Co się stało z Krzysztofem Winiarskim?

Czy Krzysztof Winiarski jest ciężko chory? /wpis uaktualniony 3 lipca 2017/
 
Na moją odpowiedzialność zrobiłem dzisiaj diagnozę urządzeniem Quantec Krzysztofa Winiarskiego pod kątem pytania czy żyje. Nie będę przedstawiał całej diagnozy, odpowiedź nie jest jednoznaczna. Jednak ostatni punkt diagnozy daje dużo do myślenia:
„Analiza. Jednostki Bovisa i ciała. Biowitalność człowieka około 3700 jednostek Bovisa, punkt krytyczny, pojawia się agonia, stany somatyczne na pograniczu śmierci klinicznej, także skłonności samobójcze z realną groźbą samounicestwienia, zgony z powodu choroby somatycznej.”
 
Jest to na poziomie D1, a więc fizycznym, nie jakaś perspektywa czy też przeszłość. Z Krzysztofem Winiarskim jest bardzo źle – z uwagi na niski poziom biowitalności. Czym jest to spowodowane – nie wiadomo. Być może atakiem, Quantec pokazuje także ataki ze strony „agresora„.
 
Na pytanie „czy żyje?” Quantec odpowiedział zagadkowo – 3 razy tak, 2 ray nie. Dodając „otrzymasz odpowiedź w zupełnie inny sposób”. Wniosek? Ciężka choroba i niski poziom biowitalności – życie Winiarskiego jest zagrożone, być może dlatego bioenergoterapeuci go nie wykrywali jako żywego.
 
Oczywiście, Quantec podaje sposób wyjścia z tej sytuacji, poprzez np. podawanie wody energetyzującej oraz / i … podanie bajkaliny (tarczyca bajkalska).
Ponieważ nie mam kontaktu z Krzysztofem puszczam tę informację publicznie, może do niego dotrze.
=================================
Dodatek: Opinia bioenergoterapeuty:
 
Z tego co napisałeś o Winiarskim na postawie Quanteca + to co ja widzę odbieram z jego pola kwantowej matrycy wynika że jego stan jest zbliżony do stanu i poziomu Maxa Spiersa sprzed roku. Odbieram jako przyczynę tego stanu atak z nie określonych źródeł substancją chemiczną siejącą destrukcje oraz zaburzenia w ciele i umyśle, wzmocniony działaniami psychotronicznymi wywołującymi lęki, strach panikę i stany depresyjne. Jego osobowość jest wypierana i blokowana strumieniami pola rezonansu szkodliwego dla życia. Lewa półkula mózgowa jest bardziej narażona na działanie tych strumieni destrukcji. Układ nerwowy Winiarskiego jest celowo zakłócany co ma doprowadzać stopniowo do powikłań psychiatrycznych. Atakowany jest również układ wegetatywny i wieńcowy.

[Uwaga, poniższy tekst umieściłem przed publikacją najnowszego wywiadu z Krzysztofem Winiarskim u Alexa Berdowicza. Nie zmienia to jednak faktu, że Winiarski się ze mną nie skontaktował. Czekam na jego telefon i spotkanie – praz wytłumaczenie do kamery dlaczego zamilknął. W takich przypadkach jaki się zdarzył ze „szpiegiem w MON” trudno uwierzyć by Winiarski mnie „olał”, tym bardziej że sam nalegał na jak najszybsze spotkanie.]
DSC02330Bardzo się niepokoję o Krzysztofa Winiarskiego. Ostatni raz rozmawiałem z nim 10 maja, zaraz po tym jak wysłał mi SMS z tekstem „Oddzwon, PILNE, SZPIEG W MON”. Powiedział, że wpadł na siatkę szpiegowską w MON, nie tylko jednego szpiega. Od razu poradziłem mu, żeby jak najszybciej opublikował dokumenty jakiekolwiek ma, bo może się to dla niego źle skończyć. I że dobrze by było gdyby kopie tychże dokumentów gdzieś zabezpieczył. „Nie martw się zrobię tak by być bezpiecznym”- i dodał – „nie bój się, przyjadę w piątek”. Było to w środę 10 maja, więc spodziewałem się go 12-tego. Nie pojawił się, nawet nie zadzwonił. Znając go, sądziłem że wie co robi, może gromadzi dodatkowe dokumenty. Choć w tej sytuacji powinien był mi dać znać, że nie przyjedzie.
13-tego w sobotę zadzwoniłem, wysłałem SMS-a, nic.

Sądziłem, że może zmienił zdanie odnośnie publikacji, więc nie ponawiałem prób połączenia się z Winiarskim. Wcześniej bywało tak, że długo się nie odzywał by potem się do mnie nagle zgłosić. Poza tym sam mówił, że jest byłym agentem służb i że wie co robi. DSC02331
22 maja dostaję SMS, że jest poważnie chory i nie odbiera telefonów. Dziwne, że nie dzwonił, tylko wysłał SMS. W szpitalu nie odbierają telefonów, nie wiem co to musiała by być za „choroba” by nie mógł rozmawiać. Szczególnie, że w ostatniej rozmowie mówił, że „takiej afery Polska jeszcze nie widziała”.
Co mogłem zrobić? Poczekałem te 7 dni, znów spróbowałem nawiązać kontakt, zostawiłem też nagraną wiadomość z prośbą o pilny kontakt. Pytałem też wspólnych znajomych czy się z kimś kontaktował – nie.

Aż tu nagle 2 czerwca Winiarski występuje u Aleksa Berdowicza (nota bene to on polecił mi Winiarskiego bym robił z nim programy) i porusza wg. mnie całkiem banalne tematy. Zero o szpiegach w MON, żadnych dokumentów na ten temat. Uwagę moją zwrócił zupełnie inny styl mówienia Winiarskiego niż w moich audycjach, jakby bez werwy, jakby zastraszony. Pierwsze wrażenie, to że ten człowiek był poddany torturom – takie miałem myśli. A pierwsze wrażenie często się potwierdza. Nie czułem go też jako żywego.

zob.: https://www.youtube.com/watch?v=4vV2nMxaS_Q

WiniarskiObawiam się, że Krzysztof Winiarski, jeśli żyje, to jest w poważnych tarapatach. Być może go zastraszono, że ma mówić o sprawach banalnych, dziwne tylko że się do mnie nie zgłosił. Wiem, że mnie lubił i bardzo mu zależało na audycjach na moim kanale.
Zapewne ktoś wywarł na nim nacisk by się do mnie więcej nie zgłaszał, gdyż ja nie jestem kontrolowalny. Dzisiaj, po tym co widzę, nie daję głowy ani za Berdowicza, ani innych „niezależnych” co np. promują podejrzanego typa, który rzekomo walczy o polskie dzieci.

Dwaj znakomici bioenergoterapeuci nie stwierdzają znaku życia ze strony Krzysztofa Winiarskiego. To nie jest jeszcze dowód, ale też nie jest to opinia jednej osoby, tylko dwóch – niezależnie. Jeden z nich powiedział, że pole życia zanikło ok 3 tygodnie temu, a więc niedługo po audycji u Berdowicza. Obawiam się, że Krzysztofa Winiarskiego możemy już więcej nie zobaczyć z jego ciekawymi audycjami.

