Część banksterów wróciła – to jest przyczyną ataku na Polskę.

Już go nie ma. Jacob Nathaniel Rotchschild, a właściwie Mojżesz lub Lucyfer, jak kto woli.

To jest bardzo ważny wpis, choć krótki. Tknęło mnie, że jakaś potężna siła musi stać za Izraelem, że nagle wyskakuje z tak absurdalnymi zastrzeżeniami wobec prawa Polski do obrony dobrego imienia i prawdy historycznej. Otóż jak wykazało nanowahadełko, 46% banksterów pod wodzą Rotszyldów, naczelnych rabinów satanistycznych i szefów mafii w liczbie ok 2600 powróciło z orbity na Ziemię, nie byli w stanie już dłużej przeżyć bez jedzenia. Pozostałe 52% zostało zjedzone, ale wykalkulowano, że długo tak nie pociągną, więc wszystkie środki poświęcono na powrót na Ziemię. Wykorzystano tu różnego typu tajną broń reptylian i mimów, zastraszono nagłym wymordowaniem ok. 2 i pół wpływowych tysiąca żydów w Izraelu, głównie wojskowych, a także ok. 350 wpływowych Niemców. Porwali 5000 ludzi i trzymają ich jako szantaż na Niemcach i Izraelczykach. Atak polityczny na Polskę miał być preludium do wojny – wymuszono na Izraelu siłą, żeby wystrzelił wszystkie swoje pociski balistyczne, a jest ich ok 4500 na Polskę, Rosję, USA i Francję by przywrócić bankstersko – stanistyczny bieg historii.

Może by i się to udało w 4D, ale w 5D takie działanie ma bardzo krótkie nogi. Dowiedziałem się, że tej nocy ok 6 rano wszyscy z wyjątkiem trzech zostaną przetransportowani na poziom 1 wszechświata, gdzie będą się uczyć współpracy z gadami i płazami. Zostawi się trzech by służby mogły się dowiedzieć pewnych szczegółów. Są jeszcze inne ważne kryteria, co do których nie mam dostępu.
Czytający to mogą wesprzeć tę akcję mentalnie, a następnie oczyszczenie terenu po tym bałaganie jaki spowodował powrót banksterów. 

259 komentarzy Część banksterów wróciła – to jest przyczyną ataku na Polskę.

 • Pipa

  Podlecki! Ty nawet nie klasyfikujesz się jako psychol. Jedyne co wynika z twojej nagłej zmiany, to fakt, że jesteś TW Janusz. Nowe zlecenie od oficera prowadzącego?

 • Admin

  Ważna informacja: znalazłem człowieka, który przejął kontrolę nad znanym psychologiem Krzysztofem T. Niebezpieczny agent Mossadu, Jacek S., 583 dzieci zamordowane, zwłoki 6 m pod ziemią, podaję lokalizację jego domu w Laskowicach, które podało mi nanowahadełko: https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Laskowice-Jacek.jpg
  Wg. nanowahadełka córka Tarasiewicza została porwana i przebywa właśnie w tym domu. W momencie publikacji S. powinien być nieprzytomny. Nie zdradza oznak życia, należy poczekać z nim 24 godziny – to było dla dobra przetrzymywanych dzieci, których jest sześcioro. Pięcioro miał S. zamordować dzisiaj wieczorem. Córkę T. zachował na jutro. S mieszka sam, więc nie ma obaw.
  S. udawał lokalnego księdza, dlatego miał dostęp do dzieci.
  Zająłem się tym, gdyż zaczął mnie nękać telefonami – kiedyś zadzwonił jako bliski znajomy Krzysztofa T.

