Czekają nas burzliwe 3 tygodnie

Uwaga: wg. nanowahadełka „katastrofa” samolotu rosyjskiego jest dziełem Mossadu – zamachowcami byli Minister Spraw Zagranicznych Rosji, szef FSB oraz Dodinow, pomocnik szefa FSB. Był jeden zleceniodawca, Jurij Łobaczenko, przebywający obecnie w Kijowie wraz z grupą rabinów w hotelu Bratislava, zajmują całe dziesiąte piętro. Nie muszę dodawać, że są doskonale uzbrojeni i mają krycie ze strony rządu Ukrainy. Nie polecałbym ataku jądrowego, mają przygotowane stanowiska z rakietami w pobliżu Doniecka i całe to miasto wyleci w powietrze. Obcy nie chcą tu ingerować, gdyż wiedzą, że komandosi Putina poradzą sobie z tymi bandytami w 15 minut. W momencie gdy to piszę pewnie już są w okolicy hotelu, bowiem prezydent Rosji ma nie gorszych wahadełkowiczów niż ja 🙂
Samolotem lecieli specjalnie przeszkoleni przez Enki naukowcy. Z całą świadomością ujawniam nazwę „obcej, wysoko rozwiniętej cywilizacji”, gdyż przyszedł ku temu czas. Tak to są Enki, ludzie z Andromedy – najwyżej rozwinięta cywilizacja we Wszechświecie. Twórcy ludzkości ok. 9 mln lat temu – na „swoje podobieństwo”. To oni stworzyli na Ziemi lokalny rejestrator Kroniki Akaszy.  Enki są już na Ziemi, trzech z nich odwiedziło Irmę.

Naukowcy mieli za zadanie obsługę urządzeń do reatomizacji. W ciągu 4 miesięcy planowano rozpoczęcie sprowadzania dusz zmarłych na Ziemię – poprzez stwarzanie ciał na podstawie kodu DNA i sprowadzanie do tych ciał odpowiednich dusz. W Grecji są już trzy działające urządzenia tego typu. Porwanie samolotu nic zamachowcom nie dało – naukowcy zostali teleportowani zanim cokolwiek im się stało. Jednak Władimir Putin nie zamierza tego bagatelizować, gdyż w procesie przesłuchać (och, nie chciałbym być w skórze zamachowców) wiele ciekawych rzeczy wyjdzie.
==================================

Struktura atomu uranu – chwilowo naszego lokalnego Kosmosu

Na początek ważna informacja – od ok 18 godzin jesteśmy na poziomie 6 Wszechświata, ale może co ważniejsze, cały struktura Wszechświata, a właściwie lokalnego Kosmosu (który zawiera wiele różnych wszechświatów) się zmieniła przyjmując  7, a nie 6 poziomów. Jeśli by popatrzeć na Wszechświat jako na atom, to jest to równoważne z przemianą atomu ołowiu, w atom uranu. Jesteśmy obecnie na pierwszej podpowłoce powłoki (orbitalu) szóstego. Taka zmiana była koniecznością związaną z planowanym atakiem na Ziemię Mimów posiadających 26 kończyn mieszkańców planety Kowena krążącej wokół Syriusza A. Więcej na ten temat napiszę na końcu artykułu.

Nanowahadełko przewiduje w najbliższych dniach następujące sztucznie wywołane wydarzenia:

 1. Wielkie trzęsienie ziemi, rzędu 7 w skali Richtera
 2. Atak atomowy z użyciem 2 rakiet balistycznych oraz 2 tzw. „brudne” bomby atomowe. Kierunki – Kraków i Moskwa. Rakiety mają być wystrzelone z Krakowa i Warszawy.
 3. Gwałtowne oziębienie, do -36 stopni Celsjusza w Suwałkach, a -28 st. w Warszawie. Ma być bardzo długie, szczególnie w zachodniej Europie. Planowane rozpoczęcie za 3 dni.
 4. Atak mimów w Syriusza. 2300 podstępnych mimów planuje zaatakować Ziemię pojutrze rano.