80 komentarzy Co się stało z Krzysztofem Winiarskim?

 • nekromancer

  Rok 2017 to rok 5777 dokładnie tyle dni mija czyli 5777 od 11 września 2001 Czy coś się wydarzy w tym dniu Czy illuminati coś szykują. W Polsce będzie Trump z nim związane są 7 (Trump miał 70 lat 7 miesięcy i 7 dni jak obejmował urząd). Mam nadzieje że z Trumpa nie zrobią Trupa na naszej ziemi.

 • Tomisław

  Marek, odnośnie nowego materiału filmowego z Holandii o chemtrailsach wstawiam link do strony holenderskiej która od dawna informuje o tym problemie.
  http://www.wanttoknow.nl/?s=Chemtrails

 • Smith

  Admin! Zorganizuj zbiorową medytację! Pilnie! Dziś i jutro np 21:00

 • Sprawa pisania Petycji.
  Każdy Polak musi wiedzieć, iż ujawnia się swoim śmiertelnym wrogom podpisując petycję z imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania. Polskim Oficerom i żołnierzom zatrzymanych przez judeo-satanistów z Rosji udostępniono kartki świąteczne aby napisali do rodzin. Kartki nigdy nie dotarły ale dotarły oddziały morderców i mordowali nie tylko ich całe rodziny ale także i sąsiadów aby słuch o nich zaginął.
  Ja odsiedziałem w więzieniu 6 miesięcy za słowa napisane napisane w Petycji nr. 1248 do Parlamentu Europejskiego.
  Czy ty Polaku albo Polko chcesz sprowadzić śmierć na swoje dzieci, rodzinę albo znajomych ? Jeżeli koniecznie chcesz tego to podpisuj „PETYCJE” i ułatwiaj swym śmiertelnym wrogom zadanie.

   • sprawdzam

    bójmy się zatem

    • Nie bądź głupi nie daj się zabić !
     Znasz to zawołanie BOCHATEŻE ?

    • sprawdzam

     Ty, jak rozumiem, żadnej petycji nie podpisałeś, a mają Cię i Twoją rodzinę na widelcu bardziej niż mnie.

    • Na widelcu judeo-sataniści mają Nas wielopokoleniowo należy uzupełnić informację.
     Podpisałem Petycję 1248/2007 do PE i poszedłem siedzieć. Należy czytać ze zrozumieniem, a nie obudzić się wczoraj jak Rybak i promować wrogów prawdy.
     Zatem wnioskuję, iż te komentarze mają na celu wyśmianie ostrzeżenia dla Polaków Słowian .

    • sprawdzam

     Jesteś pierwszym, który swoją rodzinę naraża na niebezpieczeństwo, a zatem nie strasz ludzi, którzy mają chęć podpisywać petycję, bo tak kręcąc wokół tego tematu narażasz się na śmieszność.

     Poza tym, co to za niebezpieczeństwo? Podpisując petycję nie podajesz adresu, tylko miejscowość, którą i tak jest znana, kiedykolwiek tylko klikniesz w klawiaturę (nawet tutaj wyrażając swoje opinie na blogu).

    • Wracając do Polski wiedziałem od mego Wuja że będę siedzieć i dlatego była opcja zakupu gospodarstwa rolnego aby ograniczyć możliwości uwięzienia mnie.
     No cóż, całe szczęście że niejaki sprawdzam to nie moja rodzina.

    • sprawdzam

     Ja mówię o sankcjach, jakie nas mogą spotkać za wyrażanie własnych poglądów w necie, bo przestrzegasz przed tym
     i nie udawaj, że nie wiesz, o co chodzi. To co teraz piszesz, to nic więcej niż zwykła taktyka odciągania od sedna sprawy i ciągnięcia innego wątku znana z Schopenhauera.

     To Twoje zdanie, do którego się ustosunkowałam:
     Sprawa pisania Petycji.
     Każdy Polak musi wiedzieć, iż ujawnia się swoim śmiertelnym wrogom podpisując petycję z imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania.

   • ninanonimowa

    ——– przeczytałam petycję, ZNAM opisane METODY z autopsji. Życzę Panu SZCZĘŚCIA w walce o niezbywalne PRAWA Obywatela Państwa polskiego.

    ANIOŁ STRÓŻ niech czuwa nad Pana losem. Poprosiłam go o to, Pana proszę o to samo.

    ANTYKLERYKAŁ nina

 • sowizdrzał

  Polska znowu jednoczy Europę w Krucjacie przeciwko wojującemu islamowi

  https://www.youtube.com/watch?v=9JWphKtzY0Y

 • kk7qq

  Drugie uruchomienie chińskiej rakiety dalekomorskiej

  https://www.facebook.com/RTnews/videos/10155722846719411/?fref=mentions

 • kk7qq

  Psychopaci -Satanisci niszcza dzieci 🙁

  Kolejna pokazowka stuknietej Angeliny J. ktora , mam nadzieje nie bedzie zacheta dla kolejnych swirow 🙁

  —————

  To już pewne. Córka Pitta i Jolie przejdzie kurację, by nigdy nie stać się kobietą

  Shiloh Pitt to 11-letnia córka aktorów Angeliny Jolie i Brada Pitta. Choć dziewczynka definitywnie odziedziczyła urodę po mamie (spójrzcie tylko na te usta!), to bardziej utożsamia się z płcią męską. Jak podaje francuska agencja prasowa AFP, rodzice zgodzili się, by dziecko rozpoczęło procedurę hormonalną, która sprawi, że Shiloh nigdy nie stanie się kobietą.

  https://kobieta.wp.pl/to-juz-pewne-corka-pitta-i-jolie-przejdzie-kuracje-by-nigdy-nie-stac-sie-kobieta-6139494788282497a

  Brad i Agelina już dawno potwierdzili transseksualność małej Shiloh. 11-letnia obecnie córka aktorów od małego, za przyzwoleniem rodziców, akcentowała swoją „męskość” nosząc dziecięce garnitury, krótkie włosy, a w domu podobno każąc nazywać się imieniem John lub Peter.

  Jak w 2015 roku podał amerykański portal Radar, aktorska para już wtedy myślała o zmianie płci swojej córki. – Shiloh ma bardzo silną osobowość, jest chłopczycą, która od sześciu lat nosi chłopięce ubrania i żąda, by mówiono do niej John lub Peter. Angelina akceptuje każdy wybór swojej córki, więc i Brad to robi, chociaż ma nadzieję, że niedługo z tego wyrośnie – zdradził wówczas znajomy gwiazdorskiej pary. Już wtedy rodzice i Shiloh mieli ponoć udać się na konsultacje lekarskie.

  Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru – podkreślała wielokrotnie Angelina, co wzbudzało duże kontrowersje i rozpoczęło dyskusję na temat transseksualności wśród dzieci.