  • Ela

   Romciu bardziej sie martw o swoj stanu umysłu niz o zdrowie mojej rodziny, bo o nie potrafię zadbac sama. Więc w czym masz problem , bo moze ja bede mogła Twojej rodzinie pomoc. W koncu żyjędłuzej na tym świecie i wiecej wiem od Ciebie nt. zachowania zdrowia

 • Ela

  twierdzisz, ze jestes chrzescijaninem i katolikiem, ale nie postepujesz jak katolik. Swiadczy o tym Twoj jezyk jakim sie posługujesz i wygrazanie ludziom uzyciem siły w postaci Twojego lewego prostego/np./. Nie widzisz tu sprzeczności, choćby na tym jednym przykładzie? a jest ich więcej

  • Roma

   Elu

   martw się o … siebie
   i swoją rodzinę

   a innych zostaw w spokoju
   nie sięgasz pułapu, żeby rozumieć sensu życia

   • Ela

    Romcia powiedziała, co wiedziała. Tylko czy Romcia wie ,co to jest „pułap”. I co do tego ma moja rodzina, ktora sie jak na razie dobrze trzyma. Chyba, ze ze strony Romci to taka troska katolicka o moja rodzine. Rozumiem, ze jak mojej rodzinie cos sie stanie to Romcia w swoim miłosierdziu pomoze?????
    Romciu a co Ty o tej porze robisz na necie, nie lepiej do jakiegos chłopa sie przytulić

    • Ela

     ile Romcia jeszcze będzie robiła fakultetow, aby zrozumiec prawa Wszechświata? bo okazuje sie, ze te4 za mało. Ze mna nie podyskutujesz, bo trudno jest dogatac sie z głuchym jak Ty

   • Vismaya

    … i kto tu nie dorasta do pułapu… kto nie rozumie sensu życia?
    Ajajaj … i po co ślepemu oczy? I tak się nie zobaczy w swoim lustrze!
    I dla odwrócenia uwagi, krzyczy w niebogłosy – łapaj złodzieja!

   • Ela

    i jeszcez jedno Romciu, jako kobieta demoniczna nie probuj rzucac czarow na mnie i moja rodzine, bo Ci sie to nie uda

    • Vismaya

     Tyle potrafią co niektóre „białe baranki” …
     wyzwać od demonów, wysłać na egzorcyzm, obrzucić obelgami ….
     cieszyć się aż do łez, że bliźni do piekła trafi …
     i sieją panikę i strach … i wściekają się, że coraz mniej ludzi nie lęka się tych ich gróźb, toteż nie przebierają w słowach … i w czynach też – aniołki boże 😉

     Ale uwaga, bad news:
     to diabołki odprowadzają baranki – brudasy do piekła…. i kapią ich w jeziorze ognia.

    • Ela

     bo to takie aniołki z różdzkami, ogonkiem i kopytkami

    • Vismaya

     Złego to diabły się nie imają, bo wiedzą, że ten i tak jego ….
     uganiają się tylko za tymi świętymi, bo taka zdobycz w piekle to dopiero na wagę złota….
     tak, że niech te białe baranki nie będą z siebie takie dumne, że ich szatan nie atakuje. I własnie tych wysłałabym w pierwszej kolejności na egzorcyzmy…. mogła by to być ciekawa impreza …. 🙂 … 🙂

 • robal

  Szef izraelskich archiwów państwowych, odchodzący na emeryturę Yaakov Lazovik ujawnił w centrolewicowym „Ha’aretz”, że państwo żydowskie z premedytacją uniemożliwia badania historyczne na temat ciemnych kart swej historii blokując dostęp do archiwów. „To niegodne państwa demokratycznego” – powiedział Lazovik.
  „Większość zawartości archiwów państwowych została zamknięta i nigdy nie zostanie udostępniona” – powiedział Lazovik. Zwrócił uwagę na niezwykle rygorystyczną politykę historyczną Izraela rządzonego od lat przez nacjonalistyczną skrajną prawicę. Według niego, władze skutecznie odcinają naukowców od „podstawowego surowca” historycznego. Niewielka część „kłopotliwych” archiwów, która może być teoretycznie ujawniona (po 50 latach) „została poddana głupim restrykcjom, bez żadnej jawności i kontroli publicznej” – twierdzi Lazovik.

  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/125361-izrael-przeciwny-badaniom-historycznym-na-temat-swych-zbrodni#

 • Ela

  Rybaczku jesteś pełen sprzeczności

  • Rybak

   Ela nie ma we mnie sprzeczności,tobie tylko tak się wydaje. Jestem Polskim patriotą.