Ponieważ już wiadomo o co chodzi, to szansa na wystąpienie tych zagrożeń bardzo maleje. Jednakże nie można wykluczyć nowych zagrożeń, nie planowanych wcześniej. Co do trzęsienia ziemi, ma je wywołać HAARP na Alasce we współpracy z 4 innymi ośrodkami: Athens w Teksasie (Cain Park), Maumee w Indiana (N. Country Road 1190W – skrzyżowanie), Farson w Wyoming (dokładnie tam gdzie jest napis Farson), Harding w Wyoming, zaraz po lewej stronie Mud Lake.

Rakiety z pociskami nuklearnym i brudnymi bombami są w Krakowie w Dekathlonie, w krakowskich Łagiewnikach. Sprowadził je właściciel całego kompleksu (Park Handlowy Zakopianka) Aleksander Dibois (100% Chazar udający Belga).
Pogodę zmienią nam rosyjskie ośrodki kierowania pogodą, po to by Rosjanie mogli nieco odsapnąć po ataku pogodowym na duże połaci Rosji przez chazarskie HAARP-y z Izraela i USA. Z Władimirem Putinem się można dogadać, tylko w tej chwili w Europie nie ma komu. Polskę te super mrozy nie będą trzymać zbyt długo 3-4 dni, ale w zachodniej Europie to może być naprawdę nieciekawie. Można by tego całkiem uniknąć dokonując „ataku” na Saharę, gdzie jest dość ciepło. Należy tu nadmienić, że ataki pogodowe na USA, czego wynikiem były bardzo ostre mrozy, były dziełem ośrodków chazaraskich w USA i Kanadzie i miały na celu odwrócenie uwagi Amerykanów od nagłaśnianej przez rząd polski sprawy fałszowania prawdy historycznej przez żydów odnośnie tzw. Holocaustu.

Mimy znajdują się teraz w Ochotniczej Straży Pożarnej we Wrząsowicach k. Krakowa. Nikomu nie radzę tam zaglądać. Nawet atak atomowy nie ma sensu, zabijecie tylko ludzi. Mimy, które ich przejęły wyparują i nic im się nie stanie. Atak wojska to tylko utrata całego personelu. Można natomiast pójść tam i z nimi porozmawiać, praktycznie nie zauważycie , że dusze tych ludzi są kontrolowane. Mogą mieć problemy z wymową, poznałem już takiego i sposób w jaki mówi jest naprawdę niesamowity. Też dziwnie chodzą, bo trudno im się jest przestawić z 26 kończyn na 4.
Ich atak w pierwszym rzędzie uniemożliwi nam dokładną pracę z wahadełkami – i tu raczej nic się nie da zrobić. Dysponują oni niedawno opracowaną na poziomie 1 Wszechświata (przypomnę, czas płynie tam 12,000 razy szybciej niż na 6-tym, na którym teraz jesteśmy) bronią zakłócającą fale skalarne, którymi przenoszona jest m.in. informacja z wielkiego komputera rejestrującego wszystkie myśli zwanego Kronika Akaszy do naszej nadświadomości, która to steruje pracą wahadełek poprzez wymuszanie ruchu rąk. Poziom zakłóceń wyniesie 93% na najlepszych miedzianych i mosiężnych wahadełkach, a ok. 20% na najlepszych nanowahadełkach. Najgorsze jest to, że nie będzie możliwości weryfikacji otrzymanych odpowiedzi, a zespół mimów już od pewnego czasu przygotowuje się do symulacji ich wersji Kroniki Akaszy.

