowu sie wciskasz od piwnicy, przez rosomacza nore.
     Zenada!

    • Myśląca Gaja

     @Tola
     Jesteś urocza, jak zwykle 🙂

    • caro44

     @tola rywalizacja to zdrowy objaw zamulania jaki tu niejednokrotnie robicie ,pilnujecie żeby za dużo nie wiedziano tak prowadzicie swoje tematy żeby zawracaś kijem Wisle.
     Wlaśnie myśląca jest bardzo potrzebna dla odchwaszczania waszych niejednokrotni mulacych wywdów 😀
     Myśląca nie jest mulaca jesteś w dużym blędzi.

     Nie daj sie prowokowac Gaja 😀 masz inne spojrzenie na sprawy duzo do powiedzienia, a to pomaga w ocenie sytuacji.

     Czas na jakieś zdrowe zmiany wlaściwe myślenie co dobre a co nie, a M.Gaja to wlaśnie daje.
     Czego sie boisz @tola?? 😀
     Bedziesz sie bardziej spinac nim cokolwiek napiszesz, zebyś byla lepsza 😀

    • Peryskop

     caro44, nikt wam nie przeszkadza wymieniać swoich „myślących” wywodów na wizzji lub u rosomaka. Tam jest miło i kreatywnie, że nawet nikt nie zapyta a co takiego caro44 tu na Monitorze wcześniej opublikowało, żeby teraz jak jakiś autorytet przyznawać „100% racji” oszczerczej intrygantce i manipulantce.

    • Tola

     caro44 – zawsze bede sie spinac przy takich osobach, jak Mulaca, ktora tak UROCZO propagowala tu szczepienie dzieci !!!

     Poza tym, nie moge zrozumiec skad ta namolnosc Mulacej?
     Dostala bana, co znaczy, ze wiele osob nie zyczy sobie jej obecnosci tutaj.
     Staly za tym konkretne zachowania, o ktorych pisal Peryskop, a wiele z nich nie mialo nic wspolnego z „wymiana mysli”.

     A jednak wraca, jako Mulaca albo caro44 itd.
     Dlaczego?
     Brak wstydu i co jeszcze?

  • caro44

   myslaca, mialas i masz racje w 100% 🙂
   niestety 😀

 • Roma

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Od-1-stycznia-pacjenci-w-szpitalach-z-opaskami-identyfikacyjnymi,wid,15206557,wiadomosc.html?ticaid=1fc5b&_ticrsn=3

  Od nowego roku szpitale powinny wyposażać swoich pacjentów na czas pobytu w placówce w opaski identyfikacyjne zakładane na nadgarstek. Będą w nich zakodowane informacje o chorym. Ma to ograniczyć ryzyko pomyłek i ułatwić personelowi identyfikację pacjentów.

  Jak wyjaśnił rzecznik prasowy ministerstwa zdrowia Krzysztof Bąk, obowiązek szpitali wynika z ustawy z 2011 r. o działalności leczniczej. Natomiast warunki, tryb i sposób zaopatrywania pacjentów w znaki identyfikacyjne oraz sposób postępowania w razie stwierdzenia ich braku zostały określone w rozporządzeniu ministra zdrowia.

  Ustawa przewiduje, że obowiązek ten podlega kontroli przez wojewodów. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości wojewoda wydaje zalecenia pokontrolne i określa termin ich wykonania. Gdy szpital nie zastosuje się do zaleceń pokontrolnych, wówczas wojewoda może wykreślić palcówkę z rejestru.

  Ustawa przewiduje, że znak identyfikacyjny powinien zawierać informacje pozwalające na ustalenie określonych danych pacjenta. Jak wyjaśnia ministerstwo zdrowia, nie oznacza to konieczności stosowania kodu kreskowego czy innych kodów, których odczytanie wymaga zakupu specjalnych urządzeń. Znakiem identyfikacyjnym może być np. numer przypisany pacjentowi przy rejestracji.

  Wiele placówek już wdrożyło systemy opasek ułatwiających identyfikację swoich pacjentów.

  Jak powiedział rzecznik prasowy Centrum Zdrowia Dziecka Paweł Trzciński, „opaski funkcjonują w centrum już od dawna, a zostały wprowadzone jako standard bezpieczeństwa”. – To plastikowe opaski na rękę z wpisanym imieniem i nazwiskiem oraz datą urodzenia pacjenta – wyjaśnił. – To dobre rozwiązanie, ułatwia pracę personelowi, ponieważ pacjenci wychodzą na zewnątrz, a jednocześnie do szpitala wchodzą osoby z zewnątrz – ocenił.

