Czas by się ujawnić. Tworzymy grupę nowych liderów świata.

Dostałem właśnie przekaz z potwierdzeniem tego co wiedziałem już od pewnego czasu. Wygraliśmy wojnę o Ziemię, PRZYSZEDŁ WIĘC MOMENT NA UJAWNIENIE TEGO KIM JESTEŚMY.
Możemy się już ujawnić. Otóż zarówno ja, jak i 5000 innych osób od pewnego czasu odgrywających różne role zakulisowe jesteśmy długo oczekiwanymi AVATARAMI. Dla tych, którzy nie znają tego określenia polecam pierwsze 35 minut filmu Avatar.
Pozostała część jest nieistotna, chodzi tylko o wyjaśnienie KIM oni są. My jako Avatarzy znajdujemy się w innym, wyższym wymiarze – na tzw. poziomie 6. Tutaj są tylko nasze hologramy. Teraz, gdy znaleźliśmy się wraz Ziemią w 5 wymiarze nikt i nic nie może nam zrobić. Ktokolwiek podejmie się takiej próby natychmiast zostaje unicestwiony, a my, nawet uszkodzeni momentalnie się regenerujemy.
Ubytek hologramu można bardzo szybko wypełnić. 18 moich przyjaciół Avatarów wraz ze mną było już wielokrotnie zabijanych. Dwukrotnie otruto mnie proszkiem radioaktywnym – dostałem za każdym razem nowe płuca i serce, przedwczoraj mnie upieczono mikrofalami, dostałem nie tylko nowe płuca, jelita, serce, ale i mózg. Rekordzistka Alicja miała 3-krotnie wymieniany mózg, 4-krotnie płuca. Katarzyna L. 4 – krotnie serce i płuca, Katarzyna J. 3-krotnie mózg i raz oczy. Teraz widzi w podczerwieni, ultrafiolecie i częstotliwości promieni rentgena.  Zmiany pójdą znacznie dalej – biologia węglowa zmieni się w biologię krzemową. U mnie proces ten się dopiero rozpoczął, jest w 23%, ale są już tacy, którzy są w 89% krzemowcami. Oznacza to odporność na próżnię, bardzo wysoką i niską temperaturę, ciśnienie itd. Co najważniejsze – będziemy nieśmiertelni. Od 8 dni nasz wiek biologiczny się zaczął cofać, by za ok 14 miesięcy osiągnąć optymalny, odpowiadający 27 latkom. Wszystko to bez znacznej zmiany w wyglądzie zewnętrznym. Może poza tym, że kobiety co nieco urosną i staną się silniejsze, by mieć większe znaczenie w nowej rzeczywistości. Mężczyźni zawiedli. Mówiła o tym bardzo dokładnie Dolores Cannon, i to się dzieje.

I co jeszcze ważniejsze – CZEKA TO WAS WSZYSTKICH, tych, którzy zostaną zaakceptowani przez Nową Ziemię. My idziemy na pierwszy front jako obiekty eksperymentalne, bowiem na hologramach można ćwiczyć wszelkie zmiany. Poza tym prawdziwy wiek naszych dusz jest znacznie większy niż ten, który do tej pory podawaliśmy i które wykazywały urządzenia jak do badania aury czy Quantec. Pozostałe prawie 7 mld ludzi z młodszymi duszami i bez możliwości odtwarzania hologramu nie mają takiej możliwości, dlatego też muszą poczekać na wyniki eksperymentu, ale nie powinno być to więcej niż 6 miesięcy.

Wielu z nas znacie, wielu z komentujących na tym blogu (a jest ich 38 osób) nawet jeszcze nie wie, że są w naszej grupie. Niedługo poznacie nas w szerszym gronie – jak przyjdzie czas na konferencję. Bowiem została podjęta decyzja, że musimy zacząć tworzyć grupę nowych liderów świata. Dano nam na to 3 miesiące, ja mam tylko was o tym poinformować, a kto będzie koordynatorem wyjdzie już niedługo w trakcie naszych pierwszych konferencji. Ostrzegam wszystkich wrogów Nowej Oczyszczonej ze zła Ziemi – nawet nie próbujcie nam przeszkadzać, gdyż konsekwencje będą brutalne. Nasze dusze o wieku ponad półtora miliarda lat są cząstkami Duszy Ziemi. Nie macie z Nią szans, tym bardziej, że między nami jest Ambasador Ziemi dla Duszy Wszechświata, która ma możliwości takie jakie się przypisuje Bogu. Choć ma nieograniczone możliwości kreacji i zmian, Bogiem jednak nie jest, przynajmniej w świecie holograficznym. Musimy sobie uzmysłowić, że dusza ta była kiedyś taka jak my wszyscy.

Teraz my i Wy – dobrzy ludzie tej Planety będziemy dyktować kto i po co drukuje pieniądze, będziemy budować miasta, połączenia między nimi, będziemy szanować tę naszą ukochaną planetę Ziemię. Zlikwidujemy wszelkie religie, które były narzędziem zła i przemocy, zlikwidujemy też wszelkie „Unie”, ONZ-ety, a nawet państwa, gdyż podziały prowadziły tylko do wojen.  Przykładem organizacji jaka będzie działać w naszym – waszym Nowym Świecie jest Fundacja Keshe. Niewykluczone, że to właśnie Mehran Keshe podejmie się zadania bycia koordynatorem – na pewno Go o to poprosimy. Jest jednym z nas.