Mnie i innym Avatarom w sumie nic nie grozi, 16 razy byłem zabijany i odtwarzano moje narządy – teraz pewnie będzie podobnie. Zresztą i tak planowałem odpoczynek od wahadełkowania i zajęcie się produkcją nanowahadełek i Lamp Zdrowia i Życia. Tu mam dobrą informację do wszystkich, którzy zamówili i mają zamiar to zrobić – ceny będą niższe niż podałem, gdyż udało mi się obniżyć cenę jednostkową przez zakup hurtowy. Druga rzecz, to może ktoś jeszcze powinien w Polsce zacząć robić to samo co ja, przecież na moim poziomie diagnoz nanowahadełkiem jest ok 2,4% Polaków, a wśród Avatarów, którzy przecież nic nie ryzykują robiąc to – ponad 70%. Dlaczego nikt z was się za to nie bierze? Całą robotę rozwalania systemu wykonało dotąd 23 osoby, w tym 5 w Polsce, czyli niecałe 0,5% z 5000 Avatarów. Może nie pamiętacie umowy, przypomnę, że jeśli wasze dusze samoistnie nie zaczną reagować na zło, to  całe to avatarowanie szybko się skończy i wrócicie w obieg inkarnacyjny i to w szybkim czasie. Czytaj: czeka was śmierć. Rada Starszych w poziomie dusz daje wszystkim 6 tygodni na to by rozpoczęli działanie. Dalsze nie reagowanie poskutkuje bardzo szybkim starzeniem się danego Avatara – 20 razy szybciej niż u normalnych ludzi. Od momentu zauważenia tego będziecie mieć tylko kilka dni na osiągnięcie pełnej aktywności w walce ze złem. Tę informację będę powtarzał wielokrotnie, bo być może nie do każdego dotrze.

Wracając do informacji o zmianie poziomu Wszechświata, a właściwie jego całej struktury – chodzi o to byśmy mieli szansę na obronę przed mimami, a także chazarskimi żydami, którzy to są jako dusze w 30% bezpośrednimi kontynuacjami mimów. Tzn. w poprzednich wcieleniach tacy Chazarzy byli mimami i nie mogą się pozbyć swoich złych nawyków. Nasza obrona ma polegać na zwiększeniu oddziaływania mentalnego na rzeczywistość. Modlitwy i medytacje są na poziomie 6D 16 razy bardziej skuteczne niż na 4D, gdzie znajdowaliśmy się przez całą historię Ziemi i jeszcze dużo, dużo wcześniej (ponad 60 miliardów lat). Tak, 60 miliardów lat temu było poprzednie przejście z 3D do 4D, a teraz w ciągu 2 tygodni mamy już dwa przejścia. Przejście do 6D jest chwilowe, ma potrwać tak długo jak długo będzie istniało zagrożenie. Przewidywany czas to niecałe 3 tygodnie.

Tak więc wykorzystajmy to i przyłączmy się do zbiorowych medytacji, także na tym blogu. Jako cel dzisiejszej proponuję:

– zniszczenie, a jeśli się nie da, osłabienie nowej broni mimów
– zablokowanie ich działań zaczepnych
– jak największe osłabienie ich dusz na Ziemi
natychmiastowe oczyszczanie przejętych osób – to jest szczególnie ważne, bowiem przejęci ludzie będą czynić szkody, a nie mimy bezpośrednio. Przewidywane jest przejęcie całego Sejmu, Rządu RP, dziennikarzy – to samo w Parlamencie Europejskim (przejęto już 35%), Kongresie USA, Dumy w Rosji i Knessecie w Izraelu – rząd już jest przejęty. Ominięte zostanie większość krajów poza Polską – tu bowiem mimy widzą największe zagrożenie dla tzw. „żydostwa”, które jest ich ostoją na Ziemi. Rząd Trumpa jest bezpieczny, podobnie Rząd Putina – oni mają od tego odpowiednich ludzi. Kongresu i Dumy jednak w całości nie utrzymają. Muszę nadmienić z przykrością, że 35% polskiego Sejmu już jest w rękach wroga, stąd pojawiają się nowe bardzo niebezpieczne dla nas ustawy.

