Czy polskie dzieci są sprzedawane na rytuały satanistyczne do USA i innych krajów?

Czy polskie dzieci kończą jak to? >link (uwaga, trzeba mieć naprawdę mocne nerwy bo to obejrzeć!)
Dlaczego tego człowieka pobito?!!!

Marszałek został zakrzyczany przez Pawła Bednarza z Fundacji Dobrego Pasterza. Próbowano go odciągnąć i wywiązała się szarpanina. Konferencja prasowa Ryszarda Terleckiego nabrała niespodziewanego obrotu. Marszałek został zakrzyczany przez Pawła Bednarza z Fundacji Dobrego Pasterza. Próbowano go odciągnąć i wywiązała się szarpanina.

Bednarz chciał zadać pytanie o „dzieci z domów dziecka, sprzedawane do Niemiec” i „rozdzielane rodzeństwa”. „Dajcie spokój!” – nawoływał Terlecki. Musiała interweniować Straż Marszałkowska.

„Może pomocy mi ktoś udzieli!” – krzyczał odciągany przez funkcjonariuszy mężczyzna. W szarpaninę z nim wdał się Krzysztof Wilanowski, pracownik biura prasowego PiS.

Bednarz tak opowiadał o zajściu: – Podporządkowałem się poleceniom, starałem się być bardzo grzeczny. Podnosiłem palce, czekałem na swoją kolej. (…) Podchodzi do mnie jakiś gość, mówi: „Proszę stąd wyjść” i mnie szarpie. Wtedy, nie mogąc czekać na swój czas, zadałem panu marszałkowi pytanie.

Bednarz wyjaśnił, że wnosi o sprawdzenie wszystkich przypadków adopcji zagranicznej od wejścia w życia ustawy z 2011 r. o pieczy zastępczej. – Okaże się, po ilu dzieciach ślad zaginął – dodał.

Czy ten człowiek chciał coś złego? Chciał mu zrobić krzywdę? Zadał proste pytanie na które należy mu się odpowiedz. Został potraktowany jak ….. tu by się przydały jakieś wulgaryzmy, ale nie chce obrażać tego Pana bo to mu się nie należy. Został potraktowany jak to powiedział Prezes PIS „ludzie drugie sortu”.

Filmik jest na YouTube, ale ma ograniczenie wiekowe – nie można go obejrzeć jeśli się nie ma tam konta. Dlatego umieściłem go na Daily Motion: http://www.dailymotion.com/video/x549aup
Oryginalny link: https://www.youtube.com/watch?v=6HitF5yIlsI

180 komentarzy Czy polskie dzieci są sprzedawane na rytuały satanistyczne do USA i innych krajów?

 • sprawdzam

  Ci, którzy się jeszcze nie obudzili mają okazję zobaczyć, jak krok po kroku świat się odmienił i odmienia.
  https://www.youtube.com/watch?v=-m4GbQnDl8g

 • Ditka

  Zdzira która ze zwykłej kurwy postanowiła zostać raperka. polka specjalnie napisałam przez male p
  https://www.youtube.com/watch?v=-4Cot9ZpH3s

 • Ditka

  Pan Paweł sporo w życiu przeżył. Znałam go jakby to powiedzieć urzędowo. Byl częstym uczestnikiem sądu i prokuratury w Sosnowcu. Pewnie nadal mu depczą po palcach

 • greg2014

  Francja: Chciał wydalić z miasta wszystkich muzułmanów . Zginął w „wypadku” drogowym

  W sobotę około 8 rano, Charles Antoine Casanova, burmistrz korsykańskiego Guarguale od ponad 25 lat, zginął w wypadku motocyklowym. Według raportu policyjnego stracił panowanie nad pojazdem na obrzeżach Ajaccio. Po ostatnich zamieszkach na wyspie wsławił się apelem o wydalenie wszystkich muzułmańskich przybyszów z Afryki Północnej, „nawet niewinnych”.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/static/uploads/blog/charles-antoine_casanova.jpg

  W ostatnim wywiadzie mówił:

  – Jestem pesymistycznie nastawiony do kwestii przyszłości Francji. Nie są podejmowane wystarczające środki do zapewnienia bezpieczeństwa. Rząd powinien znaleźć lepsze rozwiązania – takie które pozwolą nam unikać takich okropności, jakich ostatnio doświadczamy.
  Ale znowu pesymizm rośnie, zwłaszcza Korsyka i Korsykanie są zorientowani; rząd nie chroni nas, wiec musimy chronić siebie i bronić się przed ewentualnym atakiem. Niektórzy nazywają to rasizmem, osobiście nazywam to samoobroną.
  http://www.dzienniknarodowy.pl/2423/francja-chcial-wydalic-z-miasta-wszystkich-muzulma/

  Wychylił się. Na zakręcie..