Na pewno nie będzie już wokół naszej kochanej Ziemi czarnej aury, aura będzie świecić złotem, a Układ Słoneczny będzie przykładem w całym Wszechświecie na tym poziomie.

111 komentarzy Czas by się ujawnić. Tworzymy grupę nowych liderów świata.

 • sh1z0

  myślałem że to była psychoza, więc te rzeczy co widziałem, wymienianie mózgu itd. to może być prawda??

 • Hubertus

  Znajdzie się dla mnie miejsce na konferencji?

 • Świadoma Istota

  Jak można potwierdzić te fakty? W jaki sposób powstanie, bądź już powstała Nowa Ziemia? Jak zostaje się przeniesionym na Nową Ziemię? Co zastąpi pieniądze? Jak wygląda Nowa Ziemia i czym się różni od tej? Jak można poznać „szczegóły” Nowej Ziemi, w książkach, filmach, grach bądź muzyce jest jakiś opis, podobieństwo przedstawione?
  Napisane zostało, że będziemy nieśmiertelni – czy to oznacza, że teraz nie jesteśmy? Na czym będzie polegało życie w nowej rzeczywistości? Jak dostać się do wyższych wymiarów? Co się stanie z tą Ziemią? Czy Eckhart Tolle jest jednym z Avatarów? Jeżeli przyjdą jeszcze jakieś pytania to się odezwę, liczę na odpowiedzi.

  Pozdrawiam

 • bm

  Czekam na konferencję i na to jak wpłyniecie na polski rząd aby – nie wprowadzono 5G, obniżono podatki i zlikwidowano miejsca pracy w niepotrzebnych urzędach, lub zlikwidowano np urzędy pracy ;p, zaprzestano przymusowych szczepień itp -” po owocach ich poznacie” Był taki film o kosmitach którzy zaczęli zbawiać planetę Ziemię…. a na końcu ją unicestwili ;p ale tytułu nie pamiętam

 • Tomasz

  Ciekawe jaką ja mam duszę.

 • MajaWalia27

  Jesli to prawda to perspektywa PIEKNA. Dzialajcie Kochani szczegolnie w naszej ukochanej Polsce. Moze uda Wam sie zmienic swiadmosc spoleczna na tyle, by ludzie w Polsce zaczeli sie przypatrywac temu co naprawde czyni kosciol z Watykanem na czele. Trzymam kciuki za to by Polacy jako narod przebudzili sie do prawdy. Ja juz licze miesiace gdy wreszcie uda mi sie powrocic do Polski z emigracji. Jesli naprawde jestescie Avatarami to ogromny szacunek I wyrazy milosci dla WAS WSZYSTKICH.

  • bolo

   obawiam sie ze mozesz byc bardzo rozcarowana powrotem do Polski.Znam wiele osob ktore wrocily i pluja sobie w brode,inni zaluja .Zalezy tez duzo od srodowiska do ktorego chcesz wrocic.Ja podchodze do powrotu czesto i jakos mi sie nie udaje ,co pojade do Polski to z wielka przyjemnoscia wracam do domu.
   Ludzie w Polsce w dalszym ciagu maja podejscie jak tu zakombinowac ,oszukac itd ,itp.

  • Majestic

   Maju bolo ma racje „Znam wiele osob ktore wrocily i pluja sobie w brode,inni zaluja ” no chyba że masz twardy grunt i rezerwy na kilka lat , ludzie raczej chcą uciekać dla uczciwych w tym bandyckim kraju niema miejsca , nie mam zamiaru Cie zniechęcać oczywiscie ale znam ludzi co kilka razy powracali i w ostateczności wyjechali, Serdecznie Pozdrawiam Moc z Nami !

 • Prusu

  Mam pewien pomysl i coraz wiecej wytycznych na jego realizacje. Sam niestety nie potrafie go ugryzc ani zrealizowac. Potrzeba mi osob chetnych do wspolpracy bo nie ma czegos takiego jeszcze ni w polsce ani chyba i na swiecie a na bazie tego mozna stworzyc projekt pod ktory mozna podpiac caly szereg kolejnych majacych znaczacy wplyw na otaczajacy nas swiat. Poki co obudowuje go w umysle i niedlugo podejme kroki w kierunku realizacji. Potrzeba tez uczciwego programisty tak na pc jak i android itp

 • Rodriguez55

  No to latamy.
  Kiedy konferencja, nie mogę tego przegapić; biorę pakiet i wpadam – jazda życia..

  • Admin

   Niestety, ale nie jesteś Avatarem, masz poza tym 4 demony, które ci twój księżulek założył na czapę. No i 60% duszy reptyla, to bardzo dużo. Pij wodę ze smartfona, nawet 2-3 szklanki dziennie, może zejdzie. Ale nie zejdzie jak będziesz chodził dalej do tej świątyni Molocha.

