Całodzienna medytacja – ZNISZCZENIE WSZELKICH BRONI KONTROLI UMYSŁU

Do pożarcia przez lwy na 2 poziomie Wszechświata odchodzi czterech następujących pracowników globalnej firmy kontrolującej internet PIRSM: Gocłowski, Rękała, Puzdelko i Mroczek. Zablokowali oni w 40% dostęp do mojego bloga, głównie w USA, Rosji, Niemczech, Holandii i na Ukrainie. Każdy z nich otrzymał od Chazarów po pół miliona dolarów. Dołącza do nich finansista z USA Nick Towin wraz z 7 członkami rodziny i adiutantami. Teraz wiecie skąd Rzymianie mieli ofiary na pożarcie lwom? 60% było z przyszłości! Nie potrafili się z nimi dogadać więc sądzili że to są agenci wroga. Po prawej mapka z lokalizacją PRISM w Warszawie. Ta „firma” powinna jak najszybciej zniknąć z powierzchni globu. W USA mój IP był blokowany w 5 miejscach – doskonale je zna „dyrektor” PRISM w Polsce Stanley (tak go nazywają w USA) Gmyz. Jak widać, tzw. „Agencja Wywiadu” to nic innego jak agentura Mossadu w Polsce – 95% jej pracowników to chazarscy „żydzi”. Gmyz jest jednym z szefów ABW, dobrze przetrzepcie jego letni domek, tam jest cały cmentarz zakopanych zwłok (80 szt). Gmyza na razie wysoko rozwinięta cywilizacja nigdzie nie wysyła, ma wreszcie szansę się wygadać jak Amerykanie będą go podtapiać w tzw. waterboardingu. A on strasznie nie lubi wody, bo w poprzednim wcieleniu się utopił.

Krzyż czy antena fal skalarnych do kontroli umysłu?

80% tzw. satanistów bierze udział w rytuałach wbrew własnej woli. Są to ludzie kontrolowani falami telepatycznymi, tzw. „przejęciem duszy” czy też przez implanty. W tej właśnie kolejności – prawdziwi sataniści, tj. chazarscy magowie śmierci próbują przejmować kontrolę nad ludźmi. Najbardziej opornym należy wszczepić implanty. Ale i tak 0,3% populacji ludzkiej nie reaguje nawet na te ostatnie, mnie np. wszczepiono dwa, Jankowi Taratajcio cztery, i nie miały one żadnych skutków, Avatary bowiem nie reagują na żadne próby ich przejęcia. Zresztą niecały miesiąc po wszczepieniu usunęliśmy te implanty u Irmy.
Wtedy to zaczęto mnie nękać mikrofalami – z satelitów, z samochodów czy nawet z urządzeń przenośnych w plecakach i skrzynek podrzucanych np. pod hotel gdzie spałem. Tak było np. w Skaryszewie, sygnał był tak mocny, że nie wiedziałem jak się nazywam, a psy wyły z bólu.

Tak więc mając do dyspozycji taką technologię sataniści mogą kontrolować niemal każdego. Nanowahadełko pokazuje mi, że jeszcze 32% posłów Parlamentu Europejskiego nie odzyskało jeszcze swojej osobowości. W Komisji Europejskiej jest to 45%, a w Knessecie aż 78% – tu bowiem zastosowano nową technologię przekazaną niedawno przez mimów z Syriusza. Podobnie jest w Kongresie USA i wieloma wpływowymi politykami, zarówno europejskimi jak i amerykańskimi. W polskim Sejmie jest to tylko 1,3% 0 ci co zostali nie mogą zostać oczyszczeni, bowiem są do cna źli i ich dusze będą musiały przejść bardzo długą lekcję inkarnacyjną na specjalnym, ultra-szybkim poziomie Wszechświata. Z Chinami jest najgorzej, niemal 95% ludzi wpływowych jest pod wpływem mind control.

Sprawdziłem na nanowahadełku co możemy z tym zrobić. Okazuje się, że potrzebna jest duża siła rażenia, żeby zniszczyć te nowe urządzenia „psychtroniczne”, a właściwie modulatory skalarne o dużej energii rażenia zasilane przez modlących się w kościołach, synagogach i innych miejscach kultu. Krzyże w kościołach chrześcijańskich od dawna są antenami skalarnymi, służącymi do manipulacji umysłów modlących się w nich i całej okolicy. Podobnie anteny przekaźników telefonii komórkowych. Wykorzystano to sprytnie w nowej technologii, która tę całą energię kumuluje i przesyła na wybrany punkt. Przedwczoraj mieliśmy przykład tego działania w Warszawie, gdzie mnie i moich dwoje znajomych potraktowano tą energią. Oberwało się łącznie 72 Avatarom w całej Europie. Na szczęście jesteśmy pod opieką wysoko rozwiniętej cywilizacji, która potrafi w ciągu paru sekund wymienić organ – jest to technologia holograficzna, nad którą ziemscy naukowcy już intensywnie pracują. Pozwoli na m.in. na wskrzeszenie zmarłych, nawet tych dość dawno temu.

