Czy nad Polską dzisiaj rozrzucono trucizny?

Aktualizacja z 28.12.2017: Polska oczyszczona. W Krakowie mamy piękną słoneczną pogodę. Nanowahadełko pokazuje, że 96% świństw jakie były rozpylone nad Polską zostało zneutralizowanych. Nikomu nie powinna stać się krzywda, wczorajsze złe samopoczucie powinno minąć. W najbliższych dniach mogą się pojawić jednak nowe „opryski” – wg nanowahadełka będą to jednak korzystne dla zdrowa i gleby gansy. Czujności jednak nigdy nie jest za mało…
——————————————–
Niepokojące komentarze pod moim wpisie na Facebooku (cytuję poniżej treści tego artykułu) mogą być niejako potwierdzeniem, że nad Polską coś dzisiaj (i być może wczoraj rozpylono). Na pewno nie zrobiły tego polskie wojska ani jakiekolwiek służby – jestem pewien na 100%, że są po naszej stronie. Oceniam jednak, że ponad 80% zanieczyszczeń w powietrzu nie pochodzi ze szkodliwych chemtrailsów, ale z rozpylonego antidotum przez co najmniej 50 polskich samolotów. Te dane i poniższe mam ze wskazań nanowahadełka, na których prawidłowość mam wiele potwierdzeń. Niestety, siły zła posiadają nadal dużą moc rażenia, głównie za sprawą pieniędzy jaka jest nadal w ich rękach – ok 50%.

Jak widzę z nanowahadełka, samoloty ściągnięto zza granicy, w liczbie 22 sztuk + 3, które były na terenie Polski – razem 25. Sprawdziłem też jakiego typu to są samoloty – w 80% są pionowego startu, do tego mają zastosowaną technologię cloakingu, czyli po prostu znikają z oczu i z radarów. Pojawiają się tylko w momencie pryskania, zresztą i to nie jest pewne.

Wg nanowahadełka najlepszym antidotum dostępnym dla każdego na większość toksyn, w tym skażenie radiologiczne jest woda ze ssmartfona. Proszę ją jednak stosować na własne ryzyko, bowiem nie mam żadnego potwierdzenia laboratoryjnego na jej cudowne właściwości. Natomiast wiem po sobie, rodzinie i znajomych jak wspaniale działa.

Przygotowanie jest bardzo proste – należy szklankę dowolnej wody, najlepsza jest z wyczyszczoną pamięcią (kranowa jest tu dość dobra), umieścić na 27 minut na włączonym smartfonie z załączonym obok zdjęciem (kliknąć i zachować na komputerze lub w smartfonie). Ustawić wygaszanie ekranu na jak najdłuższy czas (u mnie 10 minut). Jeśli chodzi o tablet lub laptop, to lepsze jest zdjęcie to: https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2017/12/Grzegorz-Skwarek-18-mld-bovisów.jpg
Można wówczas postawić np. 1-2 litry wody w słoiku (czas na 1 litr to 2 godziny, na 2 litry 4 godziny.

W razie skażenia promieniotwórczego nanowahadełko podaje:
– dla dorosłego 2 szklanki wody dziennie, osoby słabsze mogą wypić w małych dawkach. Dzieci – zależnie od wagi, najmniejsze nie więcej niż pół szklanki.
– można się wykąpać w wannie napełnionej do 1/3 – wtedy trzeba wlać do niej 4 szklanki takiej wody.

– przy chorobach, z rakiem włącznie, zaczynamy ostrożnie, od 1/5 szklanki przez 5 dni, potem 2/5 przez 5 dni itd do pełnej szklanki. 2 szklanki dziennie mogą pić tylko zupełnie zdrowe osoby, wtedy dobrze jest jeść np. kapustę kiszoną i pić jogurty, bowiem tlen atomowy w takiej wodzie działa antyseptycznie.
===================================================
Czy nad Krakowem, Poznaniem i Wrocławiem rozrzucono trucizny?
( treść pochodzi z mojego profilu na FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011713144607 )

Nanowahadełko pokazuje, że na 3 duże miasta w Polsce puszczono jakąś truciznę. Są to Kraków, Wrocław i Poznań.
Wykorzystano do tego 3 zdalnie sterowane samoloty (ostatnie, którymi rozpyta się chemtrailsy nad Polską).
Nie odpowiadam za prawdziwość tych informacji, ale ponieważ wielokrotnie sprawdziłem wskazania nanowahadełka, to mam prawo się obawiać, że może być coś na rzeczy – szczególnie, że w Krakowie jest smog, nie wiadomo z czego. Nie jest bowiem bardzo zimno. Jedyna możliwość to spaliny z powracających ze Świąt samochodów.

Nanowahadełko pokazuje mi 2 trucizny: rad i polon, a więc substancje radioaktywne. Na pytanie jaka może być śmiertelność pokazuje 3% i 2% Poznań i Wrocław.
Pokazuje mi też, że 4 godziny temu rozpylono antiodotum, tak więc ktoś ma głowę na karku i nie czeka na tragedię. Być może ten :smog” to rozpylone antidotum (nanowahadełko to potwierdza). Dzięki temu szkodliwość substancji spadła 160-krotnie.

W tej chwili nanowahadełko ocenia liczbę ofiar na 5 tysięcy w ciągu 2 tygodni i ok. 20,000 zachorowań z symptomami przypominającymi grypę.
Wg mnie znakomita na tego rodzaju zatrucia jest woda ze smartfona, 1-2 szklanki zależnie od wagi przez 3 dni.

Coś może leżeć na rzeczy, sam czuję bardzo duży spadek energii i zacząłem mieć nudności.
Przepraszam za takie niepokojące informacje, proszę wszystkich radiestetów by to sprawdzili. Być może mam fałszywe przekazy,
Sprawdziłem też kto jest odpowiedzialny za ten atak – jest to jedna osoba, Tomasz Ogowiński z Tomaszowa Mazowieckiego. Otrzymał na to 50 mln dolarów od Romy Rozner z USA, miliarderki, która dysponuje 600 mld dolarów.

