Czy polskie dzieci są sprzedawane na rytuały satanistyczne do USA i innych krajów?

Czy polskie dzieci kończą jak to? >link (uwaga, trzeba mieć naprawdę mocne nerwy bo to obejrzeć!)
Dlaczego tego człowieka pobito?!!!

Marszałek został zakrzyczany przez Pawła Bednarza z Fundacji Dobrego Pasterza. Próbowano go odciągnąć i wywiązała się szarpanina. Konferencja prasowa Ryszarda Terleckiego nabrała niespodziewanego obrotu. Marszałek został zakrzyczany przez Pawła Bednarza z Fundacji Dobrego Pasterza. Próbowano go odciągnąć i wywiązała się szarpanina.

Bednarz chciał zadać pytanie o „dzieci z domów dziecka, sprzedawane do Niemiec” i „rozdzielane rodzeństwa”. „Dajcie spokój!” – nawoływał Terlecki. Musiała interweniować Straż Marszałkowska.

„Może pomocy mi ktoś udzieli!” – krzyczał odciągany przez funkcjonariuszy mężczyzna. W szarpaninę z nim wdał się Krzysztof Wilanowski, pracownik biura prasowego PiS.

Bednarz tak opowiadał o zajściu: – Podporządkowałem się poleceniom, starałem się być bardzo grzeczny. Podnosiłem palce, czekałem na swoją kolej. (…) Podchodzi do mnie jakiś gość, mówi: „Proszę stąd wyjść” i mnie szarpie. Wtedy, nie mogąc czekać na swój czas, zadałem panu marszałkowi pytanie.

Bednarz wyjaśnił, że wnosi o sprawdzenie wszystkich przypadków adopcji zagranicznej od wejścia w życia ustawy z 2011 r. o pieczy zastępczej. – Okaże się, po ilu dzieciach ślad zaginął – dodał.

Czy ten człowiek chciał coś złego? Chciał mu zrobić krzywdę? Zadał proste pytanie na które należy mu się odpowiedz. Został potraktowany jak ….. tu by się przydały jakieś wulgaryzmy, ale nie chce obrażać tego Pana bo to mu się nie należy. Został potraktowany jak to powiedział Prezes PIS „ludzie drugie sortu”.

Filmik jest na YouTube, ale ma ograniczenie wiekowe – nie można go obejrzeć jeśli się nie ma tam konta. Dlatego umieściłem go na Daily Motion: http://www.dailymotion.com/video/x549aup
Oryginalny link: https://www.youtube.com/watch?v=6HitF5yIlsI

180 komentarzy Czy polskie dzieci są sprzedawane na rytuały satanistyczne do USA i innych krajów?

 • sprawdzam

  Ci, którzy się jeszcze nie obudzili mają okazję zobaczyć, jak krok po kroku świat się odmienił i odmienia.
  https://www.youtube.com/watch?v=-m4GbQnDl8g

 • Ditka

  Zdzira która ze zwykłej kurwy postanowiła zostać raperka. polka specjalnie napisałam przez male p
  https://www.youtube.com/watch?v=-4Cot9ZpH3s

 • Ditka

  Pan Paweł sporo w życiu przeżył. Znałam go jakby to powiedzieć urzędowo. Byl częstym uczestnikiem sądu i prokuratury w Sosnowcu. Pewnie nadal mu depczą po palcach

 • greg2014

  Francja: Chciał wydalić z miasta wszystkich muzułmanów . Zginął w „wypadku” drogowym

  W sobotę około 8 rano, Charles Antoine Casanova, burmistrz korsykańskiego Guarguale od ponad 25 lat, zginął w wypadku motocyklowym. Według raportu policyjnego stracił panowanie nad pojazdem na obrzeżach Ajaccio. Po ostatnich zamieszkach na wyspie wsławił się apelem o wydalenie wszystkich muzułmańskich przybyszów z Afryki Północnej, „nawet niewinnych”.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/static/uploads/blog/charles-antoine_casanova.jpg

  W ostatnim wywiadzie mówił:

  – Jestem pesymistycznie nastawiony do kwestii przyszłości Francji. Nie są podejmowane wystarczające środki do zapewnienia bezpieczeństwa. Rząd powinien znaleźć lepsze rozwiązania – takie które pozwolą nam unikać takich okropności, jakich ostatnio doświadczamy.
  Ale znowu pesymizm rośnie, zwłaszcza Korsyka i Korsykanie są zorientowani; rząd nie chroni nas, wiec musimy chronić siebie i bronić się przed ewentualnym atakiem. Niektórzy nazywają to rasizmem, osobiście nazywam to samoobroną.
  http://www.dzienniknarodowy.pl/2423/francja-chcial-wydalic-z-miasta-wszystkich-muzulma/

  Wychylił się. Na zakręcie..

 • „Bednarz wyjaśnił, że wnosi o sprawdzenie wszystkich przypadków adopcji zagranicznej od wejścia w życia ustawy z 2011 r. o pieczy zastępczej. – Okaże się, po ilu dzieciach ślad zaginął – dodał.”Bednarz zna fakty.Wystarczy sprawdzić banki danych w ZUS i w archiwach w Sądach.Pomijam archiwa w KK.Sprzedaż i handel dziećmi,również na eksport to jest temat tabu dla polityków.Zakazany dla mediów w Polsce.Mafia socjalna w Europie ale i w USA ma zyski z tego niewolnictwa i handlu dziećmi.

  • greg2014

   ZAczyna sie, idą święta.
   Znowu jewrejski drób będzie w sklepach.
   Nie jedzcie tego świństwa.

   • Rodriguez55

    Co kłamstwo to kłamstwo (jew)
    Co prawda to prawda (drób)

    • greg2014

     (…)
     Czyli właściwie wszystkie posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego ONZ dotyczące zdrowia sprowadzały się do ględzenia o niczym. Do dodatkowych opracowań potwierdzających ten fakt, należy szeroko reklamowana przez przewodniczącą WHO, agendy ONZ, panią Małgorztkę Chan, sprawa ptasiej i świńskiej grypy.

     Przypominam, był to wytwór gazetowy, żadne stado dzikich ptaków nie zachorowało. Nie obserwowano także żadnego masowego padania wróbli, czy innych małych ptaków. Przecież to właśnie te ptaki powinny pierwsze zdychać. Jedynym, co miało uwidocznić epidemię, były mordy kur w kurnikach przed świętami Bożego Narodzenia w Polsce. Ale kurczaków w sklepach wielkogabarytowych nie zabrakło. Innymi słowy, ktoś wcześniej doskonale przygotował całą sprawę.

     Głównym producentem drobiu na Europę jest Izrael, ponieważ nie obowiązują w nim tzw. normy unijne chowu drobiu, więc chów jest znacznie tańszy. Nie potrzeba kontroli paszy.
     (…)
     https://wpolsce.biz/dr-j-jaskowski-czym-sie-zajmuje-onz-oraz-chcesz-miec-zdrowe-dziecko-i-nie-stracic-wlosow-ani-zebow-po-porodzie/

     🙂

    • greg2014

     (…)
     Jedynym, co miało uwidocznić epidemię, były mordy kur w kurnikach przed świętami Bożego Narodzenia w Polsce. Ale kurczaków w sklepach wielkogabarytowych nie zabrakło. Innymi słowy, ktoś wcześniej doskonale przygotował całą sprawę.

     Głównym producentem drobiu na Europę jest Izrael, ponieważ nie obowiązują w nim tzw. normy unijne chowu drobiu, więc chów jest znacznie tańszy. Nie potrzeba kontroli paszy.
     (…)
     https://wpolsce.biz/dr-j-jaskowski-czym-sie-zajmuje-onz-oraz-chcesz-miec-zdrowe-dziecko-i-nie-stracic-wlosow-ani-zebow-po-porodzie/

     🙂

    • greg2014

     W tym samym 2007 roku mieliśmy, tuż przed świętami, ptasią grypę, rozpoznaną na podstawie dwóch padłych łabędzi pod Toruniem. To nic, że normalnie i latem i zimą ptaki padają. To nic, że w zimie pada ich więcej. To nic, że żaden mały ptaszek nie padł, a o ile wierzyć ornitologom, to np. takie wróble, sikorki, na zimę od nas nie odlatują, a mimo tego nie zachorowały na ptasią grypę. Ale dwa duże ptaki, które łatwo przewieźć w bagażniku i łatwo dać kijem w łeb, zachorowały. Pozwoliło to na wybicie kilku milionów kur tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Sami rozumiecie Szanowni Czytelnicy, że trzeba było sprowadzić z innych krajów ten podstawowy towar świąteczny. Podobno największym dostawcą drobiu na rynek europejski jest Izrael. Oczywiście, Broń Panie Boże, niczego nie sugeruję. I jeżeli ktoś coś sobie myśli, to jest to tylko jego prywatna, chorej wyobraźni sprawa. Całkowicie się odcinam od takich bezeceństw.==

     http://3obieg.pl/kolejny-swinski-interes

  • Majestic

   to znak że trzeba nowe baterie do „NUNCZAKO „kupić 9v, kto niema Zappera Ten GINIE !!! tylko prądem można zarazę wypalić aż do szpiku kości, WSZYSCY ZDECHNĄ nieposiadający ZAPPERA , jedyna samoobrona przed bronią biologiczna ! dla wszystkich Ojca Matki Teściowej dla chłopca i dla ciebie dziewczynko , przed wstrzymywaniem się od zakupu zapytaj o koszty pogrzebu oraz o ewentualnego zboczeńca i psychopaty w kostnicy !!?