Nanowahadełko pokazało, że aby tę broń unieszkodliwić należy przeprowadzić całodzienną medytację z udziałem co najmniej 56,000 ludzi. I to będzie główna intencja dzisiejszej całodziennej medytacji: ZNISZCZENIE WSZELKICH BRONI KONTROLI UMYSŁU, z satelitami i antenami do tego służącym włącznie – będziemy to powtarzać dotąd, aż ta broń przestanie całkowicie istnieć. Na planecie mimów sytuacja jest znacznie groźniejsza, tam 2% populacji kontroluje resztę. Udało im się to co próbowano zrobić na Ziemi za pomocą szczepionek, chemtrailsów, mikrofal itp. Nie możemy jednak jeszcze aż tak daleko ingerować naszymi medytacjami, dopiero gdy oczyścimy Ziemię, będziemy mogli zorganizować medytacje na wiele milionów ludzi i przesłać tę energię w stronę Syriusza. Nie nastąpi to wcześniej niż za trzy lata.

Drugim nasuwającym się celem medytacji jest OCZYSZCZENIE WSZYSTKICH LUDZI Z EFEKTÓW DZIAŁAŃ TYCHŻE BRONI. Wliczamy w to oczywiście decydentów, ludzi biznesu, sędziów, prawników, dziennikarzy, lekarzy i kogo się jeszcze da, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, gdyż ta ilość osób która czyta tego bloga jest wystarczająca by powoli uwolnić każdą ofiarę kontroli umysłu. Będzie to trwać prawie 3 tygodnie, ale na pewno odniesie skutek. Już obserwujemy rezultaty naszych medytacji oraz działania innych grup medytacyjnych, a jest ich 47, z najsilniejszą – w Polsce, prowadzoną przez Stanisława G. To właśnie tę medytację i my wspieramy. Zaznaczę, że w Polsce mamy jeszcze 3 inne, bardzo silne grupy medytacyjne, których efekt działania jest też znaczący – ok. 4% w skali całego świata. Nasza grupa ma oddziaływanie rzędu 6%. Każdy kto czyta ten blog i choć nawet okiem rzuci na ten tekst, jest już włączony w medytację – gdyż tak została ona zaprogramowana. Mamy zabezpieczenie ze strony wysoko rozwiniętej cywilizacji, tak więc nie obawiajcie się, że cel może zostać przekierowany. Zaznaczę też, że w 5D gdzie jesteśmy już w 50%, siła oddziaływania myśli jest 4-krotnie większa niż w 4D. Gwoli wyjaśnienia – jesteśmy w 50% to znaczy, że oscylujemy pomiędzy 4D i 5D, z częstotliwością 8GHz. Czyli, że jednej ośmiomiliardowej części sekundy jesteśmy na powłoce 4 wszechświata, a w kolejnej na powłoce 5. Tego nie zauważamy, ale zauważa to np. Ziemia – wystarczy spojrzeć na rezonans Szumanna co się z nim dzieje.

Trzeci cel medytacji – OCZYSZCZENIE AGENTURY W MEDIACH SPOŁECZNYCH I tzw. ALTERNATYWNYCH – Google, YouTube, Facebook, WordPress, Yahoo itd. Jest to bardzo ważne, z uwagi na coraz większe oddziaływanie tychże mediów. Trudno było by wyłapywać agentów jednego po drugim, jest ich zbyt wiele – niech ich dusze zaczną rozliczenia. Zapewne wielu z nich po prostu zrezygnuje z pracy, niektórzy może popełnią samobójstwo, innych zaczną nękać choroby, będą mieć problemy rodzinne – to nie nasza sprawa jak to się skończy. Ważne jest, by te media stały się rzetelne i wiarygodne. 

85 komentarzy Całodzienna medytacja – ZNISZCZENIE WSZELKICH BRONI KONTROLI UMYSŁU

 • marek

  UWAGA ALARM. Z Izraela wystrzelono 150 rakiet z głowicami nuklearnymi 5 z nich leci na Warszawę, Kraków, Katowice, Gdańsk i Toruń resszta na inne miasta w Europie, zostało około 40 minut do uderzenia jeśli mieszkacie w jednym z wymienionych miast uciekajcie natychmiast jak najdalej! Głowice nie są bardzo silne 25km od centrum Krakowa będzie dało się przeżyć jeśli schowacie się w piwnicy.

  • OBSERWATOR

   Szkoda czasu i energii na usiłowanie siania paniki 🙂 Opcja JAKIEGOKOLWIEK ataku rakietowego na naszej pięknej planecie, jest WYKLUCZONA 🙂 mamy najlepszą z możliwych ochronę:

   https://www.youtube.com/watch?v=KSb924ADmHY
   https://www.youtube.com/watch?v=FkqxlbjwGik – itd…

   ci tzw. „wielcy tego świata”, którym UBZDURAŁO się, że są panami sytuacji, w rzeczywistości nie mają NIC do gadania. Ich czas już minął bezpowrotnie i chociaż wciąż wściku doopy dostają, żeby jakiś konflikt rozpętać, to NIC nie są w stanie zdziałać. Z BEZSILNOŚCI próbują siać panikę, chaos informacyjny, ale i taka możliwość jest im systematycznie ODBIERANA, wszystko, co próbują robić, ostatecznie uderza w nich samych…