203 komentarze Czy nad Polską dzisiaj rozrzucono trucizny?

 • Xellos

  Niektórzy się pytali co za SIŁY stoją za adminem a tu widać zgodnie z linkiem iż
  .
  .https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2017/12/Grzegorz-Skwarek-18-mld-bovisów.jpg
  .
  to MAG Grzegorz Skwarek (to ten jaki gansuje wodę poprzez smartfony) posiadacz astronomicznej liczby 18 mld bovisów
  .

 • Roma

  to jest akurat nt uzdrawiania ludzi przy pomocy mocy od demonów

  https://youtu.be/D8pa1Lzffy0?t=1207

  • Vismaya

   Roma,
   zdecydowanie brak ci 5-tej klepki.

  • Majestic

   „uzdrawiania ludzi ” a co więcej potrzebujesz ? modlili się klękali i nic! przyszedł „demon” i uzdrowił , to pokazuje kto jest faktycznym demonem , nie cieszysz się z ludzkiego zdrowia zazdrościsz że są zdrowi ?

 • nina

  —————–POSŁUCHAJCIE ludzie ……..https://www.youtube.com/watch?v=fCIaARV-rQQ

 • Roma

  Szatańskie metody manipulacji ludzkimi myślami i uczuciami.Dręczenia,lęk, zniewolenie.Ks.Rajchel

  https://youtu.be/6qtebM0W7so

 • lordo2000

  Wyglada na to ze NIE Marek Podlewski komentuje za monitorem, tylko ktos inny – tak samo jak zniknal kanal na youtube, ani zadnie nowe filmy z udzalem Marka nie sa wypuszczane zeby potwierdzic czy zyje czy nie

  • Majestic

   lordo2000 : racja ,Marek pokarz się gdzieś publicznie , wstaw jakiś filmik na zaprzyjaźnionej stronie blogu itp czekamy ?!

  • P

   Też te wszystkie komentarze Marka są bardzo dziwne i zupełnie nie pasują mi do jego osoby. I cała masa nowych nicków – przytakiwaczy. To też nie jest naturalne…

   Co do konta na YT, Marek kiedyś pisał, że całość przeniesie na Vimeo. Jak ktoś ma wolną chwilę, mógłby poszukać.

   • P

    Właśnie widzę, że doskonały film Marka nt GMO, który dopiero co ktoś tutaj polecił, też zniknął (usunięte konto).
    Dlatego warto i należy archiwizować najbardziej wartościowe filmy: ściągnąć na dysk i zapisać link oraz tytuł filmu. W przeciwnym razie nie będzie można ich nawet odszukać. Bo cenzura działa!

  • Waldemar Resiak

   To jest jedna z moich teorii…pisałem o tym 3 dni temu tu na forum. Dla mnie sprawa jest oczywista, choć wolałbym się mylić.

   Dziwne, że w tym samym czasie TAW – tajne archiwum watykańskie zamykają. Coś jest nie halo.

 • A.

  Co się stało z kanałem na YT? Kiedy (i czy) powrót?

 • Sebastian

  Panie Adminie, nie ma żartów, proszę o kontakt na maila lub tutaj, bo czuję w sobie niesamowitą moc i potęgę duchową, lecz wątpliwości które wraz z tymi informacjami idą, są dla mnie przeszkodą w działaniu. Pochodzenie Annunaki, żywioł Woda, energia Białego Płomienia, współpraca ze Światłem, Wojownik Stwórcy, Avatar. Proszę o potwierdzenie czy to prawda czy urojone ego. Dziękuję

  • Admin

   Wszystko jest już pod kontrolą. Reptylian nie ma, Lucyfer już nigdy nie wróci bo go nie ma, ci z Syriusza mają poważny problem, no będzie jeszcze przepychanka przez kilka lat ze złymi ludźmi, ale do tego jużnie będziemy potrzebować pomocy.

   • Vismaya

    To kto teraz kontroluje Ziemię?

   • Roma

    admin ?
    Lucyfera nie ma ?

    taka informacja może pochodzić tylko od samego diabła
    skoro wmawia ludziom, że go nie ma

    typowa zagrywka diabła, udaje, że on to nie on,
    by ludzie uwierzyli w to co „mówi”,
    a potem wmawia ludziom brednie, typu, że żydom należy się Jerozolima
    oraz że …………. lucyfera nie ma
    od lat ostrzegałam na tym forum,
    to nie jest zabawa !
    demony mają ogromną moc, przecież to byty anielskie, tylko, że upadłe
    ich celem jest zniszczenie człowieka, z nienawiści do ukochanego stworzenia Boga
    to nie jest film ani zabawa, …
    to jest wasze życie !
    każdy z osobna spotka się ze skutkami kontaktów z demonami
    zło czyni tylko zło

    • Admin

     Lucyfer jeszcze jest. W tobie i ok 200,000 innych ludzi – w postaci zainfekowanej duszy. Demony ci usunęliśmy, ale by twoja dusza powróciła należy poczekać 3 tygodnie. Trochę pochorujesz, ale to w końcu wyjdzie z ciebie. Stan Orszańskiego widzę bardzo kiepski 1 czakra na 5%. Dusza mu jednak wróci za ok tydzień.

   • Roma

    Lucyfera nie ma ?

    taka informacja może pochodzić tylko od samego diabła
    skoro wmawia ludziom, że go nie ma

    typowa zagrywka diabła, udaje, że on to nie on,
    by ludzie uwierzyli w to co „mówi”,
    a potem wmawia ludziom brednie, typu, że żydom należy się Jerozolima
    oraz że …………. lucyfera nie ma
    od lat ostrzegałam na tym forum,
    to nie jest zabawa !
    demony mają ogromną moc, przecież to byty anielskie, tylko, że upadłe
    ich celem jest zniszczenie człowieka, z nienawiści do ukochanego stworzenia Boga
    to nie jest film ani zabawa, …
    to jest wasze życie !