   • greg2014

    Jak nie było zapperów były zioła:

    http://www.rozanski.ch/fitoterapia1.htm

    Środki antyseptyczne i odkażające stosowane w medycynie:

    http://www.luskiewnik.eu/antisepticum.htm

    • Majestic

     zapper jest natychmiastowy w użyciu, inne środki można stosować oczywiscie , gdy nabyłem ,profilaktycznie zastosowałem bylem przerażony nadmiarem jego pracy ,gdy zaczęło się wydalanie tych padlin toksycznych , ale to mi dało doświadczenie , organizmy rożnie reagują , a w czasie kuracji trzeba dużo, bardzo dużo pic , zwiększa to powierzchnie wydalania ilosc miejsc brak niedostatek płynów koncentruje te toksyny w wybranych jedynie miejscach , zamierzam jeszcze zrobić dodatkowe elektrody na jakieś przylepce -przyssawki ułatwi to stosowanie w konkretnych wybranych miejscach .

    • Majestic

     to Dzieki Adminowi nabyłem ! znalem wczesnej oczywiscie, ale produkt Pana Jana był jest stabilny i konkretny to dla Admina ha ha ha https://www.youtube.com/watch?v=11W-toNG3eU

    • Ania

     Serdeczne dzięki za ten link!

     Nie wiedziałam , że Różański coś takiego napisał.

   • greg2014

    WSZYSCY ZDECHNĄ nieposiadający ZAPPERA ==

    Chyba się lekutko rozpędziłeś 😉

  • Majestic

   „telewizja ZDF” właśnie !

   • Ptasia grypa jest od 2 miesięcy w Niemczech ,nie tylko północnych.Wszystkie media w Niemczech o tym informowały.Przy granicy,w Brandenburgii,nie podaje się drobiu w przedszkolach,szkołach.Nikt kto zna ten temat nie kuouje drobiu.Ceny drobiu spadły.

    • vikolo

     Nie siej propagandy! Znajdź chociaż jedną osobę co widziała tego wirusa. Wszelkie testy nie są dowodem na istnienie jakiegokolwiek wirusa. Tym wyłudzaniem pieniędzy powinna się zająć prokuratura, ale gdzie taką odważną znaleźć.

    • Ania

     Głupota.
     Ptasia grypa nie przenosi się drogą kropelkową.
     Żeby się zarazić, trzeba by zjeść chorego kurczaka na surowo.Wirus grypy ginie prawie natychmiast w temp. wrzenia wody.

  • Majestic

   kilka ton „cudownych” szczepionek czeka „WIZJONERZY „wiedzieli co nadejdzie !?? http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych

 • sprawdzam

  Niestety tego już nie obejrzycie, a szkoda.

  http://kukiz.army/tego-da-sie-opisac-trzeba-obejrzec-hummer-inni-sledztwa-ub-doprowadzily-smierci-wielu-polakow/
  Tego nie da się opisać to trzeba obejrzeć !Hummer i inni Śledztwa UB doprowadziły do śmierci wielu Polaków
  Kukiz Army
  wt, Listopad 1, 2016 7:14amURL:
  Embed:

  https://youtu.be/QL5HyLRicy8

  Tego nie da się opisać to trzeba obejrzeć !
  Przed wami wstrząsające zeznania świadków na procesie Adama Umera. W 1994 powstał film dokumentalny pt. Humer i inni w reżyserii Aliny Czerniakowskiej, dotyczący procesu Adama Humera

  Adam Teofil Humer, właściwie Adam Umer polski funkcjonariusz służb bezpieczeństwa, oficer śledczy w stopniu pułkownika, zbrodniarz stalinowski.

  Śledztwa UB nie różniły się od gestapowskich. Może z jedną poprawką: sowiecka metoda śledcza nie dawała żadnej nadziei, że dręczenie kiedyś się skończy.
  Tortury trwały tygodniami a nawet miesiącami.
  Brutalne bicie więźniów niemal na śmierć, pozorowane egzekucje, pozbawianie ruchu, pożywienia i wody były na porządku dziennym, ale zdarzały się również bardziej „wyrafinowane” metody – np. niejaka Julia Bystiger szczególnie celowała w biciu młodych mężczyzn po genitaliach i przycinaniu ich szufladą.
  Przed wami wstrząsające zeznania świadków na procesie Adama Umera m.in generała Stanisława Skalskiego, pilota dywizjonu 303 .
  Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

  ◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊

  cytaty:

  „Syn Otylii i Wincentego, zabitego z wyroku Polskiego Państwa Podziemnego 31 maja 1946 r. w Kmiczynie, w okresie Referendum Ludowego. Brat działaczek PPR Wandy i Henryki Umer oraz funkcjonariusza służb bezpieczeństwa Edwarda Umera[2]. Stryj piosenkarki Magdy Umer. Urodził się w Stanach Zjednoczonych w czasie, gdy jego rodzina przebywała tam w celach zarobkowych. W 1921 wraz z rodziną zamieszkał we wsi niedaleko Tomaszowa Lubelskiego.

  Podczas nauki gimnazjalnej należał do ZHP, w czasie studiów należał do organizacji studenckiej „Funk” oraz Związku Akademickiej Młodzieży Socjalistycznej. Członek Komunistycznego Związku Młodzieży Zachodniej Ukrainy, Wszechzwiązkowego Leninowskiego Związku Młodzieży Komunistycznej (Komsomoł), PPR i PZPR. ”

  „Po (nieudanym) zamachu na Aleksandra Żebrunia, szefa UB w Tomaszowie Lubelskim, Adam i Edward Umerowie jako najbliżsi współpracownicy Żebrunia szczególnie zagrożeni atakami z wyroku Polskiego Państwa Podziemnego zostali przeniesieni do Lublina, a niedługo potem do Warszawy. Adam trafił, jako Humer, do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a jego brat Edward Umer do Informacji Wojskowej.”

  źrodło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Humer

  ° ° ° ° ° °
  PS. A jednak zobaczycie, bo co prawda ze strony Kukiz wpis zniknął, to podany link do filmu działa.

 • lincz

  PiS się dogadał z korporacjami w sprawie wytrucia Polaków za pomocą GMO https://www.youtube.com/watch?v=1Jax9GwhMKw

  • kk7qq

   Lincz@ to jest doskonala wiadomosc ze Polak wymyslil taka gre!
   Wszystkie gry ,zajecia umyslowe dzialaja stymulujaco na mozg .

   Mysle ze mozg nalezy stale czyms zajmowac ,rozleniwiony podobnie jak miesnie „wiotczeje ” 😉

   Doskonaly przyklad , np u „owiec ” inaczej „lemingow” mozna zaobserwowac wygasniecie wszelkich funkcji ,czyli inaczej mowiac mozg sie kurczy -zamiera

 • RealityMicha

  Jerzy Zięba o Witaminie C w Pytaniu na Śniadanie
  https://www.youtube.com/watch?v=IV0nOkjXlh4

  • sprawdzam

   Polecam.
   Ale te wszystkie śmiesznostki w wypowiedziach PG było można wychwycić przy uważnym odsłuchiwaniu.
   Skompromitował się na dobre.
   Jednak ona nie nastąpiłoby, gdyby nie wiedza, którą przesączył Jerzy Zięba do umysłów Polaków.
   Teraz oficjelom nie pozostaje nic więcej, tylko krok po kroku przyznawać się do błędów (zamierzonych, celowych?!), które popełniali przez lata lecząc ludzi. A że do błędów trudno się przyznać (szczególnie ludziom z tytułami), to teraz zabierając zdanie na temat spraw poruszanych już przez Jerzego Ziębę, będą lawirować. No i wychodzą takie kwiatki, jak w programie Pytanie na Śniadanie

   • Vismaya

    Za moich młodych czasów wit. C była podawana dożylnie w polskich szpitalach ….
    i była bardzo cennym lekiem na wiele chorób ….
    a teraz polskim doktorom coś się przewróciło w głowach …

    starych wysłali na emerytury i wprowadzili swoje rządy … które ciężko utożsamić z leczeniem.
    To co dziś stworzono w szpitalach to taśmy śmierci, szczególnie onkologia.
    Toteż słuchajcie tej starej generacji jak chcecie dużej pożyć, bo ci młodzi szybko wyprowadzą was z tego świata.
    Sorry dla nich … bo to też ofiary systemu.

