Czy to możliwe – 34,000 mordów rytualnych w Polsce?

[Uwaga – wyszło mi, że dzisiaj mają się odbyć 3 imprezy satanistyczne w Polsce z ofiarami dziecięcymi. Największa w Nysie z udziałem 7-mioro dzieci i ponad 40 osób, w Dąbrowie Górniczej – 4 ofiary, 30 uczestników i w Hańczy – 1 ofiara i 9 uczestników. Mam dokładne adresy, ale nie mogę ich ujawnić z uwagi na niepewność diagnozy wahadełkiem. Mam jednak ujawnić te miasta gdyż zapobiegnie to być może zbrodniom]

img9-1Długo mi ten smutny temat chodził po głowie. Czas ku temu najwyższy by zająć się ofiarami mordów rytualnych, o których prawie nikt nie mówi. Oficjalnie w Polsce ginie 3,5 tysiąca dzieci rocznie, to nie jest wiele, szczególnie jak porówna się do USA, gdzie badania w 1999 roku wykazały, że co półtorej minuty ginie jedno dziecko, tj. 797,500 dzieci w ciągu roku!*

Były szef FBI w Los Angeles, po gruntownym śledztwie prowadzonym przez wiele lat, mówił o 500,000 ofiarach mordów rytualnych – dzieciach mordowanych z niezwykłym okrucieństwem, wcześniej gwałconych, torturowanych, obdzieranych ze skóry, którym łamano kończyny, przypalano je itd.
W internecie niewiele jest zeznań ofiar w postaci nagrań, a te które są przyprawiają o dreszcze. Jest ich mało, bowiem olbrzymia klika satanistycznych pedofilów – masowych zbrodniarzy od czasu afery w Boys Town stara się by nie pozostawić śladu. A te dziecięce ofiary wołają o pomstę.

Zastanawiałem się w jaki sposób można by dotrzeć do informacji o mordach rytualnych w Polsce. Przecież nikt mi nie powie, że u nas nie ma pedofilów i satanistów. Od niedawna używam wahadełka – ciekawego narzędzia do komunikacji ze światem niewidzialnym, także do diagnoz zdrowia, wyszukiwania wcześniejszych wcieleń, badania aury, badania energii życiowej w bovisach itd.

O ile badania liczbowe i procentowe oraz te z odpowiedziami TAK lub NIE, są dość proste i nieźle mi idą(wielu z was doceniło moje diagnozy aury), to pytania słowne, tzw. literówki, są bardzo trudne i niebezpieczne. Kilka razy musiałem sięgać do pomocy znajomego egzorcysty, gdyż przystępowałem do nich nieoczyszczony, a i pomieszczenie było nieprzygotowane. Tak, demony i przeróżne byty istnieją i potrafią rozmawiać przez wahadełko. Mam na to świadków, że te byty potrafią mieć nawet poczucie humoru, nawet w sytuacjach, które nie są wesołe.

Dzięki pomocy przyjaciół nauczyłem się w końcu oczyszczać i weryfikować dokładność komunikacji. Wynosi ona po oczyszczeniu ok. 80%, co uważam nie jest źle. Jest to jednak ocena subiektywna, należało by przeprowadzić szereg eksperymentów by zweryfikować na ile rzeczywiście można polegać na wahadełku.

Z uwagi na niepokojące wyniki zdecydowałem się jednak na opublikowanie części moich badań odnośnie mordów rytualnych w Polsce. Informacje jakie uzyskałem są następujące:

W zeszłym roku zamordowano 34,000 dzieci, w tym ok. 25,000 było z Ukrainy, 5300 z Polski. Jest to całkiem realna liczba, skoro w USA ginie ok. pół miliona. Sprawdziłem niektórych znanych polityków, duchownych i ludzi mediów, niestety – wahadełko pokazało mi, że kilka znanych nazwisk to są sataniści mający na swoim koncie po kilkaset mordów rytualnych. Są to ilości – polityk 1 – 432 ofiary, polityk 2 – 542, polityk 3 -457, polityk 423 i na tym nie koniec. 24% znanych polityków to pedofile.
Jedna znana postać medialna 787 ofiar, dwóch duchownych po ok 240 ofiar.

