Czekają nas burzliwe 3 tygodnie

Uwaga: wg. nanowahadełka „katastrofa” samolotu rosyjskiego jest dziełem Mossadu – zamachowcami byli Minister Spraw Zagranicznych Rosji, szef FSB oraz Dodinow, pomocnik szefa FSB. Był jeden zleceniodawca, Jurij Łobaczenko, przebywający obecnie w Kijowie wraz z grupą rabinów w hotelu Bratislava, zajmują całe dziesiąte piętro. Nie muszę dodawać, że są doskonale uzbrojeni i mają krycie ze strony rządu Ukrainy. Nie polecałbym ataku jądrowego, mają przygotowane stanowiska z rakietami w pobliżu Doniecka i całe to miasto wyleci w powietrze. Obcy nie chcą tu ingerować, gdyż wiedzą, że komandosi Putina poradzą sobie z tymi bandytami w 15 minut. W momencie gdy to piszę pewnie już są w okolicy hotelu, bowiem prezydent Rosji ma nie gorszych wahadełkowiczów niż ja 🙂
Samolotem lecieli specjalnie przeszkoleni przez Enki naukowcy. Z całą świadomością ujawniam nazwę „obcej, wysoko rozwiniętej cywilizacji”, gdyż przyszedł ku temu czas. Tak to są Enki, ludzie z Andromedy – najwyżej rozwinięta cywilizacja we Wszechświecie. Twórcy ludzkości ok. 9 mln lat temu – na „swoje podobieństwo”. To oni stworzyli na Ziemi lokalny rejestrator Kroniki Akaszy.  Enki są już na Ziemi, trzech z nich odwiedziło Irmę.

Naukowcy mieli za zadanie obsługę urządzeń do reatomizacji. W ciągu 4 miesięcy planowano rozpoczęcie sprowadzania dusz zmarłych na Ziemię – poprzez stwarzanie ciał na podstawie kodu DNA i sprowadzanie do tych ciał odpowiednich dusz. W Grecji są już trzy działające urządzenia tego typu. Porwanie samolotu nic zamachowcom nie dało – naukowcy zostali teleportowani zanim cokolwiek im się stało. Jednak Władimir Putin nie zamierza tego bagatelizować, gdyż w procesie przesłuchać (och, nie chciałbym być w skórze zamachowców) wiele ciekawych rzeczy wyjdzie.
==================================

Struktura atomu uranu – chwilowo naszego lokalnego Kosmosu

Na początek ważna informacja – od ok 18 godzin jesteśmy na poziomie 6 Wszechświata, ale może co ważniejsze, cały struktura Wszechświata, a właściwie lokalnego Kosmosu (który zawiera wiele różnych wszechświatów) się zmieniła przyjmując  7, a nie 6 poziomów. Jeśli by popatrzeć na Wszechświat jako na atom, to jest to równoważne z przemianą atomu ołowiu, w atom uranu. Jesteśmy obecnie na pierwszej podpowłoce powłoki (orbitalu) szóstego. Taka zmiana była koniecznością związaną z planowanym atakiem na Ziemię Mimów posiadających 26 kończyn mieszkańców planety Kowena krążącej wokół Syriusza A. Więcej na ten temat napiszę na końcu artykułu.

Nanowahadełko przewiduje w najbliższych dniach następujące sztucznie wywołane wydarzenia:

 1. Wielkie trzęsienie ziemi, rzędu 7 w skali Richtera
 2. Atak atomowy z użyciem 2 rakiet balistycznych oraz 2 tzw. „brudne” bomby atomowe. Kierunki – Kraków i Moskwa. Rakiety mają być wystrzelone z Krakowa i Warszawy.
 3. Gwałtowne oziębienie, do -36 stopni Celsjusza w Suwałkach, a -28 st. w Warszawie. Ma być bardzo długie, szczególnie w zachodniej Europie. Planowane rozpoczęcie za 3 dni.
 4. Atak mimów w Syriusza. 2300 podstępnych mimów planuje zaatakować Ziemię pojutrze rano.

Ponieważ już wiadomo o co chodzi, to szansa na wystąpienie tych zagrożeń bardzo maleje. Jednakże nie można wykluczyć nowych zagrożeń, nie planowanych wcześniej. Co do trzęsienia ziemi, ma je wywołać HAARP na Alasce we współpracy z 4 innymi ośrodkami: Athens w Teksasie (Cain Park), Maumee w Indiana (N. Country Road 1190W – skrzyżowanie), Farson w Wyoming (dokładnie tam gdzie jest napis Farson), Harding w Wyoming, zaraz po lewej stronie Mud Lake.

Rakiety z pociskami nuklearnym i brudnymi bombami są w Krakowie w Dekathlonie, w krakowskich Łagiewnikach. Sprowadził je właściciel całego kompleksu (Park Handlowy Zakopianka) Aleksander Dibois (100% Chazar udający Belga).
Pogodę zmienią nam rosyjskie ośrodki kierowania pogodą, po to by Rosjanie mogli nieco odsapnąć po ataku pogodowym na duże połaci Rosji przez chazarskie HAARP-y z Izraela i USA. Z Władimirem Putinem się można dogadać, tylko w tej chwili w Europie nie ma komu. Polskę te super mrozy nie będą trzymać zbyt długo 3-4 dni, ale w zachodniej Europie to może być naprawdę nieciekawie. Można by tego całkiem uniknąć dokonując „ataku” na Saharę, gdzie jest dość ciepło. Należy tu nadmienić, że ataki pogodowe na USA, czego wynikiem były bardzo ostre mrozy, były dziełem ośrodków chazaraskich w USA i Kanadzie i miały na celu odwrócenie uwagi Amerykanów od nagłaśnianej przez rząd polski sprawy fałszowania prawdy historycznej przez żydów odnośnie tzw. Holocaustu.

Mimy znajdują się teraz w Ochotniczej Straży Pożarnej we Wrząsowicach k. Krakowa. Nikomu nie radzę tam zaglądać. Nawet atak atomowy nie ma sensu, zabijecie tylko ludzi. Mimy, które ich przejęły wyparują i nic im się nie stanie. Atak wojska to tylko utrata całego personelu. Można natomiast pójść tam i z nimi porozmawiać, praktycznie nie zauważycie , że dusze tych ludzi są kontrolowane. Mogą mieć problemy z wymową, poznałem już takiego i sposób w jaki mówi jest naprawdę niesamowity. Też dziwnie chodzą, bo trudno im się jest przestawić z 26 kończyn na 4.
Ich atak w pierwszym rzędzie uniemożliwi nam dokładną pracę z wahadełkami – i tu raczej nic się nie da zrobić. Dysponują oni niedawno opracowaną na poziomie 1 Wszechświata (przypomnę, czas płynie tam 12,000 razy szybciej niż na 6-tym, na którym teraz jesteśmy) bronią zakłócającą fale skalarne, którymi przenoszona jest m.in. informacja z wielkiego komputera rejestrującego wszystkie myśli zwanego Kronika Akaszy do naszej nadświadomości, która to steruje pracą wahadełek poprzez wymuszanie ruchu rąk. Poziom zakłóceń wyniesie 93% na najlepszych miedzianych i mosiężnych wahadełkach, a ok. 20% na najlepszych nanowahadełkach. Najgorsze jest to, że nie będzie możliwości weryfikacji otrzymanych odpowiedzi, a zespół mimów już od pewnego czasu przygotowuje się do symulacji ich wersji Kroniki Akaszy.