   JUŻ NIC NIE GROZI NAM JESTEŚMY TU BEZPIECZNI NALEŻY DO NAS ŚWIAT JESTEŚMY NIEŚMIERTELNI:

   https://www.youtube.com/watch?v=q8wQ0KoNih8 – taka jest PRAWDA! 🙂

   UMYSŁ ZBIOROWY POLAKÓW JEST ZAPROGRAMOWANY DO ZNISZCZENIA TEGO KRÓLESTWA ZŁA i UTWORZENIA OD PODSTAW KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO
   (Polska, jako „Chrystus narodów” ma zadanie do wykonania, którym jest „zniszczenia tej diabelskiej świątyni i postawienie nowej”)

   w związku z tym:
   UMYSŁ ZBIOROWY POLAKÓW JEST CAŁKOWICIE ODPORNY NA PRÓBY PRZEPROGRAMOWANIA GO co ZOSTAŁO POKAZANE w FILMIE THE DAY THE EARTH STOOD STILL
   (dzień, w którym zatrzymała się Ziemia: https://www.youtube.com/watch?v=glPQJJHNJkI )

   Film ten, jak wiele innych, zawiera informacje. W tym wypadku są to informacje dla ludobójców, żeby wiedzieli, co ich czeka, jeśli się nie opamiętają. Fabuła, jak w każdym filmie, jest bez znaczenia. To, co jest w nim ważne, to robot, który symbolizuje nasz umysł zbiorowy, a próba „dobrania się” do tego robota, symbolizuje to, co ludobójcze bestie próbują w rzeczywistości z Polakami robić, aby „dobrać się do tego robota” – umysłu zbiorowego Polaków, jednak nie mają na to ŻADNYCH SZANS!
   Ta ziemska bitwa o planetę, jest przez ŚWIATŁO wygrywana bez walki, dlatego nasi wrogowie muszą wcześniej wiedzieć, co ich czeka, jeśli się nie opamiętają. W sposób symboliczny pokazuje on, co się stanie z tymi, którzy do końca będą próbowali tych swoich żałosnych „sztuczek”. Jedyne, co ich może uratować, to schronienie się w CZYSTEJ INTENCYJNIE ENERGII (czyste serce), którą symbolizują w tym filmie białe kule. Kto tego nie zrobi – zginie. Nie jest to straszenie, tylko INFORMOWANIE o tym, że „oddzielenie ziarna od plew”, jest oparte na FIZYCE, której nie tylko ludzkość nie rozumie, ale nie rozumieją jej także ci, którzy uważają samych siebie za „oświeconych”.
   Tak więc – bez względu jakiej narodowości jesteś i jaki kolor skóry masz – żołnierzyku siedź na dupie i nie ryzykuj!

   W filmie tym zostało także pokazane to, co ulega DEMATERIALIZACJI (czyli fizycznemu zniszczeniu) na tej planecie. Są to:

   – ciężarówka z kierowcą, która SYMBOLIZUJE ŚWIATOWY HANDEL WRAZ z KIERUJĄCYMI (kontrolującymi)
   – informacyjny znak drogowy, który SYMBOLIZUJE INFORMACJĘ KONIECZNĄ DO ROZWOJU NA DRODZE ŻYCIA
   – stadion, który SYMBOLIZUJE ZACIĘTĄ KONKURENCJĘ, ŚCIGANIE SIĘ o PIERWSZEŃSTWO, WALKĘ o to KTO JEST NAJLEPSZY – to wszystko jest SPRZECZNE z PRAWAMI STWORZENIA i dlatego ZNIKA z tej planety.

   TAK WYGLĄDA SYTUACJA LUDOBÓJCÓW KTÓRĄ POWINNI ZNAĆ ŻEBY WIEDZIELI że WSZYSTKO co DZIEJE SIĘ NA TEJ PLANECIE zostało ZAPLANOWANE WCZEŚNIEJ i NIC NIE ZOSTAŁO POZOSTAWIONE PRZYPADKOWI więc NAWET JEŚLI KIEDYŚ MIELI PRZEWAGĘ to MIELI JĄ TYLKO i WYŁĄCZNIE DLATEGO że TAK TO ZOSTAŁO ZAPLANOWANE w CELACH EDUKACYJNYCH dla LUDZKOŚCI

   CZAS POZORNEGO TRYUMFU LUDOBÓJCÓW ZOSTAŁ JUŻ ZAKOŃCZONY. UMYSŁ ZBIOROWY WSZECHŚWIATA PODNOSI CZĘSTOTLIWOŚĆ UMYSŁU ZBIOROWEGO LUDZKOŚCI i SYNCHRONIZUJE NAS z CZĘSTOTLIWOŚCIĄ WSZECHŚWIATA

   To oznacza TRYUMF NA ZIEMI POTĘGI jaką jest CZĘSTOTLIWOŚĆ MIŁOŚCI! 🙂

   • Truteń

    Drugie wideo jakie podałeś nie ma nic wspólnego z UFO, to wynoszenie satelit przez rakietę Elona Muska.

 • Rambo

  Jest tu kto?

 • Sasquatch

  Częstotliwość Szumanna. A czy to nie jest po prostu wynik naturalnego słabnięcia magnetosfery spowodowanego przyspieszającym przebiegunowaniem i częstotliwość to nic innego jak wzrastająca ilość wiatru słonecznego przebijającego się do powierzchni? Z ostatnich raportów wiadomo że bieguny przesuwają się 90 metrów dziennie i w ciągu ostatnich 10 lat to zjawisko przyspieszyło o 5%.

  • nie będzie przebiedowania jedynie faza pozycjonowania na stare miejsce , kiedyś było to fizyczne i magnetyczne teraz jedynie magnetyczne bo niema takiej potrzeby bieguny dostosują się jedynie do siatek strukturalnych , bo inaczej fizyczna pozycja musiałaby wrócić o te chyba 23 stopnie . zimno z planety zniknie klimat śródziemnomorski będzie wszędzie. był to jedyny możliwy czas zmiany w czasie świtu i dnia SWAROGA .

