David Icke o Pizzagate – uważajcie by dokładnie sprawdzać informacje

ickeDavid Icke wypowiedział się wczoraj na swoim kanale na temat afery Pizzagate. Nie jest to dla niego nowość, o satanistycznych praktykach elit wie już od 20 lat. Jak twierdzi, jest jeden wielki pedofilski krąg. Wszystkie mniejsze kulty są połączone. Nie jest przypadkiem, że afery pedofilskie, które wychodzą w różnych częściach globu mają bardzo podobny przebieg i podłoże. Rdzeniem jest pedofilski satanistyczny krąg, gdzie dokonuje się mordów rytualnych na dzieciach. Pedofilia i mordy rytualne są przejawem tego samego kultu.

Jeśli chodzi o USA, to Waszyngton jest wielkim centrum pedofilii i satanizmu. I tak np. znanym pedofilem sadystą jest George Bush Sr. Jest na ten temat film na YouTube.

Jak dotąd to nie wychodziło na jaw, gdyż zarówno ofiary, które przetrwały oraz członkowie, którzy próbują ujawnić, są wyśmiewani i niszczeni. David Icke przyznaje się, że on sam jest personifikacją tego co mówi, z uwagi na to jak był atakowany przez lata za ujawnianie tego typu informacji.

Icke zarzuca tym, którzy wyśmiewają badaczy Pizzagate, że działają podobnie jak satanistyczna cenzura i media, powodując blokadę informacji. Nie jest to przypadkowe, bowiem trolle są połączeni z satanistycznym kręgiem, który dysponuje także bardzo zaawansowanym, zmilitaryzowanym systemem.

W 1998 roku Icke wydał książkę „Największa Tajemnica” (Biggest Secret), w której podał m.in., że były Edward Heath premier Wielkiej Brytanii jest pedofilem – satanistą. Padły też i inne nazwiska znanych polityków, ale działania policji wzmogły się po tym jak wyszły na jaw przerażające, wieloletnie satanistyczno-pedofilskie praktyki przyjaciela Margaret Thatcher Jimmy Saville. Saville był też blisko powiązany z rodziną królewską, co do której wiele wskazuje, że stosuje praktyki satanistyczne.

Icke zwraca uwagę na książkę Kathy O’Brien z 1995 roku „Transformacja Ameryki”. Kathy była ofiarą programu kontroli umysłu (mind control) ściśle związanego z kręgiem pedofilsko – satanistycznym. Poprzez sztucznie wywołaną traumę tworzy się u takich dzieci wiele osobowości i dzięki temu mają wymazaną pamięć o przeszłości.
Kathy, której udało się odzyskać pamięć tego co się działo gdy była uwięziona, pisze m.in. o straszliwej brutalności Clintonów, Bushów, Dicka Cheneya i wielu innych z czasów administracji Reagana i Bushów. Ci ludzie dopuszczali się nie tylko pedofilii, ale tortur z podtekstem seksualnym. Jak wiadomo z filmu Conspiracy of Silence i książki senatora stanowego Nebraski Johna DeCamp’a Franklin Cover Up, były także mordy rytualne. Ludzie ci wydawali rozkazy bombardowania innych krajów, gdyż są całkowicie pozbawieni empatii.

Icke uważa, że im więcej ludzi się tym zajmie, tym lepiej, ale że obowiązkiem każdego dziennikarza relacjonującego Pizzagate jest dokładne sprawdzenie podawanych faktów. Jest to obowiązek wobec ofiar, by sprawa była bezbłędnie nagłośniona i by nie było elementów dyskredytujących dochodzenia dziennikarskie. Przede wszystkim należy dojść do źródła, gdyż w internecie często dochodzi do sytuacji, że fakty, co do których uważa się, że są oczywiste, nie są weryfikowalne. Może bowiem dojść do sytuacji, że pewne „fakty” są celowo podawane by zdyskredytować wszystko inne co jest prawdziwe.