Mnie i innym Avatarom w sumie nic nie grozi, 16 razy byłem zabijany i odtwarzano moje narządy – teraz pewnie będzie podobnie. Zresztą i tak planowałem odpoczynek od wahadełkowania i zajęcie się produkcją nanowahadełek i Lamp Zdrowia i Życia. Tu mam dobrą informację do wszystkich, którzy zamówili i mają zamiar to zrobić – ceny będą niższe niż podałem, gdyż udało mi się obniżyć cenę jednostkową przez zakup hurtowy. Druga rzecz, to może ktoś jeszcze powinien w Polsce zacząć robić to samo co ja, przecież na moim poziomie diagnoz nanowahadełkiem jest ok 2,4% Polaków, a wśród Avatarów, którzy przecież nic nie ryzykują robiąc to – ponad 70%. Dlaczego nikt z was się za to nie bierze? Całą robotę rozwalania systemu wykonało dotąd 23 osoby, w tym 5 w Polsce, czyli niecałe 0,5% z 5000 Avatarów. Może nie pamiętacie umowy, przypomnę, że jeśli wasze dusze samoistnie nie zaczną reagować na zło, to  całe to avatarowanie szybko się skończy i wrócicie w obieg inkarnacyjny i to w szybkim czasie. Czytaj: czeka was śmierć. Rada Starszych w poziomie dusz daje wszystkim 6 tygodni na to by rozpoczęli działanie. Dalsze nie reagowanie poskutkuje bardzo szybkim starzeniem się danego Avatara – 20 razy szybciej niż u normalnych ludzi. Od momentu zauważenia tego będziecie mieć tylko kilka dni na osiągnięcie pełnej aktywności w walce ze złem. Tę informację będę powtarzał wielokrotnie, bo być może nie do każdego dotrze.

Wracając do informacji o zmianie poziomu Wszechświata, a właściwie jego całej struktury – chodzi o to byśmy mieli szansę na obronę przed mimami, a także chazarskimi żydami, którzy to są jako dusze w 30% bezpośrednimi kontynuacjami mimów. Tzn. w poprzednich wcieleniach tacy Chazarzy byli mimami i nie mogą się pozbyć swoich złych nawyków. Nasza obrona ma polegać na zwiększeniu oddziaływania mentalnego na rzeczywistość. Modlitwy i medytacje są na poziomie 6D 16 razy bardziej skuteczne niż na 4D, gdzie znajdowaliśmy się przez całą historię Ziemi i jeszcze dużo, dużo wcześniej (ponad 60 miliardów lat). Tak, 60 miliardów lat temu było poprzednie przejście z 3D do 4D, a teraz w ciągu 2 tygodni mamy już dwa przejścia. Przejście do 6D jest chwilowe, ma potrwać tak długo jak długo będzie istniało zagrożenie. Przewidywany czas to niecałe 3 tygodnie.

Tak więc wykorzystajmy to i przyłączmy się do zbiorowych medytacji, także na tym blogu. Jako cel dzisiejszej proponuję:

– zniszczenie, a jeśli się nie da, osłabienie nowej broni mimów
– zablokowanie ich działań zaczepnych
– jak największe osłabienie ich dusz na Ziemi
natychmiastowe oczyszczanie przejętych osób – to jest szczególnie ważne, bowiem przejęci ludzie będą czynić szkody, a nie mimy bezpośrednio. Przewidywane jest przejęcie całego Sejmu, Rządu RP, dziennikarzy – to samo w Parlamencie Europejskim (przejęto już 35%), Kongresie USA, Dumy w Rosji i Knessecie w Izraelu – rząd już jest przejęty. Ominięte zostanie większość krajów poza Polską – tu bowiem mimy widzą największe zagrożenie dla tzw. „żydostwa”, które jest ich ostoją na Ziemi. Rząd Trumpa jest bezpieczny, podobnie Rząd Putina – oni mają od tego odpowiednich ludzi. Kongresu i Dumy jednak w całości nie utrzymają. Muszę nadmienić z przykrością, że 35% polskiego Sejmu już jest w rękach wroga, stąd pojawiają się nowe bardzo niebezpieczne dla nas ustawy.

Pamiętajmy, nasza siła rażenia jest 16 krotnie wyższa niż była przed 2 tygodniami – wykorzystajmy to!
================================
Uwaga: Na terenie całej Europy nastąpił atak wirusem bardzo groźnej grypy, śmiertelność wirusa wynosi 4%. Ponieważ zbrodniarze mają już tylko kilka samolotów i nie mogą wirusa rozpryskać, atak dokonywany jest głównie w miastach sygnaturą wirusa w fali elektromagnetycznej 5,83 MHz. Dokonuje tego 90 jednostek szpitalno – klinicznych oraz 45 komend policji. Im jesteś bliżej jakiegoś szpitala czy komendy, tym jesteś bardziej zagrożony. Bardzo dobrze na wirusa działa witamina C – nawet zwykły kwas askorbinowy (stosowany na dłuższą metę jest toksyczny). 3 x po 3 gramy, do tego 15-20 kropel wody utlenionej w 1/3 szklanki wody, nawet tej z apteki. Po 3 dniach jej stosowania nie umrzecie, dłużej nie radzę bo jest mocno skażona. Grypa jest jednak groźniejsza, dlatego nie można tego ignorować.  Bardzo dobra jest woda ze smartfona, zalecam nawet 2 szklanki dziennie 27 minut na smartfonie na zdjęciu po prawej (kliknij i ściągnij na smartfona).
Przygotujmy się na jeszcze mocniejszy atak, kolejny wirus przygotowywany przez Chazarów będzie miał 28%. Może to powstrzymać tylko zbiorowa medytacja z intencją: MORDERCY CHAZARSCY OBERWĄ WŁASNĄ BRONIĄ, A LUDNOŚĆ GLOBU POZOSTANIE ZDROWA.

Ważna uwaga od Enki: OD TEJ PORY NIE MA KONIECZNOŚCI OSTRZEGANIA DLA BLOKUJĄCYM TEN BLOG W INTERNECIE. PO PROSTU STAJĄ SIĘ PRZESZŁOŚCIĄ.

223 komentarze Czekają nas burzliwe 3 tygodnie

 • Ania

  Ile imigrantów przyjęła Polska ?
  https://youtu.be/hCsikryeBPc

  • Uciekać z POLLIN bo miazga zostanie „Nasze kamienice wasze śmietniki i ulice ” mohery dały głos na pis-uary aby ich pomiot mógł czyścić szalety i porcelanowe pisuary , jak poeta mówił „wydudili wydudali ” sami się przy okazji ha ha ha ……. moher to potrójna zaraza !

