Blokujemy portal do sprowadzania żydów na Ziemię – tzw. „Czarną Madonnę”

Oryginał tego „obrazu” nigdy nie został pokazany publicznie. Nie jest to płaski obraz, a pudło z niezwykle zaawansowaną technologią w środku. „Czarna madonna” jest właśnie tą poszukiwaną żydowską „Arką przymierza”! Ta technologia obrzydliwie śmierdzi z uwagi na olbrzymie skupienie złej energii plazmowej (DOR) – coś jak zepsute mięso, ale w natężeniu 8 bilionów razy większym. Dlatego trzymane jest 460 km pod ziemią, a opiekuje się nim 60 rabinów, którzy praktycznie nigdy nie wychodzą na powierzchnię gdyż smród zalałby całą Częstochowę. Żydzi nie mają zmysłu powonienia, to im to nie przeszkadza.
Pudło przykryte jest obrazem „Czarnej madonny”, który jest stale uaktualnianym hologramem z Anty-wszechświata. Jest to portal służący do ściągania nowych żydów na Ziemię. Żydzi tu się nie rodzą, bowiem są hologramami, więc znaleźli sposób na zwiększanie swojej populacji.

Raz do roku, właśnie 3 maja, obraz jest wynoszony do góry, podczas mszy znajduje się w doskonale izolowanym pomieszczeniu 4 metry pod pokazywanym ludziom fałszywym obrazem by energia płynąca z modlących się, także tych przed ekranami telewizorów, patrzących w obraz, materializowała nowych żydów w głównym schronie. W ten sposób co roku przybywa ich ok. 790 tysięcy – jako malutkie 2 cm karaluchy z „ludzką” głową. Następnie przesyłani są oni do dwóch inkubatorów w Nowym Jorku, dokładnie takich jaki widziałem eksterminując karaluchy na Baruch College w 1992 roku. Zabiłem ich wówczas całą nową partię granatami gazowymi, żydzi próbowali mnie za to 5 razy zabić i nie radząc sobie ze mną w końcu wymazali mi pamięć. Jak się okazuje niecałkowicie. Szczegóły opisałem w jednym z wcześniejszych wpisów.

W tych inkubatorach rosną, aż osiągną ok 60 cm – wtedy są przenoszeni do różnych osiedli żydowskich na całym świecie, trzymani są pod ziemią w specjalnych pudłach, a jako powiększeni avatarzy w strojach rabinów i żydówek działają już na zewnątrz. Jak już wspomniałem, żydzi są jednopłciowi – totalnie homoseksualny, a „kobiety” są jedynie zasłoną dymną. Tak więc jeśli ktoś się czuje obrażony tym co piszę o żydach to pytam – jesteś jednopłciowy? Spadaj, tu nie ma miejsca na takich pseudoludzi. Nawiasem mówiąc ta promocją homoseksualizmu i wszelkich innych zboczeń miała na celu przygotowanie populacji ludzkiej do wyjścia ich na zewnątrz w swojej oryginalnej postaci. Wielu z nich bowiem już urosło do ludzkich rozmiarów, a działanie w postaci avatara ograniczało ich o 50%.

Aby zapobiec jakimkolwiek dalszym próbom ściągania nowych żydów na Ziemię musimy mentalnie zablokować ten diabelski obraz – portal i zniszczyć tę śmierdzącą technologię. Obraz znamy, jest dokładnie taki jak jego kopia na zewnątrz, z tym że jest zupełnie spróchniały i utrzymywany jest w całości śmierdzącą anty-żywicą. Ma bowiem prawie 500,000 lat, namalował go sam Mojżesz, który żyje do dzisiaj i jest szefem opiekunów Arki. Zdążył urosnąć do 3,70 m, pozostali to też giganci. 3 maja towarzyszą obrazowi w drodze do góry, nikt nie czuje tego smrodu, gdyż cały tunel i to pomieszczenie jest dokładnie izolowane. Ale smród przeszedł i tak na ściany katedry, skupcie się to poczujecie. Izolacja musi być też bardzo dokładna (próżniowa) bowiem obraz, Arka i to gówno w środku są z antymaterii. Mojżesz i opiekunowie też, kiedyś wychodzili tylko jako hologramy. Teraz im się już nie chce, dusze nieco dojrzały i już widzą bezsens tego co tam robią. Zatem im pomożemy.