  Także rzeczniczka prasowa Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie Beata Mastalerz poinformowała, że placówka w tym roku wprowadziła system identyfikacji pacjentów. „Na razie system ten działa w wersji uproszczonej; są to opaski zawierające numer historii choroby pacjenta oraz nazwę oddziału, na który został przyjęty” – wyjaśniła. Dodała, że jest to rozwiązanie tymczasowe, ponieważ szpital nie ma na razie środków na zakup profesjonalnego elektronicznego systemu kodowego z czytnikami.

  Z kolei Wojskowy Instytut Medyczny przy ul. Szaserów w Warszawie przygotowuje się do wprowadzenia od 1 stycznia systemu opasek z kodami dla pacjentów oraz czytników dla personelu medycznego. – Od stycznia będziemy „oznaczać” opaskami każdego pacjenta przy przyjęciu do szpitala i zdejmować oznaczenie przy wypisie – wyjaśnił rzecznik szpitala płk Piotr Dąbrowiecki. Jak poinformował, na opasce będzie zakodowane imię, nazwisko oraz kod choroby pacjenta.

  Dodał, że system będzie testowany tuż przed końcem roku. Wyjaśnił, że do obsługi systemu zakupiono kilka drukarek oraz kilkadziesiąt czytników.

  • ex student

   No tak, kolejny mały kroczek do wszczepiania, wszystko już powoli zaczyna mieć te chipy – karty studenckie, karty do biletów mpk, do płatnosci bezstykowych, teraz szpitalne…

  • ALFA

   Tak znakowano ludzi w Auschwitz.Szpitale to obozy śmierci.No pobudka lemingi.

   • ex student

    Nie tylko szpitale – cały kraj, ba świat(!) dzięki różnym „postępowym ustawom” jak o GMO czy „chorobach zakażnych” itd. się powoli taki robi…

    Co do szpitali to na razie wygląda na to, ze tylko dla ciezej chorych i starszych, dla tych w lepszej kondycji i młodszych jeszcze nie moga sie tak odkrywać…
    No ale i innych mogą podtruć też..

    No i chyba jeszcze nie wszystkie, albo nie każdy oddział…
    ZAleży gdzie kto trafi i na jakie „procedury”…
    Nie mozna generalizować, ale kierunek jest wytyczony, to nie ulega wątpliwości…

    Choćby i pod pozorem „pienieżnym” – wiadomo, ze pewne zabiego czy pacjenci sie „nie opłacają”, to jasne…

    • ex student

     ” Dodała, że jest to rozwiązanie tymczasowe, ponieważ szpital nie ma na razie środków na zakup profesjonalnego elektronicznego systemu kodowego z czytnikami. ”

     No właśnie, na leczenie ludzi nie ma pieniedzy, na czipowanie są…
     I o czym tu rozmawiać – tylko slepy i głupi nie widzi, o co tu chodzi…

    • PROBLEM WŁAŚNIE W TYM ŻE WSZYSTKIE SZPITALE KTÓRE SĄ FINANSOWANE Z NFZ – ZA BRAK DOSTOSOWANIA SIĘ – SKREŚLENIE PLACÓWKI Z LISTY FINANSOWANYCH PRZEZ NFZ – W PRAKTYCE LIKWIDACJA SZPITALA PRZEZ ODCIĘCIE FINANSÓW –

     I DLATEGO SIĘ DRE

     SĄ SKŁONNI ZLIKWIDOWAĆ NAWET ŚWIETNIE PROSPERUJĄCY SZPITAL TYLKO DLATEGO ŻE OPASEK NIE WPROWADZIŁ – NIE DZIWNA SROGOŚĆ ????

     czytaj w artykule jest to jasno napisane

    • ex student

     no to już jest przegiecie – to zmuszanie – same opaski to jeszcze nie problem, dopóki by można udowodnić, ze to jakos usprawni pracę szpitala i potani koszty leczenia, ale tego chyba nie można udowodnić…

     Natomiast to kolejny obszar, gdzie będzie obowiązywał chip rfid – po autobusach, bankomatach, sklepach, automatach sprzedających bilety, nawet niektore sieci komórkowe juz integrują telefony z rfid pod pozorem płacenia tfonem zamiast kartą.

     A na koniec to, co już tu nieraz mówiono: wszczepienie pod skóre pod jakimś pozorem i z blizej nieokreślonymi funkcjami, jakie będzie spełniał czy wywirał wpływ na „nosiciela”…

   • Ania

    No i co zrobisz, jak cię inaczej do szpitala nie przyjmą.
    A tych tematów do oprotestowania już jest tyle, że nie wiadomo jaki protest organizować.
    Idą ławą, niestety.