  • Roma

   Ela

   ma typowe ubeckie metody = tylko atakuje i wzbudza poczucie winy

   droga Elu

   sam zobaczysz koniec świata = na własnej skórze doświadczysz, to tylko kwestia czasu
   wtedy pytań zadawać nie będziesz tylko szukać odpowiedzi jak się ratować
   to smutne, że jest tyle ludzi ślepych
   serca muszą mieć zatwardziałe jak kamień, życie w takiej ślepocie jest płytkie

   • Vismaya

    … oj płytkie jest życie w ślepocie … oj płytkie … prawdę Romo
    prawicie, nalezą ci się brawa!
    Widzicie drzazgę w oku brata ale swojej belki w oku nie widzicie.
    Trzeba to lepszej ślepoty?

    • Rybak

     Viśka,pomóż bratu wyjąć drzazgę z oka a on pomoże wyjąć z twojego belkę,będzie nam się lżej żyło. A dlaczego w twoim oku jest belka? Bo ty żyjesz w bardzo ciężkim grzechu,być może nawet śmiertelnym. Tobie się tylko wydaje kobieto że jesteś lepsza. Uważaj tylko żebyś przed Chrystusem nie wypowiedziała słów „to oni są winni a ja jestem czysta” ,bo pycha zgubiła niejednego człowieka.

 • sprawdzam

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/tvp-przeprasza-ambasador-izraela-za-wpis-na-twitterze/y288sqz

  TVP przeprasza ambasador Izraela za wpis na Twitterze
  dzisiaj 19:41 02.02.2018

  TVP przeprosiło ambasador Izraela za wpis na koncie tweeterowym TVP Info. Miał on łączyć reakcję Izraela na nowelizację ustawy o IPN z kwestią reprywatyzacji.
  […]

 • Rybak

  Nie jestem ani jasnowidzem ani prorokiem ale powiem wam coś. Musicie się przyzwyczaić do tego że wchodzimy w czas ,w którym światło prawdy nie będzie widoczne. Są ludzie,którzy wykorzystają okazję do łatwego wzbogacenia się dlatego rozsiewają nieprawdziwe informacje,trudne do zweryfikowania.Są zdrajcy i sprzedawczyki ,są ludzie szkalujący dawne autorytety po to tylko by wprowadzić was w błąd. Wy będziecie szukać różnych informacji w poszukiwaniu prawdy ale jej nie znajdziecie. Na końcu to wszystko pierdyknie bo zawiść i obłuda ludzka sprawi że życie stanie się nie do zniesienia. Wszystkie mocarstwa światowe upadną a na ziemi zapanuje głód i nędza .

 • robal

  Polscy turyści zostali zaatakowani w Izraelu przez mężczyznę, który gdy tylko dowiedział się o ich pochodzeniu zacął rzucać w nich kamieniami i krzyczeć po angielsku hasło „dobry Polak to martwy Polak”.

  https://wiadomosci.wp.pl/ksenofobia-w-izraelu-polscy-turysci-zaatakowani-6216076581378177a

  • Rybak

   Roma i ja jestem za tym by nie dać się zastraszyć ale musimy przygotować się na to że pociągnie to za sobą wiele konsekwencji. Bo dla świata Polska jest nic nie znaczącym karzełkiem do kopania. Światu nie zależy na prawdzie tylko na wpływach. A jakie to będą konsekwencje? Będą nazywać nas homofobami,antysemitami,rasistami. A to będzie dopiero początek. Nie trzeba być ani prorokiem ani jasnowidzem by przewidzieć zdarzenia. Bo wszystko jest już czytelne.

   • Roma

    Polska Chrystusem narodów (Adam Mickiewicz)

    • Vismaya

     Tylko szkoda, że Adaś musiał spitalać z tej Polski …

     bo nie był doceniony przez swoich braci. 😉

     I w zasadzie nic tam się nie zmieniło w tej braterskiej chrystusowej miłości…. co widać na każdym kroku …
     brat bratu Polakowi wyjmuje oko ….

   • Roma

    .
    .
    .
    Polska Chrystusem narodów (Adam Mickiewicz)
    .
    .
    .