   • Rambo

    Gdyby PO rządziło to może mieli by litość i zostawili ci chociaż majtki.

    • Ciekawyyy

     Coś dla Ciebie katastrofisto Rambo – chciałeś wojny będziesz miał
     o takiej bynajmniej opowiada jasnowidz Jackowski
     https://www.youtube.com/watch?v=J8u-o6nBdkk
     Mi się jeszcze nie wyświetla treść (problemy z html 5 i inne ble ble) zapewne po zakończeniu tak się stanie ponieważ audycja Jackowkiego trwa jeszcze w tym momencie na żywo

    • Rambo

     Ciekawy,nie interesuje mnie to co mówi Jackowski. A wojna będzie wtedy kiedy przyjdzie na to czas a nie wtedy kiedy Jackowski mówi.

   • jaka jest miedzy nimi różnica ? https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A Przepowiednia Ossowieckiego o Polsce Cytat ” A co z Polską? -Będzie Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a potem – szubrawcy i świnie.” mało ci !!? https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s miałeś coś do wyboru, wybierałeś co niby ?

    • Rambo

     Majestic,powiem ci szczerze. Wam pozostawiam ocenę rządów. Mój czas jest zbyt cenny bym go marnował na analizę który był lepszy a który gorszy. Dla mnie PO to szczyt plugastwa,złodziejstwa,obłudy,zdrady i hańby. Gorszego rządu nie było . Gdyby oni rządzili to za przeproszeniem wyruchali by nas Polaków bez mydła zostawiając z gołą dupą. A PiS pewnie też ma wiele na sumieniu ale wolę ten rząd sto razy bardziej. A nie zamierzam odnosić się do filmu jakiejś sprzedajnej kanalii. To tyle mam do powiedzenia na temat polityki,tak jak mówiłem,mój czas i moje życie jest zbyt cenne na to bym go marnował na słuchanie analiz politycznych jakiegoś Lolka .Zawsze będzie komuś coś nie pasować.

    • chodzi o to abyś to Ty zweryfikował swoje analizy , jakieś „Lolki bolki” to bez znaczna liczy się fakt i info coś co można samemu dla siebie analizować , nikt nic nie uwiarygodni to trzeba sobie samemu zrobić ale automatyczne odrzucanie to straszny błąd , nawet kłamcy muszą gdzieś prawdę powiedzieć , na tym polega manipulacja ludzi się uczy uprzędzeń , ktoś przylepi etykietę sekta i koniec działa jak ogrodzenie pod napięciem . oczywiscie wszystko to wolna wola ale wolna wola pełnego wyboru bo gdy otrzymasz dwie kupy odchodów jedna nieco pozłocona to wybierałeś z nie swojej woli ktoś to już wcześniej zrobił za Ciebie ale czy dla Ciebie ?!

 • Rambo

  Podczas modlitwy stanął przede mną Anioł Ave w bardzo jasnym świetle. Miał w ręku miecz oraz tarczę (jakby złoty ryngraf z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej). Wyglądał bardzo majestatycznie. Spojrzał na mnie i powiedział:

  ANIOŁ AVE: Uniż swoją swoją głowę, człowiecze, i słuchaj uważnie, co mam do powiedzenia. Przychodzę z polecenia Bożego, aby przekazać słowa otuchy i nadziei dla całego narodu, a przynajmniej dla tej reszty, która wytrwale staje w obronie prawdy i sprawiedliwości. Słuchajcie uważnie tego, co Bóg mówi do was, ponieważ was kocha i was nie opuszcza – przez wzgląd na Miłosierdzie Syna, wstawiennictwo waszej Królowej Maryi oraz modlitwy Świętych.

  Chwila opuszczenia na krzyżu, której teraz doświadczacie, jest jednocześnie dla was próbą wytrwałości. Apostołowie zlękli się ze strachu przed żydami, lecz Maryja wraz z niewiastami oraz Janem stała wiernie obok krzyża aż do końca. Dzisiaj, kiedy niektórzy wasi pasterze milczą i niedostatecznie przeciwstawiają się współczesnemu „sanhedrynowi”, musicie naśladować postawę Maryi – cierpiącej i milczącej, ale wiernej do końca. Pasterze nie mówią jednym głosem – silnym i zdecydowanym – przez co osłabiają swój autorytet w narodzie. Przez niepewność i brak ich jedności, szatan coraz bardziej zuchwale podnosi swój bunt przeciwko Kościołowi w waszej ojczyźnie.

  Bóg chce, aby w waszym narodzie wzrastał duch apostoła Jana, umiłowanego ucznia Jezusa – duch wierności [postawa pod krzyżem] oraz świadectwa [Apokalipsa]. Świadectwem Jezusa jest duch proroctwa – to życie według Ewangelii, tej samej, którą głosił Jan. Jego symbolem jest orzeł, który jako stworzenie ma najbardziej przenikliwe spojrzenie, rozróżniające odwieczne tajemnice i prawdy.

  Chrystus umiłował Polskę, lecz żąda od niej wierności. Czyż wcześniej wam nie mówiłem, że Pan was więcej umiłował niż inne narody? To świadectwo waszej wiary stanie się przykładem dla innych narodów. Polska otrzymała misję od Chrystusa Króla dla innych narodów, aby stała się świadkiem Jego Męki, zmartwychwstania oraz Chwały. Otrzymała ponaglające zaproszenie, by budować i wypełniać prawo oparte na zasadach Królestwa Chrystusowego.

  Teraz walczycie w osamotnieniu, ponieważ Bóg nie dał wam – na ten czas próby milczenia – ani moralnego ani duchowego autorytetu. Sięgajcie jednak do słów tych, którzy w imię Boga walczyli w przeszłości w obronie prawdy, którzy zachęcali do modlitwy i pokuty. Słuchajcie świadków wiernych i odważnych – mężów opatrznościowych, których Bóg posyłał w każdym momencie waszej historii.

  Teraz, w chwili decydującej, Bóg przygotowuje „namaszczonego” dla waszego narodu, na którego spłynął już olej Bożego posłannictwa. On nie będzie miał władzy ziemskiej ani sakramentalnej, lecz otrzyma moc ducha proroctwa. Duch proroctwa to duch prawdziwej wolności, która jest podporządkowana prawdzie i spełnia się w zwycięstwie prawdy. Namaszczony nie będzie sprawował władzy nad narodem, bo demokracja upadnie, a prawo będzie pochodzić z Ewangelii. Będzie głosił słowo Boże z mocą Ducha Świętego, lecz nie będzie pełnił funkcji kapłańskiej, gdyż kapłaństwo zostanie odnowione dla umocnienia wspólnoty Kościoła i narodu. Już teraz są kapłani przygotowywani do tej misji, ale muszą jeszcze zostać oczyszczeni w ogniu posłuszeństwa i wytrwałości. W takim kapłaństwie służebnym zostanie zachowana hierarchiczność ze względu na Mistyczne Ciało Chrystusa. Moc słowa będzie prowadzić wybranego, aby Polska stała się rzeczywistym świadkiem i nosiła świadectwo prawdy jak Jan, którego Bóg powołał na świadka Swojego Słowa. Będzie dawał otuchę narodowi podobnie jak prorok Ezechiel, który przynosił nadzieję na odzyskanie wolności. Czy Bóg nie wybrał prostego pasterza na ziemskiego przywódcę dla swojego narodu? Bóg wybiera to co słabe i zakrywa swoje plany przed wielkimi tego świata, a swoje tajemnice powierza maluczkim. W ten sposób w słabości moc się doskonali. Pod tym natchnieniem wzniosą się sztandary Bożej chwały.

