Benjamin Fulford: Nie będzie kolejnego imperium chazarskiego

Były szef Forbesa na Azję Wschodnią, Benjamin Fulford, w swoim oświadczeniu z 13 sierpnia, krótko podsumował obecną sytuację na świecie.
Minął już czas, że kraje NATO były odzwierciedleniem wartości demokratycznych, w których szanowane były prawa człowieka i gdzie odbywał się główny rozwój ekonomiczny. Obecnie jest to grupa kontrolowanych przez gangsterów krajów, które próbują doprowadzić do III wojny światowej, oraz wprowadzić totalitarny Nowy Porządek Świata. Na szczęście rządy Chin, Indii, Rosji, Brazylii i większości innych krajów, dają do zrozumienia, że to się nie wydarzy. To dlatego ludobójstwo w Syrii przez najemników kabały nie daje oczekiwanych przez nich rezultatów.

Gdy premier Izraela, Benjamin Netanyahu próbował niedawno zamieszać w USA, jego wszystkie działania, e-maile, telefony, były kontrolowane, a przedstawiciel Pentagonu wysłał mu jasną wiadomość: „jeśli spróbujesz wystrzelić pocisk, to zestrzelimy go nad wodą, a potem udamy się po ciebie”. W dalszej kolejności nowy rząd egipski usunął agentów kabały, a następnie wysłał czołgi na granicę z Izraelaem.

Fulford, który sam jest żydem, w ostrych słowach zwraca się do żydów:

„Wy, którzy zostaliście wypędzeni z ponad 100 krajów w ciągu ostatnich 2000 lat, musicie przestać udawać, że jesteście niewinnymi ofiarami. Czas przestać myśleć w kategoriach „My” (żydzi) i „Oni” (goje) i zacząć zachowywać się jak cywilizowani przedstawiciele tej samej rasy ludzkiej. Żydzi są jak piękna kobieta (większość z nich) z syfilisem (z gangsterami ukrywającymi się pomiędzy nimi). Jeśli żydzi nie usuną kryminalistów nimi rządzących, to może dojść do kolejnego zbiorowego ukarania za akcje kryminalnej mniejszości. Na szczęście są już oznaki takiego oczyszczania.”

Część finansjery, która od dawna kieruje się uczciwością oraz zasadami „fair play”, w ukryciu przygotowuje się do usunięcia kryminalnych oszustów, którzy zmienili giełdy w gigantyczną orgię plądrowania łupów.
Rezerwa Federalna, Europejski Bank Centralny oraz Bank Rozrachunków Międzynarodowych, przechodzą obecnie kryzys egzystencjonalny, gdyż ze wszystkich stron zakładane są pozwy cywilne i sprawy karne.

Jednym z najważniejszych jest pozew Irlandczyka Neila Keenana, gdyż ujawnia prawdziwy motyw zabójstw Kennedy’ego i wielu innych, oraz systematyczną grabież wspólnych kont przez niewielką, lecz bardzo silną grupę mafijną.
Podczas swojego pobytu w Indonezji Keenan zdobył wiele dokumentów ujawniających cały zakres przestępstw rodzin banksterskich, którzy są właścicielami Rezerwy Federalnej. Praca nad tymi dokumentami ma na celu przygotowanie pozwu, na podstawie którego nieskorumpowany sędzia będzie mógł wydać jednoznaczny wyrok. Nawet jeśli zastosowane będą taktyki opóźniające proces, to i tak kabale zostanie wymierzona sprawiedliwość.

Rząd amerykański ma nowy długi w wysokości 1 biliona dolarów, w okresie fiskalnym do 20 września i będzie musiał pożyczyć kolejne sumy na nowy okres. Chińczycy przygotowują się do usunięcia w listopadzie 2/3 kierownictwa kraju, zmiany odbędą się także w USA, tak więc w październiku można się spodziewać ostrych rozgrywek.

Chińczycy wiedzą, że czas gra na ich korzyść, bowiem tak długo jak kabała wiąże amerykańską ekonomię z „jednooką piramidą”, baza produkcyjna tego kraju będzie zanikać. Pentagon oraz cały kompleks militarno-przemysłowy zdaje sobie sprawę z tego, że im prędzej się to zakończy, tym dla nich będzie lepiej.

Z matemetycznego punktu widzenia tak naprawdą są tylko dwie opcje – albo USA zmieni swoją walutę w zdewaluowanego dolara skarbowego by zredukować dług, albo obniży dochody Amerykanów do poziomu chińskiego.
W obu przypadkach amerykańska ekonomia stanie się znów konkurencyjna do innych. W pierwszym przypadku nastąpi gwałtowny skok powrotu do normalności, a jego przejawem będzie nagły wzrost cen produktów chińskich. To jednak spowoduje gwałtowny wzrost rodzimego przemysłu, co pociągnie za sobą wzrost eksportu iz wewnętrznego zapotrzebowania.
W drugim przypadku nastąpi stały wzrost nędzy i bezrobocia, do momentu gdy zmęczeni Amerykanie zdecydują się pracować za chińskie stawki.

W Europie nikt na razie nie mówi o kryzysie, bowiem wszyscy są na wakacjach, ale zacznie się naprawdę źle dziać na jesieni. Mieszkańcy szczególnie krajów śródziemnomorskich, wydawali więcej niż mogli zarobić przez 30 lat, a teraz niestety, trzeba pospłacać kredyty. Niemcy nie są w stanie spłacić ich długów, nawet gdyby chcieli. Islandczycy rozwiązali ten problem przez aresztowanie bankierów – rezultatem jest nagłe wyzdrowienie ekonomii, choć ich dochody spadły o 15%, czyli tak naprawdę do poziomu gdy zajmowali się rybołóstwem.
To samo należy zrobić w innych krajach, by zakończyć ten kryzys.