  • ♛❄ Luccilla ❄♛

   Jesteś naiwna jak dziecko, to tylko szopka żeby durni wyznawcy PIS mogli się cieszyć jak ich wspaniali posłowie dzielnie budują socjalizm, sprawiedliwość społeczną i jak gorliwie walczą o suwerenność i niepodległość Polski. Prawda jest jednak taka że prawie na pewno rząd komunistów z PIS nie zrobił nic żeby przeciwdziałać uchwaleniu ustawy o zwrocie dla żydów majątku bezspadkowego która została zaakceptowana przez senat USA i jeśli Trump to podpisze to zmusi Polskę czyli podatników do wypłacenia żydom 65 miliardów $ a jak nie wypłacimy to USA może zastosować wobec nas sankcję, więc jeśli to wejdzie to zapłacimy bo jak nie to sankcje będą nas kosztować więcej niż te 65 miliardów dolarów. A ta ustawa o polskich obozach to jest nieistotne gówienko w porównaniu z groźbą utraty 65 mld dolców, no ale jak widać pisosocjalistom takie gówienko wystarczy żeby się podniecać i zapomnieć o groźbie katastrofy finansowej bo 65mld $ wypłacone żydom to jest dla nas armagedon.

   • Ela

    Rybciu sprawdz, jakie są prawdziwe nazwiska w rządzie PIS , a bedziesz wiedział , ze to gra pozorów i wlka tej nacji z tą samą nacją. Tylko Ty nie lubisz sie uczyc, to niby skad masz wiedziec, ze moze byc inaczej . Zawsze zadawaj sobie pytanie- kto na tym najwięcej skorzysta i wszystko bedzie wowczas jasne

    • Rybak

     Ela nie będę sprawdzał nazwisk polityków PiS bo niby gdzie mam to zweryfikować? Marka gówno wahadełkiem? W Warszawie pod mostem północnym? Tej internetowej paplaniny nie warto nawet czytać.

   • robal

    Szef izraelskich archiwów państwowych, odchodzący na emeryturę Yaakov Lazovik ujawnił w centrolewicowym „Ha’aretz”, że państwo żydowskie z premedytacją uniemożliwia badania historyczne na temat ciemnych kart swej historii blokując dostęp do archiwów. „To niegodne państwa demokratycznego” – powiedział Lazovik.
    „Większość zawartości archiwów państwowych została zamknięta i nigdy nie zostanie udostępniona” – powiedział Lazovik. Zwrócił uwagę na niezwykle rygorystyczną politykę historyczną Izraela rządzonego od lat przez nacjonalistyczną skrajną prawicę. Według niego, władze skutecznie odcinają naukowców od „podstawowego surowca” historycznego. Niewielka część „kłopotliwych” archiwów, która może być teoretycznie ujawniona (po 50 latach) „została poddana głupim restrykcjom, bez żadnej jawności i kontroli publicznej” – twierdzi Lazovik.

    http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/125361-izrael-przeciwny-badaniom-historycznym-na-temat-swych-zbrodni#

 • sprawdzam

  To z pewnością nie jest pomyłka – moim zdaniem
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/specjalne-oredzie-mateusza-morawieckiego-razacy-blad-w-tlumaczeniu-na-jezyk-angielski/fqr0s6v

  „Camps where millions of Jews were murdered were Polish [Obozy, w których wymordowano miliony Żydów były polskie – przy. red.]” – czytamy w angielskich napisach, które pojawiły się pod wystąpieniem premiera Morawieckiego.

  Jak wyjaśniła szybko Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, „błędne tłumaczenie na język angielski napisów w oświadczeniu premiera powstało w wyniku automatycznego tłumaczenia serwisu YouTube”.

  _____

  Zamiast wywalić ambasador z wilczym biletem, to ‚nasi’ się z nią dogadują i zapraszają na salony, a wilczy bilet dostał szef BBN.
  Czy my się jeszcze doczekamy polskiego rządu?

  • Korniszon

   Przecież tłumaczenie było automatycznie robione przez youtuba, nie dochodzi tutaj do ingerencji ludzkiej. Nie ma tu żadnego spisku. Tłumaczenia należy dodawać ręcznie, bo automat youtubowy nie jest idealny i robi błędy i każdy o tym wie. Rząd jest polski tylko większość poglądów ma niekoniecznie słuszne.

