Czas na rozwalenie żydowskich cmentarzy, tam nie ma ani jednego trupa żydowskiego!

Wpis był blokowany przez żydowskich parchów, wsadzam jeszcze raz.

Zwracam uwagę na ważny materiał, potwierdzający przynajmniej w części to co piszę. Jest to o tyle ważne, że już niedługo będziemy mieć dostęp do tzw. „wolnej energii”. Serdeczne dzięki Panie Stanisławe!
https://wiadomoscibezcenzury.wordpress.com/2018/04/09/z-doswiadczen-na-granicy-nieznanego/
P.S. Niedługo podam sposób na zrobienie wody energetycznej, która zaoszczędzi spalanie benzyny w samochodach o ponad 90%! Właśnie testuję to bardzo proste urządzenie.

Kiedyś, będąc na krakowskim Kazimierzu zastanawiałem się dlaczego z cmentarza żydowskiego wychodzą pijani żydzi z Izraela. Oczywiście pod obstawą z bronią, ochrona się rozglądała czy ktoś tego nie widzi, ale to byłą noc i nagrałem to na smartfonie. Po prostu nawaleni jak stodoła. Sprawdziłem teraz na nanowahadełku czy faktycznie są tam groby żydów, czy nie jest to jakaś atrapa. Otóż tak, pokazuje mi, że na wszystkich cmentarzach żydowskich nie ma ani jednego zagrzebanego żyda, owszem są zwłoki, ale ok. 5000 tych nie-żydów, którzy to odkryli. Żydzi po prostu nie umierali – podczas „pogrzebu” ich „ciała”, a właściwie hologramy, owijano w białe płótno, pod którym zmieniano hologram na „ciało” tego samego, ale młodego żyda. To było tylko na pokaz dla nieżydów i dla półżydów, 50% z nich, np. rabini, w ogóle nie umierali i nie starzeli się – dla telewizji czy jakiegoś spotkania po prostu zmieniano hologram na taki, który wiekiem pasował. Znali tę technologię od samego początku ich inwazji na Ziemię, starannie to ukrywali. No i jak pisałem, parchy dostały od kosmicznych parchów Nugrotis technologię wyłapywania dusz i trzymali je w więzieniach na pięciu krążących wokół Ziemi parchatych stacjach kosmicznych. Dopiero niedawno lasery rosyjskie i amerykańskie spaliły te stacje i uwolniły dusze.

A co jest na tzw. cmentarzach żydowskich, czy też raczej pod nimi? W przypadku Krakowa nanowahadełko pokazuje mi, że 5,738 m poniżej znajdują się obiekty, ok. 3500 m. kw., skąd poprzez światłowody idą cyfrowe sygnały telewizyjne i internetowe. Pomieszczenia te są połączone tunelem ze stacją na Krzemionkach, gdzie cały zarząd zawsze był w żydowskich brudnych łapach. W przypadku awarii któregoś ze studiów sztuczna inteligencja ma przygotowane miliony „gotowców”, które po pewnej obróbce wkłada jako wiadomości, programy, wywiady itd. I dodaje swoje kreacje. To co oglądamy teraz w telewizji jest w 60% właśnie taką kreacją AI. Takich stacji w Polsce jest 681 – są podpięte pod niemal wszystkie światłowody, dlatego tak trudno jest przejąć media. Ten sam sygnał idzie także na anteny zewnętrzne.