  • Xellos

   „Pochodzenie Annunaki, żywioł Woda, energia Białego Płomienia, współpraca ze Światłem, Wojownik Stwórcy, Avatar.”
   .
   to NIE JEST twoja moc. To czego doświadczasz to tylko interakcja z nią w trakcie jej działania. Nie ty jeden zresztą uważasz ją za swoją własność….
   .
   NOŚNIKIEM TEJ MOCY jest ŻYJĄCY W CIELE CZŁOWIECZYM… CHRYSTUS
   .

   jakiego takie (rozmodlone) ROMY by ZADEPTAŁY w drodze do swojej bluźnicy (kościoła) na kolejną czarną mszę…. ze swoim udziałem…. (czytaj ADORACJĘ BELIARA znanego tez jako jezus)

 • RUMBURAK

  tragedia

 • rav148

  30pln za wjazd do centrum miast, a machadelko stwierdzilo ze pl rząd chce dobrze
  http://m.interia.pl/biznes/news,2551010,4199

  • Majestic

   i bardzo dobrze ! szlag trafi usługi i drobnych handlowców w centrach . jeszcze „patrioty” powinni poustawiać przy drogach wjazdowych .

   • Ania

    Na drobnych zakładach pracy i handlowych i usługowych cała gospodarka stoi.
    To jedyni ( oprócz emerytów) stali płatnicy podatku dochodowego,
    Chcesz zniszczyć gospodarkę kraju, zniszcz drobną przedsiębiorczość.
    Gangrena postępuje.

    • Majestic

     no oczywiscie Aniu , a strefy zrobią maksymalnie duże, pazerność na kasę będzie fantastyczna , niech każdy sobie zobaczy ile aut jest w centrum , mieszkańcy będą zmuszeni do płacenia abonamentu , właściciele firm zakładów itd , ktoś kto będzie chcial iść do fryzjera ,musi zapłacić za parking za wjazd do strefy to powie https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U i pójdzie gdzieś na peryferiach w supermarketach galeriach będzie piękna reakcja łańcuchowa , no i chaos na ulicach , a z drugiej strony gdyby wszyscy nawet płacili to powietrza tym się nie zmieni . to jakieś paranoje z tankowaniem na mieście niema parkingów a oni chcą jeszcze z tego wygenerować miejsca postoju podczas lądowania akumulatorów , no chyba że będą wodór tankować to 3 wojny nie będzie trzeba .

    • Xellos

     Żydki sobie OCZYSZCZAJĄ CENTRA MIAST POD SWOJE OSADNICTWO tj getta
     .
     A FRAJERNIA SIĘ BĘDZIE RAJCOWAĆ „ZARADNOŚCIĄ WŁADZ”
     .
     PUKI TA NIE SIĘGNIE ICH PORTFELA…..
     .

 • Waldemar Resiak

  Ktoś coś wie co z TAW?

 • nina

  ———-Majestic – nie ma w Polsce studni klasztornej , która nie byłaby zapełniona szkielecikami dzieci. Nie było !! w Polsce poligonu dla kleryków , gdzie by nie zdejmowano ich z drzew /ucieczka przed purpurowymi pedałami/ i nie zszywano nocami im odbytów . Nie zliczysz w Warszawie okradzionych z mieszkań starych panien czy samotnych osób przez funkcjonariuszy KK . NIE MA NA TEJ ZIEMI ZBRODNI której nie popełniłby KK. SODOMA i GOMORA to WATKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA.
  Biedne Romy , mózg im moher okutał – cóż ……..

 • Ela

  Roma czy wiesz co to są neurony lustrzane? To one właśnie sprawiaja, ze widzimy u innych to co sami mamy w sobie. Zafiksowałaś jednostronnie i ani w lewo ani w prawo. Prawda może Cię bardzo zabolec jak spadnie zasłona/apokalipsa/ z kłamstw, w tym religijnych

  • Roma

   prawda zawsze boli
   im więcej prawdy, tym więcej cierpienia
   ale dla prawdy warto żyć i warto umrzeć, bo życie wieczne się liczy, a nie to tutaj

   Chrystus ukrzyżowany za co ?

   • Vismaya

    „Chrystus ukrzyżowany za co ?”

    W imię tej samej głupoty, jaką ty tu dzisiaj demonstrujesz …
    też Go wyzywali od belzebubów … zapomniałaś? !!!
    I w końcu wymierzyli na Nim sprawiedliwość ..
    tak jak i ty to czynisz do innych ludzi …

    i pytam, za co ty ich tak ścigasz? …. łamiąc nawet Wolną Wolę Boga!!!

   • Majestic

    https://www.youtube.com/watch?v=-0YpZzGGYi8
    „11.6/9 Jezus Chrystus a fałszywa Jerozolima i talmudyczna Ziemia Święta. M.Szczytyński”

    KRÓLEWSKA TV https://www.youtube.com/watch?v=glJU6s8IgEw
    „Sodoma i Gomora zostały zniszczone bronią atomową” dwa tys km dalej od miejsca obecnej inscenizacji

    Inne Medium https://www.youtube.com/watch?v=-2xuXd0qAHE
    „30.UFO.Atomowe, starożytne wojny,Biblia i indyjska świątynia Salomona.”

