Chcesz się uchronić przed ludobójczymi szczepieniami? Mów, że jesteś żydem!

impfungPomysł pochodzi ze strony Jima Stone ( http://82.221.129.208 )
Ponieważ jednym z ważnych czynników depopulacji globu są przymusowe szczepienia, bankstersko – satanistyczna sitwa podszywa się pod żydów, można to wykorzystać do uratowania własnego życia. Nie łudźmy się, że przymusowe szczepienia będą dotyczyć tylko wybranych grup, jak np. nastolatek szczepionych na siłę w Polsce szczepionką na rzekomy wirus HPV. To jest tylko test na to jak zareaguje społeczeństwo. A ponieważ większość lemingów milczy, godząc się na szczepienną kastrację swoich córek, to można być pewnym, że kolejne przymusowe szczepienia, pod jakimkolwiek pozorem, niedługo będą mieć miejsce. Na ten terror pozwala ustawa jaką niedawno podpisał uwielbiany przez „moherów” i nie tylko, Duda.
Dlatego też należy zastosować fortel który wytrąci zbrodniarzom tę broń depopulacyjną. Stańmy się wszyscy żydami i zażądajmy szczepionek koszernych!

Jeśli dojdzie do przymusowego szczepienia zażądajmy szczepionki z certyfikatem rabinackim. Nie powinniśmy też wierzyć w żadne zapewnienia, że dana szczepionka jest koszerna, liczy się specjalna etykieta.

Możecie być zapytani do jakiej synagogi chodzicie, dlatego warto rozeznać się w okolicy czy jest tam jakaś synagoga, wiadomo, że w Polsce jest ich niewiele – można więc śmiało powiedzieć, że wykonujecie swoje obrządki religijne w domu. Dobrze się więc zapoznać z obrządkami judaizmu, choć nikt wam nie może zakazać bycia żydem, nawet własnej inicjatywy. Ochronę zapewni wam Konstytucja, która stoi ponad ustawą podpisaną przez Dudę. W skorumpowanych sądach nikt nie uzna, że przymusowe szczepienia są eksperymentem medycznym i terrorem, natomiast, ponieważ duży procent sędziów jest wyznania mojżeszowego (nawet jeśli udają katolików), to będą mieć problem.

Bardzo ważne jest zapoznanie się z koszernymi etykietami, w razie gdy znajdzie się dla was „koszerna” szczepionka. Musicie być w stanie rozpoznać autentyczną koszerną pieczęć rabinacką.

Podobną radę można dać tym, którzy udają się do szpitala. Jeśli jest rubryka gdzie wpisuje się swoją rasę lub wyznanie (tak jest w USA) to należy wpisać „aszkenazyjska”. Talmudyczny żyd żyda nie zabije, bo mu tego zabrania Talmud, natomiast jeśli ma do czynienia z gojem, to wie, że ma do czynienia z „bydłem” więc nawet jakby celowo lub przypadków zabił goja, to ich Yahwe nie będzie się gniewał.

Najlepiej jest jednak unikać jakichkolwiek szczepień – za wszelką cenę. Wszczepione nanoczipy można usunąć, jednak nie jest to łatwe – wymaga skonstruowania specjalnego urządzenia magnetycznego, które zneutralizuje je i wyciągnie przez skórę. Konstrukcję niedługo opiszę na tym blogu.

Gdyby niestety doszło do zaszczepienia, to czasu na działanie jest niewiele. Najnowsze szczepionki mogą bowiem zawierać wirusy niszczące mózgi, jak to się stało z dziećmi w Brazylii. Roznoszenie wirusów zika przez komary jest dezinformacją, choroba spowodowana jest specjalnie opracowanym wirusem, którego prototyp został zaprezentowany w Pentagonie 2005 roku. Już wtedy mówiono o tym, że wirusami można usuwać dowolną część mózgu. Widocznie projektanci nieco przesadzili, bo wirus usuwa większą część całego mózgu.