Pamiętajmy, nasza siła rażenia jest 16 krotnie wyższa niż była przed 2 tygodniami – wykorzystajmy to!
================================
Uwaga: Na terenie całej Europy nastąpił atak wirusem bardzo groźnej grypy, śmiertelność wirusa wynosi 4%. Ponieważ zbrodniarze mają już tylko kilka samolotów i nie mogą wirusa rozpryskać, atak dokonywany jest głównie w miastach sygnaturą wirusa w fali elektromagnetycznej 5,83 MHz. Dokonuje tego 90 jednostek szpitalno – klinicznych oraz 45 komend policji. Im jesteś bliżej jakiegoś szpitala czy komendy, tym jesteś bardziej zagrożony. Bardzo dobrze na wirusa działa witamina C – nawet zwykły kwas askorbinowy (stosowany na dłuższą metę jest toksyczny). 3 x po 3 gramy, do tego 15-20 kropel wody utlenionej w 1/3 szklanki wody, nawet tej z apteki. Po 3 dniach jej stosowania nie umrzecie, dłużej nie radzę bo jest mocno skażona. Grypa jest jednak groźniejsza, dlatego nie można tego ignorować.  Bardzo dobra jest woda ze smartfona, zalecam nawet 2 szklanki dziennie 27 minut na smartfonie na zdjęciu po prawej (kliknij i ściągnij na smartfona).
Przygotujmy się na jeszcze mocniejszy atak, kolejny wirus przygotowywany przez Chazarów będzie miał 28%. Może to powstrzymać tylko zbiorowa medytacja z intencją: MORDERCY CHAZARSCY OBERWĄ WŁASNĄ BRONIĄ, A LUDNOŚĆ GLOBU POZOSTANIE ZDROWA.

Ważna uwaga od Enki: OD TEJ PORY NIE MA KONIECZNOŚCI OSTRZEGANIA DLA BLOKUJĄCYM TEN BLOG W INTERNECIE. PO PROSTU STAJĄ SIĘ PRZESZŁOŚCIĄ.

223 komentarze Czekają nas burzliwe 3 tygodnie

 • ♛(•̀ᴗ•́)♛

  _∆⌂∆_
  ‛(•̀ᴗ•́)’
  ╔▒▒╗
  _▒_▒_

  Powiedz mi mareczku TW Januszu jak ty chcesz uratować świat przed inwazją kosmitów kiedy ty sobie nie możesz nawet poradzić z LUCCILLĄ?
  ☁☁☁☁☁☀☁☁
  ♛‛(•̀ᴗ•́)’♛
  ☰☰☰☰☰☰☰☰☰
  ♜♜♜♜♜♜♜♜♜

 • ♛ (•̀ᴗ•́) ♛

  Dowód na istnienie Wielkiej Lechii:
  _∆⌂∆_
  (•̀ᴗ•́)
  ╔▒▒▒╗
  _▒_▒_____________________________________________________________________
  starożytny miedzioryt z 7568r p.n.e.
  Lechicka Królewna Luccilla spaceruje po równinach Imperium Wielkiej Lechii.

  A tu macie inne niepodważalne dowody:
  https://www.youtube.com/watch?v=IAWJNDYd3iM

 • ariowist

  Historia Polski i Lechii, Kronika Polska Wincenty Kadłubek i Imperium Lechitów

  https://www.youtube.com/watch?v=1KPKq7jjYgg

  • inessaluris

   Ubeckie rzygowiny, nie ma żadnych dowodów na państwo które nazywało się Lechia, a „Imperium Lechii” to już wyższy stopień zbiorowego ogłupienia. Czerwoni towarzysze ostro promowali słowiańszczyznę i imperium słowian bo w ten sposób chcieli się dostać do sejmu, potem inni czerwoni towarzysze pokroju zagórskiego, TW Janusza – podleckiego nikodemowicza, sanjaji moskalikowej, zwęszyli interes a że głupich nie brakuje to co głupsi idioci na serio uwierzyli w Wielką Lechię.

   _∆⌂∆_
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╔▒▒╗
   _▒_▒_
   KRÓLOWA ŚNIEGU wspaniała LUCCILLA

 • marek

  Każdy kto mówi że jestem chory psychicznie jest albo idiotą albo trollem nasłanym przez firmy farmaceutyczne.