    • BEBE

     Sorry dla nich … bo to też ofiary systemu……………….??????????????????????????
     NO TO POJECHAŁAŚ PO BANDZIE……………………ŻADNEGO SORRY ………….RÓWNIE DOBRZE MOŻNA ZACZĄĆ PRZEPRASZAĆ ŻOŁNIERZY SS ………………BO TO RÓWNIEŻ OFIARY SYSTEMU???????????????????
     SĄDZISZ ŻE LEKARZE SĄ AŻ TAKIMI SKRAJNYMI IDIOTAMI ŻE NIE ZAUWAŻAJĄ KTO JEST NA TYLE BEZCZELNY ŻE WYSYŁA SWOICH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH DO WSZYSTKICH NAWET PROWINCJONALNYCH PRZYCHODNI KTÓRZY BEZ SKRUPUŁÓW WPIERDZIELAJĄ SIĘ NA CHAMA PRZED CHORYMI LUDŻMI BEZ KOLEJKI DO GABINETÓW TYLKO PO TO ŻEBY KORUMPOWAĆ FELCZERÓW …………….NIE ………NIE ŻADNYCH LEKARZY TYLKO FELCZERÓW I ZA GRANTY WYMUSZAĆ PRZEPISYWANIE CHORYM BIEDAKOM TOKSYCZNYCH I NIESKUTECZNYCH DROGICH LEKÓW??????????????????????????????????????
     FELCZERZY DOSKONALE WIEDZĄ ZA CO BIORĄ KASĘ ………………TO W 99% ZGRAJA PRZEBIEGŁYCH I POZBAWIONYCH SUMIENIA SQRVISYNÓW

    • Vismaya

     … lekarze też są ofiarami, oczywiście nie wszyscy … podobnie pielęgniarki… sama przez długie lata byłam przekonana, że szczepionki są dobre, szczepiłam swoje dziecko … i sama byłam szczepiona – a może ty nie byłeś? …
     a później mnie oświeciło i każdemu mowię aby trzymał się od nich z daleka …

     i to znaczy trzeba mnie zabić? Bo kiedyś myślałam tak jak mnie wyuczono,
     znaczy miałam zaufanie do swoich nauczycieli … 🙁

    • BEBE

     ONI WIEDZĄ …………….TO ŻE NIE SZCZEPIĄ ANI SIEBIE ANI SWOICH RODZIN JEST TYLKO POTWIERDZENIEM TEGO FAKTU ………..WIEDZĄ A POMIMO TO ROBIĄ Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ TO DO CZEGO SĄ WYTRESOWANI (NIE WYSZKOLENI)
     TO ŚWIADOME SWOICH ZBRODNICZYCH WYSTĘPKÓW WYRACHOWANE MENDY CZERPIĄCY PEŁNYMI PAZERNYMI GARŚCIAMI PRZESTĘPCZE UPOSAŻENIE I KORZYSTAJĄCE Z PRZYWILEJÓW JAKIE PRZYGOTOWAŁY DLA NICH KONCERNY
     NIE MIEJ ZŁUDZEŃ ……………NIC NIE USPRAWIEDLIWIA ICH POSTĘPOWANIA

    • Vismaya

     A ja znam ludzi, którzy szczepią swoje dzieci i są całkowicie przekonani, że robią dobrze …. i jeszcze ciebie obwinią, że chcesz krzywdy ich dzieci ….
     i co im zrobić?
     Spójrz wokół siebie … ile masz przeciw a ile za …. ?

 • lincz

  Wibracje, czy one są czymś co „żyje” ? Jeżeli tak, to jako jedyny czynnik bezstronnie pozytywny, bezinteresowny ?, jednokierunkowy. Nie rozumiem tych przekazów i nie wiem co czuję.
  Sesje przyciągające jak magnes. https://www.youtube.com/watch?v=rQPfuwra8-M&list=PLVa6C3f8uuzQPzuzTRMiVSs_sewA2ddBn&index=22

  • Vismaya

   Wibracje, jest to coś co żyje, poczynając od naszej komórki …
   już w podstawowej szkole na lekcji biologii pokazywano nam pod mikroskopem Pantofelka… jednokomórkowiec ale już się poruszał, czyli miał swoje wibracje ….
   podobnie nasze komórki, każdy narząd wibruje w swoim tempie, od tego zależy praca narządu i jego stan zdrowotny i kolor naszej aury … chory narząd jest powolny bo zamulony … brakuje mu energii i staje niczym samochód, który ma pusty bak ….
   każda wibracja to odpowiedni kolor … tu się kłania fizyka ….i nie ma w tym już nic z zakresu cudu …. to tylko nauka. To już absolwenci po szkole podstawowej powinni mieć tą wiedzę.

   • lincz

    Niekiedy, w poszukiwaniu istoty rzeczy rozbijamy się o prawdę, która topnieje pod naporem kolejnej a ta kruszy się i pęka jak zamek z piasku w obliczu nowych faktów wzmagając głód wiedzy i potrzebę dotarcia do źródła.Ki, zapytaj C skąd wzięły się wszystkie byty , bez wyjątku i co było źródłem. Podziękować.

    • Vismaya

     …. dużo rzeczy w tym świecie pęka i pewnie pęknie jeszcze dużo więcej …. porozbijano już nawet takie cząsteczki, które ponoć nie miały prawa pękać … i dzięki mamy jakąś tam fizykę kwantową, co się jeszcze naszym dziadkom nie legło w głowach … a co się ulegnie u naszych wnuków …?
     Ciężko będzie to przyswoić umysłom, dla których świat energii, wibracji, częstotliwości, czakr, kundalini to abstrakcja ….. albo demon … 🙁

    • Wojox

     Tak na skali to jesteśmy w połowie drogi mikro-makro ….
     Dla jednych jesteśmy kaflami dla innych gigantami.
     Czym jestesmy daje do myślenia Ewangelia. Kiedy Jezus wypedzil z głowy nieszczęśnika Legion istot demonicznych. O zgrozo oni wszyscy pomiescili się w jednym człowieku z całym swym umysłowym balastem. To jakby ktoś na 1tb dysku zmieścił Legion 10tb dysków. Czyżby się okazywalo iż jesteśmy wewnętrznym wszechświatem dla nich?

    • ki

     Cześć Lincz. To jest badanie nad strukturą wszelakich podpięć energetycznych pod populację ludzką. Ma to sporą skalę i wiele warstw, jak to zostało zauważone. Osiągnięty został pułap, który świadczy o tym, że realne wyzwolenie może być dopiero po usunięciu podpięć pod pasożyty, jak i pod te „pomocne” byty gromadzące poprzez opiekę nad masami energię wiary po uprzednio ustalanych z podopiecznymi warunkach ich inkarnacji. Okazuje się, że ludzie na Ziemi są w masowej skali obiektem doświadczeń i źródłem pożywienia dla wielu nieorganicznych bytów z przestrzeni kosmosu. Wychodzi na to, że dopiero człowiek pozbawiony umów, kontraktów i podpięć na subtelnych poziomach, staje się wolną jednostką, która sama o sobie decyduje bez żadnych rad i podpowiedzi, prowadzenia za rękę. (Możesz zadać pytanie w komentarzach pod jakąś sesją, jak Calogero będzie miał czas, może odpowie). Jest bardzo duże zainteresowanie, zapisy na sesje są teraz na wiosnę 2017′. Ja będę miał w lipcu.

    • lincz

     Podziękowania Ki. Pozdrawiam.

  • Majestic

   przyciągają, bo fachowiec to robi , zna oblicze świata .

  • Majestic

   a to znacie ? warto to znać kilka części bardzo obecnie aktualne , przekazy od hodowców i ich oblicze https://www.youtube.com/watch?v=I1kP5sWsl0Y

 • czaro

  Podpisać CETA i za nic nie odpowiadać

  Polski rząd bez jakichkolwiek zastrzeżeń i przy akceptacji sił ”opozycji” (w tym wypadku jednomyślnej z nim, podobnie jak w sprawie baz NATO i poparcia dla banderowskiej Ukrainy) – PO, Nowoczesnej, a nawet partii Korwina – wyraził zgodę na umowę CETA w interesie globalnej strategii Waszyngtonu, działającego poprzez Kanadę.

  Umowa pod każdym względem jest, mówiąc językiem politycznej poprawności, niekorzystna nie tylko dla Polski, ale również Europy. Nie tylko ze względu na GMO, ale także z uwagi na bezkonkurencyjny kapitał amerykańskich korporacji. Jest cynicznym oszustwem narzuconym przez neoliberalnych ideologów zmanipulowanym społeczeństwom unijnym przy pomocy słów-kluczy: wolny handel, wolny rynek usług, partnerstwo, inwestycje, zysk, wzrost gospodarczy etc. Towarzyszą im: demokracja, prawa człowieka, wolność i inne twory tego systemu pojęciowego zniewalania, który od czasów Orwella nazywamy nowomową. Jej wyznacznikiem nie jest wymyślanie oryginalnych pojęć w celu osiągania władzy nad umysłami ludzi, ale nadawanie nowych – ukrytych – znaczeń pojęciom już istniejącym. Wiedza o tych znaczeniach nabiera charakteru „mistyki politycznej”.

  Prof. Anna Raźny
  Myśl Polska, nr 47-48 (20-27.11.2016)

  http://mysl-polska.pl/1071

  • Jarson

   Jak macie jakiś link skąd można ewentualnie kupić taki działający i dobry długopis zdrowia, to podajcie proszę.

 • czaro

  Ostry sprzeciw strony społecznej wobec planowanego dopuszczenia przez rząd upraw GMO w Polsce

  Rząd, który ostrzegał przed GMO, właśnie wprowadza uprawy genetycznie modyfikowane – Jarosław Sachajko (Kukiz’15) nie ma złudzeń co do tragicznych skutków takiej polityki. Podobnie zresztą strona społeczna, która podczas wtorkowej konferencji prasowej w Sejmie ostro zaprotestowała przeciwko planom stworzenia w Polsce specjalnych stref upraw GMO.