  • Polak Słowianin

   No to mamy dalsze promowanie nienormalności tej żydufki jolie. Najpierw niby obcięła sobie koszerne cycki, aby jakaś zadżumiona część gojek poszła jej śladem a teraz kolejny cyrk. Pejsom wydaje się, że uda im się wtłoczyć tą nienormalność gojom, ale to już nie przejdzie. Na pohybel tym nienormalnym sqrwysynom.

   • P

    Zapamiętałem to, co na jej temat powiedział kiedyś w jednym ze swoich filmów dr Jaśkowski.

    Otóż niejaka Jolie miała silikony zamiast tego co natura stworzyła. A silikony ponoć trzeba wymieniać co jakiś czas. Skorzystano więc z nadarzającej się okazji i upieczono kilka pieczeni przy jednym ogniu.
    – Po pierwsze Angelina skorzystała sama na tej czysto reklamowo- marketingowej operacji zarabiając masę pieniędzy (bo za darmo tego nie robiła) i dostając nowe silikony (chociaż nikt do końca nie wie, co jej tam wymieniono).
    – Globalne elity też uzyskały wszystko to, co chciały, i także podwójnie. Bo po pierwsze zarobiły na sprzedaży silikonów, a po drugie skutecznie wyprały mózgi u części kobiet (część z nich zakodowała sobie, że lepiej pozbyć się piersi profilaktycznie, niż zachorować na raka i robiła to co Jolie).
    A przy okazji Jolie usuwając sobie piersi przybrała politycznie poprawny i obecnie bardzo pożądany wizerunek typu „homo-niewiadomo”. A teraz ciąg dalszy czyli córeczka, w myśl krzewienia ideologii lewackich elit, będzie też homo-niewiadomo…

    • sprawdzam

     No a poza tym, wraz z dziećmi do Syrii zamierza się przeprowadzić.
     Mam nieodparte wrażenie, że całe jej życie to akcje marketingowe NWO.

 • Qwerty

  Konspiratorzy i naprawiacze rzeczywistości, zgraja durniow, wystarczy cokolwiek podrzucić a oni lykaja jak pelikany.
  Nie osmieszajcie się bo po wpisach was poznać, hahaha

 • sara

  https://www.polishclub.org/2017/06/30/toksyny-niszczace-zdrowie-gis-sie-truje-ludek-wisla/

  dr Jerzy Jaskowski

  Z cyklu: „P-223 & P-224, państwo istnieje formalnie”.

  Toksyny niszczące nasze zdrowie – Główny Inspektor Sanitarny.
  „Jeżeli wolność słowa cokolwiek oznacza, to oznacza ona prawo do mówienia tego, czego ludzie nie chcą słyszeć i co chcieliby ukryć”.
  Jerzy Orwell
  100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania
  98% nie wie zupełnie w jakim celu.

   • Polak Słowianin

    To, że podrzucają nam zdjęcia z jakiejś pustyni i mówią, że to Mars nie oznacza, że nie ma tam życia. Może nie mogą pokazać prawdziwych zdjęć z Marsa, bo ludzkość dowiedziałaby się, że są tam bardzo podobne warunki jak na Ziemii. Ściema żydo-nasa nie wyklucza drugiej wersji. Jak sam nie doświadczysz, to możesz tylko uf ufać jednym albo drugim, ale to zawsze będzie „ślepa wiara”, jak ma to chociażby miejsce u baranów ze stada żydokatolactfa i pozostałych dwóch judaistycznych ściem.

    • Easy Rider

     Te zdjęcia „z Marsa” w rzeczywistości są robione na Grenlandii i poddane odpowiedniej obróbce graficznej (wiadomo, „czerwona planeta” – to musi być dominanta czerwieni). Niech najpierw umieszczą łazika na Księżycu i pokażą te wszystkie pozostałości z wypraw „Apollo”.

 • greg2014

  Dzisiaj, po tym co widzę, nie daję głowy ani za Berdowicza”

  To pols(zm)atowski manipulant, pisaliśmy o tym.

  • Polak Słowianin

   Mógłbyś coś więcej naświetlić w tym temcie, bo bardzo mnie to interesuje. Powiem szczerze, że gdy dowiedziałem się iż Alex to były wojskowy to jakieś dziwne uczucie mnie naszło „w środku”. Jednak w jego działalności do tej pory nie znalazłem, żadnych „nieścisłości”, a porozmawiajmy.tv oglądam regularnie. Dopiero jakiś czas temu oglądałem na protalu Nysa, jak Sanjaya mówi bardzo krytycznie o Berdowiczu i to mnie wręcz wstrząsnęło. A teraz tutaj czytam podobne przemyślenia. Jakbyś mógł bardziej naświetlić krytycznie kwestie odnośnie jego działalności będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

 • gość

  Plan zniszczenia Europy

  Systematyczne niszczenie rasy białej w Europie i w Ameryce nie jest dziełem przypadku. Jest od dawna zaplanowana akcja na wielu platformach władzy oraz mediów, a sam plan został opracowany przez Richarda Coudenhove-Kalergi.

  Co jest najdziwniejsze – o planie tym rządy całego świata są doskonale zorientowane. Wiedzą o tym wszyscy, którzy ukrywają te informacje przed nami. Najmniej poinformowani jesteśmy właśnie my, ponieważ to my, biali ludzie jesteśmy systematycznie wyniszczani za pomocą najróżniejszych środków i metod.

  Najważniejszą metodą jest masowe wprowadzanie doktryny lucyferiańskiej do naszego życia. Jest to odwrotność 10-ciu Przykazań. Owa odwrotność powoduje systematyczny rozkład instytucji małżeństwa, rodzenia potomstwa, wychowywania go w poszanowaniu dla rodziców oraz… Prawa Bożego.

  http://www.proroctwa.com/plan-zniszczenia-europy.htm

  • Boru

   Istnieje plan zniewolenia ludzkości, nie tylko „białej rasy”. Posługiwanie się symbolem tęczy nie ma oznaczać „niszczenia białych” tylko plany ogólnoświatowego panowania nad wszystkimi rasami. „Lewacy” i „prawicowcy” to fałszywe barykady, ramy żydowskiego matrixa. Przedstawiciele białej rasy przez długie wieki byli nośnikami anty-ludzkich ideologii na czele z chrześcijaństwem. Wiara w wyższość białych jest podtrzymywana przez chrześcijaństwo, które uczyniło z białych żydowskie zombie. Świat dawno zapomniałby o jakimś Jahwe, o jakiś Izraelach, gdyby nie to że biali zanieśli chrześcijaństwo na cały swiat. Gloryfikowanie białej rasy jest tym samym zjawiskiem co gloryfikowanie rasy żydowskiej. W końcu powodem dla którego uważa się za lepszą rasę jest to, że uważa się za „nowy naród wybrany”, „Nowy Izrael”.