 • „Bednarz wyjaśnił, że wnosi o sprawdzenie wszystkich przypadków adopcji zagranicznej od wejścia w życia ustawy z 2011 r. o pieczy zastępczej. – Okaże się, po ilu dzieciach ślad zaginął – dodał.”Bednarz zna fakty.Wystarczy sprawdzić banki danych w ZUS i w archiwach w Sądach.Pomijam archiwa w KK.Sprzedaż i handel dziećmi,również na eksport to jest temat tabu dla polityków.Zakazany dla mediów w Polsce.Mafia socjalna w Europie ale i w USA ma zyski z tego niewolnictwa i handlu dziećmi.

  • greg2014

   ZAczyna sie, idą święta.
   Znowu jewrejski drób będzie w sklepach.
   Nie jedzcie tego świństwa.

   • Rodriguez55

    Co kłamstwo to kłamstwo (jew)
    Co prawda to prawda (drób)

    • greg2014

     (…)
     Czyli właściwie wszystkie posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego ONZ dotyczące zdrowia sprowadzały się do ględzenia o niczym. Do dodatkowych opracowań potwierdzających ten fakt, należy szeroko reklamowana przez przewodniczącą WHO, agendy ONZ, panią Małgorztkę Chan, sprawa ptasiej i świńskiej grypy.

     Przypominam, był to wytwór gazetowy, żadne stado dzikich ptaków nie zachorowało. Nie obserwowano także żadnego masowego padania wróbli, czy innych małych ptaków. Przecież to właśnie te ptaki powinny pierwsze zdychać. Jedynym, co miało uwidocznić epidemię, były mordy kur w kurnikach przed świętami Bożego Narodzenia w Polsce. Ale kurczaków w sklepach wielkogabarytowych nie zabrakło. Innymi słowy, ktoś wcześniej doskonale przygotował całą sprawę.

     Głównym producentem drobiu na Europę jest Izrael, ponieważ nie obowiązują w nim tzw. normy unijne chowu drobiu, więc chów jest znacznie tańszy. Nie potrzeba kontroli paszy.
     (…)
     https://wpolsce.biz/dr-j-jaskowski-czym-sie-zajmuje-onz-oraz-chcesz-miec-zdrowe-dziecko-i-nie-stracic-wlosow-ani-zebow-po-porodzie/

     🙂

    • greg2014

     (…)
     Jedynym, co miało uwidocznić epidemię, były mordy kur w kurnikach przed świętami Bożego Narodzenia w Polsce. Ale kurczaków w sklepach wielkogabarytowych nie zabrakło. Innymi słowy, ktoś wcześniej doskonale przygotował całą sprawę.

     Głównym producentem drobiu na Europę jest Izrael, ponieważ nie obowiązują w nim tzw. normy unijne chowu drobiu, więc chów jest znacznie tańszy. Nie potrzeba kontroli paszy.
     (…)
     https://wpolsce.biz/dr-j-jaskowski-czym-sie-zajmuje-onz-oraz-chcesz-miec-zdrowe-dziecko-i-nie-stracic-wlosow-ani-zebow-po-porodzie/

     🙂

    • greg2014

     W tym samym 2007 roku mieliśmy, tuż przed świętami, ptasią grypę, rozpoznaną na podstawie dwóch padłych łabędzi pod Toruniem. To nic, że normalnie i latem i zimą ptaki padają. To nic, że w zimie pada ich więcej. To nic, że żaden mały ptaszek nie padł, a o ile wierzyć ornitologom, to np. takie wróble, sikorki, na zimę od nas nie odlatują, a mimo tego nie zachorowały na ptasią grypę. Ale dwa duże ptaki, które łatwo przewieźć w bagażniku i łatwo dać kijem w łeb, zachorowały. Pozwoliło to na wybicie kilku milionów kur tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Sami rozumiecie Szanowni Czytelnicy, że trzeba było sprowadzić z innych krajów ten podstawowy towar świąteczny. Podobno największym dostawcą drobiu na rynek europejski jest Izrael. Oczywiście, Broń Panie Boże, niczego nie sugeruję. I jeżeli ktoś coś sobie myśli, to jest to tylko jego prywatna, chorej wyobraźni sprawa. Całkowicie się odcinam od takich bezeceństw.==