To samo dotyczy praktycznie całego świata, z wyjątkiem Chin i Rosji. W Chinach jest totalna kontrola mediów przez wyglądających na Chińczyków parchów (hologramy), w Rosji natomiast administracja Włodzimierza Putina już sobie z parchami medialnymi poradziła. Poza pięcioma stacjami „niezależnymi”, w ostatnich dniach stały się one przeszłością. Uważam, że Donald Trump powinien zrobić dokładny przegląd „cmentarzy” żydowskich, szczególnie tych, które są położone w pobliżu stacji telewizyjnych. Myślę, że najprościej poszukać by tuneli rosyjskimi pakozinami. Nanowahadełko pokazuje mi, że takich „cmentarzy” jest ogółem 850, każdy nie dalej położony od stacji telewizyjnej niż 1 milę. Co ciekawe, wszystkie są na tej samej głębokości, tzw. granicy zimna.
============================
Uwaga, w powyższym tekście pomyliłem się. W tych płótnach to zawijano holograficzne i „uczłowieczone” kopie żydów, powiększone 2,5 razy, bo prawdziwi żydzi byli małymi potworami. To co widzieliście na ulicach, to były twory powstałe z zagęszczenia materii takiej jak powietrze, woda itd. Technologia, którą dysponowali na to pozwalała, informacja przenoszona była przez fale skalarne z siedmiu różnych miejsc – wysokich budynków, kościołów, synagog i w danym miejscu te fale interferując tworzyły te zagęszczenia. Nie wiem czy ktoś z was uderzył żyda z piąchy? Przekonał by się, że piącha w niego wchodzi jak w masło! Dlatego też za uderzenie żyda Talmud przewidywał dla „goja” natychmiastową jego śmierć. Zwykły człowiek z takim zagęszczeniem nie miał po prostu szans – to było niezabijalne! Jedynie ludzie z duszą starszą niż 7,8 miliona lat mogli wyjść z tego żywi. Ich dusze usuwały po prostu dusze prawdziwych żydów, gromadzących się stadnie jak karaluchy w różnych wilgotnych i ciepłych miejscach.  Przypomnę, że takie dusze stanowiły w 4D tylko 0,0008% populacji.

146 komentarzy Czas na rozwalenie żydowskich cmentarzy, tam nie ma ani jednego trupa żydowskiego!

 • @lucilla and @ gandalf (czarny)

  To co Z Was pozostalo:
  Topniejecie w Oczach

  ???
  ❄.(•̀ᴗ•́).❄
  ❄❄═▒▒═❄❄
  !!!!!!!!!!!!!
  Za chwilke sublimacja i ostatecznie Puuuffff!

  Zegnajcie!

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Po chyba jakiejs 5-cio letniej bytnosci na forum MP Pana Redaktora Podleckiego chce powiedziec,
  ze uwazam go za uczciwego i prawego czlowieka ktory szuka Prawdy, zgodnie z teza „siegaj tam gdzie wzrok nie siega „
  A ze sie czasami zagolopuje i zapedzi ? No coz, idac do celu popelniamy tez bledy .
  Jako podwojny mgr. fil. ros. i fil. ger. udzielam sie od kilku miesiecy tez na forum „Do rzeczy“ i wiem dobrze, ze w watkach tzw. sowiecko-rosyjskich jestem osamotniony w swoich wpisach chyba w stosunku
  2 do 98 a czasami i gorzej. A pisze tylko i wlacznie punkt widzenia Rosjan (niekoniecznie zawsze moj).
  A zniewazanie mnie i przeklinanie jest przez tamtejszego Admina tolerowane .
  Wiec „opluwanie“ Pana Podleckiego przez nikczemne i podle istoty na tym forum jest jeszcze stosunkowo lagodne w porownaniu do moich doswiadczen.
  Alleluja i fo przodu !!!

  ♦️♦️♦️

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Nasi wierni angielscy sojusznicy wspolnie z bezcennym Israelem rozpetali spektakl pod tytulem
  „chimical Ali -Reaktywacja“ i pra ostro w Syrii do wojny. Wyglada na to , ze ten izraelski „apfelbaum“ do tego polskojezycznego „kornhausera“ przyjechal dzis z ta sama prosba co wtedy Bush sen. telefonicznie i za lapowki walizkowe od „stoltzmana“ chcial – i dostal. Czyli „polska“ MISJA POKOJOWA W SYRII .
  Zakladam sie z kazdym o 1000 DM , ze tak wlasnie bedzie .
  Jezeli ktos zna Biblie, a dokladnie tzw. „Stary testament „ to niech mnie skoryguje wzglednie poprawi w mojej tezie, ze ZADEN narod ktorego Izraelici na swojej „ podrozy biblijnej“ “ spotkali przez tysiaclecia nie doznal od nich nic innego oprocz w „best case“ finansowej ruiny a w „worst case“ fizycznego unicestwienia czyli holocaustu totalnego. Pytania tego nie kieruje do nadwislanskich Glupokatoli, bo oni tego „swojego“ panaksiadzowego „pismaswietego“ nawet bez tego idiotycznego onetowskiego „ zrozumienia“ i tak nie czytaja bo to grzech i praca ciezka jest.