  • Vismaya

   W Kanadzie duża ilość Kanadyjczyków … i nie tylko nosi w sobie takie przekonania … „polskie obozy koncentracyjne”, tak im ktoś to wpoił …
   i to my zwykłe pionki, Polacy żyjący na tej ziemi prostujemy naszą polską historię … ale jakoś mało widać przy tej robocie reprezentantów polskiego rządu na tym terenie.
   A przecież w Polsce mało jest takich rodzin aby ktoś nie został zamordowany w obozie koncentracyjnym, a nawet ginęły całe rodziny…
   wielu udało się przeżyć … i opowiadali co się tam działo.
   Bardzo byli poturbowani w obozach Grecy, nie chcieli w ogóle współpracować z oprawcami przy paleniu zwłok, za co masowo ginęli … i kogo to dzisiaj obchodzi … ilu ludzi cokolwiek wie na ten temat?
   I tylko Żydzi czują się najmocniej poturbowani …. ale tu chodzi o kasę … od Niemców już wyciągnąć nie mogą, to szukają nowego dawcy.
   A mój ojciec za Dachau dostał odszkodowanie już po jego śmierci w roku 1998 …. widocznie Polakom odszkodowanie się nie należy.

  • Korniszon

   Po orędziu premiera Google musi tłumaczyć się z Tłumacza. Jak do tego doszło?
   https://www.dobreprogramy.pl/Po-oredziu-premiera-Google-musi-tlumaczyc-sie-z-Tlumacza.-Jak-do-tego-doszlo,News,85864.html

   Tu obszerniejszy artykuł dla sprawdzam. Nie ma spisku, można się rozejść.

 • Rybak

  Słuchajcie mnie czarne barany. Interwencja Boga jest konieczna do naprawy tego świata. Wy to możecie jedynie jeszcze więcej napsuć. Musimy jeszcze wypić do końca tą gorycz która jest nam przeznaczona. Zobaczycie skutki tolerancji w zachodniej Europie i jak smakuje wyrzeczenie się wiary i podeptanie prawa Bożego.

  • Vismaya

   Biały baranie,
   wypij swój kielich goryczy sam
   a nie wylewaj swoich gorzkich żali na cały świat …. pilnuj swoich grzechów i własnego sumienia …. kontrolerów na tym świecie mamy już w nadmiarze, etatów właśnie brak … i pozwól ludziom spokojnie oddychać, żyć po swojemu wg ich wiary …
   bo to ze innych dręczysz za swoje poglądy, to wcale nie znaczy, że ich zbawisz …
   i zapamiętaj dobrze – Każdy człowiek ma swoje połączenie z Bogiem …
   Bóg NIKOGO nie pozostawia na pastwę losu.
   Już nie z jednego Wielkiego grzesznika zrobił swojego świętego, który siedzi po Jego Prawicy. A ty czasami możesz obudzić się w piekle, bo właśnie takimi świętuszkami jest piekło wybrukowane.

   • Rybak

    Vieśka zgadzam się z tobą,Bóg nawet z grzeszników może wzbudzić świętych. Paweł chciał wymordować chrześcijan a później był najgorliwszym głosicielem Ewangelii. Ja was wcale nie potępiam,ale nie mogę chwalić was za odejście od Boga. Wielu ludzi więcej cierpiało niż wy a jednak nie wyrzekli się Bożej wiary. Jakiej nagrody się spodziewasz na końcu swojej drogi jeżeli wyrzekniesz się Chrystusowej Ewangelii?

    • Vismaya

     Rybak, upierz własna koszulę, oczyść własne sumienie a później usiądź spokojnie na własnej dupie … i przestań mnie nauczać… tudież innych ….
     bo nie masz pojęcia wybrakowany misjonarzu – kim ja naprawdę jestem!
     I te twoje wyssane z brudnego palucha mądrości Boga wcale nie interesują.
     Nie lubi oszczerców.

    • Rybak

     Viśka a ty nie bądź taka mądra vo twoja koszula jest jeszcze brudniejsza a sumienie sparciałe. Kim jesteś to ja wiem. Bądź pewna że zapłacisz za swoje diabelskie praktyki.

    • Vismaya

     Powiedziała ryba co wiedziała…
     a teraz ryba niech se wytrze piane z brody ….