W aferze Pizzagate są pewne elementy, co do których nie ma wątpliwości, jak kody, którymi posługują się pedofile. E-maile ujawnione przez Wikileaks są doskonałym źródłem informacji, a niektóre z maili znanych polityków zawierają właśnie te kody. Powinno być przeprowadzone dochodzenie dlaczego akurat te słowa jak „pizza” czy „hot dog” są tak często używane w e-mailach i to w kontekście zupełnie nie pasującym do ich znaczenia.

cwhxatyveaai_8vKolejną rzeczą, która budzi wątpliwości jest, jak w przypadku Johna Podesty, bardzo dziwny gust, jeśli chodzi o sztukę. Ma on całą kolekcję grafik Biljany Đurđević przedstawiających przerażone dzieci, na innych są one powiązane, a jest i obraz przedstawiający martwe dzieci na dnie basenu. Jego brat z kolei jest dumny z repliki wykręconych zwłok bez głowy – ofiary ludobójcy i kanibala Jeffreya Dahmera. Podobną pedofilską kolekcję, Grahama Ovendena, miał jeden z polityków pedofilów, o którym Icke pisał w swojej książce. Zresztą Graham Ovenden też znalazł się w więzieniu właśnie za pedofilię.

Icke nie ominął też przyjaciółki Podesty Mariny Abramovic, która organizuje słynne „Gotowanie Dusz” („Spirit cooking”) czy też miliardera Jeffreya Epsteina, który został skazany za pedofilię. Epstein jest przyjacielem m.in. księcia Andrzeja, Billa Clintona, Woody Allena, ale także Donalda Trumpa. Abramovic maluje ściany krwią, sama często się kaleczy i zaleca biorącym udział w jej „seansach” samo okaleczanie i picie krwi. Jej pseudo sztuka przedstawia np. zmasakrowane zwłoki w wannie, które się je odcinając po kolei członki i różne części ciała.

Icke wysłuchał wielu relacji ofiar rytuałów pedofilsko – satanistycznych, twierdzi, że satanizm i pedofilia są niemal jawne, jeśli się temu dokładniej przyjrzeć. Każdy aspekt naszej rzeczywistości jest nimi przesiąknięty! A to, że o tym nie słyszymy na co dzień jest wynikiem całkowitego przesiąknięcia agentami tej mafii wymiaru sprawiedliwości i mediów., które z premedytacją dyskredytują każdego kto to ujawnia.

Jeśli wyszła by prawda o skali nękania seksualnego dzieci, tortur jakie się na nich dokonuje, czy wreszcie zabijania ich w satanistycznych mordach rytualnych z udziałem najbardziej znanych polityków, to cały system by upadł, gdyż ukazała by się społeczeństwu prawdziwa siła, która je kontroluje. Jak na razie wszelkie dochodzenia w tym temacie są ośmieszane przez media, a prowadzący śledztwa giną lub nagle umierają na raka.

148 komentarzy David Icke o Pizzagate – uważajcie by dokładnie sprawdzać informacje

 • kk7qq

  75% rządzących Polską nie są Polakami – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  http://www.cda.pl/video/8846759c

 • Poganka

  Szkoły wcale nie są polskie ! Podlegają one prywatnej firmie zwanej Ministerstwem Edukacji Narodowej czuwającym nad tym, żeby ogłupić do reszty kolejne pokolenie Polaków i przysposobić ich do niewolniczej pracy w tym wielkim obozie koncentracyjnym ! Już i tak poziom wykształcenia a raczej zniekształcenia umysłów uczniów osiągnął dno, a jeśli dodać zapędy tej firmy do robienia z dzieci zboczeńców i świrów no to pozostaje tylko masowy bojkot wszystkich „państwowych” szkół i to tym bardziej, że nazwisko prowadzącego ten geszeft nie jest podane, a kukła grająca rolę ministra edukacji tylko szyderczo się uśmiecha !

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 422707947
  L Geschäftssitz Al. Jana Chrystiana Szucha 25
  L Postleitzahl 00-918
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 223474100
  W Fax Nummer 225224582
  Name Hauptverantwortlicher
  W Tätigkeit (SIC) 9111

  • kk7qq

   Pogadanka@ bardzo przykre ale to wcale nie dziwi ,przeciez Polska zostala calkowicie przejeta przez obce wplywy od 10.04.2010 a zaczelo sie to stopniowo duzo wczesniej.
   Moim zdaniem dopoki w Polsce nie wyjasni sie kto stoi za mordem Okeckim ,nie wiadomo kim dokladnie jest wrog i kto „dowodzi „.