   Obecnie nakręca się nienawiść do religii islamskiej, ponieważ oryginalny naród wybrany pragnie odbudować świątynie w Jerozolimie, a uniemożliwia to istniejący tam meczet Al Aksa. Izrael ma być w planach syjonistów centrum ogólnoświatowego superpaństwa. Trzeba się pozbyć arabów, islamistów i dlatego tak obrZydza się arabów europejczykom, by zapragnęli by Izrael zlikwidował ich tam na miejscu.

   Myślicie, ze jak Izrael zapragnie rozprawić się z islamem, zapragnie odbudować świątynie, ogłosi się zwycięzcą nad fałszywą religią islamu, to „narodowcy” i „biali europejczycy” będą mieli coś przeciwko? Chrześcijanie w swoich bibliach mają zawarte proroctwo, że naród wybrany zostanie znów błogosławiony przez ich boga i że wszystkie narody będą tam pielgrzymować by świętować ich święta. Kto nie będzie tam podróżował, temu nie zostanie zesłany deszcz.

   • Admin

    Dołącz się do akcji Keshe, bo chyba nie ma innego wyjścia.

    • Boru

     Z tego co widzę to pan Keshe promuje jakieś „nowe nauczanie”. Nie widzę powodu dla którego trzeba ludzi nauczać czegoś nowego. Wystarczy przestać klęczeć przed nadjordańskim bogiem i jego pełnomocnikami i przypomnieć sobie to co było przed tym, zanim zaczęło się klęczeć. Ja nie piszę się w jakąś Nową Erę. Chcę Starego Porządku Świata i zrobić z tego punkt wyjścia dla dalszego rozwoju. Nie chcę jakiejś aktualizacji biblijnych żydowskich głupot, tylko totalnego wypalenia tego ze świadomości ludzi.

     Ktoś powie, że czepiam się o słówka ale jak to się mówi „diabeł tkwi w szczegółach”. Jeśli nie ma mowy o tym, że człowiek pierwotnie był wolny i dopiero później zaczął się degenerować i jeśli nie nakłania się ludzi do przed-religijnego związku z naturą, tylko mami się „nową technologią”, to nie jest to moja ścieżka. Te „nowe technologie” bazują na tym, że człowiek jest już odcięty od swoich korzeni. Jestem poganinem a nie jakimś wyznawcą połączenia naukowca science fiction z rabinem.

     Ten człowiek nie ma żadnego znaczenia, nie ma żadnego wpływu na nic. Trzeba kibicować Rosji, Chinom i innym krajom, które stoją na drodze globalistom. Promowanie Trumpa też jest absurdalne. Dano go na prezydenta jako taki ochłap dla „białych chrześcijan” by się ucieszyli i żeby zrobić zamieszanie w środowiskach „anty-spiskowych” żeby patrzyli w złym kierunku. Jestem poganinem i chociaż nie udowodnię swojego pochodzenia do 10 pokolenia według zaleceń biblijnych, to czuję się Słowianinem, bo żyję tutaj, oddycham tym powietrzem, które wali zgnilizną nadjordańskich i rzymskich kanalizacji. Mój bóg wschodzi codziennie rano i kieruje się na zachód by znów zwyciężyć ciemność Zachodu. Patrzę na wschód bo tylko stamtąd może nadejść wolność.

   • Boru

    NWO to realizowanie biblijnego scenariusza zrobienia z Izraela centrum ogólnoświatowego superpańśtwa.

    “I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
    Izajasza 61, 5-6

    Kiedyś dałem nabrać się na idiotyzmy o „Judeopolonii”. Biorąc jednak pod uwagę, że globalizm ma korzenie biblijne i ma religijne podłoże, to teorie o przeniesieniu „ziemi świętej” do Polski nie mają sensu. Zrezygnowanie z odbudowy świątyni, chociaż scenariusz biblijny zakłada że stamtąd wyjdzie prawo dla całego świata jest niedopuszczalne.

    „Judeopolonią” można nazwać ironicznie obecny stan Polski okupowanej przez syjonistów. Judeopolonią jest też Polska chrześcijańska z koronowanym „Chrystusem” na króla Polski. To się chyba w psychologii nazywa „syndrom przeniesienia”, jeśli gorliwi chrześcijanie przestrzegają przed tzw. Judeopolonią.

    • Boru

     Już trochę pozapominałem tych biblijnych proroctw ale z tego co pamiętam ma zasiąść w świątyni „antychryst”/szatan i wtedy przyjdzie prawdziwy mesjasz i wygoni go, a „prawo wyjdzie z syjonu” i będzie stamtąd rządził przez 1000 lat. Może ten antychryst w świątyni to jej obecny stan, zajęcie go przez meczet? I wtedy przyjdzie ktoś kogo zaakceptują jednogłośnie i chrześcijanie i żydzi. Tylko trzeba by wtedy posądzać autorów ksiąg bibijnych o jasnowidzenie, a nie o tworzenie tylko scenariuszy.

     W każdym razie, ja na pielgrzymkę do Izraela się nie wybieram. Jestem zmęczony gadkami o „niszczeniu białej europy” kiedy ktoś ma na myśli niszczenie „chrześcijańskich wartości”, a nie ma w ogóle czegoś takiego jak „chrześcijańskie wartości”, chyba że wartościami nazwać zniewolenie, tępotę i ślepotę.

     Wszystko co było dobre w tzw. chrześcijańskiej Europie zaistniało POMIMO chrześcijaństwa. Renesans to powracanie do pogańskich korzeni. Kiedy powstawały jakieś dzieła sztuki, to ludzie je tworzący musieli kombinować jak przejść przez cenzurę. Im więcej było rzeczywiście tej wiary i im była mocniejsza, tym bardziej Europa zaczynała przypominać dzisiejsze ISIS.

     Zagraża nam nie zniewolenie przez oświecenie, iluminację, ale jej brak, wchodzenie na fałszywe barykady (lewica vs prawica, konserwatyzm vs gender) i powrót do wiary w żydowskiego bożka.

 • greg2014

  z AVAAZ ?”

  Dlatego do nikogo nie trafi, poza zbiorem adresów mailowych od przeciwników.

  • sprawdzam

   Lepszy avaaz niż citizengo, na którym by podpisać petycję, trzeba być zalogowanym do pejsbuka.
   Pani Socha tam umieszcza petycje, których niestety nie mogę podpisywać, chociaż bardzo bym chciała.

  • Polak Słowianin

   Te wszystkie petycje to takie delikatne upuszczanie pary z wętla bezpieczeństwa, taka iluzja, że w ten sposób coś możemy. W ten sposób gówno możemy, a pejsy na górze patrzą i szczają ze śmiechu na te wszystkie sretycje. Dla nich to tylko i aż informacja, czy przeciwnik rośnie w siłę świadomości, czy dalej zdecydowana przewaga lemmingów w tym stadzie owiec. Jak lemmingi urosną lekko w siłę, to dadzą im drugiego kukissa, albo kolejne 500+, za które i tak lemmingi zapłacą ze swoich kieszeni, w postaci kolejnych ukrytych podatków. I karawana jedzie dalej.

   • sprawdzam

    Dla nich to tylko i aż informacja, czy przeciwnik rośnie w siłę

    A dla nas, że stanowimy siłę i możemy dużo więcej niż słanie petycji.