     Zgubiłeś się w swoich kłamstwach
     i od dawna już nie wiesz – to jest Prawdą!

    • Ela

     Rybaczku kiedy pojmiesz, ze za Twoim plugawym ozorem stoi ,jak by to Marek ujął, najmniej 10 demonow

    • Vismaya

     jak już to tu napisałam…
     jakiego kto w sercu Chrystusa nosi, takiego używa w codziennym życiu…
     jak widać Chrystus Chrystusowi nie równy….
     i czują to przede wszystkim zwierzęta ….

     i przede mną zwierzęta nie uciekają, i nawet podchodzę blisko do niedźwiedzi … i nie atakują mnie … bo nie czują się zagrożone, wiedzą, wiedzą, że im krzywdy nie zrobię ….
     a ty Rybaczku jesteś postrachem nie tylko dla ryb w rzece…. i jeszcze jaki dumny jesteś z siebie …
     i kto tu jest tym wcielonym złem?

     http://www.vismaya-maitreya.pl/nasze_doswiadczenia_zwierzeta_w_moim_zyciu.html

 • Korniszon

  W ciągu ostatnich 10 lat odkryto 1 nowy pierwiastek, ale niebawem się to zmieni 🙂

  Wszyscy czekamy na wyniki z laboratorium, jakie na pewno właściciel strony niebawem nam przedstawi 🙂

 • Rybak

  Kryspina no i jak mam się skupić na banderowcach? Przecież sami uczyliście tolerancji.

 • Kryspina

  @nina… masz racje.. markowe trolle zamiast skupić sie na banderowcach to wciaskają bożkowe duperele i pierdzielą farmazony religilne..

 • celebryta

  Zadyma ostatnich dni rozwija się w najlepsze i końca nie widać. Po tych kilku dniach można już sformułować jakieś wnioski.

  Paradoksalnie cała afera jest na rękę wszystkim i wszyscy (oprócz Polaków oczywiście) pieką spokojnie swoją pieczeń. Przedstawię to może dla większej przejrzystości w punktach (kolejność korzyści przypadkowa):

  1. Izrael załatwia swoje sprawy wewnętrzne. Rząd Netanyahu walczy o reelekcję a sam Bibi jest zagrożony procesami korupcyjnymi. Taka zadyma ma odwrócić uwagę obywateli Izraela od innych spraw, choćby sytuacji w Syrii, gdzie tandem USA – Izrael poniósł sromotną klęskę.

  2. Niemcy klaszczą z radości bo przeczołganie Polski, które już się zaczęło w światowych mediach (wiadomej proweniencji) doskonale zgrywają się z polityką historyczną Niemiec, które nie chcą już płacić za holokaust i szukają zastępczego jelenia.

  3. PiS pozując na twardego obrońcę Polskiej Racji Stanu zmazuje swoje wizerunkowe wpadki jednym ruchem i słupki poparcia mu skaczą. Ustawa nie stanowi żadnej tamy dla szkalowania Polski, zawiera tyle furtek, że będzie można spokojnie szkalować Polskę do woli, starczy podać się za „naukowca” albo „artystę”. Dużo groźniejsza jest uchwalona przez Kongres USA ustawa 447, którą jakoś dziwnym trafem rząd „dobrej zmiany” się nie zainteresował.

  Cała ta ustawka jest doskonałą okazją do promocji PiS, który ustami swoich polityków „twardo broni polskiego interesu”. Po wizerunkowych wpadkach z popieraniem banderowskiej Ukrainy taka oczyszczająca kąpiel jest na wagę złota. Wszystkie tłumaczenia naszych polityków to doskonała okazja do złożenia hołdu żydom.

  Jest to także okazja do uwiarygodnienia się wielu przedstawicieli narodu wybranego w Polsce – mogą pokazać się jako „polscy patrioci”. Nic ich to nie kosztuje bo doskonale wiedzą, że ta ustawa to pic na wodę i fotomontaż.

  Jak widać każdy kręci swoje lody tylko Polacy jak zwykle zostaną na lodzie.