  ♦️♦️♦️

 • crafciak31

  Przywiało mnie na tą stronę internetu, na której psy dupą szczekają, a bociany pionowo startują…

 • ♛ Lea Laura Luccilla ♛

  „Kiedyś, będąc na krakowskim Kazimierzu zastanawiałem się dlaczego z cmentarza żydowskiego wychodzą pijani żydzi z Izraela. Oczywiście pod obstawą z bronią, ochrona się rozglądała czy ktoś tego nie widzi, ale to byłą noc i nagrałem to na smartfonie.”

  z chęcią obejrzymy to nagranie TW Januszu, a tak w ogóle co wy żeście TW Januszu robili w nocy pod żydowskim cmentarzem, może chcieliście zapalić znicz na grobie waszego oficera prowadzącego?

 • Igi721

  PiS przyjął imigrantów kończy się nasz kraj już jesteśmy na straconej pozycji tu wojna tu zasiedlanie monitor zajmij się znowu czymś pożytecznym bo naprawdę uwierzę że robisz takie głupoty za kasę jako agent

 • ki

  Kolejne nowe sesje, tym razem prowadzone przez Irazemę – znienawidzoną przez pasożyty czarownicę, pogromczynię gadów i modliszek 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=guGmbc0Xpm4
  https://www.youtube.com/watch?v=IGPTK8O5MIg

  • no pięknie teraz porównaj to z relacja Henocha , tam jest dokladnie to samo opisuje „kreatora ” piekła -matrixa pod kopulą .

   • ki

    Kopułę to Ty masz nad swoją czaszką 🙂
    Przestań trollować mi płaskoziemskością i lepiej szoruj sadzić kwiaty 🙂

    • uważasz to za trollowanie ? Henoch opisuje to dokladnie, dodajac te hipnozę i wiele podobnych wszystko się układa w jeden obraz , ignorując to zaprzeczasz temu co sama podałaś , i to jest trollowanie , następnie kwestia wyglądu ziemi jest już definitywnie rozwiązana ? wierzysz -wierzysz tym „naukowym” parchom ? pokaż wizualne dowody chyba powinno ich być miliony już teraz ? po co tyle teorii naukowych ? na tak oczywistą oczywistość a ja zapewnię cie że takowych nigdy nie uzyskasz ,dowodów jest setki że ziemia na której ludzkość drepta nie jest tym co panowie od manipulacji sugerują , to że tak stanowczo bronisz tej opcji świadczy o Twoim trollowaniu bo rozumny czlowiek bierze wszystko pod uwagę tym bardziej że podstawa jej wiedzy jest identycznie niewiadoma jak przeciwna strona , FAKTY są dowodami a nie bzdury i farmazony o pastuchach co wskoczyli w Jumbo i wysadzili dwa wieżowce . wesołej zabawy w podniesieniu do sadzenia kwiatków https://www.youtube.com/watch?v=b-firPbl8Os Ps. dobre ćwiczenie dla tego co jest pod kopulą,zapewniam !