 • Rambo

  Wiecie jak nazywa się żyd w paski? Pasożyt

 • kkkk

  Myślałam że coś ci sie stało bo byłeś normalny.czasami wjeżdżam na twoją stronę żeby zobaczyć czy ci przeszło. tera wiem. Jesteś nieuleczalnie chory psychicznie.

  • Marek

   93% ludzi, którzy tu wchodzą uważa, że jest inaczej. Wytłumacz mi niby dlaczego nikt się nie pokusił o zamknięcie mnie w więzieniu lub psychiatryku? Nawet nikt nie założył mi sprawy – a przecież walę równo w czołowych polskich polityków.
   Mam propozycję – pójdź na policję i się zapytaj dlaczego mnie nie zamykają. Dowiesz się.

   • Vismaya

    Marek, zakasowałeś wszystkich … nawet po najlepszych narkotykach ludziska nie mają takich odlotów …
    uff, strach będzie kichnąć na ulicy, bo drony przechwycą i zneutralizują do 1 bakterii …
    a jeden wydech zabije tysiące ….
    dziwię się, że ty jeszcze mieszkasz w Krakowie,
    chłopie wiej stamtąd, bo ktoś kichnie obok ciebie i tylko zostaną po tobie twoje bokserki …
    Marek a czy pierdnąć jeszcze można …. aby pół miasta nie rozwalić?

    Czy to się naprawdę dzieje, czy tylko ja śnię?
    Może mnie ktoś uszczypnie .. 🙁
    i za nic w świecie do Krakowa więcej nie pojadę,
    nie mogę przecie narażać się na takie ryzyko.

    Co za czasy nastały … o laboga …..

    • Marek

     Zaatakowali cię, już to zgłaszam, 4 samochody z bronią psychotroniczną, same pseudo – avatary, sądzą że są bezkarni. 1 finansista, z Vancouver – miliarder, nazywa się Samuel Towaganski.
     Każdy kto czyta ten komentarz przyłącza się do intencji oczyszczenia Vismayi i jej ochrony przed kolejnymi atakami.

    • Vismaya

     No, no uśmiałam sie do łez… pisz mi tak jeszcze, make my day happy ….
     ale na wszelki wypadek zatrzymaj na pół godziny tą akcje, właśnie idę do sklepu po chleb… bo inaczej skonam ale z głodu… i to w ciężkich powolnych męczarniach …. buhahaha …..

    • Vismaya

     Boże Drogi mniej mnie w opiece, aby w drodze po chleb nikt na mnie nie kichnął, proszę was userów MP o modlitwę … bo to może być gorsze niż śmierć głodowa….
     o biedna Vismaya została przejęta przez ludzi bakterie …
     aby mnie tylko nie zakichali na śmierć … a jak jeszcze prądkują, to już całkiem przerąbane …. nie ma ratunku … nawet gansy, smartfonowa woda i zwierciadełko zdrowia i piękności nie pomoże …

     a vancuverski miliarder nazywa się inaczej ….
     ochrzanij swoje nanoahadełko, że cię wprowadza w błąd … bo tu w Van, już nikt na to nie da się nabrać.

   • tomasz

    bo pracujesz gnoju dla Mossad?BO jestes Żydem I PRACUJESZ razem Mosalik&Co jako desinformatorzy!!!twoje zadanie zdrajco tłusty i pusty to JUDAS!!!!!UWAGA NA MONITOR POLSKI!!!!!to AGENT i Kapuś !dlatego go nie zamkną!!!!!!

    tłusty;PUSTY Awatar,ha ha !!

 • Tomek

  Witam, mam pytanie do osób zajmujących się wahadełkami. Np jakaś osoba piszę ciąg cyfr na kartce. Sklada ją na kilka razy. Biorę kartkę i sprawdzam ciąg cyfr. Nie zdażyło mi się, aby były poprawne. Wahadełko kłamie. Więc jak można mieć powtarzalność piprawnych wyników samemu nie mówiąc o kilku sprawdzających. Czy coś robię nie tak?

  • Marek

   Nie przeszedłeś odpowiedniej ilości inkarnacji. Poczekaj około półtora miesiąca, czeka cię w międzyczasie 3,5 miliona lat duchowego rozwoju. Po prostu podczas snu będziesz trafiał do wszechświata podobnego do naszego, z tym że czas tam płynie 6 miliony razy szybciej. I tam będziesz przerabiał pewne lekcje w kółko aż twoja dusza wyrobi w sobie odpowiednie „obwody”. 2 lata temu ja też za grosz nie potrafiłem „wahadełkować”, nauczenie się tego i innych rzeczy jak telepatia czy jasnowidzenie zajęło mi ponad 4 miliona lat. Niedługo to się postaram wyjaśnić dokładniej.

   • Tomek

    Witam, skoro ty Marku mi odpowiedziałeś. To zapytam o jeszcze jedną recz, pamiętam większość snów. Nie mam jednak odpowiedzi do powtarzających się ostatnio snów. Nie rozwlekając. Ogólnie łączą się jak by koła spirale w nieskończonośc jedno z drugim w każdym od jednego 1 do 9 cyfr. Z naciskiem na 9 i znów kolejne po przejściu od 1 do 9. 9 jest ostatnią danego i przechodzi na kolejny etap. Jak wesołe miasteczko bez końca.