     http://3obieg.pl/kolejny-swinski-interes

  • Majestic

   to znak że trzeba nowe baterie do „NUNCZAKO „kupić 9v, kto niema Zappera Ten GINIE !!! tylko prądem można zarazę wypalić aż do szpiku kości, WSZYSCY ZDECHNĄ nieposiadający ZAPPERA , jedyna samoobrona przed bronią biologiczna ! dla wszystkich Ojca Matki Teściowej dla chłopca i dla ciebie dziewczynko , przed wstrzymywaniem się od zakupu zapytaj o koszty pogrzebu oraz o ewentualnego zboczeńca i psychopaty w kostnicy !!?

   • greg2014

    Jak nie było zapperów były zioła:

    http://www.rozanski.ch/fitoterapia1.htm

    Środki antyseptyczne i odkażające stosowane w medycynie:

    http://www.luskiewnik.eu/antisepticum.htm

    • Majestic

     zapper jest natychmiastowy w użyciu, inne środki można stosować oczywiscie , gdy nabyłem ,profilaktycznie zastosowałem bylem przerażony nadmiarem jego pracy ,gdy zaczęło się wydalanie tych padlin toksycznych , ale to mi dało doświadczenie , organizmy rożnie reagują , a w czasie kuracji trzeba dużo, bardzo dużo pic , zwiększa to powierzchnie wydalania ilosc miejsc brak niedostatek płynów koncentruje te toksyny w wybranych jedynie miejscach , zamierzam jeszcze zrobić dodatkowe elektrody na jakieś przylepce -przyssawki ułatwi to stosowanie w konkretnych wybranych miejscach .

    • Majestic

     to Dzieki Adminowi nabyłem ! znalem wczesnej oczywiscie, ale produkt Pana Jana był jest stabilny i konkretny to dla Admina ha ha ha https://www.youtube.com/watch?v=11W-toNG3eU

    • Ania

     Serdeczne dzięki za ten link!

     Nie wiedziałam , że Różański coś takiego napisał.

   • greg2014

    WSZYSCY ZDECHNĄ nieposiadający ZAPPERA ==

    Chyba się lekutko rozpędziłeś 😉

  • Majestic

   „telewizja ZDF” właśnie !

   • Ptasia grypa jest od 2 miesięcy w Niemczech ,nie tylko północnych.Wszystkie media w Niemczech o tym informowały.Przy granicy,w Brandenburgii,nie podaje się drobiu w przedszkolach,szkołach.Nikt kto zna ten temat nie kuouje drobiu.Ceny drobiu spadły.

    • vikolo

     Nie siej propagandy! Znajdź chociaż jedną osobę co widziała tego wirusa. Wszelkie testy nie są dowodem na istnienie jakiegokolwiek wirusa. Tym wyłudzaniem pieniędzy powinna się zająć prokuratura, ale gdzie taką odważną znaleźć.

    • Ania

     Głupota.
     Ptasia grypa nie przenosi się drogą kropelkową.
     Żeby się zarazić, trzeba by zjeść chorego kurczaka na surowo.Wirus grypy ginie prawie natychmiast w temp. wrzenia wody.

  • Majestic

   kilka ton „cudownych” szczepionek czeka „WIZJONERZY „wiedzieli co nadejdzie !?? http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych

 • sprawdzam

  Niestety tego już nie obejrzycie, a szkoda.

  http://kukiz.army/tego-da-sie-opisac-trzeba-obejrzec-hummer-inni-sledztwa-ub-doprowadzily-smierci-wielu-polakow/
  Tego nie da się opisać to trzeba obejrzeć !Hummer i inni Śledztwa UB doprowadziły do śmierci wielu Polaków
  Kukiz Army
  wt, Listopad 1, 2016 7:14amURL:
  Embed:

  https://youtu.be/QL5HyLRicy8

  Tego nie da się opisać to trzeba obejrzeć !
  Przed wami wstrząsające zeznania świadków na procesie Adama Umera. W 1994 powstał film dokumentalny pt. Humer i inni w reżyserii Aliny Czerniakowskiej, dotyczący procesu Adama Humera

  Adam Teofil Humer, właściwie Adam Umer polski funkcjonariusz służb bezpieczeństwa, oficer śledczy w stopniu pułkownika, zbrodniarz stalinowski.