  Polacy! Nie zawsze ci, których okrzyknęliście bohaterami, byli nimi w oczach Boga, dlatego potrzebujecie prawdziwego światła zrozumienia wolności. Wasz naród okazywał i nadal okazuje niewierność wobec Boga, lecz nieustannie jest przez Niego kochany. Wasza Królowa nieustannie wstawia się za wami i wskazuje wam słuszną i jedyną drogę do Jezusa.

  Mówię wam o tym z polecenia Bożego, abyście wiele się za wybranego modlili. Wiedzcie, że czas jego jeszcze nie nadszedł. Nie pytajcie więc o nic, tylko trwajcie na modlitwie. Nie waszą rzeczą jest znać czas albo miejsce, bo tylko Bóg może ocenić, czy dojrzał owoc w narodzie. Z głęboką świadomością i jednocześnie w odpowiedzialności musicie zrozumieć, że te słowa zapowiedzi nie są samospełniającym się proroctwem. Ono zrealizuje się tylko wtedy, jeśli wy wypełnicie je w waszych świadomych czynach.

  Bądźcie czujni i roztropni. Uczynić Chrystusa swoim Królem nie oznacza zapewnić sobie władzę i dostatek, lecz żyć według Jego praw i zasad. Zrozumcie, że oddanie Polski…

 • aron jasnowidz

  Kochani,właśnie weszliśmy w 10D . Za dwa dni wylądują na ziemi Marsjanie a za tydzień dotrze cywilizacja z najdalszej galaktyki położonej w południowo wschodniej części wszechświata. Cieszymy się bo nareszcie wypierdolimy żydków tam gdzie ich miejsce. Za niecały miesiąc dotrze do nas energia z centralnego słońca ,która sprawi że nasze szyszynki urosną pięciokrotnie. To sprawi że będziemy mogli porozumiewać się telepatycznie. Pozdrawiam.

 • ⪼(•̀ᴗ•́)⪻

  ⪼(•̀ᴗ•́)⪻

 • Luccilla

  ⪼(•̀ᴗ•́)⪻

 • Luccilla

  ◊∆⌂∆◊
  ⪼(•̀ᴗ•́)⪻
  ╔▓▓╗
  _▒▒_♣♥

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️
  Przyjechalem na dwa tygodnie z gownianego Berlina do rownie gownianej podlancuckiej wioski rodzinnej.
  Z nudow ( bo TV nie ogladam od 30 lat) zaczalem przegladac prase mojej „bogobojnej” rodziny.
  „Gosc niedzielny” Nr. 6 z 11.02.2018 strona 14. Pan Ksiadz Niemirski Zbigniew patrz:
  ( zbigniew.niemirski@gosc.pl ) w notatce ” My, mimowie sw. Pawla” dosc szczegolowo rozwija temat „mimow” . To moze teraz niektore opetancze dusze zagubione z MP przeniosa sie na mejla „panaksiedza” aby Panu Redaktorowi Podleckiemu dac chwile wytchnienia ?
  ♦️♦️♦️

 • Luccilla

  ◊∆⌂∆◊
  ‛(•̀ᴗ•́)’
  ╔▓▓╗
  _▒▒_

  https://www.youtube.com/watch?v=VpMVnBesn7I

 • Luccilla

  _∆⌂∆_
  ‛(•̀ᴗ•́)’
  ╔██╗
  _▌▐_

  https://www.youtube.com/watch?v=VpMVnBesn7I

 • Luccilla

  _▲▲▲_
  ‛(•̀ᴗ•́)’
  ╔██╗
  _▌▐_

  https://www.youtube.com/watch?v=VpMVnBesn7I

 • nina

  —————-SPRAWDZAM !!!!! Ciebie Polaku SŁOWIANINIE -http://citizengo.org/pl/84089-petycja-do-sejmu-rzeczpospolitej-polskiej

 • Xellos

  DO RÓŻNYCH ŚWIĘTYCH I WNIEBOWZIĘTYCH
  .
  ZA 15 DNI SKOŃCZY SIĘ WAM ABONAMENT NA „OCHRONĘ”
  CZYM TO SIĘ „SKOŃCZY” MOŻNA SOBIE POCZYTAĆ W BIBLII
  .
  .
  JAK „TO” BĘDZIE WYGLĄDAĆ JAK TU „ORIONICI” „DOLECĄ” tj. zostaną „DOPUSZCZENI”
  bo na razie to se mogą długo i namiętnie „próbować” cwaniakować „o swojej potędze” w channelach
  .
  PROSTO
  .
  WYOBRAŹCIE SOBIE SZARAŃCZĘ, TAKIE MILIARDY „OWADÓW” NA NIEBIE, ŻE ONO JEST AŻ CZARNE OD NICH
  .
  ALE SZARAŃCZE ŻYWIĄCĄ SIĘ MIĘSEM… LUDZKIM MIĘSEM…. WASZYM MIĘSEM…..
  .
  A POTEM JĄ ZJADAJĄCĄ WAS… ŻYWCEM… I WASZE ŻONY.. I WASZE DZIECI….
  .
  WSZYSTKO CO NAPOTKAJĄ NA SWOJEJ DRODZE (jak pewne mrówki w Am. Płd)
  .
  .
  A jak już się UDA WAM TO ZWIZUALIZOWAĆ…. dopiero będziecie na PRZEDSIONKU KOSZMARU jaki różnego rodzaju „DOŚWIETLONE” ablem zjeby PRÓBUJĄ TU z ZAŚWIATÓW PRZYWOŁAĆ….
  .
  .
  bo te wszelkie „ziemskie armie” to taka dziecinada w stosunku do tego co jest szykowane nawet za plecami generałów….
  .
  nie bez powodu przecież KLER TO WROGA OKUPACYJNA ARMIA WALCZĄCA BRONIĄ PSYCHOTRONICZNĄ ZE WSZELKIM ŻYWYM WIERNYM BOGU
  .
  o czym się NIE CHCE WIEDZIEĆ…. ;p
  .