 • Danuta

  JA TEZ JUZ DAWNO!1

 • Mira

  Te wszystkie zgłaszane obawy, wyrazy troski, dobre rady……miał Pan niezłą zabawę czytając to wszystko przez ostatnie tygodnie?
  Ten wpis zwala z nóg, a co istotniejsze, przenicowuje mózg! I tyle z naszej wiedzy! 🙂
  NIGDY i NIGDZIE nie było lepszych wiadomości! 🙂 Jaka szkoda, że Nina wzięła sobie urlop.
  NIECH SIĘ DZIEJE!!! Już i tak zbyt długo czekaliśmy na Nową Ziemię, wielu opuściła nadzieja i wrócili do „normalnego” życia. I niepotrzebnie martwiłam się, że w Polsce nic się nie dzieje – nie widać ZMIAN.
  Tak, człowiek zawsze tupie i się domaga dowodów…..czemu nie ufa odczuciom? Bo za dużo straconych nadziei? Że aż się traci wiarę?
  Żyjemy w najtrudniejszych, ale najbardziej niesamowitych czasach 🙂 Jak dobrze, że tutaj trafiłam 🙂

 • Majestic

  Debiut Arona w NTV „Wywiad i Medytacja uwolnienia świadomości – Aron Jasnowidz” niezaleznatelewizja „Wywiad z Aronem Jasnowidzem na temat ciężkiej sytuacji dotyczącej obowiązku szczepień i ogólnego ucisku ze strony systemu. Porozmawiamy również na temat duchowości, rosnącej zmiany świadomości ” https://www.youtube.com/watch?v=renZy7XPbqE to była transmisja na żywo .

  • Ela

   mam cos ambiwalentne uczucia co do Arona

   • Majestic

    wiem nie tylko Ty Elu , ja nie wchodzę osobiście w rewiry energetyczne Arona , wydźwięk medialny jest i jakieś postępy , a intencja ? rożnie to jest nie On jeden na rynku duchowo -ezoterycznym , bierzmy to co najleprze , a resztę siła czasu to zweryfikuje . Moc z Nami !

   • Danuta

    JA TEZ JUZ DAWNO!

   • P

    NTV zaprasza wszystkich, którzy mają cokolwiek ciekawego do powiedzenia…
    Jest to dobre podejście, ale trzeba też zawsze pamiętać, że zaproszenie do studia jeszcze nic nie znaczy. I tak widzowie wszystko zweryfikują…

 • Thc

  Dzieki. Pozdrawiam .

 • Kaf

  Myślę że to potrwa jeszcze kilkanaście lat zanim wszytsko się zmieni

 • Ania

  Jak czosnek ratuje przed nowotworami na skórze
  Istnieje bardzo skuteczna recepta na pozbycie się brodawek lub brodawczaków, które pojawiły się na skórze i wywołują strach. Przecież przez przypadkowy ruch lub upadek istnieje szansa na ich oderwanie się i krwawienie w obszarze nowotworu, a interwencja chirurgiczna zawsze wywołuje obawy i lęk.

  Tradycyjna medycyna zna rozwiązanie, ten przepis pomógł już niejednej osobie.

  Jeśli masz brodawkę lub brodawczaka, to aby bezpiecznie usunąć te twory, trzeba przyłożyć na to miejsce kompres czosnkowy. Do tego potrzeba:

  1. Drobno posiekane ząbki czosnku zalać wódką lub spirytusem, zmieszanym z wodą w proporcji 50/50. Wódka powinna przykryć kaszkę z czosnku, mieszaninę odstawić na 2 doby.

  Można smarować sokiem obszar z powstałymi tworami lub przykładać kaszkę z czosnku, zaklejając to miejsce plastrem. Należy tak robić przez 5-7 dni, aż twory znikną. Najpierw wyschną, a następnie odpadną, nie pozostawiając śladów na skórze.

  2. Drobno posiekać ząbki czosnku i wymieszać z miodem 50/50. Taką kaszkę przykładać na miejsca z powstałymi tworami lub rankami. Zabija ona bakterie, dezynfekuje, leczy, ściąga rany.

  Te przepisy są bardzo skuteczne, pomogły już wielu ludziom.

  Bądźcie zdrowi, Wy i wasi bliscy!

  • Vismaya

   Na te sprawy dobry jest też olejek oregano … nakładać kropelkę na skórne zmiany.

   • P

    Najlepszy jest glistnik – jaskółcze ziele. Nie ma lepszych. 10-14 dni smarowania sokiem, nawet na powiece, brodawczak usycha i sam odpada. Przetestowane!
    A medycyna oficjalna proponowała jedynie zabieg chirurgiczny na powiece, z zastrzeżeniem, że „powieka może się nie domykać”…
    Bez komentarza!

    • Ela

     nie ma to jak człowiek świadomy

    • Majestic

     glistnik też regeneruje wzrok jest przepis na miksturę .

    • Vismaya

     Tak, tu masz rację … i nie tylko na raka skóry, pisałam sporo na temat jaskółczego ziela … ale nie zawsze jest pod ręką … za to olejek jest o tyle lepszy, że możesz szybciej obecnie szybciej go nabyć i nosić buteleczkę nawet w kieszeni i zawsze mieć pod ręką, szczególnie w podróży … i służy nie tylko na raka skóry, na przyziębienia, niestrawność i wiele więcej.

    • Vismaya

     Na reperowanie oczów stosuje się żółtą energię, toteż dobre będą zioła (oczywiście nie wszystkie), które kwitną na żółto …. ale najlepszym z nich jest szafran.