    • ki

     Madżestik, przestań się już nakręcać, zobacz, jakie piękne niebo bez zawiesiny chemicznej, jak w PRL’u 🙂

    • ki chciałbym ale fakty nie pozwalają bo wiara to droga do piekła , jest nienormalnym aby wierzyć, trzeba doznać na całej linii , a doznanie musi dotyczyć Wszystkich , nie jakiś wybranych ,autorytetów , nawiedzonych w zwiedzeniu itd jest pytanie ma być odpowiedz jest fakt musi być przyczyna i skutek w odpowiedzi , zamiatanie pod dywan to szatański wybieg .Ps jeżeli przestali opryskiwać to nie znaczy że przestali truć , oficjalnie do końca się nie przyznali że truli wiec niemożna im wierzyć bo zostaje to tylko wierzeniem wiec to kit .

 • Kali

  Panie Marku zastanawiam się kiedy ta fałszująca informacje sztuczna inteligencja zostanie dołączona od matrixa ?

 • Marek

  Pięciu najważniejszych masonów jacy zostali:

  Ramon Pilkakin (Indie)
  Sulejman Suworow (Turcja)
  Ruy Zimny (Wl. Brytania)
  Nodi Mosenko (Rosja)
  Piter Wynrow (USA)

  Avatarzy, połączmy się razem z ich duszami i uświadommy im, że osoby w których się znalazły bardzo źle postępują i trzeba je rozliczyć.

 • Bez nicka

  Odnoszę wrażenie, że pan Marek żyje w bańce 5D czy też 6D jest dużo do przodu w czasie niż miejsce w którym żyjemy my zwykli zjadacze chleba. W naszym póki co 4D świat chyba już nieuchronnie zmierza do Armagedonu. Świat anglosaski z przydatkami w celu utrzymania hegemonii nad resztą świata zmierza do ostatecznego rozwiązania licząc, że wyjdzie z tej rozgrywki zwycięski. Jak będzie okaże się pewnie za niedługo.

 • Marek

  Lokalizacja centrali dla 68 krajów: mediów, internetu, źródło zasilania
  https://ibb.co/fH191c

 • Bogusław

  Panie Marku o co to chodzi z tym Longinem Sinowskim ?

  • Marek

   Niedługo go wszyscy poznacie. Będzie taka niespodzianka jakiej świat nie widział. Boję się, że niektórzy, szczególnie ci „kościółkowi” na serce nie wytrzymają. Na nic się nie zda negowanie, dowody będą takie, że nikt nie zwątpi.

   • Franek

    Czyżby ktoś z hierarchii KK – śmiem podejrzewać?

   • Kosmiczny Żyd

    Pan tylko obiecujesz , obiecujesz i obiecujesz . A gdzie nasz interes szanowny panie ? Pan chcesz być bogaty czy nie? Pan umie robić złoto , dobrze ,pan umie lufy wyginać ,też dobrze .My s chenciom kupić pana wynalazki .Ale ,… Rebe nie zapłaci jak nie zobaczy . Woda też droga , pan zrobi samochód na powietrze nam .My czekamy ,świat czeka . Szalom

   • ♛ Lea Laura Luccilla ♛

    Niedługo to ty wylądujesz u czubków ojcze Jezusa, nieśmiertelny i niewidzialny awatarze, obserwatorze-wyzwolicielu.

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Niemieckojezyczne media alternatywne podaly wczoraj, ze nie tylko Rosja ale i POLSKA rozpoczely
  „po cichu“ czesciowa mobilizacje sil zbrojnych. Moze ten „izraelski“ prezydent wlasnie w tym celu przyjechal do Polina ❓

  • Korniszon

   Ani Polska, ani Niemcy nie chcą brać w tym udziału. Jedynie Francja się deklaruje, ale tylko na zasadzie strzałów z daleka. I nasza ojczyzna nazywa się Polska, a nie polin.

 • Michał

  Witaj Marku, tu poniekąd potwierdzenie niektórych Twoich tez

  https://kosmiczneujawnienie.com/2018/04/10/ku-likwidacja-super-federacji/

  Oczywiście jeśli przyjmiemy, że to w linku to prawda 🙂

  Pozdrawiam i życzę wytrwałości 🙂

 • Admin – jeśli masz elementarne poczucie uczciwości to czekam ja i podobnie wypowiadający się na Twoim blogu tak opluci na temat ksztaltu Ziemi na przeprosiny. A tu są DOWODY!!!! https://www.youtube.com/watch?v=nj9vhLT23gA

  • ♛ Lea Laura Luccilla ♛

   W takie dowody wierzą totalne przygłupy, w to nie wierzy nawet schizofrenik ojciec Jezusa, obserwator-wyzwoliciel, TW Janusz , marek łysa dupa-podlecki.