    • Marek

     Bo wszystko idzie w kółko, powtarzamy te same lekcje z niewielkimi zmianami. Czym jest tzw. deja vu? Ano niewymazanym fragmentem pamięci z poprzedniego cyklu. Np. to co się teraz dzieje przerabiam już 9 raz tym razem w końcu się udaje to o co chodziło, tzn. o efektywne przejście do 5D. Nasze dusze pamiętają tylko zakończone lekcje, więc ta zostanie przez moją zapamiętana. Poprzednich … jakby nie było.

 • nina

  ———- dookoła Wojtek — nie ma minuty bez żydów. A CO Z GOSPODARKĄ , przestała istnieć ?. Ciekawą analizę rzeczywistości znalazłam. https://pracownia4.wordpress.com/2018/02/04/amerykanska-gra-energetyczna-o-europe/

 • zxc

  co niby pokazuje ten rezonans szumana bo nie kapuje.

 • Ania

  Monitor,
  czemu wpadam ciągle w moderację ?

  • Marek

   Bo masz IP podobny do tego, który mają chazarscy agenci. Przepraszam, ale chcę jak najmniej smrodu w tej dyskusji, mimo filtrów się przebijają.

 • nina

  ————— POGROM KIELECKI i Henio, bo ! od niego się zaczęło. DOKUMENT.
  https://www.youtube.com/watch?v=VXNwcR-GoBo

 • Elfangel

  Panie Marku,jak się można z Panem skontaktować? Na jakiego maila?

 • Bobek

  Mam straszne gazy,znacie jakiś skuteczny sposób na ograniczenie pierdzenia? Strasznie uciążliwe jest to bo muszę okna często otwierać bo nie da się wysiedzieć.

  • Marek

   Pewnie żartujesz, ale ja widzę u ciebie 3 tasiemce. Ja też to miałem całkiem niedawno, kilka sesji na lampie zdrowia i młodości i po tasiemcach.

   • Bobek

    To nie są żarty. Uciążliwe jest to dla mnie,gdybym zebrał wszystkie gazy które w ciągu dnia wypuszczę można by było butlę do gazu napełnić.

  • Kasia

   Masz gazy to nie żryj tyle, i zmień dietę. A po pościć by się przydało na pewno.

 • „Krzyż czy antena fal skalarnych do kontroli umysłu?” oczywiscie niedawno zapodałem temat elektryczności z atmosfery , ale w tym przypadku jeżeli ukierunkujemy na „Krzyż ” odpowiednio zmodyfikowana wiązkę wybraną z całego spektrum fal oddziałującą bezpośrednio na umysł osiągniemy żądany efekt, fale te nie są przypadkowe poprzez antenę odbiorczą są po części dodatkowo modulowane poprzez system odbiorczy , jest to znana metoda manipulacji od tysiecy lat , dlatego na wszystkich Słowiańskich miejscach Mocy wybudowano te rezonatory , po to aby Para -fianie mieli uczucie euforii nawet chwilowych ozdrowień . w czasach obecnych miejsca mocy są już niejako zbędne ponieważ wystarczy mały zewnętrzny nadajnik fal skalarnych wycelowany w „Krzyż” i się zaczyna dziać wiemy że po okresie drugiej wojny a zwlaszcza w czasie zimnej wojny wszędzie testowano zachowanie się tłumu poddanego takim falom skalarnym , i miało to być użyte jako bron taktyczna na przeciwnika . tutaj mamy przykłady ” Krzyż ” i kopuły dzwony o różnej tonacji wszystko to jest perfekcyjna kontrola umyslu jak i zabijanie energetyki czlowieka https://www.youtube.com/watch?v=eR1yqsmLlQ0 tutaj systemy poboru energii wszystkie kształty kolumny rozety wejścia wyjscia pomieszczenia itd są „elektronika „tamtych lat https://www.youtube.com/watch?v=QRGkvtUmDdE w krótkim okresie czasu energia ta napędzała wszystko przed epoka elektryczności i elektrowni przez 200 lat było światło i prąd ale szybko to wykasowano z książek oraz z zamieci Tesla o tym wiedział dlatego chcial Ludzkości dać darmową energie https://www.youtube.com/watch?v=hUWh8hWGlo4

  • Ania

   To by wyjaśniało, dlaczego ja w kościołach czuję się źle.
   Po pół godzinie zwykle zaczynała mnie boleć głowa.

   Ale jest jeden kościółek na Mazowszu ( modrzewiowy), w którym jestem kilka razy w roku z własnej woli, bez przymusu i tam czuję się normalnie.
   Ma on drewniany krzyż !

 • Bobek

  Czy to prawda że Żydzi jedzą ludzkie mięso ?

 • Mira

  To była odp. dla Irol – źle się wkleiło 🙂

 • Prusu

  Czy na arktyce nie ma urzadzenia wytwarzajacego pole magnetyczne blokujace mozliwosci umyslu, stad te nagromadzenie wojsk w tamtych rejonach?