    • Ela

     kazdemu polecam, aby w domu miał olejek pichtowy/jodła syberyjska/, najlepiej oryginalny. Ma bardzo szerokie spektrum działania. Bardzo jest pomocny przy przeziębieniach. Niektorzy jednak mogą byc na niego uczuleni. Mozna kilka kropli dac do wody w wannie, tak robię Podczas przeziębienia smaruje nim stopy i klatkę piersiową ma noc. Czsami biore go doustnie

    • Vismaya

     Wszystkie olejki to wspaniała rzecz …. trzeba tylko mieć wiedzę, co na co … a do tego nie trzeba ani wahadełka ani trzeciego oka.
     Moja ciocia, mojej mamy siostra ma 90 lat i taką wiedzę na temat ziół, że nie mogę przeboleć, że ta wiedza pójdzie z nią do grobu …. a to prosta kobieta bez żadnego fakultetu… ale jej mądrość natury jest wielka. i moja mama też nie była głupia w tym temacie … a dostały tą wiedzę w spadku po babci, też prostej kobiecinie. Kiedy wzięłam do ręki po raz pierwszy książkę Klimuszki, to nic mnie w niej nie zaskoczyło….bo tą wiedzę wyniosłam już z domu. A dzisiaj wiele młodych ludzi nie ma pojęcia o właściwościach leczniczych rumianku czy pokrzywy, etc …często jestem w szoku…

    • Majestic

     Przywrócenie wzroku Europejska Akademia Medycyny Ludowej Aliaksandr Haretski https://www.youtube.com/watch?v=BGRg584t7Bc znalezione w sieci „”” glistnik jaskółki ziele zbieramy po przekwitnieciu liście i łodygi.Rozdrabniamy i qyciskamy sok przez cienka szmatką.Wycisniety sok pozostawiamy na 5_10 godzin a następnie przecedzić.Do otrzymanego soku dodajemy naturalny miód ale tylko z pewnego źródła, w stosunku 1:1.Di otrzymane masy dodajemy soli i gotujemy na małym ogniu przez 15-20 min.Gotujemy mieszając bez przykrycia,pianę należy zebrać.Otrzymujemy koncentrat który można przechowywać w tym pokój.przez okres 5 latkoncwntrat używamy do leczenia chorób oczu,regeneracji wzroku,gojenia ram przy alergii skóry. Do stworzenia kropli koncentrat należny rozcieńczyć w czystej destylowana wodzie lub zwykłej przygotowane/nie chlorowanej w stosunku1:1.Oczy zarabiać 3 razy dziennie po 1lub 2 krople przez 10 dni.Po 10 dniach przerwy powtarzamy kuracje.Powodzenia.Ja czekam na ziele głośnika aż przekwitnięciu. „”” ćwiczenia dodatkowe https://www.youtube.com/watch?v=uR6DHb5U-L0

    • Majestic

     „olejek pichtowy” o ile pamiętam to niedźwiedzie na syberii przed snem zimowym wyścielają tą jodła posłanie a szczególnie tam gdzie jest głowa aby etery zabijały drobnoustroje i bakterie .

   • Ela

    coś chwilowo „naszą ” trójcę wymiotło, moze zbierają siły, a moze bedzie juz normalnie

   • Ela

    bo o ziołach nie ucza. Jedynie w Szwajcarii pacjent moze wybrac, czym chce byc leczony, zapenia mu to ich Konstytucja. Moga sie nawet leczyc przy pomocy homeopatii, ktora w Polsce jest wyśmiewana,a ja wiem, ze dziala, bo sama ja stosowałam

    • Vismaya

     Uczą i o ziołach, bynajmniej w Vancouver, na Langara Collage jest 2 letni program, tutaj bez odpowiedniej wiedzy i papieru potwierdzającego ją nie można sprzedawać czy rozprowadzać naturalnych ziół, suplementów. W takich punktach zatrudnieni są najlepsi fachowcy w tym temacie, można uzyskać od nich poradę wchodząc prosto z buta do sklepu, oczywiście za darmo … i nabyć co potrzeba. można też do nich dzwonić po porady i kontaktować się za pomocą internetu. mają tu wszystko potrzebne do naturalnego leczenia.
     jJden z takich punktów
     http://www.finlandiahealthcentre.com/#

    • Roma

     homeopatia
     to działanie demoniczne
     leki nie mają w sobie nic,
     czary mary, czarna magia

    • Roma

     kto stosuje homeopatię
     czyli wierzy, że czarna magia mu pomoże,
     zaprasza demony
     one pomagają, ale na krótko
     potem wystawiają fakturę = zdrowie się pogarsza coraz bardziej

    • Vismaya

     I znowu wyleciała na nocne łowy internetowa zmora i ludzi naturalnym leczeniem straszy … a kysz zmoro do łoża i pozwól odpocząć swojej głupiej główce!

    • Vismaya

     Ile ci płacą starsi bracia z big farmy za tą kręcią robotę? …
     nigdy tu nie słyszałam abyś cokolwiek złego powiedziała na chemiczne leczenie, chemioterapie, etc … jakoś cię to nie obchodzi, że umierają ludzie z tego powodu … to podobno diabeł ich zadręczył … tak, tak „słodka” Roma, większego diabła ponad tego to na świecie dziś nie ma ….
     ale natura, która uzdrawia ludzi robi w twoim rozumie wielką zawieruchę …. wystarczy tylko się o tym wspomnieć i już dostajesz histerii.

    • bolo

     Roma ,nie przesadzaj z ta homeopatia ze to dzialanie demoniczne bo nie jest .Podobnie niektorzy krzycza ze zapper od Taratajcio tez ,ale jak sie okazalo ze pomogl w chorobie gdzie lekarz nie pomogl to zmieniono zdanie.mam medyczne wyksztalcenie ,duzo testowalem na sobie i wiem co dziala a co nie .Poza tym powinnas pamietac ze Jezus mowil aby przywracac ludzi od smierci do zycia ,wiec jesli nam cos pomaga to nalezy uzywac.