 • MM

  Nareszcie znikają podli „ludzie”
  Zniknął sąsiad mojej znajomej
  Terroryzował całą wieś
  Nie chorował i nagle zmarł 3 tyg. temu
  Prawdopodobnie zmiotła go fala X o której pisał Marek
  Bez nich szybciej nam pójdzie sprzątanie i naprawa szkód, które wyrządzili

  • ♛ Lea Laura Luccilla ♛

   Niektórzy to są aż tak podli z dziada pradziada że dali im na nazwisko podlecki hehe. Być może dlatego mareczek wstąpił do SB żeby udowodnić że nie bez powodu nazywa się podlecki.

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Bloomberg 01.03.2018

  Here’s a look at the systems as Putin outlined them:

  1. “Sarmat” Intercontinental Ballistic Missile
  “A very threatening weapon” that can strike over the North or South Pole and evade anti-missile systems. The video appeared to show warheads closing in on South Florida.

  2. Nuclear-Powered Cruise Missile
  Capable of delivering a warhead over “practically unlimited range” and shown on video maneuvering over the Atlantic before looping around South America to target the U.S. West Coast. Putin said the propulsion system was tested successfully late last year. “Nobody else in the world has anything like this.”

  3. High-Speed Underwater Drones
  Powered by nuclear energy and launched from submarines that can hit aircraft carriers and coastal cities with conventional or nuclear warheads across intercontinental distances. “Practically invulnerable,” according to Putin.

  4. “Dagger” Hypersonic Air-Launched Missile
  Just finishing testing and can hit targets at 10 times the speed of sound.

  5. “Avangarde” Strategic Gliding Weapon
  Launched from missiles and “absolutely invulnerable,” it “heads for a target like a meteorite, like a ball of fire.” Putin said initial production is underway.

  ♦️♦️♦️

 • sprawdzam

  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/lidi-staron-miala-udar_1048802.html
  Lidia Staroń miała udar. Straciła mowę

  https://www.monitor-polski.pl/teraz-trzeba-przejac-media/comment-page-1/#comment-310473
  sprawdzam
  8 kwietnia 2018 at 19:28 · Odpowiedz

  Na początku grudnia 2017 zmarł Wojciech Drewniak, dwa tygodnie temu jego żona (oficjalnie udar). Teraz Włodzimierz Zylbertal. Wszyscy z kręgów zbliżonych do NTV.
  https://www.youtube.com/watch?v=IeO-kqUwTeY

 • Быдлошевский Л. З.

  ♦️♦️♦️

  Czyzby juz pierwsi rzeczywiscie „znikali“ o czym Pan Redaktor Podlecki od tygodni na swoim blogu pisze ?
  Miliarder „niemiecki“ Karl-Erivan Haub ( 4,2 mrd Euro majatku) wyjechal w sobote w Alpy na narty i ….
  ZNIKNAL !!!! Jak kamien w wode. Prokuratura nie wklucza „przestepstwa“. Ale ciala nie ma i kolegi „erivana“ tez.

  Seit Samstag wird der 58-jährige Tengelmann-Chef Karl-Erivan Haub in den Alpen vermisst. Die Suche der Rettungsmannschaften läuft auf Hochtouren, Samstagabend soll das Handy des Managers das letzte Signal abgegeben haben. Haubs Familie hat sich angeblich bereit erklärt, für die Suche unbegrenzte Mittel zur Verfügung zu stellen. Die Familie zählt zu den reichsten Deutschlands. Das „Manager-Magazin“ schätzte ihr Vermögen im Jahr 2017 auf rund 4,2 Milliarden Euro.