Niektóre źródła, takie jak agent MI5 w Anglii podają, że waluta Euro na początku była sfinanowana obligacjami zabranymi przez George’a Busha Sr. od Soong Mei-Ling, żony lidera Kuomintangu Czang Kai-Szeka. Angielski agent, który specjalizuje się w badaniu nazizmu, uważa że te obligacje wykorzystano do „programu handlowego”, który miał wygenerować fundusze potrzebne na stworzenie Czwartej Rzeszy w Europie. Te fundusze zostały jednak zamrożone półtora roku temu przez Bank Rozrachunków Międzynarodowych i to jest główną przyczyną kryzysu Euro.

Wiele źródeł w Azji, w tym z japońskiej mafii Yakuza,  potwierdza rolę Soong Mei-Ling w obecnym kryzysie, mówi się o tym, że ona wciąż żyje, choć musiała by mieć 114 lat.
Jedno jest pewne – że nowy rząd chiński, który zostanie utworzony w listopadzie, będzie już mniej uzależniony od zachodniej kabały.

Włoska loża masońska P2P (która wg. Fulforda dokonała m.in. zamachu smoleńskiego), jawnie chwali się tym, że finansowała i popierała komunizm. Dało jej mocny wpływ na komunistyczną młodzieżówkę popierającą ustępującego lidera partii Hu Jintao. Tego wpływu nie będzie na przejmującego władzę Xi Jinpinga.
Nowi liderzy Chin poinformowali już Bractwo Białego Smoka, że będą popierać powstanie ekonomicznej agencji planistycznej z udziałem międzynarodowych ekspertów.

Pod koniec tego miesiąca odbędą się też negocjacje pomiędzy Bractwem Białego Smoka, a przedstawicielem rządu Korei Północnej. Kim Jong-Un dał już jednak znać, że jest gotów przestać odgrywać rolę „złego człowieka”, do której został zmuszony i zakończyć zimną wojnę.

W każdym przypadku, na jesieni należy zaprzestać zadawnionych waśni i konfliktów, a skupić się na kreowaniu idealnego świata.

66 komentarzy Benjamin Fulford: Nie będzie kolejnego imperium chazarskiego

 • Poprawka…

  Najlepszym przyjacielem jest ten, który nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość. św. Jan Bosco & Shidoshi TM…

  • tamara

   Piękne powiedzenie autorstwa Jan Bosco…..sprawdza się ona tylko w prawdziwej przyjaźni,której niestety nie każdemu jest dane doświadczyć,a której każdemu życze.

   Ale dlaczego Janowi Bosco dopięłeś/aś & Shidoshi TM?

  • tamara

   .Poprawka; ” Nie bój się, wypłyń na głębie!”: św. Jan Bosko :))))

 • rabarbarek

  Czas przyspiesza.

  Zamieszki , dzialania wojenne , zamachy wybuchaja w wielu czesciach swiata. Kryzysu bankowego w Europie

  w Europie zaden bailout nie powstrzyma. Tym razem Finlandia szykuje sie do opuszczenia UE.

  Syria w ogniu, Liban -wojna z terenu Syrii przenosi sie na ulice tego kraju, Turcja – tereny przygraniczne w ogniu, Bahrajn – rzad morduje protestantow , ktorzy od miesiecy wylegaja na ulice [ rewolucja samoistna , a wiec niepozadana przez USraHell] , w Kenii , Sudanie, RPA rozruchy, Jordania , niepokoje i tysiace uciekinierow z Syrii i Libanu … itd itd.

  Izrael naciska na ” przyjaciol” , aby wreszcie zaatakowali Syrie i Iran. Podobno nawet stanowisko Rosji zostalo nieco zmiekczone . [ przyzwolenie na sankcje przeciwko Iranowi??]

  Obama rozpoczal kampanie medialna o ewentualnym chemicznym lub biologicznym ataku Syrii na rebeliantow w najblizszych dniach. Co ta kampania oznacza? Nic innego jak mozliwosc ” false flag operation” w wykonaniu falszywych demokracji swiata , ktorych przywodcy w szalenczym pedzie do wojny posuna sie do najgorszych swinstw , aby osiagnac zaplanowany cel.

  Jeden z najwyzszych ranga wsrod generalow amerykanskich , Gen. Dempsey udal sie wlasnie do Izraela , aby zakomunikowac Netanyahu , ze USA nie zaatakuja Iranu. Stwierdzil , ze nie jest im po drodze z Izraelem i zegarki w obu krajach chodza w przeciwne strony.

  Po wizycie w Izraelu Gen. Dempsey udal sie do Afganistanu i tam na lotnisku jego samolot zostal zaatakowany rakietami. Zamach byl prawdopodobnie odpowiedzia na sztywne i odwazne stanowisko generala w sprawie ataku na Iran. Rzucono haslo , ze atak przeprowadzony byl przez Taliban , ale kto w to kolejne klamstwo uwierzy?

  CDN , bo kazdy dzien przynosi nowe sprawy , nowe wydarzenia . Droga coraz bardziej kreta i stroma , az strach po niej chodzic …

  http://www.presstv.ir/detail/2012/08/22/257558/iran-war-and-the-general-who-said-no/#.UDWPjKNQDYr