  Śledztwa UB nie różniły się od gestapowskich. Może z jedną poprawką: sowiecka metoda śledcza nie dawała żadnej nadziei, że dręczenie kiedyś się skończy.
  Tortury trwały tygodniami a nawet miesiącami.
  Brutalne bicie więźniów niemal na śmierć, pozorowane egzekucje, pozbawianie ruchu, pożywienia i wody były na porządku dziennym, ale zdarzały się również bardziej „wyrafinowane” metody – np. niejaka Julia Bystiger szczególnie celowała w biciu młodych mężczyzn po genitaliach i przycinaniu ich szufladą.
  Przed wami wstrząsające zeznania świadków na procesie Adama Umera m.in generała Stanisława Skalskiego, pilota dywizjonu 303 .
  Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

  ◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊

  cytaty:

  „Syn Otylii i Wincentego, zabitego z wyroku Polskiego Państwa Podziemnego 31 maja 1946 r. w Kmiczynie, w okresie Referendum Ludowego. Brat działaczek PPR Wandy i Henryki Umer oraz funkcjonariusza służb bezpieczeństwa Edwarda Umera[2]. Stryj piosenkarki Magdy Umer. Urodził się w Stanach Zjednoczonych w czasie, gdy jego rodzina przebywała tam w celach zarobkowych. W 1921 wraz z rodziną zamieszkał we wsi niedaleko Tomaszowa Lubelskiego.

  Podczas nauki gimnazjalnej należał do ZHP, w czasie studiów należał do organizacji studenckiej „Funk” oraz Związku Akademickiej Młodzieży Socjalistycznej. Członek Komunistycznego Związku Młodzieży Zachodniej Ukrainy, Wszechzwiązkowego Leninowskiego Związku Młodzieży Komunistycznej (Komsomoł), PPR i PZPR. ”

  „Po (nieudanym) zamachu na Aleksandra Żebrunia, szefa UB w Tomaszowie Lubelskim, Adam i Edward Umerowie jako najbliżsi współpracownicy Żebrunia szczególnie zagrożeni atakami z wyroku Polskiego Państwa Podziemnego zostali przeniesieni do Lublina, a niedługo potem do Warszawy. Adam trafił, jako Humer, do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a jego brat Edward Umer do Informacji Wojskowej.”

  źrodło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Humer

  ° ° ° ° ° °
  PS. A jednak zobaczycie, bo co prawda ze strony Kukiz wpis zniknął, to podany link do filmu działa.

 • lincz

  PiS się dogadał z korporacjami w sprawie wytrucia Polaków za pomocą GMO https://www.youtube.com/watch?v=1Jax9GwhMKw

  • kk7qq

   Lincz@ to jest doskonala wiadomosc ze Polak wymyslil taka gre!
   Wszystkie gry ,zajecia umyslowe dzialaja stymulujaco na mozg .

   Mysle ze mozg nalezy stale czyms zajmowac ,rozleniwiony podobnie jak miesnie „wiotczeje ” 😉

   Doskonaly przyklad , np u „owiec ” inaczej „lemingow” mozna zaobserwowac wygasniecie wszelkich funkcji ,czyli inaczej mowiac mozg sie kurczy -zamiera

 • RealityMicha

  Jerzy Zięba o Witaminie C w Pytaniu na Śniadanie
  https://www.youtube.com/watch?v=IV0nOkjXlh4

  • sprawdzam

   Polecam.
   Ale te wszystkie śmiesznostki w wypowiedziach PG było można wychwycić przy uważnym odsłuchiwaniu.
   Skompromitował się na dobre.
   Jednak ona nie nastąpiłoby, gdyby nie wiedza, którą przesączył Jerzy Zięba do umysłów Polaków.
   Teraz oficjelom nie pozostaje nic więcej, tylko krok po kroku przyznawać się do błędów (zamierzonych, celowych?!), które popełniali przez lata lecząc ludzi. A że do błędów trudno się przyznać (szczególnie ludziom z tytułami), to teraz zabierając zdanie na temat spraw poruszanych już przez Jerzego Ziębę, będą lawirować. No i wychodzą takie kwiatki, jak w programie Pytanie na Śniadanie