   • Szarik

    A w kosciolach powie Ci taki ksiadz.Zlo dobrem zwycierzaj.?Ciekawe czy to co sie jawnie robi bo w majestacie prawa.Mozna nazwac pomylka.?Powolutku krok za krokiem Oni zrobia z nas marmolade.I w takiej sytuacji mamy byc cichutko i pokorni i zawsze wierni i bierni.Takze Polaku jak niebedziesz dbal o swoje zdrowie .To wyladujesz na lozku szpitalnym .Z kodem kreskowym na czole a pozniej (CHIP=RFID)bysmy sie niezgubli wladzy (Szatanskiej).Wiec wladza chce dobrze dla nas tak tak tak.?
    Znowu nadchodzi nowy 1939 rok.Tylko winnej postaci i bardziej skuteczny.Ale co tam Hameryka i Nato nam pomoga.??????A wiec niemartw sie Polaku i spij spokojnie.Wladza zatroszczy sie o ciebie .Haaa haaaa haaaaa haaa

 • OD 1 STYCZNIA 2013 ROKU OBOWIĄZKOWE ZNAKOWANIE POLAKÓW CHIPEM RIFID !!!!!

  DALEJ UWARZASZ ŻE NALEŻY CZEKAĆ

  TO JEST WYMUSZONE PRAWEM !!!!!!!!

  http://miziaforum.wordpress.com/2012/12/26/polska-1-01-2013-obowiazek-znakowania-chipem-polakow/

  • ex student

   Ciekawe z tymi zabiegami medycznymi no i ta sugestia, ze ta zmiana ustawy o chorobach zakaźnych przepchnieta w wakacje była „pod czipa”, a nie pod szczepienia, choć i szczepienia sie załapią…
   Potem ogłoszą np. stan wojenny czy zagrozenia epidemią i wszystko bedzie „legalnie”…

 • ss10

  Pytanie odnośnie leczenia.
  Złapało mnie zapalenie prostaty i nie wiem czy iść po „antybiotyk” czy może macie jakieś sposoby domowe na leczenie?

  • waryjat

   Nigdy nie próbowałem, ale po „herbatce hetmańskiej” – na problemy gardłowe i moim zupełnym wyleczeniu natarczywego chrząkania i zalegającej flegmy mogę polecić przepis Stefani Korżawskiej. Naturalnie polecam kupić książki i przy okazji odpowiednie herbatki. Mam nadzieje że Pan Marek nie będzie zły na moją reklamę. Zaznaczam, że nie jestem sprzedawcą ziół ani książek tej Pani. Wiem jedno, że utrzymywanie zdrowia za pomocą ziół jest możliwe.

   Poniżej przepisy związane z zapaleniem prostaty. Nie sprawdzałem, ale wszystko chyba do kupienia w internecie. Jak Pan mieszka w większym mieście, to może w większej aptece lub w sklepie z ziołami będzie to wszystko.

   Olej o działaniu przeciwzapalnym – prostata

   Składniki:
   4 łyżki nasion kozieradki, 3 łyżki owoców głogu, 3 łyżki ziela macierzanki, 4 łyżki korzenia żywokostu, 1/2 litra oleju lnianego

   Wykonanie:
   Zioła wsypać do słoika, wlać olej. Słoik zakręcić i wstawić do garnka z wodą. Wodę po zagotować, później przez godzinę podgrzewać na malutkim ogniu. Wyłączyć gaz i zostawić na kilka godzin do naciągnięcia. Podgrzać i przecedzić.

   Zastosowanie:
   Smarować miejsce w okolicy prostaty. Można też zrobić ciepły okład i zostawić na noc.

   Do tego polecane jest ocieplenie nerek przez np. kąpiel z skrzypem. 150g ziela wsypać do 3 litrów gotować na małym ogniu 20min. zostawić na kilka godzin do naciągnięcia. Przecedzić i przed spaniem wlać do wanny z gorącą wodą. Kąpiele powtórzyć 2-3 razy.

   Również polecana jest herbatka oczyszczająca krew.

   Składniki:
   ziele wierzbownicy 50g
   ziele skrzypu 50g
   ziele nawłoci 50g
   Zioła wymieszać, 3 łyżki wsypać do garnka, wlać 3 szklanki wody, zagotować. Zostawić na 15min. pod przykryciem. Przecedzić do termosu i pić ciepłe w ciągu dnia małymi łykami.

   I wszystko powinno odbywać się z 4 krokami powrotu do zdrowia

   1.Oczyszczenie organizmu
   2.Zagłodzenie choroby
   3.Odnowienie organizmu
   4.Budowanie zdrowia

   ale to tematy na dużo pisania 🙂 Jeżeli Pan zastosuje część lub w całości kurację proszę o informację czy pomogło. Najlepiej tu w komentarzach w jakimś nowym temacie o zdrowiu, bo przeważnie takie czytam zawsze z komentarzami.

  • ss10 jak masz zapalenie prostaty to lecz to przez waleniem w prostatę młotkiem stalowym na kowadle żelaznym ,efekt murowany !!!!! hahahahahahaha
   J.M.H

   • ALFA

    @navajo88 jesteś niegrzeczny ,lecz się wasz Pan lecz.hahahahahaha
    Walnij się młotkiem sam.