  ♦️♦️♦️

 • Czy Marek Podlecki przedstawił kiedykolwiek, jakikolwiek dowód swych wziętych z „dolnej części pleców” twierdzeń? Nie, nigdy. A jak coś idzie nie tak, to zawsze jest wytłumaczenie, że ktoś zakłóca nanowahadełko. A jak przychodzi do odgadnięcia prawdziwego nazwiska Stonki to nanowahadełko podaje raz jedno raz drugie nazwisko: Wygoński lub Wylotowicz. Uwaga! Mam zrzuty, jako dowód idiotyzmu nanowahadełka! Oczywiście Podlecki nie spostrzegł, że to Stonka komentował w krótkim czasie dwa artykuły i dlatego dał się zrobić jak dziecko, udowadniając bzdurność swoich twierdzeń.
  Ale moi drodzy! Zaczynam rozumieć o co tu chodzi. Są 3 możliwości:
  – MP pisze powieść SF lub sprzedaje pomysł
  – MP wykonuje zlecenie na test prania mózgu użytkowników
  – MP zwariował (najbardziej prawdopodobne)

  • Korniszon

   Mi już trzy razy dawał inne imiona. Do dzisiaj również czekam na udowodnienie nowego pierwiastka kovalium, już nie wspomnę o tachionie, który rozwalał mu plexi w lampie zdrowia. Dwa Noble czekają oraz najwyższe Ziemskie wyróżnienia.

  • ♛ Lea Laura Luccilla ♛

   Zwariował dawno temu, teraz to tylko nasilenie objawów schizofrenii paranoidalnej.

 • Ziga

  Ten portal od jakiegoś czasu jest po prostu fantastyczny 😀 Dużo bardziej można podbudować tu własne ego niż oglądając np. „rozmowy w toku” 😀

 • Xellos

  JAK KOGOŚ INTERESUJĄ „KORZENIE” POMIESZANIA JĘZYKÓW to
  .
  .
  https://nowaziemia.com.pl/viewtopic.php?p=13492#13492
  .
  (wpis będzie z czasem rozwijany…… o kolejne dowody….. WIELKIEGO OSZUSTWA )
  .
  .

 • Marek

  Uwaga dezinformatorzy – każdy wasz telefon wykonany jako kto inny to KROK W OTCHŁAŃ CZARNEJ DZIURY. Zrozumiano?!
  Właśnie to spotkało Sulejmana.
  STOP IMPOSTEROM!

  • ♛ LAURA ♛

   Jeśli dezinformatorzy idą do czarnej dziury to znaczy że ty z tej czarnej dziury nadajesz od ponad pięciu lat, ty oszuście.

   _∆⌂∆_
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╚▒▒╝
   _▒▒___

   • Bez nicka

    Jeśli wśród piszących i komentujących na tym blogu są chorzy psychicznie to z całą pewnością na pierwszym miejscu jesteś wśród nich ty. Moja diagnoza „osobowość mnoga” ileż tych nicków używałeś czy tez używałaś i tu pojawia się kolejna twoja przypadłość „brak ugruntowanej identyfikacji z płcią no chyba że jesteś hermafrodytą. Chociaż intelektu trudno ci odmówić. Daj se babo chłopie już siana z tym tw Januszem.

    • Marek

     Spokojnie, to nie jest jego wina (Tadeusz Szostak) – on został przejęty, założono na niego ok. 6000 „nakładek” energetycznych – wynalazku, który Annunaki przejęli od którejś ze zlikwidowanych przez nich cywilizacji. To coś w rodzaju sztucznych dusz, z tym że zrobionych ze „złej energii” tzw. DOR (ujemny orgon). Taka ilość zniwelowała praktycznie do zera działanie jego prawdziwej, bardzo mocnej duszy (6 mln lat). Dopiero teraz zebrałem siły i z waszą pomocą rozwaliliśmy ich ostatnią ostoję w centrum Ziemi. 78 żydomasonów, którzy zniewolili tych ludzi pójdzie za moment do Czarnej Dziury, dostaną prawdopodobnie 18 poziom kary – jedna z najwyższych jakie ludzie kiedykolwiek otrzymali. Będą musieli cierpieć za wszystkie istnienia jakim przyniosły ból i śmierć, z Ziemią włącznie (m.in. za odwierty gazu łupkowego). To będą setki miliardów lat cierpienia i samotności, a potem tradycyjna ścieżka inkarnacyjna raz jeszcze od pantofelka. Z polskich nazwisk znalazłem dwa: Szymon Witkowski (czołowy mason świata zwany Wartownikiem Nocy) oraz Stanisław Dziwisz (właść. Puzinowski zwany Wartownikiem Dnia).