   • Vismaya

    Za moich młodych czasów wit. C była podawana dożylnie w polskich szpitalach ….
    i była bardzo cennym lekiem na wiele chorób ….
    a teraz polskim doktorom coś się przewróciło w głowach …

    starych wysłali na emerytury i wprowadzili swoje rządy … które ciężko utożsamić z leczeniem.
    To co dziś stworzono w szpitalach to taśmy śmierci, szczególnie onkologia.
    Toteż słuchajcie tej starej generacji jak chcecie dużej pożyć, bo ci młodzi szybko wyprowadzą was z tego świata.
    Sorry dla nich … bo to też ofiary systemu.

    • BEBE

     Sorry dla nich … bo to też ofiary systemu……………….??????????????????????????
     NO TO POJECHAŁAŚ PO BANDZIE……………………ŻADNEGO SORRY ………….RÓWNIE DOBRZE MOŻNA ZACZĄĆ PRZEPRASZAĆ ŻOŁNIERZY SS ………………BO TO RÓWNIEŻ OFIARY SYSTEMU???????????????????
     SĄDZISZ ŻE LEKARZE SĄ AŻ TAKIMI SKRAJNYMI IDIOTAMI ŻE NIE ZAUWAŻAJĄ KTO JEST NA TYLE BEZCZELNY ŻE WYSYŁA SWOICH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH DO WSZYSTKICH NAWET PROWINCJONALNYCH PRZYCHODNI KTÓRZY BEZ SKRUPUŁÓW WPIERDZIELAJĄ SIĘ NA CHAMA PRZED CHORYMI LUDŻMI BEZ KOLEJKI DO GABINETÓW TYLKO PO TO ŻEBY KORUMPOWAĆ FELCZERÓW …………….NIE ………NIE ŻADNYCH LEKARZY TYLKO FELCZERÓW I ZA GRANTY WYMUSZAĆ PRZEPISYWANIE CHORYM BIEDAKOM TOKSYCZNYCH I NIESKUTECZNYCH DROGICH LEKÓW??????????????????????????????????????
     FELCZERZY DOSKONALE WIEDZĄ ZA CO BIORĄ KASĘ ………………TO W 99% ZGRAJA PRZEBIEGŁYCH I POZBAWIONYCH SUMIENIA SQRVISYNÓW

    • Vismaya

     … lekarze też są ofiarami, oczywiście nie wszyscy … podobnie pielęgniarki… sama przez długie lata byłam przekonana, że szczepionki są dobre, szczepiłam swoje dziecko … i sama byłam szczepiona – a może ty nie byłeś? …
     a później mnie oświeciło i każdemu mowię aby trzymał się od nich z daleka …

     i to znaczy trzeba mnie zabić? Bo kiedyś myślałam tak jak mnie wyuczono,
     znaczy miałam zaufanie do swoich nauczycieli … 🙁

    • BEBE

     ONI WIEDZĄ …………….TO ŻE NIE SZCZEPIĄ ANI SIEBIE ANI SWOICH RODZIN JEST TYLKO POTWIERDZENIEM TEGO FAKTU ………..WIEDZĄ A POMIMO TO ROBIĄ Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ TO DO CZEGO SĄ WYTRESOWANI (NIE WYSZKOLENI)
     TO ŚWIADOME SWOICH ZBRODNICZYCH WYSTĘPKÓW WYRACHOWANE MENDY CZERPIĄCY PEŁNYMI PAZERNYMI GARŚCIAMI PRZESTĘPCZE UPOSAŻENIE I KORZYSTAJĄCE Z PRZYWILEJÓW JAKIE PRZYGOTOWAŁY DLA NICH KONCERNY
     NIE MIEJ ZŁUDZEŃ ……………NIC NIE USPRAWIEDLIWIA ICH POSTĘPOWANIA

    • Vismaya

     A ja znam ludzi, którzy szczepią swoje dzieci i są całkowicie przekonani, że robią dobrze …. i jeszcze ciebie obwinią, że chcesz krzywdy ich dzieci ….
     i co im zrobić?
     Spójrz wokół siebie … ile masz przeciw a ile za …. ?