 • MM

  Marku, dziękuję za to co robisz

 • isabella

  Wynalazki i przemyślenia Marka P:
  okulary prawdy, odrastające kończyny, „raka można wyleczyć w 30 minut”:
  https://www.youtube.com/watch?v=oUCs0wmQ4m8

  złoto z wody 🙂 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=Y2GsjDKwOpM

  ˙·٠•●♥ Luccilla ♥●•٠·˙

 • isabella

  Wy towarzyszu podlecki albo jesteście taki wyrafinowany nikczemnik albo też jesteście taki idiota i bałwan który nic nie rozumie. Inny choćby żył 1000 lat nie powypisywałby tylu błazeństw co wy w ciągu tygodnia.

  Was towarzyszu podlecki za pomówienia i naciąganie ludzi naiwnych na kasę powinno się oddać pod sąd,
  ale was by sąd uniewinnił bo czegoś tak kolosalnie idiotycznego jak wy jeszcze świat nie widział.
  Spójrzcie na siebie w zwierciadle, czy nie mdli was sam widok waszego cymbalskiego wyrazu?
  Jesteście przecie najidiotyczniejszą igraszką przyrody, jakiej drugiej nie ma.
  No powiedzcie sami towarzyszu podlecki czy podobacie się sobie?

 • ArA

  No co się dzieje z rezonansem Schumanna ?

 • Irol

  Nie mylcie modlitwy ( o coś), w tym przypadku o zniszczenie czegoś, z medytacją ( na coś). Nieładnie wprowadzać pomieszanie za pomocą New Jew Age.

  Ech.

  Panie Marku, medytacja jest prowadzona w innym celu niż uzyskanie czegoś. To o co Pan prosi to jest zwykła modlitwa czyli proszenie o coś byty ( uważane) za byty wyższe. Medytacje są co prawda różne, ale nigdy nie odważyłbym się medytować na „zniszczenie” bo ping-back może być bardzo mocny i bardzo nieprzyjemny. Osobiście z ciekawością obserwuje to Co Pan Robi i pomimo wszystko nawet dopinguje, ale medytacją sama w sobie jest już niebezpieczna, a Pan w sposób nieświadomy lub może, cholera wie, jak najbardziej świadomy, wprowadza do wcielonych umysłów aspekt zniszczenia. To na pewno nie pomoże, a może na prawdę mocno zaszkodzić. Proszę zmienić słowo: medytacja na modlitwa i będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam.

  • Marek

   Medytacja, modlitwa… to są te same czynności – uruchamiania możliwości naszych dusz. Jednak wcale nie musisz się na nią godzić – już ją wspierasz jeśli czytasz mój blog! Bowiem akceptowane jest to przez WODĘ w twoim organizmie, a woda jest znacznie wyższym bytem, ze znacznie wyższą inteligencją zbiorową i wyższą intencją czynienia dobra dla Wszechświata niż my. Woda decyduje o tym, czy twoja dusza będzie brała udział w intencji zbiorowej czy nie. Jeśli dusza danego człowieka nie jest na to gotowa, tzn. może poczynić szkody, to woda zablokuje ją.
   Dlatego też organizmy sztuczne nie mają duszy i nie mogą działać poprzez intencję, bo w nich nie ma wody. Sztuczne dodanie wody niczego nie załatwi, musi być ona elementem podstawowym budowy takiego organizmu.

   • Irol

    Nie, nie są.

    Medytacja jest naturalnym stanem umysłu i nie powinna być doświadczana poprzez jakiekolwiek, czy to pozytywne, czy to negatywne myśli. Medytacja to jest stan poza jakimikolwiek pojęciami stąd mylenie czy stawianie znaku równości pomiędzy medytacją, a modlitwą jest błędem.

    Po prostu proszę o nie mieszanie pojęć bo zaszkodzi Pan innym, a najbardziej sobie. Karma jest podstawą życia i każdy zostanie że swoich czynów rozliczony. Czy satanista, czy Lama, każdy musi się z tym pogodzić.

    Cieszę się, że Pan działa i stara się pomagać tylko proszę nie szkodzić sympatykom. Ci po drugiej stronie dobra w końcu się zmienią. Potrwa to kilka kalp, ale się zmienią.

    Pozdrawiam

    • Ciekawyyy

     ((( Medytacja jest naturalnym stanem umysłu i nie powinna być doświadczana poprzez jakiekolwiek, czy to pozytywne, czy to negatywne myśli. )))

     Modlitwa jest do kogoś czegoś o coś, dlatego automatycznie wiążę nasz umysł z tym od czego chcielibyśmy być wolni.
     Dopiero stany bezmyśli otwierają drogę do poznania prawdy najwyższej.

    • „stany bezmyśli” ciężkie zadanie ale wykonalne do pewnych granic bo w konsekwencji jakiś cel zostaje a to nasuwa jakieś myśli ale samo w sobie gubi zakłócenia .

    • Ciekawyyy

     Stan bezmyśli traktować jako zadanie osiągniecie celu już jest błędem ponieważ to właśnie pierwotny naturalny boski czy jak sobie kto nazwie stan i istnieje nieprzerwanie tylko my go nie rozpoznajemy nie odczuwamy zajęci tym co nazywamy życiem.
     Myśli przychodzą ale przecież i odchodzą od nas zależy czy się ich trzymamy mielimy je analizujemy zastanawiamy się nad nimi a one podrzucają nowe myśli/odpowiedzi/pytania i tak wydawało by się w nieskończoność 🙁
     Początkowo bardzo trudno usiłować ,,zapanować” nad zjawiskiem,
     nic na siłę bo same próby napinania się znowu spowodują myślotok a to pułapka lecz świadomość tego to również myśl i tak właśnie działa niespokojny umysł, ciągle coś tworzy poszukuje gdzieś tam i nigdy nie jest tu ani teraz.