  – Przez osiem lat PiS mówił, że GMO nie jest dobre – przypomniał Sachajko. – Są dwie niebezpieczne ustawy. Jedna ustawa o nasiennictwie, a druga o organizmach genetycznie modyfikowanych, które będą już procedowane w Sejmie – dodał.
  Rozczarowania polityką nowych władz nie kryje Jadwiga Łopata z Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi. – Od 2004 roku współpracowaliśmy z PiS i jesteśmy zszokowani zmianą polityki PiS jeśli chodzi o GMO – przyznała, odnosząc się do projektu Ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw z dnia 29 czerwca 2016.
  – Art. 49a. Ustanawia się terytorium Rzeczpospolitej Polskiej strefą wolną od GMO z zastrzeżeniem, że uprawę prowadzi się wyłącznie w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze położonym na terenie gminy, dalej zwanej strefą wskazaną do prowadzenia upraw GMO – przypomniała zapis kontrowersyjnej ustawy.
  – Ten projekt przeczy wszelkim obietnicom PiS-u. Ustawa ta jest propozycją Ministerstwa Środowiska. Minister środowiska prof. Jan Szyszko niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO – wspomninała.
  Wskazała, że we wprowadzonej w 2015 roku dyrektywie 402, kraje członkowskie UE otrzymały prawo wprowadzenia całkowitego zakazu upraw GMO.
  Dodała, że wprawdzie decyzję o utworzeniu strefy upraw GMO podejmuje Ministerstwo Środowiska, po uprzednim zasięgnięciu opinii rady gminy, niemniej jest to do obejścia, podobnie jak miało to miejsce ze sprzedażą ziemi. Również zapis o konieczności wyrażenia zgody przez właścicieli gruntów znajdujących się w promieniu 3 km od wspomnianej strefy nie stanowi w jej ocenie żadnego zabezpieczenia, gdyż „można to załatwić za przysłowiową flaszkę”. – Tymczasem wystarczy kilka gospodarstw, żeby zanieczyścić całą Polskę – ostrzegała Jadwiga Łopata, zauważając, że zanieczyszczenie GMO jest nieodwracalne.
  Niepokój rolników budzi również fakt, iż w obecnym projekcie ustawy o nasiennictwie nie ma zakazu obrotu i wysiewu materiału GMO.
  Pyłki GMO mogą przemieszczać się setki kilometrów, więc przewidziana w ustawie trzykilometrowa strefa buforowa nie zapewni bezpieczeństwa. Strona społeczna domaga się wprowadzenia w obydwu projektach zapisów o całkowitym i bezwarunkowym zakazie upraw GMO, zakazu obrotu, rejestracji i upraw nasion roślin GMO, a także wydania odpowiednich rozporządzeń dla służb w celu skutecznego egzekwowania wyżej wymienionych zakazów oraz aby rząd PiS wytłumaczył się przed wyborcami z tej zaskakującej zmiany polityki jeśli chodzi o GMO.

  ANNA WIEJAK

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/opinia/5950-ostry-sprzeciw-strony-spolecznej-wobec-planowanego-dopuszczenia-przez-rzad-upraw-gmo-w-polsce

  • PanSmetek

   Obecne rzady w POLSCE.Od okraglostolowego porozumienia sa jednym ;;;;;PASMEM ZDRADY I ZAPRZANISTWA .Czy to PO PIS PSL SLD NOWOCZESNA czy inna jakas tam partia.To sa SAMI ZDRAJCY.
   Oni doprowadzaja nasz kraj na SKRAJ PRZEPASCI I NICOSCI.
   LUDZIE OBUDZIMY SIE W KONCU.Bo znowu BEDZIEMY MIELI WOJNE …TYMRAZEM Z ROSJA.W czyim imieniu ma byc ta WOJNA.Co nie daj BOZE.W czyim imieniu pytam sie ?
   WONT ZDRAJCY Z POLSKI ;PO,PSL PIS I INNI………..WONT WONT WONT Z POLSKI……JA WAM K.A DAM DEMOKRACJE…NIECH WAS WSZYSTKICH SZLAK TRAFI politycy z piekla rodem.

 • Chudy

  Prasa niemiecka podała o dziwnym przypadku w regionalnym pociągu, jaki odbył się w okolicy Norymbergii 1 grudnia.
  Pasażer źle sie poczuł w pociagu i zemdlał a 2 innych pasazerow zaczęła go ratować , jednak naderemne , bo po przybyciu pomocy w postaci karetki i lekarzy , pasażer juz nie zyl. Jednak dziwne jest to , ze władze następnego dnia nakazały poszukiwać parę pomocników , gdyż jest obawa , ze przy udzielaniu 1 pomocy zarazili się śmiertelną choroba. Na drugi dzień znaleziono ta parę , ale co do rodzaju choroby władze milczą.

  http://www.augsburger-allgemeine.de/bayern/Mann-stirbt-in-Zug-Infizierten-sich-Ersthelfer-mit-Krankheit-id39878752.html

 • kk7qq

  Po niedawnej nietypowej pogodzie w Arabii Saudyjskiej gdy sypnelo sniegiem teraz pustynia Riyadh jest totanie zalana i wyglada jak ogromne morze.

  http://strangesounds.org/2016/12/riyadh-desert-flooded-sea-video-pictures-anomaly.html

  Ciekawe tylko czy bylo to „zamowienie ” ? czy jakies rozgrywki ,czy nieudane ,niezamierzone efetkty uboczne ?

  Jest wiadomym ze przeszlosci Arabia Saudyjska korzystala parokrotnie z pomocy „specjalistow „geoinzynieryjnych ,zamawiajac deszcze .

 • kk7qq

  to do Rodriguez55

 • kk7qq

  Skad tyle jadu i goryczy w Tobie ? skutek uboczny O .D ?

  • Rodriguez55

   Jadem są kłamstwa jak trucizna, rozsiewane przez gadzie sługi.
   Czyli jak cytujesz WP to jest to skutek uboczny zeszmacenia, zdziwczenia, czy czego? Stań przed lustrem, uznaj swój stan; będzie łatwiej. Aj boli. Kogo kocham tego smagam.

 • greg2014

  Przy okazji, osoby posiadające studnię głębinową będą za nią płacić…ponad 180 tys. zł! (!!!)]

  Nie po raz pierwszy to w Polsce próbuje się zniszczyć żeglarstwo jako rekreację, turystykę masową
  (..)
  Podmioty zainteresowane oporem wobec zniszczenia żeglarstwa w Polsce, do którego doprowadzi niechybnie wprowadzenie w aktualnie procedowanym brzmieniu, ustawy Prawo wodne wraz z rozporządzeniami, konsolidują się. Od dłuższego czasu wysyłamy uwagi do projektu w/g procedury dostępnej na stronie legislacji, piszemy pisma do ministerstw ale, przede wszystkim, próbujemy poinformować jak najwięcej osób o tym, co szykują nam „na górze”.

  Najważniejszą sprawą, jest próba wprowadzenia podatku od każdego m. kw. dna akwenu wykorzystywanego do działalności gospodarczej w kwocie 8,90 zł! Nie pomostu, a całości akwenu zajmowanego przez port! Dotyczy to zarówno wód śródlądowych, jak i morskich.
  (…)

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pierwszy-polsce-probuje-sie-zniszczyc-zeglarstwo-jako-rekreacje-turystyke-masowa-2016-12

  Porąbało pis-orów, gdzie nie dotkniesz takie rewelacje!
  180 tysi za studnię!
  To należy do narodu, a nie do was!

 • czaro

  Dołącz do akcji: Warszawa Solidarna z Piotrem Rybakiem

  Cała Polska pali kukły. Wszystkich nas nie pozamykacie! Warszawa

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dolacz-akcji-warszawa-solidarna-piotrem-rybakiem-2016-11

 • kk7qq

  Ekspertka MEN od spraw wychowania seksualnego – prof. Dudziak.

  http://noizz.pl/spoleczenstwo/urszula-dudziak-ekspert-men-co-mowi-o-antykoncepcji/2hv7hp7

  To ona zadecyduje, czego nasze dzieci nauczą się o rodzinie. Czemu boimy się prof. Urszuli Dudziak?

  Znana z dość specyficznych poglądów w kwestii antykoncepcji oraz płodności, stworzy podstawę programową wychowania do życia w rodzinie. Media oraz internauci nieco obawiają się tego, co może znaleźć się w nowym podręczniku do tego przedmiotu.

  Portal wp.pl wylicza ekspertce również inne, dość mało precyzyjne i dyskusyjne wypowiedzi. Według portalu prof. Dudziak miała stwierdzić między innymi, że „Następstwem antykoncepcji są zdrady i rozwody” ,oraz że „Stosowanie prezerwatywy i stosunek przerywany powoduje raka piersi, a kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia choruje”.

  • Rodriguez55

   Następny Kukiz cytuje WP a potem pretensje, że go orają.
   Joj bo chcą wyrugać myślenie o antykoncepcji i tego co jest wynikiem czyli gregowo ” przyjemność pogaństwa” więc komfort się burzy w lewakach.
   A moje marzenia? Kariera? Nie chcę bachora bawić, ja chcę się bawić.
   Springerowskie ścierwa. Jedź nach Berlin jak Ci się tu nie podoba.

   • kk7qq

    Kim jestes Rodriguez55 ? i ile Ci za to placa , od posta czy jak ? 😉

   • Rodriguez55

    Ja się nie pytam kim jesteś tylko rozeznaje to co jest napisane. Gdy iskra pójdzie dowiecie się kim jesteśmy. Szkoda, że tak późno ale tak ma być; narazie możemy tyle, póki prawo ryb się nie dopełni.

    Generalnie od posta i od tego ile osób na liście zapiszę: za każdą taką akcję dostaję ale też tracę – w miarę się to rownoważy.

    Tak, wiem, świr i pomyleniec, nic nie rozumiem z tego co on tu gada.
    O to chodzi przecież?
    Gdybyście byli ślepi, nie mielibyście grzechu; ale odkąd powiedzieliście „przecież widzimy” wasz grzech pozostaje.