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️
  Pan Redaktor Podlecki jest wedlug mnie prawym i uczciwym czlowiekiem.
  Czlowiekiem ktory szuka prawdy. Dowolna dyskusja ma sens, kiedy istnieje jakas „konjukcja” czyli zbior wspolny. Ja i kilku kolegow na MP takowy posiadamy, sadze.
  Absolutnie nie rozumiem szalenczych i wulgarnych wpisow tych chorych dusz ktore „uwlaszczyly” sie na MP. Jeszcze mniej rozumialem do niedawna ta „gazetowyborcza” tzw. tolerancje Wlasciciela i Gospodarza tego cennego Forum. Dzis rozumiem.
  Jak pisze slusznie Kolega „rambo” robmy zapasy zywnosci dlugoterminowej ( ja dodam na minimum 3 miesiace). Wlasnie czytam gruba ksiazke o Irlmaierze i jego ( katolickiego radiostety i studniarza) przepowiednie sprawdzaja sie na moich gownianych oczach nawet w szczegolach .
  Jackowski ktorego absolutnie nie jestem „wyznawca” a raczej krytykiem, dzis na 20:00 na „jewtube” bedzie mowil o zblizajacej sie III WS . Dlatego prosze wziasz sobie do serca sugestie kolegi „rambo” i co najmniej za 1000 zl zakupic zywnosci. Jutro. Najpozniej w niedziele.
  ♦️♦️♦️

  • marek

   Każdy kto to czyta niech dołoży się do medytacji oczyszczającej Быдлошевский Л.З. kiedyś agenta KGB obecnie agenta rosyjskiego wywiadu wojskowego prawdziwe dane to Viktor Prokopiuk jest wpływowym pułkownikiem w Rosji dzięki niemu Putin został prezydentem.

  • Rambo

   Szkoda że Marek kasuje moje najważniejsze komentarze bo gromadzenie żywności to nie wszystko co mam do powiedzenia. Wojna ,głód i zaraza będzie ostatnim etapem końca świata. Zapamiętajcie sobie moje słowa ! Nikt nie jest bez winy ,ani ja ani nikt z was. Proroctwa wypełnią się bez względu na to co powiedzą i co zrobią Arony,Jackowskie czy Moskaliki. Kto ma zginąć zginie nawet jeżeli ukryje się w bunkrze . Zniszczenie Jerozolimy będzie zwiastunem końca.

   • Ania

    Nie baw się w wieszcza.
    Stare przepowiednie już nie mają szans się spełnić.
    Jak nie wywołali wojny światowej do 2009r to już nie mają szans.
    Chociaż próbują.
    Udaje się lokalnie.
    A ostatnia próba wywołania wojny między Rosją a USA przez nataniachuja spełzła na niczym. Temu nataniachujowi już się dupsko pali, jak pewnie całej frakcji którą reprezentuje. Ale widać, że siły sprawczej już nie ma.

    Nam zagraża napływ uchodźców pejsatych, który właśnie się odbywa.
    Poza tym coś się dzieje z Ziemią, nie tylko z klimatem.
    Ja bym się obawiała jakiejś katastrofy geologicznej na globalną skalę.
    Ale bądżmy dobrej myśli…

    • Rambo

     Aniu żeby wywołać wojnę trzeba mieć jakiś argument. To już nie te czasy kiedy wyszedł Hitler i niemal Europę podbił. Zdziwisz
     się kiedy te stare proroctwa zaczną się wypełniać. Jeżeli chcesz to wierz w to że nagle żydzi pogodzą się z wami i dacie sobie wszyscy dziubka pojednawczego. Niestety świat dąży do konfliktu a nie do pokoju.

    • Ania

     Rambo:
     Argument to drobiazg.
     Można go sfabrykować bardzo proso i to już od IIWŚ wiadomo a właściwie od starożytności.

     Wojnę wywołuje się wtedy, gdy ma się konkretny cel do osiągnięcia i szansę na zwycięstwo.
     Cel jest znany dla swiatowego żydostwa.
     Ale chyba już nie ma pary na to.