Niektóre postaci w internecie też sprawdziłem, od razu wyskoczyło mi, że jeden zamordował 457 dzieci, a drugi 654!  Zaznaczam, że wszystko to oczywiście z dużym znakiem zapytania – to są wszak tylko wskazania wahadełka, które kontaktuje się z moim wyższym „JA” i przez to prawdopodobnie ze Źródłem czyli tzw. Bogiem. Wskazania te powtarzają się u mnie, z niewielkimi odstępstwami, mam potwierdzenie od dwóch bioenergoterapeutów co do kilku nazwisk, że sumy podane przeze mnie się zgadzają z ich oceną.
Cóż, idąc tropem nazwisk zadałem pytanie – co się stało w ofiarami? Jedna z odpowiedzi wskazywała na to, że zwłoki były rozpuszczone w kwasie solnym, ale też pojawiło się kilka lokalizacji. Podam je takie jakie udało mi się odszyfrować ze wskazań wahadełka.
Wałbrzych Legnicka 76 – ofiary pogrzebane pod płotem, Kraków – Nikodem (k. Przedszkola nr. 180),
Warszawa, Korytnicka 127, koło dębu, Lasy Kabackie, przy ul. Prawdziwka, 1 przecznica następna za ul. Muchomora idąc na zachód. Pojawiły się jeszcze inne adresy, jak na południe od Kąty Barycza – Letnisko, czy też w Kalwarii Zebrzydowskiej i Świdnicy, a najwięcej zwłok ma leżeć w miejscowości Rokitnik. Sprawdzałem wahadełkiem jadąc po mapie tych miejsc – wyraźnie się wychyla w kierunku podanych adresów. Zadając zadanie wahadełku by szukało cmentarzy zamordowanych w mordach rytualnych dzieci i szukając po mapie znajduję wiele takich miejsc w całej Polsce!  Bardzo proszę osoby zajmujące się radiestezją o weryfikację – czy jest to możliwe.

Mam i kilka nazwisk ofiar, jak Robert Lisiecki 4 lata, zamordowany w 2014 r , Pojerska Katarzyna lat 5 zamordowana w 2010 roku, Robert Michalski lat 7.

Zapytałem też „wahadełka” o adopcje zagraniczne – ok 54,000 dzieci było wywiezionych z Polski w 2016 roku, z czego 40% już nie żyje – zostały zamordowane w mordach rytualnych. Jako główny kraj odczytałem Izrael.

* Odnośnie zaginionych w USA, zob. http://www.bbc.com/news/magazine-32386685

106 komentarzy Czy to możliwe – 34,000 mordów rytualnych w Polsce?

 • Mars

  Czy to jest możliwe że oni przekazują dalej jakby odpowiedzialność energetyczna za to na całość planety??

 • Thotal

  wahadełko to zwykłe narzędzie, czy młotek jest piekielny…?

 • Thotal

  nienormalne to są MORDY!!!

 • Qwerty

  Człowieku, jesteś hm, nie normalny.

 • Maciej

  Wahadelko do nic innego jak diabel ktory jest wszechwiedzacy lecz nie zna przyszlosci, celem diabla jest wpetac czlowieka w jak najwieksza ilosc grzechow i zagarnac go po smierci na wiecznosc, Ksiega Kaplanska 19: 26 Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów.
  31 Nie będziecie się zwracać do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rady, aby nie splugawić się przez nich. Ja jestem Pan, Bóg wasz!

  • Admin

   Tiaaa, ci co mają coś do ukrycia będą robić z dostępu do wszechwiedzy diabła. I wysyłają demony by tego pilnować – taka jest prawda. A ci z otwartym sercem nie mają się czego obawiać. Mnie żaden demon nic nie zrobi, próbowały i się przejechały.
   I mam zamiar dalej ujawniać co będę odkrywał. Uwierzcie mi, to dopiero była rozgrzewka.
   G.W. Bush 5427 zamordowanych dzieci w mordach rytualnych! A są i tacy co zamordowali ponad 7 tysięcy!!!
   W Polsce rekordzista ma 1463 dzieci na koncie. Nazywa się Eugeniusz P.

 • Thotal

  oglądałem filmik o wahadłowcu p. Popko,

  już wiem dlaczego może mieć niskie noty u Marka,
  gruby łańcuch noszony na szyi odcina górne czakry od serca,
  podobnie czynią sędziowie, albo smutni panowie przychodzący po dług.
  Niewiem jaki ma cel Popko, ci pozostali ze względu na zawody,
  muszą być pozbawieni współczucia.

  • Admin

   Pozwolę sobie wypisać to co widzę w tej chwili u Z. Popko:
   – zasięg aury 35%
   – 1 czakra 75%
   – 2 czakra 10%
   – 3 czakra 40%
   – 4 czakra 45%
   – 5 czakra 12%
   – 6 czakra 10%
   – 7 czakra 40%
   Moim zdaniem bardzo złe wyniki. Wychodzi mi, że przyczyną są m.in. cieki wodne. 4 odpromienniki Józefa z Wrocławia (chyba najlepsze na rynku – chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie monitorpolski@yahoo.com) poprawią mu wyniki o 70%. 6 odpromienników o 100%. Cieki muszą być bardzo mocne.
   P. Popko nie morduje dzieci, nie gwałci ich. Ale jest coś dziwnego w jego wierzeniach, o czym nie będę tu pisał. Ma „kontakt” – tyle napiszę.