 • lincz

  Wibracje, czy one są czymś co „żyje” ? Jeżeli tak, to jako jedyny czynnik bezstronnie pozytywny, bezinteresowny ?, jednokierunkowy. Nie rozumiem tych przekazów i nie wiem co czuję.
  Sesje przyciągające jak magnes. https://www.youtube.com/watch?v=rQPfuwra8-M&list=PLVa6C3f8uuzQPzuzTRMiVSs_sewA2ddBn&index=22

  • Vismaya

   Wibracje, jest to coś co żyje, poczynając od naszej komórki …
   już w podstawowej szkole na lekcji biologii pokazywano nam pod mikroskopem Pantofelka… jednokomórkowiec ale już się poruszał, czyli miał swoje wibracje ….
   podobnie nasze komórki, każdy narząd wibruje w swoim tempie, od tego zależy praca narządu i jego stan zdrowotny i kolor naszej aury … chory narząd jest powolny bo zamulony … brakuje mu energii i staje niczym samochód, który ma pusty bak ….
   każda wibracja to odpowiedni kolor … tu się kłania fizyka ….i nie ma w tym już nic z zakresu cudu …. to tylko nauka. To już absolwenci po szkole podstawowej powinni mieć tą wiedzę.

   • lincz

    Niekiedy, w poszukiwaniu istoty rzeczy rozbijamy się o prawdę, która topnieje pod naporem kolejnej a ta kruszy się i pęka jak zamek z piasku w obliczu nowych faktów wzmagając głód wiedzy i potrzebę dotarcia do źródła.Ki, zapytaj C skąd wzięły się wszystkie byty , bez wyjątku i co było źródłem. Podziękować.

    • Vismaya

     …. dużo rzeczy w tym świecie pęka i pewnie pęknie jeszcze dużo więcej …. porozbijano już nawet takie cząsteczki, które ponoć nie miały prawa pękać … i dzięki mamy jakąś tam fizykę kwantową, co się jeszcze naszym dziadkom nie legło w głowach … a co się ulegnie u naszych wnuków …?
     Ciężko będzie to przyswoić umysłom, dla których świat energii, wibracji, częstotliwości, czakr, kundalini to abstrakcja ….. albo demon … 🙁

    • Wojox

     Tak na skali to jesteśmy w połowie drogi mikro-makro ….
     Dla jednych jesteśmy kaflami dla innych gigantami.
     Czym jestesmy daje do myślenia Ewangelia. Kiedy Jezus wypedzil z głowy nieszczęśnika Legion istot demonicznych. O zgrozo oni wszyscy pomiescili się w jednym człowieku z całym swym umysłowym balastem. To jakby ktoś na 1tb dysku zmieścił Legion 10tb dysków. Czyżby się okazywalo iż jesteśmy wewnętrznym wszechświatem dla nich?

    • ki

     Cześć Lincz. To jest badanie nad strukturą wszelakich podpięć energetycznych pod populację ludzką. Ma to sporą skalę i wiele warstw, jak to zostało zauważone. Osiągnięty został pułap, który świadczy o tym, że realne wyzwolenie może być dopiero po usunięciu podpięć pod pasożyty, jak i pod te „pomocne” byty gromadzące poprzez opiekę nad masami energię wiary po uprzednio ustalanych z podopiecznymi warunkach ich inkarnacji. Okazuje się, że ludzie na Ziemi są w masowej skali obiektem doświadczeń i źródłem pożywienia dla wielu nieorganicznych bytów z przestrzeni kosmosu. Wychodzi na to, że dopiero człowiek pozbawiony umów, kontraktów i podpięć na subtelnych poziomach, staje się wolną jednostką, która sama o sobie decyduje bez żadnych rad i podpowiedzi, prowadzenia za rękę. (Możesz zadać pytanie w komentarzach pod jakąś sesją, jak Calogero będzie miał czas, może odpowie). Jest bardzo duże zainteresowanie, zapisy na sesje są teraz na wiosnę 2017′. Ja będę miał w lipcu.

    • lincz

     Podziękowania Ki. Pozdrawiam.

  • Majestic

   przyciągają, bo fachowiec to robi , zna oblicze świata .