Stone podejrzewa, że wirus w nowych szczepionkach będzie uszkadzał lewą półkulę, co uczyni nas dobrymi niewolnikami, którzy bez sprzeciwu będą się godzić na wszystko, a nasza inteligencja zostanie znacznie obniżona.

Ponieważ jest to wojna przeciwko ludzkości naszym obowiązkiem jest się bronić. Żydzi przez jakiś czas będą się cieszyć uznaniem przez elity jako ludzie – potrzebni są oni bowiem do eliminacji większości populacji, a Talmud jest idealnym narzędziem perswazji. Dlatego też powinniśmy zastosować podobny fortel – stańmy się krypto-chrześcijanami, krypto-buddystami, krypto-islamistami itd. udając żydów. Wtedy ocalimy to co nazywa się ludzkością.

38 komentarzy Chcesz się uchronić przed ludobójczymi szczepieniami? Mów, że jesteś żydem!

 • Teresa

  Po przeczytaniu wypowiedzi Graży na temat pseudopomocy MOPS-U dochodzę do wniosku, że finansowa pomoc 500+ nie jest do końca szczera. Jeżeli ten dodatek ma być przyznawany za pośrednictwem MOPSU, to niestety wyczuwam tutaj jakiś podstęp. Nie wiem, czy należy w tej sytuacji łaszczyć się na te 500zł, czy nie lepiej bardziej zaufać Bogu i prosić go o chleb powszedni, a MOPS omijać z daleka.

 • greg2014

  Państwowy handel ludźmi

  Wiążąc kilka faktów i informacji i wychodzi, że państwo polskie handluje ludźmi, a dokładnie dziećmi. Proceder ten w majestacie prawa nazywa się adopcją.

  Zacznijmy od pierwszej informacji:

  Odbieranie dzieci rodzicom z powodu biedy, to już nie incydenty. To przerażająca reguła.

  Górecki przywołuje przykład rodziny z jedenaściorgiem dzieci z biednej popegeerowskiej wioski w powiecie wejherowskim. Pod koniec czerwca szkoła zgłosiła problem do pomocy społecznej, a ta „pomogła” wnioskując do sądu o odebranie dzieci. Powód: dzieci nie chodziły do szkoły.

  Bo wszystkie pracowały w lesie. Zbierały jagody, żeby pomóc w domu.

  Link do źródła :http://wpolityce.pl/polityka/168677-odbieranie-dzieci-rodzicom-z-powodu-biedy-to-juz-nie-incydenty-to-przerazajaca-regula

  Druga informacja ze źródeł prywatnych z Kanady:

  6 tys. dolarów kanadyjskich plus opłaty państwowe kosztuje adopcja dziecka z Polski. Proces zajmuje kilka tygodni. Z roku na rok ilość dzieci adoptowanych z Polski rośnie. A to dlatego, że są jednymi z najtańszych. Przykładowo adopcja dziecka z Rosji kosztuje już 25 tys., a sama transakcja trwa o wiele dłużej.

  Klika pytań do rządu:

  W prawach dziecka jest zapis, że Państwo ma pomóc w godnym wychowaniu dziecka przez rodziców, a nie przejmować opiekę nad nimi. Okazuje się jednak, iż państwowa pomoc polega na przekazywaniu polskich dzieci w adopcję do krajów, gdzie akceptuje się np. związki homoseksualne itp.

  Skąd w ogóle taka różnica w cenie? 6 tys. za dziecko z Polski, ale 25 tys z Rosji?

  W trudnej sytuacji bytowej ważniejsza jest przecież życiowa zaradność i zdolność zarabiania pieniedzy. Czy aby na pewno szkoła nauczy ich tego lepiej niż rodzice?