   • P

    Petycje warto składać. Zwłaszcza jak jest nas dużo, i to nie 20 czy nawet 50 tysięcy ale minimum 0,5 mln. Myślę, że wtedy nasz głos może być zauważalny, aby odnieść pożądany skutek. Nawet czasem tylko połowiczny, jak w przypadku ostatniej akcji z legalizacją marihuany… (połowiczny, bo wprawdzie będzie można legalnie korzystać, ale tylko z tej zagranicznej i pewnie z Izraela, i w dodatku mało wartościowej bo „przerobionej” przez Monsanto wersji GMO).

    Najważniejsze, aby była to jakaś sensowna strona czy organizacja. Ja takich nie znam (bo aż tak się nie interesowałem), ale jeśli znacie jakieś przyzwoite (czytaj bardziej niezależne) strony do składania petycji to polećcie proszę. Może warto zasugerować, by tam na przykład p. Socha umieszczała swoje petycje? Wtedy możliwe, że byłby większy odzew. Czasem coś podpisuję, ale nigdy nie na Avaazie, nie korzystam też z żadnych portali wymagających logowania przez FB.

    A swoją drogą jakie dane „wrażliwe” podaje się składając petycję na Avaaz?

    • sprawdzam

     imię i nazwisko, mail i adres zamieszkania

     Zwłaszcza jak jest nas dużo, i to nie 20 czy nawet 50 tysięcy ale minimum 0,5 mln

     No właśnie, a takie każdorazowe torpedowanie petycji, że nie warto, ze nic nie da, że avaaz, że … i że …, tylko ograniczają liczbę podpisów.
     Korzystajmy z narzędzi, które mamy, bo na inne inicjatywy nas po prostu nie stać – z wygodnictwa tak się dzieje, albo z nastawienia, że jakoś to będzie. Lata lecą i okazuje się, że nie będzie.

    • Pan Kracy

     „Petycje warto składać. Zwłaszcza jak jest nas dużo, i to nie 20 czy nawet 50 tysięcy ale minimum 0,5 mln. Myślę, że wtedy nasz głos może być zauważalny, aby odnieść pożądany skutek.”

     JOW-y – prawie milion podpisów do kosza.
     Obniżenie wieku emerytalnego – dwa miliony podpisów do kosza.
     W sprawie edukacji sześciolatków – milion podpisów do kosza.
     Reforma oświaty – 350 tys. podpisów do kosza.
     Lotos dla Skarbu Państwa – 250 tys. podpisów do kosza.

     Nie wnikam w słuszność bądź niesłuszność petycji.

     To tylko kilka przykładów – w sumie 7,5 mln podpisów. I kto to zamiótł pod dywan? PO – lokalna, mała partyjka w bantustanie, gdzieś na peryferiach Unii. ILE podpisów trzeba, by z nimi liczyła się UE? Przypomnę – w UE decyzje podejmuje KE, która nie jest wybierana. Wybierany w demokratycznych wyborach jest PE, który może co najwyżej wnieść krytykę, doradzić, zaopiniować itp., czyli nic (przypomina mi się dozwolona w PRL krytyka władzy – „Krawat się panu przekrzywił, panie dyrektorze”). Czy dziś UE, np. w sprawie uchodźców-nachodźców, liczy się z całymi krajami, będącymi przeciw?
     Dyktatura demokracji (większość ma rację, a nie ten ma rację, co ma rację) zrobiła nam piekło na ziemi, więc walczmy z tym piekłem. Jak? Demokratycznymi metodami…

   • sprawdzam

    Do mnie avaaz przesyla informacje o petycjach. Ale zauważyłam, że tylko o tych, które sygnuje avaaz.
    Tę natomiast napisała osoba prywatna i avaaz zastrzegł przy niej:

    Tę petycję utworzył/a Tomasz K.. Petycja nie musi odzwierciedlać poglądów społeczności Avaaz.

    Ta petycja rozprzestrzenia się drogą kanałową. Taką jak np. tu, że ~sara wstawiła o niej info.

    • kk7qq

     Pozostaje wiec ufac ze dzieki niej uda sie powstrzymac .

     Jednakze dyktatura unijna wykazuje pelne oburzenie , zniecierpliwienie
     zapewne beda naciskac i szantazowac az do skutku .

    • sprawdzam

     Tak będą, ale jak zobaczą opór społeczny, to przynajmniej na jakiś czas odpuszczą.

 • kk7qq

  Dwunastu zdrajcow 🙁

  ale ta petycja ??!! z AVAAZ ??!!! nie ma szans 🙁

  • sprawdzam

   Nie ma się na co oglądać. Musimy korzystać z tych narzędzi, które mamy.
   Petycja napisana wczoraj ma 4670 podpisów. Nieźle, jak na opieszałość Polaków do jakiegokolwiek działania.

 • sara

  PODPISZ PETYCJE…

  „Dwunastu nawiedzonych prezydentów polskich miast uważają, że migracje to procesy dynamiczne, powszechne i nieuniknione, a na dodatek są one korzystne”. „Polska w 2030r. stanie się krajem imigranckim” – mówił prezydent Adamowicz.
  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Polski_PAndrzej_Duda_Premier_Polski_PBeata_Szydlo_Odwolanie_prezydentow_miast/?fMtngmb&pv=41&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-433299-Prezydent_Polski_PAndrzej_Duda_Premier_Polski_PBeata_Szydlo_Odwolanie_prezydentow_miast&utm_term=Mtngmb%2Bpl

 • takie tam...

  „Polskę do UE wprowadziły służby specjalne!”: https://www.youtube.com/watch?v=Uj8lRGUsmdo

  a więc:
  JEŚLI POLSKĘ DO UE WPROWADZAŁY SŁUŻBY TO FAKT TEN OZNACZAĆ MUSI ŻE CI tzw. „POLITYCY” SĄ TYLKO i WYŁĄCZNIE MARIONETKAMI W RĘKACH SŁUŻB i TE POLITYCZNE MARIONETKI (odpowiednik asystentów w firmach) SĄ DOBIERANE PRZEZ SŁUŻBY DO WYKONYWANIA ZADAŃ KTÓRE SĄ IM ZLECANE PRZEZ SŁUŻBY

  W TYM CELU SŁUŻBY KREUJĄ WIZERUNKI TYCH SWOICH POLITYCZNYCH MARIONETEK oraz NON-STOP KSZTAŁTUJĄ KONFLIKTY POMIĘDZY NIMI
  Obecnie są to przeciwstawne bieguny: PiS-PO, czyli zarządzanie przez konflikt, aby NIEUSTANNIE SKŁÓCAĆ społeczeństwo polskie, które w swej ślepocie widzi w tych marionetkach swoich „wybawców” W ten sposób próbują nie dopuścić do oddolnego zjednoczenia się społeczeństwa polskiego przeciw JEWREJ-PEJS-KIM FASZYSTOM oraz – w razie potrzeby – niszczą zagrażających im przeciwników, używając w ty celu ŚCIERWO-MEDIÓW KTÓRE SŁUŻĄ IM DO MANIPULOWANIA ŚWIADOMOŚCIĄ ZBIOROWĄ

  SŁUŻBY i ŚCIERWO-MEDIA to JEDNO i TO SAMO!