  • Majestic

   a to znacie ? warto to znać kilka części bardzo obecnie aktualne , przekazy od hodowców i ich oblicze https://www.youtube.com/watch?v=I1kP5sWsl0Y

 • czaro

  Podpisać CETA i za nic nie odpowiadać

  Polski rząd bez jakichkolwiek zastrzeżeń i przy akceptacji sił ”opozycji” (w tym wypadku jednomyślnej z nim, podobnie jak w sprawie baz NATO i poparcia dla banderowskiej Ukrainy) – PO, Nowoczesnej, a nawet partii Korwina – wyraził zgodę na umowę CETA w interesie globalnej strategii Waszyngtonu, działającego poprzez Kanadę.

  Umowa pod każdym względem jest, mówiąc językiem politycznej poprawności, niekorzystna nie tylko dla Polski, ale również Europy. Nie tylko ze względu na GMO, ale także z uwagi na bezkonkurencyjny kapitał amerykańskich korporacji. Jest cynicznym oszustwem narzuconym przez neoliberalnych ideologów zmanipulowanym społeczeństwom unijnym przy pomocy słów-kluczy: wolny handel, wolny rynek usług, partnerstwo, inwestycje, zysk, wzrost gospodarczy etc. Towarzyszą im: demokracja, prawa człowieka, wolność i inne twory tego systemu pojęciowego zniewalania, który od czasów Orwella nazywamy nowomową. Jej wyznacznikiem nie jest wymyślanie oryginalnych pojęć w celu osiągania władzy nad umysłami ludzi, ale nadawanie nowych – ukrytych – znaczeń pojęciom już istniejącym. Wiedza o tych znaczeniach nabiera charakteru „mistyki politycznej”.

  Prof. Anna Raźny
  Myśl Polska, nr 47-48 (20-27.11.2016)

  http://mysl-polska.pl/1071

  • Jarson

   Jak macie jakiś link skąd można ewentualnie kupić taki działający i dobry długopis zdrowia, to podajcie proszę.

 • czaro

  Ostry sprzeciw strony społecznej wobec planowanego dopuszczenia przez rząd upraw GMO w Polsce

  Rząd, który ostrzegał przed GMO, właśnie wprowadza uprawy genetycznie modyfikowane – Jarosław Sachajko (Kukiz’15) nie ma złudzeń co do tragicznych skutków takiej polityki. Podobnie zresztą strona społeczna, która podczas wtorkowej konferencji prasowej w Sejmie ostro zaprotestowała przeciwko planom stworzenia w Polsce specjalnych stref upraw GMO.

  – Przez osiem lat PiS mówił, że GMO nie jest dobre – przypomniał Sachajko. – Są dwie niebezpieczne ustawy. Jedna ustawa o nasiennictwie, a druga o organizmach genetycznie modyfikowanych, które będą już procedowane w Sejmie – dodał.
  Rozczarowania polityką nowych władz nie kryje Jadwiga Łopata z Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi. – Od 2004 roku współpracowaliśmy z PiS i jesteśmy zszokowani zmianą polityki PiS jeśli chodzi o GMO – przyznała, odnosząc się do projektu Ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw z dnia 29 czerwca 2016.
  – Art. 49a. Ustanawia się terytorium Rzeczpospolitej Polskiej strefą wolną od GMO z zastrzeżeniem, że uprawę prowadzi się wyłącznie w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze położonym na terenie gminy, dalej zwanej strefą wskazaną do prowadzenia upraw GMO – przypomniała zapis kontrowersyjnej ustawy.
  – Ten projekt przeczy wszelkim obietnicom PiS-u. Ustawa ta jest propozycją Ministerstwa Środowiska. Minister środowiska prof. Jan Szyszko niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO – wspomninała.
  Wskazała, że we wprowadzonej w 2015 roku dyrektywie 402, kraje członkowskie UE otrzymały prawo wprowadzenia całkowitego zakazu upraw GMO.
  Dodała, że wprawdzie decyzję o utworzeniu strefy upraw GMO podejmuje Ministerstwo Środowiska, po uprzednim zasięgnięciu opinii rady gminy, niemniej jest to do obejścia, podobnie jak miało to miejsce ze sprzedażą ziemi. Również zapis o konieczności wyrażenia zgody przez właścicieli gruntów znajdujących się w promieniu 3 km od wspomnianej strefy nie stanowi w jej ocenie żadnego zabezpieczenia, gdyż „można to załatwić za przysłowiową flaszkę”. – Tymczasem wystarczy kilka gospodarstw, żeby zanieczyścić całą Polskę – ostrzegała Jadwiga Łopata, zauważając, że zanieczyszczenie GMO jest nieodwracalne.
  Niepokój rolników budzi również fakt, iż w obecnym projekcie ustawy o nasiennictwie nie ma zakazu obrotu i wysiewu materiału GMO.
  Pyłki GMO mogą przemieszczać się setki kilometrów, więc przewidziana w ustawie trzykilometrowa strefa buforowa nie zapewni bezpieczeństwa. Strona społeczna domaga się wprowadzenia w obydwu projektach zapisów o całkowitym i bezwarunkowym zakazie upraw GMO, zakazu obrotu, rejestracji i upraw nasion roślin GMO, a także wydania odpowiednich rozporządzeń dla służb w celu skutecznego egzekwowania wyżej wymienionych zakazów oraz aby rząd PiS wytłumaczył się przed wyborcami z tej zaskakującej zmiany polityki jeśli chodzi o GMO.