    Paweł Szydłowski https://www.youtube.com/watch?v=HIsvih1NsOY
    „Biblijna Góra Ognia,Synaj Dowody Archeologiczne-Film Dokumentalny Lektor”

    Synek Lubelaka Dwa https://www.youtube.com/watch?v=hdcRLPZb6qo .Cz ten opis czarnym na białym nie przedstawia kogoś z inscenizacji ? a prawda jest setki albo tys km dalej ? https://www.youtube.com/watch?v=hpfTNDSnTjU

   • Ela

    nawet nie wiesz, ile razy jeszcze zejdziesz na ten padół ziemski. Na Twoim jejscu zaczęlabym się zastanawiać nad egzorcyzmami, o ktorych tak często piszesz. Widzisz drzazgę w cudzym oku a nie widzisz belki w swoim

   • Rodriguez55

    Matko jedyna, co tu się dzieje.
    To ja może mało oryginalnie, profilaktycznie – ale rozszerzę tyć z racji tego, że mało mnie tu;
    Jezus Chrystus to Panów Pan, całej ziemi Król i…
    …Każdemu co będzie dane w sercu uwierzyć, że kuli 2k lat temu, po 3 dniach zmartwychwstał wcześniej stając się ofiarą za grzech… i ustami uzna Go za swoją ofiarę na relację z nieprzyjaciółmi tego świata, mistrza, króla, Boga – stając w prawdzie co do siebie i swojego postępowania, w stanie żalu za grzech – będzie zbawiony.
    No, to ja watcheruje dalej^^

   • Majestic

    właśnie ” a nie to tutaj

    Chrystus ukrzyżowany za co ?” to miała być konieczność niby ? zgraja belzebubów jest już nieważna , jakie „piękno” w ukrzyżowaniu ! boga mordują a oni to celebrują, mięso to mięso dla nich nic się nie stało !?? https://www.youtube.com/watch?v=Omd9_FJnerY

 • Roma

  na tym blogu Boże Narodzenie zostało nie zauważone
  tematy dot chemistrails jak w każdy zwykły dzień, czyli wręcz pogarda dla Świąt
  zamiast celebracji
  niech każdy sam wyciągnie wnioski dla siebie,
  ten blog to medium demoniczne i jego czytelnicy wpadają w zasadzki
  dla porównania = na stronie Prokuratury Krajowej i stronie Min Ziobry
  są tam takie życzenia: BŁOGOSŁAWIONYCH Świąt Bożego Narodzenia
  czyli to jest hołd dla Chrystusa,
  a tu u Marka jest pogarda = dokąd was zaprowadzi droga pogardy dla Chrystusa ?

  http://pk.gov.pl/

  @ZiobroPL
  23.12
  Więcej
  Błogosławionych, zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

   • Roma

    ależ tak. zafiksowałam !

    moja fiksacja polega na promowaniu nauki Chrystusa czyli promocji miłości

    wszystko gratis !

    tak samo czyni Bóg Ojciec, jak taki „dobry wujek z Ameryki „,
    daje nam wszystko gratis i wybacza non stop
    wszystko z miłości

    • Vismaya

     … to ile milionów ludzi zamordowano w imię tej miłości Chrystusowej?

     Czy Chrystus naprawdę tego sobie życzył?

     Przecie ty spółkujesz z szatanem … to on potrzebuje takiej ofiary … nieustannie płynącej krwi i zapachu śmierci.

     I ktoś musi w końcu zapłacić za tą niewinną krew …
     i jak mówił Jezus … w trzy dni runie synagoga diabła … i runęła świątynia w Jeruzalem …
     tak jak i teraz runie to co zostało nasączone niewinną krwią.
     I nie pomogą tu niewinne wycia fanatyków …. bo dusze tych zamordowanych wołają o pomstę.

    • Vismaya

     … powinno być …. obłudnych fanatyków ….

    • Majestic

     „„dobry wujek z Ameryki „” ten przed 30 laty czy ten obecny ? bo różnica w pojęciach jest teraz kolosalna . a „Bóg Ojciec,” to ten sam co u „starszych braci „? to ten sam co w Sodomie i Gomorze atomowe zrzucał ? w Pakistanie obecnym . „wybacza non stop
     wszystko z miłości” zabijasz mordujesz molestujesz spowiadasz i po problemie ! dla wtajemniczonych, a resztę na STOS z miłości aby się ogrzali „czyli promocji miłości” czy uważasz że My nie robimy tego ??? , miłujemy zdrową żywność powietrze wodę zdrowego czlowieka wolną wole itd a u Ciebie jakieś wręcz komunistyczne manifesty , pohukiwanie i do nory ??!

    • Ania

     Miłości ?
     Ty nie masz pojęcia, co to jest.
     Żeby to wiedzieć, najpierw musi przyjść ZROZUMIENIE a po nim pojawia się WSPÓŁCZUCIE.
     Dopiero potem ma sie szanse odczuwać MIŁOSC, Czasami.

     Z tych oskarżycielskich orędzi, co tu wypisujesz, wynika, że jesteś jak cyborg z wgranym programem religijnym.
     Wywijasz tym Chrystusem jak pijany wieśniak kłonicą.
     Budzisz tylko niechęć…

 • Karol

  Mi się wydaje ze lekko zbzikowales przez swoje wahadelko.
  twoj kanal na YT byl ciekawy jak robiles poprostu wywiady z ciekawymi ludzmi, za duzo filmikow z kekusiem,ale spoko.

  zastanow sie czy wahadelko nie robi cie w konia.
  moze czas zalozyc nowy kanal na yt i wrocic do jego dawnej formy,
  pozdrawiam

 • nina

  ———- PRZECZYTAJ !!!! Polaku !! Słowianinie !!! pamiętasz jeszcze ?! [ ROZDZIOBIĄ nas Kruki,Wrony ]

  http://romualdkalwa.neon24.pl/post/141670,ameryka-przygotowuje-sie-do-wojny-z-rosja#comment_1430940

 • pi

  Marku, bez nanoanteny obstawiam, że w składzie chemitralsów jest radon – nie rad i izotopy polonu. Polon sam jest bardzo drogi i ‚dedykowany’ jest szczególnym ludziom. Litwinienkę załatwiono polonem. Izotopy też są bardzo szkodliwe i łatwo reagują z wodą.
  Radon naturalnie powstaje w wyniku łańcuchowego rozpadu, w skrócie uran-rad-radon. Dlaczego radon, nie rad. Po pierwsze dlatego, że szybciej się rozpada i trudniej określić że jest jego obecność w otoczeniu. Po drugie radon ma naturalną tendencję gromadzenia się wewnątrz pomieszczeń.
  Tak więc dla ‚plenerowców’ rakotwórczy pył z izotopów polonu a dla ‚kanapowców’ szlachetny gaz do inhalacji Czyli rak dla każdego bez wyjątku.