  ZA POMOCĄ ŚCIERWO-MEDIÓW SŁUŻBY – KSZTAŁTUJĄC WIZERUNKI SWOICH MARIONETEK i PROGRAMUJĄC ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWĄ za pom. m.in. tzw. „SONDAŻY” WYBORCZYCH – DECYDUJĄ KTÓRE Z NICH WYGRYWAJĄ tzw. „DEMOKRATYCZNE WYBORY”, a które PRZEGRYWAJĄ, bo te WYBORY to ŚCIEMA i PROGRAMOWANIE UMYSŁU ZBIOROWEGO, czyli NOTORYCZNE OSZUSTWA

  TO OZNACZA ŻE ROLA tzw. „POLITYKÓW” JEST ROLĄ MARIONETKOWĄ – ROLĄ WYŁĄCZNIE TEATRALNĄ DO ODGRYWANIA SPEKTAKLU TEATRALNEGO pt. „ŻYJEMY w DEMOKRACJI i SAMI DECYDUJEMY o SWOIM LOSIE”! 🙂

  POLITYCY TO AKTORZY i NIC WIĘCEJ! 🙂 SŁUŻĄ DO ODGRYWANIA SCEN KTÓRE OGLĄDAMY w ŚCIERWO-MEDIACH KTÓRYM SCENARIUSZE ZACHOWANIA SIĘ i OSZUKIWANIA NAS PISZĄ i REŻYSERUJĄ SŁUŻBY!

  POLITYCY TO MARIONETKI i – ZWRÓĆMY UWAGĘ – TYLKO TAKI OBRAZ RZECZYWISTOŚCI JEST ZGODNY z KONIECZNOŚCIĄ ZAPEWNIANIA CIĄGŁOŚCI DZIAŁAŃ w PAŃSTWIE CO REALIZUJĄ SŁUŻBY!

  PRZECIEŻ NIE MOŻE BYĆ MOWY o ZAPEWNIANIU CIĄGŁOŚCI DZIAŁANIA PAŃSTWA w SYTUACJI KIEDY MAMY DO CZYNIENIA z WYBORAMI CO KILKA LAT!
  CZY W FIRMACH URZĄDZA SIĘ WYBORY na MENEDŻERÓW CO KILKA LAT?! KTÓRY SZEF – WŁAŚCICIEL FIRMY – POZWOLIŁBY SOBIE NA TAKĄ GŁUPOTĘ w PROWADZENIU SWOJEGO INTERESU?! 🙂
  A CZY INTERES PAŃSTWA NIE JEST O WIELE BARDZIEJ WAŻNY OD INTERESU PRYWATNEGO?! PRZECIEŻ JEST!!
  NO WIĘC JAK MOŻNA WIERZYĆ W TO że WYBIERANIE CO KILKA LAT WŁADZY JEST CZYMŚ DOBRYM DLA NAS?!!

  WYBORY CO KILKA LAT SĄ DOBRE TYLKO i WYŁĄCZNIE DLA UKRYTEJ WŁADZY KTÓRA W TEN SPOSÓB DOSTAJE CZAS NA DOBRANIE SOBIE i WYKREOWANIE POLITYCZNYCH MARIONETEK aby móc je WYKORZYSTYWAĆ JAKO NARZĘDZIA DO REALIZACJI SWOICH ZBRODNICZYCH CELÓW i kiedy „JEDNYCH” MAMY JUŻ DOŚĆ to UKRYTA WŁADZA MA CZAS na PODSTAWIENIE NAM „INNYCH” a MY PRZEZ LATA ŁYKALIŚMY TĘ WYBORCZĄ GŁUPOTĘ JAK PELIKAN RYBĘ a ONI – DZIĘKI TEMU – DALEJ MOGLI ROBIĆ Z NAMI TO CO CHCIELI!

  CZYŻ NIE WIDAĆ TEGO że PiS-dzielcy DALEJ KONTYNUUJĄ TO CO WCZEŚNIEJ ROBIŁY PO-jeby?!!
  W czym PiS RÓŻNI się od PO JEŚLI CHODZI o REALIZACJĘ PLANÓW NARZUCANYCH NAM przez FASZYSTOWSKĄ KE?! OTÓŻ NIE RÓŻNI SIĘ NICZYM – PiS ROBI DOKŁADNIE TO SAMO co POPRZEDNICY !! 🙂

  tak więc:
  WIARĘ W TO ŻE RZĄDZĄ POLITYCY TYPU TUSK/KACZYŃSKI i ICH PARTYJNE ZAPLECZE MOŻNA PORÓWNAĆ DO WIARY W TO ŻE W FIRMACH RZĄDZĄ ASYSTENCI KTÓRYCH DOBIERA SOBIE i ZATRUDNIA ZARZĄD FIRMY KTÓRY DECYDUJE O POLITYCE/MISJI FIRMY i ŻE CI DOBIERANI (w wyborach) ASYSTENCI MOGĄ MIEĆ WPŁYW NA DECYDOWANIE o POLITYCE/MISJI FIRMY

  TO SŁUŻBY – A NIE POLITYCY – ZAPEWNIAJĄ CIĄGŁOŚĆ DZIAŁAŃ w tzw. „PAŃSTWIE” DLATEGO POZOSTAJE JESZCZE ODPOWIEDZIEĆ SOBIE NA PYTANIE KTO KIERUJE SŁUŻBAMI? NARZĘDZIEM W CZYICH ŁAPSKACH SĄ SŁUŻBY ?!!

  tak czy siąk:
  JEŚLI SŁUŻBY WPROWADZIŁY NAS DO UE a DZISIAJ WIEMY JUŻ że UE MA KORZENIE FASZYSTOWSKIE i REALIZUJE FASZYSTOWSKI PLAN PODBOJU EUROPY METODAMI POKOJOWYMI to BEZ CIENIA WĄTPLIWOŚCI MOŻNA STWIERDZIĆ że SŁUŻBY REALIZUJĄCE ZADANIA FASZYSTÓW z KE RÓWNIEŻ MUSZĄ BYĆ SŁUŻBAMI FASZYSTOWSKIMI!

  TO OZNACZA że ŻYJEMY w FASZYSTOWSKIM PAŃSTWIE w KTÓRYM PRAWDZIWI FASZYŚCI – CZYLI SŁUŻBY i ICH MARIONETKI POLITYCZNE – NAZYWAJĄ FASZYSTAMI PATRIOTÓW POLSKICH WALCZĄCYCH o WYZWOLENIE NARODU POLSKIEGO SPOD JARZMA JEWREJ-PEJS-KIEGO FASZYSTOWSKIEGO ZNIEWOLENIA !!!