    • Rambo

     I zgadzam się z tobą że wszystko można sfabrykować i to właśnie się dzieje na naszych oczach.

   • Ania

    A co do zgromadzenia żywności na kilka tygodni to masz rację. I wody.
    Jakieś mocne przetasowania będą, więc lepiej coś w domu mieć, aby nie przechodzić na przymusową głodówkę.

 • marek

  Każdy kto będzie wypisywał oszczerstwa na mój temat będzie strącony do 1D, agenci mossadu podający się za Lucillę, Vismayę, Romę, Elę, Beina i inne kanalie, już zostały strącone między płazy i jaszczury, dlatego nie ma ich na forum wy będziecie następni jak nie zaprzestaniecie swojej nikczemnej działalności.

 • nina

  ———TUTAJ niemiecka wersja FULFORDA : https://nebadonia.wordpress.com/

  • marek

   Każdy kto to czyta niech dołoży się do medytacji oczyszczającej Ninę, jej dusza jest całkowicie zakryta przez sztuczną. Do tego siedzi w niej 14 demonów.

 • nina

  ————HAZAR— MIT !!!!!! dla zwiedzenia Polaków –HAZAR ma być jak NAZISTA czyli NIE MY !! to oni.
  Hazarzy istnieją ,są biedni jak mysz kościelna i zapewne NIC ! nie wiedzą,że urabia im się opinię WŁADCÓW ŚWIATA. Słowianie nie ulegajcie propagandzie żydoskiej .

  TU ! fragment z całości : ” Jeśli zaś Karzajowi uda się wyszykować armię złożoną głównie z Tadżyków i Hazarów, to może być dlań i dla jego protektorów jeszcze gorzej, bo wtedy do walki z nimi staną rzecz jasna wszyscy Pasztunowie.”

  https://www.tygodnikprzeglad.pl/afganistan-panstwo-dziwolag/

 • Rambo

  Róbcie zapasy żywności długoterminowej ,kupujcie nawet przenicę. Bo zbliża się czas kiedy za pieniądze nie kupicie nic. Złoto i kamienie szlachetne będą warte tyle co zwykły kamień.

 • Lirene

  |☷☷☷|
  |_☢_|
  ☐☐☐☐☐☐
  Malowidło datowane na około 12000r p.n.e, przedstawia siłownię nuklearną, która znajdowała u podnóża góry Ślęży w obrębie Imperium Lechii, zapewniała ona energię do zasilania portalu gwiezdnego na szczycie Ślęży, portal ten był połączeniem Ziemi z Andromedą.Jest to niepodważalny dowód że kilkanaście tysięcy lat temu na Ziemi była zaawansowana cywilizacja Słowian.

  • marek

   Każdy kto to czyta niech dołoży się do medytacji oczyszczającej Edwarda agenta mossadu. Siedzi w nim 5 demonów i 2 nanoczipy.

 • Waldemar Resiak

  Co tu się wyczynia… Widać, że dyskusje prowadzi jedna osoba na kilkunastu nickach. Jeśli to przekona ludzi, by tu nie zaglądać to ok. Gorzej jak naiwni łykną tą szmirę.

  • marek

   Każdy kto to czyta niech dołoży się do medytacji oczyszczającej Waldemara a właściwie kapitana Icka Rupenlaum z mossadu, jego dusza jest całkowicie zakryta przez sztuczną.

 • Eowina

  W Bydgoszczy wprowadzili zakaz odwiedzić w szpitalu. Powód groźny wirus grypy https://kujawsko-pomorskie.onet.pl/bydgoszcz-zakaz-odwiedzin-w-szpitalu-przez-grozny-wirus/z0yhwlk

 • Materializacja „efekt Efira ” szczególnie 4 min https://www.youtube.com/watch?v=BFg4UcX20O8

 • Zoja

  Witamina C nie jest toksyczna! Co za bełkot! A woda utleniona czym jest skażona panie Marku ??