  • pi

   Radon 222Rn został zaklasyfikowany jako substancja rakotwórcza przez International Agency for Research on Cancer, chociaż istnieje wiele badań przeczących tej tezie. We wrześniu 2009 roku WHO zaleciła stosowanie maksymalnego poziomu dopuszczalnego radonu nie przekraczającego 100 Bq/m³, wzywając do poprawienia procedur pomiarowych oraz programów ochronnych, a także udoskonalenia prawa budowlanego mającego na celu ograniczenie przedostawania się radonu do budynków na etapie konstrukcji. Zaobserwowano zwiększoną zachorowalność na raka wśród pewnej liczby załóg górników pracujących w kopalniach, gdzie byli narażeni na działanie radonu oraz produktów jego rozpadu. Istnieją wystarczające dowody, aby stwierdzić kancerogenne działanie radonu i produktów jego rozpadu.

   Podstawową drogą dostawania się promieniowania radonu do organizmu jest jego inhalacja. Promieniotwórczość radonu działa w sposób niebezpośredni: zagrożenie zdrowia nie jest wywoływane przez radon sam w sobie, a raczej jest rezultatem jego rozpadu. Podstawowym czynnikiem patogennym dla ciała człowieka jest radioaktywność radonu, pociągająca za sobą w konsekwencji ryzyko rozwinięcia się nowotworu. Jedynym typem choroby nowotworowej wywołanej narażeniem na działanie radonu, jaką się uda zaobserwować, jest rak płuc; badania przeprowadzone zarówno na ludziach, jak i zwierzętach wskazują jednoznacznie, że płuca oraz cały układ oddechowy są pierwotnym miejscem toksyczności produktów rozpadu radonu.

   Radon charakteryzuje się krótkim okresem połowicznego rozpadu (3,8 dnia) i ulega rozpadowi na promieniotwórcze nuklidy występujące w warunkach naturalnych w stałym stanie skupienia. Dwa z tych produktów rozpadu: polon-218 oraz polon-214 stanowią poważne zagrożenie radiacyjne. W przypadku inhalacji radonu, gaz ulega rozpadowi w drogach oddechowych, powodując osadzanie się radioaktywnego polonu w otaczających tkankach. W przypadku, kiedy inhalacji ulega pył lub aerozol zawierający produkty rozpadu radonu, jego depozycja w systemie oddechowym zależy w znacznej mierze od zachowania się cząsteczek w płucach. Mniejsze cząsteczki przedostają się głębiej do płuc, podczas gdy większe – dziesiątki do tysięcy cząsteczek o wielkości rzędu mikrometrów często osadzają się wyżej w drogach oddechowych i zostają usunięte z organizmu w ramach procesu oczyszczania dróg oddechowych ze śluzu. Zdeponowane w płucach cząsteczki ulegają dalszemu rozpadowi radioaktywnemu, emitując promieniowanie alfa, a także niewielkie ilości promieniowania gamma, prowadząc do uszkodzenia komórek płuc poprzez powstawanie wolnych rodników lub uszkodzeń DNA, prawdopodobnie wywołując mutacje, które mogą stać się nowotworami. W dodatku w wyniku połknięcia oraz przedostawania się radonu przez membrany płucne do krwiobiegu, radioaktywne patogeny mogą być transportowane do innych części organizmu

  • Admin

   Ja tylko podaję co sprawdziłem na nanowahadełku. Pamiętaj, że oni się kończą i idą na całego. Widzę, że puścili 90% polonu jaki posiadali. Te „zanieczyszczenia”, które widzimy w powietrzu to gans CO2 (i kilka innych, pożytecznych), niwelujący substancje radioaktywne. Przy okazji znakomicie poprawi glebę, co zobaczymy po zbiorach w przyszłym roku. No i generalnie poprawa zdrowia u Polaków.

   • Piotr Bein.

    Marek nagraj jakiś skecz kabaretowy np. z Tarasiewiczem (moje ulubione skecze autentyczność 100%), albo chociaż z Taratajcio. Ten od Keshe co to ma dowody że jesteśmy podwójnym hologramem też jest niezły aparat. Gans CO2 haha, Marek komuna się skończyła już nie pracujesz dla SB jako TW Janusz więc po co pociskasz takie pierdoły?

    • Admin

     Już za tydzień będziesz sobą. Nie wiem gdzie cię dorwali, ale udało im się ci wstrzyknąć obcą duszę. Kontroluje cię w 70%

 • Korniszon

  A co Jan Taratajcio sądzi o tym co ostatnio mówisz Monitor? Zgadza się z tymi rewelacjami czy raczej zachowuje dystans?

 • Luna

  Monitor, a ty tę cudowną wodę pijesz ???? Jakoś tak nieszczególnie widać różnicę, a i Taratajce by się też trochę popić przydało, bo jakoś tak mizernie wygląda … Tak się zastanawiam, co ty będziesz robił, jak już wszystkie gady i demony przepędzisz?
  U mnie dziś piękna pogoda była. Niebo niebieściutkie i piękne słońce … tu chyba nie pryskają truciznami, bo i po co by mieli ? Oni, chyba tak bardziej celują w twoje okolice. Wiadomo mają się czego i kogo bać.