  Ktoś powinien zgłębić ten temat. Może czas by NIK zgłosiła proceder do prokuratury? A może powinniśmy stworzyć organizacje broniące naszych dzieci?

  http://tenbez.neon24.pl/post/118921,panstwowy-handel-ludzmi

 • Graża

  złe rzeczy dzieją się za pośrednictwem MOPS i sądów, to nie jest wynik pracy tego rządu, oto wycinek wiadomości: Łukasz z Chorzowa mówi na przykład: – Gdybyśmy mogli cofnąć czas, nigdy byśmy się nie przeprowadzili do Chorzowa, nie zgłosili do opieki społecznej po pomoc. Bo wtedy się zaczęły wszystkie problemy.
  Jego partnerka Eliza dodaje: – Wolałabym żyć w nędzy, ale dzieci miałabym przynajmniej przy sobie.
  Magda spod Krakowa wyjaśnia: – Zarzucono mi, że skoro chodzę do MOPS-u, to znaczy, że jestem biedna i nie stać mnie na dzieci. A chodziłam, bo wszyscy chodzą. Pijakom dają pieniądze, to dlaczego ja mam nie skorzystać, byłoby na nowy ciuch dla młodej czy jogurty.

  Marek Szambelan, prezes Fundacji „Razem Lepiej”: – W Polsce co 10. dziecko żyje w skrajnej nędzy, a co 4. żyje w ubóstwie, niech sobie więc pani wyobrazi, gdyby te wszystkie dzieci poszły do pomocy społecznej, jaki tu byłby margines. Ile osób nie zwraca się po pomoc, ilu osobom wręcz pracownicy socjalni mówią: niech pani nie przychodzi po pomoc, bo będzie pani miała kontrolę, zabranie dzieci itd.

  Małgorzata Lusar z Fundacji Rzecznik Praw Rodziców: – Bywa tak, że instytucje zaczynają się interesować daną rodziną wyłącznie z powodu biedy, a potem, zamiast jej pomóc, koncentrują się na tym, co przemawia na jej niekorzyść. Gdyby nie bieda, nikt by się nie doszukiwał jakiejkolwiek niewydolności wychowawczej.

  Łukasz jeszcze macha ręką: – Ja to już do OPS-u nigdy nie pójdę. Bo co pójdę po pomoc, to mam sprawę w sądzie.

  link:http://kobieta.wp.pl/kat,132000,title,Nam-brakowalo-tylko-wozka-Odebrano-im-dzieci-z-powodu-biedy,wid,18180016,wiadomosc.html?ticaid=1168b0

  sama wiem jak MOPS wypełnia procedury, pomoc wyłącznie w zakresie procedur, ale jak się ktoś pochyli nas sprawą i zmobilizuje wszystkich kogo tylko można, a szczególnie osoby z MOPSu które wpadają jak większość urzędników w chocholi taniec procedur w strachu przed utratą pracy, jak im się wykrzyczy że ich praca to RATOWANIE CZŁOWIEKA, coś się zmienia i zaczynają funkcjonować lepiej, pomagać. MUSIMY SOBIE WZAJEMNIE POMAGAĆ – nikt nie ochroni młodych ludzi, którzy nie mają spadku, pomocy od rodziców i pracy, niszczą ludzi wszystkimi metodami, mam nadzieję ze 500+ zatrzyma wydzieranie dzieci rodzicom.

  • Graża

   i to wkroczy do nas: Skala problemu wykorzystywania seksualnego dzieci w Niemczech jest znacznie większa niż przypuszczano – wynika z najnowszego raportu na ten temat. Eksperci domagają się systematycznych badań. link:http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zaskakujaca-skala-wykorzystywania-seksualnego-dzieci-w-rfn-epidemia/fck3kn
   moim zdaniem to kolejny wdrożony etap pfu, protokołów mędrców syjonu – otwarcie drogi do prawnego obniżenia wieku inicjacji seksualnej – przerażające jest, że szerokim frontem na różnych płaszczyznach robią swoje, mam wrażenie ze jesteśmy opętani ich przepisami, procedurami, które nie pozwalają ocenić rzeczywistości i zanim się orientujemy, oni już są nie o dwa kroki dalej ale dwieście.

 • Czy ten artykul jest niesmacznym zartem czy autor nie ma piatek klepki? Proponuje kuracje zdrowotna dla autora: niech podejdzie do sciany I walnie w nia glowa kilka razy. Jesli nie odejdzie ochota pisania takich bzdetow I robienia ludziom sieczki w glowie prosze powtorzyc kuracje.