    • Majestic

     mi nie przeszkadza co piszesz , i tak Ciebie jak widzę do niczego nie skłonie nakłonię , istota rzeczy jest abyś miał intencje pozytywne , równie dobrze mógłbyś w Rambo wieżyc i uwalniać ten świat od ewidentnego zła i patologi , miara tez jest z kim idziesz w tym kierunku , hasła i idol mogą być ok , ale jak zobaczysz że to wilki w owczych skórach ? zobacz lustro po 3 minucie ,Pozdrawiam https://www.youtube.com/watch?v=navhEY9KOEc

    • Majestic

     „Tańczący z Wilkami „”ostatni Mohikanin” tak to oblicze prawdy to nie są przypadki wypadki https://www.youtube.com/watch?v=kXUzITTTLBo

    • kk7qq

     Majestic @ jestem w lekkim szoku po obejrzeniu obu filmow .

     Ten pierwszy ksiadz mowi super ,zeby takich bylo wiecej ale ten drugi …

     Ksiadz wedlug mnie nie ma prawa byc GEJEM 😉 jesli juz sie zdecydowal na kaplanstwo musi pozostawic wszelkie ciagaty i orientacje w stanie zamrozenia wiekuistego .

     W przeciwnym wypadku ksiadz gej = pedofil .

     Wszysyc geje leca na mlodych chlopcow ,takie sa fakty !
     Znalam sporo z tego srodowiska

    • Majestic

     kk7qq ” niema prawa być gejem ” a czy nie jest wynaturzeniem sam celibat ? z taka koncentracja samców ? to jest chore samo w sobie tak wygląda niby bóg jego oblicze na ziemi ? chcą zwalczać to co sami sieja ?

    • greg2014

     Celibat jest tylko i wyłącznie koncentracją majątku
     bez prawa dziedziczenia.
     Celibat > nie ma dzieci> nie ma spadków.

    • Rodriguez55

     No cóż bracie w majestacie.
     Lecim.
     Kontakt do Ciebie chciałem bo jedyny tu wykazałeś się pokorą, a że jadę na dniach w Polskę chciałem się zobaczyć.
     Zdajesz sobie sprawę, że cała wiedza którą ogarniamy służy ku temu by uzyskać mądrość do życia w miłości, świetle ale także czegoś co wykracza poza zwykły sąd dziesiątki czyli jedenastki – wyzwanie/ moc.
     Jak się zakony żarły między sobą a różnice w teologii były trudne do wypowiedzenia/rozeznania, zostawał już tylko właśnie sąd mocy np rozżażone węgle czy inne wymagające protekcji czy może lepiej „autoryzacji” góry działania.
     Wyzwałeś mojego Króla dlatego chciałem bez udziału ręki udowodnić Ci, że bardzo się mylisz co do niego, lecz póki era ryb trwa widzę, że do tego raczej nie dojdzie – czemu dokładnie? Być może dlatego, że tłum tutaj włoży Cię w strach co do takiego spotkania; na tą minutę ja sam jestem wyzuty z siły – coś komuś dałem wczoraj ale nie spodziewałem się, że koszt będzie tak ogromny.
     Znam wersję o kasowaniu dysków i wiem jak bardzo jest ona „pożądliwa” dla oczu, ale to kłamstwo bo to idzie do pytania „czy pamiętasz”. Z samej definicji nie możesz a to jakie przebłyski możesz mieć to tylko z poprzednich systemów hyperpodziału czy Atlantydy – zważ, że to wciąż ten sam cykl a nie „kasowanie”
     Sodomia Gomoria? To nie tylko homo, pal licho jak tylko to – to usankcjonowanie prawne ofiar z dzieci i wszystko co najgorsze w związku z tym. Masz problem, że pozbył się tego? Przecież większość tu nie zgadza się ze mną ale tu każdy przyklaśnie – dość czegoś takiego czy wtedy czy teraz.
     Wreszcie święte prawo kreatora do jego kreacji. Ja już się próbowałem kłócić i nie da rady, poległem jak wąż. Owner to owner. Możesz spróbować ale to zawsze kończy się na brzuchu.

 • czaro

  Trzymanie na wolności aferzystów umacnia sojusz polsko-ukraiński.

  http://monsieurb.neon24.pl/post/135429,pinior-podziekuj-poroszence

 • nina

  —-JEST SPRAWA !!!!! POLSKA SPRAWA !!!. RUSZCIE DUPY ! z domów !!.
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/135430,cala-polska-pali-kukly

 • sprawdzam

  http://wolnosc24.pl/2016/12/03/teraz-chorwacja-tnie-podatki-kwota-wolna-to-az-27-tysiecy-zlotych-u-nas-tyle-maja-tylko-poslowie/
  Teraz Chorwacja tnie podatki. Kwota wolna to aż 27 tysięcy złotych. U nas tyle mają tylko posłowie
  Przez
  AF –
  3 grudnia 2016
  0

  fot. youtube

  Chorwacki parlament przyjął ustawę, zgodnie z którą od 1 stycznia 2017 roku bez podatku będzie można zarobić w tym kraju 45.600 kun rocznie, czyli 27.100 złotych. Oznacza to, że miesięczne zarobki do wysokości 3800 kun (2260 zł) będą całkowicie zwolnione z danin wobec państwa. Ostatni raz w Chorwacji kwota wolna od podatku została podniesiona w 2015 roku. Wynosiła wówczas równowartość 19 tysięcy złotych. Teraz, po dwóch latach, parlament podniósł ją o kolejne 8 tysięcy zł. W Polsce na taką kwotę wolną mogą liczyć tylko „ciężko pracujący” posłowie.

  Czytaj: Dlaczego posłowie i senatorowie mają kwotę wolną dziesięć razy wyższą od zwykłych Polaków? Morawiecki: Bo ciężko pracują.
  http://wolnosc24.pl/2016/11/29/dlaczego-poslowie-i-senatorowie-maja-kwote-wolna-dziesiec-razy-wyzsza-od-zwyklych-polakow-morawiecki-bo-ciezko-pracuja/

  Jeszcze lepiej zostali potraktowani właściciele firn. Podatek od ich dochodów został obniżony z 20 do 18%, a w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw – do 12%. Zmieniły się też podatki dochodowe dla osób fizycznych. Dolna stawka została podniesiona z 12,5 do 24%, ale dotyczy tylko dochodów powyżej 2260 zł miesięcznie. Górna stawka została obniżona z 40 do 36% i dotyczy ona dochodów powyżej 10.500 zł miesięcznie. Jak widać Chorwacja zmierza w tą samą stronę, w którą poszły Słowacja i Rumunia.

  Czytaj: Polskie piekiełko i słowacki raj. Jak europejski parias został podatkowym eldorado, a europejski prymus podatkowym pariasem [KOMENTARZ]

  Chorwacki rząd spodziewa się, że obniżka podatków i zwiększenie kwoty wolnej zmniejszy budżet państwa i samorządów o ok.2 mld kun (1,2 mld zł), ale dzięki niej wzrost gospodarczy Chorwacji skoczy z obecnych 2,6 na 3,2%. Wypadałoby sobie życzyć, żeby kiedyś nasz minister finansów również zrozumiał, że ciągłe zwiększanie obciążeń podatkowych i oczekiwanie na wzrost gospodarczy nie idą w parze.

  Czytaj też: 100 lat za Rumunami. Anka, pokaż Mateuszowi, jak robi się reformę podatkową [KOMENTARZ]

  • Jan III

   Zastanawiam się czy ktoś na zewnątrz „tego kraju” widzi Polskę jako kraj. Kwota wolna od podatku w wielu krajach jest na poziomie ca.6-7 tyś euro. A u nas co? Zwróćcie uwagę że mimo że jesteśmy w EU to nadal nie wszystkie towary na rynku unijnym są sprzedawane z instrukcją w języku polskim. Spróbujcie znaleźć filmy po za Polską z polskimi tekstami, o dźwięku nie mażę. Generalnie są języki wszystkich krajów europejskich …. po za polskim. Jesteśmy zlewani przez resztę europy z winy naszych „przedstawicieli”. Czas chyba posprzątać.

 • ki

  Przyjrzyjcie się temu, co przemieszcza się z północy, znad Bałtyku nad zachodnią Polskę.
  http://pl.sat24.com/pl/pl/visual

  • greg2014

   Nie na wschodnią?

   • ki

    Nad wschodnią częścią kraju są naturalne, jasne obłoki, nad zachodnią przemieszcza się szara zawiesina chemiczna, widać nawet trasy samolotów po krzyżujących się smugach.

    • greg2014

     Potwierdzam, bo tu mieszkam, całe niebo jest pokratowane.
     Wieczorem zrobi się zawiesina.
     Słońce też ładnie świeci.
     Ale tam na wschód same czyste chmury nie idą.
     Nie ma takiej możliwości.

     https://akademiapolityczna.files.wordpress.com/2016/10/2016-10-04-druga-odpowiedz-z-mon-odnosnie-chemitrails.jpg

    • ki

     Tak, zawiesina będzie opadać na chmury deszczowo-śniegowe i może być jutro metaliczny deszcz ze śniegiem gdzieniegdzie w Polsce. Tym razem ta trucizna przewędrowała znad Skandynawii. Południowe morze Bałtyckie całe pokryte chemią. Codziennie śledzę sat24.com.

    • Stanisław

     To jest tak tak mówi pewne przyłowie – napluj świni w oczy a ona powie że deszcz pada – odnoszę się do skanu pisma jakie internauta greg2014 nam udostępnił.

     Myślę że potrzeba by było takiego cymbała z ministerstwa, armii – niepotrzebne skreślamy – chwycić za przysłowiową mordę i nakierować ja na niebo upstrzone syfem jakie „nieznany” czynnik rozpyla , choć i wtedy też będzie twierdził że czepiamy się o byle co . . .