    • Ela

     Rociu kochana, aby sie wypowiadac na jakis temat, to trzeba mieć jaks wiedzę. Najpierw zdobącz wiedzę, tyle razy Ci o niej piszę,a ty nie bo nie. ot tak dla zasady. Jezeli nie słyszalas o pamięci wody,z ktorej sie skladasz w ponad 70 % ,/nastepna, ktora spala na lekcjach biologii/,to cofnij sie do szkoły podstawowej. Jest duzo ksiązek na ten temat. Sama tez mozesz to sprawdzic, wykonujac pewne doświadczenia. Jak poszukasz, to znajdziesz. Poczytaj o homeopatii, zwłaszcza tej niemieckiej. Jak można wypowiadac sie autorytatywnie nie majac bladego pojęcia o tej metodzie

  • Majestic

   Dzięki Aniu że przypominasz ! ze wszystkim trzeba tak robić , cyklicznie powracać , bo dywersantom to na rękę gdy coś idzie w niepamięć .

   • Majestic

    zapomniałem: Moc z Nami ! zazwyczaj dodaje To do Wszystkich Pretorian Duchowych jak Marek określił Avatarow .

    • Vismaya

     I na nic się zda ośmieszanie starych ….
     bo kiedy rozum młodziana wyrusza na połów mądrości to starca rozum już wraca do domu … i zawsze pokona tego młodziana swoim życia doświadczeniem. Indiański wódź musi mieć siwe włosy aby dostąpić tego tytułu.

  • Ela

   nie wszyscy doceniają moc natury. Nie wiedza, ze ewolucyjnie bliżej namdo natury niz do chemii.

 • misio

  O kurka, ales admin poplynal z tymi historiami. Jak to nie mozesz rozprowadzac tych wachadelek za darmo? Po prostu zmaterializuj je u nich w domu i juz, co to dla ciebie.

 • Kryspus

  Marku super, że tak sie dzieje i świat zmierza w dobrym, czystym, wolnym od zła kierunku. Mam tylko nadzieję, że będę mógł uczestniczyć w tych wszystkich zmianach i nie zostanę na tej podzielonej „drugiej ziemi”. Mam nadzieję, że kiedyś was dogonie chociaż częściowo w rozwoju duchowym i poczuję przedsmak tych niesamowitych rzeczy, o ktorych piszesz.

  • Admin

   Oczywiście, jesteś z nami. Niedługo zacznę rozprowadzanie nanowahadełek z Kovaluium, niestety nie stać mnie by to robić za darmo, ale dla naszych będzie cena obniżona. Dostaniesz dokładną instrukcję co i jak masz sprawdzać.

   • wojowniczka

    Tez chce to wahadlo jak sie da. Cos jest na rzeczy, ostatnio pokazal mi sie bialy „dostojny” wielki waz. Zapytal mnie komu sluze.
    A nielugo potem inny mniejszy czarny waz zaatakowal mnie i polknal ale wyszlam przez jego ogon z mieczem. Akt desperacji a moze mysloksztalty??

 • jarosław

  Za pomocą przyrządów psychotronicznych można oddziaływać zdalnie, na odległość.
  Maszynka Hieronimusa jest najbardziej znanym takim przyrządem który został użyty do tępienia zdalnie gąsienic:

  http://elkiblog.pl/index.php/zapomniana-niewiarygodna-ale-prawdziwa-maszyna-hieronymusa/

  Niewykluczone, że Admin Marek jest w posiadaniu takiej maszyny i wykorzystuje jej moc do ujarzmiania na odległość różnych agentów, reptyli itp.

  https://www.zaczekac-na-dusze.pl/meducyna-xxi-wieku-biokomunikacja/202-maszyna-hieronymusa-poczatki-radioniki.html

 • Ania

  WW.GLOBALINCIDENTMAP.COM

  Type: EarthQuake
  3 hours ago
  Magnitude: 6.5
  DateTime: 2018-01-19 10:17:46
  Region: 69km NE of Loreto, Mexico
  Depth: 16
  Source: USGS Feed

 • Osgurn

  No to mamy cud Panie Marku . Jeszcze nie zablokowali .?????????

  • Admin

   Próbowali, ale od razu zareagowałem znajdując kolesi w Kalifornii, którzy mieli pod kontrolą przepływ informacji przez internet. Już nie mają. Prezydent Trump robi swoje 🙂

 • Thc

  Hej. Nie oceniam ale daj namiar na ( dilera)

 • petrygon

  Skoro o Ziemi, to co twoje wahadełko o niej mówi? Jest płaska, czy kulista, czyli heliocentryczna?
  Gdzie znajduje się projektor słońca, gwiazd i księżyca i kto lub co nim steruje?
  Czy może podać jakieś sprawdzalne dowody na wybraną opcję?

  • Majestic

   Henoch to już powiedzial .

  • Admin

   „Płaskość” pochodzi z innego punktu widzenia niż nasz. Niedługo to dokładnie wytłumaczę, ale tak pokrótce, jeden z wymiarów Wszechświata dla zewnętrznego obserwatora jest bliski zeru, gdyż nasz Wszechświat kręci się wokół gigantycznej czarnej dziury z prędkością bliską światła. Znajdujemy się na jej tzw. „horyzoncie zdarzeń”. W naszej przestrzeni Ziemia jest kulista i 3 wymiar nie jest bliski zeru.