 • Irol

  Nie wolno nic podpisywać. Udawaj żyda albo zmieniaj co roku ZOZ. Przez te kilka lat nie dojdą co jest bo mają typowy żydowski burdel w dokumentach.

 • Irol

  Nie wolno nic podpisywać. Udawaj żyda albo zmieniaj co roku ZOZ. Przez te kilka lat nie dojdą co jest bo mają typowy żydowski border w dokumentach.

 • ALFA

  O witaminach i statynach – Jerzy ZIĘBA – 22.02.2016
  https://www.youtube.com/watch?v=jHBAwKqCSUY

 • ahz

  Niedawno w Ośrodku Zdrowia pielęgniarka zwróciła mi uwagę na brak szczepień u syna. Dodała jednak, że jeśli się nie zgadzam powinienem napisać stosowne oświadczenie. Nie było mowy o karach. Oczywiście jestem przeciw wakcynie dlatego na wkłucie się nie zgodzę.

 • katerina404

  DOŚĆ ŚCIEMY W MEDIACH

  To powinien zobaczyć każdy zwolennik Komitetu Obrony Demokracji, Nowoczesnej, PO, ale także każdy czynny widz telewizji polskojęzycznej dla zmylenia nazywaną telewizją polską.

  Telewizja publiczna powinna zniknąć i przestać być finansowana z pieniędzy podatników.
  My mówimy dość płacenia za propagandę!
  A jeżeli już media publiczne mają istnieć to Polacy muszą mieć czynny wpływ na to co jest pokazywane w telewizji, kto prowadzi audycje itd.

  Koniec wybierania kolesiów do zarządu, koniec wprowadzania resortowych dzieci na stanowiska przez nich nazywane dziennikarskimi.
  To wstyd i hańba dla każdego uczciwego dziennikarza.

  https://www.youtube.com/watch?v=8dZKJvXxX0g

 • czaro

  Nie można badać katastrofy jeśli miejsce takowej nie jest znane. Nic jak dotąd nie potwierdza upadku 101’ki na polance zwaną przez blogerów „polanką samosiejek”.

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17499&Itemid=100

 • Add

  Łatwo jest się mądrzyć w sprawie szczepień, ale postawcie się w sytuacji rodziców, którym nałożono grzywny w celu przymuszenia i wchodzą na konto. Jak zapłacisz, to i tak nie zwalnia z obowiązku zaszczepienia. Za kilka miesięcy nakładają znów grzywnę, ale zwiększoną. Pisma, zażalenia zarzuty itp. są zawsze oddalane. Niektóre rodziny z tego powodu nie chcą mieć dzieci, inne uciekają za granicę, gdzie szczepienia są dobrowolne.

  Jeśli wiecie na co się powoływać w walce z urzędasami to piszcie, bo sytuacja z uniknięciem szczepienia jest trudna.
  Ktoś pisze, że trzeba kupić broń…, ale co z tego, jak ci wejdą na pensję i nie będziesz miał pieniędzy na życie, energię itd.

  • monitorpolski

   To dlaczego nic nie robicie? Przecież trzeba się łączyć i przeciwdziałać.
   Przecież to jest niezgodne z Konstytucją, nie mówiąc o tym, że jest to ludobójstwo – nie brakuje dokumentów, które potwierdzają że szczepionki powodują bezpłodność, autyzm, a nawet śmierć. Jeśli pod Sejmem stałą by stała pikieta min. 100 rodziców poszkodowanych dzieci, to gadka była by inna.
   Przecież oddając dziecko do szczepienia niszczysz go – twoim obowiązkiem jest ochrona zdrowia i życia dziecka z poświęceniem swojego życia włącznie.

   • Nina Danko

    Masz racje! Zdrowie dziecka to najwazniejszy obowiazek rodzicow a szczepionki to trucizna! Ludzie sie powinni organizowac i walczyc o zdrowie dzieci!

 • greg2014

  c.d:

  państw w długiej kolejce po zakup ich technologii.

