BOSKA ENERGIA – wiersz Krystyny S.

Mam dla was bardzo ciekawą informację, tym razem nie z wahadełka, ale od osoby jasnowidzącej. Otóż jutro 18 stycznia, pomiędzy godz 23 i 24:05 każdy będzie mógł wyrazić 8 życzeń do Duszy Wszechświata, która ma na imię LUCYNA – to takie odniesienie dla ludzi, żeby nie używać słowa Bóg, bo Bogiem ta dusza nie jest, ale jej rozwój jest nieporównanie wyższy niż nasz (1,3 bln lat istnienia). Rzeczywiście, nasz Wszechświat ma żeńską duszę. Życzenia zostaną przyjęte tylko wtedy, jeśli będą zgodne z tym co ogólnie odczuwamy jako Dobro oraz będą służyć rozwojowi duchowemu Ludzkości. Mogą to być wasze prywatne sprawy, problemy zdrowotne, problemy ekonomiczne, ekologia, żywność, woda, przyszłość Polski, nawet polityka. Zgodność można sprawdzić tylko wahadełkiem, albo przez wsłuchanie się w siebie – cichutki głos wewnątrz ci powie czy to było dobre życzenie czy też nie. Jeśli eksperyment się powiedzie, to będą kolejne, być może nawet raz w tygodniu. Proszę o wasze spostrzeżenia.

Szczególnie mi zależy na oczyszczeniu polskiej wody – w wodociągach (które niestety przeszły pod kontrolę Mossadu i chyba coś z nią zrobili) oraz żywności w tych wszystkich hipermarketach. Jest po prostu trująca.
Można też mieć osobiste życzenia – mnie np. szczególnie zależy by światło, które się pojawiło po 6 miesiącach w ciemności w moim prywatnym życiu rozbłysło pełnią miłości.
I jeszcze jedno – możecie pomóc mojemu przyjacielowi Mirkowi M., który jest na wpół sparaliżowany po udarze 5 lat temu. Po prostu poproście Duszę Wszechświata by stan jego zdrowia się poprawił i by znów mógł chodzić sam na ryby 🙂

BOSKA ENERGIA

My Lechici – Słowianie
mamy od Boga zadanie
czuwać nad krajem naszym,
a nikt, Go nie dostanie.

Mocą Boskiej Energii
jesteśmy prowadzeni
i musimy w to uwierzyć
po co, zostaliśmy na Ziemię sprowadzeni.

W przestrzeni serca
„Potęga Miłości ” się znajduje
uchylmy je umiejętnie
i niech do ludzi wędruje.

Energio Jesteś naszą siłą
Jesteś naszą mocą
Serca nasze przy Tobie
cały czas się wznoszą.

Moc naszą możemy zwielokrotnić
kiedy jesteśmy razem,
wówczas Boska Energia powędruje
do wszystkich naszych zdarzeń.

Jak się już znajdziemy
u boku ” Tronu Niebiańskiego”
wtedy dopiero uwierzymy
co dostaliśmy od Niego.

Krystyna S.

414 komentarzy BOSKA ENERGIA – wiersz Krystyny S.