   • fanmiziaka

    pisalem ci juz biedaku ze ludzie nie chca cie czytac a litujac sie nad toba nie komentuja dosadnie tego co piszesz. mysle ze na stan twojego ducha zdecydowanie sobie sam zasluzyles dzielnymn zyciem – ale nie musisz tego odreagowywac wbrew woli wiekszosci. a wiec – spadaj na krzak i obys sie poparzyl !!

  • deotibigratia

   według nowej medycyny germańskiej prostata to konflikt o terytorium, chodzi o to że moczem oznacza się teren, to jest ta matryca zwierzęca – biologiczna na której nasze ciało funkcjonuje nic nie ujmując tematom duchowych 🙂 więc zastanów się czy nie przechodziłeś ostatnio szoku związanego z tym że ktoś ci zajął albo chce wziąć miejce – biurko w pracy, fotel, pokój w domu, może przeprowadzka może coś innego w tym stylu – jak rozwiążesz ten konflikt prostata wyzdrowieje

   szukaj w google nowej medycyny germańskiej

   • ex student

    duchowość tu polega na tym, ze paradygmat zwierzęcy („oznaczanie terytorium i wykonywanie władzy na nim”) jest o nia wzbogacony i występuje o wiele więcej tego rodzaju relacji i sytuacji – tak więc u człowieka leczyc trzeba przede wszystkim duchowość (tzn. „odkodować” te sytuację i problemy z nia zwiazane), choć czasem moze to działać i na poziomie „zwierzęcym” czy cielesnym…

    Ciekawe z tą Germańska medycyną, wynikałoby z niej, ze tak naprawdę umieramy na skutek nierozwiązanych różnego rodzaju konfliktów, wtedy „stany chorobowe” (czyli reakcje organizmu mające nam pomóc rozwiazać te problemy) trwają i powodują pewne „zakłóceniaw fizjologii”, które gdy się nawarstwią, moga być śmiertelne. Albo organizm nie ma juz sił, by sie zregenerować po rozwiazaniu „konfliktu” – wtedy trzeba by mu pomóc…

    Takim przykładem jest zawał serca, który w efekcie ma je wzmocnić do wypełnienia wzmożonej aktywności, ale mozna go nie przeżyć i trzeba zdążyć na czas z pomocą. Natomiast po przeżyciu serce podobno ulega wzmocnieniu…

    • deotibigratia

     ciekawe, o tym zawale nie wiedziałam… 🙂

    • ex student

     Natomiast przegladając materiały GNM nie spotkałem się z wyjasnieniem takich „mikrozjawisk” jaknp. osadzanie sie złogów w naczyniach, co wydatnie przyczynia się do zawału serca, a podobno trwa to latami. GNM wyjaśnia sam zawał i inne „wielkie” zjawiska ZDROWOTNE (GUZY, anginy, usznosci itp.) natomiast nie spotkałem sie z wyjasnieniem np. nadciśnienia, wspomnianych złogów w naczyniach, kamieni na nerkach czy żółciowych, itp. Moze ktos znalazł?

    • ex student

     zrób „kopiuj i wklej”, bo mnie pokazuje się tylko napis i txt „Dlaczego nie ma możliwości zarejestrowania się na naszym portalu”

    • ALFA

     @ex student może to cię zaunteresuje
     JAK ROZPUŚCIĆ KAMIENIE ŻÓŁCIOWE
     Wziąć 10kg czarnej rzodkwi, odciąć drobne korzonki. Przemyć i nie obierając ze skóry wycisnąć sok. Będzie go około 3-5 litrów. Sok przechowywać w lodówce. Wytłoki zmieszać z miodem w proporcjach – na 1kg wytłoków 300g miodu. Przechowywać w słoikach, uciskając czymś ciężkim od góry, by nie spleśniały.
     Sok zacząć pić po jednej łyżeczce od herbaty godzinę przed posiłkiem. Jeśli ból w okolicy wątroby nie będzie o sobie dawał znać, dawkę można zwiększyć najpierw do łyżki stołowej, a następnie do pół szklanki. Należy uwzględnić, że sok z czarnej rzodkwi jest produktem o silnym działaniu żółciopędnym.
     Jeśli w kanałach żółciowych znajduje się dużo soli (minerałów), to przepływ żółci jest utrudniony i może występować ból w prawym boku. W takim wypadku należy na okolicę wątroby umieścić termofor z gorącą wodą (w żadnym wypadku nie koc elektryczny). Jeśli ból jest do wytrzymania, to zabiegi należy kontynuować. Bołotow uprzedził, że ból występuje tylko z początku. Potem wszystko wraca do normy. Sól jest wydalana niezauważalnie. Prowadząc takie leczenie należy przestrzegać łagodnej diety, unikać ostrych i słonych produktów. Dotyczy to tylko okresu, w którym pije się sok. Kiedy sok się skończy należy zacząć jeść wytłoki, które do tego czasu ukiszą się. Spożywać je w czasie posiłku od 1 łyżki stołowej do 3 łyżek stołowych, aż się nie wyczerpią.
     http://www.igya.pl/terapie-naturalne/oczyszczanie/671-kamienie-w-pcherzyku-ociowym-leczenie-metod-bootowa-mona-z-nimi-y-opowie-elwiry-wikt.html