  • Marek

   Woda utleniona z aptek zawiera 6 trucizn, po to by potem można pisać w „fachowych” artykułach, że jest śmiertelnie niebezpieczna. Zawiera m.in. stront, bizmut, cez. Jak rozwiniemy działalność to zakupimy urządzenia do analizy by ludziom pokazać czym są „lekarstwa”. 99% to są trucizny. Kwas askorbinowy z Chin zawiera 8 substancji szkodliwych, na dłuższą metę rakotwórczych.

 • taka prawda

  UWAGA PILNE A TO JUŻ NIE PRZELEWKI Jutro Krzysztof Jackowski o godzinie 20:00 na youtube poda pilną informacje o wojnie ,która lada moment ma wybuchnąć tak wyczuwa teraz ten okres zapowiedz po niżej. http://www.youtube.com/watch?v=fdItlcfft4g

 • aron jasnowidz

  Kochani wybaczcie mi że was oszukiwałem. Porzestańcie uprawiać ezoterykę bo zgubicie duszę. Musimy wrócić do kościoła katolickiego bo tylko tak możemy dostąpić zbawienia. Wszystkie moje wykłady organizowałem dla pieniędzy i wygodnego życia.

  • Marek

   Każdy kto to czyta niech dołoży się do medytacji oczyszczającej Arona Jasnowidza, jego dusza jest całkowicie zakryta przez sztuczną. Do tego siedzi w nim 9 demonów.

 • Mira

  „Ultrafiolet o długości fali 220 nm zabija w powietrzu bakterie i wirusy niszcząc w całości wiązania, które trzymają ich DNA” http://losyziemi.pl/ultrafiolet-o-dlugosci-fali-220-nm-skutecznie-zabija-w-powietrzu-bakterie-i-wirusy-niszczac-w-calosci-wiazania-ktore-trzymaja-ich-dna#more-77492

 • pleban

  Ja już jestem w 7d bo wczoraj bomby atomowe,jądrowe ,wodorowe i inne .zniszczyły Europe i pół Polski

 • Adrian

  w ameryce lecący z dużą prędkością reptyliański pojazd kosmiczny zderzył się ze stadem szpaków: http://innemedium.pl/wiadomosc/tysiace-martwych-ptakow-spadlo-z-nieba-w-amerykanskim-stanie-utah

  • marek

   Każdy kto to czyta niech dołoży się do medytacji oczyszczającej Sowizdrzała a właściwie agentki mossadu Halszki Inters, jej dusza jest całkowicie zakryta przez nanoczipy.

 • Adrian

  Oddział specjalny mimów z Syriusza właśnie przeprowadził ćwiczenia dywersyjno-sabotażowe w stanie Waszyngton:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ponad-sto-duzych-drzew-w-stanie-waszyngton-zostalo-obalone-przez-tajemnicza-sile
  Tymczasem reptyliańskie tajne służby dokonały udanej próby z nową bronią biologiczną w Korei: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/epidemia-norowirusow-na-igrzyskach-olimpijskich-w-pjongczangu-wojsko-zastepuje-pracownikow

 • 19521031

  Monitor ty jednak jesteś nasłany przez sjonistó z zadaniem mieszania ludziom nieświadomym tego co się naprawdę
  dzieje.Bardz blisko do uchalenia przez knesejm jest ustawa o reprywatyzaci, która odwołuje dekret Bieruta,oraz
  Manifest Pkwn o reformie rolnej.Jednym,słowem ziemie odzyskane wrucą do nimiec w tym też warmiai mazury.południe polski wróci do Ukrainy ,ziemia do szlachty,majątki kościelne do katabasów ,a my słowianie dostaniemy kopa w
  dupę takiego że zaczymamy się w czrnej dupie w 10d

  • Czyli Wielka Lechia zostanie normalnie rozparcelowana i wydana nowym (starym) właścicielom ? Nie mów tak, ja już widziałem nasze Odrodzone Królestwo aż do morza Japońskiego 🙁 :-(. Uwierzyłem w to co tu piszą.