  • Ciekawyyy

   Spokojnie Xello będziemy spać w samochodzikach po za tym jest zimno u mnie w Jelenim Grodzie panuje mrozik.
   https://youtu.be/9DttBdzlj78?t=19
   te mięsożerne stworzonka Bozi chyba nie są mrozoodporne no i blachy jednak żreć nie będą w stanie.
   https://youtu.be/byj3Uv34c54?t=7

  • ” KLER TO WROGA OKUPACYJNA ARMIA WALCZĄCA BRONIĄ PSYCHOTRONICZNĄ ZE WSZELKIM ŻYWYM WIERNYM BOGU ” Xellos i czego tu żałować ? stanąć w obronie idiotów moherowych ? do nich nic nie dochodzi dogmat zabobon, na końcu jaszcze Cie ukrzyżują albo zgrylują .

   • Xellos

    że WSZYSTKIM WALCZĄ, z tobą też, chyba iż masz u nich wykupiony cyrograf…. to BROŃ OBSZAROWA, POPULACYJNA…. do utrzymywania jej w NIEWOLI mentalnej czy KARANIA ŚMIERCIĄ, NIESZCZĘŚCIAMI….

  • Ania

   Spokojnie, nikt nie przyleci.
   Ci co mieli przylecieć są tu już od co najmniej2013 r ,niestety.
   Kamerun. Zobacz co się tam dzieje.

   • Aniu kilka lat wcześniej było rojno w powietrzu , chyba że była to ewakuacja jeden z wehikułów sięgał połowy kilometra a to świadczy że nie był to jakiś rekonesans .

    • Ania

     Ja po raz pierwszy zobaczyłam, że coś dziwnego się na nocnym niebie dzieje w lipcu 2006 r.
     Sprzatałam taras po moich imieninach i usiadłam sobie na leżaczku ,po skończonej pracy, z drinkem i fajeczką….. Tak coś między drugą a drugą trzydzieści….
     Ramo sobie pomyślałam ,że chyba drink był za mocny.

     A potem już regularnie obserwowałam nocne niebo, nawet lunete sobie kupiłam.
     Jest na co popatrzec, oj jest.

    • właśnie te lata Aniu od 2004 szczególnie 2005 i następne lata a te po 12 były obfite w dzienne zdarzenia w 2005 nocny kolos do pol kilometra pamiętam ten plazmowy napęd 7-10 metrów średnicy 3 razy , , jakby za szyba takie jęzory jakby słonecznej plazmy w pomarańczu nie rzucało to światła na ziemie obiekt sunął się, nie wiem 20 kmh ? nie miałem złych przeczuć ale puzniej ogarnął mnie jakiś lek , bo tylu wszędzie idiotów debili naukowców bogobojnych dogmatycznych moherów itp do których dociera mniej niż zero , puzniej otrzymałem niesamowita wizje że ta cala zgraja nie ludzi atrap ludzkich zniknie , i zostanie Nas naprawie niewiele , „dziwnym” trafem jakoś się odnajdziemy i zjednoczmy .

   • Xellos

    NIE PRZYLATUJE bo NIE MA JAK PRZYLECIEĆ….
    .
    wczoraj na przykład KAPUTŁA FLOTA KARALUCHÓW o jakiej i cobra pisał i admin tęsknym okiem wyglądał na niebie ze swoimi chabatarami
    .
    od JEDNEGO BŁYSKU PADŁA… ale po zakończeniu ABONAMENTU już NIE BĘDZIE PADAĆ. ;D
    .
    .

    • „NIE PRZYLATUJE ” bo wracamy do oryginalnej czasoprzestrzeni tylko mam pytanie czy przesunięcia biegunów idą w nowa czasoprzestrzeń czy to efekt oddalania się przesuwania tej sztucznej jeszcze obecnej czasoprzestrzeni ´? w mojej wizji „ludzie” zniknęli prawie czyli ich rzeczywistosc pozostała razem z nimi a zostawili niejako faktyczny oryginalny grunt, Xellos jak to rozumiesz ?

    • Xellos

     Ty tez uważasz iż „WRACAMY” się SAMO wraca? Powodzenia …

 • Irol

  Co do tego norowirusa.

  To jest bardzo łagodny wirus.

  Likwiduje go 8 gram witaminy C w proszku na dzień ( u mnie w jednej dawce rozpuszczonej w szklance letniej przegotowanej wody z odrobiną miodu).

 • Ania

  Będzie śledztwo w/s koncesji na kulczykową A2. „Trzeba skończyć z ordynarnym i wulgarnym dojeniem Polaków”
  wpis z dnia 12/02/2018

  30-dniowa winieta na czeskie autostrady (można nimi przez ten czas jeździć bez jakichkolwiek ograniczeń) kosztuje 440 koron, czyli ok. 72 zł. Na Węgrzech również są winiety. Miesięczna kosztuje tam 4780 forintów, czyli w przeliczeniu na złotówki ok. 64 zł. W tym kontekście fatalnie wyglądają koszty, jakie muszą ponosić polscy kierowcy. Za jednorazowy (!) przejazd 340-kilometrowym odcinkiem autostrady A2 trzeba dziś zapłacić aż 87 zł! Pod tym względem dobrze się stało, że wszczęto śledztwo w/s udzielenia tajnej koncesji na A2.

  Cezary Kaźmierczak (szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców) na wieść o styczniowej podwyżce opłat na kluczykowej A2, zareagował następująco: „Umowy na A2 (Kulczyk) i A4 (Stalexport) należy wypowiedzieć, zapłacić odszkodowania i wprowadzić winiety na autostrady jak w większości krajów Europy. Trzeba skończyć z ordynarnym i wulgarnym dojeniem Polaków, jak w jakimś Bantustanie”. Opinię Kaźmierczaka podziela zdecydowana większość Polaków. Nie mam wątpliwości, że wszczęte właśnie śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia przez urzędników obowiązków przy podpisywaniu umów koncesyjnych na budowę autostrady A2 było dobrym ruchem. Pytanie tylko czy nie zostało ono wszczęte zbyt późno i czy będzie ono wstanie cokolwiek zmienić w sprawie tego „symbolu III RP”?
  http://niewygodne.info.pl/artykul8/04269-Sledztwo-ws-udzielenia-koncesji-na-A2.htm

  • nina

   ——— myślałam właśnie o KULCZYKgatte , TUSKogatte i wszystkich SZMATAgatte.
   Zapytałam kiedyś kogoś z dyr.wielkiej polskiej firmy, którą właśnie przygotowywali do prywatyzacji.Mam nadzieję ,że pracują u was polskie serca?, odpowiedział mi- NIE ! proszę pani tam pracują HIENY.

   • Ania

    Ja to mam tylko nadzieję, że chociaż z 1/3 tych afer zostanie ujawnionych i że odzyskamy z 10% przekręconej kasy.

   • To wszystko nie odbyło się bez przyzwolenia społecznego, rząd PO też nie istniał w próżni ani na Orionie. Suweren wybrał ich nawet na 2 kadencje, czyż to nie sukces ??
    Polak uwielbia sunąć po autostradzie swoim wypucowanym szrotem od Niemca, na samą wieść że tak będzie wszyscy kieowcy polecieli z rodzinami głosować na PO. Ale się wreszcie przejedziemy ! Poznaj moc swojego szrota! Podobnie było ze stadionami na Euro, niech nasze chłopaki kopią balona w luksusie. Kibole byli zachwyceni. Nikt nie pytał o koszty tych luksusów ani ile przy tym będzie przekrętów.
    Polacy to głupi naród i wzsyscy o tym wiedzą.