    • ex student

     dzieki, moze komus sie przyda, ja na razie nie odczuwam takich dolegliwosci, ale kto wie… moze się kiedys przydac…

    • Tola

     Alfa – ten sposob oczyszcza rowniez nasze stawy, a rowniez naczynia krwionosne.
     Jest to dluga kuracja, ale na prawde swietna !!!!

    • ALFA

     @Tola polecam Miksturę oczyszczającą
     http://bioslone.pl/mo

    • Tola

     Dziekuje Alfa!
     🙂

    • pola

     Wielka Mistyczka,Święta,Doktor Kościoła,Hildegarda z Bringen

     Jej postać wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Czy jej znajomość leków pochodzi od Boga? Święta zapewnia nas o tym z niezachwianą wiarą. Nie jest ona autorką tego, co przekazuje. Językiem własnej epoki opisuje ludzki organizm z taką samą pewnością, z jaką prezentuje swą znajomość człowieczej duszy. Wiedza ta została jej objawiona, nie zaś zdobyta przez nią w drodze nauki. Mądrość Hildegardy jest mądrością wiary, a Bóg – jej Nauczycielem. W Niemczech pojawiają się coraz liczniejsze analizy jej dzieł. Laboratoria medyczne potwierdzają jej teorie. We Francji, św. Hildegarda znana jest od niedawna. Mamy obecnie dostęp do jej pism, wydawanych przez kilka dziesięcioleci po wojnie przez benedyktynki z klasztoru w Eibingen k. Rüdesheim nad Renem. Krążą pogłoski, że część rękopisów jest przechowywana w ukryciu przez Związek Farmaceutów Niemieckich. Czy chodzi o niepublikowane dotąd dzieła Hildegardy? Tajemnica oczekuje wyjaśnienia.
     http://voxdomini.com.pl/sw/sw49.html

  • przeklejka

   Polecam picie oleju z pestek dyni
   i jedzenie wyłuskanych pestek dyni.
   Codziennie dwie do czterech łyżek oleju ew
   kilkanaście pestek.
   Olej można zmieszać z jogurtem naturalnym.
   Utworzona emulsja jest bardzo dobrze wchłaniana
   przez układ pokarmowy.
   Zalecam tą kurację także profilaktycznie.

   http://zdrowa-prostata.blogspot.com/2011/03/prostogal-czyli-olej-z-pestek-dyni.html
   http://ukrainashop.com/opis/1690042/100-naturalny-olej-dyniowy-z-pestek-dyni-50-ml-prostata.html
   opisu w necie na ten temat znajdziesz wiele
   Pozdrawiam

 • dRUM

  Wierze ze wszyscy swieta dobrze spedzaja.Teraz tylko zabawa Sylwestrowa przed nami i jak sie nic nie wydarzy 1.1.13 to mozna powiedziec ze niedzwiadek illuminatow zasnal snem zimowym albo szykuje cos tak wielkiego ze niezaprzata sobie na razie glowy malymi sprawami.
  W miedzyczasie mozna posluchac co to takiego mowil Cejrowski na antenie Wnet.Zdaje sie ze Sendecki troche przesadzil.
  http://www.sendspace.pl/file/remote_player/5bdb99eb2a0cb116b7eb238

  • Ania

   No , nie wiem, nie wiem, czy nic się nie wydarzy. Niejaki Samuel/Enki zapowiedział na 30.12.2012 r , że będzie w ten dzień niesamowicie jasno. Ciekawe co miał na myśli, bo nie wyjaśnił, jak zwykle.

  • Peryskop

   dRUM, zdaje ci się, że dr Sendecki trochę przesadził.

   I żeby zamieszać na wszelki wypadek podałeś ślepego linka.

   Sendecki ostrzega nas przed Cejrowskim
   tu: http://www.youtube.com/watch?v=0nLDr7VP6xU

   • Peryskop

    Dyżurne dystraktory już na posterunkach.

    Że nie mogą zrozumieć, bo tłumaczenie za trudne, bo kolejna zasłonka dla prawdy…

    A czy najważniejsze sprawy, jak piłka nożna i krzyżówki – już rozwiązane ?