 • Liren

  package replikacja_mimow;
  public class Replikacja {

  public static void main(String[] args) {
  for(int i=1; i<=16; i++){
  System.out.println("‛(•̀ᴗ•́)’" + i + " ♛❄");
  }
  }
  }
  run:
  ‛(•̀ᴗ•́)’1 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’2 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’3 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’4 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’5 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’6 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’7 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’8 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’9 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’10 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’11 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’12 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’13 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’14 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’15 ♛❄
  ‛(•̀ᴗ•́)’16 ♛❄
  BUILD SUCCESSFUL (total time: 0 seconds).

 • Uwaga
  Muszę przestrzec was przed pewnym człowiekiem.
  Jestem nauczycielem WF w V LO w Poznaniu.
  Mój kolega, Paweł P., zamieszany w żydo-masoński spisek nie daje znaków życia.
  Nasza relacja była bardzo zażyła, nie chciałbym go stracić. Zbiory plazmy w jego umyśle nie okazały się na tyle zwięzłe, aby móc oprzec się pokusom grzesznych chorób duszy. Pomimo tego, jego umysł był zdolny do utworzenia wahadełka funkcjonującego w uniwersum 6D. Był on bardzo cennym elementem, mogącym być wykorzystanym do Nowego Porządku. Jego osoba może być wykorzystana do złych celów. Koniecznym jest odbicie tego zacnego człowieka z rąk Mossadu. Żydowskie pojeby najsampierw wyłudzą od niego wszystkie informacje, po czym go zajebią. Paweł P. był zagorzałym przeciwnikiem Prawa i Sprawiedliwości. Może mieć to związek z jego pojmaniem
  Tak czy tak, potrzebujemy tego człowieka. Ta strata nie może zostać niepowetowana. Jest jedyny w swoim rodzaju, a jego umiejętności mogą przyczynić się do wyprodukowania nowego lekarstwa z POWIETRZA. Wtedy na Świecie będzie mógł zapanować RÓWNOWAGA CZASOPRZESTRZENNĄ. Chazarskie Żydy będą za wszelką cenę starały się do tego nie dopuścić. W ich celu leży sianie OGÓLNEGO CHAOSU. Wysłuchajcie mnie. Od tego zależy wasze zbawienie. Nie pozwólmy sobie na dalsze życie w tym rozchwianym stanie. Świat potrzebuje harmonii. MY JESTEŚMY HARMONIĄ.

  • Znałem Pawła równie dobrze co ty i muszę cie przestrzec. On już nie żyje. Został oczyszczony poprzez śmierć. Powinniśmy odbyć długą medytacje, aby mogła nastać równowaga. Nasze życie nie jest pełne. Jesteś my zgubieni, jeśli nic z tym nie zrobimy. Nasze relacje z nim musimy odłożyć na bok. Gdy spotkasz następnym razem Pawła, nie rozmawiaj z nim, to imitacja, wbij mu drewniany kołek w serce, inaczej spotka cię zgubienie.
   Niech bogowie ma nas w swojej opiece jeśli istnieją.

  • słów pare

   był zagorzałym przeciwnikiem Prawa i Sprawiedliwości a myślę ,że był zwykłym psycholem nadętym bucem z PO ,za czasów którego mieliśmy aferę Amber Gold ,aferę podsłuchową ,aferę hazardową , afera z przekazaniem z II filaru ZUS pieniędzy do budżetu , afery ułaszczeniowe itp. i td.

 • Od kiedy odkryłem to forum, czuję się śledzony.
  Wiecie kto może za mną podążać, lub jak uciec moim prześladowcom?

  • LuccILLA

   Nie da się uciec to MIMY cię śledzą one są nieśmiertelne i się replikują patrz co się dzieje!!!
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╔▒▒╗
   _▒_▒_
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╔▒▒╗
   _▒_▒_
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╔▒▒╗
   _▒_▒_

   • marek

    Każdy kto to czyta niech dołoży się do medytacji oczyszczającej reptilianina podającego się za Luccillę

  • To są mimy z hiroszimy
   🙁