    • greg2014

     Ale oni o tym dobrze wiedzą i uczestniczą, podpisali
     umowy, wszystko na legalu:

     W ramach paryskiego porozumienia COP21 kraje zgodziły się oficjalnie na stosowanie geoinżynierii.
     http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/w_ramach_paryskiego,p582631705

 • greg2014

  -”Czy jest to pierwsza pisemna wzmianka o Jezusie?

  2000-letnie tabliczki z ołowiu znalezione w odległej jaskini są oryginalne, twierdzą naukowcy.
  Strony z ołowiu, spięte jak segregatory, zostały odkryte w 2008 roku
  Tabliczki sugerują, że Chrystus nie tworzył swojej własnej religii, ale przywracał tysiącletnią tradycję z czasów króla Dawida.
  Sugerują również, że Bóg jakiego czcił był zarówno męski i żeński.
  Nowe badania potwierdzają ich wiek, mówią autorzy, którzy prowadzą kampanię od 2009 r., aby tabliczki były uznane i chronione .

  Napisane przez Libby Plummer dla Mailonline

  Opublikowane: 09:51 GMT, 30 listopada 2016 | Aktualizacja: 05:50 GMT, 01 grudzień 2016

  Starożytny zestaw ołowianych tabliczek pokazujących najwcześniejszy portret Jezusa Chrystusa okazał się mieć około 2000 lat, według ekspertów.
  (…)

  http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3985150/Is-written-mention-Jesus-2-000-year-old-lead-tabliczs-remote-cave-genuine-claim-researchers.html#ixzz4RiHQD7NR

  • Rodriguez55

   Eksperci i naukowcy XD
   Najbardziej lubię jak info zaczyna się od „Naukowcy z NASA…” Bracia Grimm są bardziej wiarygodni niż Greer.
   Nie przywracał a uzupełnił i przedłużył przypominając o dwóch przykazaniach „na których opiera się całe prawo i prorocy”
   Razi.

  • Vismaya

   Jeśli ktoś naprawdę szuka PRAWDY o naukach Jezusa, skąd się wzięły, skąd taki przekaz, powinien przestudiować i lepiej zapoznać się z naukami Krishny i Buddhy …. i wyciągnąć wnioski.

   • Majestic

    no bo tam studiował ale Ten Prawdziwy , dlatego miejscem spoczynku jest Kaszmir , brat tas ten drugi prawdziwa jest pochowany w Japonii , reszta to reptylianski i satanistyczny plagiat .

   • Vismaya

    eee, Majestic …. źle poczytałeś w tej Akashy ….
    nie ten rozdział …. 😉

    • Majestic

     Vismaya a jak Twoja Akasza mówi ? uknułaś Romans z Magdalena i żyli dlugo i szczęśliwie ?

 • kk7qq

  WOJNA TRWA !

  Arabia Saudyjska -jak nigdy dotad ,miliony martwych ptakow na plazy

  Ptaki nadal zawchowuja sie w niezwykly sposob

  video ! 🙁

  http://terrarealtime.blogspot.de/2016/12/arabia-saudita-non-era-mai-successo.html

  -ok 2 miesiace temu setki martwych ptakow spadaly na autostrade w Nieczech


  Najbardziej perfidnym ze sposobow jest
  taki rodzaj wojny ,ktorej nikt nie dosterzga
  —–
  Zdepopuluja ,wytluka ,wypryskaja rak robactwo

  • greg2014

   Tam nie ma nic o martwych ptakach chyba..?

   • kk7qq

    Greg2014 @ masz chyba racje ,dzieki 😉 zle przeczytalam ,chodzilo o to ze zebraly sie w jednym miejscu …..mimo wszytsko bardzo dziwne.

    Co nie zmienia faktu ze co rusz gina tysiace ,miliony ptakow ,zawsze pisza podobnie w takich przypadkach „z nieznanych przyczyn „

    • greg2014

     Tak, dziwne, raczej nienormalne i zastanawiające.
     I dużo ginie, fakt.
     Link ciekawy, film 😉

 • kk7qq

  Dziwaczna burza „bio Warfare” zabila 5 osob w Kuwejcie ,zaledwie kilka dni po podobnej burzy ktora nawiedzila Australie zabijajac szesc i pozostawiajac tysiace hospitalizowanych .

  Zginelo pieciu robotnikow emigrantow z powodu „powaznych atakow astmy” podczas szalonych burz ,ulewnych deszczy w ubiegly piatek w Kuwejcie .

  Spekulacje wzrastaja – zjawiska pogodowe moga byc spowodowane jakimis biologicznymi srodkami bojowymi testowanymi na ludziach !!!

  http://yournewswire.com/bio-warfare-storm-kuwait/

 • kk7qq

  Niemcy – „Porno w szkolach podstawowych juz wkrotce dla dzieci od 8 lat.”

  http://qpress.de/2016/12/01/pornos-demnaechst-fuer-grundschueler-ab-8-jahren/

  tzn .juz mamy wczesne ” nauczanie „ale ma byc jeszcze bardziej „obrazowo”

  Moje dziecko mialo wczesne sexualne nauczanie wlasnie w wielku 8 lat 🙁
  ja naiwnie mialam nadzieje ze rodzice sie strzykna ,ze choc kilka osob pojdzie do szkoly ,do nauczycieli ,dyrektora itp .Nikt sie nie zainteresowal ! Bylam jedyna matka ktora poszla do szkoly i powiedziala co o tym mysli . Pani uspakajala i zapewniala tylko ze jest to absolutnie delikatnie przedstawione … W rozmowach z innymi rodzicami uslyszalam tylko ,ze moze to i dobrze jak dzieci beda mialy wczesniej takie lekcje , ” wiedze” na ten temat .

  Pedofilskie programy wczesnej seksualizacji dzieci ,wychodza od politykow-pedofilii ! 🙁

 • ki

  Donald Trump będzie jednak postępował wg zaleceń tajnych, gnostyckich organizacji sił ciemności sterowanych przez pasożyty. Będzie dalej kontynuowane wspieranie Izraela. Zamęt m.in z pedofilią na światową skalę jest tworzony po to, żeby odwrócić uwagę mas od tego, co rzeczywiście dzieje się za kulisami – przetasowania pozaziemskich sił wpływających na populację planety. Trwa spektakularne przegrupowywanie się w strukturach służb w ramach teatru, którym żyje teraz cały internet, a co daje dużo pożywienia w postaci negatywnych emocji związanych z wściekłością ludzi stykających się z newsami (zwłaszcza o molestowanych dzieciach). To zamieszanie nie sprzyja wcale wewnętrznej ciszy i spokojnemu identyfikowaniu niematerialnego źródła patologii. Kolejnym etapem będzie (w ramach wytycznych), tworzenie napięć w stosunkach z perskim Iranem – prastarą nacją, której obawiają się żydzi. Będzie też celowe pogarszanie stosunków z Chinami, co rozkręci wojnę ekonomiczną. Dlatego teraz Chiny szukają nowych rynków do współpracy m.in w Europie Środkowej (jedwabny szlak). W kwestii rządu Polski nie ma sensu się wypowiadać, wszystko widać, jak na dłoni nawet bez potrzeby zaglądania w eter. Chaos jest tworzony przez to, czego pozornie nie widać. Odcięcie się od źródła, które to wszystko napędza, tę produkcję żywności w postaci energii, jest jednym sposobem na wyzwolenie. To, co nazywają „czakrami” w środowiskach „rozwoju duchowego” też jest sztuczną instalacją, która służy do kontroli.

 • szofer

  Co właściwie widać na tym załączonym zdjęciu? Ktoś mi wyjaśni?

 • Stanisław

  Ta straż z wiejskiego koryta też powinna tak zostać wyniesiona z tego chlewu gdy przyjdzie odpowiedni dzień, wszystkich którzy stali, stoją za polityką handlu dziećmi, zubożenia rodzin i przez to zabór dzieci – rozbicie rodzin – też do rozliczenia i zapłaty – kilka gram wiadomego specyfiku i spokój po wsze czasy.

  Jednak nie dokonamy tego gołymi rękami i w samotności – tylko pospolite ruszenie i przyłączenie się wojska i policji do tłumu coś da, chyba że weźmiemy przykład z wroga ( swołocz o której tu już dawno mówimy ) i jej metodami wyślemy w kurs po kraju Naszego Seryjnego Samobójcę, który powoli acz systematycznie będzie tę rakowatą tkankę z Polskiego organizmu wycinał.

 • kk7qq

  Dlatego sie czasem wydaje ze takiej potwornosci rozumny czlowiek by nie uczynil ze musza to byc nie -ludzie jak napisala Ania 🙁 ale wiec kim oni sa ?

 • lincz

  Parafianie mówią dość!Proboszcz wyrzucił 9-latkę z kościoła.https://www.youtube.com/watch?v=q4xf2nJS1Nw

  • greg2014

   Czym się kierują takie s-syny?
   Co dziecko winne?
   Ludzie sami powinni zrobić z tym porządek, a będzie jak zawsze.

  • Rodriguez55

   Hehheh jest kozak, egzekwowanie teologii w 100%. Teraz powinna być ekskomunika dla tego „rodzica” Przerywa sacrum, brawo.
   Wgl to co niby się dzieje, przecież dla was pogan komunia to krakers, także co dziewczynę omija?. Ona i tak nie kontaktuje więc w samej niewinności jest bezpieczna a komunia to odpowiedzialność.
   Drogi świętości kk zostawcie kk-każdy dostanie sprawiedliwie; nie uczestniczycie w prawdzie tylko w przyjemności pogaństwa i tam zostańcie xD

   • greg2014

    ==Wgl to co niby się dzieje, przecież dla was pogan komunia to krakers, także co dziewczynę omija?.
    Ona i tak nie kontaktuje więc w samej niewinności jest bezpieczna a komunia to odpowiedzialność.==

    Dlaczego Admin to toleruje???