   • dRUM

    jakiego slepego linka ? Link dziala trzeba wcisnac play .Przeciez to wyciety fragment audycji o ktorej mowil Sendecki.To co Ty wkleiles to kazdy juz zna. Jak nie rozumiesz to czytaj dwa razy.

   • dRUM

    …zamieszac niby czym….popadasz w paranoje

    Kazdy kij ma dwa konce,Ktos mowi o czyms czego przecietny Kowalski nie jest w stanie zkonfrontowac i na tej podstawie buduje strach i propagande.Mysle ze to co zrobil Sendecki jest tego przykladem.

    • ex student

     No, no… może Cejrowski w tym linku ujawnia ich plany, nawiazujace do dawnej „judeopolonii” tylko lokuje ich trochę na wschód od proponowanego przed i w czasie wojny „Lublinlandu” i za cenę przyłaczenia ziem na wschodzie do Polski…

     Ciekawe czy jest i drugi koniec kija albo druga strona tego „medalu” – ze ziemie zachodznie też wrócą do „niemieckiej macierzy”…

    • dRUM

     no widze ze link dziala
     co do judeopolonii to plany takie mial swojego czasu pewien bardzo waleczny syjonista o nazwisku Jabotynski,Teraz to Yael Bartana .

 • MamOczy

  Reformowanie architektury światowego systemu finansowego będzie podstawowym tematem pełnienia przez Rosję obowiązków przewodniczącego G20. Do tego, a także do przyczyn utworzenia samego klubu G20 i do zmian w jego pracy po kryzysie finansowym nawiązał przed mikrofonem Głosu Rosji wiceminister finansów, naczelny kurator stosunków z G20 z ramienia ministerstwa finansów Federacji Rosyjskiej Siergiej Storczak.

  http://polish.ruvr.ru/2012_12_25/Architektura-swiatowego-systemu-finansowego-potrzebuje-zmian/

  Czyli restart i czas wprowadzić nwo.

 • Ania

  Kolejna zasłonka dla prawdy. Żyd co przeszedł na katolicyzm ? Albo bardzo głupi, albo ma zadanie do wykonania. Jeszcze bardziej pomieszać gojom we łbach i znowu ich nastraszyć żydowską potęgą.

  • no name

   Wiele prawdy w artykule ,ale Żyd nie był by Żydem ,gdyby choć trochę nie nakłamał .
   Szkoda tylko ,że nie nadmienił ,że to Polacy wymyślili słowo żyd ? 🙂

   • monitorpolski

    no name, prezentujesz bardzo niebezpieczny rodzaj grupowego punishmentu – obarczania winą całych narodów za zbrodnie niewielkiego ich wycinka. To było m.in. powodem ludobójstwa w czasie II wojny świat.
    Zapewniam cię, że żydzi, jak ich nazywamy, są zupełnie normalnymi ludźmi, z wszystkimi przywarami i zaletami jakie człowiek może mieć. Owszem, wśród nich wytworzyła się niebezpieczna grupa rasistów, kierowana przez sterylne genetycznie elity i w tym jest problem. I tak do tego trzeba podejść. Freedman prezentował esencję tego co można nazwać poczuciem dobra oraz prawdy. Zchęcam cię do postudiowania historii tzw. żydów, okaże się wówczas, że Freedman i tu miał rację.

    • no name

     Zniewolenie narodów sysemem finansowym żydowskiej lichwy nazywasz ,,niewielkim wycinkiem” ?
     Talmudyczne wychowanie w nienawiści i pogardzie do gojów nie pozostawia w żydowskiej społeczności socjopatycznych postaw?
     Nepotyzm i zakłamanie ,dążenie po trupach do władzy jest według Ciebie przejawem ,,zupełnie normalnych” ludzi ?

     litości …

    • monitorpolski

     Tak, bo „żydowska lichwa” to mały wycinek z tzw. „żydów”. Pojedź sobie do Nowego Jorku, pogadaj z nimi, jak ja to robiłem przez 15 lat. Czy sądzisz, że z każdego z nich sączy się nienawiść do innych?

    • no name

     Wpuść lisa do kurnika ,a przekonasz się o jego prawdziwej naturze .
     Co jeszcze napiszesz ,że mijając Cię na ulicy uśmiechali się do Ciebie i mówili ,,dzień dobry ” ? 🙂

    • BirD2

     http://www.youtube.com/watch?v=KmHUWFqdvtY

     Widać dziś u Monitora rządzą Antysemici:)

    • monitorpolski

     Absolutnie nikogo nie nakłaniam do popierania interesów żydowskich, szczególnie że nie wiadomo na co wasze pieniądze zostaną wykorzystane. Ale nie powinniśmy winić ich wszystkich za postępowanie rasistowskiej grupy, tym bardziej że są tacy jak Freedman czy Finkelstein, którzy przeciwstawiają się rasistowskiej ideologii.