  Polska-Izrael czyli wielka ustawka

 • nina

  ————– A NA Ukrainie ………
  https://www.youtube.com/watch?v=EB4e6veh0RQ

 • dex

  Więc to nie przypadek że dziś śniły mi się jakieś błyski od wybuchów na wschodniej i południowo-wschodniej granicy Polski. A my na raz odpaliliśmy wszystko co mamy. Odpowiedź Polski z uwagi na zaskoczenie i problemy z koordynacją trwała nawet do 30 minut. W ostatnich dniach kątem oka widziałem też jakieś przemykające niewielkie kształty. Marku czy mógłbyś mnie sprawdzić?

  • Awatar Prowadzący*

   Poczekaj , monitor dzwoni do Trumpa ,zapytać czy puścić czołgistę Kamikadze. Te kształty co widziałeś , to Chińczycy w spódnicach .

   • dex

    Wątpię. Jedną larwę wywaliłem kilka miesięcy temu z domu na zbity pysk razem z jakimś olbrzymem który ją ubezpieczał. Próbowała zainfekować pierwszą napotkaną osobę jaką mogła. Wszystko też w czasie snu. A potem udało się wykryć i usunąć raka którego miała jedna osoba.

 • Ela

  Rybaczku czy Ty myślisz wogóle? nie , bo gdybys myslał,to wiedzialbys , ze językiem swoim i grozbami przemocy fizycznej właśnire obraziłeś Boga. I pomysl dlaczego

  • Rybak

   Ela nie Boga tylko ciebie obraziłem. Bo ty zasłaniasz się Bogiem po to by ukryć swoją niegodziwość. A ja niczego przed nikim nie ukrywam. Z ochotą będę brał udział w wypędzania niegodziwców i obłudników z Polski. Będę prał zdrajców gumową pałą.

   • Awatar Prowadzący*

    A gonił cię kiedyś napalony niedźwiedź ?

   • Ela

    Rybciu to zle o Tobie swiadczy jako o człowieku, skoro uciekają przed Tobą niedzwiedzie. A piski też.Zwierzęta instynktownie wyczuwają ludzi. Widocznie masz w sobie demonka

   • Vismaya

    A co na temat pogardy pisze Biblia … sprawdzamy …

    cyt. „Strzeżcie się, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych; albowiem powiadam wam: Aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie.”

    ktokolwiek gardzi moim bratem i Mną gardzi ….

    gardząc drugim człowiekiem gardzisz Bogiem…

    koniec dzisiejszej Ewangelii ….

    jaka to szkoda, że ten co podobno z szatanem w jednej parze chodzi uczy was rycerzyki Chrystusowe Biblii. Ajajaj ….

    • Ela

     właśnie o tym pisalam Rybci dzisiaj- nie obrazaj, nie wyzywaj ludzi, bo obrazasz tym samym Boga, to odpisal mi , ze on nie obraza Boga. To jakies rozdwojenie jazni

    • Vismaya

     Takimi właśnie rybciami jest piekło wybrukowane … tymi co „nie obrażają Boga”, tylko swojego bliźniego …. co tam mu wyłupić oko, spalić na stosie, wyzwać starszą od siebie kobietę … i kto to robi – ci co najgłośniej krzyczą – łapaj złodzieja, ale to oni najbardziej okradają swój Boży dom i niszczą go w okrutny sposób …
     kto nie szanuje innej kobiety nie szanuje również matki, żony córki ….
     kto nie szanuje bliźniego nie szanuje Boga.
     Bo my wszyscy pochodzimy z tego samego Bożego Domu.
     Nie ma na świecie NIC co by z niego nie wyszło!

 • Rybak

  Ela a tu masz słowa Chrystusa skierowane do tych wszystkich pseudo naprawiaczy świata

  17 Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. 18 Zaprawdę. bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. 19 Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim. A kto je wypełnia i uczy wypełniać, ten będzie wielki w królestwie niebieskim. 20 Bo powiadam wam: Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.

  • Awatar Prowadzący*

   Poważnie ? zapomniałeś co powiedział ci lekarz ? biegaj z powrotem.

 • Awatar Prowadzący*

  🙂

 • Namaste

  Powiadam Wam, przestańcie, bo osłabiacie Siebie samych jak i innych swoimi fluidami.
  Co kogo obchodzi w co wierzy Marek? Ma swój świat. Wy macie swój – czy oby lepszy?
  Każdy trafi tam, gdzie ma trafić.