   • kk7qq

    odnosnie rytualow – Wychowana w katolickiej wierze zawsze cos mi niepasowalo 😉
    Teraz dobitnie razace sa dla mnie te cale koscielne maskarady i ja wcale niezamiezam brac w nich NIGDY WIECEJ udzialu ,nie chce spozywac „ciala Chrystusa” ani pic „jego krwi”.
    Bedac teraz przy temacie pedofilii ,satanistow .dokaldniej sie wczytawczy w rozne praktyki okultystyczne i wglad czym zajmuja sie satanistyczne elyty ,koscielne RYTUALY sa dla mnie niczym innym jak aktem kanibalistycznym ,skladnie ofiary na koscielnym oltarzyku .

    Ciekawostka ,w ktoryms z filmow zeznan ofiar pedofilii z Francji ,parokrotnie wymieniono zdanie ze czesc dzieci byly przetrzymywana w jakims starym kosciele, w podziemiach znajdujacych sie pod oltarzem 🙁

   • Rodriguez55

    Też mi nie pasowało, póki nie dotarło, że to najwyższa forma kościoła z siedmiu więc jest najbardziej hmmm ugrzeszona? Odwrócony okultyzm satanistów tu właśnie znajduje swój nie odwrócony początek – komunia. Dlatego atak jest największy

 • czaro

  [UWAGA❗] Posłowie PiS, PO i Nowoczesnej odrzucili dziś poprawkę Kukiz’15 dotyczącą zakazu obrotu nasionami GMO. Oznacza to, że od teraz handel nasionami GMO będzie w Polsce legalny. To zniszczy polskie rolnictwo! Oto partiokracja w pełnej krasie – ręka w rękę przegłosowują anty-obywatelską ustawę. Apelujemy o udostępnianie!

  Szczególnie skandalicznie zachowało się PiS. Rządzący przeczą sami sobie – mówił w Sejmie poseł Kukiz’15 i przewodniczący sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi Jarosław Sachajko. – PiS będąc jeszcze w opozycji obiecywał Polskę wolną od GMO, dziś przepycha ustawę o nasiennictwie, która zezwala na obrót nasionami genetycznie modyfikowanymi. To zrujnuje polskie rolnictwo!

  Poseł Norbert Kaczmarczyk przypomniał, że to nie pierwsza niespełniona obietnica partii rządzącej – To jest prawdziwy obraz polityki PiS. Dyscypliną partyjną łamie się kręgosłupy moralne posłów – dlatego na komisji głosują za poprawką, a w Sejmie ci sami posłowie głosują przeciw. Gdzie teraz są wasze obietnice? Politycy Kukiz’15 jako jedyni byli w całości przeciwni jakiemukolwiek wprowadzaniu GMO w Polsce! #StopGMO

  https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/?pnref=story

  • sprawdzam

   Bardzo ważna, choć smutna, informacja.
   W pełni zasłużyła na czerwony kolorek. Ale jak Tobie udało się go zrobić?

   • czaro

    Wkleiłem z fejsa, nie znam patentu. Może ktoś zna ?

    https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/?pnref=story

    • sprawdzam

     Weszłam na ten pejsowy link i doczytałam przez szparę, że „propozycję dorzucenia posłom 25 000 zł na sport i rekreację”.

     Wrzuciłam ten tekst do wyszukiwarki i …

     „Poseł Tyszka informuje: posłowie dostaną 25 tys. zł na majtki, koszulki i trampki. Wcześniej dostali po 50 tys.!
     Przez
     Radek Piwowarczyk –
     2 grudnia 2016”
     http://wolnosc24.pl/2016/12/02/posel-tyszka-informuje-poslowie-dostana-kolejne-25-tys-zl-na-koszulki-i-trampki-wczesniej-dostali-50-tys/

    • greg2014

     Dostają premie za GMO. szczepionki, przepisy o świniach
     i inne.

    • greg2014

     I bez podatku, bo to z funduszu zakładowego 🙂

    • sprawdzam

     A tak nota bene, ile jest w skali kraju takich absurdalnych wydatków.

     Raz do roku, My Naród Polski, powinniśmy być informowani o każdym nawet najmniejszym wydatku instytucji państwowych (Sejmu, Senatu, każdego ministerstwa – wszędzie tam, gdzie wydawane są pieniądze z podatków)❗❗❗❗❗❗

     W dobie komputerów to nic trudnego.

    • greg2014

     Jest znacznie gorzej!
     Te wszystkie fundacyjki, dotacje, euro-fundusze
     to kasa dla znajomych.
     Bo tu nie zarabiają otrzymujący.
     Musza brać kredyty, płacić ZUS-y bez zwłoki.
     A bez ryzyka olbrzymia armia darmozjadów pobiera wysokie
     apanaże z pełny,m zabezpieczeniem, urlopami itd.
     To są beneficjenci faktyczni.
     U nas już chyba z 3 mln darmozjadów z tego żyje + rodziny.
     Niczego tu nie sprawdzisz.

    • sprawdzam

     Powiedziałam:
     „wszędzie tam, gdzie wydawane są pieniądze z podatków”

    • greg2014

     Z podatków.
     Wpłacamy do unii, oni nam to ‚oddają’ a potem
     zabierają pasąc po drodze darmozjadów.
     Nieźle zorganizowana piramida z bankami dodatkowo.
     To wszystko to naczynia połączone.
     Niskie pensje, kwoty ”wolne” od podatku itd.

    • sprawdzam

     Skoro z podatków wpłacamy do unii, to również o rozchodowaniu stamtąd dotacji powinien być Naród informowany.
     Nie zawężaj Greg2014

    • sprawdzam

     Tak samo rozliczone przed Narodem powinny być wydatkowane środki z wszelkich kredytów, bo spłata tych kredytów odbywać się będzie (jak będzie!) z podatków.

    • greg2014

     Nie zawężaj Greg2014==

     Nie zawężam, próbuję wskazać że to jest NIESPRAWDZALNE.
     Za dużo nóg i gęb nienapasionych w tej ośmiornicy.
     Banksteria rządzi.

    • greg2014

     Moderacja.

    • greg2014

     Nikt nie będzie się rozliczał przed Narodem.
     Tu oni rządzą.
     Lepper próbował i go nie ma.

    • sprawdzam

     Ale naszą powinnością (POWINNOŚCIĄ) jest żądać!

    • greg2014

     Masz uśmiechniętą facjatę z dłuuuugim nochalem w pierwszym filmie.
     Co chciałabyś od niego zażądać??

     Tamten tylko poprosił i co?..

    • sprawdzam

     Tchórzostwem niczego nie zmienimy!
     Strach Ciebie obleciał, czy może stanąłeś  po drugiej stronie barykady?

    • sprawdzam

     O jakim nagraniu i o jakiej facjacie napisałeś?

    • greg2014

     Tchórzostwem niczego nie zmienimy!==

     Chyba się nie rozumiemy.

    • sprawdzam

     <i."Masz uśmiechniętą facjatę z dłuuuugim nochalem w pierwszym filmie."

     I gdzie tam mam uśmiechniętą facjatę z długim nochalem?
     Jak mamy się zrozumieć skoro akie farmazony tutaj wygadujesz?!

    • greg2014

     „Masz uśmiechniętą facjatę z dłuuuugim nochalem w pierwszym filmie.”

     Masz uśmiechniętą facjatę Terleckiego jako przykład lekceważenia pytającego, którego szarpią.
     Krótkiej kichawy nie ma.

     Czego tu nie rozumiesz?

    • sprawdzam

     Co nie znaczy, że mamy siedzieć cicho!

    • greg2014

     Mylisz pojęcia.
     PARADOKSALNIE NAJWIĘCEJ POLSKOŚCI MIELIŚMY DO 1989 roku!
     Potem po opanowaniu przez jewrei co roku jest jej mniej.

     Nie widzisz tego czy udajesz?
     Nie chcesz siedzieć cicho to siedź głośno.

     Jedyny logiczny sposób ROZSĄDNEJ ZMIANY zaproponował Jabłonowski w ruchach oddolnych, trochę Kukiz.

     I żeby było komiczniej z Jabolem współpracuje jewrej Braun!
     Tu sobie możesz pisać ale sb-cja kontroluje wszystko.
     Rozsądku życzę.

    • sprawdzam

     No i przy okazji zobacz sobie, jak stosunek ma Jabłonowski do Piłsudskiego.

    • greg2014

     Wiem jaki ma.
     I to są nasze ”alternatywy”.
     Czyli nie ma żadnej, na teraz.
     Wszystko mają pod kontrolą.

    • sprawdzam

     Wiem jaki ma.
     I to są nasze ”alternatywy”.
     Czyli nie ma żadnej, na teraz.
     Wszystko mają pod kontrolą.

     Nie siej defetyzmu. Już tu tacy byli i słuch po nich zaginął.
     Proponujesz nic nie robić bo z nochalami wielkimi się uśmiechają. To nie nowina. My Naród musimy robić swoje. A przede wszystkim PYTAĆ. PYTAĆ i opisywać ich działania i zaniechania.
     A jak za próbę uzyskania odpowiedzi osoba jest szykanowana, to ogół powinien za nią stanąć murem, tak jak choćby za Justyną Sochą.
     Co dzieje się w tej chwili z panem Pawłem Bednarzem?