   …wiele mozna sie domyslec

   • Poganka

    Czy to rzeczywiście był mord czy też wielka mistyfikacja z usunięciem niewygodnych świadków kiedy to w rzeczywistości Kalkstein alias Kaczor z Kaczorową żyją gdzieś i się śmieją z dobrze zagranej sztuki, bo trzeba to sobie wyrażnie uzmysłowić, że mamy do czynienia z najlepszymi żydowskimi aktorami na scenach polityki i religii wraz z całą ich machiną medialną. A może by tak zajrzeć do trumienek, bo to wszystko wyjaśniło ?!

    • łajza

     Hej @Poganko – mam nadzieję, że „najlepszymi żydowskimi aktorami”, użyłaś w dużym cudzysłowie, bo ich „aktorstwo” było najnędzniejsze w świecie!

     @kk7qq – „mord Okecki” wyświetla się tylko w wyjątkowo naiwnych kobiecych umysłach!

     (choć niewątpliwie parę niewygodnych osób, przy okazji, trwale usunięto)

 • sprawdzam

  Marku, czy Ty badasz naszą cierpliwość?
  Długo potrwają badania?
  Od kilku dni uruchamia się samoczynnie filmik na pierwszej stronie.
  I o dziwo nie jest on zamieszczony w temacie pierwszym.

 • Ves

  Jurgen Roth twierdzi, że jedna z ofiar znalezionych na miejscu katastrofy smoleńskiej, miała rany postrzałowe głowy – prawdopodobnie chodzi o Piotra Nurowskiego lub Piotra Noska:
  http://pressmix.eu/2015/04/10/pilne-sa-dowody-na-zamach-jedna-z-ofiar-smolenska-z-rana-postrzalowa-glowy/

  Jeśli jednak okazałoby się, że to Nurowski, nasuwa się pytanie: CO ZROBIONO Z JEGO CIAŁEM?

  „Wczoraj pojawiła się wiadomość, że w grobie Piotra Nurowskiego wcale nie było jego ciała”:
  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/ekshumacje-smolenskie-wiadomo-z-kim-pomylono-cialo-nurowskiego_923826.html

  Czyżby ktoś celowo ukrył/zniszczył dowody, aby zamknąć usta tym, którzy nie wierzą w przypadkową katastrofę lotniczą…? Możemy sobie tylko gdybać, niemniej jednak wygląda to interesująco.

 • kk7qq

  Alarm ,czerwony stopien zagrozenia ! Ekstremalne skazenie -zagrozenie drog oddechowych !

  W Bawarii oficjalnie przebadano labolatoryjnie powietrze na obecnosc zanieczyszczen .Stan alarmowy ! przekroczone normy ,wysoka toksycznosc …

  https://www.youtube.com/watch?v=WScZIdzva0o

  • greg2014

   Tam też palą jak widać węglem i oponami w piecach jak w biednej Polsce 🙂

   • Irol

    To chemtrails. W zimie jak powietrze jest zimne i geste to potrafią zejść na dół dusząc wszystko na drodze.

    • greg2014

     Jasne , że chemy.
     W polsatach i tvn-ach zganiają na wungiel i gumę.

    • Vismaya

     Kiedy wracałam w listopadzie z Kostaryki, jeszcze nad Kostaryką zobaczyłam w powietrzu na tej samej wysokości co był i nasz samolot potężne smugi chemtrails … byliśmy bardzo blisko nich … to co zobaczyłam z okna samolotu mnie przeraziło, potężne wiszące korytarze … tylko czego? Miało to kolor bardziej brązowy, przechodziło w szare i czasami brudno niebieskawe…. bardziej przypominało gęsty dym niż chmury, co by to nie było, to były tego tony …. obserwowałam te smugi co najmniej przez 20 minut.
     Zrobiłam parę zdjęć, ale nie oddają tego co widziały moje oczy.

 • Przeszła rezolucja ONZ zabraniająca Rosji strzelać w Aleppo.

  http://antymajdan2.blogspot.com/2016/12/rezolucja.html

  • Peryskop

   Spoko.
   Rezolucje Zgromadzenia Ogólnego ONZ nie są wiążące.