 • bm

  pozdrawiam….. a jak nie bedzie mrozu w Suwałkach? współczuje włamań na blog….

 • bm

  zobaczymy — mróz w Suwałkach, czekam …..

 • Rambo

  A ___________________________________________________________

  „WKRÓTCE ŚWIAT USŁYSZY O NADEJŚCIU FAŁSZYWEGO „MESJASZA”. BUDUJCIE TYLKO NA CHRYSTUSIE JAKO FUNDAMENCIE, NIE IDŹCIE ZA ZWODZICIELAMI”.
  MATKA BOŻA: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Pisz, człowiecze,
  Moje kochane ziemskie dzieci, pozdrawiam was i dziękuję wam za wszystko, co czynicie dla Mojego Boskiego Syna i dla Mnie. Dzisiaj posyła Mnie do was Mój Boski Syn, abym prosiła was o modlitwę, zadośćuczynienie Bogu oraz czujność. Pragnę, abyście dobrze odczytywali znaki czasu i każdego dnia pamiętali o waszym poświęceniu się Mojemu Niepokalanemu Sercu.
  Bądźcie silni wiarą i niech wasze serca nie lękają się. Wydarzenia, które będą szybko następowały, pozwolą wam zrozumieć, że znaleźliście się w czasie, w którym wypełniają się zapowiedziane proroctwa. Pamiętajcie, Moje kochane dzieci, że przychodzę do was w znaku Niewiasty obleczonej w słońce, abyście zrozumieli, że czas się wypełnia. Chcę, abyście zrozumieli, że wasza wytrwałość, wasza modlitwa i wasze zaangażowanie przynoszą owoc, gdyż Bóg słucha waszych modlitw, które zbieram w Moim Niepokalanym Sercu i przedstawiam przed Jego Tronem.
  W zbawczej ekonomii Bożego planu istnieje bardzo wyraźny podział – zaznaczony od początku stworzenia – na światło i ciemność, dobro i zło, posłuszeństwo i bunt. Sprawiedliwość Boża opiera się w konsekwencji na sprawiedliwym sądzie, wynikającym z tego podziału. Za czasów Noego jedni znaleźli się w arce, inni byli poza nią. Ten podział dokonuje się także teraz, dlatego z taką surowością wypowiada się Mój Boski Syn o tych, którzy są letni w wyznawaniu swojej wiary*. Ten podział coraz bardziej urzeczywistnia się w sercach ludzkich, a oznacza albo przylgnięcie z całą świadomością do Chrystusa, albo świadome odrzucenie Go. Tak też dzieje się z narodami. Te narody, które przyjmą królewskie panowanie Mojego Boskiego Syna, zostaną umocnione Jego prawem Miłości, natomiast te które odrzucą Go, skazują siebie na utratę duchowej tożsamości. Latorośl sama z siebie, [nie wyrastając z pnia], nie może wydać owocu. Innego fundamentu niż Chrystus, Mój Boski Syn, nie ma, i właśnie na tym Fundamencie musicie nieustannie wznosić budowlę waszej wiary.
  Moje drogie dzieci, mówię wam o tym, ponieważ stanęliście pośrodku wydarzeń, które są dla was wszystkich jak sito do przesiewania ziarna. W ten sposób dokonuje się już teraz ostateczny podział na tych, którym będzie dane Królestwo Boże oraz na tych, dla których jego brama będzie zamknięta. Nie dajcie się zwieść tym, którzy was kuszą perspektywą lepszego i doskonalszego ziemskiego świata. Nie idźcie za zwodzicielami, którzy podszywają się pod Mojego Boskiego Syna i oferują wam dobrobyt i złudny pokój. Bądźcie czujni, gdyż wkrótce świat usłyszy o nadejściu fałszywego „mesjasza”, który będzie ogłaszał pokój i wyzwolenie z kryzysu. On będzie zwiastunem nadejścia antychrysta.
  Syjoniści będą coraz bardziej prowokować, by zdobyć wzgórze świątynne. Kiedy wojska otoczą ze wszystkich stron Jerozolimę, wiedzcie, że ogłoszą oni swojego „mesjasza” i wybudują ołtarz ofiarny. To doprowadzi do poważnego konfliktu, który podburzy narody spod znaku półksiężyca. Izrael jako potęga militarna będzie coraz bardziej manifestować swoją siłę, mówiąc o swoim przeznaczeniu pośród wszystkich narodów ziemi. W ten sposób będzie udowadniać, że czas jego „mesjańskiego przeznaczenia” wypełnia się. To wszystko zostało już dokładnie przygotowane, ponieważ zmiana rządów w krajach sąsiadujących z Izraelem została zaplanowana. Wszelkie działania służą do wywołania większego konfliktu, by wciągnąć coraz więcej narodów w jego wraże plany.
  Moje kochane dzieci, pamiętajcie, że zmilitaryzowany Izrael nie myśli o pokoju, gdyż tylko w [atmosferze] chaosu i prowokacji może ogłosić swojego fałszywego „mesjasza”. Dwa święte miasta, [Jerozolima i Rzym], staną się sceną, gdzie nie będzie widoczne światło prawdy. Bóg dopuści, aby właśnie tam okazało swoją potęgę zło, by w ten sposób dokonał się podział na tych, którzy są wytrwali w wierze, oraz na wątpiących i niezdecydowanych. Próba, która wyjdzie z tych dwóch miast, jest znakiem nie tylko podziału, lecz także przemiany.
  Jest faktem, że po wniebowstąpieniu Mojego Boskiego Syna świat podzielił się na Kościół i synagogę. I dlatego świat zostaje poddany próbie ze względu na ten podział. Dzieci Kościoła, ze względu na wierność objawionej prawdzie, są poddawane próbie poprzez prześladowania ze strony synagogi. Dzieci Izraela, które stworzyły własne państwo, stały się w większości panami wszystkiego co materialne. Podporządkowali sobie wszystko, co ma wpływ na ziemskie rządy. Tym, co sprawia ich niechęć wobec innych narodów, jest ich trwanie w błędzie. Oni już dawno opuścili swoją religię, którą znają tylko z imienia, a opierają się na nienawiści do wszystkiego, co nie pochodzi z ich krwi. To oni wprowadzają „nowy porządek świata”, oparty na [wymyślonych] przez siebie podstawach.
  Nie lękajcie się jednak,…

  • Rambo bambo w mózgu szambo

   kolejny popierdolony

   _∆⌂∆_
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╔▒▒╗
   _▒_▒_

   • Rambo

    Słuchaj wsiowy głupku mam w dupie czy w to wierzysz czy nie. Nie czytaj moich postów bo nie zamierzam się zniżać do twojego poziomu neandertalczyka ! Tutaj jest filmik z tą samą treścią zamieszczony w 2012 . Czy pochodzi od prawdziwego wizjonera nie wiem .