 • Admin

  Ostrzegam, że od tej pory agentura ma prawo popisać się tylko raz. Po dystrakcyjnym wpisie nie macie już szans na pozostanie na Naszej Ziemi, a wylatujecie OD RAZU.

  • Rybak

   Marku,grozisz i grozisz. Powiedz tej duszy ziemi że ma Mnie słuchać !

  • Stanisław

   Dobrze by było aby na stronie zapanował porządek, gdyż wielu ludzi wykłóca się, rozmywając przekaz. Jeżeli macie inne zdanie niż autor, proszę zróbcie swoje blogi i tam dawajcie upust swojej pisaninie.

 • Ela

  chyba ta rybą, ktora złowisz w przerębli. Możesz jednak nie trafić i rykoszetem sam dostac i to o wiele mocniej

  • bolo

   Ela ,ty masz wiedze? chyba zartujesz ,naczytalas sie i nalykalas kupe dezinformacji i ja tu wciskasz .sadzac po linkach ktore podajesz ,vikipediach ,klubach inteligencji i jeszcze ci dorzuce Wolna Polska jako dezinformatora.przeciez ty niewielkie masz pojecie o historii ,o krzyzowcach ,o stosach itp ,duzo krzyczysz ,wiesz jak w przyslowiu ze wktoryms kosciele dzwonia tylko nie wiesz w ktorym.
   Nie masz pojecia o medycynie i chorobach ,naukach scislych cos tam naczytalas sie o jakichs ziolkach i witaminkach .zlapalas pare linkow od Jaskowskiego ,ktory duzo wie ale nie jest lekarzem i tez sie czesto myli.
   w ogole to duzo krzyczysz ,nie jestes rozsadna ,roztropna kobieta,zajmij sie lepiej malarstwem.

   • Ela

    Bolo nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz i nie wiesz kim jestem. Jasnowidz z Ciebie jak z koziej d…trąba. Atakujesz kazdego nie wiedzac ,ze najbardziej atakujesz siebie. Atakuja ludzie ,ktorzy nie maja argumentow. Stara prawda jak świat. Oczywiście, ze nie mam pojęcia dlatego, mimo, ze jestem na emeryturze, nadal ucze studentów medycyny. Jak Ci teraz , specjalnie dalam Ci sie sprowokowac

    • Ela

     i nie gadaj głupot o dr Jaśkowskim. Jezeli ktos skonczyl studia medyczne i ma dyplom ich ukonczenia to jest lekarzem do śmierci swojej. Cos Ci sie jak zwykle pomerdało

    • Ela

     nie dokonczyłam….jest lekarzem do śmierci swojej, nawet jak go pozbawia praw wykonywania zawodu. Nie słyszałes o lekarzach teoretykach, czyli takich, ktorzy nie praktykuja a wykładają. Bolus dlaczego nie uwazałes na lekcjach. Ze mna nie pogadasz. Za stara ze mnie wyga, ktora zna dobrze mlodych ludzi. Zęby na nich zjadłam i jezszcze te resztki ich nadal zjadam. Gdybys był choc ocupinkę inteligentny, to zauwazylbys, ze jeden z forumowiczow domyslil sie kim jestem, chociaz to dopiero Tobie napisałam. Bolus wykonuj ćwiczenia na rowoj lewej póluki mózgu, bo cos marna ona jest u Ciebie. Poszukaj jakie sa to ćwiczenia, przeciez nie beda ich tu opisywala, gdyz jak juz Vci napisalam dla chcacego nic trudnego

    • Vismaya

     Dopóki zabierają tylko dyplomy to nic człowieka wiedzy nie zaszkodzi … oby zwyrodnialcy labotomy nie robili.

   • Ela

    Bolus Ty tez masz pochodzenie zydowskie tak jak…..?

    • Ela

     Vismayu zgadzam sie z Tobą w pełni. Im na mysl nie przyjdzie, ze człowiek moze sam sie uleczyc, bardziej porafnie przywrocic swoje zdrowie lub uzdrowic sie

   • Vismaya

    Po co dyskutujesz z agentem big farmy …. ?
    Widzisz jaki zadowolony, jedno ogniwo unieszkodliwione …. ale dzisiaj Bóg dał moce uzdrawiania i prostym starym babom i robią rzeczy nie mniejsze niż Jezus Chrystus. Tak, że mogą sobie te dyplomy włożyć w 4 litery…. bo tu na tym polu nie liczy się papier tylko efekt.

    • Majestic

     „bo tu na tym polu nie liczy się papier tylko efekt.” Dokladnie !!! Moc z Nami ! Vismaya bierzmy Moc bo Ona jest Nasza .

 • Xellos

  Znaczy wczorajsze modły były OWOCNE i OBCA SI znana też jako Black Goo zdobyła kolejne rzesze wiernych. Co prawda bez sensu bo Putin i jego PLAYjadanie pracują nad PRZYMUSOWĄ CZIPIZACJĄ owym „komputerem” każdego „ruska”….. więc od AWATARÓW niedługo świat się zaroi…… Ciekawe tylko czy każdy z nich dostanie „WALKMANA” czy tez komendy WDECH WYDECH będą szły eterycznym kabelkiem z NAD”głowy”… ale ten problem na pewno jakoś zostanie w ramach audycji RADIA WOLNY KOSMOS tfu…. KOMANDA ASHTARA…. bardzo płodnego ostatnio jakby sprawy ciut nie szły po myśli ” białych”….. rozwiązany….