  • Majestic

   fantastycznie ! ha ha ha ha……………… https://www.youtube.com/watch?v=_9y2voHyWIk do boju goje ha ha ha ……….. https://www.youtube.com/watch?v=T0tL0CT07Yg

   • Admin

    Żydzi w większości zostali oczyszczeni (98%), musimy zrozumieć, że przez tysiące lat byli przejęci przez Lucyfera, a nie są to źli ludzie – wręcz przeciwnie. Dlatego ich przejął, bo byli bardzo silni w kontakcie z Ziemią.
    Pozostaje jeszcze wymiana dusz u ok 40% z nich, dlatego niektórzy mogą być nadal wredni (reptyliańskie dusze). Ale mało to wrednych Polaków?

    • Majestic

     ja rozumiem zagrabione czyjeś mienie itp , ale tutaj mamy ewidentne porzucenie mienia , niech ktoś sobie wyobrazi że w centrum N .Yorku zostawia jakąś fabrykę dom itp i znika na 70 lat , albo teraz w Warszawie , nie płacąc podatków opłat no i kar procentów , spadające dachówki zabiły tysiace ludzi , to faktycznie spadkobiercy powinni ponieść wszystkie koszta , następnie cala zadyma została uregulowana w Jałcie i Poczdamie , Indianie obu ameryk powinni podobnie wystąpić o zwrot mienia ziemi ,ich podobnie skoncentrowano w gettach obecnie rezerwatach .

    • Ania

     Oczyszczeni z czego ?
     Antropomorfy to nie ludzie.
     To zło, stworzone przez zło, do czynienia zła.

     To wahadełko coś dziwne odpowiedzi ci daje.

    • taka prawda

     Marku nie tak dawno podrzuciłem wiadomość ,że osoba Paulina Moskalik tak jak ty posługując się wahadełkiem stwierdziła ,że żyjemy na 8% olbrzymiej kuli ziemskiej ,mam pytanie do ciebie czy potwierdzisz to ? oraz interesuje mnie co jest dalej po za tymi 8% tej olbrzymiej kuli .Czy zrobił byś wizję na ten temat ? jeżeli tak to zadaj tez od siebie w tym temacie kilka pytań.

    • Admin

     Nie potwierdzam. Bzdura do kwadratu, przecież Pitagoras już wykazał jak wielka jest Ziemia i nie widzę powodu by to nadal nie obowiązywało.

    • Roma

     kto przekazuje info poprzez nano coś tam ?

     wszystko wyjaśnia nam
     odpowiedź opinia tegoż „medium” nt decyzji Trumpa
     o przeniesieniu stolicy Izraela do …. Jerozolimy
     Jerozolima to miasto TRZECH religii

     ” medium” wydało opinię Markowi: żydom się to należy
     i Marek klepie dalej te brednie
     kto ma jakieś złudzenia co do interesów tegoż medium wobec NAS ?

     żydzi zabili Chrystusa i Go nie uznają do dziś
     żydzi nienawidzą chrześcijan
     Jerozolima to miasto także Chrześcijan
     a teraz prowokacja do wojny ze strony USA ?
     czy to ma być krok ku …. pokojowi ?
     Marek chwali żydów na zlecenie nw dełka
     jest sterowany przez demony

 • Ania

  Chyba trzeba powiedzieć, że weszliśmy w okres wielkiego ucisku.
  Napierają na nas na wszystkich polach. I szczepionki i brak normalnego jedzenia i coraz nowe obciążenia podatkowe, do bólu.
  https://youtu.be/uLZIvo8Css0
  https://docer.pl/doc/n0e0155

  Ile to tam wg przepowiedni tego ucisku miało być ? 3 lata ?

  • Majestic

   Zbawiciel wyzwoli ludzkość po depopulacji , nie potrzebujemy Coś tam robić !? , klęczeć a NWO przejdzie obok!!! , GMO, Chemtrails, Szczepionki Podatki Wojny Pogromy itp to wymysł demonów aby naiwnych straszyć . od jutra wszyscy mogą zajadać się produktami GMO Chemtrails jako inhalator w kazdym dziecięcym wózku czym Jaś za młodu tym Jan !? no ? wiadomo , szczepić wszystko krowę osła kolano rękę itd podatków chyba nie trzeba !? oficjalnie w obozach się nie płaci ? wojny to chyba tak gdy wzywają do broni za Boga Honor ni-czyją? Ojczyznę , https://www.youtube.com/watch?v=s4qzY20-74w

   • Ania

    Tam zbawiciel.
    Pytam po prostu jaki jest scenariusz.

    • Roma

     scenariusz jest napisany przez św. Jana = Apokalisa

     wszystko idzie zgodnie ze scenariuszem

     objawienia Fatima, siostra Faustyna, Rosalia Celakówna
     i wielu innych
     polecam na YT np. ks. Piotr Glas, ojciec Augustyn Pelanowski
     albo świeckie osoby, np Michał Kondrat, Tekieli Robert