  • W pełni znajduje uzasadnienie fakt iż Przewodniczący Rady Europejskiej niejaki tusk ma korzenie faszystowskie i z hasłem w mordzie ” Polska to nienormalność” realizuje politykę apartheidu w stosunku do Polski i Polaków. Najlepszym przykładem jawnej formy apartheidu jest rzekomo Wspólna Polityka Rolna !!!

   ps. nazwa faszystowskie państwo lepiej zastąpić judeo-satanistyczne albo demokracja talmudyczna.

  • takie tam...

   Zobaczcie, jak ci tzw. „politycy” REAGUJĄ na TEMAT HANDLU DZIEĆMI: https://www.youtube.com/watch?v=C9WS7O6s8R8 – SPIEPRZAJĄ od TEMATU JAK NAJDALEJ i TO MAJĄ BYĆ MĘŻOWIE STANU z JAJAMI DBAJĄCY o INTERES NARODU POLSKIEGO?! PRZECIEŻ JUŻ SWOJĄ REAKCJA POKAZUJĄ NAM że NIC NIE MOGĄ!!!

   NO WIĘC CO MOŻE DLA NAS – DLA NARODU POLSKIEGO – ZROBIĆ KTOŚ TAKI KTO NIC NIE MOŻE, KTO MA TYLE WŁADZY że MOŻE CO NAJWYŻEJ OPIERDOLIĆ KELNERA W KNAJPIE JAK MU FRYTEK NIE PRZYNIESIE?!

   • Jeden z lepszych komentarzy !
    „NO WIĘC CO MOŻE DLA NAS – DLA NARODU POLSKIEGO – ZROBIĆ KTOŚ TAKI KTO NIC NIE MOŻE, KTO MA TYLE WŁADZY że MOŻE CO NAJWYŻEJ OPIERDOLIĆ KELNERA W KNAJPIE JAK MU FRYTEK NIE PRZYNIESIE?!”

 • Pytanie zasadnicze – co Nas Polaków obchodzi ilu jest szpiegów i jakich we władzy okupacyjnej ?
  To tak jakby folksdojczów interesowało ilu jest kapusi w AK.
  ps. są i tacy którzy uznają okupację Polski za demokratyczną i dla nich jest to ważne z punktu widzenia demokracji.

 • Roma

  Oświadczenia majątkowe sędziów dostępne w
  internecie
  W internecie można już znaleźć oświadczenia majątkowe sędziów za 2016 rok. Wymóg ich
  publikacji wprowadziła nowelizacja Prawa o ustroju sądów powszechnych z listopada ubiegłego
  roku.
  W oświadczeniach nieujawniane są dane adresowe, informacje o lokalizacji nieruchomości oraz te
  umożliwiające identyfikację ruchomości sędziego. Oświadczenie może być utajniane, gdyby jawność
  rodziła zagrożenie dla sędziego i jego bliskich, a do zniesienia tajności uprawniony jest minister
  sprawiedliwości.
  Poseł Waldemar Buda, z sejmowej komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka podkreślił, że większa
  jawność sprzyja przejrzystości i uczciwości w życiu publicznym.
  – Mamy oświadczenia majątkowe samorządowców, parlamentarzystów i to po prostu
  działa. Musimy ewidencjonować majątek, pokazywać jego systematyczny przyrost
  bądź zachowywanie. To oczywiście nie jest lek na wszystko, ale dużo trudniej jest
  popełniać jakieś przestępstwa, czy przesunięcia majątkowe, które nie wynikają z
  osiąganego dochodu. Bardzo się cieszę, że to zostało wprowadzone także w
  stosunku do sędziów. Było dużo wątpliwości płynących od tego środowiska,
  podnoszono argumenty z lat 90-tych kiedy wprowadzano tego rodzaju oświadczenia
  dla posłów. Oczywiście wtedy nic się nie sprawdziło z tych wszystkich zarzutów –
  powiedział Waldemar Buda.
  Nowela weszła w życie 6 stycznia. Część sędziów, aby nie ujawnić stanu majątkowego złożyła
  oświadczenie w dniach od drugiego do piątego stycznia.
  Sejm pracuje jednak nad kolejną nowelizacją, dzięki której zostaną one również podane do publicznej
  wiadomości. Za podanie w oświadczeniu nieprawdy sędziemu grozi kara do trzech lat więzienia.
  RIRM

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/oswiadczenia-majatkowe-sedziow-dostepne-internecie/

 • Roma

  ANGLIA: WYROK SĄDOWY ZA PUBLICZNE CYTOWANIE PISMA ŚWIĘTEGO

  W południowo–zachodniej Anglii dwóch kaznodziejów ewangelicznych z Bristolu zostało postawionych przed brytyjski sąd za rzekomą homofobię oraz naruszenie porządku publicznego i uczuć religijnych.

  Do zdarzenia doszło na początku bieżącego roku, kiedy to dwóch ulicznych kaznodziejów publicznie cytowało elementy Nowego Testamentu. Ich zachowanie wzbudziło niepokój zgromadzonych muzułmanów, którzy wezwali patrol policji.

  Do sytuacji, w dzisiejszych „Aktualnościach Dnia” na antenie Radia Maryja odniósł się redaktor Piotr Falkowski z „Naszego Dziennika”.

  – Dotąd za posługiwanie się Pismem Świętym można było zostać ukaranym w Arabii Saudyjskiej. Okazuje się, że także w państwie zachodnio europejskim, w którym cały aparat państwowy: policja, sądy, szkoły odwracają się od własnej tradycji chrześcijańskiej i traktują ją jako coś kłopotliwego i działającego na granicy prawa. Gorliwość ulicznych kaznodziejów budzi w społeczeństwie angielskim duże uznanie – komentował redaktor.

  Na każdego z podsądnych została nałożona kara w wysokości 2016 funtów brytyjskich. Zgodnie z oskarżeniem, cytowanie Pisma Świętego jest traktowane w Anglii jako nadużycie i „stanowi materię kryminalną.”

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/anglia-wyrok-sadowy-publiczne-cytowanie-pisma-swietego/

 • Smith

  Sms mógł być zagrywką na czas aby uśpić czujność.
  Wywiad mógł być nagrany wcześniej albo być ‚podstawieniem’:
  //znalazłem tylko tu:
  https://www.wykop.pl/link/3074677/manipulacja-w-czasie-rzeczywisty-czyli-przechwytywanie-i-rekonstrukcja-twarzy/

  Oby żył i miał się dobrze.

  Szanowny Panie Marku. Czy to już? Czy to już czas na kolejny wywiad z P. Tarasiewiczem? Miało być o tym, jak się bronić.

  Pozdrawiam!

 • Boże drogi co się w tej nieszczęśliwej Polsce dzieje?.Za rządów Tuska było źle i teraz też jest nijak?!.

  • Polak Słowianin

   Tak to jest jak „rządzi” talmudyczny/syjonistyczny chazar/żyt. W momencie gdy odbijemy z tych pejsatych łapsk nasz kraj my Słowianie/Lechici autochtoni tej ziemii, to będzie kraina miodem i mlekiem płynąca. Ten moment zbliża się nieubłaganie.