  Proszę zadać sobie elementarne pytanie – jakiego rozmiaru siły zbrojne USA musiałyby stacjonować w naszym kraju, aby były w stanie zabezpieczyć nas przed Rosją ? Mówimy tutaj o rozmiarach rzędu kilkuset tysięcy, a nie kilkudziesięciu tysięcy. Kto wypłacałby tym żołnierzom wynagrodzenie ? Kto pokrywałby koszta utrzymania ponad 5-krotnie wyższe niż żołnierzy polskich ? Nasz budżet, Polacy ? A jeżeli my nie jesteśmy w stanie zapewnić takiego utrzymania, to dlaczego liczymy na to, że USA chojnie wydadzą kilka miliardów dolarów na zapewnienie bezpieczeństwa dla państwa, którego dochód narodowy brutto jest mniejszy od obrotów takich firm jak Apple czy Google ?

  Amerykanie mają jedną, bardzo prostą zasadę, którą kierują się w polityce i bezpieczeństwie : biznes.

  Postanowienia z konferencji w Monachium mają zatem kluczowe znaczenia dla całego świata. Nie ulega wątpliwości, że Turcja została na tej konferencji sprzedana i zdradzona. Nie wiemy jeszcze dokładnie czy taki sam los spotkał Polskę, ale pierwsze informacje docierające „z frontu” są szczególnie niepokojące. Natomiast Chiny już od dawna są na celowniku USA i nowe porozumienie jest odpowiedzią na ambicje geopolityczne Państwa Środka.

  Najbardziej niepokojące dla nas są informacje o wycofaniu się zaangażowania USA w Polsce poprzez użycie pretekstu o odsunięciu się naszego kraju od demokracji.
  ==

  http://alternews/

  http://telewizjarepublika.pl/gwaltowne-protesty-w-indiach-10-milionow-ludzi-bez-wody,29873.html i jeszcze jeden temat z indi media milcza a zachwycaja sie odgrzewaniem kotletow bolka o ktorym wiadom ze zdrajca jest.

  -w MONACHIUM PODZILONO STREFY WLYWOW p.Putin z p.Obama dokonali podzialu owieczek do dalszego strzyrzenia
  ==

 • greg2014

  ==Zdrada w Monachium==

  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  Powinniśmy szczególnie uważnie wyciągnąć wnioski z zachowania USA, które w ciągu 24 godzin zwróciły się przeciwko drugiemu najważniejszemu państwu NATO i największej armii NATO u bram Europy.

  XX wiek zaczął się z opóźnieniem. Momentem wyzwalającym jego początek był zamach na ś.p. arcyksięcia Franciszka Ferdynanda Habsburga w Sarajewie 28 czerwca 1914 który rozpoczął I wojnę światową. Około 100 lat wcześniej XIX wiek również rozpoczął się z poślizgiem od Kongresu Wiedeńskiego (wrzesień 1814 – czerwiec 1815), który wypracował nowe zasady ładu kontynentalnego. XXI wiek jest niezwykły ponieważ tak, jak kiedyś wszyscy zaprzeczali chylącej się epoce Napoleońskiej, rozpadowi ZSRR lub upadkowi potęgi Austro-Węgier, tak dzisiaj nie do przyjęcia dla powszechnej świadomości jest fakt, że 12 lutego 2016 roku w Monachium weszliśmy w nową erę. Tak jak XX wiek rozpoczął się od upadku potęgi Europy kontynentalnej i zakończył ostatecznie epokę imperializmu kolonialnego, tak XXI wiek rozpoczyna się od upadku chrześcijaństwa i zakończy się upadkiem całej zachodniej cywilizacji.