 • Ela

  ale z Ciebie z Krzyżowiec i nie odwracaj kota ogonem, bo to właśnie Ty sie zasłaniasz Chrystusem i uwazasz biedactweo ,ze Ty nic nie mozesz oprocz przygladania sie jak inni chca zmieniac świat a na dodatek nie znasz przykazan, bo jedno z nich mowi, ze nie bedziesz miał Bogów cudzych przede mną. Matka Boska byla człowiekiem nie Bogiem to tak jak bys nie wiedział

  • Rybak

   Ela,tylko nie mów mi że ty chcesz zmienić świat według przykazań Bożych. Wszyscy którzy próbują zmienić świat albo są oszustami albo łudzą się. Zaprawdę powiadam ci,ani jedna kreska nie zmieni się w prawie zanim nie przeminie niebo i ziemia.

   • Awatar Prowadzący*

    Oj ,chłopie, biegnij po drąga i przykładnie się wypałuj .

   • Ela

    no to Rybzczku nie wejdziesz do krolestwa niebieskiego, bo nikt Cie z takim słownictwem i grozbami użycia sily fizycznej nikt nie wpuści. Zaprawde powiadam Ci

    • Rybak

     Elu,ty też nie wejdziesz,nie ciesz się przedwcześnie bo tam bardzo trudno jest wejść. A wrogów Boga pałą wypędzę jak trzeba będzie. A mój lewy sierpowy to majstersztyk.

    • Ela

     mamo chwalcie nas a my Was. Rybciu Ty jestes gorzej omotany złymi energiami niz Marek. On przynajmniej swoimi wizjami niesie jakas nadzieję, a TY bys tylko mścił sie i bił . Cos mi się widzi , ze za bardzo wierzysz w Stary testament i w msciwego, okrotnego Boga w nim opisanego. Moze tak wiecej refleksji nad sobą zanim zaczniesz kogos krytykowac. Nie wszystko bowiem u Ciebie jest rowne pod sufitem i nie trzreba byc psychologiem, aby to zauwazyc

    • Rybak

     Ela a co ty myślisz że ja dam wam jakieś złudne fałszywe nadzieję? Ja jestem tu po to by zabrać wam nadzieję. Nie będziecie tutaj ani wahadełko waćpan ani służyć fałszywym bożkom ani oszukiwać ludzi ani oddawać się złym mocom. Wypędzę was z granic Polski !

    • Ciekawyyy

     Rybka, Watykan naprodukował księży egzorcystów lecz Ty nadawał byś się na inkwizytora napisz do Stolicy Apostolskiej może zostaniesz pierwszym w historii współczesnej ?
     Musisz popracować nad metodami bo bicie w mordę to nazbyt prymitywne i trąci fanatyzmem a Ty odpowiednio dobierając środki miałbyś za zadanie nawracać na jedynie słuszną wiarę
     popatrz na skrajnych Muzułmanów tym nikt nie odmawia przejścia na Islam.

    • Rybak

     Ciekawy zadrwiłem sobie z was a wyście wzięli moje słowa na poważnie. Uśmiałem się trochę z was. Ja nie jestem od tego by zaprowadzać sprawiedliwość.

 • Ela

  nie wiedziałam, ze Chrystus kazał używac przemocy fizycznej wobec ludzi. To chyba jakas nowa teoria? pokaz, gzdie to napisane, bo ja to jak niewierny Tomasz, nie uwierzę dopoki nie zobaczę

  • Rybak

   Ela,ty już nie zasłaniaj się Chrystusem bo w niego nie wierzysz. Nie zawaham się użyć nawet kija by wypędzić wrogów Boga.

  • Świętowit

   Przypowieść o minach.
   „Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach”.
   Ewangelia wg św. Łukasza 19.27

  • Vismaya

   Jakiego kto w sercu Chrystusa nosi, takiego używa w codziennym życiu…
   jak widać Chrystus Chrystusowi nie równy….
   a już najbardziej nie lubię, mało powiedziane – nie cierpię, tych jego wyznawców, którzy robią sobie z Niego parawan.