    • Luccilla

     A ty nie czytaj moich postów ty nawiedzony Homo Rudolfensis. Chyba nie ma nikogo kto byłby w stanie przeczytać w całości twoje majaki. A tak w ogóle to zamiast pisać poematy przygotowuj zapasy jedzenia bo jak niedawno pisałeś pieniądze i złoto będą wkrótce nic nie warte i powinniśmy robić zapasy jedzenia, TY RAMBO SZAMBONURKU.

     _∆⌂∆_
     (•̀ᴗ•́)
     ╔▒▒▒╗
     _▒_▒______LUCCILLA
     ________♛❄
     ~~~~~~~~♛❄
     ~~~~~~~~♛❄

    • Ciekawyyy

     Rambo tych Orędzi Ostrzeżeń i podobnej treści przepowiedni jest naprodukowanych tysiące a aby wszystkie tylko przeczytać bez analizy porównań to rok czasu by nie starczył.
     Czepiłeś się akurat tego jednego i sądzisz że to coś niepowtarzalnie jedynego i prawdziwego.
     Gdy banksterom planety będzie się opłacać to spowodują dużą wojnę
     nie jakieś malutkie manewry typu Irak Libia Syria czy inny Donbas
     i z osobna nie mamy na to praktycznie żadnego wpływu.
     Z inicjowania wojen kanalie czerpią zyski od stuleci.

    • Ciekawyyy

     Nie dość że powielasz brednie mogąc podać odnośnik
     http://prawda-nieujawniona.blog.onet.pl/2012/02/12/wkrotce-swiat-uslyszy-o-nadejsciu-falszywego-mesjasza/
     to obraziłeś Królową Śniegu schłodzi cię Rambo do białej kości

    • Rambo

     Ciekawy,moim zdaniem to co się dzieje powoli zaczyna wymykać się spod kontroli. Nie twierdzę że to orędzie sprzed 6 lat jest prawdziwe ,jeszcze za wcześnie by to stwierdzić .Ale są w nim fragmenty,które pokrywają się z innymi proroctwami .

    • Ciekawyyy

     To co się dzieje – ZAWSZE się dzieje na tym polega istnienie
     niby cóż takiego się dzieje innego znamiennego od tego co kiedyś się działo he ?

    • ARA

     ja sądzę że jesteś w będzie ciekawy.
     Bo mamy wpływ na to robią rządy, banksterzy itp, pytanie tylko co z tym zrobisz czy zamiast kłócić się między sobą czyja racja jest ważniejsza, w co kto wierzy ect. zjednoczymy się i zaczniemy się przeciwstawiać. onie jak zaczynają tracić gdzieś wpływy to zaczynają razem działać a gdy wszystko jest pod ich kontrola to walczą między sobą o nowe tereny i wpływy. U nas jest na odwrót dlatego nic się nie zmienia. Sprawdz sobie ze ci co mieli możliwość przemawiać do mas ludzi i ich inspirowal to byli zabijani nie ważne czy byli biali, czarni, czy był prezydentem, księdzem czy nie wierzącym, czy wierzącym, politykiem czy muzykiem. jak tylko zaczynali mówić że musimy się jednoczyc i bronić świętych praw danych nam przez naturę które często były podstawa pisania każdej konstrukcji ginęli. Mowisz że nic nie możemy, sprawdź Polska konstytucję już na 1 stronie masz napisane kto ma władzę w kraju i ze żadna ustawa nie ma żadnego prawa do tego co chce naród. Pozdro.

    • Ciekawyyy

     To tylko te ze znanej nam historii cywilizacji ludzkich
     https://eloblog.pl/wszystkie-bitwy-w-historii-swiata-na-mapie/

    • Ciekawyyy

     Dla Ciebie Rambo poniżej bardziej czytelna dobitna mapka ze szczególikami co bys nie jęczał malkontencie że dzisiaj są czasy najgorsze ze wszystkich wcześniejszych
     http://battles.nodegoat.net/viewer.p/23/385/scenario/1/geo/fullscreen
     Mapka dotyczy tylko ostatnich 4500 lat naszej cywilizacji a ile bitew odbyło się nie zanotowanych przez nikogo, drugie tyle ?
     Ile przed nami mogło być cywilizacji np. legendarna Atlantyda
     i jeszcze inne przed nią.
     Nasz gatunek najzwyczajniej łatwo ulega manipulacjom i daje się masowo wciągać w zbrodnie wojenne a pretekstów dostarczą bankstery politycy przywódcy duchowi i pomniejsze cwaniaki

  • Rambo

   Ciekawy wiesz czym różni się to co kiedyś się działo od tego co dzieje się teraz? Że dawne wojny to mały pryszcz w porównaniu do tego co nas czeka.

   • Rambo

    Ciekawy,czym innym jest wojna na łuki i miecze a czym innym jest wojna z udziałem broni nuklearnej. W dzisiejszych czasach trzecia wojna światowa nie trwała by 5 lat tylko max 3 miesiące.

    • Ciekawyyy

     Wojna na łuki chyba brwiowe, poczytaj Mahabaratę i inne dzieła starożytnego Sanskrytu to Cię oświeci bo wynika jasno z opisów że naparzali się atomem i to ostro latając Vimanami.
     Wiesz co jest efektem Moheryzmu ograniczenie wyobraźni do kąta perspektywy końskich klapek

   • Ciekawyyy

    Za to w średniowieczu gdzie co piąty przeżył tortury fizyczne czy innym Rzymie Nerona było bosko.
    Dzisiaj zdychamy od chemii w żarciu glebie powietrzu oraz medykamentów no i opodatkowania w najgorszym wypadku lądujemy jak kloszard po wizycie komornika , kiedyś było Bozi do wyrzygania były i inne dodatki stosiki izby tortur publiczne egzekucje i tyra w polu od świtu do nocy z dziesięciną
    Rambo chyba pomyliłeś epoki 🙂

    • Ciekawyyy słynna Gomora i Sodoma, potężny atak jądrowy , i w cale to nie były jakieś miejsca rozpusty itp wymordował w pień wszystko co żywe dzieci kobiety starców , a zaistniały fakt mordu ulokowano w fałszywych miejscach aby ślady się urwały z kosmo-ufonautow zrobiono aniołów i dwa tys lat karmiono tym sianem moherowe watahy https://www.youtube.com/watch?v=mL3dcrAJwus Rosja odkrywana prawda na milionach kilometrów powierzchni odkryto niedawny potop , ??? który przyszedł z północy niema żadnych kronik i zapisów ? zaistniałą manipulacja czasoprzestrzenią taki „efekt Mandeli ” https://www.youtube.com/watch?v=Vp8JTRb_Vhw https://www.youtube.com/watch?v=MG0aHcmrePs co trzeba brać pod uwagę ? ktoś powiedzial że ziemia ma 6 tys i ma racje z tym że te 6 tys lat to wiek martwej części rzeczywistosci narzuconej ziemianom .