  2016-02-22-02.jpg

  Konferencja w Monachium przejdzie do historii podobnie jak konferencje w Teheranie, Jałcie czy Poczdamie. Nieoficjalne doniesienia mówią o tym, że Stany Zjednoczone porozumiały się z Rosją w sprawie podziału stref wpływów w Europie Wschodniej i na Bliskim Wschodzie. W zamian Rosja zobowiązała się do pohamowania rozwoju gospodarczego Chin w Kierunku Europy, poprzez blokadę wszystkich projektów transportowo-lądowych, w tym Nowego Jedwabnego Szlaku. Jednocześnie Niemcy potwierdziły swoje zaangażowanie we wsparcie gospodarcze dla Rosji i zagwarantowały odbiór gazu i innych surowców rosyjskich przez następne dekady. Mniej więcej w tym samym czasie zniesiono sankcje gospodarcze dla Białorusi, co de facto umożliwiło zniesienie sankcji na Rosję, gdyż teraz jej towary będą płynąć przez Białoruś z nowymi etykietami. Innymi słowy, Stany Zjednoczone zdecydowały się również zrekompensować Niemcom i Rosji straty materialne związane z izolacją Chin poprzez oddanie wolnej ręki w Europie Środkowo-Wschodniej oraz odstąpieniem od dalszego wsparcia Turcji na Bliskim Wschodzie.

  Ustalenia i umowy w zakresie nowego ładu na świecie odbyły się za zamkniętymi drzwiami. Podczas, gdy mocarstwa światowe ustalały podział swoich stref wpływów – polscy politycy topili się w oparach absurdu i debatach bez najmniejszego znaczenia dla przyszłości kraju. W nowym układzie sił gwarantem stabilizacji są Stany Zjednoczone, Niemcy i Rosja. Natomiast najbardziej poszkodowane i pominięte są trzy kraje : Polska, Turcja i Chiny. Pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej, takie jak Rumunia, Czechy, Węgry i Słowacja – nie były praktycznie w ogóle brane pod uwagę jako istotne elementy rosyjskiej strefy wpływów.

  Ktoś, kto był obecny na konferencji w Monachium mógł odnieść wrażenie, że cofnął się w czasie o 25 lat. Była to konferencja, na której nieustannie obecne były takie hasła jak : walka z terroryzmem, nowa zimna wojna, nowy układ sił, Syria, Turcja, Irak, ISIS. Najbardziej wyeksponowanymi elementami wyposażenia były flagi USA, Rosji, Niemiec i Organizacji Narodów Zjednoczonych. Polityków Europy Środkowo-Wschodniej celowo ustawiono na świeczniku w centrum dyskusji z osobami o trzeciorzędnym znaczeniu. Kluczowe decyzje podejmowane były za zamkniętymi drzwiami.

  2016-02-22-03.jpg

  Nowy układ sił zakłada, że Rosja zapewni spokój w Syrii i w Iranie, natomiast USA zapewnią spokój w Iraku i jego peryferiach. Jednocześnie Rosja otrzymała wolną rękę w regionie Europy Wschodniej (były bufor ZSRR), w zamian za dopilnowanie, aby Nowy Jedwabny Szlak nigdy nie powstał. USA będą blokować morskie drogi rozwoju Chin, a Rosja będzie blokować lądowe drogi rozwoju Chin. Rosja zobowiązała się do odstąpienia z agresywnej polityki wobec Japonii, natomiast USA skasowały wszystkie swoje projekty w Europie Środkowo-Wschodniej. Nigdy w Polsce nie powstaną amerykańskie bazy i nigdy w Polsce nie będzie stałej obecności wojsk NATO z USA lub Europy Zachodniej.

  Zaskoczeni ?

  Gdzie jest tarcza antyrakietowa ? Gdzie jest szpica NATO ? Zamiast wielkich projektów pozostały do dzisiaj wielkie, puste obietnice. Zbliża się do końca druga kadencja Baraka Obamy i poza wspólnymi ćwiczeniami kilku tysięcy żołnierzy – nie wprowadzono ŻADNYCH rozwiązań, które mogłyby zapewnić nam bezpieczeństwo przed Niemcami lub Rosją. Polacy muszą mieć również świadomość, że nowy prezydent USA – niezależnie czy będzie to Hillary Clinton czy Donald Trump – najprawdopodobniej nie potrafią obecnie nawet wskazać Polski na mapie, nie mówiąc już o jakichkolwiek wspólnych projektach. Fakty nie ulegają wątpliwości – oprócz kilku używanych samolotów F-16 nie mamy żadnych korzyści ze współpracy z USA. Kusimy ich tutaj nowym przetargiem na śmigłowce, okręty podwodne i inne technologie, ale w praktyce dla USA jesteśmy tylko jednym z kilkudziesięciu roszczeniowych…

 • MM

  Kupię Quantec.