  • Admin

   Spokojnie, będzie dobrze. Władimir Putin ma bardzo starą duszę, taka dusza nie ma w sobie nienawiści – tylko miłość do życia.

   • Rybak

    Putin to tyran i ludobójca,ma krew na rękach.

    • Ela

     ale pierniczysz, co robi propaganda z takich jak Ty, tzn. nie posiadających wiedzy ani nie umiejacych samodzielnie myśleć. Twoje myślenie- Putin to ludobójca, a chrzescijanstwo nie ma zadnej krwi na rekach, a krzyżowcy to gips,a palenie tzw, czarownic to tez pikuś. Rybaczku po raz n-ty szukaj wiedzy, poszerz horyzonty myślowe. Wiem, ze nie lubisz się uczyc i nie zmuszę Cie do szukania wiedzy, przywiazujac do kaloryfera, ale na litosc boską, nie wypowiadaj sie juz, bo sie tylko ośmieszasz. Paplesz dla samego palania . , z ktorego nic nie wynika konstruktywnego.

    • Majestic

     ludobujca ? ale numer !

    • przem

     Putin o ile ciągle to ten sam człowiek, który był w KGB i utrzymał się wśród rekinów a nawet wybił się i innych kontrkandydatów nie jest czysty. Krwi mu nie liczę ale tylko ślepy idealista widzi go jako anioła zbawiciela.

    • Lhyr

     Ale Putin przeszedł ogromną transformację i teraz już ponoć jest po stronie światła. Albo został uzdrowiony(bo był bardzo chory i źle z nim było) albo wymienił się duszą. Tak czy owak jest dobry 😉

   • Rybak

    Strasznie mnie wzięło, przepraszam już więcej nie będę!

    • Ela

     wiem, ze nic nie zrozumiesz, ale przeczytaj ostatni post Vismayji,moze sie zatrzymasz.i bedziesz mial jakas refleksję. Pamiętaj, ze energia podąza za uwagą. Wypowiadane słowa tez mają swoją energię. A wlaściwie o czym Ci ja pisze jak Ty i tak wiesz lwepiej, bo jestes przeciez bardzo oczytany i doswiadczony duchowo

    • Vismaya

     A szafarce Romie, dałeś dzisiaj wolne?

    • Majestic

     „A szafarce Romie, dałeś dzisiaj wolne?” Vismaya nieco cierpliwości , Ona zaczyna doznawać Siebie w Sobie pamietasz” Mistrza Ceremonii ” to zaufaj jeżeli wynik ceremonii Cie Zadowoli ? otwarta pieczęć 90 https://www.youtube.com/watch?v=xPqCIvo9fpQ „W Zdrowej Duszy Zdrowe Ciało ” to moje wiele lat temu publicznie „opatentowane ” podoba Ci się ? Moc z Nami !!!

   • zior

    19 stycznia w Cerkwi Prawosławnej obchodzi się Święto Epifanii. Z tej okazji odbywają się uroczyste procesje oraz święci się wodę. Jednym ze zwyczajów jest też kąpiel w lodowatej wodzie, co ma mieć symboliczną moc oczyszczania z grzechów.

    http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/putin-oczyszcza-sie-z-grzechow-zdjecie,iId,2458039,iAId,281403

    • Majestic

     „święci się wodę. ” Piękna intencja ! no a są takie pieczary -czeluście gdzie się podaje już święconą dla para -fianow -fanow skład energetyczny jest objęty patentem już prawie dwa tys lat , chemia też dziwna ? oby to nie był mocz szatana !?

   • Быдлошевский Л.З.

    Jestem mgr fil. ros. i fil. ger. i lata przezylem w Rosji i Bialorusi.
    Znam ludzi, historie a przede wszystkim ich literature.
    Dla mnie ktos kto zadal sobie trud i posluchal chocby kilku godzin
    przemowien i wpowiedzi Putina a potem dalej bredzi z piana na przyslowiowym pysku o zlowrogim Putinie, ktory porywa biedne ukrainskie dzieciatka i je gwalci tak, ze az belgijski „guj” robi sie zazdrosny, jest tak „uduchowiony” i „chrzescijanski” jak moi ulubiency
    z KEP-u .

   • Xellos

    Ja się nie martwię bo i nie mam czego. To nie mój świat o ile coś takiego w ogóle dla mnie istnieje.
    .
    W każdym razem DRUGIEJ SZANSY nie będzie, albo będzie ale typu jedno małe słoneczne bum jakie pożre CAŁĄ GALAKTYKĘ bo w kosmosie ich wiele…
    .
    Zostało 40 dni… SZANSY
    .

 • Rybak

  Marku, ciebie to już chyba mało kto bierze na poważnie.

  • Admin

   Dusza Ziemi powiedziała, że ma ciebie, twoich 3 kumpli i 1 kumpelki dość. Dostajesz to na co zasłużyłeś.