 • Ania

  Jarosław Kaczyński deklaruje, że Polska może zacząć się domagać od Niemiec odszkodowań za II wojnę światową!!

  Niemcy nie mają ostatnio dobrej passy jeśli chodzi o Polskę. Najpierw wybory przegrała wspierana przez nich partia, a teraz n dodatek dowiedzieli się, że według realnie rządzącego w Polsce, Jarosława Kaczyńskiego, straty wojenne, jakie poniosła Polska po drugiej wojnie światowej są tak poważne, że nasz kraj do dzisiaj mocno odczuwa tego skutki. Przypomniał też dobitnie, że Polska nigdy nie wyrzekła się należnych odszkodowań za II wojnę światową.

  Gdy do tych deklaracji dodamy fakt, że polska dyplomacja, wspierana zapewne przez ośrodki zagraniczne, może odtrąbić sukces w postaci skutecznego zaproszenia prezydenta Donalda Trumpa na nieformalny szczyt tak zwanego

  „Polska była pierwszym krajem, który zbrojnie przeciwstawił się niemieckiemu hitleryzmowi. A później zostaliśmy – tylko 17 dni później – zaatakowani także przez inny ludobójczy totalitaryzm. Przez Związek Sowiecki. – stwierdził Jarosław Kaczyński – „Teraz pytanie, czy otrzymaliśmy za te gigantyczne szkody, których tak naprawdę nie odrobiliśmy do dziś, bo straty w ludziach, straty w elitach są w zasadzie nie do odrobienia? Czy otrzymaliśmy jakiekolwiek odszkodowanie? Nie! ”
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jaroslaw-kaczynski-deklaruje-ze-polska-moze-zaczac-sie-domagac-od-niemiec-odszkodowan-za

  Oj, będzie się działo !

  • Rodriguez55

   Wczoraj u Rachonia prezes mówił, że to narazie tylko „sygnał” czyt groźba na te wszystkie ciśnienia frajerzyzny z UE – taka dyplomatyczna atomówka to ostateczność choć na sygnały co płyną z MFW rotszyldów może nie być innej odpowiedzi a to będzie zwarcie jakiego nie było. Oby ];->

  • Polak Słowianin

   kalkstein domaga się odszkodowań wojennych od Niemiec, dobre sobie. Ten pejsaty śmieć dobrze wie, że Niemcy mają to głęboko w dupie, bo cała ta judeo”władza” w Polin jest nielegalna (zresztą jakie Niemcy?? od końca IIżydo wojny światowej, to usrael rządzi Niemcami). Ten pedałek karakan robi po prostu ruch pozorowany pod publikę, bo coraz głośniej jest chociażby o legalnym prezydencie II RP Janie Potockim, i tyle w temacie. Tak czy inaczej, ten spedalony pejsaty krasnal będzie wisiał, jak i cała jego świta, nie wyłączając po, psl, sld, i innych pejso-partyjek. kukiss też niech szykuje szyję, bo okazał się je.anym zdrajcą, na którego sam dałem się nabrać. Na pochybel pejsatym sqrwysynom i ich szabesgojom.

   • przemo

    kalkstein domaga się odszkodowań wojennych od Niemiec, dobre sobie. Ten pejsaty śmieć dobrze wie, że Niemcy mają to głęboko w dupie, bo cała ta judeo”władza” w Polin jest nielegalna (zresztą jakie Niemcy?? od końca IIżydo wojny światowej, to usrael rządzi Niemcami). Ten pedałek karakan robi po prostu ruch pozorowany pod publikę, bo coraz głośniej jest chociażby o legalnym prezydencie II RP Janie Potockim, i tyle w temacie. Tak czy inaczej, ten spedalony pejsaty krasnal będzie wisiał, jak i cała jego świta, nie wyłączając po, psl, sld, i innych pejso-partyjek. kukiss też niech szykuje szyję, bo okazał się je.anym zdrajcą, na którego sam dałem się nabrać. Na pochybel pejsatym sqrwysynom i ich szabesgojom.
    @Polak Słowianin – najpierw to się naucz kultury, a potem się dowiedz kim jest J. Potocki. Przestań pisać nademocjonalne posty, bo to świadczy o chorobie dwubiegunowej i nie tylko. Kaczyński będąc pochodzenia żydowskiego jak do tej pory najlepiej sprawuje pieczę nad Polską w przeciwieństwie do swoich poprzedników, więc nie jątrz, tym bardziej że o ruchach politycznych prosty chłopaczku to nie masz zielonego pojęcia. Na pohybel takim durnym Słowianom, co rozumu i wiedzy nie mają za grosz, ale hucpę pierwsi rozpoczynają.
    Jak tak ma wyglądać słowiaństwo to jesteś pierwszy, który je kompromituje.

 • bm

  Panie Marku ok 27 minuty powyższego filmu ( z 29 czerwca) jest mowa o MON i szpiegostwie

  • Admin

   Ok, a więc czekam na wyjaśnienia od Winiarskiego dlaczego mnie olał. Tak się nie robi.

   • Adan

    Tak na logikę, czy to jakiś problem by skontaktować się z Brodowiczem i ustalić okoliczności „zmiany anteny” i zapytać go o ocenę stany psycho-fizycznego Orła. Czy w tych „ambitnych” środowiskach się komunikujecie, czy działacie na płaszczyźnie dobra wspólnego ???

 • PanSmetek

  Prosze panstwa .Czy panstwo zdajecie sobie sprawy w jakiej POLSCE my zyjemy A tak poprawdzie w Swiecie?Przecierz cala spolecznosc w POLSCE czy w swiecie .Jestesmy do eksterminacji .Czy wy tego nie widzicie.Nie badzmy naiwni jak dzieci.Obecne rzady w Polsce czy w innych krajach .To rzady ktore realizuja wytyczne ;miedzynarodowego Syjonizmu=(ONZ,NATO,=Unia=jewropejska……………WLADZA DZIS TO WROGOWIE OBYWATELA .Godnosci ludzkiej swobod obywatelskich itp.
  Gdzie jest pan Winiarski ????? Prawdopodobnie zajely sie nim Tajne sluzby ;obecnej wladzy kooalicji czy tak zwanego establishmentu politycznego.Takze mowmy ;JEDNYM GLOSEM=OBECNY MODEL WLADZY .To WROGOWIE LUDU.A co sie powinno robic z WROGAMI LUDU.?Juz dzis szykujmy sie ;MENTALNIE DO ROZPRAWY ===Z BANDZIORAMI zwanej wladza.

 • Polak Słowianin

  Materiał opublikowany 29go czerwca, a nagrywany chyba 28go (chyba ta data pada w nagraniu).
  http://porozmawiajmy.tv/przekrety-na-slasku-i-glupota-w-warszawie-krzysztof-winiarski/

  • P

   Wywiad wydaje się być ok. Zastanawiający jest tylko całkowity brak kontaktu z Markiem…

   • P

    Przeczytałem to, co napisałem i konieczne jest małe uzupełnienie: chodzi oczywiście o brak kontaktu Krzysztofa Winiarskiego z Markiem.