   Niedawno podobną rezolucję rozpatrywaną w Radzie Bezpieczeństwa zawetowały Rosja i Chiny.

  • Peryskop

   Peryskop
   Twój komentarz czeka na moderację
   9 grudnia 2016 at 20:56 · Odpowiedz

   Peryskop
   Twój komentarz czeka na moderację
   9 grudnia 2016 at 20:55 · Odpowiedz

   Sp^o*ko.
   Rezolucje …

  • greg2014

   Zobaczymy jaka będzie na to reakcja Kremla.==

   Trzeba dokończyć to sprzątanie z robactwa.

 • Tomisław

  Kto pomoże,czasami komentuję na yt. i ostatnio zauważyłem że komentarze są nie widoczne?Nie wulgaryzuję w nich tylko zamieszczam komentarze podobne jak wy tutaj.

  • eloelo520

   Nie ty jeden… Ja tak mam od paru lat. Sprawdzam czy jest widoczny wchodząc przez proxy. Logując się komentarz jest widoczny, ale tylko dla mnie jak się okazuje.Rada to mieć pare kont na youtube, jak chcesz coś ważnego napisać.

   • Tomisław

    Dzięki bardzo za odpowiedż,będe kombinował w temacie.pozdro.

   • waryjat

    Takie samo działanie ma FB. Sprawdziłem i już kiedyś tutaj to skomentowałem. Ostro pojechałem po ministrze szczepionkarzu, to samo przydarzyło się przy CETA i mój komentarz dla mnie był widoczny, ale po wylogowaniu, czy zalogowaniu na inne fejkowe kontu już go nie było. Być może jakiś filtr nałożony jest na jakieś konkretne profile o dużej oglądalności, ale nigdy tego dokładnie nie badałem

    Za chwilę może być tak, że na najpopularniejszych portalach będziemy pisać sami dla siebie, chyba że większa ilość ludzi zacznie rozumieć hutzpe z mową nienawiści czy coś tam… i zaczną powstawać konkurencyjne portale

    • kk7qq

     waryjat@ ja mialam troche inaczej ,chcac skomentowac na politycznej grupie na fb nie moglam zrobic wpisu ?! mialam zablokowana te opcje ?! mialam tak parokrotnie i tylko gdy wpis mial dotyczyc jakigos kontrwersyjnego tematu ,po prostu jak zaczarowana ,wszytsko bylo zablokowane .

  • nemo

   Właściciel komentowanego materiału może ukrywać komentarze. Sprawdź jaką liczbę komentarzy podaje youtube pod filmem i policz komentarze rącznie. Różnica to komentarze ukryte.

 • Ania

  No proszę, wystarczy przeetykietować !
  I problem z głowy…

  U nas też jakby się już ta metoda przyjmuje.
  Jak zwykły obywatel coś ukradnie, to jest kradzież, a potem w konsekwencji wyrok.

  A jak wysoko postawiony urzędnik, to pomyłka albo… użytkowanie bez zezwolenia. Potem powołuje sie komisję do wyjaśnienia.

 • Ania

  Idzie zima z mrozem !
  W Kanadzie już chyba jest.
  http://www.wiocha.pl/1401039,Oblodzona-gorka-w-Kanadzie

  • Vismaya

   Tia, w Vancouver dzisiaj pruszy śnieg, co raczej na tym terenie jest rzadkością, chociaż w górach pada i śnieg potrafi leżeć cały lipiec ….
   jest go może już z 5 cm, nie ma mrozu ale zapowiadają -1 i proszę ludzi, kto nie musi niech nie wychodzi z domu … buhahaha …
   a w Calgary już może od miesiąca mają po -20 i śniegu pod dostatkiem …. i nikt tam zimy się nie boi.

   • Ania

    Ale filmik ucieszny.
    Myślałam, że tylko na obwodnicy w Trójmieście tak mamy, a tu proszę !

  • PanSmetek

   wszyscy Ci zwani wielcy tego swiata.Poprostu maja Fixum dyrdum w tych swoich lbach.Oni nas doprowadza do katastrofy Ktora juz widac golym okiem.