  ANNA WIEJAK

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/opinia/5950-ostry-sprzeciw-strony-spolecznej-wobec-planowanego-dopuszczenia-przez-rzad-upraw-gmo-w-polsce

  • PanSmetek

   Obecne rzady w POLSCE.Od okraglostolowego porozumienia sa jednym ;;;;;PASMEM ZDRADY I ZAPRZANISTWA .Czy to PO PIS PSL SLD NOWOCZESNA czy inna jakas tam partia.To sa SAMI ZDRAJCY.
   Oni doprowadzaja nasz kraj na SKRAJ PRZEPASCI I NICOSCI.
   LUDZIE OBUDZIMY SIE W KONCU.Bo znowu BEDZIEMY MIELI WOJNE …TYMRAZEM Z ROSJA.W czyim imieniu ma byc ta WOJNA.Co nie daj BOZE.W czyim imieniu pytam sie ?
   WONT ZDRAJCY Z POLSKI ;PO,PSL PIS I INNI………..WONT WONT WONT Z POLSKI……JA WAM K.A DAM DEMOKRACJE…NIECH WAS WSZYSTKICH SZLAK TRAFI politycy z piekla rodem.

 • Chudy

  Prasa niemiecka podała o dziwnym przypadku w regionalnym pociągu, jaki odbył się w okolicy Norymbergii 1 grudnia.
  Pasażer źle sie poczuł w pociagu i zemdlał a 2 innych pasazerow zaczęła go ratować , jednak naderemne , bo po przybyciu pomocy w postaci karetki i lekarzy , pasażer juz nie zyl. Jednak dziwne jest to , ze władze następnego dnia nakazały poszukiwać parę pomocników , gdyż jest obawa , ze przy udzielaniu 1 pomocy zarazili się śmiertelną choroba. Na drugi dzień znaleziono ta parę , ale co do rodzaju choroby władze milczą.

  http://www.augsburger-allgemeine.de/bayern/Mann-stirbt-in-Zug-Infizierten-sich-Ersthelfer-mit-Krankheit-id39878752.html

 • kk7qq

  Po niedawnej nietypowej pogodzie w Arabii Saudyjskiej gdy sypnelo sniegiem teraz pustynia Riyadh jest totanie zalana i wyglada jak ogromne morze.

  http://strangesounds.org/2016/12/riyadh-desert-flooded-sea-video-pictures-anomaly.html

  Ciekawe tylko czy bylo to „zamowienie ” ? czy jakies rozgrywki ,czy nieudane ,niezamierzone efetkty uboczne ?

  Jest wiadomym ze przeszlosci Arabia Saudyjska korzystala parokrotnie z pomocy „specjalistow „geoinzynieryjnych ,zamawiajac deszcze .

 • kk7qq

  to do Rodriguez55

 • kk7qq

  Skad tyle jadu i goryczy w Tobie ? skutek uboczny O .D ?

  • Rodriguez55

   Jadem są kłamstwa jak trucizna, rozsiewane przez gadzie sługi.
   Czyli jak cytujesz WP to jest to skutek uboczny zeszmacenia, zdziwczenia, czy czego? Stań przed lustrem, uznaj swój stan; będzie łatwiej. Aj boli. Kogo kocham tego smagam.