    • Motta

     Nie ma napisanego scenariusza,który zostanie zrealizowany jeśli ludzie mu się aktywnie sprzeciwią,podejmą wszelkie dostępne dla nich działania.Gdyby kilka lat temu Piteru Beinu 🙂 i Marek nie podjęli działania nie byłoby Grypy(warto tez przypomnieć Jane),nie byłoby też miejsca,gdzie spotkali się dyskutując, ludzie o podobnych poglądach nt,dalej info szło w świat (bo Polacy są rozproszeni na całym świecie),drukowaliśmy ulotki,rozsyłalismy e-maile z nowymi informacjami (moja rodzina i znajomi patrzyli na mnie wtedy jak na psychola,potrzebującego szybkiej pomocy specjalisty),w pewnym momencie ruch „zagrypionych” działał jak hasbara,na wszystkich dostępnych forach i miejscach.Admini docierali z informacjami do mediów jeśli było to możliwe.Ludzie w wielu miejscach na świecie poszerzyli swą wiedzę i świadomość,podjęli działanie,aby ta pandemia im nie wyszła.Czy czegoś nas to może nauczyć? Równie dobrze można było klęknąć w kościele i modlić się i mówić ,że scenariusz jest napisany i co ma być to będzie…Ale stało się inaczej,dzięki ludziom o sercach ,w których była troska o rodzinę,kraj i świat i temu ,że się na to NIE ZGADZAMY! A co do innych zmian ,których jesteśmy świadkami i tych apokaliptycznych wizji:Ziemia jest częścią Ukł Słonecznego,który z kolei leży na jednym z mniejszych ramion naszej galaktyki(ramię Oriona),ten nasz Układ cały czas również się porusza-obrót Słońca wokół centrum galaktyki czyli rok galaktyczny to od 220-250 mln lat(podobno wg podawanych info),przejście miedzy ramionami podobno zdarza się rzadko,ale jednak jest możliwe.W tych ramionach spiralnych częściej niż do przejścia dochodzi do wybuchów supernowych,to zaś ma niszczący wpływ na klimat i biosferę planet.Podobno jesteśmy bezpiecznie daleko od centrum,którego promieniowanie z pewnością zniszczyłoby życie biol Ziemi,ponadto centrum jest zagęszczone gwiazdami i bliskie przejścia mogłoby kierować komety do wnętrza naszego układu i katastrofalne zderzenia.Pytanie gdzie,w jakim miejscu naszego ramienia i w jakiej odległości od centrum znajdujemy się obecnie,jakie to powoduje zmiany pola elektromagnet ,innych promieniowań,klimatu ale też jak my ludzie to możemy odczuwać np poprzez zmianę pola elektromagnetycznego ?

   • Majestic

    Jasnowidzenie 13. Transmisja na żywo dziś o 19:30
    POPKO TV
    https://www.youtube.com/watch?v=1DVguF8FOxs

   • Radoslaw

    Nie czekajmy na JEZUSA CHRYSTUSA Sami bierzmy sie do roboty.
    Dziejsza wolnosc czlowieka czy demokracja.Sluzy jednemu celowi.
    ZNIEWOLENIU TOTALNEMU spoleczenstwa AZ DO ZACHIPOWANIA (CHIP=RFID)Bedziemy jak ;;ZOMBI kontrolowani przez wladza az do smierci?CHCECIE TEGO ?
    Jesli tak TO SIEDZCIE CICHO A bedziesz cyborgiem ktorym beda na odleglosc kierowac.TO WLADZA JEST NASZMY SMIERTELNYM WROGIEM NASZEJ PRZYSZLOSCI I SZCZESCIA……………..wladza wladza (szatana) Gdyz wszyscy politycy to SLUDZY SZATANA.MUSZA TAK TANCZYC JAK ;;;;;;;;DEMON ZAGRA.

    • Roma

     są tu tacy co już są kontrolowani na odległość przez …. ???

     nano coś tam

     chodzi na pasku jak manekin bez własnego mózgu
     oto cel demonów
     doprowadzić człowieka do wyzbycia się wolnej woli
     bo wolna wola to człowieczeństwo

     bez niej człowiek staje się jak zwierzę, kierowany instynktami

    • Ania

     Roma :
     Opisałaś dokładnie … siebie !

     Pamiętasz modlitwę „Ojcze nasz ” ?

    • Roma

     @ Ania

     bądź wola Twoja w Ojcze nasz
     to jest poddanie się jedynemu Bogu, który jest miłością

     tak,oświadczam, że ja jestem niewolnikiem miłości
     miłością ewangeliczną kocham wszystkich bez wyjątku
     nawet wrogów
     naśladuję we wszystkim Chrystusa i żyję wg Jego nauki
     i jestem zniewolona miłością

     oby wszyscy tak czynili jak ja
     wtedy byłby raj na ziemi

    • Majestic

     „bo wolna wola to człowieczeństwo” Roma jesteś jedyna tutaj która zabrania wszystkim wolnej woli zobacz co z tobą https://www.youtube.com/watch?v=D9LFHlJbt5U

    • Ania

     Roma :
     Czyli oddanie swojej woli Bogu, to utrata człowieczeństwa ?

    • Roma

     poddanie woli komu innemu niż swojemu Stwórcy prowadzi do śmierci

     to chyba logiczne

     Bóg to stwórca, poddanie się Jego woli to pełnia życia

  • Roma

   Nie ma już czasu!

   o. Augustyn Pelanowski OSPPE – fragment rekolekcji

   https://youtu.be/1wKgnXWArBA

   ode mnie:
   ja to widzę od dawna i od dawna piszę, że trwa … sąd ostateczny

   jesteście zwodzeni
   tylko Chrystus jest drogą, prawdą i życiem
   serce boli patrzeć jak ludzie sami wybierają zatracenie i śmierć
   zamiast życia
   jak plują na Boga, Chrystusa i odrzucają miłość
   a zamieniają się w sługi diabła = cechy to pycha, nienawiść, pogarda dla sacrum
   tu na blogu prawie wszyscy jesteście opętani
   to jest tzw ostatnia prosta dla diabła
   łapie każdego kto nie ma ochrony, a ochronę dają tylko SAKRAMENTY
   a te w kościele u kapłanów
   Ave Christus Rex !