    • Ania

     „nioły – biblijni Malachim [?] – osobiniki z krwi i kości; w jednym z wersetów biblijnych mówi się: „Spotkałem jednego z nich (z Malachim) i całe szczęście, że jestem wciąż żywy” [„anielskie dobre anioły” można między bajki włożyć].
     Ciekawą rzeczą jest fakt, że dla ojców kościoła w pierwszych wiekach n.e. było całkiem OCZYWISTYM, że były to zwykłe osoby z krwi i kości; w tekście Tertuliana i (…?) mówi się, że kobiety – szczególnie młode dziewczęta – gdy brały udział w zebraniach, gdzie byli obecni ANGELOI („anioły”) we własnym interesie musiały zakrywać głowę. Było dla nich lepiej – szczególnie dla młodych dziewcząt, dziewic z długimi włosami – żeby okrywały się dla wlasnego bezpieczeństwa. Powód jest prosty – angeloi łatwo podniecali się seksualnie na widok pięknych dziewcząt. I jeśli dziewczęta chciały uniknąć gwałtów, musiały się okrywać. W liście do Efezjan Paweł pisze, że na zebrania kobiety muszą przychodzić okryte – z powodu angeloi (aniołów), nie z szacunku dla aniołów, ale „z powodu” aniołów. Czyli – jak są w pobliżu aniołowie, to lepiej się okryjcie. Podobnie jest napisane w zwojach z Qumran (…), w społecznościach żyjacych nad Morzem Martwym – że dla dziewcząt przebywajacych w pobliżu angeloi było bezpieczniej, aby okrywały swe oblicza. W liście do Hebrajczyków Paweł mówi „Pamiętajcie, aby być zawsze gościnnym, także przy nieznajomych, bo może się zdarzyć, że ktoś z waszych gości był jednym z nich (z „aniołów”). Byli więc tak bardzo PODOBNI do ludzi, że mogło się zdarzyć, że któryś mógł ugościć jednego z nich [i nie odróżnić od zwykłego człowieka]. Wszystko to oznacza, że jeszcze zanim w pierwszych wiekach n.e. angeloi zostali „uduchowieni” i przedstawieni jako istoty „niebiańskie” – gdyż np. skrzydła Angeloi „doczepiono” w 4-5 w.n.e., wcześniej Angeloi nie mieli żadnych skrzydeł – przed tą „modyfikacją” Angeloi dla ludzi byli zwykłymi osobnikami z krwi i kości, tak zwykłymi, że radzono młodym dziewczętom, by zważały, by ich zbytnio nie „pobudzać”.

    • anioły to też projekcje zewnętrze jak i wewnętrzne w umyśle, jak i wszystkie inne „cuda ” Fatima, Medjugorie itp ,te „cuda” slonca to nic innego jak czyste zaburzenia rzeczywistosci czasoprzestrzeni żeby coś wyświetlić z tamtej strony niestety ale trzeba przeniknąć poprzez Star Gate albo być pomiędzy , migotanie slonca to różnica czestotliwosci , podobnie jak hologram księżyca wyłapany na okreslonych kamerach po prostu brakuje w jakimś momencie obrazu kamera „głupieje” bo mamy obiekt kamerę i ludzkie oko kamera robi obraz dla oka mając określoną czestotliwosc oraz ilosc klatek , rzutowany obiekt zaś ma określoną dla siebie czestotliwosc jest niepełny wiec dlatego w określonym ciągu ilosc sekwencji brakuje obrazu i wychodzi ta anomalia doslownie coś jak tło starych monitorów tv itp .

    • Ania

     Majestic:
     Może nawet nie aż tak.
     Może tylko projekcje holograficzne.
     https://youtu.be/GFTnpiASQdA

    • Ciekawyyy

     Gdyby Mojżesz zamiast płonących krzaczków zobaczył to
     https://www.youtube.com/watch?v=GFTnpiASQdA&feature=youtu.be
     wówczas Bozia był by wielorybem 🙂 a nie nijakim dziadkiem z brodą z niebios.
     Z tak skontrowanej kiły religijnej wynikło by dobro bo totalna ochrona tych rybek masowo mordowanych od tysiącleci do tego Mohery zatłukły by kanalie z BP które doprowadziły do zalania zatoki Meksykańskiej ropą naftową.

    • Ania

     No i sam powiedz, czy nie byłoby lepiej ?

 • taka prawda

  PRZYPOMINAM JUTRO MA LĄNDOWAĆ 3 mld gadów z ORIONA OJ BEDZIE SIE DZIAŁO

 • Ania

  Opublikowano: 13.02.2018 | Kategorie: Opinie i dyskusje

  Lekarz płacze i przeprasza pacjentów

  Większość lekarzy szczerze pragnie dobra swoich pacjentów, ale na studiach nie uczą się skutecznego leczenia, a jedynie sposobów zarządzania chorobą. Pielęgnuje się chorobę, a nie zdrowie! Nikogo nie interesuje przyczyna choroby, a przecież, gdyby ją usunąć pacjent powróciłby do zdrowia. Byłoby to oczywiście korzystne dla pacjentów, ale tragicznie dla BigPharma i całego systemu medycznego, który żyje z leczenia, a nie z wyleczenia. Wyleczenie oznacza utratę klienta, a więc zarobków, które generuje kupując leki i korzystając z badań, zabiegów, protez itp.

  Lekarzy nie uczy się również niczego na temat szczepień. Nie mają pojęcia o składzie szczepionek, o ich skutkach ubocznych ani o świadomej zgodzie. Jedyną rzeczą, którą muszą wkuć na blachę w czasie studiów jest kalendarz szczepień.

  Dr Daniel Neides wprawdzie uwielbiał swoich pacjentów, ale przez długie lata pielęgnował ich choroby tak, jak go nauczono. Wierzył, że wszystkie choroby są nieuleczalne, a szczepienia ratują życie. Jego przebudzenie zaczęło się, gdy zetknął się medycyną komplementarną i odkrył, że choroby jednak można skutecznie leczyć. Drugim etapem było doświadczenie ze szczepieniem na grypę, do którego został zmuszony pod groźbą utraty pracy. Mimo, że wybrał szczepionkę bez rtęci, pochorował się bardzo ciężko, podobnie jak inni pracownicy przychodni, zaszczepieni tą samą szczepionką. Jego pracodawca tolerował jego flirt z tym rodzajem medycyny, jednak kiedy napisał bardzo poczytny artykuł podważający zasadność szczepienia noworodków przeciwko WzW B rozpętało się piekło, które zakończyło się jego zwolnieniem z pracy.

  Dr Daniel Neides ujawnia brudne sekrety przemysłu farmaceutycznego, szantażowanie i zastraszanie niepokornych lekarzy groźbą zwolnienia z pracy i oszustwo, zwane medycyną alopatyczną. I przede wszystkim, przeprasza swoich pacjentów za to, że tak długo był nieświadomy komu służył i co robił.

  Autorstwo: Maria Sobolewska
  Źródło: Vaccgenocide.wordpress.com