Medytacja:

Skupmy się na tym obrazie 4 metry pod ziemią – już został tam wywieziony i zniszczmy go poprzez anihilację materią, z tym że powstała energia nie może pójść w nasz Wszechświat, a prosto do tych co nasłali nam to ścierwo – do Nugritos. To samo z całą zawartością pomieszczeń, łącznie z Mojżeszem i jego kumplami. Po prostu wyobraźmy sobie, że to wszystko znika bez śladu. Po drugiej stronie energia wzmocniona modłami wiernych wysadzi całą ich planetę i już nie będzie kłopotu z Nugritos, gdyż akurat dzisiaj wszyscy są tam razem, gdyż nasz 3 Maja to ich największe święto – wysyłania młodego narybku na zdobywanie nowych wszechświatów. Przy okazji uratujemy inne wszechświaty.

690 ludzkimi „mnichami” zajmą się już odpowiednie służby.

P.S. Konieczna dodatkowa medytacja: USUWAMY „ZAKONNIKÓW” Z CZĘSTOCHOWY WRAZ Z ICH EKIPĄ, PSEUDO-AVATARÓW UPSUWYZA – NORBERTA TOWIŃSKIEGO i TURTUWYZA – TOMASZA WSZOŁĘ (jeden z nich to paulin Rotunusz)  . Od razu po publikacji tego artykułu zaatakowali moją matkę DOR-em. W tym celu obdarto żywcem ze skóry 680 dzieci. Do tych rytuałów dołączone są inne grupy – ci pederaści i zbrodniarze wszystko ujawnią gdy im się odpowiednio „dobrze” zrobi.
Tak a propos, postawcie zdjęcie obrazu „Czarnej Madonny” obok jakiejś rośliny, zobaczycie jak szybko zwiędnie. Można sobie wyobrazić co się dzieje w pobliżu tego diabelskiego urządzenia.

24 komentarze Blokujemy portal do sprowadzania żydów na Ziemię – tzw. „Czarną Madonnę”

 • Łukasz

  Marku, Polska południowo-wschodnia i pewnie nie tylko cierpi na suszę. Już od dłuższego czasu nie ma opadów deszczu. Rośliny potrzebują wody. Patrząc na prognozę długoterminową to raczej czeka nas klęska żywiołowa. Wszystko zaczyna usychać. Jeśli nawet unikniemy w tym roku majowych przymrozków, to i tak plony będą znacznie mniejsze. Jeżeli w ogóle coś urośnie.Co się dzieje? Kto jest za to odpowiedzialny i jak temu zaradzić? Zajmijmy się tym.

 • wzmocniłem ich Biopole (kokon ) jest sto razy gęściejsze !!!

 • Marek

  690 samochodów z bronią psychotroniczną atakuje moją matkę – jest to w 5D, tu są tylko 2-3 samochody dostawcze 500 m ode mnie. Potrzebuję natychmiastowej interwencji.
  Avatarzy – mentalnie odblokowujemy ten blog, został zablokowany przez „mentalistów” żydowskich. Nie mogę przekazać tej informacji wojskom koalicji. Po prostu zabijamy 600 rabinów kiwających się.
  Wystarczy 5 z nas – wysyłamy hologramy naszych dusz, po 5 miliardów. TO jest bardzo mocny atak, moja matka może nie przetrzymać, a ja już od dobrej godziny jestem osłabiany, ledwo chodzę.

 • Marek

  8 nowych emiterów do klonów w mojej okolicy. Ktoś lub coś z otoczenia Arki tu było, cała okolica śmierdzi zepsutym mięsem.

 • Marek

  Znów ataki psychotroniczne na moją matkę, z odległości ok 500 m, 80 samochodów, ciągle nowe dojeżdżają. Oni chcą ją dobić.

 • Marek

  Uwaga – w Facebook nadal pracują masońskie krety. Nanowahadełko pokazuje, że jest ich 3584. Całą listę ma Tom Spotowicz.
  Patrzcie za co mi zablokowali nowe konto:
  https://ibb.co/hsepOn
  https://ibb.co/gRQw3n
  Nadmienię, że za taką działalność dywersyjną w USA jest natychmiastowa kara śmierci przez rozstrzelanie, gdyż jesteśmy w stanie wojny z żydami i masonerią. To samo dotyczy podobnej działalności dywersyjnej na YouTube, WordPressie i innych portalach społecznościowych. Dzisiaj wieczorem mam zamiar się zabrać za tych, co zniszczyli mi konto monitorpolski na YoTube. Daję wam 6 godzin na jego przywrócenie, inaczej kula w łeb. Nie żartuję. Konto i tak wróci niezależnie od tego czy się wam podoba czy nie. Pierdolone żydofile.