     Stąd idea Boga jest dramatycznym błędem na ścieżce poznania, swoistym fiaskiem już na samym starcie bo on dla umysłu zawsze jest kimś innym odrębnym i gdzieś po za nami samymi i nigdy tu ani teraz i dlatego gdy tylko o nim (wyobrażeniu) myślimy modlimy się do niego etc. to nie może zostać doświadczonym/pojętym, jest to najzwyczajniej niemożliwym podobnie jak uciec od własnego cienia.

    • Roma

     istnieje coś takiego jak medytacja chrześcijańska, ale na tym forum tutaj o takiej medytacji nie mówicie

     odsyłam do radia maryja, tam są audycje na żywo !

     natomiast, niestety, medytacje i modlitwa w rozumieniu tego bloga
     to

     modlitwa jest do Boga jako siły wyższej
     a medytacja to wystawianie się na przejęcie przez złe duchy

     różnica jest FUNDAMENTALMA

     prosta do zrozumienia, gdy przyjmiesz kryterium PYCHY i POKORY

     Modlitwa to prośba = POKORA wobec siły wyższej

     Medytacja to stawiasz siebie w centrum i czujesz się panem nad wszystkim

     a nie jesteś panem niczego !!!

     medytacja to stan otwarcia się na relacje z demonami, otwierasz bramy i zapraszasz
     potem się nie dziw, że masz problemy duchowe,
     bo zaproszone demony same z siebie NIGDY nie odejdą

   • Kamil

    Pytam poważnie więc bez śmichów chichów i bez kasowania komentarzy proszę o szczerą odpowiedź. Marku czy leczyłeś się w przeszłości lub aktualnie leczysz się psychiatrycznie? Nie jestem lekarzem ale uważam że możliwości są dwie albo jesteś takim cwaniakiem i naciągasz naiwnych udając paranoika, albo jesteś autentycznym świrem.

    • Marek

     Nie jestem żadnym świrem. Niedługo sprawa zostanie ujawniona publicznie – w jakim stopniu przyczyniłem się do rozwalenia systemu.
     Sądzisz, że rząd polski odważyłby się na otwartą krytykę Izraela gdyby nie zaszły ważne zmiany?

    • Ciekawyyy

     To ci Proximianie po cichu wspierają rząd Polski ?
     Poznali się na Żydkach pomimo lat świetlnych dzielących nasze cywilizacje.
     Żydki najwyraźniej są znane w całej galaktyce ze swej nieokiełzanej obsesji powielania zysków wszelkimi możliwymi metodami.

    • Elfangel

     Panie Marku,czy jeśli ma się problemy natury duchowej czy można się zwrócić do Pana o pomoc np.o analizę i np.pokierowanie do jakiejś osoby,którą mogłaby pomóc i wyprowadzić na prostą.

    • Marek

     Na razie nie, bo nie mam kiedy skończyć wielu rzeczy, które zacząłem. Ale naprawdę dobrze ci zrobi lampa zdrowia i młodości, którą mam do zaoferowania – ona wyrównuje aurę, przez co „leczy” duszę. Picie z niej wody też bardzo dobrze działa. Nawet bez niej możesz sobie pomóc pijąc tzw. wodę ze smartfona – jakiś czas o tym pisałem.

   • ArA

    to nie to samo, dla tego jedno nazywa sie medytacja a drugie modlitwa! Modlitwa wibrujesz przygotowyujesz umysł, medytacja ma za zadanie skupić wolę, intencje.

   • Vismaya

    A ja powiem w prostych słowach
    modlitwa to mówienie do Boga… i wówczas Bóg nas słucha…
    medytacja to słuchanie w głębokiej ciszy to co Bóg ma nam do powiedzenia….

    a ludzie tylko gadają i gadają jak katarynki…
    i chcą przelać te swoje mądrości na wszystkie umysły …
    i wcale Boga już nie słuchają …. modlitwa – medytacja – wsio równo …
    no bo po co – skoro są mądrzejsi od Niego. 😉

    • Vismaya

     ARA,
     człowiek ma w sobie największego posłańca, który zawsze ma otwartą gorącą linię do Boga…. człowiekowi o otwartych zmysłach kurierzy są nie potrzebni….

    • Vismaya

     ARA
     a ja ci napiszę, że słyszę Go w każdej sekundzie mojego życia? Pewnie nie uwierzysz … a jednak….

    • Vismaya

     … co mi mówi,
     szepcze mi do ucha, że zawsze jest ze Mną …
     i że nigdy mnie nie opuści ….