    • greg2014

     Twierdzę, ze nie ma instrumentów do działania.
     Przynajmniej na teraz.
     I nic się nie zanosi na zmianę.
     Nie defetyzm a realizm.

    • sprawdzam

     Przecież rządzącym właśnie zależy na takich postawach, którą Ty właśnie tutaj reprezentujesz, bo wtedy mogą wszystko.

    • greg2014

     Bez rozwiązań ekstremalnych (siłowych) nic się nie da zmienić.
     Mamy internet (jeszcze) i 3 mln. Ukraińców na karku, ich przyjaciół z lewej (RFN) i Rosję po prawej, która mogłaby być naszym sojusznikiem, ale nie jest i w tych warunkach nie będzie.
     Jak tego nie rozumiesz, to ja nic na to nie poradzę.
     Chyba że chcesz słać protesty, które lądują (wszystkie)
     w kiblu.
     Szkoda czasu na dalszą dyskusję.

    • sprawdzam

     Świadomość jest najważniejsza, a nie rozwiązania siłowe.
     A tę pytaniami można budzić.

   • czaro

    Jak widać nasi sejmowi piłkarze i piłkarki to prawdziwi profesjonaliści.
    Pozazdrościć ich mogłoby im wielu krajowych zawodniczeki zawodników.

    Ale to powinno nagłośnione być na cały Kraj.

    http://wolnosc24.pl/2016/11/29/to-jest-dopiero-bezczelnosc-poslowie-pozostawili-sobie-30-tysiecy-zl-kwoty-wolnej-od-podatku-poprawka-klubu-kukiz15-odrzucona/

 • czaro

  Matrix Reaktywacja – Rosja w NeuroNecie

  Galina Carewa, reżyser wielu filmów, w tym głośnego dokumentu o broni klimatycznej i programie HAARP, który stworzyli Amerykanie. Opowiada w Pravda.Ru jak fantastyka naukowa staje się dziś przerażającą rzeczywistością. Mówi o próbach przemiany ludzi w biologicznych robotów.

  https://treborok.wordpress.com/matrix-reaktywacja-rosja-w-neuronecie/?preview=true

 • czaro

  TK łamie prawo (wybór kandydatów bez kworum), bo 3 sędziów wybranych przez PiS nagle postanawia się „rozchorować”. Paradna parodia sądu konstytucyjnego!

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03454-Paradna-parodia-Trybunalu-Konstytucyjnego.htm

 • Rodriguez55

  Hehheh co jest owner nie ma czasu i z filmów już dajesz zdjęcia? Tani ring xD Ośmieszasz temat choć tu nie wiem szczerze po co bo nawet żołnierze antychrysta powinni mieć umiar. Choć… No przynajmniej gafy robisz xD
  Fundacja Bednarza odkąd istnieje nie złożyła ani jednego oświadczenia. Typowe dla „graczy”
  Ale wiemy, że nie o to chodzi.
  Grunt się pali więc lecisz jak ścierwa z PO – może się ktoś nabierze. Nie zniszczycie tego rządu. Jeszcze jakby wasi się tak nie żarli między sobą, ale tam każdy dołki pod każdym. Jeszcze jakbyś żył gdzieś na lewaczczyźnie – zrozumiem – ale tu? Przecież będziecie traktowani…hmmm, nie można tego nazwać traktowaniem XD Choć jak mam się spodziewać jakiegoś procesu logicznego po czcicielach lucyfera,
  No w każdym razie żołnierzyku, szykuj się na meeting, Zanim wasz król przyjdzie i nas pozabija damy wam takie samsonowe piekło, że zanim czkawka minie to Jezus wróci z torpedą w ustach. Ani sek nie nacieszycie się tymi „cudami”. Jeszcze chwila tik tak tik tak.

  • Admin

   Nie rozumiem o czym ty mówisz?! Człowieku, i ty masz być wierzącym katolikiem?!
   Przecież rozgrywka pomiędzy PO i PiS nie ma tu nic do rzeczy! Dzieci giną od wielu lat, czy przy sterze był PiS czy PO.

   • greg2014

    Oni wszyscy są ”wierzący” 🙂 😉

   • Rodriguez55

    Wszędzie gdzie dzieje się w imieniu Jezusa duch św działa. Nie przepadam za katolikami bo większość broni oczywistych indoktrynacji zwłaszcza demona „Maryja” =666(ma być maria)
    19 Znam twoje czyny, miłość, wiarę, posługę i twoją wytrwałość,
    i czyny twoje ostatnie liczniejsze od pierwszych,
    20 ale mam przeciw tobie to,
    że pozwalasz działać niewieście Jezabel14,
    która nazywa siebie prorokinią,
    a naucza i zwodzi moje sługi, by uprawiali rozpustę14

    Dobrze czujesz o czym piszę; obiecali 1000 lat, nie będzie nawet 7. Te wszystkie manipulacje tu – nawet nie zauważyłeś, że stałeś się tym z czym walczyłeś. Uciekaj stąd lepiej, z daleka przypatrz się co się będzie działo, potem wór pokutny i wracaj i proś o przebaczenie tą ziemię bo sprowadzona tu ciemność odwróci się przeciwko wam. Zdrajcy własnej ziemi w 9 kręgu osobiście tortury od smoka odbiorą. Jeszcze masz czelność po smoleńsku przyrównywać po do pisu.
    Jesteś na liście i szybko rośniesz w priorytetach. Fart Twój polega na tym, że dajemy jeszcze jedną szansę wdg prawa miłosierdzia. Czarni własne dzieci wydają, a trzymają innych póki użyteczni;
    Staniemy ryj w ryj i zobaczymy czy będziesz dalej taki pasjonat MTK; on Cię nie uratuje. Zresztą z nim też jest zaplanowany meeting. Bez udziału ręki frajerzy.

   • greg2014

    Co jest z tą moderacją?

   • Franek

    Marku drogi, dla dobra nas wszystkich bądź uprzejmy i zablokuj tego durnia. Nie dość, że jego styl pisania to kompletny brak stylu, to jeszcze wqr..ia głupotami jakie wypisuje. Ma non-stop coś do dodania. Trzeba się przedzierać przez te jego wcinki. Pozdrawiam.

   • Rodriguez55

    Franek powiedział frankly;
    Panie P razi mnie po oczach prawda, choć nie wiem czemu, weź zablokuj bo demony mną targają.
    To nie do Ciebie więc z czym masz problem. A czekej masz udział w kłamstwie więc również do Ciebie.
    Jeszcze parę dni i spadam więc zdzierż i mnie nie karm.
    Czym więcej kłamstwa tym większy opór.

  • Hanna Trochimiuk

   Rodrigez czy jak Ci tam. Ja na swojej witrynie bym Ciebie z bańki zablokowała za takie chamstwo. Dzieci giną, a mało tego, ze giną, to są w to wmieszani w Polsce politycy, kuratorzy, sędziowie, prokuratorzy, MOPS-y i wszystkie denominacje religijne. Miałam spotkanie z grupą osób, która ma mega wiedzę w tym temacie i nawet padły konkretne nazwiska.

   To nie tylko dzieje się na zachodzie. Np Marsze dla Chrystusa Króla to dopiero jest przekręt i mafijne powiązania. A pies Wam mordę lizał, niedojeby. Dzieci giną do burdeli, na tanią siłe roboczą, na organy oraz na orgie satanistyczne, a Wy pod tak ważnym postem pierdolicie o długopisach jakiś albo innych pierdołach. Puknijcie się w swoje puste czaszki.

   • Vismaya

    Hanna Trochimiuk… no i jak ty śmiesz tak poniewierać tą iskrę, która wyszła z ziemi polskiej 😉 …

    jeszcze się dobrze nie rozpaliła a już pokazuje swoje pazury …
    a jak się rozpali to dopiero w piecu nam napali ….
    chyba nikt nie ujdzie żywcem ….

    uciekaj kto możesz, póki czas …. 🙁 …
    tylko z takim Jezusem to ja nie chcę …. nawet za dużą nagrodę.

 • Wojox

  Widać że temat dzieci-mordy rytualne im baaardzo nie leży ….
  A to jest papierek lakmusowy ich działań.
  Pamiętacie ta afera co kobitce niby dziecko upadło. Cała Polska wtedy mentalnie składała ofiarę żalu niecnym siłom. Czerpali do woli z rytuału uśmiercenia dziecka… Procesje itp…..

 • sprawdzam

  Marku, wyłącz automatyczne uruchomianie filmiku.
  Słucham w tej chwili innego nagrania, czytając jednocześnie MP i przy każdym odświeżaniu MP muszę lecieć na początek i wyłączać filmik.
  Wkurzające!

 • Brawo za odwagę dla tego dzielnego człowieka!

  Oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa – ostatnie skandale pedofilskie w futbolu brytyjskim i w Norwegii, przecieki z Wikileaks o seansach Podesty i Abramovitz, o „ofiarach dla Molocha” współpracowników Clinton to tylko czubek góry lodowej.

  Oby nie próbowali tego przykryć wywołaniem jakiejś globalnej katastrofy: epidemii, krachu na giełdzie, tsunami, trzęsienia ziemi, uderzenia asteroidy, zniszczenia sieci energetycznej, zatrucia wód.

 • czaro

  Czy już wiecie po co Czekoladowy Dżoł przyjechał do „psich synów”…

  http://trybeus.neon24.pl/post/135413,czekoladowy-dzol-z-wizyta-u-psich-synow

 • tojato

  http://youtubeinmp4.com/
  ściąga wszystko z youtube’a, nawet jak film jest cenzurowany w danym kraju np w Niemczech.