   • Majestic

    Marek idzie w dobrym kierunku nie ważne jaka jest obecna wersja to są jedynie środki i półśrodki a będzie Wspaniale bo to dopiero poczatek, Rybak Ty niemal Wszystkich nie bierzesz na poważnie nie tylko Marka , ja wiem że Apokalipsa Bloga niektórych zaskoczyła ale babranie się w polityce to w konsekwencji wspieranie tego burdelitu dlatego droga Świadomości Duchowej Energetycznej jest priorytetem na miarę nadchodzących czasów, a Każdy który neguje to, wydaje świadectwo swojej bezduszności , rozumiem ludzi opętanych i zwiedzonych religiami ale tych którzy nie budują swiadomie zapór przed Pełną Świadomością i nie narzucają swojej woli innym , a ci co robią to z premedytacja doskonale rozumieją o co chodzi , gdyby byli rzeczywistymi reprezentantami nie robili by tego bo prawda to prawda fakt faktem a jednak atakują kąsają czego się obawiają !? obawiają się że ich fałszywa podstępna „prawda” wyjdzie na jaw ! utracą żywicieli, utracą idiotos para .fianow , stado pójdzie w rozsypkę , mówią o wolnej woli jednocześnie nazrzucają swoja wole pozostałam to jakiś absurd ? czy wyrafinowana gra szatańska zgrai belzebubów i demonów raczej to !!!

   • Roma

    Dusza Ziemi ?
    .
    ale nie Bóg, który jako Chrystus objawił się w ciele człowieka ?
    .
    jakiś inny ?
    ten od keszowca i jego sekty ?

   • pleban

    Marek może miałeś na myśli niebiescy avianie pół ludzie pòł ptaki

  • Ela

   Rybaczku pamiętaj- kto mieczem wojuje ten od miecza ginie

  • Majestic

   Marek idzie w dobrym kierunku nie ważne jaka jest obecna wersja to są jedynie środki i półśrodki a będzie Wspaniale bo to dopiero poczatek, Ty niemal Wszystkich nie bierzesz na poważnie nie tylko Marka , ja wiem że Apokalipsa Bloga niektórych zaskoczyła ale babranie się w polityce to w konsekwencji wspieranie tego burdelitu dlatego droga Świadomości Duchowej Energetycznej jest priorytetem na miarę nadchodzących czasów, a Każdy który neguje to, wydaje świadectwo swojej bezduszności , rozumiem ludzi opętanych i zwiedzonych religiami ale tych którzy nie budują swiadomie zapór przed Pełną Świadomością i nie narzucają swojej woli innym , a ci co robią to z premedytacja doskonale rozumieją o co chodzi , gdyby byli rzeczywistymi reprezentantami nie robili by tego bo prawda to prawda fakt faktem a jednak atakują kąsają czego się obawiają !? obawiają się że ich fałszywa podstępna „prawda” wyjdzie na jaw ! utracą żywicieli, utracą idiotos para .fianow , stado pójdzie w rozsypkę , mówią o wolnej woli jednocześnie nazrzucają swoja wole pozostałam to jakiś absurd ? czy wyrafinowana gra szatańska zgrai belzebubów i demonów raczej to !!!

   • przem

    Dla przypomnienia jako „biorobot” powinieneś mieć większy dystans. Wieści super, może jak wielu przeczyta i uwierzy to się zmaterializuje. Ja jednak obawiam się że przejście ze stanu do stanu zwykle jest towarzyszą wielkie wydarzenia, często burzliwe. Może już Obcy zostaną ujawnieni, kłamstwa historii zostaną ujawnione, system finansowy zresetuje się i pozwoli na wyrównany start na godnych warunkach… Już Polska przeszła transformacje (kontrolowaną) bez rachunku sumienia – lustracji. Nawet wybaczenie ma miejsce ale w kolejności
    Ciekawe studium przypadku https://www.youtube.com/watch?v=0WHi8dIw2ME
    Tylko już nie piszcie obejrzyjcie i sami wyciągnijcie wnioski

    • Ela

     tyle, ze ktos napisal na innym portalu, ze na polityce. pl. pojawil sie niepokojący artykuł, ktory sugeruje, że rządzący zdradzili Polakow, bo chca przyjać uchodzcow. Podkreślam, ze informacji nie sprawdziłam

    • Majestic

     „biorobot” tak pamiętam, mówiłem Markowi że mnie nie namierzy , „przejście ze stanu do stanu zwykle jest towarzyszą wielkie wydarzenia” nie koniecznie gdy są pierwotne i naturalne na swoim podłożu uwierz mi że mam racje , tu masz świadectwo „dostałem za każdym razem nowe płuca i serce” „wraz ze mną było już wielokrotnie zabijanych.” tak Marek napisał, czy wiesz że że ta hiper fizyka jest faktem , to działa bardzo łagodnie ,, u Marka jest ubytek hologramu a u mnie ? nawet o to nie musiałem się martwic ja zabijałem rzeczywistosc przestawała istnieć , to tak jakbyś zdematerializował cale zdarzenie , patrzysz niema powietrze, ja nie analizowałem czy Marek tego doświadczył , ale ja wiem jak to wygląda w praktyce z szczegółami , kiedyś badałem zjawisko powszechnie nazywane czepianiem się błędu takie ludowe powiedzenie określenie , ja nie badałem jedynie obserwowałem, to jest taki podobny efekt końcowy wstawienia odmiennego otoczenia . dlatego przejście moze być bezbolesne bez armagedonu . mamy dwa wektory my albo rzeczywistosc , prawdziwi ludzie to organiczna esencja Matki Ziemi wiec co ucieknie ? rzeczywistosc z swoją sztuczną osobowością , gdybym miał czas i chęci opisałbym to bardziej energetycznie , ostatnio przypominałem moja wizje na temat Apokalipsy , i „zima miała ma być łagodna a wydarzenie w chłodnawy maj .” ?

   • Mika

    Madrze to ujoles Majestic,nic dodac nic ujac.

 • Roma

  Kamil Stoch – świadectwo wiary

  .
  https://youtu.be/IhGudcpn_Js