    • kosiardeyablos

     Uhaha- Ja Jestem anty-niesemitą, Jestem anty-syjonitą!!! Uhahaha!!! naród wybrany ? Owszem – do odj…a !!! tak panowie i panie !!! Ten wypadek ewolucji jest do odje….a !!! To wrzód !!!Chazarska i nietylko swołocz !!! To NieLudź!!! To oni są winni rozpadowi Królestwa Polskiego, począwszy od piep…j prowokacji bodajże w Krakowie pod koniec XVIII wieku. A co do słowa żyd ? To polskie określenie z przełomu X wieku określające chrześcijan – nowo przybyłej sekty na ziemie słowiańskie !!! Jesus jest COOL bo nie był żydem !!!

    • monitorpolski

     Nie, rozmawiałem z nimi godzinami jako doorman pracujący w jednym z żydowskich wieżowców w środkowym Manhattanie. Poznałem wielu świetnych ludzi – lekarzy, wynalazców, młodych biznesmenów itd. Dyskusje były na wszystkie tematy, większość była przeciwna rasistowskiej polityce. Inna rzecz, że było tam ok. 30% rasistów, u których widać było, że nie za bardzo za nami przepadają.
     Jestem przekonany, że Żydzi są wrabiani w to co się dzieje, podobnie jak my.

 • Autor tego bloga musi mieć ciężkie i ciekawe dla osób postronnych życie. Wyobrażam go sobie mieszkającego z jakimś bunkrze albo bezludnej wyspie z masą broni i amunicji. Przygotowany na „ostateczną” chwilę z całą górą urojeń i fobii w głowie. Pewnie myśli „A co jeśli mój syn jest tajnym agentem i zbiera informacje o mnie?” „Czy moją żona podtruwa mnie GMO podając mi obiad dzisiaj do stołu”

  A w rzeczywistości jest zwykłym szaraczkiem, który każdego dnia o 6 rano wstaje by zdążyć do pracy. Ciekawe czy opowiada takie historie kolegom/koleżankom w pracy. Jeśli tak to chyba zbyt wielu znajomych nie ma, albo jest świetnym obiektem żartów współpracowników.

 • fred roman

  Ale ci podrzucili bzdeta.Całe szczęście,że nie wszyscy są tu tacy głupi żeby zaciągać
  się wszystkimi twoimi parc….i smrodliwymi miazmatami.Chazbarski stek bzdur.Widzą,że
  gojostwo na całym świecie zaczyna się domyślać prawdziwych przyczyn wszystkich wojen,
  kryzysów itd.wymyślili ajawaj to nie naszy,to te chazary.Kto ma ugruntowaną wiedzę i tym
  temacie,nie nabierze się na te bzdurne steki.Przeczytałem i mam utrwaloną wiedzę
  i na temat żydów.Jest o tym w Historii o nich znakomitego historyka Paula Johnsona.
  Opisuje pochód tego narodu po obu stronach Śroziemnomorza,a potem przez Hiszpanię,Francję,
  Niemcy i wreszcie do swojego paradisu.W czasie tego pochodu założyli wiele swoich państw
  na terenach obecnego Maroka,na południu Francji,Cyprze i innych.Wraz ekspansją islamu
  państwa te były podbijane,a żydzi się „asymilowali”. Podobny proces zaszedł w świecie
  chrześcijańskim.Podbój państwa żydowskiego w rejonie obecnego Renne de Chateau przez
  zdaje się Ludwika Pięknego ok 1200roku.Zachodnia Europa w drodze prześladowań wypierała
  ten naród coraz dalej na wschód.Zatrzymali się na dłużej w państwach Rzeszy,gdzie
  osiągnęli wielkie sukcesy i storzyli na bazie języków germańskich swój nowy jidysz.
  Nie mogąc wyjaśnić w kontekście wymyślonych chazarów fenomenu jego powstania,
  coś bełkoczą dla najgłupszych gojów,że nauczyli się te niby chazary wredne od
  niemieckich panów na wschodzie,bo stamtąd ci musieli by nadciągnąć.
  Szkoda pisać na temat takich bzdetów,jedno jest pewne,że są one im potrzebne na hokus
  pokus,ajwaj nas nigdy nie było i nie ma!Sztukmistrzów wszelkiej maści to u nich zawsze
  dostatek.A ty monitku zdradziłeś się i może cię czeka przewrót w pałacu twojej krainy OZ.
  Piszę jak zawsze z pamięci,to może być jakaś mała niezgodność.

  polecam fredroman.blogspot.com

 • ex student

  The TRUE SOURCE of RANDOM & MASS SHOOTINGS and VIOLENCE http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UhO0Pul_FcE
  Prawdziwe źródło przypadkowych i masowych strzelanin oraz przemocy

 • ex student

  „…wiec zobaczmy, co możemy zrobić.”