 • MM

  Kupię Quantec.

 • MM

  Kupię Quantec

 • Ania

  Niemiecka Telewizja demaskuje zbrodniczą działalność Georga Sorosa [wideo]
  George Soros został zdemaskowany przez niemiecką telewizje KLA.TV jako jeden z głównych filarów dokonujących się przemian na świecie. Pieniądze żydowskiego miliardera finansują rewolucje i zmiany odczuwalne na całym świecie, za jego plecami stoi najpotężniejsza rodzina żydowskich bankierów Rothschild (Rotszyld), która od ponad 200 lat kontroluje sektor bankowy oraz stawia podwaliny pod budowę rządu światowego tzw. Nowego Porządku Świata.
  https://youtu.be/_vUL0t1CW8Y
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/112907-2016-02

 • kierownik.karuzeli

  To nie jest najgorszy pomysł, ale to takie pasywne, z drugiej strony najlepszą obroną jest atak. Jak 7 miliardów ludzi się nie spiknie żeby ogarnąć temat to 500 tyś nie bardzo da radę….

 • Vismaya

  Chcecie dobre żydowskie papiery,
  zgłoście się do jotbeka…
  on wam takie załatwi w tri migi, nikt ich nie obali,
  w dodatku rozgłosi na cały świat …
  i ponad wszelką wątpliwość zrobi z was prawdziwego żyda …

 • Od samego poczatku myslalam,ze szczepionkami beda
  faszerowac tylko GOYEM.A,jak glosno mowia”Was Polakow
  nie bedzie…”.Miliony wypedzono za chlebem,na tych
  co pozostali tez znajda sposob.
  1)glodowe renty i zarobki.
  2)opieka medyczna i socjalna najgorsza w calej U.E
  3)GMO
  4)chemia nafaszerowane jedzenie,ubranie itd
  5)przymusowe szczepienie
  6)zabieranie rodzicom dzieci do zagranicznej adopcji

 • katerina404

  CIEKAWY MATERIAŁ O DONALDZIE TRUMPIE

  Od kreskówki do realu. „Elity” bawią się masami,a masy się cieszą,że mają złudzenie przeprowadzenia zmian.

  https://www.youtube.com/watch?v=7aTNskAOUKs

  • anulka

   Bardzo ciekawe. O przekazie podprogowym wiadomo już od bardzo dawna (bynajmniej niektórym). Kiedyś zaczytywałam się w książkach Deana Koontza. Pamiętam jedną, świetnie napisana. Na pozór to o czym opowiadał wydawało się czymś niewytłumaczalnym, ale w końcu okazało się testem na ludziach żyjących w małym miasteczku. Miał on na celu sprawdzić jak bardzo można sterować człowiekiem, właśnie podprogowo. Dodatkowym „zmiększaczem” była woda skażona jakimś środkiem który wspomagał cały eksperyment. Cóż czasem najbardziej niewiarygodne może okazać się naszą rzeczywistością.

 • stella

  Na zachodzie rodzice dzieci nieszczepionych ,wytworzyli ankiete /dostepna w necie/ w ktorej zobowiazuja lekarza ,ktory chce szczepic zdrowe dziecko…by stwierdzil stan zdrowia dziecka przed szczepieniem ,i naturalnie jesli dziecko zacznie chorowac po szczepionkach ,zobowiazuje sie swoim podpisem ,w obecnosci swiadkow ,na wlasne koszty dziecko leczyc …i jesli dziecko nie bedzie w stanie np.pracowac ..dozywotnia rente placic ! Zycze powodzenia przeciwnikom wszczepiania chorob dzieciom!