    • „Słyszeć boga”” -kreatora ,najpierw eliminacja wszystkiego tego co moze być pośrednikiem bo nawet Chrystusy są pośrednikami, Ciekawyyy pisze;” naturalny boski czy jak sobie kto nazwie stan i istnieje nieprzerwanie” zgadza się , pośrednika możemy poczuć ale zdając się na niego nigdy nie będziemy nim ani sobą , jeżeli ktoś chce się modlić medytować to powinien to robić wylacznie do swojego wnętrza bo tylko przez swoje wnętrze dozna wyżyn .Struktury energetyczne świata mają swoje prawa zależności i zasady i są kluczem do poznawania i wspinania się na poziomy . Tutaj znakomity poradnik wszystkiego tego co rzutuje na ziemska „materialna ” egzystencje jest to standard na ewolucyjnej drodze rozwoju i poznawania nikt i nic tego nie zmieni oprócz zainteresowanej jednostki https://www.youtube.com/watch?v=UDlMX9An3dc cale duchowieństwo zawarte w fałszywych religiach jest jedynie po to aby zaburzyć ten naturalny rytm , przechwycić wypalić dusze ,oscylacja na niskich poziomach zmusza do nieświadomego kręgu reinkarnacji powtarzanego w nieskonczonosc aż do resetu duszy , mechanizmy są proste pseudo spowiedź i rozgrzeszenie dają poczucie rozgrzeszenia co jest pułapką , jedynie ofiara -ofiary mogą to uczynić NIKT inny ! co zasiejesz to zbierzesz nic „nie idzie w las” następnie” z prochu powstałeś ” i co dalej ? w kompost będziesz się zamieniać, albo gnić setki , tys lat , dlatego Słowianie znając te wszystkie faktyczne zależności palili dnia 9 ciała zmarłych uwalniając i jednocząc jednocześnie wszystkie poziomy energetyczne od strefy „materialnej „ziemskiej rzeczywistosci . Należy najpierw uczyć się i poznawać poziomy które bezpośrednio rzutuje na dalsza drogę , bo nie sztuka auto uruchomić i jechać trzeba znać przepisy jak i przebiegłość albo nieudolność innych urzeczownikow drogi .

    • Rambo

     Vismaya a może to głos diabła słyszysz?

    • dlatego wprowadzono nakaz noszenia chust u kobiet długie puszyste włosy unosiły się do góry „grzesznica nie grzesznica,” wiec zrobiono „białogłowy ” Świat ma naturę czysto elektryczna Wszystko to 100% energia .

  • Mira

   „To o co Pan prosi to jest zwykła modlitwa czyli proszenie o coś byty ( uważane) za byty wyższe. Medytacje są co prawda różne, ale nigdy nie odważyłbym się medytować na „zniszczenie” bo ping-back może być bardzo mocny i bardzo nieprzyjemny. Osobiście z ciekawością obserwuje to Co Pan Robi i pomimo wszystko nawet dopinguje, ale medytacją sama w sobie jest już niebezpieczna, a Pan w sposób nieświadomy lub może, cholera wie, jak najbardziej świadomy, wprowadza do wcielonych umysłów aspekt zniszczenia”
   To z pewnością kwestia pojmowania i nazywania określonych rzeczy – czyli funkcje umysłu. W tym, co pan Marek proponuje nie chodzi o destrukcję/walkę, a o świadome rozpoznanie i wyrażenie woli w znaczeniu „nie wyrażam zgody”. Bo wszyscy mamy już dość manipulacji i życia w roli bezwolnych, pokornych owiec, czyż nie? A wszystkie religie, łącznie z najnowszą New Age „uczą” nas tzw pokory i zgody na różnych „władców”, którzy nas wykorzystują na wszelkie możliwe sposoby. Po prostu mamy odzyskać świadomość SIEBIE i skończyć tę grę poprzez decyzję: dość! nigdy więcej! A wtedy, jak rozumiem, dajemy swoje przyzwolenie na wsparcie innym cywilizacjom, które również są za wolnością – w interesie wszystkich Istot pragnących zmiany, którą postrzegamy jako DOBRO.

   • Irol

    No cóż. To chyba lepiej życzyć sprawcom bólu i cierpienia po prostu tego, czego oni życzą innym. Wtedy nie będziemy narażeni na przyciąganie do siebie złych rzeczy w typie zniszczeń itp.
    Skutek dla obdarzanym naszymi życzeniami będzie dokładnie ten sam, a my nie będziemy przyciągali do siebie pomieszania ( specjalnie nie mówię zła bo zła jako takiego nie ma dokładnie tak jak nie ma ciemności. Jest tylko brak dobra i brak światła).

    • Mira

     :))) TAK! Widzisz te umysłowe zmagania?? :)Wejść do serca (nie do umyslu) i wybrać WOLNOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ, ŚWIATŁO. I zaufać – Sobie – tej części siebie, która jest części Źródła. A to diabelnie trudne z powodu umysłu właśnie, który wciąż kontroluje, osądza i usiłuje utrzymać władzę nad człowiekiem.

    • „To chyba lepiej życzyć sprawcom bólu i cierpienia po prostu tego,” nie nie destruktywne działania się potęgują to fałszywa droga ,ale życzyć doznania Siebie w Sobie to co innego nic nie zabieramy ani nie dodajemy , sprawca działający z premedytacja a co istotne bezkarnie otrzyma siebie samego w podarunku , teraz analogia do prawego czlowieka niech dozna Siebie w Sobie czy się nie ucieszy !? na pewno , ten Rytuał działa zapewniam jedynie czystość intencji , zakladajac w prawości lustro energetyczne zło i destrukcja wracają z impetem , jak wspomniałem liczy się intencja , Lew musi upolować aby przeżyć wiec intencja jest adekwatna do swiadomosci i cyklu rozwoju egzystencjalnego , Czlowiek moze zrezygnować z tego i zabić np , roślinę , żywic się światłem .prana albo swiadomie się unicestwić . Moralności zaś to obyczajówka jest jedynie wtedy formalna ,gdy niema mozliwosci porównawczych (izolacja ) dodatkowo wchodzi w grę współczucie .