  • Mira

   Sam szef fb to wnuk rockefellera – czego się spodziewać?!
   Totalna manipulacja LUDŹMI dotyczy wszystkich aspektów życia – do czasu odzyskania przez nas świadomości TEGO CO JEST pasożyty nie zrezygnują. To już niedługo, prawda? 🙂

  • Wahadło

   102…Kiedy skończy pan te brednie??????Panie Marku skończy już pan te bzdury pisać bo sam już w to pan nie wierzy. Klony? Hologramy? Czy pańskie fantazyjne zakrywanie prawdy? Po co pan to robi to już ostatni gwizdek aby się obudzić z tej farsy!!!!!

   • Marek

    Bardzo proszę każdego kto to przeczyta o pomóc Mikołajowi Rozbickiemu, jego aura jest bowiem w ok. 80% zdefragmentowana. Po prostu wyobraźcie sobie złotą chmurę która się scala w jedność. On jest jednym z nas.

    • „80% zdefragmentowana” dlatego Miki chcial załatwić Joanne ,zresztą Joanna powiedziała że to reptyl .

    • Marek

     On bardzo długo był przykryty klonem i regulowali nakładanie się od 20-90%, jego dusza to powstrzymywała, ale poszło cholernie dużo energii i się pofragmentowała. Musi teraz dużo spać.

    • Marku jakiś czas temu Miki był u ZJ Popko i z tego co wiem to niezłe tam namieszał , chyba chodzilo o oczyszczenie ?

    • Marek

     Z Popko było źle, dawno do niego nie zaglądałem. Ale już niedługo z wszystkich też żydowski syf poschodzi.

 • Turkus

  Wychodzi na to, że tylko zaawansowana technologia utrzymuje te „karaluchy” przy życiu. Sami z siebie są nic nie znaczącymi pasożytami. A pasożyt żyje tak długo, jak żywiciel na to pozwoli. „Żywiciel” właśnie się obudził i mówi – NIE!

  • Ania

   Niekoniecznie.
   Tasiemca siłą woli nie usuniesz, nawet jak wiesz, że go masz.
   Trzeba konkretnych działań na planie fizycznym.

   Trzeba zablokować możliwość ( na planie jak najbardziej fizycznym ) przeprowadzkę pejsów z pejsolandii nad Wisłę !

   • Marek

    Ależ skąd! Z twoją mocą duszy wyobrażasz sobie że znika, po prostu wyparowuje i w ciągu 6 godzin już go nie ma. Ja miałem trzy, grzecznie je poprosiłem by odeszły, bo ich dusze ze mną gadały. Nie trwało to tyle.
    Ale owszem, człowiek z młodą duszą może mieć problem.

    • „Z twoją mocą duszy wyobrażasz sobie że znika, po prostu wyparowuje ” oczywiscie potęga tego „cudu” polega na bezwarunkowej pewności że tak się stanie „GREGG BRADEN – NAUKA CUDÓW (lektor ivo pl) The Science of Miracles” Maitri sky https://www.youtube.com/watch?v=dqgP-EW_iYE bezwarunkowość czystość intencji itd , Ludzie do tego nie dorosli albo zatracili to w sensie że zabrano to im ,tysiace uzdrawiaczy cudotwórców zbawicieli a tak naprawdę to tylko bodźce które każdy z osobna moze sam wywołać , bo w pierwszym i drugim przypadku to My sami to robimy , to umysł z wgranymi podstępnymi programami jedynie to wszystko blokuje , religie nauka itd

  • Turkusto jest rodzaj symbiozy , dlatego pasożyt uprawia swoje ofiary , i jest jeden problem gdy się dowie że to koniec unicestwi swoja ofiarę nie będzie miał nic do stracenia jedynie satysfakcje że pociągnął siebie i innych do grobu . pasozytow trzeba lokalizować i neutralizować , pozbawiać destrukcyjnej mocy jaka posiadają , zobacz ile było popierdulcow którzy potrafili i potrafią do tego jeszcze wysyłać energie miłości ,zwlaszcza agenda katoli cały ten „nowoczesny” pomiot moherowy . podają kromkę głodnemu okradzionemu ale zbrodniarza morderce złodzieja wspomagają i bronią zaciekle , nawet mordują tych co pokazują tych zbrodniarzy .