    • ♛ LAURA ♛

     TW Janusz nie oszukuj i nie łżyj łysa dupo z SB.

    • ♛ LAURA ♛

     Tu Marek, znalazłem tę „królową”. Antarktyda, 2759m od bieguna Płd. wzdłuż południka 03 st. Na głębokości 4 km jest miasto Atlantów, mają schrony z Oftalium, 5700 razy cięższego od kovalium, grubość ścian 4 cm. Utrzymują to bardzo silną energią plazmy, obniżając masę 8900 milionów razy, dlatego to się nie zapada w głąb Ziemi. Zachowało się tam 890,000 półżydów i masonów, najgorszy sort. Tylko 4% to zdewastowane dusze. Nie potrzebują dzieci bo mają generatory wolnej energii Atlantów – to była ta ścisła tajemnica, za którą zamordowano ponad 79,000 ludzi którzy uczestniczyli w odkrywaniu tych artefaktów.
     Jak ich najprościej załatwić? Uderzenie bombami wodorowymi o łącznej mocy 67 GT na głębokości ok. 68,466 m zaraz pod małym płaskowyżem – średnica ok 3 km, to wynik działania energii, pod spodem jest stopiona woda.

    • ♛ Nix Regina LUCCILLA ♛

     No TW Januszu ojcze Jezusa to już trzeci odkryty przez ciebie pierwiastek, kovalium 58x cieższe od uranu, megakovalium (proszę o informacje o ciężarze) i Oftalium 5700x cięższe od kovalium nieźle obserwatorze wyzwolicielu kolejne trzy nagrody Jobla już na ciebie czekają. Jak znalazłeś tę „królową” no to na co czekasz użyj swoich znajomości z Enki i zrób ze mną porządek tępa łysa schizofreniczna dupo z SB.

     _∆⌂∆_
     ‛(•̀ᴗ•́)’
     ═▒▒═
     _▒▒___
     LUCCILLA uczy, LUCCILLA radzi, LUCCILLA chorych psychicznie na leczenie prowadzi.

    • ♛ Nix Regina LUCCILLA ♛

     A ty beznikowcu nie mędrkuj bo zadam ci taka karę że aż kamienie zapłaczą nad twoim losem.

     _∆⌂∆_
     ‛(•̀ᴗ•́)’
     ═▒▒═
     _▒▒___
     LUCCILLA uczy, LUCCILLA radzi, LUCCILLA chorych psychicznie na leczenie prowadzi.

    • ♛ Nix Regina LUCCILLA ♛

     68,466 m no TW Januszu wykryłeś co do milimetra, przecież ty tłuku nie potrafisz nawet poprawnie napisać liczby.

     „stopiona woda”, „gazy w stanie stałym”

     TW Januszu czekamy na lód w stanie ciekłym. Dla ojca Jezusa taka czarodziejska sztuczka to pewnie łatwizna.

     _∆⌂∆_
     ‛(•̀ᴗ•́)’
     ╚▒▒╝
     _▒▒___

 • https://krystal28.wordpress.com/2018/04/11/ujawnienia-q-wyspa-epsteina-watykan-i-papiez/ cytat „[Papież] będzie miał straszny maj.
  Ci, którzy go popierali, zostaną wypchnięci na światło.
  Ciemność do ŚWIATŁA.
  PRAWDA.” 16 -21 maj