 • yter

  glisus mateja , ten zrozumie kto zna kod………

 • Jan

  Ciężko bo takie tłumaczenie, ale sens łatwy do zrozumienia.

 • lm5

  Ciężko się to czyta. Jakiś dziwny niepolski język.

 • dionok

  przeczytalem wszystko i jestem przerazony… a jesli dojdzie do 3 wojny swiatowej to nie daj cie sie nabrac…

  • motyl

   Czyli znowu zyd zrobił „dobrą robote”. Przeraził kogoś…
   Nie wierze mu, mimo tych wszystkich jego rewelacji, zmiane wiary etc.
   Następny koń trojanski? Ale moze sie myle, bo jakby nie było zdradził
   największe kłamstwo zydowskie, ze Jezus wcale nie był zydem. A tego im
   robic nie wolno….
   Zresztą, niech sobie tam głowy urywają, wesołych Swiąt! Jak już ich dożyliśmy!

   • marek

    @”Nie wierze mu, mimo tych wszystkich jego rewelacji, zmiane wiary etc.
    Następny koń trojanski”

    -tez mu nie wierze…

  • ex student

   tu więcej materiałów:
   http://iamthewitness.com/

  • BirD2

   moim zdaniem (a często je zmieniam) do żadnej wojny nie dojdzie, może lokalnie gdzieś na świecie. Jest to odwrócenie uwagi.. By czymś nas zająć, dlatego szukamy wojen, ufo i tego wszystkiego..

   Wojna nie jest problemem jeżeli kontroluje się wszystkie strony, mogła już wybuchnąć w Gruzji 2008..

   Poco GMO wprowadzać jak nas wojna wybije, poco rozwijać monitoring i inwigilację jak to zostanie zniszczone.. Poco uderzać w to
   http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Coraz-gorsza-sperma-Polakow,wid,14564586,wiadomosc.html?smg4sticaid=6fc4e

   Moim zdaniem, obudzimy się jako oficjalni niewolnicy i dalej będziemy szukać spisku i czekać na wojnę

   • iHe

    Takie życzenia znalazłem na interii:
    (chyba ktoś od nas ,może nawet sam Wesołych Świąt:)

    „WesołychŚwiąt – 24.12 (12:24)

    Zgłoś do usunięcia Link Podziel się

    INEDCT i ACTA2 nadchodzą. Oraz NWO i MONSANTO z GMO. W Polsce jest już 500 spraw o naruszenie prawa patentowego przez rolników założonych przez MONSANTO mimo że ci rolnicy nie mieli woli, świadomości ani chęci korzystać z „dobrodziejstwa” GMO!. Śpijcie dalej i wybierajcie na rządzących zdrajców i sprzedawczyków (460 osłów przyklepało ustawy o przymusie obowiązkowych szczepień i niewiele mniej o GMO oraz ustawach odbierających nam wolność osobistą!). Do tego obywatel polski Dorn (Dornbaum) namawia nas do udziału z Izraelem w wojnie z Iranem. pijcie dalej tępe lemingi. Nie chcecie ani się modlić ani walczyć o soją i swoich dzieci przyszłość. Godzicie się na wszystko co wam masoneria podsuwa. Jesteście warci swojego losu!!!.”

    Dlatego jakoś ciężko mi w tym roku napisać wesołych świąt..
    W każdym razie Wesołych Świąt dla bywalców bloga i radości pomimo wszystko.

    ps.Tak do końca to nie wiemy kto kogo na ile kontroluje,po to planują i wdrażają NWO ,żeby nie mieć tych dylematów.
    Obecnie jest dość podobnie jak przed ww2.III Rzesza współpracowała z ZSRR aż nie dojrzeli do rzucenia się sobie do gardeł.Obecnie USraHell w zasadzie zbudowało potęgę ChRL..
    Znaczek masonerii wymaga regularnych krwawych resetów/cykli..
    Pewnie to jest ich główny sens istnienia krwawa farmo/rzeźnia na drodze do nigdy nie mającego się pojawić dzięki ich knowaniom lepszego świata..

    Mi się wydaje ,że teoria chaosu wymaga imitowania posunięć boga,co zawsze ma opłakane konsekwencje..
    Podrzucają kości do góry choćby z samymi szóstkami ,patrzą jak spadają a i tak zawsze wypadnie jakaś dziewiątka..
    http://demotywatory.pl/1674476/Bog-nie-gra-w-kosci

 • Peryskop

  Wiele słów gorzkiej prawdy.

  Łącznie z kołtuńskimi metodami samooszukiwania się,
  aby „nie mieć czasu” na dostrzeganie przyczyn wszelkiego zła.