  • Roma

   Wkrótce Kościół czeka wielka końcowa próba i ucisk !

   https://youtu.be/vbDv6X3n4hQ

   • Roma

    Wkrótce Kościół czeka wielka końcowa próba i ucisk !

    https://youtu.be/vbDv6X3n4hQ

    O. Augustyn Pelanowski
    Katechizm Kościoła Katolickiego, N. 675
    ,,Przed przyjściem Chrystusa Kościół ma przejść przez końcową próbę, która zachwieje wiarą wielu wierzących. Prześladowanie, które towarzyszy jego pielgrzymce przez ziemię, odsłoni „tajemnicę bezbożności” pod postacią oszukańczej religii, dającej ludziom pozorne rozwiązanie ich problemów za cenę odstępstwa od prawdy. Największym oszustwem religijnym jest oszustwo Antychrysta, czyli oszustwo pseudomesjanizmu, w którym człowiek uwielbia samego siebie zamiast Boga i Jego Mesjasza, który przyszedł w ciele.”

    • Majestic

     „człowiek uwielbia samego siebie” skoro bogowie stworzyli człeka i są czescia jego to raczej dobry symptom , gdyby ludzie przeklinali samych siebie że są nieudolni że ich pan jest zapewne podobnym monstrum to świadczyłoby że to jakiś trubadur .

  • Roma

   ,,Stoimy w obliczu apokaliptycznej schizmy, o której mówili Jezus i Maryja”

   https://youtu.be/P5YSyYO6n6Q

  • Waldemar Resiak

   A co jeśli ci powiem, że pszenice ludzie jedzą od tysiącleci?

   Korwa mać to co jeść skoro wszystko jest złe…warzywa, owoce? Broń boże, bo pryskane, masa cukru, a możliwe GMO.
   Chleb – zło, bo pszenica i cukier.
   Woda – zło, bo dodają chlor, fluor i inne szkodliwe pierwiastki.
   Mleko – broń boże…bo laktoza i ogólnie nie powinniśmy, trucizna!
   Mięso – zapomnij…antybiotyki, pasze GMO, pasze pryskane pestycydami, nawozami sztucznymi.
   Ryby – nie tykaj…trucizna.

   Tak wiem…wyhoduj, uprawiaj na własną rękę. Tylko jak skoro zboże trzeba kupić…ziemię trzeba nabyć, czas trzeba na to mieć i pieniądze. Spoko kasę można odłożyć. Ale przecież ziemia, powietrze, woda już są przepełnione chemią…nawozami, opryskami z nieba, dodatkami polepszającymi „jakość” itp, itd.

   Chyba pozostaje tylko bretarianizm…

   • waruc

    No coś ty, pranę też robią w Chinach 🙂

   • Majestic

    Waldemar Resiak 95 % upraw przeznacza się na produkcje mięsa ( hodowle zwierząt ) aby je zabić w ostateczności . NWO to monopol na wszystko , to dyktatura i depopulacja Ty mówisz o skutkach bo są widoczne proponuje zastanowić się na przyczynami , bo inaczej ta lista będzie coraz dłuższa Ps zapomniałeś o świeżym powietrzu , ponoć można już w puszkach kupować świeże górskie czyste ,oczyszczone .

   • Ania

    Trafna diagnoza.
    Już nie ma co jeść.

    A co do pszenicy, to ten rodzaj zboża, który nazywa się teraz pszenica, to sztucznie otrzymany poliploid.

    Nie ma już wyboru miedzy żywnością dobrą i złą.
    Jest wybór miedzy złą i trochę lepszą.

    Ale słyszałam, że w Polsce rośnie zainteresowanie starymi odmianami pszenicy : samopszą i płaskurką.
    Ale na polach jeszcze nie widziałam ( inna sprawa, że rzadko bywam na wsi ).

   • Waldemar Resiak

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Z większości tego co napisaliście zdaje sobie sprawę, piszę komentarze jak ten powyżej, by rozpalać dyskusję, bo uważam ten temat za bardzo ważny.
    A to co się dzieje na tym blogu ostatnimi czasy mija się z celem…propagowanie tego wahadałkowego czegoś uznaje za…ciężko stwierdzić, mam parę teorii.

    Ogólnie w kółko trafiam na sprzeczne informacje nt żywności, dlatego poruszam ten temat. Faktycznie jest źle, ale mimo wszystko staram się trzymać wyznaczonych już zasad, bo do tej pory moja dieta przynosi pozytywne skutki.

   • makry

    Warzywa, owoce trzeba koniecznie plukac . Soda oczyszczona 1 lyzka na 1 litr wody.
    Laktoza Slowianom nie szkodzi, tylko ludy semickie jej nie toleruja.
    Z ryb jadam tylko ruskie szproty.
    Z drobiu induk lub kaczka.
    Chyba jednak najlepiej odzwyczaic sie od jedzenia….

    • Vismaya

     Do płukania warzyw i owoców dobry jest organiczny ocet jabłkowy, można samemu robić.

    • Majestic

     ważna jest gorącą woda , woda i temperatura niweluje połączenia molekularne związków toksycznych , pozostałe metody są ok , bo to kwestia zastosowania przeciw bakteryjnego drobnoustrojom , w opryskach stosuje się określenie karencji to czas działania aktywności , praktycznie powolnego rozpadu chemii ,woda i jej wysoka temperatura robi to niemal natychmiast .

    • Motta

     Chińczycy też nie mają enzymu ,który rozkłada laktozę.Dobrze jest jeść proso (kasza jaglana),bo nie poddaje się modyfikacji,jest jednym z najstarszych zbóż,ok 4000 lat.

 • Majestic

  „ISS TV SHOW – Międzynarodowa Stacja Kosmiczna to TV SHOW dla dzieci i młodzieży”

  Astro ARA https://www.youtube.com/watch?v=cs2mWCfwwq0 Ps „dziwnym” sposobem są usuwane komentarze pod podobnymi filmami co ci komentujący takiego wypisują ? https://www.youtube.com/watch?v=SGP6Y0Pnhe4